Slávnosť vyliata Sily

27/05/2024 | Duchovné pravdy, Duchovno

Články na tento týždeň

Aktuálna modlitba

Najbližšia hromadná modlitba bude v pondelok (17.06.2024) a pokračovať môžete celý týždeň o 19:00. Info o aktuálnej modlitbe nájdete TU.

Aktuálne posolstvo

„Choď, jednaj, mysli a prežívaj tak, aby si sa nemusel červenať a hanbiť ak sa budeš dívať na kríž Pravdy. To maj neustále na pamäti.“

Dôležité odkazy

Najnovšie komentáre

  1. Díky, tady nejnovější ulovený hollywoodský úchyl: https://www.xfreehd.com/video/704147/

Kontaktujte nás

Podpora

Ak nás chcete finančne podporiť môžete tak učiniť dobrovoľným príspevkom na IBAN:

SK5109000000005032227165

Ďakujeme všetkým za podporu


Páči sa ti, čo tu čítaš v oblasti duchovných článkov a dáva ti to zmysel? Klikaj na duchovneposolstva.sk, kde nájdeš duchovný chlieb pre svoju dušu 🙂 ⬇️


Sledujte nás na telegrame

PRIATELIA, UŽ 30.Mája,nastane mimoriadna udalosť! Z Vysokých úrovní Stvorenia, nás zahalí a posilní ENERGIA ŽIVOTA!

Milí priatelia, UPRATUJME v sebe a okolo seba, vyčistime si svoj životný priestor čo najlepšie, pretože mimoriadnym spôsobom posilňujúca a oživujúca Energia Života, ktorá sa bude doslova vylievať na celé Stvorenie dňa 30. Mája, môže byť správne zachytená len tam, kde sme pre túto Silu v sebe urobili miesto. V Pokore najradostnejšieho žitia, v námahe a prípravách, v pravej zbožnosti a úcte k Životu, takto a nijako inak, sa môžeme najlepšie pripraviť na nadchádzajúce výnimočné obdobie. “Plný pohár” kadejakých limonád, energetických nápojov, piva, alkoholu, čohokoľvek nezdravého, už nikdy nenaplníme čistou, pramenistou a oživujúcou vodou. Pohár musíme vyliať, umyť a potom si môžeme naliať Nápoj Pravdy, Nápoj Života.

Preto UPRATUJME v sebe a kolo seba. Je tým myslený duševný poriadok v sebe a aj pozemský poriadok okolo seba, upratujme čo najviac a čo najdôslednejšie. Je potrebné VYLIAŤ a vyčistiť “ten pohár” od zbytočností a škodlivín, pretože len do takto pripravenej NÁDOBY DUCHA, je možné prijať Oživujúcu Silu, ktorá bude tento rok v MIMORIADNE ZOSILNENOM DRUHU, zostupovať z Najvyšších Výšin Svetla, aby posilnila a obdarila každého človeka s Dobrým srdcom, s Dobrým chcením, každého, kto praje Dobro, šíri Dobro a robí všetko pre to, aby to NOVÉ a zdravé, konečne na Zemi zakotvilo v plnej Sile. Pričiňme sa o to každý svojim zodpovedným a čo najčistejším spôsobom v konaní i myslení.

Krásne Svetlé dni všetkým ľuďom Dobrej vôle… 🙂 

*

V 30. Máji je obsiahnutý tzv „PULZ STVORENIA“. Celým Božím Dielom, celým Stvorením pulzuje Sila, v pravidelných intervaloch, ktorá do tohto Božieho diela vnáša a vháňa ozdravujúci pohyb, tú Najčistejšiu Energiu, nevyhnutne potrebnú pre udržanie chodu celého Stvorenia, ako i pre ďalšie trvanie života všetkých bytostí v Ňom.

