Prečo sa to ešte neudialo?

21/11/2021 | Q úvahy, Správy

Stále sa hovorí o víťazstve svetla, ktoré však stále nevidíme zhmotnené. Je dobré si týmto článkom zopár veci objasniť/pripomenúť. Prečo sa to teda ešte neudialo?

Prvá vec je, čo všetko ešte treba urobiť. Toto nie je o pár členoch cabaly, nejakých tých politikoch a pedofiloch. Uvedomme si, že tisícročia zažraná temnota sa neodstráni len tak jednoducho a určite nie takýmto mierumilovným a utajovaným spôsobom akým sa to deje. Neviem si predstaviť koľko práce dá vyčistiť zlo na úrovni jedného štátu, nieto celého sveta. Pretože to nie je len o zatýkaní, ale musíte vedieť koho zatýkate, prečo, s kým má prepojenie, akú by mohol mať poistku a podobne. Vieme si to predstaviť. Hlavy štátov, politici, ľudia v šoubiznise, ľudia vo veľkých organizáciách ako napríklad WHO a červený kríž, ako aj ľudia malých neziskovkách, nehovoriac o podhubí skrytom pred očami verejnosti. To sú všetci tí pedofili a okultisti, ktorých mená ani nepoznáme. Je potrebné vyčistiť celý podzemný svet, všetky hrozby pre ľudstvo nastražené ako poistka pre mocných. Zabezpečenie zmlúv, finančného systému a technológie pre celý svet, ovládnutie každého aspektu spoločnosti… Takže to určitú dobu pochopiteľne trvať bude. Napriek tomu je úžasné, že niečo také sa dokázalo uskutočniť a navyše bez škôd na verejnom obyvateľstve. Opačný prípad by bolo jednoducho zničenie Zeme a zachránenie tých niekoľko svetlých duší, ktoré sú toho hodné. Ďakujte Bohu za to, že má s nami stále toľko trpezlivosti. 

Mnohí zasvätenci povedali, že sa veci zdržali, s čím súhlasím. Sám som cítil, že sa to všetko bude uberať iným tempom. Prečo sa to posunulo neviem, ale mali by sme si uvedomiť, že to určujeme my všetci. Nie je to žiadny film bielych klobúkov, v ktorom oni režírujú čo a kedy presne sa stane. Oni bojujú s ľuďmi, ktorí to budovali tisícročia a predávali si vedomosti a technológie z generácie na generáciu s podporou negatívnych mimozemských rás. Oni nie sú hlúpi. Jedine v tom, že veria, že majú šancu. Víťazstvo svetla je nezvratné, ale podmienky a priebeh toho nie je. Na nás všetkých záleží. Keby tu neboli všetci tí svetlí ľudia, nič by sa nestalo, pretože by sa svetlo nemalo o čo zachytiť. A čím viac svetla, tým skôr a jednoduchšie to celé prebehne. 
Pozrime sa na napríklad na to, ako to vyzerá na našom milovanom Slovensku. Prídete do obchodu a každý jeden má náhubok na ústach. Prídete tam na ďalší týždeň, keď sa konkrétny okres ocitne v inej farbe (neviem aké farbičky na to používajú) a zrazu všetci do jedného chodia s respirátormi! Čo potom chceme, keď väčšina sa nevie ani zastať seba a svojich práv v takejto základnej veci? Mnoho ľudí je prebudených, ale sú prebudení potichu. Nadávajú na systém, vedia o čo tu ide, ale poslušne chodia s tými zobákmi na ústach, a keď sa na nich dostatočne pritlačí, utekajú pod určitou hrozbou na vakcínku. Nadchádzajúca doba bude práve o vláde ľudu, ale na to musíme byť spôsobilí. Tiež treba pripomenúť, že Slovensko a Česko sú duchovne najvyspelejšie národy, preto sa na nás od začiatku tlačilo viac. 

Buďme realisti a pochopme, že to, čo sa deje je boj svetla s temnotou, v ktorom my sme bojovníci. Nebudeme o týždeň žiť v zlatom veku a to čo príde nebude ľahké. Mnohí sa príliš sústreďujú len na slniečko a nevidia mraky. Popri správach o víťazstve svetla zabúdajú na to, že veci sa najskôr musia zhoršiť predtým ako sa zlepšia. Jednoducho musia, pretože mnohí ešte schopní prebudenia to potrebujú zažiť. Zákon zvratného pôsobenia hovorí, že čo človek zaseje to aj musí zožať. Každý čin a myšlienka sa vracia k jeho pôvodcovi a prinesie mu buď požehnanie, alebo trest podľa toho, čo vyslal. A to platí ako na úrovni jednotlivca tak na úrovni celku. A keďže v dnešnej dobe sa zhmotňuje všetko ľuďmi vyslané, je pochopiteľné, že to nebudú svetlé veci vzhľadom na duchovný úpadok ľudstva. Pod približujúcim sa tlakom svetla sa vo svete dostáva na povrch všetko temné a nezdravé a to sa pod týmto tlakom musí prejaviť a všetko temné zničiť. Čo je schopné zmeny sa pre transformuje do inej podoby, a čo je príliš temné sa zrúti. A keďže toho temného je naozaj dosť, musí sa to zrútiť a vzniknúť nové. Toto nové nevznikne jednoducho, ale bude to bolestivý prerod. 

V súčasnosti sa stretávajú 2 reality. Tá pozitívna svetlá realita, ktorá sa postupne zhmotňuje v našich životoch a tá negatívna cabalistická realita, ktorá zúfalo bojuje o prežitie. Niektoré veci ktoré sú nám predostierané sú skutočne len nejaký film, maskovanie, aby mohli prebehnúť operácie, ale deje sa okolo nás ešte mnoho zla, ktoré oni na starosti nemajú. To sú záverečné pokusy druhej strany stiahnuť do temnôt čo najviac ľudí. Prebieha najväčšia operácia na vyčistenie pozemského zla a nemôžme čakať, že všetko prebehne hladko a jednoducho. Napriek tomu to, kde sa teraz nachádzame je iba zlomok z toho, čo sme mali pôvodne zažiť podľa množstva zla, ktoré sme po celý ten čas ako ľudstvo produkovali. V skutočnosti už žijeme viac vo svetle ako temnote, len sa to ešte neprejavilo v hmote. Tá energia už zďaleka nie je to, čo to bolo minulý rok. Aj keď to možno ešte nejaký čas potrvá, toto sú posledné záchvevy temnoty čo sa týka tejto globálnej situácie. 

Keď sme pri tých realitách, momentálne si každý vyberáme, v ktorej chceme žiť, teda ktorú budeme svojim konaním a myslením zhmotňovať. To je celý zmysel veľkého prebudenia. Čím viac ľudí niečo chce, tým skôr sa to uskutoční. Čím viac ľudí odhalí a odmietne celý covid podvod, tým skôr to skončí. Čím viac ľudí bude veriť vo víťazstvo dobra, tým skôr sa to stane a čím viac duchovne prebudených ľudí tu bude, tým viac sa pozdvihne duchovné kolektívne jadro ľudstva a tým bližšie budeme ku zlatému veku. Je to jednoduché a zároveň náročné. Jednoduché pre pochopenie, ťažšie pre zrealizovanie.

