Q a Trumpov tím porazili Deep State zvnútra (2. časť)

21/07/2022 | Q/Trump/Aliancia

  • Svet má veľa záchrancov
  • Prezident Trump je vyvolený frontman Q
  • Rozvinutý strategický akčný plán
  • Dosiahnuté v prvom roku vo funkcii
  • Ázijská kapitulácia

Svet má mnoho záchrancov

Neexistuje jediný spasiteľ tohto sveta. Je mnoho spasiteľov a tými spasiteľmi sme my, bdelí vlastenci, ktorí žijeme vo štvrtej alebo dokonca piatej dimenzii. Keď sa masovo prebudí veľa ľudí, svet sa zachráni pred zločineckou satanistickou kabalou Deep State. Pozrite sa na dnešný svet; je inšpirujúce vidieť, že tento skrytý diktátorský režim je odhaľovaný a rozpadá sa.

Prezident Trump je vyvolený frontman Q

Všetko, čo sa stalo v minulosti, sa uskutočnilo v takom obrovskom rozsahu, že sa to zdá takmer nepochopiteľné, ale ako hovorí staré príslovie: “Najlepšie udržiavané tajomstvá sú tie, ktoré sú skryté na očiach.” Prebudení ľudia sú schopní pozorovať, koľko toho Trumpov tím za tri a pol roka vo funkcii doteraz vykonal.

Ako je vysvetlené v prvej časti tejto série článkov, strategický akčný plán Trumpovho tímu je starostlivo pripravený tými najinteligentnejšími a najchytrejšími jednotlivcami, ktorí dnes žijú. Prezident Trump je ich vyvoleným frontmanom v tomto jedinečnom boji. Bez mobilizácie takejto šikovnosti a inteligencie na vysokej úrovni by sa túto nebezpečnú skupinu Deep State nikdy nepodarilo odstrániť z planéty Zem.

Chronologický prehľad všetkých úspechov dosiahnutých za posledných tri a pol roka ukazuje, že akýkoľvek komentár typu: “Prezident Trump je nástrojom Deep State” je úplne absurdný a absolútne smiešny. Títo kritici zjavne majú za sebou len malý alebo žiadny výskum alebo používajú kompromitované informačné zdroje. Naopak, prezident Donald Trump sa postavil tieňovej vláde známej ako Deep State viac než ktorýkoľvek iný prezident v histórii.

Pamätajte, že všetko, čo je vidieť, je zmanipulovaná ilúzia na celom svete. Globálne financie vrátane bankovníctva, akciových trhov, mien atď. sú jednoducho trikom Deep State. Dnešné problémy boli starostlivo naplánované a navrhnuté s cieľom ukradnúť našu zem, bohatstvo a zdroje. A teraz sa sústreďujú na zmocnenie sa našej slobody prostredníctvom tejto falošnej pandémie.

Je zaujímavé, že hospodársky pokles je taký šokujúci, že niektorí ľudia ho považujú za neskutočný. Myslia si, že ide o “náhodu” spôsobenú vírusom, a nie o niečo, čo spôsobili samotní ľudia. Utešujú sa mentálnou agilnosťou a tvrdia, že ide o udalosť s desiatimi signálami, ktorá sa nestáva často.

Preto sa napriek najhoršej ekonomike v histórii akcie stále oceňujú, akoby bolo všetko normálne, dokonca lepšie ako normálne. Táto ekonomika má najväčší dlh a deficit, aký bol kedy v histórii ľudstva zaznamenaný, a politici sa stále usilujú míňať viac na podporu byrokratického systému, ktorý zlyháva.

Hlboký štát a MSM sú pri každej príležitosti zahnané do kúta prezidentom Trumpom, ktorý vzdeláva verejnosť po kvapkách. To všetko je súčasťou plánu Q; zrada, poburovanie a zločiny proti ľudskosti sa zrazia a vtedy si verejnosť uvedomí, čo sa skutočne dialo a deje.

Rozvinutý strategický akčný plán

Pád Hlbokého štátu sa začal v Národnej bezpečnostnej agentúre (NSA) pod vedením Michaela S. Rogersa, bývalého admirála námorníctva Spojených štátov amerických a skutočného verného Trumpovho spolupracovníka a podporovateľa tým, že poskytol všetky potrebné požadované spravodajské informácie týkajúce sa všetkých bábok Hlbokého štátu, ich pohybu, spolupracovníkov a aktivít v minulosti a v reálnom čase. NSA vie o každom všetko, pretože špehuje každého človeka. Dokonca aj informácie získané Wikileaks sú identifikované. Je teda známe, že kríza Corona v kombinácii s 5G bola navrhnutá pred 50 rokmi ako vražedný nástroj na elimináciu až 90 % obyvateľstva na celom svete. Na dokončenie tejto operácie Deep State naplánoval 16-ročný režim, 8 rokov Obamu a 8 rokov Hillary Clintonovej, aby bolo vyradených 90 % obyvateľstva a zvyšok uväznený vo väzení Nového svetového poriadku. Voľby v roku 2016 však nakoniec vyhral Donald Trump napriek tomu, že demokrati zmanipulovali systém v prospech Hillary Clintonovej.

