Gene Decode diskutuje o podzemných vojnách a aktualizácia Ukrajiny s Nicholasom Veniaminom (2.časť)

12/08/2022 | Update udalostí

To, aký je váš život, je založené na vašich rozhodnutiach. Každú voľbu, ktorú ste mohli urobiť na veľkej križovatke, napríklad Nicholas je ženatý na inej časovej osi s krásnou blondínkou s modrými vlasmi a modrými očami a je právnikom s niekoľkými deťmi a jedným na ceste. No ak by som sa tam pokúsil odcestovať a zmeniť túto voľbu, urobiť posun a krížový posuv, ako sa to nazýva, alebo posúvanie, to je opäť predkondicionovanie, ukazujú, že to robili a že to bolo zachytené. Skrátili celú líniu, čo bola Tartária, kde sa opäť prvýkrát objavila Chazária alebo Ukrajina.

A tak sa pripravovalo to, čo sa malo stať. A to tisíce línií, ktoré sa zrútili jedna do druhej, devastácia v medzivesmírnom meradle. Masívne horšie ako to, čo ste videli v tom novom Dr. Strange film masívne horšie. Oblasť križovatky vo filme je len 10 línií, ktoré ste videli, že sa zrútili a ukázali ďalšie dve v tom čase vo filme, ktoré to začali robiť. Tu sa bavíme o tisícoch. To je dôvod, prečo mimozemšťania súhlasili na žiadosť Rady siedmich v Androméde, aby zasiahli a tam, kde zasahovali negatívni mimozemšťania, tu mimozemšťania zasiahnu aj preto, že máme vesmírnu úroveň. Smerujeme k vyššej úrovni civilizácie. Takže teraz zasiahla galaktická strana, preto je ťažké povedať, kedy sa veci stanú. Teraz to vyzerá skôr ako neskôr. Je to ako lineárna rovnica, v ktorej máte osem premenných a osem rovníc. Teraz máte tisíc alebo tisíce premenných a tisíce rovníc. To sa ma naozaj ľudia pýtajú, kedy si to vymyslel? Alebo ako? Túto rovnicu už nedokáže urobiť ani kvantový počítač, ale dobrou správou je, že veci sa dejú.

A teraz sa konečne začína postupovať v oblastiach, kde stagnovali. Teraz vyťahujú vrecká, ktoré namiesto širokej, širokospektrálnej situácie, ako pod Vatikánom, odstránili zlato a dostali sa až na 150 míľ zlata odtiaľ našli ďalší tunel, išli až do Švajčiarska a dostali sa do Álp a zistili, že väčšina Álp je tiež plná zlata. Všetky sú vyhĺbené. Mnohé, mnohé, mnohé, ale väčšina z nich, nielen švajčiarske Alpy, ale aj Rakúsko a Taliansko a Nemecko a všetky Alpy. Ukázalo sa, že tá obrovská skládka pod Vatikánom je proste labyrint, ako katakomby pod Parížom. Okrem toho veľkého dumb a okrem toho veľkého tunela do Jeruzalema a do Švajčiarska cez Albánsko je tam toho oveľa viac. A je to spleť. Ide všade. Super vojaci zistili, že tam ešte sú plazy, oni nás oklamali. Mysleli sme si, že všetky alfa Draco opustili Zem z Antarktídy, pretože povedali, dobre, odchádzame. Otvorili sme si portál. Ideme domov. Nie, oni tu musia mať ženskú prítomnosť, aby tu mohli byť tak dlho. A verilo sa, že odišla. Je tu však kráľovná. Sú niečo v zmysle ako hmyz niečo, sú plazy, ale samci nerozhodujú. A tak sa zistilo, že kráľovná je stále tu, pod Vatikánom, a že tieto tunely vedú do Izraela. Takže ona chodí sem a tam a pravdepodobne preto Izrael je posledný, začínam chápať, začínam to vidieť. Skutočný dôvod prečo Izrael je posledný, keď sa pozrieme na množstvo prítomnosti a času, ktorý tam strávili, tak musí byť obrovská situácia aj pod ním. A tam je ich domov. Čiže riešia sa časti odporu pod Vatikánom a nájdenie všetkých týchto katakomb, kde sa živili všetkými ľuďmi, ktorí zmizli na povrchu a zanechali tam všetku tú deštrukciu kostí. A práve, vyťahujú kosti a nachádzajú tajné tunely a všetky možné veci.