Čoraz viac ľudí tu šíri v komentároch osvetu, ako je celé Q pasca pre prebudených a nič sa nedeje. Prečo takéto komentáre mažem nájdete tu. To, či sa niečo deje alebo nie, závisí od toho cez čo veci posudzujete. Či cez rozum, teda cez čisto logické uvažovanie, alebo k tomu používate vlastné vnútorné cítenie. Pokiaľ chce mať človek na všetko dôkazy a jeho viera sa zakladá výhradne na tom, je prebudená ovca. Síce sa odstrihol z väčšinového spánku spoločnosti, ale pokiaľ sa jeho viera zakladá iba na dôkazoch, je takisto rozumovo založený človek ako bežné ovce žijúce v materializme života. Doteraz bolo ľudstvo orientované výhradne na rozum a vidíme kam nás to dostalo. Prebudenie ľudstva a vôbec nachádzajúca doba bude postavená práve na duchovnej úrovni ľudí, na intuícii. Riadiť sa dôkazmi dokáže každý hlupák, ale vedieť niečo vo svojom vnútri bez dôkazov si vyžaduje poriadnu vnútornú prácu a vyzretého ducha. Mnohí si myslia, že niečo cítia, ale je to len pocit a je obrovský rozdiel medzi pocitom a vnútorným cítením. Nevytvoril som a nedriem tu každodenne na tejto stránke preto, že niekto tvrdí, že jestvuje Aliancia a plán na záchranu ľudstva. Nie. Robím to preto, že viem. Pochopiteľne človek nemusí vedieť všetko, ale cíti smer cesty, cíti čo zaváňa pravdou a čo manipuláciou. To, že niekto to má postavené tak, že sa domnieva že on nič nezmôže a všetku zodpovednosť odovzdal bielym klobúkom je už niečo iné. Toto od ľudí nikto nechce, tieto presvedčenia si ľudia tvoria sami. To, čo sa deje nebolo o spáse ľudstva. Nechcem znevažovať všetko to, čo sa pre nás robí, pretože je to naozaj neuveriteľné a bežní ľudia by proti tomu nezmohli nič, no na druhú stranu to nie je o tom, že niekto to celé spraví za nás a my nie sme potrební. Je naivné si myslieť, že počas najväčších zmien v histórii ľudstva netreba nič robiť. Mali by sme sa v dnešnej dobe učiť veriť Bohu a vedieť sa na veci pozerať z vyššieho nadhľadu, ale na druhú stranu by sme mali byť aktívni. Mala by v tom jednoducho vládnuť harmónia, tak ako vo všetkom. Mnoho ľudí Aliancie bojuje s tým najhorším zlom, iní na dôležitých pozíciách zas vystupujú verejne proti zlu a odhaľujú ho, iní pracujú viac po duchovnej stránke a pomáhajú svetlu sa ukotviť na Zemi, ďalší chodia napríklad na protesty a bojujú na lokálnej úrovni, niektorí si založili web ako je tento a každodenne na ňom makajú niekedy aj na vlastný úkor len preto, aby ľudia mali informácie a pomohlo to prebúdzať, zatiaľ čo mnohí sú takí, ktorí len fňukajú nad tým, že kedy to už bude, alebo dokonca znevažujú prácu všetkých tých, ktorí pre svetlo skutočne niečo robia! Občasná frustrácia je v dnešnej dobe bežná vec a také chvíle postihnú takmer každého, ale znevažovať prácu druhých pozitívnejšej budúcnosti nijako neprospeje. 

Je mi popravde jedno či veríte Q, alebo Aliancii. Dôležité je kým ste vnútri a čo pre víťazstvo svetla robíte vy. Nemusí každý poznať, že jestvuje nejaká Aliancia, ale každý by sa mal prebudiť na duchu. Nie je dôležité čo viete, ale kým ste. Mnohí si neuvedomujú rozmer toho, čo sa deje. Nie je to len o nejakej cabale a Aliancii, ale je to o každej ľudskej duši. Je to veľký prevrat svetov, Boží súd a každý sa súdime na základe nášho vnútorného stavu duše. Preto jedná vec je poznať globálnu situáciu zahŕňajúcu alianciu a cabalu a druhá vec je, čo robím so svojím vlastným životom, aký mám vzťah s Bohom, nakoľko som duchovne prebudený a či pomáham prinášať svetlo na túto Zem akoukoľvek formou. 

Byť prebudený na duchu má ešte jeden význam a to ten, že ste odolní voči všetkým útokom temnoty. Teraz je vrchol besnenia všetkých temných entít a temno chce napáchať čo najviac škody a vytvoriť čo najviac negatívnej energie. Pozná každú vašu slabosť a posunie vám myšlienky podporujúce túto slabosť. Pokiaľ máte napríklad problém veriť vnútrom, temno vám poskytne logické dôkazy prečo neveriť a podobne. Preto je dôležité sa akoby obrniť svetlom a zaceliť všetky slabé miesta. Boh od nás požaduje určitú duchovnú zrelosť prislúchajúcu tejto dobe. 

Daniel

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
50 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel.

ina
ina
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Dakujem Vam za Vasu neunavnu pracu kazdy den prinasat nove data.

Israismael
Israismael
Reply to  ina
2 years ago

Veľmi výstižne ste to vyjadrila. Nepoznám tohto pána menom Daniel ale to nie je potrebné, pretože nemáme sa dívať kto prinesie tak výstižne slovo ale mame sa dívať na obsah co nám jeho slovo povie ako nám náplní obsahovo poznanie, ktoré zjavne čerpá zo Zdroja Pravdy..
To slovo sa nejak zachvieva a zachvieva sa tak ze osloví, nie je prázdne a ani vtierave.
Ja to vyjadrím tak ze ma dar poznania a hovorím to preto ze je to ozajstné Slovo, ktoré mu ktosi dovolil, aby oslovil ľudí tejto doby a tohto záverečného systému sveta…

