NSA patrí vlastencom

13/09/2021 | Q/Trump/Aliancia

“Naše hnutie chce nahradiť neúspešnú a skorumpovanú politickú skupinu novou vládou, ktorú budete kontrolovať vy, Američania.”

  • Donald Trump, 45. prezident Spojených štátov amerických –

Q hnutie verzus Deep State

Sila Q predstavuje sily odporu, ktoré pracujú pre dobro ľudstva, aby ľudstvu znovu pridelili to, čo mu bolo vzaté.

Sila Q je tajná armáda, ktorá bojuje proti silám zla a pripravuje sa na následky súženia, t. j. na obnovu Zeme a nastolenie “zlatého veku”.

V roku 2008 začali členovia Q hnutia veľmi rýchlo preberať kontrolu nad NSA. NSA bola stále pod velením prezidenta Obamu a zamorená agentmi Deep State a MAJI, ale agentúra bola jednoducho infiltrovaná a kontrolovaná bez jeho vedomia. Prevzatie moci je rafinovanejšie a zložitejšie, než si stúpenci Q myslia: agentúry sú len zdanlivé, dôležití sú len muži na kľúčových pozíciách v týchto agentúrach.

Od Trumpovej inaugurácie do Bieleho domu v roku 2016 sa prevzatie rôznych agentúr a oddelení urýchlilo. Všetky agentúry prešli pod Trumpovu kontrolu v novembri a decembri 2017. V oblasti obrany sú to DIA (Obranná spravodajská agentúra), NSA (Národná bezpečnostná agentúra), NRO (Národný prieskumný úrad), ako aj rôzne spravodajské služby ozbrojených síl USA.

Q to povedal už mnohokrát: všetko je pod kontrolou.

Q hnutie je o krok vpred pred Deep State. Jeho stratégia a taktické rozhodnutia sú naplánované s vojenskou presnosťou, čo je dôvodom jeho účinnosti. Úspech závisí len od načasovania prebiehajúcich operácií a vojenského kryptografického kódovania.

Operácia Búrka

Je to dobre operácia, premyslená do najmenších detailov s cieľom prebudiť ľudstvo, odsúdiť zločineckých vodcov, ktorí v srdci národov konajú proti ľuďom a proti ich vlasti. Cieľom je prekaziť sprisahania proti ľuďom, aby sa im vrátila suverenita, ako vysvetlil prezident Trump.

Mnohé prebiehajúce konšpirácie, ktoré vytvorili poburujúce škandály, sú dielom Deep State. Ich existencia je známa už desaťročia: identita ich agentov a bábok je známa a ich činnosť je pozorne sledovaná. Ich skutočná povaha je známa a aktivity Kabaly boli odhalené po zvolení Trumpa a príchode Q.

Budúcnosť nepatrí globalistom. Budúcnosť patrí vlastencom. Budúcnosť patrí suverénnym a nezávislým národom, ktoré chránia svojich občanov, rešpektujú svojich susedov a ctia si rozdiely, ktoré robia každú krajinu výnimočnou a jedinečnou.

Admirál Michael S. Rogers a NSA

Admirál Michael S. Rogers bol v rokoch 2009 až 2014 veliteľom desiatej flotily USA a potom v rokoch 2014 až 2018 pôsobil ako riaditeľ Národnej bezpečnostnej agentúry (17. riaditeľ NSA) a druhý veliteľ kybernetického veliteľstva USA (USCYBERCOM). Bol tiež riaditeľom spravodajskej služby pre Spojené veliteľstvo náčelníkov štábov a Tichomorské veliteľstvo USA, nakoniec odišiel do dôchodku v roku 2018 po 37 rokoch služby v americkom námorníctve. Neskôr sa stal predsedom predstavenstva spoločnosti Claroty, ktorá patrí do kyberneticko-izraelského think-tanku Team8 (založeného bývalými veliteľmi spravodajskej jednotky 8200 IDF).

Mike Rogers je vlastenec. Ten, kto pozná strašné tajomstvá Cabaly, ten, kto účinne bojuje proti Deep State.

V lete 2019 NSA zverejní úplný zdrojový kód nástroja Ghidra, ktorý je interným nástrojom na reverzné inžinierstvo softvéru používaným bezpečnostnou agentúrou viac ako 10 rokov, pod licenciou open source.

Jedným z aspektov Ghidry je, že dokáže vytvárať neprelomiteľné šifry a umožňuje odboju chrániť svoje údaje pred cabalou. Zamyslite sa na chvíľu, prečo Rogers nariadil zverejniť šifrovací a protihackerský kód NSA?

Cieľ: Bratstvo

Cieľom je špička iluminátskeho Deep State, ktorú zasvätenci nazývajú Bratstvo, skutočná mafia, satanistická, zločinecká a nadnárodná.

Barack Hussein Obama, ktorého skutočné meno je Hussein Sotero, je hlavou Bratstva na Zemi od 18. februára 1998: bol uvedený do krypty iluminátov ukrytej pod slobodomurárskym chrámom v Bostone, čo znamená, že všetky sily zla na Zemi mu prisahali vernosť. Obama nie je Pindar, ktorý zostáva barónom Rothschildom. Ako taký je teraz hlavným predstaviteľom Lucifera a dokonca aj pindar ho poslúcha.

