Tesla-Trump prepojenie a cestovanie v čase

17/08/2021 | Q/Trump/Aliancia

Zdá sa, že Q vie veľa o X, Y a Z roky predtým, ako sa X, Y a Z skutočne vyskytnú. Ak Simpsonovci dokážu predpovedať budúcnosť, prečo by to nedokázal Q!

Môžeme o tom hovoriť, pretože si to všetci myslíme: Zdá sa, že Q má schopnosť vedieť veci skôr, ako sa stanú. Ale je to možné?!

Ak áno, malo by nám to všetkým dodať ďalšiu dávku pokoja a viery, že “všetko je v poriadku”.

Prirodzené cestovanie v čase

Pri písaní tohto článku sa mi prirodzene rozostrila hranica medzi jednoduchým sledovaním budúcnosti a cestovaním do budúcnosti. Jeden detail o cestovaní v čase sa však stal úplne jasným: ak niekto začne tvrdiť, že cestoval v čase, tak pravdepodobne necestoval.

To však neznamená, že cestovanie v čase neexistuje. Práve naopak!

Práve dnes som počul príbeh o istom pánovi, ktorého v 70. rokoch minulého storočia, podobne ako môjho pradedka Harolda, zasiahol blesk. Môj prastarý otec bol strašne popálený a potom dostal rakovinu, ktorá ho nakoniec zabila. Ale šťastný pán z nášho príbehu jednoducho zmizol.

Keď ho rodina šesťdesiat hodín horúčkovito hľadala, náhle sa objavil pod kríkom vo vlastnej záhrade, trpel amnéziou a mal na sebe iné nohavice ako v čase zmiznutia.

Pomaly sa mu vracala pamäť a postupne sa mu podarilo doplniť chýbajúcich šesťdesiat hodín spomienkami. Spomenul si na lekára, ktorý sa oňho staral, a na nohavice, ktoré dostal v nemocnici – boli z päťdesiatych rokov.

Obrovský elektrický šok ho vrátil o dvadsať rokov späť.

Takže to je to, čo mám na mysli.

V ďalšom príbehu sa muž prechádzal po vidieckej ceste, keď sa zrazu z ničoho nič objavilo auto z 50. rokov minulého storočia s dámou oblečenou v dobových šatách. Tvárila sa veľmi zmätene a pozerala naňho, keď potom zmizla tak rýchlo, ako sa objavila.

Myslím, že sa to nazýva časový posun. Čas a priestor trpia poruchou. Ak sa to môže stať ľuďom v reálnom živote bez vonkajšieho zásahu, predstavte si, čo sa môže stať, keď …

Príde na scénu Tesla

Michael sa ma vždy pýta, či nám vláda a/alebo armáda dovolí vnímať a vidieť niektoré pokročilé technológie, ktoré majú už najmenej štyridsať rokov.

To nás privádza k Teslovi. Všetky cesty vedú k Teslovi, však? Nie, nie to vybuchujúce auto, ale Tesla! Veľký srbský vynálezca Nikola Tesla, ktorého obraz visí na stene v našom dome na čestnom mieste. Je to jeden z mála ľudí, ku ktorým môj úžasný manžel Michael naozaj vzhliada.

Ak vlastníte zvláštnu technológiu, pravdepodobne ju vynašiel Tesla.

História nám napríklad hovorí, že Marconi vynašiel rádio, však? Blbosť…. Tesla “predviedol rádiovú komunikáciu na krátku vzdialenosť dva roky pred Guglielmom Marconim”, ale nedostalo sa mu uznania. To, čo Teslovi chýbalo (napríklad Edisonova schopnosť rozprávať, získavať peniaze a kradnúť vynálezy), dokázal aj vo svojej dobe zdokonaliť k absolútnej dokonalosti.

Tesla vynašiel prvý motor na striedavý prúd, a ak by pokračoval vo svojej ceste, všetci by sme dostávali elektrinu zadarmo vzduchom.

Tesla opísal technológiu mobilných telefónov a televízie už v roku 1926.

A údajne vyvinul “lúč smrti” (zbraň s časticovým lúčom; zbraň s usmernenou energiou), ktorý naša vláda zrejme používa na likvidáciu nepriateľských tankov v Iraku alebo na selektívne zapálenie Kalifornie podľa momentálnej potreby.

Ale odbočila som.

V roku 1943, keď Nikola Tesla zomrel, Úrad pre mimozemský majetok skonfiškoval všetko …. Teslove poznámky, listy, grafy, schémy. Všetko, čo malo podľa zákona prejsť na jeho synovca Savu Kosanoviča, si vláda USA ukradla pre seba.