mikes
mikes
2 years ago

Pro překvapivě velký zájem, jsem přidal nějaká upřesnění + nové poznatky:
21.11.2021
ZEMĚ JE PLOCHÁ I KULATÁ ZÁROVEŇ:
0. PŘEDMLUVA?
Tento svět je pro VĚTŠINU LIDÍ TAKOVEJ JAKEJ JE PROTOŽE VÁM ŘEKLI!!! ŽE JE TAKOVEJ JAKEJ JE. (škola, tv, rodiče atd.)
Nikdo si sám nic neověřuje a nezjišťuje, nikdo po ničem nepátrá, nikdo nad ničím nepřemýšlí, nikdo se sám o nic nezajímá… A ani se nepočítá s tím, že byste to někdo někdy dělal.
Když se pak takový člověk něco dozví nebo mu někdo něco řekne tak se to snaží zařadit či napasovat do toho co mu ŘEKLI!!
No a když mu to tam nepasuje tak to označí za nepravdu, lež, či výmysl a dál už se tím nezaobírá. A TOTO JE JEDINÝ ZPŮSOB PŘEMÝŠLENÍ většiny lidí na téhle planetě. Když to nepasuje do toho, co jsem si nechal nalhat tak to není pravda. A To vás naučily ve škole. To je úkol školy. Paní uči-telku pak vystřídá TELKA a ta se nezpochybňuje.
A jen každý tisící, a to kdoví jestli, se zeptá: a jak jsi na to přišel????
No a tohle není přemýšlení, TAKHLE SE NEDÁ přijít vůbec na nic.
Jak má někdo názor než právě požadovaný zažívá syndrom bílé vrány a taky se stává TROLEM. Každý kdo pro své postřehy předkládá důkazy, není TROL. A co vy tady, jak na tom jste?:
.
0a.ÚVOD?
1. Trump prohlásil, že Space-X jsou lháři, že nikdy ve vesmíru nebyly a vše natočily ve studiu.
2. Čím dál více lidí si kupuje hvězdářské dalekohledy a společně tvrdí, že hvězdy a planety vůbec nejsou to, co nám říkají, ale nějaké plazmově-plynné cosi.
3. Každý badatel má stejnou událost různá vysvětlení. Některé otázky jsou zodpovězeny, ale zároveň vznikají nové. Následující sedí jak “prdel na hrnec” a zodpovídá otázky, které byly až doposud bez odpovědi:
.
1. MĚSÍC NEEXISTUJE A SLUNEČNÍ SOUSTAVA JE VÝMYSL A LEŽ:
Čím větší vzdálenost od pozorovaného předmětu se předmět postupně rozmazává a posléze splývá s okolím, aby pak z toho všeho byla jedna barva. (na zemi modrá) Čím větší objekt tím je potřeba větší vzdálenost, aby se tak stalo. A co se týče kontinentů světadílů a moří je ta vzdálenost cca 30 tis. km mizí barvy a od 70 tis. je vše jedna barva. Žádná moře a kontinenty a oblačnost není od této vzdálenosti vidět. TZN že měsíc je daleko (k vzhledem k tomu co je tam vidět) cca 30 tis. Km, ale to není možné, takže je to projekce. K vzhledu jeho OFICIÁLNÍ vzdálenosti, Měsíc by pak musel být viděn jako šedá koule.
TO VYSVĚTLUJE PROČ JE JEDNOU VYSKOKO JINDY ZASE NÍZKO, VELKÝ ČI MALÝ NEBO I INTENZITA SVITU.
Nacházíme se v KRÁTERU NA GIGANTICKÉ PLANETĚ OBVOD 40 mil. km., průměr 12,7 mil. Km.
Měsíc je naskenovaný a promítaný obraz (starý 17 mil. let) této gigantické planety, na které je náš svět v jednom z mnoha kráterů: SULPICIUS GALLUS M.
Jsou zde různé biologické systémy. Tak to bůh vymyslel: všechny civilizace napráskal na jednu planetu.
.
2. NÁPLAVA PO POTOPĚ?
Plno domů postavených kolem r. 1750 má 2 vchody. Jeden na úrovni chodníku. Druhý 3-7 metrů pod chodníkem. Je to náplava po zatopení kráteru v r. 1750.
JAK JINAK LZE TENTO FAKT VYSVĚTLIT??
A najednou máme vysvětleny i tzv. podmořské stavby. Byly postaveny před potopou tj. před zaplavením kráteru v 1750. Náš svět je v kráteru na gigantické planetě obvod 40 mil. Km, průměr 12,7 mil. Km
.
3. VIKINGOVÉ?
Byla to katastrofa obrovského rozsahu, kterou moc lidí nepřežilo. To co, zbylo je jeden velký uprchlický tábor. I když, zde v kráteru je jeden obrovský neosídlený kontinent. Bezvládí pak využili Vikingové, kteří připluli ze zaplavených oblastí. To oni tady začali násilím šířit křesťanství a založily Vatikán, ale z toho udělali r. 1250. Karel Veliký byl Viking. Prý i naučily lidi jíst maso.
.
4. KDE SE VZALA VODA NA TY POTOPY?
Vy jste nad tím nikdy nepřemýšlely?? Já po mnoho let. Vedle našeho kráteru je moře A tak sem šplouchly tsunami v r. 1750. Jako důsledek čerpání energie kráteru pro ENERGENICKY NENAŽRANÉHO falešného boha a jeho BEN-BEN-STONE. Tím ovládají nejhloupější lidi, politiky apod. Nad námi a celým kráterem rotuje protiběžná matrice. Tou nám mimo jiné vzali naše schopnosti. Tzv. Polární záře je vedlejší produkt tohoto. Stejně jako všechny chanelingy a to až do 5. dimenze či setkání se skřítky, vílami, anděly nebo i zjevení z Fatimi apod. Kdyby ji vypnuly… pak by skutečně zase nastal ten zlatý věk ….. to bude ten solární záblesk a druhý příchod Ježíše.
.
5. GIGANTICKÉ STROMY?
Stolové hory nejsou žádné hory ale pařezy gigantických stromů. Na výpočet výšky stromu z pařezu je ekvivalent 200. Pařez dlouhý 3 km (a že jsou) x 200 je výška stromu 60 km. A toto je možné jen za předpokladu, že jsme v kráteru na gigantické planetě. Nebo nějaký jiný nápad? Zkamenět může něco, jen když je to zbaveno vody. To lze jen a pouze při vysoké teplotě termonukleárními výbuchy. Všechny zkameněliny jsou výsledek jejich bezuzdného vraždění. Grand Canyon a pod. jsou bývalé povrchové doly. A kde je struska z těch dolů? Tak to jsou sopky, co jsou ze sypaného materiálu. Říká se “příroda čaruje” houbeles , všechno je důsledek jejich těžařské činnosti. A dinosauři byli naši kamarádi. Jezdily jsme na nich jak na koni. Je plno důkazů, že to tak bylo. To všechno oni vyvraždili.
.
6. ĎÁBLOVA BIBLE?
Stránky mají rozměry 890 mm x 490 mm, kniha váží 75 kg a podle výpočtů by na výrobu potřebného pergamenu byly potřeba kůže asi ze 160 oslů či telat. Zajímavá anomálie, ale do té doby než uvidíte jako já celou knihovnu těchto obrovských knih a to i výše jak 2 patra. Tak to už se musíte ptát: kdo ty knihy četl? Pro koho je kdo vyráběl? To držel tu knihu v jedné ruce jako my? Skoro 80 kg v jedné ruce? Kam zmizely čtenáři těchto knih? Nezničila je právě tato katastrofa? Stejně jako ZCELA URČITĚ zničila i Velkou Tartárii? Jako důsledek čerpání energie kráteru pro ENERGENICKY NENAŽRANÉHO falešného boha a jeho BEN-BEN-STONE. Ty ledopády zasáhly celou gigantickou planetu. A ŽIVOT NA POVRCHU tj. MIMO KRÁTER – JŽ ASI NENÍ MOŽNÝ. Antarktida je ledová stěna (jak jsem šplouchlo to tsunami tak zároveň velmi rychle zmrzlo) taky konec světa (rusové jsou nejdál-nejvýš a je tam -70C) a východ z kráteru je pod jižní Amerikou – to ale je to uzavřeno A PŘÍSNĚ STŘEŽENO páč jsme zde uvězněni parazitickou hmyzí entitou.
.
7. BLACK SUN?
