Kedy to už bude?

31/07/2021 | Q úvahy, Správy

Mnohí sa pýtajú túto otázku. Kedy svetlo zvíťazí? Kedy budeme slobodní? Kedy sa definitívne porazí temnota? Kedy sa konečne o tom dozvie verejnosť?

Odpoveď je veľmi jednoduchá: Bude to vtedy, keď sa my rozhodneme, aby to bolo. Všetko skončí vtedy, keď sa my rozhodneme, aby to skončilo. Budeme oslobodení vtedy, keď budeme chcieť byť slobodní..

Ako to je možné, keď predsa všetci tu zmenu chceme a očakávame?

Tým “my“ je myslené my ako ľudstvo. Nie je to len o nás dávno prebudených, ale je to o nás ako celku. Svetlé sily stále ničia temnotu v podzemí a na povrchu Zeme. Stále je čo čistiť a je to neuveriteľné, že po všetkých tých rokoch to stále prebieha, tej temnoty je prosto neúnosné množstvo. Majú už svetlé sily dostatočnú kontrolu na to, aby začali odhaľovať pravdu a začali s verejnými obvineniami? Možné to je, ale nejde o to aké pokroky robia oni, ale aké pokroky robíme my. Nie je to tak, že je to všetko na ich pleciach a my len čakáme, kým sa to všetko odhalí a nejako sa to spraví. Všetko je to energetický boj a je v tom zahrnutá celá populácia. Tak ako nás nepostihli mnohé biblické nešťastia, ktoré sme si svojim konaním “zaslúžili“ vďaka svetlým dušiam inkarnovaným teraz na Zemi, tak máme všetci silu veci urýchliť a ešte viac zmierniť náš čas trápenia.

Tým ako sme kolektívne prebudení, a tým ako žiarime svetlom určujeme, ako sa aliancii darí v tomto boji. Dá sa povedať, že biele klobúky zrealizujú to, čo my chceme a dovolíme. Je to hra energií, vstupuje do toho slobodná vôľa ľudí, a preto sa veci jednoducho nemôžu urýchliť podľa ľubovôle. Nemôže sa stať niečo, čo si my ako ľudia “nezaslúžime,“ čo sme ešte dostatočne nezhmotnili do tohto sveta. Všetko pracuje v Božej dokonalosti, a preto sa všetko uskutoční vtedy, keď to bude ten správny čas. Keď káva v automate stojí 50 centov a vy tam hodíte len 40, tu kávu vám prosto nespraví a takto to funguje aj v tomto boji. Sme vo finále a teraz je to na našich pleciach.

Nám sa zdá, že ovce sa neprebúdzajú, lenže oni sa postupne prebúdzajú. Je to pre nás frustrujúce a zdĺhavé, lenže keby neboli hodní prebudenia, tak to svetlé sily nerobia. Preto ide pravda verejnosti tak po kúskoch von, a preto nejde všetko podľa našich predstáv. Prečo Trump stále tára o podvodoch vo voľbách? Prečo už dávno armáda niečo nepodnikla? Pretože sa musí všetko udiať postupne od najnižšieho stupňa a v súlade s ústavou. A hlavne to musí chcieť dostatočné množstvo ľudí! Nemohli by urobiť prevrat, keby drvivá väčšina populácia ani nevedela, čo sa deje. To by tu nastala by úplná anarchia. Všetko ide krok za krokom a všetko sa deje tak, ako sa diať má. Boží plán sa plní s dokonalou presnosťou a my ho smerujeme podľa našej slobodnej vôle. Rok 2020 začal finalizovať prebúdzanie a selekciu ľudí. My ľudia čistého srdca sme hneď vedeli o čo ide, poprípade nám k tomu dopomohli rôzne “konšpirácie“ a vedeli sme pravdu. No niektorí ešte hodní prebudenia sú tak zaostalí, že to pre nich treba robiť s prepáčením ako pre debilov. Oni potrebujú okolo seba vidieť tu absurdnosť toho, čo sa deje, musí sa im zasiahnuť do života dostatočne tvrdo, aby si uvedomili a pochopili. Musí sa im to prosto ukázať, nepomôžu im slová. Nie všetci sa prebudia, veľké množstvo duší nás opustí, avšak určité percento svetla sa prosto musí dosiahnuť. Sme blízko, no stále medzi nami žije toľko temných ľudí, ktorí všetko spomaľujú, a preto je tak dôležité stáť pevne a aktívne vo svetle.

Opakujem, je to hra energií! Sú to biblické časy obrovských rozmerov.

Aj keď sa situácia na planéte Zem viditeľne zhoršuje, je to obrovský katalyzátor prebudenia. Pre mnohých spiacich je to facka, po ktorej sa preberú a pre mnohých prebudených je to posledná kvapka trpezlivosti, čo je krásne vidieť na všetkých protestoch vo svete. Zároveň je to ďalšia selekcia ľudí, pretože mnoho ľudí pod nejakou hrozbou utekali na vakcínu. Tí naozaj svetlí ľudia sa nenechajú zlomiť pod vyhrážkami.