Je to niečo podobné, ako telo potrebuje biologickú stravu, o to viac potrebuje náš duch stravu „éterickú“. Je to každoročne sa opakujúci Pulzujúci dej, vždy presne 30. Mája. Je to podobné, ako tep nášho srdca, ktorý okysličuje krv a tá zas naše orgány, jedno zastavenie sa tepu a dochádza k narušeniu rytmu, zastavenie trvalejšie – telo kolabuje a pri úplnom zastavení zomiera. Podobne aj tu, Stvorenie a všetok život v ňom by sa zrútili už po vynechaní jedného tohto Energetického Pulzu. Je to tá Najvyššia a najčistejšia Energia, aká sa vo Stvorení nachádza a zároveň NAJSILNEJŠIA…V biblii sa o tomto deji píše o „premene učeníkov“, keď Ježiš vošiel k Otcovi, ale poslal im Svätého Ducha, Silu Svätého Ducha. V historických spisoch sa tiež píše o Parzivalovi osloboditeľovi, ktorý namiesto Amfortasa dosadil do nemenovaného Kráľovstva iného vladára, lebo Amfortas túto Silu odignoroval tým, že ju použil na sebecké priania, čím zakolísal a musel byť nahradený a toto poverenie má jedine Kráľ celého Stvorenia Parzival. Táto dejinná udalosť opisuje skutočné deje vo Výšinách Stvorenia pred dávnym časom.

Sila, ktorá sa každoročne vyliva z najvyšších Výšin Stvorenia na všetko tvorstvo, je predovšetkým Vysoko posvätná. Jej prijatie si vyžaduje od človeka pravú zbožnosť, teda žiadne meditácie, žiadne tzv. „pozitívne myslenie“, nič čo pozná svet ezoteriky, šamanizmu, duchovenstva. Tu sa jedná o niečo úplne iné. Podvedome človek prijme z tejto Sily len nepatrnú, veľmi zanedbateľnú časť, ale vedome môže prijať nezmerné množstvo.

Položme si však otázku, „K čomu nám bude taká Sila potom“?

Aby sme ju využili a použili na nejakú ezoteriku, duchárčinu, alebo dokonca na nejaké neprajníctvo, zlosti? Alebo na ďalší konzumný spôsob života?

Je to ako s peniazmi, ak by sme mali teraz miliardu v Korunách či Eurách, na čo by mee ich použili? Na to isté čo milionári a tzv. „celebrity“?

Preto k tomuto Dňu treba pristupovať s maximálnou vážnosťou a Pokorou v srdci. Poznanie Pravdy, o ktorom sa na tomto účte tak často píše, je KĽÚČOVÉ k tomu, aby si človek mohol „odomknúť dvere“ do Chrámu svojho ducha, na prijatie tejto Sily. Tento Chrám, toto Duchovné srdce bude až potom naplnené oživujúcou Silou z Ducha Svätého a takto posilnený zbožný človek, môže potom konať aj zázraky, samozrejme výhradne v pomoci blížnym. Každá posvätná Sila tu nie je pre nás, ale preto, aby sme Ňou posilnení mohli pomáhať blížnym, hľadajúcim ľuďom, v ktorých sa rozhorela túžba po Pravde. Kto by chcel prijať túto Silu len pre seba, nikdy Ju nedostane, len za „náprstok“, aby ako tak prežil, ale nič viac. Musí sa tu uplatniť Boží zákon Rovnováhy v dávaní a braní, brať môže len ten, kto vie aj dať…

Celá Príroda a všetky Bytosti v nej, obdržia to, čo sme smeli my duchovne prijať 30. Mája i krátko potom V PLNEJ SILE a z čoho môžeme čerpať neustále, pretože Milosť a Láska Stvoriteľa, Jeho Dary, sú niečím, čo si môže uvedomovať a prežívať človek otvoreného srdca, živého citu, teda každý taký ľudský tvor, pre ktorého sa Pravda Božia stala Presvedčením a pre ktorého je Energia Pravdy, tou najposvätnejšou súčasťou celého jeho Bytia. No a toto všetko bude umocnené ešte aj o Bytostné posilnenie, ktoré sa ku nám znáša z Vysokých úrovní Stvorenia a ktoré zahalí Zem, už na budúci týždeň, z piatka na sobotu. Nie je to náhoda, že Vyliatie Sily Ducha Svätého, sa Slávi každoročne 30. Mája a napoludnie sa doslova otvára Duchovné Nebo. Podobne, presne o 24 dní neskôr, sa v zasa v noci, udeje podobný Dej, v ktorom všetky Bytosti Prírody a tým aj celá Príroda, obdržia z tejto Sily vyliatej do Stvorenia 30. Mája, svoju podobu Sily, ktorá sa zostupom do týchto najnižších častí Stvorenia, transformovala a upravila do uchopiteľnosti a prijateľnosti, pre Bytostné sily Prírody.