Do vesmíru se lítat nedá! Satelity taky nejsou možné. Zatím všechny videa z vesmíru co jsem doposud viděl, byly natočeny pod vodou. Kolem gigantické planety je plazmový obal. Paprsek černé hvězdy BLACK SUN při dopadu na plasmový obal vytváří slunce. Od plazmového obalu se i odráží, tzn., že jsou 2. Jedno pravé a druhé je odraz. Znamená to, že na gigantické planetě je světlo pořád? Přitom na nejstarší mapě kráterové země jsou nakresleny hvězdy. Celá hvězdná mapa-obloha a všechny planety je odraz kráterů a nerovností této gigantické planety. Odraz našeho kráteru se jmenuje SIRIUS.
Jsou zde různé biologické systémy. Tak to bůh vymyslel: všechny civilizace napráskal na jednu planetu.
Zvláštní poděkování: Space X a 2x raketoplán, že nám ukázal kráter Zemi a Gigantickou planetu. Dokonce tam “kosmonaut” pozpátku říká: právě se díváte sami na sebe.
Naše slunce je uměle vytvořeno falešným bohem (a jsou 2) i celá iluze planety je jimi vytvořena. Je 2 x sever a 2x jih. Obeplutí či Cesta kolem světa je tudíž po obvodu.
.
6. FÉNIX?
Jsou zde, v kráteru, 2 energetické systémy. Přátelský je ten původní tvaru nekonečné ležaté osmičky vinoucí se jako had směrem nahoru tzn. hadí energetický princip a je prostoupen celým, kráterem a je ve všem co zde roste a žije. Všude kde říkají (ve filmech např. CONAN) zničit hada tak tím myslí zničit tento kráter a veškerý život. Symbol pro toto ničení je FÉNIX. A VÁM HO PREZENTUJÍ JAKO ORLA. FÉNIX = nacistická a římská orlice, v usa bílý orel apod. Všude jde o to stejné ničit a vraždit.
.
7. PYRAMIDY JAKO PROTIBĚŽNÉ SYSTÉMY?
Druhý energetický systém je parazitický. Dvě pyramidy přes sebe což je židovská hvězda je symbol parazitického energetického systému. Je to zakódováno i v názvu NASA = 2 PYRAMIDY a 2 HADI. Připluli sem z kráteru Saturn tj Atlantida vzdálenost 2 mil. km. (Mars je daleko 1 mil. km). A znáte ho jako NOE a ARCHA (New York = nová archa). Ta je v Jeruzalému pořád zaparkovaná a měla by to být živá bytost, patrně parazit. Pokus o přesun archy do Anglie v r. 1750 byl katalyzátorem-spouštěčem těchto všech katastrof. Ráj zde skončil příchodem tohoto parazita, který se usadil v malém kráterku nad naším. To je to oko nad pyramidou v logu iluminátů. Jak jsem přišly, založily kolonie a po celém kráteru staví protiběžné systémy (většinou pyramidy) na čerpání energie pro energeticky nenažraného falešného boha a superpočítače BEN BEN STONE. Pod každou pyramidou by měla být ještě jedna a pak to není nic dobrého. V nejednom dokumentu říkají, že to jsou elektrárny no a to taky jsou. Protiběžné systémy, jako vedlejší produkt, dělají z vody olej potažmo ropu. Proto je kolem Gízy poušť a proto tam mají tolik ropy. Nebo nějaký jiný nápad nejlépe s důkazem? Protiběžné systémy stavěl taky Hitler.
.
8. SYMBOLY VE FILMECH?
Jistě znáte film: Oni žijí! Od Johna Carpentera, ale on taky natočil Útěk z New Yorku s Kurtem Russllem. Tento film je celý v symbolech o kráterové zemi a o našem vězení v kráteru. Hlavní hrdina se jmenuje Had tj. odkaz na energetický systém našeho kráteru. Je tam i ukázán východ z kráteru tj. Héraklovy sloupy kdy jeden je rovný a druhý křivý směrem dovnitř – symbol pro východ z kráteru.
JE TO IDEÁLNÍ VĚZENÍ NALHAT LIDEM, ŽE JSOU NA MALÉ MODRÉ KOULI ŘÍTÍCÍ SE VESMÍREM. KDO SE PAK BUDE CHTÍT DOSTAT VEN? NIKDO!
VŠICINI HLEDAJÍ NAŠEHO NEPŘÍTELE VE VESMÍRU, PŘITOM ON JE VEDLE NEŠEHO KRÁTERU V MALÉM KRÁTERKU.
Film THOR: Proletí klíčovou dírkou což je odkaz na gigantickou planetu (klíčová dírka je místo na měsíci tj. na velké zemi, Vatikán má tvar klíčové dírky).
Poté nějaký týpek pobíhá po Stonehenge (což je mapa kráterové země a okolí kráteru a proto to v 50 letech celé přebudovaly). A pak ten stejný člověk je v blázinci. Vzkaz je jasný: svět kde žiješ, je kráter na gigantické planetě a když to budeš říkat, zavřeme tě do blázince. Nebo nějaké jiné vysvětlení?
PAVOUCI: všude možně ve filmech jsou telepatičtí pavouci” harry poter, pán prstenu, hobit a všude je velký. Že by ten parazit byl pavouk? A třeba ani ne moc velký?
.
9. DYSNEYLAND JAKO MAPA KRÁTEROVÉ ZEMĚ?
Je dostupné video kde WALTER E. DYSNEY což je šifra pro neexistující jméno-či osobu: alter ego: dysney. Což je HITLER a ukazuje členům kultu, co se chystají kolonizovat mimo kráter. Všechny raketoplány apod. lítají právě sem E.P.C.O.T. to je město psychopatů.
MAPA DYSNEYLANDU je mapa kráterové země. A co kolonizovaly a co budou stavět mimo kráter.
A nejděsivější je DYSNEYLAND v Orlandu. Kromě pyramidálních a dalších satanistických staveb, je tady vodní nádrž jako přesná kopie lidského mozku! Vedle další jezírko má tvar delfíního mozku. A společně jsou spojeny říčkou. Proč to sakra dělají? Co to má sakra znamenat? Máme snad část mozku z delfína? Nebo nás Delfín ovládá přes tu část mozku? Když se podíváte na tělo delfína, nepřipomíná vám hlavu vetřelce z filmu Vetřelec? Velmi velmi divné to je.
Jak říkával inspektor Clusoe “věřím všemu, ale zároveň nevěřím ničemu” a přišel vždycky na všechno.
Nacházíme se v KRÁTERU NA GIGANTICKÉ PLANETĚ OBVOD 40 mil. km.
Měsíc je naskenovaný a promítaný obraz (starý 17 mil. let) této gigantické planety, na které je náš svět v jednom z mnoha kráterů: SULPICIUS GALLUS M. Celá hvězdná mapa-obloha a všechny planety je odraz kráterů a nerovností této gigantické planety. Náš odraz je Sirius.
.
10. VZNIK PARAZITA?
V seriálu Twin Peaks od Davida Linche, což je prý iluminát, negativní entita BOB vznikne z jaderné ho výbuchu. Znamená to, že na vznik negativní entity musí být nějaký negativní podnět? Třeba hromadná vražda nebo nějaké hromadné obětování, např. Aztéci? Bývalý obyvatelé ATLATIDY tj. kráter SATURN měly protáhlé lebky a IQ 230 – 300. Průměr v ČR je 90. K vzhledem k uvedeným skutečnostem, znamená to, že stvořily něco, co je pak ovládlo? Stvořily snad umělou inteligenci?
.
11. TELEVIZE JAKO MIMOZEMSKÁ TECHNOLOGIE?
Přes televizi vás programují a kontrolují vaše myšlení. Vše co má přívlastek smart – tak činí včetně mobilů. Proto se u televize dobře spí. Na pozadí bliká neustále vedle sebe na střídačku červená a modrá.
.
12. obr.: ještě jednou děkujeme SPACE X že nám ukázal kráterovou zemi:
Nahoře je okraj kráteru
Uprostřed je Mount Mirror v Antarktidě (na googl earth zaretušovaný)
Dole je ledová stěna