Ľudstvo povstáva a teraz už niet cesty späť. Vlak sa dal do pohybu a teraz sa nezastaví, kým nepríde do cieľa. A čím horšia je situácia, tým väčší oheň v dušiach to zapáli! Od nás predsa nie je chcené, aby sme sa spoliehali na alianciu alebo niekoho iného, že to všetko spravia bez nás. Oni si svoju prácu spravia, ale my si musíme spraviť tú svoju. Nemáme bezbožne vyčkávať, kedy nás oslobodí niekto zvonku, ale tá zmena musí vyjsť zvnútra! Revolúcia sa musí udiať v každom z nás, každý vo svojej duši si máme byť vedomý toho, že tú zmenu zavádzame my všetci. V každej prebudenej duši by sa mal zapáliť oheň presvedčenia, ochota vziať si svoju slobodu a pracovať na vytváraní nového sveta. Nie je jedno ako sa k tomu postavíme, pretože v našom postoji je všetko.

To, že máme teraz v pokoji sledovať film, že si máme oddýchnuť, pretože sme svoju prácu splnili sú kecy! Sú to agendy temnoty, ktorá stavia na našej duchovnej lenivosti a takto sa nás snaží odstaviť.

To, že nemáme s temnotou bojovať, pretože nás to oberá o energiu a znižuje nám to frekvenciu sú kecy! Čo by ste mali zo strážneho psa, ktorý sa nečinne pozerá na lupiča ako vykráda váš dom, pretože je príliš lenivý a nestojí mu za to za rozčuľovať? Spravodlivý hnev je od nás chcený a tým nepodporujeme temnotu. Pokiaľ bojujeme proti temnote s vedomím víťazstva svetla, stojíme správne v tomto boji. Duchovná sila spočíva v aktívnej práci a bojovnosti, nie tupej odovzdanosti. To je pasivita, stagnácia, úpadok.

To, že sa máme sústrediť na nový svet a nezaujímať sa už o to staré, sú kecy! Predtým, ako sa začne budovať to nové, predsa najskôr musí padnúť to staré! A na úpadku toho falošného a temného sa podieľame my všetci. Do zlatého veku sa len tak nenarodíme z ničoho nič, ale bude to ťažký pôrod. Nedostaneme sa tam meditovaním, ale aktívnou prácou plnou rôznych úloh. A tá naša terajšia úloha je vykynožiť temnotu. Samozrejme, že máme tvoriť v sebe nový svet, avšak nemáme zabúdať na prácu tu a teraz.

Ten horiaci plameň v duši by teraz nemal vyhasínať, pravé naopak, prilejte do neho ešte benzín!

Tí, čo stále nariekajú, že sa nič nedeje a že aké je to zlé, nič nepochopili. Síce čítajú informácie, ale nechápu ich. Takým je škoda niečo hovoriť, pretože informácii je dosť na to, aby si z toho človek poskladal mozaiku toho, čo sa deje. Informácie slúžia len ako dopomoc, posilnenie viery a ukázanie pravdy a správnej cesty, avšak nemajú byť stavebným kameňom. Ten správny základ má byť viera a aktívna duševná práca. O čo viac pomáhate k uskutočneniu slobody vy, ktorí síce máte síce tie správne informácie, ale stále nariekate, pretože sa neviete pozrieť na veci z vyššieho nadhľadu? Čo živíte svojou frustráciou a temnými proroctvami? Svetlo, alebo temnotu? Človek, ktorý sa búri proti tejto tyranii a zúčastňuje sa napríklad protestov s vierou, že to všetko padne, a že zavládne sloboda a mier, stojí v tomto boji určite lepšie ako vy, pochybovači. A to nemusí poznať žiadnu alianciu ani Q. Prosto sa búri proti súčasnému systému, robí čo vie a popritom si zachováva v sebe vieru v dobro a ochotu zmeniť súčasné pomery.

To, že občas aj my, čo stojíme správne v tomto boji cítime frustráciu nie je nič zlé. Je predsa normálne, že chceme von z toho systému a takýto postoj je žiadúci. Pokiaľ si popritom zachovávame v sebe vieru a svetlo, stojíme v tomto boji určite lepšie, ako ten, ktorý sa len “pozerá v pohodlí na film“ a zodpovednosť odovzdal niekomu druhému. Samozrejme, že temnota šľahá svoje plamene, pretože sa blíži jej koniec a najviac to “schytajú“ práve tie svetlé duše. Dôležité je v ťažkých časoch rozoznať tie pochmúrne myšlienky, ktoré máme v hlave a uvedomiť si, že nie sú naše. Sú to útoky na našu osobu, aby sme neverili, aby sme duchovne upadli. Treba byť bdelý, vedieť rozpoznať tieto útoky, a dostať sa “späť na trať.“

Sme nositeľmi svetla a pravdy, tak žiarme. Nie sú to len prázdne reči, tieto slová sa musia vnútorne prežiť. Tupé čítanie informácií nám príliš nepomôže, pokiaľ to vnútorne neprecítime.

