Operácia Londýnsky Most, projekt Looking Glass, adrenochróm | Tiana Islam & Charlie Ward (1.časť)

22/12/2021 | Update udalostí

Tiana: Ahoj, mám sa veľmi dobre. Práve teraz sa toho deje veľmi veľa. Som veľmi rada, že sa s vami môžem rozprávať. Už je to nejaký čas, čo sme spolu naposledy hovorili.

Charlie: Toľko sa toho deje v zákulisí a teraz sa toho toľko deje na očiach. Myslím, že jednou zo zaujímavých vecí počas víkendu bolo, že istý fínsky futbalista Sergio Aguero, ktorý posledných asi šesť týždňov propagoval očkovanie detí, zrazu skolaboval. Srdcová vada na futbalovom ihrisku a pred šiestimi týždňami bol očkovaný. Hm, takže veci, ktoré sa dejú na očiach. A z môjho výskumu som sa dozvedel, že počas tréningu skolabovalo veľa futbalistov a kluby o tom mlčali. Takže tie, ktoré vidíme na futbalovom ihrisku, vidíme na vlastné oči, ale diali sa v zákulisí a profesionálne futbalové kluby ich nezverejňujú. A bolo im povedané, aby o tom v médiách nehovorili, pretože to odporuje ich príbehu o depopulačnej agende, čo je pre tých ľudí, ktorí sú uvedomelí a bdelí, neuveriteľne smutné. Ale my vieme, čo sa deje, a zisťujeme a odhaľujeme, čo sa deje.

Včera som sa rozprával s jedným pánom, boli sme v reštaurácii, a ukázal som mu nezvratné dôkazy a on povedal: “Charlie, je mi to jedno, len pozerám televíziu.” A ja som mu povedal: “Prečo si neurobíš nejaký prieskum?” Povedal, že jeho výskum je televízia, už to urobili a ja im verím viac ako vám. Takže teraz sme narazili na stenu. Sú tí, ktorí bdejú a tí, ktorí tvrdo spia a s tým nič nenarobíte. Zo zákulisia viem, že tento a budúci týždeň zmenia taktiku, aby sa viac odhalili. Dúfali, že sa veci zmenia, ale zatiaľ sa tak nestalo a skôr sa to stalo komorou ozveny, než aby sa to dostalo k masám. Uvidíme teda v nasledujúcich dvoch týždňoch zmenu, alebo sa situácia dynamicky zmení a odhalí oveľa viac.

Tiana: Určite ste už počuli o operácii London Bridge. V mainstreamových médiách sa o tom teraz dosť hovorí a pre tých, ktorí to nevedia, je to v podstate plán, čo sa stane v Spojenom kráľovstve po smrti kráľovnej. Zahŕňa to teda všetky druhy plánovania oznámenia jej úmrtia a napríklad Big Ben bude v deň pohrebu presne o 9.00 h biť na poplach a práve sa načrtne obdobie oficiálneho smútku a podrobnosti pohrebu. Ale ide o to, že hoci kráľovná je údajne už mŕtva a pravdepodobne sa to stalo niekedy minulý rok, možno. A ak uvidíte nejaké verejné vystúpenia, teraz to vyzerá tak, že sa pravdepodobne nikdy neodhalí, že bola zapojená do akéhokoľvek obchodovania s deťmi pri rituálnom zneužívaní. Keď oznámia smrť kráľovnej, spustí sa operácia London Bridge a nastane obdobie štátneho smútku za kráľovnou, keď bude všetko zatvorené. Napríklad banky, burza, parlament, doprava a oni to nazvali výpadkom a povedali, že to bude trvať desať dní. Len by ma zaujímalo, či sa to skončí výpadkom, ktorý očakávame napríklad kvôli aktivácii EBS?