Takže okrem knižnice, okrem zlata a potom som si uvedomil, že prečo majú toľko zlata? Pretože som dostal 300 dokumentov, keď som videl niektoré z prenosu cez Švajčiarsko. A to sú čísla, kde sa nemôžem zorientovať. Ani neviem, ako sa to dá spočítať tak vysoko, viete, milión miliárd biliónov, kvadriliónov, kvintiliónov, septilliónov, atď. Zatiaľ čo v určitom bode si hovorím, neviem, čo je 25 núl. Pritom viem dobre počítať. Osem krát 10 na 25. mocninu, osem krát 10 na 114. mocninu pre ten účet, kde musíte mať špeciálny prsteň s diamantmi a určitými a rôznymi vecami nastavenými v určitých situáciách tak, aby ste sa dostali na ten účet. A tie už samozrejme nemôžu byť na zemi. Prečo to množstvo zlata chýba? Čo s ním robia? Teraz som si uvedomil, v starovekom Egypte bolo nájdené zlato na mnohých miestach, keď sa dostali pod Gízu, sú tam obrovské katakomby. A sieň záznamov je tam medzi pod labami sfingy.

Našli biele zlato, ktoré je jednoatómové. A teraz začínam chápať ich psychické schopnosti, ktoré majú a ktoré sú také silné. Veľká časť z nich spočíva v tom, že monatómové zlato konzumujú už veľmi, veľmi, veľmi dlho. Spolu s ním konzumovali aj nás. A tak si berú našu energiu, našu genetiku. Vieš, ľudia si hovoria, no, ako by mohlo byť toľko zlata? Druhým najrozvinutejším prvkom na Zemi je kremík. Väčšinu zemskej kôry tvorí kremík. Takže ak sa pozriete na množstvo kremíka a čo robí kremík, stáva sa bdilicovitým, stáva sa istý, priezračný, kremenný kryštál. Začnete to vidieť, ako starne. Prúžky zlata, ktoré ním prechádzajú, keď ho bombardujú lúče, napríklad kozmické žiarenie a iné typy ysokoenergetických častíc, sa premenia na zlato. Druhý, najrozšírenejší prvok v zemi. Takže sa to deje od počiatku Zeme a malo by tu byť obrovské množstvo zlata. A nie je tu, je tu obrovské množstvo, ale nie také množstvo, aké by ste očakávali.

Potom sme si samozrejme uvedomili, koľko ľudí každý rok zmizne. Jediný spôsob, ako získať údaje, keď som to robil prvýkrát, mi vyrazil dych pre Spojené štáty.

Musíte ísť do okresu. Potom na jedného obyvateľa. Idete na políciu a pýtate sa na okres napríklad za tento štvrťrok, za minulý rok. A potom to vynásobíte na obyvateľa všetkých okresov. Takže pôjdete na úroveň okresu alebo obce a zistíte napríklad v poslednom štvrťroku minulého roka, koľko detí nenašli. Potom to vynásobíte na obyvateľa za celý rok. A číslo sa stupňuje. Z toho, koľko detí je nezvestných a zostáva nezvestných. A tak je jasné, že teraz vieme, čo sa im dialo, ale tunelové vojny a dumbs, keď sa prerábajú dumbs, musím pridať obrovské množstvo vecí, ktoré som našiel kvôli Ukrajine, ďalších 36 000 kilometrov tunelov.

Teraz s priehradami sú to ďalšie tisíce kilometrov. Maglevy a tunely a stovky ďalších po celom svete, nehovoriac o ďalších aspoň 20 alebo 30, ktoré som sa dozvedel z priehrad v USA a nehovoriac o priehradách po celom svete. A mnohé z nich sú aj oveľa, oveľa nižšie. A samozrejme, že sú ohrozené. Priehrada Tri rokliny v Ćíne je veľmi ohrozená. Hooverova je veľmi ohrozená. Takže to všetci používajú ako kryciu historku, ale v skutočnosti sa to deje tak, že sa likvidujú. O Georgia Guidestones ľudia hovoria, nie, to je cabala. Nie, to je zbraň so zameranou energiou, taký starý štýl, kde máte, vozidlo, ktoré tam bolo, nasadí laser ako TR3, aby potom neskôr museli prísť a zbúrať ho a urobili to veľmi symbolicky, kde ho zbúrali, taký ten vrcholový kameň napravo a jeden kameň zanechal park stáť pomerne dlho, aby nám pripomínal hrozné veci, ktoré urobili, ako napríklad 9/11. Vyhlásenia sa robia a ukazujú svetu.

Vieš, Ukrajina, keď tie dve posledné obrovské betónové oceľové, ťažko opancierované opevnenia. Keď sa stiahli, tak teraz už nie je technika, nie sú jednotky, ktoré by ich bránili. Mysleli si, že Rusi nie sú schopní pokračovať v tom, čo robia. Nie. Bombardujú rýchlosťou sedem až deväťtisíc nábojov na odpaľovacie zariadenie denne. Chcem povedať, že je to ohromujúce, čo robia. Takže majú infraštruktúru a ich ekonomika je vo vytržení, čo urobíme so všetkými peniazmi, ktoré zarobíme? Predávajú oveľa menej fosílnych palív, ropy a jej derivátov, a zemného plynu a všetkých týchto vecí cez potrubia je oveľa menej, ale zarábajú oveľa viac. Takže ich ekonomika preráža strop.

Zvýšili federálny dôchodkový balík. Znížili hlavnú úrokovú sadzbu. Všetky veľké spoločnosti sa kvôli sankciám stiahli, napríklad Nike a McDonald’s a prišli miestne spoločnosti, ktoré ich prevzali. To isté sa stane na Ukrajine, keď sa stabilizuje a odstránia sa tie dve veľké, obrovské opevnenia. Tou krajinou prejdú ako víchor. A ak niečo zostane z Ukrajiny, bude to nejaká malá časť niečo ako veľkosť Škótska okolo Kyjeva, alebo možno ešte menšia. Potom budete mať čas na obnovu. Čo to znamená? Masívna industrializácia, ktorá tam príde so stavebnými firmami, architektmi, inžiniermi, budete mať obrovské požiadavky na materiál a ľudí na obnovu a opätovné osadenie a pôdu. Nachádza sa tam tzv. veľmi špeciálny typ pôdy, je čierna a veľmi bohatá. A preto sa tak veľmi rozrástli. A len čo sa to všetko skončí a táto vojenská operácia sa skončí, to miesto sa vráti ako blesk. Rusi tam prídu. A ukrajinskí ľudia, ktorí tam zostanú, budú mať prácu a bude sa robiť školenie a oni to tam obnovia a obnovia to tak, ako to malo byť postavené v prvom rade.

Technológie, ktoré sú v podzemí budú rásť a som si istý, že Rusi sa postarajú o ľudí, ktorí prišli o mužov. Snažili sa byť opatrní, ako sa len dalo, ale, viete Zelenského režim zjavne chce zabiť čo najviac ľudí v tomto konflikte, urobiť tie najhoršie rozhodnutia. Stiahnuť svojich ľudí späť bez leteckej podpory a použiť nesúrodú techniku z celého Západu. Pošlite ľudí bez výcviku a ľudia, ktorých povolávate, majú len jednu strelnú zbraň medzi dvoma ľuďmi. Len aby mohli tých ľudí donútiť nenávidieť Rusov, ale to trvá už desaťročia a vlastne to trvá už tisíce rokov. V tomto dešifrovaní uvidíte, že ešte za cára tadiaľto prechádzali ľudia. Oni išli za nimi domov, okradli ich, prevzali ich identitu a infiltrovali ich krajinu a jej vedenie, jej cirkev a jej vládu a tak ďalej. To je to, čo robia. Ako povedal Kennedy, vládnu infiltráciou a operáciami v noci. Takže teraz to tiež vyšlo na svetlo sveta. Toto bola trochu moja aktualizácia pre teba, Nick.

Nicholas: Veľmi zaujímavé. Spomínal si, že kráľovná patrí pod Vatikán. Mohol by si to ešte raz vysvetliť? Neviem, či si spomenul, prečo by mala byť pod Vatikánom? Čo tam robí?