Do zlatého veku sa len tak z ničoho nič nenarodíme, ale bude to ťažký pôrod.

Čo keby sme odteraz každý jeden miesto čakania a frustrácie stávali každé ráno s tým, že zmena už je tu? Realita je formovateľná a to čomu človek verí, to si pritiahne. Využívajme svoju tvorivú silu na vytvorenie novej reality. Dajme si všetci predsavzatie, že budeme každý deň vysielať podporujúce myšlienky, že tá zmena, na ktorú čakáme, je už tu a vnútorne to precíťme, pričom nezabúdajme byť aktívny tu a teraz a udržujme našu dušu v pohybe.

Pretože nečakáme na vesmír, kým všetko zariadi, ale to vesmír čaká na nás kým sa naserieme!

Daniel

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
26 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel.

Maria
Maria
2 years ago

Ked ludia pochopia ze nechcu NWO a celu agendu.
To zalezi od nas.https://www.infovojna.sk/prehravac/informacna-vojna-2972021?m=1

matyas
matyas
2 years ago

“Pretože nečakáme na vesmír, kým všetko zariadi, ale to vesmír čaká na nás kým sa naserieme!”

😀 Dost polopatě vysvětleno, takže si myslím, že to určitě pochopil každý 😀 A článek se vám moc povedl, děkujeme.

dux
dux
2 years ago

Všetko špatne. Máme veriť v geniálny plán, pripravovaný mnoho desaťročí?? Čo za blbý plán to musí byť, keď nezvládli ani to najelementárnejšie, t.j. podmaniť si média? Keď bude protistrana naďalej beztrestne šíriť svoju prepracovanú propagandu, nepohneme sa z miesta. Každú pravdu pretočia, keď nemajú nápady, tak nálepkujú. A nás onálepkujú ako bláznov? Sám som tak už stratil priatelov… Pretože sa NIČ ukázatelného nedeje!! A vypadám tak skutočne ako blázon. Inteligentní ludia sa utekajú vakcínovať, neveria ničomu, čo si neoveria najmenej zo 2 mainstreamových zdrojov… K čomu je dobré, že audity dopadli pre Trumpa, keď sa o tom nikto nedozvie? Mám ja, obyčajný človek ísť búrať systém?..

dux
dux
Reply to  Daniel
2 years ago

Inak velmi ďakujem za Tvoju prácu, čítam to tu denne, bez výnimiek. Q-anon som zachytil od prvých dní jejich zverejnenia, dávajú nám spústu nádeje, ale už to všetko trvá nadkriticky dlho. To som chcel pod čiarou povedať. Niekedy sa zamýšlam, či som nenaletel…

matyas
matyas
Reply to  dux
2 years ago

No, mám se smát a nebo brečet? Jak tohle můžete říct ty jo. “Čo za blbý plán to musí byť, keď nezvládli ani to najelementárnejšie, t.j. podmaniť si média?” Blbý plán? A že ani nezvládli to nejelementárnější? To zkuste vyprávět těm, co dnem i nocí bojují pod našima nohama proti těm zrůdám. Ti to rádi uslyší.
https://t.me/DUMBSandUnderground/2197

” K čomu je dobré, že audity dopadli pre Trumpa, keď sa o tom nikto nedozvie? Mám ja, obyčajný človek ísť búrať systém?..” Ale dozví, a v pravý čas, ovšem: “Nemohli by urobiť prevrat, keby drvivá väčšina populácia ani nevedela, čo sa deje. To by tu nastala by úplná anarchia. Všetko ide krok za krokom a všetko sa deje tak, ako sa diať má.”
No a s tím systémem: A o co si myslíte že tu jde celou dobu? Jde o to si vybojovat opět svobodu, kterou nám sebrali a vymanit se z područí tyranie DS, a je přece úplně jedno kdo jste, ne. Přece touha osvobodit se, se neomezuje jenom na studované se čtyřmi tituly a nebo na velitele armády. Chcete se osvobodit? Tak bojujte. Uvidíte že i vy, obyčejný člověk, dokážete hodně. A když takových obyčejných lidí budou tisíce, ne-li desetitisíce či statisíce, myslíte si že nic nezmůžete…? Prosím, příště se zamyslete než napíšete něco takového. Není to totiž příjemné čtení.