Charlie: Keď som minulý rok vyhlásil, že kráľovná je mŕtva, pretože bolo oznámené, že Londýnsky most je zničený, a to je terminológia, ktorá bola použitá, a možno mám pravdu, možno sa mýlim, ale to je to, čomu verím. A verím, že bude môcť zanechať odkaz, pretože pracovala s dobrými ľuďmi. Bude mať riadny štátny pohreb, po ktorom bude nasledovať 10 dní. Podľa toho, čo som pochopil, máte pravdu, myslím, že na 10 dní je výpadok sociálnych médií. A je možné, že to bude práve tých 10 dní tmy, pretože v súčasnosti Moskva prežíva 10 dní tmy. Takže si myslím, že sa to deje skôr v rôznych krajinách a v rôznom čase než na celom svete. Verím, že bude zverejnená buď koncom tohto roka, alebo začiatkom budúceho roka, kto vie? Ja neviem. To je všetko. Ak sa pozriete na fotografie, ktoré zverejňujú mainstreamové médiá, vôbec nevyzerá ako kráľovná v skutočnosti, a je tam aj obrovské množstvo záberov – sú recyklované spred 2 alebo 3-4-5 rokov a vydávajú naozaj náhodné veci. Je to asi mesiac, čo sa v Buckinghamskom paláci uskutočnila výmena stráží. Viete, že došlo k výmene vojakov, ale nie kráľovnej. A opakujem, že od marca 2020 nie je a nebola v Buckinghamskom paláci. Niektoré veci, ktoré si vymýšľajú, aby zakryli svoju nevedomosť a lži, sú smiešne, ale žijeme vo fascinujúcej dobe. Snažíme sa odhaliť skutočnosť, že to bolo miesto, ktoré sa používalo na satanistické zneužívanie detí a mnoho ďalších vecí, a ľudia sa snažia odhaliť, čo presne sa deje, a tiež DUMBs. To všetko je súčasťou vyvrátenia, ale je veľa ľudí, ktorí to nechcú prijať. A myslím si, že práve preto biele klobúky umožnili kráľovnej dôstojný odchod. Princ Philip je samozrejme zapojený do slobodomurárskeho sveta ako hlava tohto sveta a obchodovania s deťmi, bol v epicentre DUMBs, čo vyjde najavo v nasledujúcich rokoch. Verejnosť na to nie je pripravená, pretože sa stále tešia veľkej úcte. A vo väčšine britských domácností a na celom svete bola dokonca aj matka Donalda Trumpa veľkou fanúšičkou kráľovnej. Ale každému, kto vedel, čo sa s ňou deje, bolo celkom jasné, že keď Trump v roku 2018 navštívil Spojené kráľovstvo a predstúpil pred kráľovnú a meškal, niečo nebolo v poriadku. Niečo nebolo v poriadku. Všetko bolo v plnom prúde. Varovali ma pred určitými vecami, ktoré sa stanú. Keď sa to stane, je to ako šoková vlna. Stane sa obrovské množstvo vecí. Práve teraz ste určite počuli o továrni Unicorn v Los Angeles, myslím, že tam našli 600 litrov adrenochrómu.

Tiana: Je neuveriteľné, že tieto továrne existujú a žiadna agentúra nikdy nešla robiť bežné prieskumy a kontroly dodržiavania predpisov, pretože ak by to robili, tieto továrne by sa podľa mňa dali zastaviť. Všetky tieto výrobné spoločnosti, ako napríklad odevné spoločnosti, ktoré vlastní môj otec a moja rodina v Bangladéši, musia pravidelne prechádzať prísnou certifikáciou na dodržiavanie predpisov v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia.
V Číne je údajne veľa tovární na adrenochróm a lekári, ktorí v týchto továrňach pracujú, sú posielaní klinikami v Amerike na severné Haiti. A potom doslova kradnú deti z ulice a vyberajú si Haiti, pretože haitské deti majú vraj vysoký sklon k negatívnej krvnej skupine. Potom ich odvezú do mesta na severnom pobreží Haiti, nepamätám si názov a tu syntetizujú ich krv, aby vytvorili adrenochróm. Takto to urobila Laura Silsbyová. Myslím, že to je jej meno, ktorá pracovala pre Clintonovu nadáciu a v roku 2010 ju prichytili pod rúškom baptistickej misionárky. Ale namiesto toho, aby ju zavreli, mali Clintonovci moc ju vyhodiť a vrátiť ju späť na ešte vyššiu pozíciu. Teraz je zrejme šéfkou organizácie Amber Alert, ktorej úlohou je pomáhať bezpečne nájsť nezvestné alebo unesené deti. Je to len neuveriteľný vtip.

Charlie: Ani si neviete predstaviť, ako veľmi sú do toho zapojené organizácie ako UNICEF, Červený kríž a služby na ochranu detí, pretože je to výnosný biznis. Pred dvoma rokmi predbehla vo finančnom vyjadrení obchod s drogami a je obrovská. A preto to bolo potrebné zastaviť, preto bolo potrebné zmeniť finančný systém, aby sa im vzala moc, pretože sú to skorumpované peniaze. Kontrolovali Federálny rezervný systém, kontrolovali tlač vlastných peňazí. Čo sa stalo v Amerike s továrňami na adrenochróm, alebo ako ich nazývate, s laboratóriami? Nič, a to preto, lebo do toho je zapojená polícia na najvyššej úrovni, úrady na najvyššej úrovni a súdnictvo na najvyššej úrovni ministerstva spravodlivosti. Potom povedia svojim prisluhovačom pod nimi, aby sa držali ďalej od miesta, ak niekto príde a pokúsi sa niečo nahlásiť. Samozrejme, môže sa to dostať nahor, ale potom sa to zametie pod koberec a nikdy sa na to nepozrie. Je to jednoduché a trvá to už roky.

