Corey Goode: Planetárna situácia, kozmické zákony a náš podiel na oslobodení planéty

10/10/2021 | Správy, Update udalostí

Ľudia sa mi ozývali kvôli rôznym príbehom, ktoré počúvali, keď išlo o to, čo sa deje v našej slnečnej sústave.

Niektorí sa ma pýtali, či bytosti z anjelskej hustoty a skupiny zapojené do federácií pozastavili svoje smernice o nezasahovaní do našej slnečnej sústavy, ako to počuli z rôznych zdrojov na internete. Máme pomerne veľa mimozemských skupín, ktoré chcú zasiahnuť a čakajú na príležitosť, aby tak mohli urobiť.

Temná strana je zákerná a pozná vesmírne zákony rovnako dobre ako bytosti najvyššej hustoty v galaxii. Tieto kozmické zákony sa nedajú porušiť, takže temné sily našli spôsob, ako urobiť z každej planéty a obyvateľstva, ktoré chcú ovládnuť, spoluvinníkov tohto činu. Od začiatku tieto sily využívali naše traumy (Spôsobili mnohé z nich, na začiatok), aby nami manipulovali. Tí najhorší z našej spoločnosti a najzlomenejší boli pripravovaní na to, aby nad nami prevzali vedúce/královské úlohy.

Ako planetárna spoločnosť sme boli spoluvinníkmi. Dovolili sme bezohľadným, aby ovládli planétu, zatiaľ čo my sme mali po celý čas moc uskutočniť zmeny. Vždy existovali skupiny, ktoré boli viac prebudené, ale ako celok si naša civilizácia radšej zakrýva oči pred svojimi traumami, zodpovednosťou a zámerne zostáva nevedomá toho, čo robia jej vodcovia. Planéta sa začína prebúdzať/vstávať, ale to je len začiatok.

Čo sa stane, ak po 1, 3, 5 a potom 10 rokoch uvidíme, že veci pokračujú súčasným smerom, a neuvidíme tieto federácie, ktoré sa objavia, aby oslobodili planétu spolu so zvyškom slnečnej sústavy?

Čo sa stane, ak toto spoločenstvo premárni 1, 3, 5 a potom 10 rokov, ktoré mohlo bojovať. Ak všetci v tomto spoločenstve sedia a oslavujú oslobodenie slnečnej sústavy práve v tejto chvíli, aký to má prínos pre nás tu dole a kedy sa zmeny v slnečnej sústave prefiltrujú na Zem?

Chápem, že mnohé osobnosti v tomto spoločenstve sa dávajú dohromady, aby predložili “pozitívnejší príbeh”. Niektorí veria, že za posledné dva roky sme toho prežili toľko, že jednoducho potrebujeme nádej, iní skutočne veria, že ak ich niekoľko tisíc vytvorí príbehy o víťazstve, že sa táto časová os nejako prejaví.

Ak nevieme, čo sa deje, nemáme ako proti tomu bojovať a prispieť svojím dielom. Skupiny ET robia, čo môžu, ale sú zadržiavané pri bráne, kým sa ľudstvo nezblázni, neprestane sa tešiť, že prídu a zachránia ho, a neurobí svoju časť, čím im umožní zasiahnuť prostredníctvom Kozmického zákona.

Pozitívne skupiny sa NIKDY nevzdávajú kozmického zákona, ale pracujú v jeho medziach, aby zabránili karmickým prepletencom, ktoré sú škodlivé pre ich vlastné civilizácie, pričom každá z nich je na rôznom stupni vývoja.

Pre tých, ktorí sa chcú pokúsiť rozprávať príbeh o našej ceste von v nádeji, že sa príbeh stane skutočnosťou… Sú na tejto ceste vítaní.

Prinášam všetkým podrobné informácie (Tak ako už viac ako 6 rokov) o tom, čo sa deje, a budem ich prinášať aj naďalej, keď budem ich svedkom. Keď dodám tieto správy/videá o týchto aktualizáciách, informácie budú doručené do masového vedomia. Iba ak budeme vedieť, proti čomu stojíme, budeme schopní prispieť k tomu, aby sme to porazili.

Táto doba je veľmi zmätočná a väčšina ľudí sa rozhoduje zo strachu. Vidím veľmi veľa ľudí, ktorí sa správajú úplne reakčne a už nereagujú ani nekomunikujú.