Král Miroslav
Reply to  dux
2 years ago

Nazdar lidi, člověk musí něčemu věřit. A je ještě lepší, když hledáme odpovědi sami a nečekáme na cizí pokyn. A když najdeš lżi v detailech, lež je vždy ukryta v detailu, tak už nebudeš potřebovat nápovědy, nebudeš čekat na záchranu zvenčí. Je zvláštní, že na tadescu se píše, že máme být v klidu a sledovat dění kolem sebe. Když jsem toto zkritizoval, že to je čekání ovcí na porážku, tak mě zablokovali. Satanisti musî vědět, že je tu síla, která jim zavaří. Když budeme sedět doma a čekat, tak skončíme jako ti očkovaní. A zlo vyhraje. Já osobně přesvědčují i cizí lidi, které náhodně potkáváme, že covid je podvod, že vakcína není proti viru, který neexistuje. Že se musí zúčastňovat demonstrací Volného bloku, který jediný může zachránit lidí po volbách. Na co si hrají na tadescu ?

dux
dux
Reply to  Král Miroslav
2 years ago

Tadesco nema daleko od sekty… Aj mna zablokovali za velmi mierny kriticky protinazor.

jirik
jirik
Reply to  Král Miroslav
2 years ago

Král Miroslav
máme být v klidu a sledovat dění kolem sebe
ti co v klidu nejsou druhé přesvědčují, že je potřeba, aby se ovakcínovali nebo sami jdou pro vakcíny; také sledují statistiky jak COVID roste nebo klesá – ale když jim řekneš zjistite si potřebné podklady, články doktorů,….sám můžeš dodat těmto “proCOVID lidem” potřebné dokumenty k prostudování – budeš pro ně špatný ty, protože ohrožuješ “jejich přesvědčení, názor,…”

Být v klidu = nepanikařit
sledovat dění kolem sebe – pasivně (dokud se problém COVID nedotýká mě nebo rodiny event těch na kterým mi záleží nebudu nic dělat)
sledovat dění kolem sebe – aktivně tj.informovat a dodávat hodnotné informace těm, kteří uvažují o vakcinaci nebo na ni chtějí jít (kdo se rozhodl na vakcínku tak ve většině případů půjde, litovat bude až později); dělat osvětovou činnost jak to ve skutečnosti s COVID podvodem je…..

Anonymous
Anonymous
Reply to  Král Miroslav
2 years ago

Já výraz „zůstat v klidu a sledovat dění kolem sebe“ chápu tak, že se nenecháš emočně zatáhnout do kolotoče matrixu. Ale myslím si, že je to dost zaměňováno s tím, když je někdo lhostejný k tomu, co se kolem něho děje. Já to beru tak, že dění okolo tebe tě nerozhodí a nevyvede z míry, ale zároveň nejsi lhostejný a je-li to v rámci tvých možností, tak něco i podnikneš. Třeba když na tebe sypou ty „mňamky“ z letadel, tak se tím nenecháš vytočit a nebudeš to řešit víc než je potřeba. Prostě jenom vezmeš ocet a jedeš. Klidně si o tom najdeš víc informací a upozorníš ostatní, ale nebudeš půl dne nadávat, že už zase sprejujou.

dux: Jo tak tadesco je sekta 🙂 Vážení, co se tady člověk nedozví 😀

matyas
matyas
Reply to  Král Miroslav
2 years ago

Já výraz “zůstat v klidu a sledovat dění kolem sebe” chápu tak, že se nenecháš emočně zatáhnout do kolotoče matrixu. Ale myslím si, že je to dost zaměňováno s tím, když je někdo lhostejný k tomu, co se kolem něho děje. Já to beru tak, že dění okolo tebe tě nerozhodí a nevyvede z míry, ale zároveň nejsi lhostejný a je-li to v rámci tvých možností, tak něco i podnikneš. Třeba když na tebe sypou ty “mňamky” z letadel, tak se tím nenecháš vytočit a nebudeš to řešit víc než je potřeba. Prostě jenom vezmeš ocet a jedeš. Klidně si o tom najdeš víc informací a upozorníš ostatní, ale nebudeš půl dne nadávat, že už zase sprejujou.

dux: Jo tak tadesco je vlastně sekta 🙂 Vážení, co se tady člověk nedozví 😀

matyas
matyas
Reply to  Daniel
2 years ago

No, evidentně 😀

Jana
Jana
2 years ago

Áno súhlasim. No najhoršie je, že ja to chápem, snažím sa prebúdzať spiace ovce, no cestou som stratila všetkých priateľov aj deti… Som pre nich “v sekte… Konspirator…. ” Tak s akou radosťou mám očakávať ten nový krásny svet, keď mi nik nerozumie? 🙏🙏😓😓😱😱

hatek
hatek
2 years ago

Clanok dobry, a ak to zoberiem z pohladu toho, ze bol urceny “pochybovacom, nariekacom, naplakacom”, tak bol cielene miereny a vsetko v poriadku. No aj tak by som trochu rozobral nepresnosti, zo vseobecneho pohladu.

