Qanon časť 2 – Víťazstvo

21/02/2021 | Pre nových čitateľov, Q/Trump/Aliancia

Čoskoro budú zatknutí vysoko postavení ľudia v politike ale aj v iných oblastiach. Sieť Deep State bude kompletne rozobraná. Operácia bola pripravovaná desiatky rokov. Nejde tu len o Ameriku, zasiahne to celý svet. Veľa z nich už je dávno zatknutá a nahradená dvojníkom alebo pristúpili na dohodu a pomáhajú celému plánu. Či tomu veríte alebo nie, je lepšie sa na to pripraviť keď to vyjde na svetlo sveta kto každý vysokopostavený človek bude zatknutý, čo bude samozrejme pre mnohých obrovský šok. Počas zmanipulovaných volieb v USA len všetko vyvrcholilo, keď mali dostatok dôkazov a začali sa vojenské operácie. Táto operácia prebieha už dlhé roky a teraz sme v jej finálnej fáze. Oficiálne súdy v USA a aj počítanie voliteľov 6. decembra vo Washingtone slúžili len na „odhalenie bažiny´´, aby sa odhalili aj tí poslední z radov vlastných republikánov, ktorý sú súčasťou Deep State. Inaugurácia bola iba podvrh, teraz je vo velení armáda. Jediná cesta na vyhubenie tejto bažiny je armáda. Čoskoro sa začnú vojenské tribunály a hromadné zatýkanie. Väčšina zatknutí dokonca už prebehla. Veľa ľudí je nahradených dvojníkmi alebo klonmi. Áno, aj to je možné. V takých Holywoodskych kruhoch to je napríklad bežná vec a nie je to ani také drahé a náročné vyrobiť si klona. Keď všetko bude pripravené, média by mali byť odstavené a následne chcú spustiť núdzové vysielanie aby ukázali pravdu ľuďom. Bavíme sa teraz o situácii hlavne v USA, pretože tam sú korene celého Deep State. Odtiaľ však začne lavína a keď to prepukne tam, tak to pôjde aj k nám. Pozrite sa dnes na Mjanmarsko. Tak isto tam boli zmanipulované voľby a ďalšie špinavosti. Momentálne majú internetový blackout a v uliciach je armáda. Potom tu je to slávne video keď pri cvičení jógy niekto omylom nahral ako v pozadí armáda odvádza celú vládu a teraz to tam má celé pod kontrolou armáda aby pozatýkali Deep State a dohliadli na nové voľby, pretože armáda koná podľa zákona. To aké čistky prebiehajú tam, tak to bude všade. Preto je dôležité o tom vedieť lebo ľudia budú úplne zmätení čo sa deje. Preto sa aj Trump stiahol aby nebol označovaný za diktátora. Armáde ľudia dôverujú.

Táto aliancia chce po odhalení pravdy odtajniť tisíce utajovaných patentov, ktoré boli zabavené lebo slúžili k pokroku ľudstva a neprinášali zisk ako napríklad Teslova voľná energia. Oznámi sa zákon Gesara/Nesara, ktorý už pravdepodobne tajne vstúpil do platnosti. Je to najväčší zákon, ktorý zahrňuje body ako:

NESARA GESARA zákon:

Nesara- Zákon o národnej hospodárskej bezpečnosti a zotavení – čiže pre USA
Gesara- Zákon o globálnej hospodárskej bezpečnosti a zotavení – pre celý svet