valsodar
valsodar
Reply to  mikes
2 years ago

Dobrý matroš čo si to dávaš?

mikes
mikes
Reply to  valsodar
2 years ago

to je hláška jak na novinky.cz nebo aktualne.cz. hlavně že seš probuzený. ps tohle by probuzený člověk nikdy nenapsal ale zeptal by se : jak jsi na to přišel? ale ty ses nezeptal tak seš zmanipulovaná osoba bez vlstního názoru asi další sekta: kvůli tobě sem dám něco jsem si myslel že tady už to kasždý ví:
Tento svět je pro VÁS a PRO VĚTŠINU LIDÍ TAKOVEJ JAKEJ JE PROTOŽE ti – VÁM ŘEKLI !!!!! ŽE JE TAKOVEJ JAKEJ JE. (škola, tv, rodiče atd.)
Nikdo si sám nic neověřuje a nezjišťuje, nikdo po ničem nepátrá, nikdo nad ničím nepřemýšlí , nikdo se sám o nic nezajímá … A ani se nepočítá s tím, že by jste to někdo dělal.
Když se pak takový člověk něco dozví nebo mu někdo něco řekne tak se to snaží zařadit či napasovat do toho co mu ŘEKLI !!!!!
No a když mu to tam nepasuje tak to označí za nepravdu , lež , či výmysl a dál už se tím nezaobírá.
A TOTO JE JEDINÝ ZPŮSOB PŘEMÝŠLENÍ většiny lidí na téhle planetě. A I VÁŠ. A dotyčného PAK označí za podivína nebo nějakou jinou nálepkou, která je zrovna v kursu. Tj. syndrom bílé vrány. A To vás naučily ve škole. To je úkol školy.
A jen každý tisící, a to kdoví jestli, se zeptá: a jak jsi na to přišel????

No a tohle není přemýšlení, TAKHLE SE NEDÁ přijít vůbec na nic.

Tak tady máme zmanipulované obyvatelstvo, kterému stávající či jakýkoliv režim může navykládat kdykoliv cokoliv a taky to samozřejmě dělají. A vy tomu věříte a ty lži ještě bráníte!!!

Jak říkal michael jakson než zinscenoval svoji smrt: “se stane nějaká událost. Oni na každou událost dokážou vymyslet tisíc důvodů. Ty každému uvěříš”

A to všechno proto že nás-vás, zkrátka nikoho, nenaučily přemýšlet a dávat si věci a události do souvislostí a tak máte termíny jako náhoda, štěstí či smůla páč nechápete že vše co se vím děje jsou následky vašich činů a ne-činů. A hlavně ve škole tam je přemýšlení zakázáno. Tam je povoleno jenom opakovat bez přemýšlení.
Cílem školství je aby všichni říkaly totéž, myslely si totéž, chovali se stejně a aby se potlačila jakákoliv individualita. No a to si lidé přetahujte i do života. Jak má někdo jiný názor než vyžadovaný stává se terčem posměchu a zažívá syndrom bílé vrány. Neexistují dědičné nemoci, existují jen dědičné zlonávyky a to výchovné, stravovací, hygienické i duševní a další ….

Např.CO TŘEBA : Egypt a pyramidy:
Že prý to stavěly 20 let přitom je tam bylo víc jak 4 mil. mnohotunových kvádrů. A 4 mil. děleno 20 let je 2 minuty!!!! tzn. že aby to stihly tak by musely každý kvádr položit každých 2 minuty!!!! ve dne v noci. A tomu vy věříte což je vážně směšné a legrační.
K vzhledem k tomu že jsem naprosto nejjednodušším možným způsobem rozklíčoval , že to co se říká a učí nemohla být, není a nikdy nebude pravda . Je taky přímý důkaz že se absolutně ale absolutně nepočítá s tím že si budete něco ověřovat nebo dokonce sami zjišťovat. taky to znamená že ty “vaše názory” jsou toho kdo vám to řekl. tzn. zmanipulované osoby bez vlastního názoru.
A kdo neodhalil tuto lež, nedá se počítat s tím že by odhalil jakoukoliv jinou lež
a takhle bych hodně dlouho pokračovat. Takhle nějak vypadá přemýšlení.
a když to začnete dělat zjistí každý, že všechno je úplně jinak
A ANI VÁM NEŘEKLI JAK SE správně a zodpovědně rozmnožovat. Nebo snad víte co je TELEGONIE?

valsodar
valsodar
Reply to  mikes
2 years ago

Nesmieš brať všetko tak upäto a vážne, trochu humoru by ti nezaškodilo, lebo potom sa s prebudeného stáva šialenec.
Veď život neni boj, život je hra. Prečo asi hraj obsahuje slovo raj.
Fakt nemusíme trpieť aj keď ťa naučili, že hej.
Vyber si svoju preferenciu a len stlač play.
Mame tu len robiť to najlepšie ,čo vieme a môžeme pochybovať o tom o čom chceme.
Všetko čo sa deje znamená len to, čo ja poviem, že znamená.
Som pán svojho sveta, stojím obrom na ramenách.
Život hrou, nech je tvoj život hrou.
Je to len jazda, neber ju tak príliš vážne, tak vychutnávaj cestu života na tobogáne

mikes
mikes
Reply to  mikes
2 years ago

12. obr.: ještě jednou děkujeme SPACE X že nám ukázal kráterovou zemi:
Nahoře je okraj kráteru
Uprostřed je Mount Mirror v Antarktidě (na googl earth zaretušovaný)
Dole je ledová stěna

Martin
Martin
Reply to  mikes
2 years ago

Velice zajímavé čtení. Rád bych se dozvěděl více. Jsou nějaké dostupné zdroje? Diky

mikes
mikes
Reply to  Martin
2 years ago

https://www.youtube.com/user/godgevlamste/videos
asi je lepší to vzít od začátku

Linda
Linda
2 years ago

Ďakujeme za každodenné povzbudenie. 🙏❤️

Dollars
Dollars
Reply to  Linda
2 years ago

Ahoj mikes…malo kto tu napíše takéto informácie. Dovolím si tvrdiť, že sa stotožňujem s tvojimi názormi ( hoc sú mi nie všetky veci pochopiteľne z toho čo si napísal ) a teda s tym čo si napísal ale rád by som sa chcel dozvedieť od teba ďalšie veci a informácie. Ak chces tak sa mi ozvi na email: wi***********@gm***.com