Ľudia hľadajú informácie plné nádeje, hoci by mali hľadať užitočné informácie. S odstupom rokov som každému dával najavo, že tieto energie prichádzajú, a keď každá vlna udrela, povedal som každému, že veci sa skôr zhoršia, ako sa zlepšia. Zopakujem to ešte raz.

Až potom, keď sa masy, ktoré zámerne zostávajú spať, šokovane prebudia z negatívnych vecí, ktoré sa diali, povstanú.

Ak ste zmeškali moje nedávne príspevky na Facebooku a v našej telegramovej skupine SBA-Ascension Works TV, prečítajte si, prosím, pozorne nižšie, aby ste mali predstavu o tom, o čom budem hovoriť v nadchádzajúcich písomných a video epizódach.

KOZMICKÉ AKTUALIZÁCIE: Pracujem na viacerých písomných správach a budem tiež publikovať sériu videí (DISKUSIA), v ktorých ich podrobne rozoberiem. Tešíme sa, že sa k vám tieto informácie dostanú čo najskôr. Písomné správy budeme posielať e-mailom, preto prejdite na stránku CoreyGoode.com a uistite sa, že ste v našom e-mailovom zozname. Následne budeme zverejňovať videá, ktoré budú plné ODHALENIA.

Tieto správy a súvisiace video epizódy poskytnú ľuďom v tejto komunite plnší pohľad na to, čo rôzne skupiny robia s ľudstvom (Telo, Myseľ a DUCH!) a AKO môžeme nielen bojovať, ale aj ZÍSKAŤ!

Niektoré z týchto informácií môžu byť znepokojujúce, ale v poznaní je sila. Musíme vedieť, čo robí nepriateľ, a až potom si môžeme vytvoriť úplný plán a reagovať namiesto reakcie.

ODHALENIE – Témy epizód seriálu:

 1. Vysoká sivá mimozemská agenda – fyzické a energetické implantáty, manipulácia s ľudskou DNA, energia svetelného tela a cesty duše. Kontrola vnímania reality ľuďmi prostredníctvom implantátov a manipulácia snov.
 2. Reptiliánska agenda – Mestá reptilov v hibernácii, ktoré sa dostávajú do astrálnej podoby, aby manipulovali s ľudskými emocionálnymi stavmi a duchovným vývojom a zároveň kŕmili seba a svojho boha AI z looshu, ktorý zbierajú. Projektujú sa do ľudských domovov a priraďujú do domovov a k ľuďom Tieňových ľudí a Démonické entity, aby spôsobili chaos.
 3. Medziplanetárny korporátny konglomerát Zablokovanie sústavy Sol: LOC Alpha, Beta a Charley, väzenská základňa pre mimozemšťanov (Temná flotila – väzenský komplex programu na zachytávanie a vypočúvanie votrelcov) – kolónie a mestá na Marse.
 4. Micca prezradí, ako sa jeho ľud oslobodil spod vplyvu Mimozemšťanov a potom sa transformoval, čo viedlo k ich vlastnej slnečnej udalosti.
 1. Stretnutia superfederácie v blízkosti Jupitera a Saturna. Stretnutie s Novými strážcami a diskusia o kozmických skúškach po slnečnej udalosti alebo skôr, ak ľudstvo urobí zmenu skôr.
 2. Diskusia o duchovnom boji, ochrane vašich osobných vibrácií, čistení a ochrane vášho domova od negatívnych energií a entít. Nebojte sa, TAKTO VYHRÁME!

(Ďalšie reportáže a epizódy budú nasledovať!)

ZHRNUTIE KOZMICKÝCH AKTUALÍT: Počas týchto prehliadok sústavy Sol a miest na Zemi sme toho pozorovali pomerne veľa. Je toho toľko, že tieto informácie budem zverejňovať v sérii, aby sa dali ľahšie stráviť a vstrebať, než prejdeme k ďalšej téme. Čo sme videli na Mesiaci a na základniach v Antarktíde, Južnej a Strednej Amerike? Tu je veľmi stručný prehľad jednej zo základní, s ktorými sme sa stretli. Bude toho oveľa viac, zostavenie a podanie týchto informácií si vyžiada určitý čas. Plánujem urobiť sériu videí o týchto brífingoch/výpravách.