Ale nemali znalosti, aby vedeli, čo majú. FBI potrebovala niekoho technicky zdatného, kto by prešiel všetky Teslove dokumenty a podal im správu, aby sa žiadne návrhy zbraní nedostali do nesprávnych rúk. Napokon, písal sa rok 1943 a druhá svetová vojna bola v plnom prúde.

A tu sa veci stávajú naozaj zaujímavými.

Na posúdenie Teslovej práce bol vybraný profesor elektrotechniky z MIT. Volal sa Dr. John Trump. Presne tak, strýko prezidenta Donalda Johna Trumpa bol prvou (a možno aj jedinou) osobou, ktorá videla všetky Teslove dokumenty pred tým, ako boli utajené a zmizli, a otvorene hovoril so svojím synovcom o tom, čo videl.

Už vám naskakuje husia koža?

https://www.youtube.com/watch?v=7w3TAbsSzHY (rozhovor s Dr. Johnom Trumpom)

Minulosť, súčasnosť a budúcnosť

“Teslove experimenty s vysokonapäťovou elektrinou spolu s magnetickými poľami,” píše Sean Adl-Tabatabai pre NewsPunch, “viedli k objavu, že čas a priestor možno deformovať. V podstate vytvárajú dvere, ktoré môžu viesť do iného času.”

Novinárovi povedal: “Dostal sa do kontaktu s rezonanciou elektromagnetického náboja a zistil, že vystúpil zo svojho časopriestoru. Hovoril, že dokáže vidieť minulosť, prítomnosť aj budúcnosť v tom istom okamihu…”

To bol rok 1895.

V roku 1943 sa uskutočnil Filadelfský experiment, ktorý bol samozrejme dôkladne spochybnený a ktorý prenášal námorníkov nielen cez priestor, ale aj cez čas.

Potom tu bol projekt Montauk (1971-1983), ktorý zahŕňal cestovanie v čase.

Spomína sa tu “technológia námorníctva zo 60. rokov, ktorú možno použiť na zobrazenie vizuálnych scén z akéhokoľvek historického obdobia”. A znovu a znovu sa objavuje v roku 1989, keď sa informátor z Oblasti 51 Bob Lazar zmieňuje o “projekte Looking Glass” (žiaľ, pri svojich experimentoch údajne používali deti bez domova a posielali ich cez “časový portál”, čo môže čiastočne vysvetľovať aj to, prečo v Spojených štátoch každoročne zmizne pol milióna detí).

A tu sa opäť dostávame k otázke Q. Príspevok #3585 znie: “Projekt Looking Glass? Ideme vpred, aby sme sa mohli obzrieť späť.”

Q tiež päťdesiatjeden (51) krát opakuje vetu “Budúcnosť dokazuje minulosť”.

Takže v podstate, ak je príspevok Veritas Legio na Facebooku správny, Čierne klobúky mali túto technológiu na sledovanie budúcnosti a cestovanie v čase a teraz ju majú aj Biele klobúky.

To dáva boju medzi Dobrom a Zlom, ktorý v súčasnosti zúri, nový rozmer. Nie je to len o tom, čo je tu a teraz, ale aj o budúcnosti.

Šachová hra nadobudla niekoľko ďalších rozmerov!

Projekt Looking Glass je na scéne

Vie Donald Trump o projekte Looking Glass? Samozrejme, že áno!

Dá sa predpokladať, že o tom vedel od svojho strýka Johna dávno predtým, ako sa stal prezidentom a dostal bezpečnostnú previerku a inštrukcie.

Ingersoll Lockwood prichádza na scénu

THE LAST PRESIDENT | What a 127 yr old book reveals about Donald Trump,  time travel & Nikola Tesla - YouTube

Newyorský právnik a spisovateľ Ingersoll Lockwood (1841-1918) by pravdepodobne naďalej odpočíval v pokoji, keby vlastenci znovu neobjavili jeho knihy, keď sa prezidentom stal Donald Trump.

V roku 1889 napísal knihu s názvom “Podivuhodná cesta Barona Trumpa” o cestách “Wilhelma Heinricha Sebastiana von Troompa”, všeobecne nazývaného “malý baron Trump”, na ceste, ktorú viedol dokumentárny film s názvom “Don” s ilustráciami hrdinu, ktorý sa šokujúco podobá prezidentovmu synovi Barronovi Williamovi Trumpovi. Chlapec a hrdina na ilustrácii majú rovnaký výraz.