maria
maria
2 years ago

no suhlasim , ukotvovat svetlo a prestat vobec sledovat MSM . V obchode bez nahubku nenakupite. Aj bojovnvici svetla ho zacali nosit. Samotna zena v elektricke bez nahubku – bola vyvedena policajtami prec a este caka co z toho bude. Tu by som chcela odkazat ze nie je vsetko len biele, aj ked by sme si to priali.
Shaef vojska nas mali chranit vsetkych bez vynimky – deti v kazdom state. Asi je ich nie dost.
Vedeli o vakcinach co robia, zrejme tu ide naozaj o potrebu vytriedenia ludstva a z toho mi teda nie je veselo.
Uz je 10 minut po dvanactej.
Len vysielanie pravdivych sprav v MSM spiacich prebud, ajk dovtedy neprejdu ockovanimi. Inak to uz nepojde , aj to je uz 10 minut po 12.00 hod.
Len prosim Stvoritela lasky, svetla a pravdy, aby uz zasiahol a podal ludom na planete svoju pomocnu ruku.
Je mi celkom jedno v akom doprovode kto chodi a ci je klon, ked stale robi zlo. Len mozno trocha mensie,ale to vidia len ti ktori vidia prepisane casove osi udalosti. Kazde zlo v tejto agende je zlom (triedenie na mensie alebo vacsie -je hlupe triedenie)
Budeme sa musiet spajat a pomahat si sami. Vytvorit komunity a spolocenstva nastahovat sa rovnako zmyslajuci k sebe.
Aj tak velmi pekne dakujem za clanok

jirik
jirik
Reply to  maria
2 years ago

maria: toto je také problematickéBudeme sa musiet spajat a pomahat si sami. Vytvorit komunity a spolocenstva nastahovat sa rovnako zmyslajuci k sebe.,/b> když to zkrátím – lidi si mezi sebou začali držet odstup v mnoha směrech….musel by se najít společný “konec pomyslného lana”

Radovan
Radovan
Reply to  maria
2 years ago

Verejnou dopravou necestujem tak neviem. Bez nahubku sa snažím chodiť všade. Je pravda ze hádky nikam nevedu a nakoniec na vás zavolajú políciu. Toto je kontraproduktívne. Lenže ako som si všimol kým ma odniekadial nevyhodia tak dávam niektorým ľuďom silu si dat nahubok tiež dole. Sú to pomalé kroky obcas to boli ale možno sa to časom konečne v ľuďoch zlomí.

benetri
benetri
Reply to  maria
2 years ago

Mária, najdôležitejšie je teraz už vydržať! Kopú ako zbesilí, snažia sa pritvrdzovať, donútiť nás ísť si zobrať dobrovoľne tú vakcínu vlastnej eutanázie.
Nesmieš, nesmieš sa poddať. Keď si to bez tej vakcíny vydržala doteraz, už tých pár týždňov tiež vydržíš. Hľaď, čo sa deje okolo teba s tými, ktorí sa nechali opichať. Aj keď to MSM na Slovensku nechce prezradiť, ale tam, kde je vakcinovaných stále viac ľudí, tam je aj stále viac ľudí v nemocniciach, či po smrti. To číslo už atakuje 90% opichaných proti 10% nevakcinovaných!
A uvedom si, že prijatím vakcíny strácaš spojenie s vlastnou Dušou, ktorá ťa potom, bez spojenia opustí! Tvoje DNA sa zmení a z teba sa stane, ak prežiješ, len biorobot.
To, že už mnohí odchádzajú, neznamená nič. Zahrňte najprv do svojich výpočtov fakt, že zhruba 70% “ľudí” nie sú človekmi! Sú to len mnohé entity v ľudskej podobe a s naprogramovaným ľudským správaním sa. Veľa z nich odchádza dobrovoľne, lebo cítia zvýšené vibrácie, zmenu frekvencie a oni do 5D nedokážu prejsť. Tam môžu len ľudia s Dušou. Oni aj tak žiadnu Dušu nemajú.
Z tých asi dvoch miliárd ľudí s Dušou na tejto Midgard Zemi by mohli prejsť všetci. Mohli, ale museli by sa priznať ku Svetlu a porozumieť. Veľmi mnohí sú nič nechápajúce ovce, iní si zase prišli len pre toto poznanie. Každý má svoj dôvod, svoju cestu. Ale vyššie prejdú len niektorí, len tí, čo vydržia a nestratia smer. Je to ako IQ test ľudstva. Nie každý ho zvládne a nie každý na to má. Napriek tomu nás bude relatívne dosť. Aj napriek podmienkam, ktoré tu Zlo nastoľuje, nás budú nie milióny, ale stovky miliónov. A Slováci, ale i Češi, sú na o dosť vyššej úrovni, ako iné národy. Treba len chcieť a zvládneme to.
Takže len vydrž bez očkovania! Tých pár mesiacov už zvládneš a potom už bude fajn.

rudo
rudo
Reply to  benetri
2 years ago

@ benetri

absolutny suhlas, pekne to popisujes

maria450
maria450
Reply to  rudo
2 years ago

Benetri ja vydrzim ani ockovat sa nepojdem. Zatial som dokazala presvedcit aj starsich clenov rodiny. Ale dokedy ked to vytrubuju vsade v MSM a moji pribuzni nechcu ani vidiet internet.
Tak ich strasim opacne ako MSM ja, po svojim, co bude ked sa pojdu zaockovat.
Ale aj dnes je niekde clanok ako Putin sa bol ockovat 2 x. To je uz vela klamstva.
https://svet.sme.sk/c/22787807/putin-sa-preockoval-proti-covidu-dostal-jednodavkovu-vakcinu-sputnik-light.html
Pjakina nemam velmi rada, ale hovoril ze tieto kecicky o ockovani Putina su klamstvom (MSM).
A on teraz nemoze povedat pravdu.
Pokial viem Rusi sa nijako valne sa neockuju, vedia ze ide o velku zmenu.
Minule som jasne podrahovo vnimala MK ULTRA mobil a ale aj TV:
Sla informacia – chod sa ockovat, budes sa mat potom lepsie, chod co najskor.
Normalne som to vnimala – tieto podprahovky im pustaju.
Uz som uvazovala ze im pokazim televizor. Je lockdown aspon tyzden potrva kym si najdu novy.

Israismael
Israismael
Reply to  benetri
2 years ago

Najhoršia doba, ktorú človek zažíva je spôsobená tým obrovským počtom temnoty ktorá sa inkarnovala na túto Zem v dlhom časovom úseku cyklov..
Ta explózia nárastu obyvateľov Zeme za posledné desaťročia , až takmer tých 8miliar súvisí práve s veľkým počtom inkarnovanych temnych, ktori sa za normálnych okolností nemali dostať na túto Zem ale človek svojim zlým chcenim po tisícročia im to dovolil a pritiahol ich sem podľa zákona rovnorosoti …
Potom sa nečudujme že nám vládnu keď ich je také množstvo a správne podotkol benetri že až 70% sem vôbec nepatria, ba možno aj ešte viac.. Potom sa nečudujme keď oni vládnu, že chcú ľudí zotrocit, či napichat tela experimentami, či dokonca údajne použiť CERN ako pascu pre druhý príchod syna Bozieho(ten CERN by aj tak nemohol byť prekážka a beriem to len ako niekoho srandicku)..
Už mnoho mnoho rokov sa naopak nedostanú na Zem tzv nové duše, staré duše majú opakovane zitie tu na Zemi už viackrát a každý jeden z vás tu žijúci tu bol aspoň jeden krát…
Každý jeden človek v tejto skole v pozemkom ma vyzistit význam bytia, že prečo sem prišiel a kam ma smerovať.. Musí spoznať cestu,, domov”…
Keďže sme v záverečných dňoch systému tohto sveta, keď prebieha Veľká Očista, tak by mal byť každý človek zrelý na vzostup.. Na vzostup tam odkiaľ vyšiel, ale nebude to v tomto tele, nebude to ani v jemnohmotnom tele ale v tzv oslavenom… Ak chcete ešte inak tak v tele duchovnom..