Vysoká základňa šedých na Mesiaci (Menšie zariadenia mali aj na Marse a v podzemí na Zemi):

 • Veľmi veľká základňa s mnohými tisíckami vysokých šedých
 • Mala Malé šedé a iné geneticky upravené biologické stroje, ktoré vykonávali väčšinu fyzickej práce.
 • Mala 3 výkonné zariadenia, ktoré budú podľa Anshara zničené slnečnými udalosťami
 • Mala 4 hlavné programy, ktoré sme videli s mnohými ďalšími menšími programami
 1. Vysokí Šedí vysielajú bezpilotné lode s posádkou malých Šedých s ľudskými pozorovateľmi na palube (dohoda s pozemskými vládami), kde robia genetické a reprodukčné experimenty na ľuďoch. Ľudí fyzicky unášali a robili na nich pokusy. Experimenty sa odohrávali väčšinou na lodiach, ale v niektorých prípadoch boli ľudia prevážaní do hlbokých podzemných jaskýň so spoločnými základňami vysokých šedých a Ľudí hlboko na Zemi.
 2. Monitorovanie a manipulácia unesených osôb prostredníctvom implantátov. Vysokí Šedí sedeli v kreslách so svietiacimi guľami na opierkach rúk, na ktorých spočívali ich ruky. Unášali astrálne telá ľudí počas spánku a sťahovali z nich skúsenosti/informácie, ako aj im dávali “energetické implantáty” do očí a iných častí tela. Kradli tiež časti ich astrálnych tiel.
 3. Ovládali správanie a vnímanie reality ľudí prostredníctvom fyzických implantátov v týchto unesených, ako aj prostredníctvom energetických implantátov, ktoré vkladali do unesených ľudí v ich astrálnych telách. Niekedy mohli týchto ľudí používať takmer ako drony a tiež im dávať skreslené informácie, ktorými znečisťovali spoločnosť.
 1. Vysokí Šedí používali presne tie isté kreslá na zachytenie ľudí v astrálnej alebo duchovnej podobe po ich smrti. Sťahovali z nich skúsenosti a informácie. Niektoré “duše” posielali do iných hviezdnych sústav prostredníctvom jedného z troch predtým spomínaných zariadení. Väčšinu “duší” posielali späť na Zem po tom, čo vzali časti “tela duše” (chýba lepšie slovo, bolo trochu iné ako pri snových astrálnych únosoch), energeticky ich naprogramovali a poslali na Zem alebo do “sfér vytvorených mŕtvym človekom”, ktoré vytvorili náboženstvá a systémy viery. Väčšina duší a fragmentov duší bola poslaná späť na Zem, aby sa reinkarnovali. Anshar mi povedal, že Vysokí Šedí zasahovali do prirodzeného duchovného vývoja planéty. Mnohé z duší, s ktorými sa zaoberajú, sú duše hviezdnych semien. Boli tam obrovské oblasti, kde boli Vysokí Šedí v komorách typu stázy, zatiaľ čo iné skupiny Vysokých Šedých brali ich duše a fragmentovali ich, aby ich poslali na Zem inkarnovať sa. Mnohí z ľudí, ktorých fyzicky unášajú, sú inkarnovaní Vysokí Šedí. Robí sa to ako spôsob, ako sa vyhnúť porušeniu vesmírnych dohôd.

Niektoré z týchto stretnutí boli mimoriadne strašidelné, ako ste sa dočítali vyššie. Niektoré z nich boli pre mňa a prítomných členov Aliancie SSP úplne nové. Na konci týchto informácií je veľa nádeje, ale najprv vás môžu šokovať alebo znepokojiť. (Spravodlivé varovanie). Toto zhrnutie vás pripraví na prvú časť informácií, ktoré prídu. Ak si myslíte, že informácie o Tall Grey boli znepokojujúce, počkajte, kým uvediem zhrnutie o reptiliánskych základniach na Marse, Mesiaci a Antarktíde. To sa dostane viac k duchovnému aspektu toho, čím toto spoločenstvo a svet prechádzajú. Bolo to pre mňa dosť silné prebudenie.