Trumpovým prvým krokom pri upratovaní neporiadku v Bielom dome bolo vymenovanie Billa Barra za generálneho prokurátora. Rozhodol sa obísť a odrezať CIA, pretože táto agentúra je zhora nadol infikovaná bábkami Deep State a je príliš nebezpečná na to, aby sa s ňou dalo manipulovať. CIA je darebácka agentúra, ktorú vlastní a riadi 13 pokrvných rodín.

Pred inauguráciou bol prezident Trump podrobne informovaný o všetkom dôležitom; vo všeobecnosti už vedel o všetkom. Takže všetci v jeho okolitej organizácii boli najskôr očistení.

Dosiahnuté v prvom roku vo funkcii

V máji 2017 sa Trump na svojej prvej zahraničnej návšteve vybral do Saudskej Arábie, ktorá je základom 13 pokrvných rodín, aby sa stretol s korunným princom, jedným z Obamových kamarátov a synom kráľa bin Salmána. Sú prvým ramenom z troch ramien pyramídy Deep State a kľúčovým dodávateľom malých detí pre ich satanistické rituály Adrenochromovej krvi. Adrenochróm, ktorý sa vyrába z krvi malých detí, ktoré boli traumatizované, je droga, ktorú členovia kabaly používajú, pretože veria, že má omladzujúce účinky.

Krátko po Trumpovej návšteve Saudskej Arábie bol korunný princ zatknutý a odstránený. V prvý deň tohto stretnutia mu bola odovzdaná kompletná zbierka dokumentov, CD a DVD. Na druhý deň sa Trumpovi podriadil celý personál a rodina, čo bolo verejne demonštrované fotografiou, na ktorej je prezident Trump v strede a drží svätý meč. V skutočnosti Saudská Arábia odovzdala Trumpovi kľúče a ukázala, že od tohto momentu je na jeho strane. Išlo o prvé rameno pyramídy Deep State dôležité pre dokončenie akčného plánu Q.

Saudskej Arábii od jej založenia vládne dynastia Al-Saudovcov. Kráľ Salmán bin Abdul-Azíz as-Saud nastúpil na trón v januári 2015 po smrti svojho nevlastného brata, kráľa Abdulláha. Bol Abdulláhovým korunným princom a už predtým prevzal niektoré povinnosti chorého kráľa. V júni 2017 bol po Trumpovej návšteve dosadený nový korunný princ Mohammed bin Salman bin Abdul-Aziz al-Saud (MBS), ktorý v súčasnosti pôsobí ako podpredseda vlády krajiny a je tiež predsedom Rady pre hospodárske a rozvojové záležitosti, predsedom Rady pre politické a bezpečnostné záležitosti a ministrom obrany. V tom čase mal 31 rokov a bol najmladším výkonným predstaviteľom na svete. Je označovaný za mocnosť za trónom svojho otca, kráľa Salmána.

Po Saudskej Arábii sa Trump vybral na svoju 2. návštevu Izraela, ktorý je druhou vetvou pyramídy Deep State. Židia nie sú pôvodným národom; nie sú ani sionistami. Geneticky Židia pochádzajú z celého sveta. Stručne povedané; sionisti nie sú Židia a Židia nie sú sionisti. Všetko, čo sa hovorí o Židoch, je ilúzia, ktorú šíria Feničania. Keď prišiel Trump, položil na stôl všetku dokumentáciu, CD, DVD atď. Obsahovala každý najmenší detail, ktorý si Netanjahu a jeho zamestnanci mali preštudovať.

Je dôležité vedieť, že Netanjahu pracuje pre Mossad a podnecuje večnú vojnu na Blízkom východe, ktorá je nevyhnutná na vyvolanie chaosu, aby Adrenochromove krvilačné bábky Deep State Cabal mohli kradnúť deti na uspokojenie svojich túžob. Okrem obchodovania s deťmi a ich vraždenia je ďalším nechutným plánom zabiť nás všetkých prostredníctvom 5G veží. Hlboká štátna cabala otvorila novodobú Hodvábnu cestu na uspokojovanie globálneho dopytu po adrenochróme zo svojho výrobného centra v čínskom Wuhane, čo zahŕňa aj prepravu, mučenie a vraždenie nevinných detí na celom svete.

Na druhý deň v Izraeli po tvrdej hre Netanjahu a súdruhovia nakoniec kapitulovali a dostali príkaz dohodnúť sa na mierovej dohode so Saudskou Arábiou, ktorá bola medzitým podpísaná. Symbolicky sa to prejavilo presunom veľvyslanectva USA z Tel Avivu do Jeruzalema a bolo potvrdením toho, že Trump zničil Izrael.