Nie nadarmo to Q a Anoni spominal(i) velmi casto “BUDUCNOST dokazuje MINULOST!”

Pre vseobecny pohlad treba pamatat na minulost. Alebo ste uz zabudli, ze to Rusko odstavilo ISIS v Syrii a uz sa nesirilo? Asi ste malo casu investovali do hladania informacii o minulosti, ale uniklo viacero dokumentov a fotografii, kde ISIS boli v Syrii pripravovani CABALou od roku cca 1998 a to zrovna par blokov od OSN a jednej zo svetovych zdravotnickych organizacii. Napisy na budovach, zbrane, treningy… to vsetko sa im dialo priamo pod nosom a tie nase “spolocenstva” a zdraviu “vraj pomahajuce” organizacie to viac ako 12 rokov ignorovali. Bolo to Rusko, ktore s odobrenim bielych klobukov a patriotov z americkej armady odsuhlasili tuto akciu. Rovnako ako im odsuhlasili akciu obrany Ukrajiny. Pretoze prave v Ukrajine islo (z pohladu Ruska, bielych klobukov a hrdych vojakov) o prebudenie narodneho zmyslania o patriotizmus, ktory sa CABALa po desatrocia snazila totalne vytlacit z vsetkych statov (spomente si Grettu, LGBT agendu, miliony EUR vyhodenych EU do reklamnej kampane… aby ste nemysleli na svoj stat, ale dakovali EU ako vam vsetko pomohla financne zabezpecit, aby vznikol dojem, ze bez EU sa tu nic nepostavi).

Viete si predstavit, ze keby v 2014 osamotene Rusko, ktore bolo par rokov dozadu CABAL-ou vysmievane v TV za “trapnu vyzbroj armady”, ze su nic, ze tam su komunisti, diktator, zlodeji, korupica, tak ze by to slabe Rusko nezasiahlo v Ukrajine? Vsetko vramci zrkadlovych pravidiel, akymi obsadzovali staty americke CABAL-ou riadene jednotky, NATO a aj preto EU chcela vytvorit este vlastnu armadu. Vznikla by protirusky naladena armada, ktora by od 2015roku trenovala banderovcov, fasistov

A v roku 2017 by sa siril ISIS dalej? Koho by ISIS dalej napadol? Po Syrii by to boli turkmenske staty, nakoniec by rozbijali od juhu a vychodu Turkov a podla dokazov od juhu aj Rusko. V rokoch 2019-2020 by z Turecka vsetci ti imigranti a Turci smerovali do EU. Pretoze ludi pripravovali na pravidelne davky imigrantov o par rokov skorej vdaka Merkelovej, aby si sprosti ludia zvykli, ze patriotizmus nehra rolu, ze je dolezite sa postarat o miliony utecencov, ktori by nas pocas COVIDU financne zrujnovali, ktori by rabovali vsetky zavrete obchody, ktori by znasilnovali… hrba z vas by mala ciernych vnukov a obesene dcery.

Preco Putin v Norsku odozdaval v 2018 futbalovu loptu Trumpovi? Vid. tu https://www.youtube.com/watch?v=jCK2_1ZWBEo

To bola viaczmyselna symbolika. Nie len o Covide. Ale aj to, ze “hra (divadelna)” sa bude odohravat teraz na ich strane… maju loptu! A tak sa aj dialo. Rusko stabilizovalo (odstavilo) CABALu z vojenskej strany.

Duterte odstavil CABALe najvynosnejsiu cast trhu s drogami.

Maduro, nech je akokolvek skorumpovany, tak svoju ulohu splnil tym, ze zabranil rozkradat jeho krajinu cisto CABAL-ou, ktora si nevedela rady a pripravovala obsadenie Venezuely sucasne s dosadenim “demokraticky” externe zvolenym Guaidom. Od ktoreho teraz EU postupne upusta, pretoze uz to nema zmysel… uz im na demokracii nezalezi, boli by to pre CABALu vyhodene peniaze.

To co sa stalo vo Wuhane, kde padali ludia ako prezrete hrusky, skoro 30 000 mrtvych za 10 dni, krvacali z oci, nosa, ucha… tak to BOL podla niektorych sprav pravy COVID variant Delta. Bol pripraveny tak, ze pri spusteni urcitej frekvencie cez vysielace G5 a za sucinnosti jedneho zariadenia by virus sprostredkoval/sposobil vazne skody na zdravi. CABALA si to vo Wuhane vyskusala naostro. Preto sa po Cine uz nic take dalej nesirilo. A podla tureckeho videa ( https://www.bitchute.com/video/6tv27HdDf8X4/ ), prave na lodi EVERGreen prevazali zariadenie, ktore umoznovalo zosilnit frekvencie G5 vo Wuhane tak, aby nikto nemohol zistit, co to sposobilo. Biele klobuky prave tento virus zmodifikovali, aby nebol az tak skodlivy, ale divadlo muselo dobehnut do konca, aby ludia zistili, co s nimi chcela CABAL-a vykonat. Aktualne po zvlastnych komplikaciach EVERGreen dorazila do Nemecka.
Preco si myslite, ze tak lahko boli pripraveni s testami, s vakcinami? https://t.me/chaos_covid19/22560 alebo rozbor mRNA vakciny: https://www.bitchute.com/video/9P1SUufljQhI/
Rovnako rychlo, ako to riesili bez ludi s imigrantmi. Rovnaky scenar, rozni herci.

