Víťazstvo svetla nie je samozrejmosť! Je to majstrovský plán

07/06/2021 | Q úvahy

To, že prebieha čistenie a ukotvenie svetla na tejto Zemi je dané a nezvratné. Ako sa hovorí: nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. No nemali by sme brať toto víťazstvo ako samozrejmosť. Toto nie je len o odstránení zlých politikov a bankárov. Je to ďaleko obsiahlejšia operácia a nesiaha len na pozemskú úroveň. Víťazstvo zla by neznamenalo len to, že by sa nám zle žilo, my by sme už nežili. Tí z nás čo by prežili, by boli donútení nechať spraviť zo seba biorobota. Ich cieľ bol zničiť ľudskú dušu a tým by nastal koniec ľudstva, boli by sme len dobytok. Za toto všetko nemôžu len tí “zlí”. Na vine sme my, pretože sme to dovolili. Tým, že sme sa obrátili od svojej duchovnej podstaty a podporovali len neušľachtilé a prízemné, materialistické veci sme temnote umožnili, aby sa tu takto pekne zabývala. Temnota je silná v tom, že je skrytá a živí sa všetkými našimi negatívnymi vplyvmi. A keďže my sme sa nechali zmanipulovať, aby sme temnotu nevideli, nepoužívali sme naše cítenie na jej odhalenie a kŕmili sme ju hojne všetkým negatívnym, čo sme vysielali, mala tu u nás krásny príbytok.

Málokto z nás má predstavu, koľko zla sa tu nachádza, pokiaľ o tom nemá dostatočné vedomosti a schopnosť pozrieť sa na veci zo širšej perspektívy. Toto čistenie je majstrovské Božie dielo. Nie sme ešte na konci, no už teraz je to ohromujúce. Státisíce ľudí zo strany zla vo všemožných vedúcich pozíciách v politike, finančníctve, najväčších korporáciách, prosto sa dostali všade, kde sa mohli.. Nehovoriac o tých v úzadí, ktorých mená ani nepoznáme, a ktorí ťahali za nitky a praktizovali satanské rituály aby udržiavali túto Zem v nízkych vibráciách a v područí temna. Doslova boli vládcami pekla tu na Zemi. Majú v sebe toľko zla, ktorému bežný smrteľník ani nerozumie. Veď vieme o každoročných zmiznutiach miliónov detí a čo s nimi robili. Neskutočné zlo; a toto zlo malo podchytenú každú oblasť našich životov, o čom vedel len málokto. Všetko im šliapalo ako hodinky až kým neprišiel tvrdý rez zhora a nevytvoril sa plán na záchranu ľudstva.

Nejde len o tie najväčšie ryby. Sú to milióny ľudí na strane zla, ktorých zasiahol a ešte zasiahne meč spravodlivosti. Odhliadnuc od plánovania, je to niekoľkoročná aktívna operácia, zatýkanie vo všetkých krajinách po celom svete. Napriek tomu čím temná strana disponovala, akými prostriedkami, financiami a kde všade mala chápadla, sily svetla porážajú temnotu každým dňom. Veľa operácií sa deje, o ktorých vieme, no ešte viac tých, o ktorých nevieme. Desaťtisíce tajne vyškolených vojakov, o ktorých nevieme nič, na čom sa podieľali. Vyše 1500 podzemných zariadení po celom svete, ktoré treba zničiť, a v ktorých sa diali tie najhoršie veci. Obrovská úloha a vďaka všetkým zúčastneným, ako tým hore, ktorí to riadia, tak všetkým vojakom, ktorí idú tam dole riskovať život a bojovať s tým najhorším.

Nehovoriac o čistení, ktoré muselo prebehnúť rovnako na galaktickej úrovni. Odstránenie a vyhodenie z planéty temných mimozemských rás, ktoré nás tu ovládali tisíce a viac rokov. Čistí sa Zem a čistia sa aj všetky ostatné úrovne. Napriek všetkej tej temnote sa tu svetlo bolo schopné zakotviť a úplne temnotu vytlačiť.
Pre nás bežných ľudí je to naozaj sci-fi, ale keď sa Boh rozhodne rozsúdiť a očistiť Zem, tak sa tak stane.

Nemáme predstavu, čo všetko muselo byť zo svetla pre nás vykonané, preto to prosím neberme na ľahkú váhu, ale ďakujme za to a napomáhajme k šíreniu svetla.

A pre tých, čo radi “pindajú” z pohodlia domova, že kedy to už skončí, že už sa to nedá vydržať..