Po tejto návšteve nasledovala tretia návšteva Vatikánu v Ríme, tretie rameno pyramídy. Trump opäť odovzdal zložku so všetkou dokumentáciou vrátane všetkých dôkazov. Súčasťou boli aj dokumenty, ktoré sa mali podpísať. Nasledujúci deň kapitulovali tým, že pápeža odovzdali pod kontrolu prezidenta Trumpa. Z toho vyplývalo, že centrálna banka Federálneho rezervného systému, ktorú predtým kontrolovali jezuiti, ktorí sú skutočnou mafiou v cirkvi, sú teraz mimo. Odovzdanie kontroly nad Vatikánskou bankou prezidentovi Trumpovi z neho fakticky urobilo exekutora planéty Zem. Týmto krokom sa Rothschildom podrezali nohy, ich vplyv prostredníctvom londýnskej City a finančných inštitúcií sa skončil. Títo Rothschildovci sú kruto zlí a aj ich ovládajú Feničania.

Týmito tromi krokmi sa tri hlavné piliere globálnej pyramídovej štruktúry dostali od tejto chvíle pod kontrolu prezidenta Trumpa.

Ďalšia zastávka bola v Bruseli, kde sa stretol s predstaviteľmi EÚ a NATO. Toto stretnutie zvolal prezident Trump a zúčastnili sa na ňom všetci zúčastnení. Nechal ich vypotiť sa tým, že na stretnutie zámerne prišiel neskoro. Potom vyložil na stôl všetky veľké zložky, aby si s pracovníkmi EÚ zahral tvrdú hru. Po prečítaní zložiek cez noc na druhý deň všetci kapitulovali, vrátane NATO. Na znak podriadenosti všetci súhlasili s tým, že budú platiť za NATO namiesto toho, aby ho financovali výlučne USA, ktoré sa už rozhodli, že NATO prestanú financovať. Následným fotením sa Trump dostal do centra pozornosti, aby svetu ukázal, že prevzal kontrolu a že v Bruseli vládne.

V októbri 2018 sa korunný princ Mohammed bin Salmán vybral do Las Vegas na stretnutie s prezidentom Trumpom a ubezpečil ho, že chce urobiť všetko, čo Trump požaduje. Išiel teda navštíviť všetkých generálnych riaditeľov nadnárodných spoločností, ako sú Apple, Microsoft, Esso, Shell, Facebook, Twitter, Google atď. aby im ukázal svoju osobnú dokumentáciu nahromadenú Trumpovým tímom. Odkaz pre tieto spoločnosti bol jasný: buď budú hrať za Trumpa, alebo budú ich informácie odtajnené.

Ázijská kapitulácia

Neskôr v novembri 2017 sa Trump vybral na cestu do Ázie a najprv navštívil Japonsko. Po predložení zložiek, DVD a CD so všetkými dôkazmi na druhý deň Abe a jeho štáb kapitulovali za úplnú podriadenosť Trumpovmu tímu.

Ďalšou zastávkou na tejto ceste bola Južná Kórea, aby dosiahol kapituláciu a podriadenie sa od prezidenta, doplnené o podmienku zastavenia dodávok detí na satanistické krvavé rituály. Ďalej boli nútení podporiť Trumpove mierové rokovania so Severnou Kóreou a riadne podpísať pripravovanú mierovú zmluvu.

Následne sa prezident Trump v Číne stretol s prezidentom, kde bol prijatý s otvorenou náručou. Išlo o druhé stretnutie s prezidentom Si počas Trumpovho prezidentovania s cieľom dokončiť obrovskú dohodu o vykopnutí Rothschildom podporovaných komunistov. Túto dôležitú informáciu mainstreamové médiá úplne ignorovali. K prvému stretnutiu došlo krátko po inaugurácii v januári 2017, keď sa Si prišiel súkromne stretnúť s Trumpom do jeho rezortu Mar a Lago na Floride. Druhé stretnutie sa uskutočnilo v čínskom Zakázanom meste na Trumpovu žiadosť.

Kapitulácia Číny pred Trumpom je skutočne najväčším úspechom v Trumpovom prezidentstve. Čína sa naozaj chcela oslobodiť od komunistov, pretože títo ľudia sú hrozní. Keďže sa o tom v mainstreamových médiách nikdy nehovorilo, v tejto chvíli pravdepodobne len veľmi málo ľudí chápe význam tohto úspechu. Hovorenie pravdy často viedlo k spätným pokusom izolovať ľudí od nej. Každým dňom si však čoraz viac ľudí uvedomuje, že mainstreamové médiá stratili dôveryhodnosť, odvracia sa od nich a hľadá odpovede z iných zdrojov. Pravda nakoniec vyjde najavo a ľudia budú môcť všetko pochopiť. Medzitým prezident Si spustil historickú čistku proti čínskemu “hlbokému štátu”.

V nasledujúcom čísle, 3. časti tejto trojdielnej série článkov, uzavrieme našu správu o úspechoch počas prezidentovania Donalda Trumpa.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
1 year ago

Dakujem