tauri
tauri
Reply to  Israismael
2 years ago

Už jsem to psal jinde…Ale tyto duše, co se sem inkarnují od roku 2000 mi příjdou, jako umělé. Zkrátka nejde z nich přirozenost, jiskra ani srdce..Mnoho z nich je povrchních a chovají se jako program…
Uplně jsem nezkoumal, zda mají duši či pouze vědomí, ale zkrátka z těch lidí nějde vůbec nic, ani žádný šarm, energie..
Takže my tu třeba naříkáme, ale ve výsledku když o takové příjdeme, vesmíru a většině lidem to bude uplně putna..Důležití jsou ti, co chtějí být čistí a mají jiskru/záři a jednají srdcem.
Takže uvidíme..blbé je, že za takové umělotiny plaítme my všichni.

Ingrid
Ingrid
Reply to  benetri
2 years ago

Benetri:V Rakusku do 1.2.2022.musí byť každý zaočkovany. Ja určite nechcem. Určite budem čakať verim že zatiaľ sa udeje niečo pre nás. Ešte niečo veľmi zaujímavé Vatikán a Rakúsko očkovanie povinné. Hmmm

ladislav
ladislav
2 years ago

Sám nevím, kde se zařadit. Jestli mezi probuzené nebo ovečky, sám nejsem očkovaný jak se to nově dělí, ale zároveň nemohu souhlasit se vším co se tady píše. Za svůj život jsem prošel spoustou věcí, mám dost svých zažitých zkušeností, proto ze spoustu věcí vnitřně nemohu souhlasit. Díky za myšlenky a za práci, kterou tomu věnujete.
laskra

Vavesion
Vavesion
2 years ago

Zdravim priatelia.
Dakujem za super clanok.
Velmi dobry komentar od MIKES,diky,skusil sa niekto zamysliet nad takymito informaciami?Asi nie.
Popisuje presne to,ako sa ludstvo sprava uz po tisicrocia,vsetko robime akymsi automatickym sposobom,kazdy den to iste,taka bezna rutina…
A v com spociva to prebudenie ludi a dusi?
Ked chcete prejst cez cestu,pozriete sa na obidve strany,niekto radsej dvakrat!Hovori sa tomu instinkt,a ten je v ludoch uz dlhodobo potlacovany,pritom to ma byt nasa bezna schopnost.Takze aj informacie a spravy okolo nas by sme si mali preverit a hladat skutocnu pravdu.
A nasa dusa?
Viera je dolezita,ak si clovek neveri,nic nedokaze.Asi kazdy uz zazil pocic,ked robil nieco extremne,riskantne,nebezpecne alebo dobre,a ked to dokazal,citil v sebe dobry pocit-pohladenie na dusi.Nebojme sa otvorit oci,odhalovat pravdu a konat to ludske dobro,ktoreho je tak malo,aby sa nase duse zotavili a prebuli.
Veka zdravia prajem.

Erik
Erik
2 years ago

tak po tom co som zistil za koho kope tadesco a trump tiez aj s celym sheaf tak fakt neviem ako to bude vipadat najblizsiu dobu, mozem verit uz iba mojmu srdcu

valsodar
valsodar
Reply to  Erik
2 years ago

Však povedz aj nám za koho kopú?

pacifik
pacifik
Reply to  valsodar
2 years ago

vravel som viac krát že ti STÁNKAŘI (MARNÝ, TEREZA CARSTEN) len manipulovali ľudí na fóre. Marný sa stiahol preto lebo voľby prezidenta Trumpa, sa totálne strápnil a viacerí mu to vyčítali, potom nasadil ako že Carstena, možno ten Carsten bol samotný Marný.
Tadesco už čoskoro padne lebo klamú a mnoho ľudí to prekuklo.
Nezabudnem keď Tereza spájala nákup striebra z pádom dolára a údajne ho treba nakúpiť vtedy som pochopil že sú to komedianti.
Všetky meny budú digitálne a nebudú naviazané na kovy to je história-
Všetko bol podvod Med Bed, Norimberský tribunál 2, Galaktická federácia.
Jediné čo vychádza je vojenský transport , ale nie na zatykanie, ale k ruským hraniciam na rok 2024.

pacifik
pacifik
Reply to  valsodar
2 years ago

A ďalšia vec Trump viac krát povedal užívajte si show.
Zatiaľ si užívajú show len milionári na tom ako cely svet násilne očkujú a terorizujú s testami.
A im pribúdajú peniaze na účtoch a na akciách.

Lunalinda
Lunalinda
Reply to  Erik
2 years ago

Za koho? Můžete nám to, prosím, prozradit? A je to někde ještě pro budoucnost normální?

Pavel
Pavel
2 years ago

Děkuji za každý nový článek a za každé nové ráno. Světlo s vámi!

tauri
tauri
2 years ago

Důležité je, plánovat co dál..
Za chvilku nás neočkovaných bude menšina, takže kdo sežene práci, kdo z nás nakoupí…
Jak vydržet mezi očkovanými..

rudo
rudo
Reply to  tauri
2 years ago

no skor nas bude vacsina , ale asi nie je nas dost na to aby sme odvazali a spalovali zapichane mrtvoly

tauri
tauri
Reply to  rudo
2 years ago

rudo:
Pokud bude aliance co k čemu, snad na to bude mít nějaké přístroje, co je rovnou rozloží..

benetri
benetri
2 years ago

Daniel, ospravedlň hlupákov a ovce! Ďakujem, otvoril si to naplno. Aj keď neverím, že pochopia všetci. Aj ja by som chcel vidieť tie pozitívne výsledky, najlepšie ešte včera. Myslím, že by to chcelo veľa z nás. A je to dobre, pokiaľ toto chcenie spájame s niečím pozitívnym, s upevňovaním Svetla vo svojom srdci. Lenže aj iskra sa premení na plameň až za nejaký čas a kým sa tá riadna vatra Svetla rozhorí, tak to trvá. Ak vydržíme, tak tá zlatá záplava Svetla nás zaleje, zahreje a objíme všetkých. ´
A áno, fyzická situácia sa stále zhoršuje, stále ťažšie sa nám dýcha. Svet sa zbláznil, často sa mi zdá, že som v akejsi inej realite, na inej časovej osi. Určite nie som sám, ktorému sa to deje. Lenže netrpezlivosťou a nepremyslenými krokmi sa odtiaľto nedostaneme. A keď nevidíme cestu, tak potrebujeme zažať nejaké Svetlo. Lebo pri svetle skôr a ľahšie nájdeme cestu von, cestu do tej našej časovej osi, či tej našej vysnenej reality, do Zlatej éry ľudstva.
Takže, Daniel, ďakujem, že slúžiš ako to príslovečné kresadlo. Bez teba by mnohí ani tú iskierku nevykresali a mnohí z nás už zažali aspoň malý plamienok poznania, bez ktorého vatra Svetla nemôže horieť.

zuzana.
zuzana.
2 years ago

Souzním s celým článkem Daniel, děkuji za tvá slova.

