Zničenie zla

19/09/2023 | Q/Trump/Aliancia

  • Všetko sa chystá vybuchnúť, keď Boh zničí zlo
  • Nadchádzajúce udalosti sú biblické
  • Peniaze sú nástrojom otroctva
  • Kvantový finančný systém

Všetko čoskoro vybuchne, pretože Boh zničí Zlo

Planéta Zem sa ocitla na najdôležitejšej križovatke civilizácie. S cieľom obohatiť sa globalisti s pomocou politického establišmentu spôsobili obrovské škody našej planéte, spoločnosti, priemyslu, kultúre atď.

Teraz globalisti začínajú panikáriť po tom, čo sa ich korupcia rozpoznala a potvrdila na celom svete. Utláčatelia, podvodníci, vykorisťovatelia, otrokári, skrátka všetka moc vykonávaná niekoľkými osobami nad nami všetkými prestane existovať. Matka Zem ako zdroj ženskej energie dá svojim deťom všetko, čo potrebujú.

Keď sa odstránia všetky vládnuce sily a súťaživosť ustúpi spolupráci; potom konečne nastane čas Hojnosti a Prosperity!

Boj proti mafii Deep State sme už vyhrali, ale prielom bez boja môže nastať len vtedy, ak sa obyvateľstvo vo veľkom počte prebudí a vzbúri.

Toto historické obdobie ponúka najlepšiu a jedinú šancu na záchranu našej civilizácie. Je to teraz alebo nikdy; dúfajme, že si celý svet uvedomí, že konajúce mocnosti chcú zavedením Nového svetového poriadku zničiť ľudstvo, okrem iného zviditeľnené toxickými injekciami Covid. Propagované korporátnymi médiami, ktoré ani trochu nezaujíma žurnalistika, ale len sponzorovanie politickej agendy; konkrétne zničenie civilizácie a ľudstva.

Nadchádzajúce udalosti sú biblické

Počas obdobia Kovidu boli zatvorené všetky masové kostoly. Kabala zneužívala Božie meno, ale’ nekázala Božie ‘slovo’. Tak budeme svedkami aj kolapsu cirkevného systému. Organizované náboženstvo skončilo a stáva sa prežitkom minulosti, pretože systém kontroly kabaly sa chystá vybuchnúť.

Je to Boží zásah a nikto z ľudí ho nemôže zastaviť. Kolaps dolára je kolapsom finančného systému, ktorý bude pre mnohých ľudí veľmi bolestivý.

V potravinovom reťazci sa môžu ocitnúť milionári a miliardári. Prídu o svoje bohatstvo. Prečo? Pretože zasiali zlé semená a pracovali pre zlo. Mysleli si, že k nášmu prebudeniu nikdy nedôjde a pravda nikdy nevyjde najavo.

V babylonskom systéme nechcú počuť pravdu, pretože pravda ich ničí. Je to SVETLO, ktoré odhaľuje všetko zlo. Zatiaľ čo oni sa snažia všetko zakryť klamstvom.

Ide o boj medzi dobrom a zlom, ktorý trvá už tisícky rokov. Spojené štáty sa stali novým Babylonom. Systém dolára bol vybraný kabalou, aby sa stal svetovou rezervnou menou. Ktorý sa teraz rozpadá po celom svete po tom, čo sa v roku 1971 stal fiat peňažným systémom. Celý svet bol opitý hojnosťou peňazí. V predstavách s Babylonom sa teraz celosvetovo menil na bažinu.

Peniaze sú nástrojom otroctva

Americký dolár je nástrojom otroctva. Ak máte hypotéku, študentskú pôžičku alebo kreditnú kartu, ste závislí od peňažného systému vytvoreného zo vzduchu. Na pôžičku uvalili úrokovú sadzbu a každému dlžníkovi účtujú dvojnásobný úrok.

Peňažný systém kabaly je hra s dymom a zrkadlami, zatiaľ čo si ľudia myslia, že sú slobodní. Nemôžete urobiť dostatočne vysokú čiaru, aby ste ukázali, koľko peňazí bolo vytvorených zo vzduchu na zotročenie ľudí. Ide to do kvadriliónov.

Väčšina ľudí chodí každý deň do práce, aby splatila svoj dlh novodobým faraónom. Ničím sa to nelíši od toho, čo sa dialo za faraónov pred tisíckami rokov. Ľudia zháňajú peniaze, aby splatili dlh systému, ktorý sa nedá splatiť.

So zrútením finančného systému, ako ho poznáme dnes, budú faraóni tohto sveta zničení. To bude znamenať. Že zlato a striebro sa vydajú na vertikálnu mesačnú cestu.

V Matúšovom evanjeliu 24 Ježiš hovorí:

“Nedajte sa oklamať, koniec ešte nenastal… Toto bude začiatok pôrodných bolestí.”

