Informácie vedúce k poznaniu

Pravidlá komentovania:

  • Urážlivé, povýšenecké alebo inak nepríjemné komentáre mažeme! Mnohí nechápu, že nie sme žiadna sociálna sieť ale určitá komunita ľudí, preto tu chceme udržiavať určitú energiu rovnorodých ľudí. V takom prípade je pochopiteľné, že tu nebudeme bezdôvodne pozývať opačnú energiu len preto, aby sme boli dobrí a zhovievaví voči ostatným. Nebudeme v komentároch rozsievať lásku tým, čo si to nezaslúžia. Preto sa snažíme “čistiť” stránku od takýchto energií a tým uvoľniť priestor konverzácie pre tých ostatných, pre ktorých to celé robíme. Ak sme preto pre vás nespoľahliví alebo podľa niektorých dokonca platení druhou stranou tak prosím, ale táto stránka neslúži na ventilovanie si niečoho, ale ocenili by sme uvedomelú rovnorodú ľudskú komunikáciu. My máme takisto svoj život, prácu a starosti a všetok čas a energiu, ktorú dávame do stránky je v rámci nášho voľného času a dobrej vôle. Je to pre nás náročné stíhať a robíme to pravé preto, že to mnohým informačne a duchovne pomáha a pomáha im to posúvať sa vpred. Pokiaľ popri tom všetkom čo obetujeme pre stránku vidíme komentáre znevažujúce našu prácu, nie je to príjemný pocit a nevedieme tu žiadne informačné vojny. Dnes sa ľudia delia na rôzne skupiny rovnako zmýšľajúcich, resp. rovnorodých. Uveďme si príklad pre pochopenie: Pokiaľ si niekto dáva námahu a obetuje všetok svoj voľný čas na to, aby písal o tom aké sú hrušky skvelé a príde mu tam kaziť jeho “hruškovú” energiu niekto s tvrdením, že hrušky sú nahovno, jedzte radšej jablká, tak pochopiteľne tam takúto “jablkovú” energiu nechcete. Dotyčný ktorý sa bije do hrude za význam jabĺk, môže ísť vyjadriť svoj názor na jablkový web, prípadne si vytvoriť vlastný. Dúfam, že sa to na takomto primitívnom príklade dá pochopiť 🙂. Pokiaľ vám texty na našej stránky určitým spôsobom pomáhajú, tak sme veľmi radi, veď práve pre vás to robíme, no ak nespĺňame vaše požiadavky, tak miesto “ventilačných” komentárov nás jednoducho nečítajte. Pokiaľ je svet podľa vašej reality iný ako sa sem tvrdí, pokojne môžete ísť s touto realitou na iné miesto, kde si to nájde úrodnú pôdu. Nie sme žiadne slniečka a nejde tu o to, že by sme potrebovali mazať všetko, čo nesúhlasí s našim názorom, pretože my jediní sme osvietení. Tu ide jednoducho o to udržiavať rovnorodú konverzáciu, ktorá nemá za cieľ útočiť a znevažovať prácu druhých. Pokiaľ niečomu nerozumiete alebo ste tu noví a nenašli ste odpoveď na to, čo vás trápi ani v iných článkoch, tak sa pokojne spýtajte, diskutujte, uvažujte. Slušne a uvedomelo ako sa vyžaduje od zrelej ľudskej duše. 🙂
  • A pre tých, čo sú tu noví, alebo nesúznia s obsahom tejto stránky a majú potrebu nám to dať najavo v komentároch, prečítajte si kategóriu Q úvahy a vlastne všetky úvahy, pretože práve tam sa dozviete, čo zastupujeme, ako prijímať to čo sa deje a ako to súvisí s duchovným aspektom. Mnoho z komentujúcich nám tu prichádzajú vytknúť niečo, čo bolo už vysvetlené a častokrát len pár dní dozadu. Hádžu nás do jedného vreca s inými stránkami a odsúdia nás na základe jedného článku. Názor si preto môžete urobiť až vtedy, keď viete, čo sme zač. 

Pravidlá obsahu:

  • Obsah môžete voľne šíriť bez súhlasu, budeme radi. Veď preto to všetko robíme, aby sa informácie šírili aj ďalej. V zdieľaní informácií je sila, pretože takto sa dostávajú aj medzi tie neprebudené duše. Takže zdieľajte a šírte pokojne čo len chcete. Môžete kopírovať aj celé články, avšak v tom prípade si myslím, že nie je nadľudský výkon pridať zdroj, odkiaľ to máte. To platí pre tých facebookových vykrádačov, ktorí dokážu skopírovať celý článok zhora nadol, ale nie sú schopní pridať zdroj, aby ľudia vedeli, odkiaľ to info pochádza (asi sa chcú tváriť, že je to ich). Robíme to preto, aby sme šírili pravdu, ale základná logika a slušnosť by mala platiť.