V roku 1896 napísal Ingersoll Lockwood knihu “1900” alebo “Posledný prezident”, v ktorej opisuje, ako “politický outsider prekonáva tvrdú opozíciu a je zvolený za prezidenta Spojených štátov”. Potom vymenuje Lafea Pencea za ministra poľnohospodárstva, zatiaľ čo dav zaútočí na hotel na Piatej avenue, hodnota striebra sa zvýši a nakoniec sa stane bezcenným a nakoniec niekto vyhodí do vzduchu Kapitolu.

Niekto na 8kun napísal, že Tesla a Lockwood žili kúsok od seba, ale nemám to ako overiť.

Minulý rok sa z ničoho nič objavila nová spoločnosť s názvom Ingersoll Lockwood, Inc., ktorá bola zaregistrovaná v štáte Delaware, prenajala si (pravdepodobne virtuálne) kancelárske priestory na Pennsylvania Avenue 1717 a vytvorila naozaj vtipnú webovú stránku: http://ingersoll-lockwood.com/.

Tvrdí, že spoločnosť Ingersoll Lockwood odovzdala svoje poznatky svojmu predsedovi predstavenstva a generálnemu riaditeľovi Stevenovi G. Samuelsovi. Alebo možno rodine Samuelsovcov. Webová stránka sa z času na čas mení.

A ak vás to ešte stále nevystrašilo, tu je niečo, čo spája pojem času s menom “Trump”. Predstavujeme vreckové hodinky Ingersoll Trump.

A ešte jedna vec…

Teraz sa nachádzame v oblasti 100 % bez dôkazov, ale keď som videla tieto fotografie…., spadla mi sánka až na zem.

Viem len, že Julian Assange sa vôbec nepodobá na svoju matku, trochu na svojho otca… skôr akoby sa “vypľul” z podoby Dr. Johna Trumpa.

Ale ako som povedala, vyvodzujte vlastné závery.

Prešli sme na konšpiračnú teóriu, vrhli sa do králičej nory a prežili, aby sme o tom mohli rozprávať.

Ťažko povedať, čo to všetko znamená, ale nič nie je také, ako sa zdá.

Ako vždy, Shakespeare to zhrnul najlepšie: “Na nebi a na zemi je viac vecí, Horácio, ako sa nám zdá v našej filozofii.”

Zdroj


Nikola Tesla a Trump spojenia. Zhody okolností alebo cestovanie v čase?

V roku 1943, dva dni po smrti Nikolu Teslu v newyorskom hoteli, zavolala FBI profesorovi MIT a uznávanému elektrotechnikovi Johnovi G. Trumpovi (strýkovi Donalda J. Trumpa), aby zistil, či by niektorý z predmetov v pozostalosti vynálezcu – medzi ktorými bola aj údajná zbraň hromadného ničenia, ktorú Tesla nazýval lúč smrti – nebol nebezpečný, keby sa dostal do rúk nepriateľa.
Po preštudovaní poznámok o stroji času a vynálezov Nikolu Teslu vláde oznámil, že nič nenašiel. Mohol klamať, aby si vynálezy nechal pre seba a nedostali sa do rúk vlády.
Záhada zmiznutých spisov Nikolu Teslu však zostáva.
Donald Trump o svojom strýkovi: Bol to veľký odborník. Bol to veľký, geniálny génius.
Kniha napísaná v roku 1893 s názvom Podivuhodná cesta Barona Trumpa do podzemia je o chlapcovi menom Baron Trump, ktorý našiel portál a použil ho na cestovanie v čase. Toto meno vám možno znie povedome. Najmladší syn Donalda Trumpa sa volá Baron Trump.
O tri roky neskôr v roku 1896 ten istý autor napísal pokračovanie knihy a nazval ju Posledný prezident. Kniha je o veľmi bohatom mužovi, ktorý žil v New Yorku na 5. avenue a ktorý kandidoval na prezidenta.
Trump býval pred odchodom do Bieleho domu na 5. avenue 725 v New Yorku.

Zdroj


Prepojenie Tesla Trump a prečo je to rozhodujúce pre budúcnosť.

Keby sme videli, čo sa deje s naším tímom Q vojenskej inteligencie, aby sme zabezpečili odchod ľudstva z Matrixu, boli by sme na pozore pred operáciou, vďaka ktorej by Indiana Jones vyzeral ako hra pre deti.

Všetko sa musí stať v poslednej možnej chvíli. všetko závisí od všetkého ostatného. Úlohou Trumpa v pláne je nastavenie fungovania americkej spoločnosti tak, ako bude fungovať na novom západe. Mike Pompeo rokuje s movými kľúčovými hráčmi na celom svete, takže v okamihu, keď ostatné národy uvidia prosperujúcu Ameriku bez FEDU čiže federálnej rezervy, budú sa môcť rýchlo pohnúť a prijať ten istý systém.