Takže práve vďaka Božiemu zásahu sa odohrajú vznikajúce biblické udalosti. To znamená, že Boh má všetky zásluhy, za túto iniciatívu. Skutočná pravda sa teraz naplno prezentuje.

Aby sme sa zbavili starého systému kontroly, zaniknú všetky organizované náboženstvá a cirkvi. Svet bude doslova prevrátený naruby, aby sa zbavil všetkých naučených falošných poznatkov. Nič už nebude ako predtým! Keď finančný systém exploduje, “bohatí” stratia svoju moc a bohatstvo. Všetko, čo sa považovalo za pravdivé, zmizne ako sneh na slnku.

Kvantový finančný systém

QFS sa nedá porovnať s ničím, čo bolo svetu doteraz predstavené. Nemá žiadnu obdobu, nemá žiaden ekvivalent v pokročilej technológii, ktorú doteraz vlastnil akýkoľvek iný systém. Bol navrhnutý mimo nášho sveta, teda je úplne nový na planéte Zem. Je nadradený v aplikovanej technológii, poskytuje stopercentnú finančnú bezpečnosť a transparentnosť všetkým majiteľom menových účtov. Vďaka QFS možno svet ľahko premeniť na zlatom krytú menu, ktorá úplne odsúva na vedľajšiu koľaj fungovanie starého centrálneho bankového systému Kabaly.

Na vysvetlenie a pochopenie sofistikovanej štruktúry QFS neexistuje žiadna porovnateľná technológia.

QFS funguje na kvantovom počítači, ktorý je umiestnený na satelite obiehajúcom okolo Zeme a je chránený pred hackermi prostredníctvom tajného vesmírneho programu.

Cieľom nového finančného systému je skoncovať s korupciou, úžerou a manipuláciou zo strany zločincov v rámci bankového systému. Jeho silnou stránkou sú uplatňované obmedzenia, ktoré bránia skorumpovaným bankárom dosahovať zisky.

QFS je úplne nezávislý od existujúceho centralizovaného bankového systému a robí všetky ostatné prevodové systémy, ako je SWIFT a krypto, blockchain, zbytočnými.

Navyše po nadchádzajúcej revalvácii peňazí (RV) budú všetky štátne meny kryté zlatom alebo aktívami s pevným výmenným kurzom, čo zaručuje udržateľnú hodnotu a odstraňuje potrebu nezabezpečených kryptomien. Nezabúdajte: kryptomeny nie sú nič iné ako čísla v počítačových pamätiach.

Málo známou skutočnosťou je, že QFS dlho fungoval paralelne s Centrálnym bankovým systémom a odolal a zabránil mnohým hackerským pokusom Kabaly. Výsledkom bolo, že mnohí bankári boli prichytení pri čine počas nelegálnych prevodov peňazí a na mieste zatknutí.

Menej známe je, že tento systém prevodu peňazí QFS bol určený na prípravu prevzatia systému dlhových peňazí centrálnych bánk, aby sa konečne skoncovalo s finančnými podvodmi, dlhovým otroctvom a kontrolou obyvateľstva.

Kolaps dolára je štartovacím výstrelom pre pád peňažného systému finančnej kabaly. Budú milionári a miliardári, ktorí sa stanú pešími rytiermi, keď prídu o svoje bohatstvo.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
naqualista
naqualista
8 months ago

Jo, souhlas, souzním.
Duch stvořil Lucifera, aby na Světě vládnul – sítem evoluce duší. Postoupí do 5 D nebo propadne a zůstane ve 3 D uvězněna rozsudkem reinkarnačním jakožto žrádlo pro entity z vesmíru ? Každá dušička si může vybrat, zda chce sloužit světlu nebo temnotě.

Deni
Deni
8 months ago

Dakujem

Jaroslav J
Jaroslav J
8 months ago

To je super.

Peter
Peter
8 months ago

Kvantový finančný systém, QFS, alebo inak povedané digitálna mena Európskej Centrálnej Banky, digitálna mena FEDu a digitálna mena BRICSu a ďalšie digitálne národné meny.
QFS bude tak isto bez hotovosti. Dôsledky si môžete domyslieť.
Pri nadchádzajúcej revalvácii peňazí (RV) prídu o peniaze nielen milionári, ale všetci čo majú peniaze vo virtuálnom priestore, v podielových fondoch, ETF, dlhopisoch a pod. Preto je lepšie mať peniaze uložené v niečom, čo môžete reálne chytiť, komodity, nehnuteľnosti, pôda a pod.

Muko
Muko
8 months ago

Zaujímalo by ma že či padnú napríklad aj burzy. Alebo keď padne dolár tak pôjde napríklad zlato hore alebo padne celý systém búrz??