1.Ruší všetky kreditné karty, hypotéky a iné bankové dlhy z dôvodu nelegálneho bankovníctva a vládnych aktivít. Mnohí to označujú ako „jubileum“ alebo úplné odpustenie dlhu.
2.Ruší daň z príjmu.
3.Ruší IRS, pričom zamestnanci IRS budú presunutí do oblasti daní z obratu Ministerstva financií USA.
4.Vytvára 17% paušálne nové nepodstatné položky, ktoré sú pre vládu iba príjmom z dane z obratu. Inými slovami, potraviny a lieky nebudú zdaňované; rovnako nebudú použité predmety ako staré domy.
5.Zvyšuje výhody pre starších občanov.
6.Vráti ústavné právo všetkým súdom a právnym veciam.
7.Obnovuje pôvodný pozmeňujúci a doplňujúci návrh k titulu Šľachta.
8.Zriaďuje nové prezidentské a kongresové voľby do 120 dní od oznámenia zákonu GESARA. Dočasná vláda zruší všetky národné mimoriadne udalosti a vráti nás späť k ústavnému zákonu.
9.Monitoruje voľby a predchádza nelegálnym volebným aktivitám záujmových skupín.
10.Vytvára novú dúhovú menu Ministerstva financií USA krytú zlatom, striebrom a platinami vzácnymi kovmi, ktorá končí bankrot USA iniciovaný Franklinom Rooseveltom v roku 1933.
11.Zakazuje predaj amerických záznamov o rodnom liste ako dlhopisov s majetkom hnuteľného majetku od amerického ministerstva dopravy.
12.Iniciuje nový systém amerických štátnych bánk v súlade s ústavným zákonom.
13.Eliminuje Federálny rezervný systém. Počas prechodného obdobia bude môcť Federálny rezervný systém pôsobiť jeden rok vedľa štátnej pokladnice USA, aby sa z ponuky peňazí odstránili všetky bankovky Federálneho rezervného systému.
14.Obnovuje finančné súkromie.
15.Rekvalifikuje všetkých sudcov a obhajcov podľa ústavného práva.
16.Zastavuje všetky agresívne vojenské akcie vlády USA na celom svete.
17.Zavádza mier na celom svete.
18.Uvoľňuje bezprecedentnú prosperitu s obrovskými sumami peňazí na humanitárne účely.
19.Umožňuje vydanie viac ako 6 000 patentov na potlačené technológie, ktoré sú verejnosti zamlčované pod zámienkou národnej bezpečnosti, vrátane bezplatných energetických zariadení, antigravitačných mechanizmov a strojov na liečenie zvukom.
20.Eliminuje všetky súčasné aj budúce jadrové zbrane na planéte Zem. ““
zdroj: https://gesara.news/global-economic-security-and-reformation-act.html

Zároveň bude celosvetovo zavedený nový kvantový finančný systém QFS.

Príliš krásne aby to bola pravda? Tiež mi to tak spočiatku prišlo. Pramení to z toho, že sme navyknutý na utláčanie, že sme najspodnejšia vrstva zdieraná systémom. Toto sa teraz všetko zmení, čakajú nás najväčšie spoločenské a politické zmeny v histórií. Trump vydal výkonný príkaz na 22. januára, ktorý vyhlasuje svätosť života. Keď všetko začne vychádzať na svetlo sveta, mnoho ľudí bude v šoku a úplne zmätených. Nemusíte tomu slepo veriť, urobte si vlastný prieskum predtým ako si na niečo urobíte názor, nikdy slepo nikomu neverte. Hľadajte sami pravdu ale hľadajte ju ďalej od mainstreamových médií, tam pravda nie je a nikdy nebola. Prečo je dôležité o tom vedieť? Ľudia musia poznať v čom žili, vedomí si čoho sú súčasťou, pretože to zasahuje ďalej a ide o duchovné prebudenie ľudstva. Zvyšujú sa vibrácie zeme a čoskoro budeme pozdvihnutí na vyššiu úroveň, preto všetky tie vypäté situácie, preto tie veľké zmeny, preto musí byť Zem od všetkej temnoty, ktorá ju doteraz sťahovala a preto je dôležité rozšíriť si obzory a prispieť tým ku kolektívnemu vedomiu ľudstva. Qanon nie je len ´´konšpiračná teória´´, je to operácia k záchrane a prebudeniu ľudí, obnovení viere v dobro a v Boha, k zjednoteniu a spolupráci čo hovorí samotné heslo Qanonu.
WWG1WGA- When We Go 1 We Go All.

O Aliancii viac v ďalšom článku

článok- História NESARA

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments