Gene Decode diskutuje o najnovších aktualizáciách s Nicholasom Veniaminom – 2. časť

02/07/2022 | Update udalostí

Gene: Takže prejdem k niektorým veciam z návratu priemyselnej vojny. Napísal to Alex Virtanen. A tak dôvod, prečo to pokrývam, je, že to naozaj veľmi dobre zhŕňa celkový obraz toho, čo sa tu deje. A majú všetky druhy faktov a čísel. Toto je Royal United Services Institute so sídlom v Spojenom kráľovstve. Takže kedykoľvek v Spojenom kráľovstve uvidíte slovo kráľovský, hovoríte starý a hovoríte o elite. Takže toto je vlastne ich pohľad na to, čo sa deje. A to je analyzované zo skutočne vysokej úrovne informácií. Majú čísla, fakty a diagramy, výpočty. Začínajúc Ukrajina mala 250 000 vojakov a 450 000 nedávno zmobilizovaných. 80% z toho je teraz preč. Postavili sa proti 200 000 ruským a separatistickým vojakom. A chcem ľuďom pripomenúť alebo im vysvetliť, že týchto 200 000 Rusov sa striedalo. Vystriedali celú svoju armádu. Teraz je to pre nich len expedičná sila. Nie je to prevažná časť ich armády, ale teraz je väčšina ich armády trénovaná na výstroj, v boji v teréne, na všetkom. Takže Rusko vyhráva masívne s oveľa menšou silou. Ukrajina je síce plne mobilizovaná s podporou celého Západu, no stále ťažko prehráva. Mali letectvo, keď to začalo, už ho nemajú. Ukrajinský vojenský priemyselný komplex bol zničený pred mesiacmi, aby podporil Ukrajinu v tomto konflikte zbraňami a technickým vybavením. Stále hovoria, že v auguste spustia protiofenzívu a že pre Západ to privedie všetko späť tam, kde bolo pred vypuknutím konfliktu. Ak chceme doviezť zbrane, technické vybavenie a muníciu, vyžaduje si to len rozsiahly vojenský priemyselný komplex. Ukrajina ho už nemá. Je úplne preč a počas konfliktu ho nebudú môcť obnoviť.

Rusko používa viac ako 7000 delostreleckých nábojov denne. Ročná produkcia USA pri súčasných kapacitných kapacitách by Ukrajine vydržala tri týždne. A to je naša produkcia, ročná výrobná kapacita v USA. Vydržalo by to Ukrajine tri týždne? Naša ročná produkcia… Rýchlosť, s akou Rusko používa delostrelectvo, riadené strely a všetky aktíva. Rusko môže fungovať nadlho! Fakty sú založené na známych výrobách ruského vojenského priemyselného komplexu a odhadoch o výdavkoch, ako aj na údajoch o vyškolenej a pracujúcej zamestnanosti. Navyše, ich ekonomika sa počas konfliktu skutočne zlepšila, vrátane poklesu inflácie a veľkého nárastu zamestnanosti vo všetkých sektoroch ich ekonomiky. Existujú odhady, ktoré sú veľmi presné a tieto odhady sú veľmi presné na základe nasledujúceho faktu. Ruských zásob sa ani nedotkli, hoci sú obrovské. Rusko v súčasnosti nevyužíva marketing, ale má všetky potrebné skladové materiály, ako aj výrobné kapacity výrobných závodov, ktoré neboli outsourcované ako v Spojených štátoch. A kvôli deindustrializácii Ameriky majú outsourcing. Nepotrebujú vonkajšie materiály. Navyše pre ich priemyselnú kapacitu. Ruská ekonomika je vnútorne sebestačná. Pred konfliktom to nebola úplná pravda. Avšak počas konfliktu vytvorili sebestačný systém pre celú svoju ekonomiku, nehovoriac o svojom vojensko-priemyselnom komplexe. Medzitým USA outsourcovali väčšinu toho, čo potrebujú na výrobu výzbroje, a tiež nemajú zásoby vzácnych surovín pre high-tech systémy, ktoré sú potrebné. Okrem toho, deindustrializácia Spojených štátov spôsobila, že teraz nemajú vnútornú priemyselnú kapacitu na zásobovanie ukrajinských potrieb na týždennej báze, ani ich nedokážu včas prebudovať. Keďže vyškolení pracovníci už v Spojených štátoch neexistujú, k deindustrializácii došlo už dávno.