“Obamovou úlohou bude vytvoriť nový svetový poriadok uprostred krízy.” (Henry Kissinger, americká cabala, agent rodiny Rockefellerovcov)

Bratstvo sa skladá z 13 rodov (tzv. “pokrvných línií”), ktoré majú svoj pôvod v Sumeri.

Ich sila sa rozrástla a vykryštalizovala práve v Európe (v poradí Nemecko, Francúzsko, Belgicko a Taliansko). Ale sídlom svetovej moci (Deep State alebo Cabala a 4. ríša) je Nemecko!

Tieto rodiny sa zmocnili skutočnej histórie ľudstva, aby ho uviedli do temného veku, ktorý ešte len príde, do apokalypsy opísanej v Biblii.

Vymysleli a vytvorili odpornú, globalistickú a odľudštenú beštiu, podobnú hydre, ktorej každá hlava je korunovaná mafiánskou, bankovou, aristokratickou, náboženskou, vojenskou, politickou, vedecko-technickou a priemyselnou mocou.

Tento mafiánsky kartel má celú tajnú sieť: vlastné odbory, vlastné fondy, vlastné ozbrojené sily, vlastné náborové kruhy rozčlenené do tajných spolkov a iných mocenských postov, vlastných agentov.

Väčšina z nich sa desaťročia infiltrovala do spravodajských služieb, médií a právnych služieb. Policajti boli predaní, sudcovia podplatení, hlavy štátov skorumpované.

Celá organizácia od najvyššej štátnej úrovne až po najnižšiu bola odumretá: Bratstvo inštitucionalizovalo zločin na všetkých úrovniach.

Americká cabala uskutočnila rôzne operácie prostredníctvom CIA, svojho ozbrojeného krídla.

Operácia Northwoods bola vytvorená na uskutočnenie útokov pod falošnou vlajkou proti americkému ľudu, ale aj na uľahčenie lukratívneho a geopolitického zasahovania v iných krajinách.

Program MK Ultra bol použitý na vytvorenie agentov pod kontrolou Deep State, aby tieto zločiny vykonávali naprogramovaní vrahovia.

Operácia Mockingbird bola vytvorená s cieľom infiltrovať americkú tlač, otupiť svedomie a vždy presadzovať záujmy cabaly a jej Demokratickej strany.
Dôkazom sú všetky pokusy o destabilizáciu amerického prezidenta od jeho zvolenia.

Všetci títo agenti Deep State ovplyvnili súdny a politický systém USA a porušili ústavu tým, že vytvorili dvojstupňový súdny systém, jeden pre elitu a druhý pre ľudí.

Už v Kennedyho ére sa uskutočnil prvý pokus o očistenie od korupcie a o postavenie FEDu pod dohľad, ktorý však, žiaľ, zlyhal.
Atentát na prezidenta Kennedyho z 22. novembra 1963 si budeme pamätať ako skutočný štátny prevrat, ktorý zorganizoval Deep State.

Úrad prezidenta (teda celý štát) bol zneužitý na sprisahanie s cieľom zničiť slobodu amerického ľudu a skôr, ako opustím tento úrad, musím o tom informovať občanov tohto štátu” (prejav Johna Fitzgeralda Kennedyho, 10 dní pred jeho vraždou).

V tejto vete je hlavný dôvod jeho vraždy: toto totálne zničenie amerického národa riadili štyri iluminátske rodiny.

V zostupnom poradí sú to rodiny Bush, Rockefeller, Harriman a Rothling. Tieto štyri rodiny poverili vykonaním a riadením prevratu Georgea Henryho Waltera Busha, hlavu iluminátskej rodiny Bushovcov.

Rodina Bushovcov

Trump a operácia Búrka

Od Trumpovho nástupu do prezidentského úradu, boli odhalené rôzne korupčné škandály, ktoré pokrývajú celé spektrum od politických až po finančné, vrátane náboženských a satanistických aspektov.

Celá pedofilná kultúra znásilňovania bola odhalená ľuďom. Weinstein, Epstein, pedofilní kňazi z Pennsylvánie atď.

Celý skorumpovaný systém zradcov bol odhalený ľuďom. Mnohé hlavy v FBI a CIA boli odstrelené, a to až k senátorovi McCainovi.

Ľudia sa dozvedeli o celom krytí zneužívania detí.

Ľudia sa dozvedeli o celej nelegálnej distribúcii opiátov, ktorú organizoval farmaceutický priemysel.

Bola odhalená celá snaha otráviť ľudí, napríklad chemtrails.

Pedogate a Pedowood: Epsteinov ostrov, NXIVM, SNCTM, globálna sieť, do ktorej sú zapojené elity, hviezdy, aristokrati, novinári, špičkoví finančníci.

Špionáž a vlastizrada: Obama osobne povolil nezákonné špehovanie Trumpovej administratívy pred voľbami aj po nich. Zapojilo sa do nej päť krajín, FVYE (“Five Eyes”).