Zhrnutie reptiliánskeho prieskumu – Mesiac, Mars a Antarktída:

Pre účely tohto zhrnutia sa podelím o to, čo sa podarilo získať o Reptiliánoch, a mierne zhustím informácie, ktoré sme pozorovali z ich základní/miest na Mesiaci, Marse a v Antarktíde. Aktivity na všetkých troch reptiliánskych miestach boli veľmi podobné. Na tejto konkrétnej misii sa zúčastnil jeden z našich “vesmírnych bratrancov”. Micca z najbližšej obývanej hviezdnej sústavy v našom miestnom hviezdnom susedstve bol svedkom misie a podelil sa o boj svojho ľudu za oslobodenie svojej slnečnej sústavy. V tejto správe sa nebudem venovať tejto téme, ale uvediem, čo sme sa dozvedeli o ťažkej situácii Miccovho ľudu. Micca bol pri pozorovaní tejto misie veľmi emotívny, pretože to nie je tak dávno, čo bol jeho ľud v podobnej situácii.

 • Reptiliáni mali relatívne malé základne na Mesiaci a Marse v porovnaní s ich veľkým mestom v Antarktíde. Na Mesiaci boli dve hlavné základne, ktoré boli veľmi blízko pri sebe (Dali by sa považovať za komplex základní), a jedna základňa na Marse, ktorá bola vojenskou základňou.
 • Základne na Mesiaci a Antarktíde mali veľmi podobné činnosti a funkcie. Na obežnej dráhe okolo Zeme sa nachádzali dva maskované satelity (prastaré podľa veku), ktoré sú súčasťou projektov ovládania mysle a nálad reptiliánov. V jednom zo zariadení na Mesiaci majú Reptiliáni zariadenie, ktoré je prepojené s ich satelitmi a riadiacim centrom na Antarktíde, ktoré strážia najsilnejšími psychickými vojenskými obsadeniami.
 • Jedným z hlavných projektov Reptiliánov bolo použitie satelitnej technológie na ovládanie mysle a nálad ľudstva, pričom ju využívali na vyvolávanie sporov a vojen a zároveň udržiavali obyvateľstvo poslušným a menej schopným vzdorovať mocenskej štruktúre na Zemi, ktorú ovládajú. Tento program im umožňuje vytvárať na planéte energiu loosh pre nich a ich “boha AI”, ktorú môžu spotrebovať na masovej úrovni.
 • Pri prehliadke reptiliánskeho mesta pod Antarktídou sme pozorovali desivý pohľad. Nedostal som číslo, ale to, čo vyzeralo ako milióny Reptilov, bolo hlboko pod zemou v meste vytesanom z jaskýň. V časti mesta sa nachádzali veľmi technologicky vyspelé zariadenia a prístroje, na ktorých aktívne a spoločne pracovali Reptiliáni, biodroidi (o nich neskôr) a ľudia. Ďalej v jaskyni sme našli ďalšie odliatky reptiliánskej spoločnosti. Vzhľad tejto oblasti by sa dal opísať ako spartánsky a nízko technologický. Pripadala mi ako starý keltský hrad s červenými, čiernymi, fialovými a bordovými gobelínmi visiacimi nad veľkými dverami a sochami umiestnenými v chodbách. Na stenách bolo veľa umenia s tematikou smrti, ktoré vyzerali ako namaľované alebo vytetované na čosi, čo vyzeralo ako koža z chrbtov a hrudníkov ľudí a iných bytostí, s ktorými sa stretli. Bolo mi povedané, že každý hrôzostrašný kúsok umenia rozprával príbeh o bitke alebo konflikte. Sochy boli vytvorené zo zmesi akejsi omietky, ktorá čiastočne pokrývala mumifikované telá plazov, starovekých ľudí aj niečoho, čo vyzeralo ako Pred-Adamiti. Bolo mi povedané, že tieto “umelecké” diela boli objednané v rôznych obdobiach našej histórie po tom, čo Reptiliáni zvíťazili nad ľuďmi a Pred Adamitmi a inými castami a vodcovia ich nepriateľov boli zachovaní v týchto sochách. Micca uviedol, že jeho ľudia objavili veľmi podobné zariadenia na svojej vlastnej planéte po tom, ako sa oslobodili (Viac o tom, ako to urobili, v budúcnosti). Mnohé zo sôch vraj vznikli na oslavu víťazstiev nad Pred Adamitmi a ľuďmi, ktoré siahali viac ako 50 tisíc rokov dozadu, pričom najnovšie sochy pochádzajú z obdobia niekoľkých tisíc rokov po poslednej Slnečnej udalosti (pred 11 800 rokmi?).