Práve teraz som bol v Austrálii, kde bolo niekoľko detí, ktoré boli prevezené z Austrálie do Wuhanu, pretože tam majú nielen laboratórium na výrobu koronavírusov, ale aj najväčší závod na výrobu adrenochrómu na svete. Všetko sa spracováva vo Wuhane, ktorý je hlavným centrom. Deti boli prevezené do čínskeho mesta Wuhan, kde ich mučili a pod obrovským tlakom im odobrali krv. Tým sa do krvi dostáva adrenochróm, ktorý jej dodáva hodnotu a čím sú mladšie, tým je cennejšia. Potom sa dostanete k potratom, s ktorými som sa stretol. Potratené plody majú veľkú hodnotu. Nedávno sa hovorilo, že hodnota potratených plodov je približne štvrť milióna amerických dolárov. Takže títo ľudia, ktorí propagujú potraty, viete, čo je za tým? Za posledné 2-3-4 mesiace sa na nás obrátili stovky zdravotných sestier s tým, že došlo k prudkému nárastu úmrtí detí do 72 hodín po narodení u žien, ktoré boli očkované. A nemocnice, samozrejme, hovoria: “Musíme si telo nechať, aby sme na ňom mohli urobiť všetky testy, a potom vám dáme rakvu. Ale rakvy sú prázdne, nič v nich nie je, predali takzvané mŕtvo narodené dieťa, ktoré vôbec nie je mŕtvo narodené. To, čo sa deje, je nechutné. Keď som sa to dozvedel, prešiel som zmesou emócií, hnevu, frustrácie, presvedčenia o prijatí. Na začiatku som povedal, že chcem vidieť videá. Želám si, aby som sa nikdy nepýtal. Želám si, aby som sa nikdy nepýtal, bolo to nechutné. Želám si, aby som to nikdy nevidel, a každému, kto povie, ukážte mi videá, poviem, že si želáte, aby ste to nikdy nevideli, pretože je to absolútne nechutné. A potom zistíte, že nepotrebné časti tela sa namiesto vyhodenia balia a posielajú do reťazcov rýchleho občerstvenia. Jednoducho sa premrhajú.

A bude to čoraz horšie, pretože v niektorých jedlách rýchleho občerstvenia, v hamburgeroch McDonald’s sa našla ľudská DNA. Vieme to s istotou. Ale tu sa to naozaj rozbehne. Pozreli sme sa na to, vyšetrovanie pokračuje a ja som sa spýtal, kedy bude úplne zverejnené. Povedali, že zverejnenie bude úplné a kompletné čoskoro. Takže si viem predstaviť, že to bude v nasledujúcich dvoch rokoch, pretože sa odhalí toľko vecí, pretože nám klamali v takom rozsahu, že si to ani neviete predstaviť. Veľké prebudenie, keď prejdeme od temnoty k svetlu, svetlo odhalí temnotu a bude veľa ľudí, ktorí budú šokovaní, nahnevaní, frustrovaní, jednoducho všetko. Poznám tieto emócie, prešiel som si nimi, keď som našiel veci, ktoré mi boli nepríjemné, a keď sme začali našu cestu.

Pred vysielaním sme hovorili o Bollywoode v Indii, Pakistane a Bangladéši, v týchto krajinách, kde sú tieto idoly, myslím, že tam budú šokovaní, pretože v tejto časti sveta sú to veľmi emotívni ľudia. Mnohí z nich sú neuveriteľne duchovní. Takže keď to príde, spôsobí to v tejto časti sveta šok.

Tiana: Prečo si myslíte, že na darcovstve orgánov je aj niečo veľmi zlovestné? Neviem, prečo som mala vždy inštinktívny pocit, že ak máte jednu z tých kartičiek, na ktorej je napísané, že ste darcom orgánov, že ak sa vám niekedy stane nehoda, že keď vás záchranári odvezú do nemocnice, myslím, že sa vás ani nesnažili udržať pri živote, v závislosti od závažnosti situácie. Myslím si, že ak uvediete svoje meno ako darcu orgánov, využijú túto situáciu naplno.

Charlie: Keď si mŕtvy, máš pre nich veľkú cenu. Chcem povedať, že ceny za rôzne orgány v tele sú neuveriteľné. Ak skutočne skončíte v nemocnici, darcovia orgánov sú pre nemocnicu obrovským zdrojom peňazí. Verím, že sa to odhalí, všetko vyjde najavo a ľudia zažijú šok svojho života.