Čo ak každý úspech Q tímu bol možný vďaka tandemu Tesla Trump, ktoré sa začalo v hmýrivých 20 rokov v New York city?

Pokiaľ ide o pána Teslu, bol to mladý, idealistický kresťan, ktorý žil v centre mesta New York. Ako chlapec Tesla počul o Niagarských vodopádoch. Jeho snom bolo ísť do Ameriky a využiť vodopády.

Známa verzia hovorí, že Tesla zomrel bez spoločnosti, bez domova a osamelý v malej hotelovej izbe.
Poďme sa pozrieť, kde tesla žil v v hmýrivých 20. rokoch.
Bojujúci s hadmi pokrvných línií Thomasom Edisonom, ktorý mu bezočivo a beztrestne ukradol nejeden vynález a J. P. Morganom.
Rýchlo zistil, že musí prísť na spôsob, ako zabrániť tomu, aby sa im jeho technológia dostala do rúk.
V tajnosti svoje vynálezy držal pred nimi tak, že vynechal svoje grify navíjania cievok z jeho patentov. Samozrejme vedel, že v správnych rukách by jeho technológia mohla byť neoceniteľnou pomocou pre celé ľudstvo.

Tesla potreboval nájsť niekoho, kto by dokázal porozumieť tomu, čo ich bude učiť, a musí mať dôveru, že to bude vedieť replikovať. Tu do príbehu vstupuje John. G. Trump, jadrový strýko Donalda Trumpa, ako ho dnes prezývajú. Nasleduje veľmi hodnoverná teória založená na konkrétnych empirických dôkazoch. Tesla a John Trump sa stretli v NY. Ako sa ich priateľstvo rozvíjalo, Tesla učil Johna ako obnoviť svoje komplikované vinutia cievok pre jeho najpokročilejšie a potencionálne nebezpečné vynálezy. Potom ho zaškolil, ako používať časové cestovacie zariadenie, aby ho mohol cvičiť v používaní, Tesla zadal výstavbu hotela New Yorker.

New Yorker, el último hotel de Nikola Tesla | Destino Infinito

Nikola Tesla aj John G Trump sa podieľali na návrhu nového hotela. V skutočnosti to bol a zostáva jediný hotel, ktorý má vlastnú elektráreň postavenú priamo v suteréne, nie je to zvláštne? Hotel NY bol zariadením na cestovanie v čase. Pri úzkej spolupráci na náročnom stavebnom projekte sa Nikola a John G. obaja identifikovali ako vlastenci a prišli s geniálnym a nadpriemerným plánom.

Po dokončení hotelov to Nikola a John G. vyskúšali ionizáciou molekúl H2O v meste NY a ich premenou na neónovú akvatickú modrú oblohu uprostred hlbokej noci. Test, ktorý tím Q duplikoval v Projekt Modré nebo blueskies.
Viete si predstaviť, aké strašne povznášajúce a motivujúce bolo pre Teslu spoznať tvrdo pracujúceho a zanieteného študenta Johna G. Trumpa?

Keď Tesla a John G videli úžasnú budúcnosť národa, ktorý milovali, prisahali, že urobia všetko, čo je v ich silách, aby ľudstvo opustilo tento Matrix. Teraz je ten čas, keď sa to na základe ich sľubu úspešne vyriešilo. Našlo sa mnoho nami takmer nepochopiteľných božských riešení, aby sa ľudstvo zbavilo tohto matrixu.

V čase, keď FBI povolala John G. Trumpa na vyhodnotenie Teslovej dokumentácie „ich nová budúcnosť pre ľudstvo už fungovala“ a bola na dobrej ceste.

https://youtu.be/ZB7wrIGyPVI

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Daniel, jsi super. Mohu prozradit kdo má v konečném rodném čísle 17, je v týmu Q

Věra
2 years ago

Milý danieli, s láskou a vděčností děkuji za vše, co pro nás zde svými zprávami, zamyšleními ( i duchovními), důležitými informacemi, které zde s takovu láskou a věnováním svého času přinášíš. Nesmírně si toho vážím a tyto informace se snažím předat těm, kteří si jich váží také. Nemohu být vzhledem k tomu, co se děje kolem mne, i zdravotně, dlouho připojená na internet. Takže Tvůj web patří spolu s tadescem a ještě s informacemi o Obnovené NR na intelu jedinými, které v současnosti denně sleduji. Jinak se více zaměřuji na informace svého vnitřního Zdroje a spojení s Přírodou. Denní meditace jsou zdrojem vnitřního klidu, míru, lásky a vědomí, že vše, co se děje je v pořádku a děje se to pro naše Dobro a pod božím vedením. Děkuji a posílám vám oběma spoustu lásky.