Áno, je to ťažká doba, no ani zďaleka nie taká ťažká, akú sme mali zažiť. Prorokované niekoľkoročné utláčanie, katastrofy, vojny a hlad; to všetko sa malo naplniť, no vďaka pracovníkom svetla je toto obdobie skrátené a menej intenzívne a to napriek tomu, že sme toho neboli príliš hodní. Takže miesto toho sa skúste hlbšie zamyslieť nad tým, čo je pre nás vykonávané zhora a aká je obsiahlosť všetkého toho, čo sa teraz deje. Nechal by som vás zažiť to, čo zažívajú tí, ktorí za vás bojujú, vy klávesnicoví hrdinovia.
Nieže by ste radšej boli vďační za to, akých časov ste súčasťou, akých prevratných zmien, že ste v prvej línii tých, ktorí sledujú pád starého systému… Nedočkavosť a frustráciu nahraďte vďakou a vašim aktívnym zapojením. Radšej tú pozornosť namierte na šírenie poznania, pretože aj keď všetci živíme zlosť voči tým všetkým prispatým dušiam, pravdou je, že od schopnosti kolektívneho prebudenia sa vyvíja aj naša momentálna situácia.

A tí čo tvrdia, že kým to všetko skončí tak tu všetci pomrú z vakcín…
Práve kvôli týmto typom ľudí, ktorí tak zbožne čakajú na tie vakcíny, sme tam, kde sme. To sú tí najhlúpejší a najzaspatejší z nás, ktorí znižujú vibrácie. To naozaj čakáte, že tí dobrí teraz zamedzia všetkým možným škodám, ako keď zabezpečíte domov pre novorodeniatko, aby sa neudrelo len preto, aby sa im chúďatkám nič nestalo? Však je to ich slobodná vôľa a ja som za to, aby si do dna vyžrali svoje rozhodnutia. Tí na dobrej strane oslobodzujú ľudstvo, ale podliehajú Božiemu plánu. Ľuďom je ponúkaná možnosť voľby, pretože toto je Boží súd a téma vakcín je toho veľkou súčasťou. Samozrejme niektoré môžu byť aj placebo, ale takto to prosto nefunguje. Je dosť pravdepodobné, že sa veci začnú otáčať práve proti tým očkovaním. Čím viac sa svetlo bude ukotvovať na Zemi, tým viac budú utláčaní teraz tí očkovaní. Začnú ich vyhadzovať z práce a podobne. Vieme že v medicíne a iných odvetviach už nebude potrebných toľko ľudských rúk a toto môže teda byť prirodzené triedenie. Týmto sitom prejdú len tí najsilnejší, ktorí nepodľahnú vakcínovej propagande a myslím si, že tí ktorí jej podľahnú, na to začnú poriadne doplácať po páde systému. Momentálne prebieha ďalšia vlna tlaku a to na očkovanie detí. A tým ktorí si svoje deti dajú zaočkovať, ja veru neprajem nič dobré. Prečo si myslíte, že aj tí dobrí v pozíciách moci hrali túto hru na pandémiu a lockdowny? Pretože ľudia museli zakúsiť na vlastnej koži, čo sa deje a museli sa rozhodnúť, či chcú hrať túto hru, alebo sa postaviť na stranu svetla. Musela byť zachovaná slobodná voľba a bolo potrebné v ľuďoch vyburcovať svetlo, silu a odhodlanie odstrihnúť sa od systému. Žiaľ veľa ľudí si vybralo cestu temnoty. Muselo to všetko byť tak, ako to bolo a každému bola poskytnutá možnosť voľby. Každý mal dosť času a príležitosti sa prebudiť, ale niektorí prosto nechceli.

Pravda postupne vychádza von a príde čas, kedy to už nebude po kvapkách, ale začne sa to liať vo veľkom, pretože každý mal dosť času otvoriť oči. Samozrejme to pre nás bude ľahšie, keď dostanú šokovú terapiu a budú chcieť sami pochopiť čo sa deje, no napriek tomu je potrebné držať líniu. Na našej strane je svetlo, na našej strane je pravda a na našej strane je Boh.

Šírte svetlo, vzdávajte vďaku, vykynožte v sebe všetok strach a pochybnosti, prebuďte v sebe vieru, zapáľte oheň v duši a kráčajte smelo vpred..

Daniel

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel za prekrásnu úvahu.

Irča
Irča
Reply to  Daniel
2 years ago

Moc děkuji, Danieli, za tuto zprávu a všechny informace, které mi v minulých těžkých měsících tolik pomohly ❤️

Zerro
Zerro
2 years ago

Moje řeč, jak to tu už kdosi napsal?

Není už čas budit ovce, nyní je čas vzbudit Lvy!

Pro spirituální pracovníky je tu jeden užitečný návod i s vysvětlením postupů:

http://chiron.wz.cz/download/meditace_svobody.pdf

Taky něco k tomu, co se tu chystalo, z pera jednoho známého whistleblowera:

http://chiron.wz.cz/archiv/zadne_svindly.pdf