Deni
Deni
2 years ago

Daniel klaniam sa tvojej praci.Pracujem kazdy den s ludmi je to narocne ale dodavam optimizmus a nadej a hlavne verim v dobro a bohu!

Jitka
Jitka
2 years ago

Nesouhlasím s větami: Napriek tomu je úžasné, že niečo také sa dokázalo uskutočniť a navyše bez škôd na verejnom obyvateľstve. Opačný prípad by bolo jednoducho zničenie Zeme a zachránenie tých niekoľko svetlých duší, ktoré sú toho hodné. Ďakujte Bohu za to, že má s nami stále toľko trpezlivosti. …- Podle
vakcinace budou škody na obyvatelstvu veliké a to mě děsí a nevím za co děkovat Bohu, když má spíš trpělivost se zlými lidmi.
Pohádky měly pravdu, že peklo existuje, akorát že je v tunelech pod námi, to jsme netušili, jaká hrůza!
A Bohu zazlívám, že dopustil obě světové války… a když jsem nad tím přemýšlela, dobrala jsem se k tomu, že nám jako lidstvu neodpustil smrt svého syna. Anebo že je nám jako Bůh podsouván Satan.

Jitka
Jitka
2 years ago

Promiňte, ještě jsem zapomněla poděkovat – děkuji za články!
A zdravím vás z Moravy – od Brna.

rudo
rudo
2 years ago

v kazdej krajine sa teror bude stupnovat az do bodu, ked to narod uz nevydrzi a vzburi sa, V Rakusku to takmer uz dosiahli. U nas to este potrva

sme zvyknuti tolerovat hocico, mysliet si svoje ponadavat v krcme a bezpeci domova, ale to je taak vsetko.
chodievali sme na schodze SZM, niektori aj na stranice, chodievali sme na povinne skolenia aj ROH, na VS som musel absolvovat 5 skusok z komunizmu,, najhorsia bola v 2. rocniku politicka ekonomia.

a zili sme si svoj zivot, chodili do prirody , sportovali, citali knihy a rezim sme brali ako nieco, co musi byt s cim nemozme pohnut a vramci toho sme si hladali svoje osobne vyhody, ulavy a stastie.

a toto v mas zostalo aj po 30 rokoch od havlofasistickeho prevratu a aj teraz drvova vacsina naroda poslucha ked musi, aj ti co si mysli svoje ale posluchaju

idu na test, nasadia si nahubok a snazia sa prezivat a najst klucky a nejake ulavy a vyhody
a nadavame uz nie v krcme ale na debataich na nete.

SK rezim musi este velmi pritvrdit ten terorizmus, aby narod povstal.

v Hungarsku ORBAN pritvrdzuje a vyhraza sa smrtou vsetkym antimrnakom a antigrafenakom aj ked mozno tam je ten SPUTNIK, ale proste kdo nie je zapichnuty v Hungarsku, tak musi zomriet podla ORBANA, to je uz ina liga
ako CIERNA MATKA – nebojte sa zomriet dajte sa zapichnut.

povstanu Madari skor ako Slovaci ?
v CZ jak by smet
tak povstanie nebude

ved aj pocas ww2 Praha povstala ked uz Berlin padol a HITLER bol v Argentine.

pacifik
pacifik
Reply to  rudo
2 years ago

Áno bol v Amerike. Norimberský proces mal zamaskovať sťahovanie zločinov do Ameriky. Operácia Paperclip.
Norimbersky proces odsúdil na smrť 12 zločincov.

miloš
miloš
2 years ago

Ránko Daniel a všetci,

pekne napísané a je to tak. Iba BLÁZON si môže myslieť, že tento systém a spôsob života má byť etalónom budúcnosti.

pacifik
pacifik
Reply to  miloš
2 years ago

Áno bol v Amerike. Norimberský proces mal zamaskovať sťahovanie zločinov do Ameriky. Operácia Paperclip.
Norimbersky proces odsúdil na smrť 12 zločincov.

mikes
mikes
2 years ago

Oni nějak zpomalují čas Simpsonovi třeba v 2010 přesně jako fotka popisují událost z r. 2015 proto že to natočily až když se to stalo.. nebo Maradona tj madona všechny přes celé hřiště obkličkuje a dá gól. nějak dělají že to na některé nepůsobí. A když dokáží toto, co nedokážu zatím vysvětlit, co když nikdo doopravdy neumírá? říkají že to bude biblické … dokonce říkají že ti co jsou mrtvý jsou živý a naopak … říkají že se díváme na film … ???

rudo
rudo
Reply to  mikes
2 years ago

mrtvy sou zivy = priklad: JFK Diana Elvis Lenon…

zivy sou mrtvy = priklad kralovna, princ Charles, Bidet, Obama, Merkel, papez…

simpsonovca predsa vyraba Holywood, presne vedia plany jelit, tie plany su im dane aby podprahovo dopredu naprogramovali populaciu na to co sa udej

oni totiz musia povedat pravdu dopredu a tak to robia cez simpsonov a ine filmy
splnili povonnost informacie, ludstvo neprotestovalo, bavilo sa == suhlas a teda co s nami spachaju je beztrestne

lebo povedali a ludstvo suhlasilo.

Ingrid
Ingrid
2 years ago

Srdečna vďaka Daniel 🙏😘🍀

mikes
mikes
Reply to  Ingrid
2 years ago

simpsnovi: to ale nevysvětluje jak je možné že je uplně přesně stejné (mohlo by to jít do soutěže najděte 5 rozdílů). mohlo by to být přibližně. ale uplně přesně jako na kbyby to byla fotka?? zpomalují čas a trénují některé sportovce (MARADONA = madona, mesi = mesiáš a pod.) nějak že to na ně nepůsobí. to je prosím pěkně fakt A NÉ ŽÁDNÝ DOHAD. TAKŽE ZNOVU JAK JE MOŽNÉ ŽE JE toÚPLNĚ STEJNÉ I S LIDMA, s lustrama, zábrádlím ALE ROZDÍL JE 5 LET?

mikes
mikes
Reply to  mikes
2 years ago

já na to odpověď mám: nakreslily to době kdy se to stalo. proto je to uplně přesně stejné. a promítají to o 5 let později. a jelikož zpomalují čas (teď je rok 2015-16) tak s tím nemají problém. to co píšete vy, to já vím už 20 let, mě poučovat nemusíte

rudo
rudo
Reply to  mikes
2 years ago

nerozumiem tvojmu konceptu spomalovania casu

akokolvek by bol cas spomaleny vzdy by to mohli vysielat az po udalosti a nie pred udalostou

mne rpipada vcelku jednoduchy koncept cestovania v case

proste sa vratia o 5-10 rokov dozadu odvysielaju to a ide sa dalej

Jitka
Jitka
2 years ago

Taky mi připadají nelogické úvahy o nějakém zpomalování času –
jak by mohli ovlivnit všechny hodiny a budíky na celém světě??