Situacia, ktoru teraz mame, je cista a priezracna ako krystalova voda. Politici a zvysok CABALy su obnazeni ako kost bez masa. Nemaju ISIS, nemaju dost imigrantov, nemaju protirusky naladene ludstvo, ich media stratili majoritnu doveru. Zostala na nas jednoducha uloha… nenechat si siahnut ani na nase zdravie, ani na zdravie ostatnych.

A Media? Ako inak ludom ukazete, ze media su skorumpovane? No jedine tak, ze tie ich klamstva nechate dalej vysielat. Cim dlhsie tie klamstva budu media vysielat, tym viac to bude priehladnejsie. My ako ludia, mame volbu. Mozme sledovat cokolvek chceme. Nemusime tie sracky pocuvat doslova. Mozme sa na nich pozerat ako na velmi zlu skazenu komediu. ENJOY THE SHOW! Uzi si zabavu! https://www.bitchute.com/video/gfinhznwnQQe/

A upresnil by som rad tuto vetu: “To, že máme teraz v pokoji sledovať film, že si máme oddýchnuť, pretože sme svoju prácu splnili sú kecy!”

Nie su to ziadne kecy. Tato veta bola propagovana cca v novembri 2020 az februar 2021. Bola spravou pre tych, co uz boli dostatocne informovani, aby si vychutnali aktualne nastavene zmeny. Aby si zobrali dajme tomu obrazne “popcorn” a pozreli si tu komediu, ktora sa bude diat. Malo to aj vyznam ten, aby ludia zbytocne agresivne nepostavali tam, kde by ich to mohlo stat zivot, aby si radsej sadli doma a vo volnej chvili pozerali komediu. Urcite to nemalo vyznam… nikto nic nerobte, my vam tu opecenu svinku so zemiacikmi dorucime priamo na tanieri. Co by sa stalo, ak by zrovna pocas zaplav bola kopa ludi nastvana a postavala na namestiach tam, kde hrozili potopy, pretrhnutie priehrad? Zbytocne skody. Niekedy je lepsie pre beznych netrenovanych ludi radsej sediet na riti a rozpravat sa s rodinou, s kamaratmi o temach, ktore prave vyplynu zo sledovania tej komedie. Tak sa prebudi tiez vela spacov. Ale to platilo vtedy.

Teraz uz pol roka uplynulo a netreba cakat na pecene holuby a blizime sa k situacii:
– audity volieb v USA sa budu chciet prezentovat, ake podvody tam nasli a sucasne ich CABALske media sa budu snazit blokovat, ba mozno, budu chciet vypnut internet.
– Biden je porucha sam o sebe, ten pravy BIDEN bol razny v svojich hlupostiach, tento BIDEN… tomu uletely vcely, toho budu chciet stiahnut aj sami CABAListi, pretoze ich len strapnuje. Nedavno pred kamerami dostal a papieriku spravu, ze nieco ma na brade, BIDEN si to takmer nenapadne utrel, pozrel sa na to na ruke, co to je zac, a ZJEDOL TO pred kamerami! No grc.
– zaplavy ustupuju a mrtvoly NEUTOPENYCH krpcov sa pravdepodobne budu dalej zjavovat, ako sa naslo 600 mrtvol v nemeckom mestecku a 20 mrtvol z jedneho kostola, nebudu stihat v Nemecku vsetky skody skryt, toto by malo nastartovat Nemcov, su to tony blata co musia poodstranovat
– financny (ten stary) system krachuje, aktualne FED urobil krok, ktory vytvoril nezvratny osud: https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-07-30/fed-reverse-repo-usage-tops-1-trillion-for-first-time-ever

Nasou ulohou nie je stat medzi stranami, ktore budu po sebe strielat, pchat sa na miesta, kde nas mozu obvinit zo sirenia covidu, ale nasou ulohou je zacat ignorovat funkciu nasej vlady, brat ju ako nieco, co vobec nepotrebujeme. Chciet ich odstupenie a nech si vsetky dosledky zoberu pekne k tribunalom.