Prestavba v tomto bode by Spojeným štátom trvala viac ako desať rokov, kým by to všetko opäť spustili. To nie je Ukrajina, nebude tu tak dlho pri súčasných sadzbách. Takže trénovaná pracovná sila v Spojených štátoch už neexistuje. Obnova pracovnej sily a tovární by trvala najmenej desať rokov. Ešte dôležitejšie je, že celá EÚ, nečlenské štáty NATO a USA dohromady sa nemôžu rovnať sile Ruska, ani potrebám Ukrajiny. Inými slovami, celá sila NATO, EÚ, Spojených štátov, celá spojená sila Západu sa nemôže rovnať tomu, čo v súčasnosti robia Rusi a čo Ukrajina potrebuje, aby len vrátila Ukrajinu na jej profil zo začiatku tohto konfliktu. Zabralo by to komplex všetkého toho, čo bolo práve spomenuté o spojenom Západe, všetky ich zvyšné zásoby, celý Západ. Vtedy by sme nemali nič. Inými slovami, táto skupina by nemala žiadne materiály na sebaobranu a doplnenie súčasných zásob a súčasných výrobných kapacít by trvalo roky. Aby Ukrajina ukončila vojnu, potrebovala by to, čo nemá. A povedal som to už pred tromi rokmi, vtedy mi ľudia neverili. Stáva sa to očividné. A uvidíte, čo tým myslím, keď si to prejdeme a pozrieme sa späť na túto divokú výmenu názorov. Zelenskyj a Trump 25. septembra. Teraz to dáva oveľa väčší zmysel, o čom Trump hovoril pred takmer viac ako dvoma rokmi o korupcii na Ukrajine. V tomto si dávajte pozor na Zelenského reč tela. Zatiaľ čo Trump hovorí o tom, že Putin rieši problém Ukrajiny v súvislosti s Deep State a spojením DNC s Ukrajinou.

Video: Je tu aj tento klip, ktorý priťahuje veľkú pozornosť. V 2019 to bola interakcia na Valnom zhromaždení Organizácie Spojených národov a to medzi ukrajinským prezidentom Zelenským a potom prezidentom Trumpom, kde bývalý prezident vyzval Zelenského, aby sa v podstate pokúsil dať veci do poriadku s Vladimirom Putinom. Sledujte. Naozaj dúfam, že sa vy a prezident Putin stretnete a dokážete vyriešiť váš problém. To by bol obrovský úspech. A viem, že si sa o to snažil. Celý čas len sledujeme Zelenského tvár, pretože

Gene: Áno, presne. Tak mu odporučil cestu späť. Je zrejmé, že vedel o tom všetkom, čo malo prísť. Doslova Zelenskyj vyzerá, akoby videl ducha alebo niečo horšie. Keď si pozriete celý rozhovor, všimnete si, že sa celý čas krúti a prejavuje veľmi nepríjemný prejav reči tela. Je zrejmé, že o tom informovali aj mainstreamové médiá. A tam môžete vidieť, aké to bolo nepríjemné. Už chápeme, prečo vyzeral ako skamenený. Trump posiela Zelenskému správu. Trump sa Zelenskému vyhrážal, keď povedal: Mali by ste sa stretnúť. Inými slovami, teraz, keď je Zelensky povzbudený, aby to urobil, sme boli svedkami zatajovania, ktoré sa odohralo na Ukrajine s notebookom Huntera Bidena a tým všetkým. Navyše teraz vychádza Metabiota, o ktorej dokumentácia, ktorú mal zničiť, nebola zničená.