Gene: Urobil som dekódovanie a budem ešte pokračovať, to bola asi polovica toho, čo mám o pápežskej krvnej línii. Takže skutočná moc na zemi je pápežská pokrvná línia. Šľachta pápežských pokrvných línií. Sú tam traja pápeži. Je biely pápež, čierny pápež a sivý pápež, ktorý skutočne riadi svet. Teda, pozrite sa na Rothchildovcov a potom sú tu multimiliardári, bilionári. Ale pozrite sa na tieto pápežské pokrvné línie. Oni ani neuvažujú o peniazoch takýmto spôsobom. Určujú hodnoty vecí, určujú, aká je cena zlata a aká je cena striebra a železa a cínu a všetkých týchto vecí. Ak kontrolujete cenu, tak vlastne kontrolujete všetko. A pretože vy tvoríte bohatstvo, presahuje to čokoľvek čo by si ktokoľvek mohol predstaviť. Vy v týchto pojmoch ani neuvažujete. A v tom je teda skutočná moc. Rím vlastne nikdy nepadol. Zmenil svoju tvár a stal sa rímskokatolíckou cirkvou a infiltroval sa. Ak ste študovali a v Európe sa to nazývalo horiace časy, do roka boli všetci mŕtvi, pretože ich súdili za čarodejníctvo. Dokonca aj deti boli súdené za čarodejníctvo a upálené, a potom im zabrali všetku tú pôdu a všetko materiálne bohatstvo a všetky majetky a stal sa z nich Vatikán a takto expandovali po celej Európe.

Nicholas: Hm, takže tvrdíš, že kráľovná je stále nažive? Je to to, čo si videl vo svojej vízii?

Gene: Áno, tá kráľovná Draco Prime, ktorá bola na Zemi a ktorá údajne odišla je pod Vatikánom a pohybuje sa sem a tam medzi Vatikánom a Izraelom. Myslím, že jej primárna rezonancia z toho, čo som videl, je skôr v Izraeli, ale momentálne sa ukrýva pod Vatikánom. Pravdepodobne je s odbojom, ktorý je teraz vyradený a využíva tajné chodby na návrat do Izraela. Preto som, teraz si uvedomujem, že si nechávajú Izrael na koniec, pretože to je ich pevnosť v krajine. A práve tam sa dostáva veľa vody, ktorú odvádzajú do tunelov, aby ju spláchli až do centrálnej zeme.

Nicholas: Čo teda splachujú v tuneloch?

Gene: Všetkých Draco a všetok ten neporiadok, ktorý je tam dole. Takže ostatné, iné reptiliánske bytosti, ktoré by tu nemali byť.

Nicholas: Takže to je to, čo má na mysli, keď Trump hovorí, že vysuší bažinu

Gene: Vieš, DC vlastne bývala bažina, mokraď. A keď vytiahli tunely a ukázali jeden s deťmi, ktoré vychádzajú z bieleho, ehm, bieleho domu alebo kapitolu nepamätám si, ktorého. V tomto čase je to už pár, pár rokov dozadu, bolo vidieť deti, ktoré neskoro v noci vychádzali z tých tunelov. A potom zaplavili Potomac a videli ste, ako voda steká po uliciach vo Washingtone asi z búrkových prietrží. Pretože to niekoľkokrát zaplavili, aby vyplavili ten neporiadok, aby to tam dole vyčistili. Pretože tam dole je to hnusné. To je to, čo robia, nielen deti aj všetky tie ostatné veci, na ktorých sa im darí, sú súčasťou toho, čo je ich rekreačná droga, pre reptiliánov, pomáha regresii veku a udržaniu veku, ale je to extrémne návykové a škodlivé z dlhodobého hľadiska ak prestanete, potom sa na vás veľmi rýchlo navalí všetok vek, ktorý ste mali mať. V priebehu niekoľkých týždňov prechádzate od vzhľadu 40 a 30 rokov k vzhľadu, akoby ste mali 200 rokov. Vyzeráte ako vrece kostí s natiahnutou starou kožou. Ďakujem ti, Nick, za všetko. A ďakujem všetkým na svete a mám vás všetkých rád. Boh žehnaj. A nech Boh pomáha.

Nicholas: Boh ti žehnaj. Veľmi pekne ti ďakujem, Gene. Čoskoro sa porozprávame. Dovidenia.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
zuzana.
zuzana.
7 months ago

Moc děkuji za překlad Gena, on je neskutečný, noří se opravdu hluboko do králičí nory. Rozhovory s ním jsou mega super. Ten první díl o tom co je na Ukrajině a Krymu, to bylo dost zajímavé, fakt skvělé.