Pretoze pocas nudzoveho stavu sme sa mali naucit, ze dokazeme zit aj bez ich hlupych kecov. Vieme sa sami informovat, vieme si sami objednat produkty nutne na prezitie, vieme sa navstivit a pozdravit sa navzajom.

BUDUCNOST dokazuje MINULOST, ak teraz chcete zit ako informovane ovce a cakat na dobru zranicu, tak pre vas BUDUCNOST nema co dokazovat! Budete minulostou, ktora v buducnosti nema miesto, na ktoru si nikto nespomenie. Ani vasi vnuci (‘ale moji rodicia… ti tiez nic nerobili a len cakali’). Vid David Icke: https://www.bitchute.com/video/vFapxQzWbtMW/

Ohladom meditovania.
“Do zlatého veku sa len tak nenarodíme z ničoho nič, ale bude to ťažký pôrod. Nedostaneme sa tam meditovaním, ale aktívnou prácou plnou rôznych úloh.”
S tymto nie az tak suhlasim. Je dost po svete Indigovych deti. To su deti s nadanim, ktore vedia narabat s energiami viacerych rozmerov. Niektore vedia citat minulost, niektore vedia nazerat do buducnosti, niektore vedia upravovat energicku pritomnost. Taky slimak ma velmi pomale vnimanie 3D. Aby som netvrdil uplnu blbost, ale taky slimak ma vyrazne pomalsie videnie nasho 3D, myslim ze on vidi tak 5 obrazkov za minutu. Prenho je nas svet skor 2D svet. Nemoze urobit klucku a dopredu sa vyhnut prichazajucemu chodcovi. Ale ti ludia, co maju vyssie frekvencie vnimania si zasa naopak dokazu uvedomovat ovela viac, nez bezny clovek. Preto meditacie su prave dolezite, aby ludia v prvom rade nepocuvali hluposti z TV, smerovali energiu najprv na seba (poznali samych seba), neskor ju rozvijali a nenechali sa manipulovat. Tym aj temna strana straca vyrazne kontrolu. A naopak, niektori ludia mozu v sebe najst viac, nez pokrikovanim na namesti.

hatek
hatek
Reply to  Daniel
2 years ago

Dal som +1, ale stale to nie je ono. Nie vzdy to je len o fyzickom cine. Slovania vzdy zili v sulade s prirodou (so Zemou) a to urcite nestacilo vytvarat EKO produkty (myslene ako “cinnost v sulade s prirodou”). Da sa nastudovat aj nas povodny jazyk, kde nase davne “slabiky” mali vela roznych intonacii (roznej frekvencie), presne na principe, na akom funguje cely vesmir – frekvencie a energie.

Staci pozriet taketo velmi podobne sa spravajuce osoby po celom svete ( https://vimeo.com/566222121 ), a vychadza mi z toho, ze prave bez ich meditacie a pomoci z “vonka” by sa nepodarilo len tak jedneho krasneho dna v roku 2020 dostat do podzemi a zacat to tam cistit, len preto, ze nejaky Q vytvoril operaciu pravdy a zmetenia supera v jednom. To nedava ziadny logicky zmysel. X tisic rokov sa to nedalo a zrazu staci vykonovat nejaku cinnost? Co ak tu mame 5% ludi skoro takych ako indigove deti? Ze by viac pomohli z tej energetickej strany?

Tieto meditacie (na oddelenie ludi od vplyvu temnej strany z dovodu premeny) boli organizovane uz dobrych 10-15 rokov dozadu.

Ano mne osobne, toto cele znie divne, nelogicky, pretoze to nie je zalozene na fyzickych pilieroch, ale bohuzial musim uznat, nieco na tom musi byt. A ked clanok len jednostranne vyvija natlak na ludi, aby neplakali a nieco robili, nemusi byt az tak spravny.

Podla znamych informacii sa CABALA dlho pripravovala pri kazdej moznosti redukovat obyvatelstvo, aby neskor mali menej prace a pri poslednej tejto akcii chceli zredukovat obyvatelstvo az o 90%.

A potom pocujem taketo indigove deti (po celom svete), ktore tvrdia, ze temnotu sa pokusia porazit a na Zemi zostane 15-25% ludi, a zvysok bud zomrie, alebo budu povzneseni.

Tak z toho mi vychadza, ze tak ci tak, tu malo po istych “incidentoch” zostat mensie mnozstvo ludi. CABALA si vybrala byt ta, co tu na Zemi ostane a ostatnych sa pokusali “nahodne” ale cielene vyvrazdit. A ich ulohou bolo zminimalizovat moznost povznesenia, aby protivnici CABALy neziskali vyhodu.