Takže štátne dokumenty, kde Zelenský nariadil zničenie, sa skutočne našli a toto je bomba, ktorú našli Rusi. Biolaboratórium Huntera Bidena, bio výskumné zariadenia, Metabiota, všetky tieto veci, ku ktorým privádzali obrovské množstvá, ku ktorým sa teraz priznali. V súčasnosti je ich celkovo 46. Takže tieto bio výskumné zariadenia nazývajú kvôli zisku z fungovania vecí, vytvárania monštier v laboratóriu, ako je to, na čo reagujeme, a ja hovorím, že reakcia je reakcia na situáciu. ako reakcia na niečo ďaleko nad rámec pôvodného problému. A teraz sa ukrajinské jednotky a všetko len rozpadá. Ich vojaci informujú na sociálnej sieti o stopách starších veliteľov, ktorí prebehli a odišli. V 13. prápore, 58. motorizovanej pešej brigáde, druhej rote, 48. streleckom prápore, rozpadajú sa. Žiadni žoldnieri do toho nepôjdu a nechcú ísť. Vojna na Ukrajine ukazuje, že vojna medzi rovesníckymi alebo blízkymi protivníkmi si vyžaduje existenciu technicky vyspelých, masívnych výrobných kapacít priemyselného veku. Ruský nápor spotrebováva muníciu rýchlosťou, ktorá výrazne prevyšuje americké prognózy a produkciu munície. Aby USA pôsobili ako arzenál demokracie a obrany Ukrajiny, je potrebné dôkladne sa pozrieť na spôsob a rozsah, v akom USA organizujú svoju priemyselnú základňu. Situácia je obzvlášť kritická za postojom ruskej invázie do svetového výrobného hlavného mesta Číny. Ako USA začínajú rozširovať viac a viac svojich zásob, aby udržali Ukrajinu vo vojne. Čína zatiaľ neposkytla Rusku žiadnu zmysluplnú vojenskú pomoc. Západ musí predpokladať, že Čína nedovolí poraziť Rusko, najmä pre nedostatok munície. Ak sa konkurencia medzi autokraciami a demokraciami skutočne stala vojenskou tvárou, potom musí arzenál demokracie najprv radikálne zlepšiť svoj prístup k výrobe materiálu v čase vojny. Pointa je, ako som povedal, že ich jednotky sa rozpadajú. Príbeh o tom, že slávni Ukrajinci sú späť a dobijú Rusko sa nestane. Ich dobre disciplinovaná a dobre vedená vojenská sila je tiež falošná. Séria videí, na ktorých vojaci uvádzajú podrobnosti, je teraz pre Zelenského trápna. Američania v propagande naďalej veria v tento konflikt. Zelenskyj však skutočne natiahol ruku do OSN v Afrike a tak vlastne zasiahli OSN a požiadal o summit Afričanov, všetky africké národy a tam sa ich objavilo asi len päť.

Video: Zelenskyj vyzval na virtuálne stretnutie v tajnosti a za zatvorenými dverami. Na druhej strane Olaf Scholz a Emmanuel Macron tlačia na Mackyho Salla, súčasného predsedu Africkej únie, aby zvolal hlavy štátov z kontinentu. Keď ich zvolal na stretnutie s ukrajinským vodcom, nahlas by ste sa zasmiali, keď sa dozviete, čo sa stalo potom. Takmer všetci africkí lídri sa odmietli zúčastniť. Áno, správne. Prezident Ukrajiny sa 20. júna stretol s predstaviteľmi Africkej únie, aby prediskutovali otázky týkajúce sa prebiehajúcej vojny vo východnej Európe a postavenia Afriky na globálnej scéne. Iba štyria z 55 hláv štátov, ktoré boli pozvané na stretnutie, skutočne prišli do Nemecka. Ostatné národy poslali iba veľvyslancov alebo ministerstvá, pričom odmietli poslať svojich hláv štátov alebo vlád. Čo je však podľa vás možným dôvodom tejto ignorancie a nízkej obľúbenosti Zelenského medzi týmito národmi? No, takmer celý africký kontinent sužuje nedostatok a hlad.