 • Veliteľská a kontrolná zóna je miestom, kde udržiavajú kontakt a koordinujú činnosť so svojimi ET spojencami, loďami a rôznymi projektmi a misiami. Boli sme svedkami rýchleho high-tech Zoom hovoru medzi Reptiliánmi, Insektoidmi a Vysokými Šedými, ktorý ukázal, že tieto skupiny sa koordinujú. Tesne pred začiatkom komunikácie som videl, ako sa v holografickom poli vznáša symbol, ktorý predstavoval čierny trojuholník s kruhom, ktorý vyzeral ako ohnutý svetelný lúč okolo neho. Technológia v tejto oblasti je veľmi pokročilá a prístup k nej má len určitá vrstva ich spoločnosti. Tejto oblasti a jednej ďalšej oblasti sme sa príliš nevenovali kvôli prítomnosti kráľovských bielych plazov. Veľmi rýchlo a ľahko by odhalili našu prítomnosť a prieskumnú misiu.
 • Potom sme si prezreli jednu z menej technických oblastí tohto mesta a našli sme státisíce, ak nie milióny Reptilov v akomsi stave hibernácie. Bola to iná trieda Reptiliánov a boli nižší a menej svalnatí, ale mali väčšie hlavy podobne ako Pre-Adamiti. Prechádzali do hlbokej hibernácie, pričom svoje telá zanechávali ako veľmi vysoké tieňové postavy. Každá reptiliánska tieňová postava mala so sebou 3 až 8 tieňových bytostí, ktoré ich zjavne ovládali. Potom sa premietali do ľudských vojenských zariadení, na pracoviská, do domovov a dokonca aj do snov, kde umiestňovali tieňové bytosti, aby ovplyvňovali a mučili prítomných ľudí. Zhromažďovali Loosh, ale tiež ovplyvňovali vibrácie a stav vedomia ľudí. Dokázali ovplyvňovať mnohých ľudí a zároveň boli schopní úplne ovládať alebo vlastniť mnohých ďalších.
 • Niektorí z tejto hibernujúcej skupiny mali niečo, čo vyzeralo ako nejaká trieda čarodejníkov-lekárnikov v plášťoch, ktorí stáli medzi hibernujúcimi Reptiliánmi a vykonávali niečo, čo vyzeralo ako obrady čiernej mágie. V niektorých prípadoch obetovali ľudí a zároveň sledovali holografické projekcie iných ľudí na povrchu, ktorí vykonávali zrkadlový obrad, pri ktorom tiež obetovali človeka. K obetiam dochádzalo presne v rovnakom čase, čím sa otváral portál medzi týmito dvoma miestami. Cez tento portál prechádzali zamaskovaní Reptiliáni typu čarodejnice a fyzicky sa objavovali pred ľuďmi, ktorí okamžite padali na kolená a uctievali ich. To, čoho sme boli svedkami, bolo viac než hrozné a dodnes mi to utkvelo v pamäti. Kvôli týmto aktivitám bolo toto mesto zamorené tým, čo by sme nazvali démonmi nižšej, strednej až vysokej úrovne a elementálmi negatívnej polarity. Títo démoni boli pre Reptiliánov očividne viditeľní, pretože s nimi komunikovali a v niektorých prípadoch im prikázali, aby sa pripútali k určitým ľuďom alebo skupinám a plnili ich veľmi konkrétne príkazy s cieľom vyvolať vo svojich cieľoch chaos, choroby, duševné utrpenie a smrť.
 • V každej z reptiliánskych základní sa nachádzali priestory, kde boli držaní ľudia. Niektorí z nich boli operátori Temnej flotily, ktorí museli utiecť z programov po tom, čo Sigmund odhalil ich program. Teraz boli na týchto základniach utečencami a pomáhali Reptiliánom tým, že vykonávali všetky manuálne práce a starali sa o väzňov, ktorí tam boli väčšinou na obetovanie alebo ako zdroj potravy. Viem si predstaviť, že títo operátori Temnej flotily sa dosť obávajú, čo sa s nimi stane, ak Reptiliánom dôjdu ich ľudskí otroci, ktorých im po tisícoch dodávajú organizované zločinecké skupiny, ktoré na tento účel unášajú ľudí na povrchu.