A aj preto mi pride logicke, ze ak teraz svetelne bytosti porazia CABALu a celu tu ich temnu podporu, tak ziskaju velky priestor na povznesenie niektorych dobrych dusi / ludi. Z coho mi vychadza, ze tu moze zostat viac dusi / ludi. No musia byt ludia na to pripraveni. Ta cinnost nebude dostatocna. Pretoze cast populacie je zaockovana, z velkej vacsiny nezvratnym procesom. Cast ludi su povazovane za ucty-hodne straty, obete. Cast ludi prejde tribunalmi (darebaci, zle duse) a cast bude rovno zabita, pre kladenie odporu.

Vybrali sme si lepsiu cestu, ale cinnost ludom nebude stacit… podla vsetkeho to nebude pre nich dostatocne.

hatek
hatek
Reply to  Daniel
2 years ago

Nie je to jednostranne. Samozrejme, keby si napisal clanok len o meditacii, tak ti rovnaky roman napisem na temu, ze ludia by mali vykonavat aj nejaku cinnost a to hlavne cinnost. Neslo o moj nazor. Vo vseobecnosti bezni ludia netusia o co ide, pretoze boli cely cas klamani a smerovat ich len tym najpravdepodobnejsim smerom… je sice ok, ale rovnako chybne. S trochou “predstavivosti” by potom aj komunisti, alebo fasisti, alebo vlastne aj CABALA … mala svoju pravdu, ved bezny clovek tomu uveril a konal presne tak, ako po nom chceli. Naco potom ist inou cestou? Ak nevedomemu clovekovi naznacuju len jednu cestu, vznika z toho ideologicke presviedcanie, ktore v konecnom dosledku nemusi dopadnut dobre.

Ale s tymto, co si sem uz dopisal, suhlasim. Mohlo to byt spomenute v povodnom clanku.

Mikino Slovák
Mikino Slovák
Reply to  hatek
2 years ago

Pozdravujem všetkých veriacich i neveriacich …článok sa mi páči, avšak jednu výhradu mám, do Zlatého veku sa môžeme prepracovať jediným spôsobom, a to tak, že ľudia chápajúci musia nastúpiť cestu spásy, cestu 2x zrodeného, alebo Budhovu, Kristovu cestu spásy, vznešenú cestu TAO, , ktorá je cestou stredu, cestu SANGHY, cestu uzdravenia a podobne…./ je to stále tá jedna cesta, len sa inak pomenovala/ je to cesta výstupu z dialektiky, z tohto sveta protikladov…musí sa vytvoriť skupina takýchto ľudí alebo skupiny, ktoré potiahnu aj tých ostatných, resp. sa tým zaspatým začnú rýchlejšie otvárať oči…Ak to nedokážeme, potom budeme pochopiteľne naďalej živiť tento svet, s jeho temnými a svetlými stránkami, a zostaneme v zajatí protikladov tohto sveta. Navyše i my ľudia máme smrteľné duše, ktoré sú duálnej podstaty , to znamená, naša duša má pozitívny a negatívny pól, tu nikto nie je len dobrý , a nikto len zlý…./ dobre to znázorňuje ten čínsky znak/. V evanjéliách sa píše, duša ktorá hreší, musí zomrieť…../ to je tá animálna-zvieracia duša . A ktorá duša v nás je tá nesmrteľná? No každý človek nesie vo svojom srdci aj horčičné semienko, ježišovo semienko, nesmrteľné TAO, drahokam v lotose, božskú podstatu= vnútorného Krista, Budhu, Šrí Krišnu , a podobne… a ak chceme nastúpiť cestu, tak musíme tejto nesmrteľnej duši dať možnosť rozvinúť sa…to je naša úloha v tomto živote a v tomto svete, k tomu bola evolúciou zdokonalená bytosť, ktorá sa dnes nazýva človekom. Zlatý vek je charakterizovaný silami Svetla…tieto sily podporujú ľudí v hľadaní toho Božieho, a zároveň rozvinutie toho Božieho v nás…Čím väčšia skupina skutočných hľadajúcich pracuje v tomto svete , tým viac svetelnej sily pritiahneme pre ostatných a tak môžeme budovať Zlatý vek…. no veriť v Zlatý vek len tak, alebo mať slepú vieru v niečo lepšie alebo protestovať proti systému, štrajky, len tak samo o sebe , to tiež nestačí… Boží plán záchrany je jasný , ide o znovuzrodenie, každý z nás by mal začať pracovať na 2.narodení. Len tak dosiahnem vyslobodenie- spásu. A nezabudnime, každá akcia vyvolá v tomto svete reakciu, aby sme sa nezamotali do niečoho, čo nechceme….Aj sily tohoto sveta majú svoju silu a intenzitu. Vyššie uvedeným spôsobom ich oslabíme.

Nie nadarmo sa v Evanjéliach píše: Lebo nie je nám zápasiť s kr­vou a s telom, ale s kniežat­stvami, moc­nosťami, so svetov­lád­cami tem­nos­ti tohoto veku, s duchov­nými mocami zlosti v podnebes­kých oblastiach.…