Gene: Takže majú svoje vlastné problémy. Na riešenie tejto situácie nepoužijú svoju armádu. Preto išli za nimi, pretože spojená sila Západu si už teraz uvedomila, že vlastne nemôžu a nedokážu pomôcť. Základom je, že to nielenže neurobí z Ukrajiny hrozbu pre Rusko, ale natrvalo ju odstráni ako aktívum hlbokého štátu. V EÚ ani NATO toho veľa nezostane. Chcú sa stať súčasťou EU. Kým prejdú týmto procesom, čo tam ostane? Malý pás okolo Kyjeva? Luhansk a Donbass a väčšina oblastí budú buď v Ruskej federácii, alebo budú ich vlastnými suverénnymi národmi, keď sa to skončí. To tiež tak oslabilo EÚ, že sa pravdepodobne v priebehu desiatich rokov rozpadne a zanikne. Musí sa vrátiť k tomu, čo to bolo. Cesty voľného obchodu a podobné veci, nehovoriac o otázke pokračovania NATO. Navyše, naratív mainstreamových médií sa rozpadá v dôsledku pádu Ukrajiny.

Pád Ukrajiny je pádom chazarskej mafie. Rusko sa to pokúsilo odstrániť pred 400 rokmi. A toto je len to, že sa hrá na ústredie celého ich prania, všetky ich veci tam prechádzajú. Súčasná situácia je taká, Ukrajina je v takej situácii, v akej je, medzi Ukrajinou a Ruskom bolo 80% svetových dodávok obilia. A potom sú tu všetky tieto údajné sankcie. Bloomberg sa zaoberal množstvom spotreby ropy v minulom roku a je to nárast o 24 %. Ruská ropa. Ale vďaka sankciám Nemecko a Spojené kráľovstvo spotrebu znížili. A to natoľko, že Írsko hovorí, že bude musieť začať obmedzovať prístup k palivu. Inými slovami, zavádzajú prídely, rovnako ako Taliansko. No zároveň menšie krajiny ako Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko nakúpili obrovské množstvá za znížené ceny a upravujú ho a predávajú ostatným. Takže v skutočnosti sa používanie v EÚ zvýšilo a je to všetko veľký podvod. Naďalej kontrolujú médiá, rovnako ako to urobili s očk. na C19. Toto je veľká lož. Toto sa vôbec nedeje. Znovu sa nás pokúšajú manipulovať a ovládať a my si musíme uvedomiť pravdu o tom, čo Ukrajina v skutočnosti je. Ako povedal šéf BlackRock koniec ich nového svetového poriadku, je to tak. Takže sledujeme ich pád a toto je pravda. A teraz nielen to, OSN smeruje do Ugandy, Kene, Tanzánie, Rwandy a Južného Sudánu, pretože práve zistili, že vojenskí rebeli v týchto krajinách lemujú hranice Ugandy, pretože v Ugande sa našlo 31 miliónov ton zlata na utajenom mieste. A nielen to, aliancia nahromadila obrovské zlato z vatikánskeho tunelového systému a vydala sa z Jeruzalema do Álp. Tam aj späť. Miliardy ton v komplexe Cheyenne Mountain. Okrem toho, zmena v rovnovážnej situácii kvôli Ukrajine, Nikaragua teraz schválila vstup jednotiek do krajiny. Ukrajina nemôže pokračovať tak, ako doteraz. Ani zďaleka sa nepribližuje k tomu, čo bola.

»«

Pokračovanie nabudúce

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
1 year ago

Děkuji, výborná info.