Čaro a mágia tohto obdobia, je ničím nenapodobiteľná a nenahraditeľná a tak každý zdravo uvažujúci a zdravo cítiaci človek, Duchovne posilnený 30.Mája a tesne potom, môže teraz obdržať a spoluprežívať i posilnenie v rovine fyzickej, na úrovni hmoty, prírody a na úrovni svojich hmotných a duševných tiel.

Táto Sila, z ktorej je možné každému človeku načerpať doslova LIEČIVÉ, Bytostne vitálne energie z lona „Matky prírody“, je pre každého tvora Pozdravom a Posilnením, z Láskyplného pôsobenia Stvoriteľa všetkých svetov.

Využime aj toto obdobie čo najlepšie, najčistejšie a čo najviac pomáhajúco, pre naše ďalšie Bohumilé pôsobenie. Blažení sú tí, ktorí sa k tomuto Dňu, k 30. Máju a k tejto blížiacej sa veľkej udalosti, postavia čo najviac zodpovedne… zdroj

Príprava na Slávnosť vrcholí. Celé duchovné okolie a všetky sféry ožívajú a napĺňajú sa Svetlom. Vycíťte to krásne okolo nás, tú obnovujúcu energiu a prúdenie nového života. Spev vtákov a zelené pláne i lesy naznačujú príchod novej Sily. Čerpajte z nej, otvorte sa jej.

Príprava má vrcholiť aj vo vašich vnútrach. Očistite sa od všetkého zlého, aby ste mohli do všetkých komôrok a kútov prijať blahodarnú a životodarnú Silu od vášho Stvoriteľa. Kto sa dokáže správne pripraviť, okamžite pocíti účinky na sebe v celom svojom pôsobení, snažení a rozpoložení.

Prúdi k vám najväčší dar z nebies, nepremrhajte túto šancu napiť sa zo Zdroja. Temno útočí a snaží sa zo všetkých síl znižovať vibrácie prebudených a zničiť ich svetlé ukotvenia. Obrňte sa. Každý deň usilujte o dobro, myslite na dobro, čiňte dobro a buďte dobro. Tak budete podporení a pozdvihnutí, odolnejší voči pádu nadol.

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Miriam
Miriam
23 days ago

❤️

Israismael
Israismael
22 days ago

Každý rok , vždy ku koncu mája a teda presnejšie vždy 30.maja prúdi táto ozivujuca sila (elixír,božia sila a energia),, vylievana” do celého STVORENIA ,to jest od samého Boha z Božského Svätého hradu Grálu (( Linia vylievania Božej sily : od prastvotenia , od najdokonalejsich a prvotnostvorenych-cez duchovne sfery – ďalej nižšie pod duchovnom cez bytostne oblasti- cez jemnohmotne svety,astralne-a najnižšie hrubohmotne svety )) až sem to prúdi ku nám na túto oblasť kde žijeme my ako ľudia,teda na planétu Zem …
Áno každý rok ,ba už tisíce rokov ,a vlastne úplne od zaciatku STVORENIA sa to deje tak ,že Božia sila prudi ku každej živej bytosti vo vesmíre ale len pozemskí ľudia ,(až na pár jedincov), nemajú ani tušenie čo sa odohráva každoročne v tento deň 30.maja,že totiž
Sila Boha otca prúdi touto Zemou ,ona nakoniec musí prúdiť, lebo inak by sa život zastavil na večné veky keby neprudila,ale ľudia neprijímajú vedome túto silu a sami sa pripravujú o požehnania ,o to ,aby si mohli dobiť ,,baterky” ,svojich živých duchov v pozemskych telach ..
Tento rok a tento 30.maj je dôležitý z hľadiska toho ,že vzrástol počet ľudí ,ktorí sa môžu vedome zúčastniť tohto najvýznamnejsieho Sviatku,ktorý sa bude v budúcnosti sláviť ľuďmi ako DEN SVATEJ HOLUBICE a tym vzrastá aj sila SVETLA na Zemi,a konkrétne aj u nás na Slovensku ..A u nás zvlášť ….lebo na Slovensku žijú povolaní pre službu Boha a od nás vzíde do sveta niečo nové a transformačné Vo svetle Pravdy ..

ľea
21 days ago

´Ďakujem pekne vo Stvorení všetkým a všetkým ľudom