Tiana: Už bolo načase. Je čas.

Charlie: Samozrejme, v našej krajine sa to už dlho deje v oveľa väčšom meradle. V Číne s Falun Gongom, čo je jogová prax, teda ľudia, ktorí nepijú, nefajčia, sú naozaj zdraví. Urobili z nej teroristickú organizáciu, aby mohli zatýkať ľudí a majú státisíce ľudí, ktorí sú v koncentračných táboroch. Sú pripravení ísť ich zabiť a odobrať ich orgány pre iných ľudí. Prečo? Kvôli ich čistej krvi, ich čistým orgánom. A to sa odhaľuje práve teraz, rovnako ako všetko ostatné. A ja som robil niekoľko relácií s Mitchellom Gerberom, ktoré presne toto odhaľujú. To všetko je súčasťou prebudenia, ktoré si užívam. Zistiť tieto veci a odhaliť ich, pretože je to také zlé, že sa to musí zastaviť. A toto je jediný spôsob, ako to zastaviť, odhaliť to a umožniť ľuďom povstať proti týmto ľuďom. Títo ľudia sú zlí a hollywoodsky establišment, bollywoodsky establišment, všetci politici, všetky tieto inštitúcie sa živia adrenochrómom. A prvým príznakom vo vašom tele, keď ho prestanete užívať, je to, že z nejakého dôvodu dostanete jeden monokel. A všetci tí ľudia, ktorých ste videli s jedným monoklom, to je pekelná lekcia, viete, do čoho boli zapletení. A je desaťkrát návykovejší ako heroín. A heroín je šialene návykový. Je to veľmi drahé a užívajú ho, aby si udržali mladosť. A samozrejme, všetci sa snažia udržať si mladosť, takže mnohí z nich si ju vyberajú, herci, herečky z Hollywoodu, Bollywoodu aj z politickej scény. Je to nechutné, ale toto všetko je súčasťou odhalenia, a preto to robíme. Pre ľudí, ako ste vy alebo ja je to obrovské riziko, pretože sa neradi vystavujú nebezpečenstvu. A na tejto ceste som zažil veľa, veľa hrozieb. Povedali mi, že mi urobia to a to, ak nebudem mlčať. Povedal som, že môj život je o ochrane našich detí a ak opustím túto planétu, keď zachránim jedno dieťa, desať detí, stovky detí pred obchodovaním s deťmi a pred touto chorobou, potom má môj život hodnotu.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Lubomír Jančár
2 years ago

Prosím o heslo k článku

Operácia Londýnsky Most, projekt Looking Glass, adrenochróm | Tiana Islam & Charlie Ward (1.časť)

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Dobré ránko,děkuji. Vzhledem k tomu, že mají v plánu to odhalit za několik let tuto pravdu, šokovat nebude nikoho. Všichni očkovaný zemřou v brzké době, to je jisté podle všech odborníků. Sorry, odhalení si můžou nechat pro sebe. I ty děti už budou umírat po smrtící vakcině, všechno je špatně na je vidět, že Trump nemá nic pod kontrolou. Tady je maximálně Putin

rudo
rudo
2 years ago

preco hraju hokej v drese CCCP ?

CCCP je formalne obnovene

a svetova banka noveho systemu ma sidlit v Bratislave

pacifik
pacifik
Reply to  rudo
2 years ago

to video zlepila táto firma https://spdr.sk/ ,
dobre si prečítajte čo píšu. systém akože nový využíva pravidla starého systému.
je to mega podvod.
Neverte ale overujte.

rudo
rudo
Reply to  pacifik
2 years ago

ano video moze byt problematicke

ovsem hojisti naozaj hraju v dresoch CCCP a uz to vyvolalo rozne svetove reakcie, naposledy sa urazili Fini

myslim ze existencia CCCP moze byt dost realna, bez ohladu na toto video.

pacifik
pacifik
Reply to  rudo
2 years ago

Najlepšie je, jak sa chvália že majú peniaze pre všetkých a to bilióny, ale ak niekto chce tak môže vložiť do družstva svoje peniaze a podieľať sa na financovaní. : ))

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Děkuji je to super! Můžete mě prosím jen vysvětlit, ty děti na Haiti mají negativní krev, to je 0 rh- ? Tedy ta univerzální? Z té dělají adrenochrom? Mě by zajímalo, ty příjemci adrenochromu, jestli musí mít nebo mají nějakou specifickou krevní skupinu, to by bylo zajímavé zjistit ale asi to bude pro vsechny