Volebné podvody: dlhoročné podvody Demokratickej strany odhalené.

Clintonova nadácia: predaj štátnych tajomstiev Číne a globálne obchodovanie s ľuďmi v súvislosti s prípadom Epstein.

Uranium One: nezákonný predaj amerického jadrového materiálu Rusku.

Klimatická núdza: podvod na deindustrializáciu európskych krajín.

Podvody prostredníctvom zahraničnej pomoci: sprenevera verejného majetku.

Politické nadácie slúžiace na pranie úplatkov a dosahovanie kapitálových ziskov.

Charitatívne organizácie, ktoré sú kryté nezákonnými činnosťami, a niektoré z nich sú zapojené do odberu orgánov a obchodovania s ľuďmi.

Nadnárodné spoločnosti využívajúce otrockú prácu.

Mediálny priemysel, ktorý čelí katastrofálnej strate dôvery verejnosti, keďže sa odhaľujú jeho minulé previnenia a metódy;

Telekomunikácie a IT, ktoré slúžia ako špionážne hniezda. Ruky cabaly: Google, Amazon, Facebook atď.

Iluminátsky plán vedúci k vypuknutiu tretej svetovej vojny.

Nehovoriac o početných pokusoch o prevrat proti prezidentovi Trumpovi, ktoré ich odhaľujú: Brennana, Clappera, Comeyho, Ohra, Pelosiovú, Bidena, ktorí budú súdení za vlastizradu, už nepočítame.

Právny a súdny systém sa čistí zvnútra.

V rámci operácie Búrka sa verejnosť dočká ohromujúcich odhalení, ktoré otrasú základmi jej viery a presvedčenia v systém. Verejnosť bude vystavená tomu, čo by sa dalo nazvať vojenským Norimberským procesom 2.0.

Operácia Búrka vyčistí všetky tieto skompromitované inštitúcie a pošle do väzenia mnohých ľudí, ktorí si mysleli, že sú nedotknuteľní. Zaznamenali sme už rekordný počet obvinení, zatknutí a odsúdení za obchodovanie s ľuďmi.
Nie je náhoda, že Guantánamo bolo rozšírené a že bol vymenovaný nový vyšší sudca, ktorý bude pôsobiť na vojenských súdoch. Vojenské súdy boli uzákonené Trumpovým dekrétom a bol obnovený federálny trest smrti. Nie je náhoda, že Trump sa opakovane vyjadril o zradnej povahe spáchaných trestných činov a hone na čarodejnice, ktorému bol vystavený.

Záver

Po odhalení všetkých týchto konšpirácií budú tieto udalosti šokom pre nezasvätenú verejnosť, ktorá sa nechala ukolísať konšpiračným mlčaním médií. Niektorí budú zmätení, pretože nebudú vedieť, komu majú dôverovať. Niektorým bude zrejmé, že niektoré konšpiračné teórie boli zámerne očiernené, aby sa nepoznala pravda.

Nachádzame sa na križovatke civilizačného stretu, kde ľudia už nebudú môcť povedať, že nevedeli: buď slúžia silám zla a naďalej hrajú do karát hlbokému štátu tým, že si pestujú svoje neresti, alebo slúžia silám dobra a zapájajú sa do planetárneho uvedomenia a konajú pre dobro svojej duše a ľudstva. Neexistuje žiadna alternatíva.

Každá voľba zostáva osobná. Každá voľba postaví človeka pred jeho osud.

Ale už si nebudeme môcť klamať a skrývať sa pred pravdou. Budeme konfrontovaní s tými, o ktorých nám bolo povedané, že si zaslúžia našu plnú dôveru a ktorí ju neustále zrádzajú. Naopak, keď sa odhalia klamstvá a podvody, zistíme, kto sú skutoční dôveryhodní ľudia.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Erik
Erik
2 years ago

Dakujem za dobre spravy

Rozum do hrsti
Rozum do hrsti
2 years ago

To se tak hezky čte, škoda, že je to jen fikce. K ničemu takovému nedojde. 5G se rozjíždí a jede, nebe zatemněné satelitama, chemtrails, které se sype dennodenně, vakcinační proces zdárně pokračuje, vládní úředníci jsou navakcinovaní, koupení systémem ve formě půjček, hypoték, platů, určitých jistot. Nikdo z koupených nevystoupí proti systému. Naopak se přípravme na útlak ze strany systému. Tak to je a tak to bude. Vždyť kdo by ty lumpy chytal a soudil? Ti samí lumpi, co se na tom podílí? To je fakt pousmání. A právě s takovými důvěřivými se nic dobrého neuskuteční. Na Vás je aplikováno MK Ultra. A Ti co tomu věří a rozšiřují nepravdy a lži, ti budou taky souzeni. I Ti, co zamlčují a ušlapávají názory druhých, ve strachu, že by přišli i svůj výdělek, ty pak dav ukamenuje. Na netu se dá všechno zjistit a dohledat…

Jana
Jana
Reply to  Rozum do hrsti
2 years ago

Ďalší vul…. 😱😱😱

Jana
Jana
2 years ago

Ďakujem za perfektné správy 😍🥰😘