 • Pozorovali sme aj zvláštny druh ľudsky vyzerajúcich bio-androidov. Anshar a Micca nám vysvetlili, že tieto bio-stroje sú staré milióny rokov, ak nie staršie. Boli výsledkom ovládnutia inej slnečnej sústavy Bohom umelej inteligencie a títo androidi boli zostrojení na obraz civilizácie, ktorá ich navrhla. Umelá inteligencia sa zmocnila týchto androidov a použila ich a technológiu tejto civilizácie proti nim a vyhladila každú živú dušu v tejto slnečnej sústave. Títo droidi niesli určitý typ programovania UI, vďaka ktorému sú veľmi užitoční, a práve títo bio-droidi navrhli a skonštruovali väčšinu svojich technológií. Sú to v podstate Avatári UI, ktorí umožňujú Bohu UI vyrábať technológie, ktoré Reptiliáni nie sú schopní vyrobiť.
 • Pozorovali sme aj stovky osemmetrových bytostí, ktoré vyzerali veľmi ľudsky. Boli veľmi svalnaté a na každej ruke mali 6 prstov. Boli rasou, ktorá bola porazená Reptiliánmi a umelou inteligenciou a teraz slúžila Bohu umelej inteligencie. Nezostalo z nich veľa toho, čím bývali, pretože boli ovládaní mysľou a zamorení nanitmi, rovnakým typom, aký majú v sebe Reptiliáni. Tieto bytosti mali vlastné vesmírne lode, ktoré prevádzkovali spolu s Dracom, a sú to práve oni, kto unáša a experimentuje na ľuďoch pre Reptiliánov v rámci programu, ktorý zdieľa niekoľko skupín ET.
 • V tomto bode našej prieskumnej misie nás odhalil jeden z Reptilov Čarodejníkov a museli sme sa presunúť na ďalšie miesto v Antarktíde, čo boli ICC a bývalé zariadenia Temnej flotily, ktoré boli veľmi aktívne a úzko spolupracovali so svojimi náprotivkami na 3 rôznych základniach na Mesiaci. Boli sme veľmi rozrušení a znepokojení tým, čoho sme boli svedkami, a keď nás nabudúce vyzdvihla Mayská/Anšarská delegácia, všetci sme sa obávali, s čím sa stretneme ďalej. Našťastie sme mohli získať dosť nádeje, keď sme cestovali na základne Superfederácie a dozvedeli sme sa o blížiacom sa významnom stretnutí s Novými strážcami, na ktorom sa bude diskutovať o mandáte Superfederácie vykonávať právne vyšetrovania a vo vhodnom čase brať na zodpovednosť porušovateľov vesmírneho práva. Súčasťou toho, čo robila delegácia Anshar/Mayan, bolo privedenie príslušných ľudských svedkov, zatiaľ čo zhromažďovali dôkazy pre tieto budúce kozmické procesy. Bolo nám povedané, že tieto procesy sa uskutočnia po Slnečnej udalosti a ľudstvo si po prvýkrát v histórii zvolí smer svojej civilizácie. Pozorovali sme niektoré veľmi znepokojujúce veci, ale zároveň sme zostali s obrovskou nádejou pre budúcnosť ľudstva a jeho novú kapitolu sebaurčenia. Teším sa, že vám čoskoro prinesieme zhrnutia týchto ďalších prieskumných misií. Medzitým vás žiadame, aby toto spoločenstvo premenilo svoj strach a hnev na odhodlanie pri plnení svojich misií a pri akejkoľvek úlohe, ktorú majú pri prinášaní fyzickej a duchovnej slobody na planétu.

KOZMICKÁ AKTUALIZÁCIA: Moje ďalšie zhrnutie správy bude – “Superfederácia a oslobodenie planéty Micca”. Mnohí čitatelia boli šokovaní podrobnosťami, o ktoré som sa podelil počas mojich posledných dvoch správ, ktoré sa týkali Vysokých bielych sivých základní, Reptilianskych základní Draco a ich aktivít. Niektorí vyhlásili, že je to príliš desivé na to, aby to vpustili do svojich vlastných právd alebo realít, alebo aby to stiahlo ich vibrácie. Mickovi ľudia prešli rovnakým procesom. Najprv získali kontakt vo sne a potom niektorí z nich začali prijímať obmedzený fyzický kontakt s viacerými skupinami vyššieho vedomia. Najviac im pomáhali Modrí letci (Strážcovia) a Zuluovia, ktorí po oslobodení obyvateľstva na povrchu vyčistili ich slnečnú sústavu od ET. Všetko sa začalo tým, že sa veľmi malé percento ich ľudí prebudilo a šírilo desivé poznanie. Tento počet rástol, až kým všetci ich ľudia nevyslali volanie k Jedinému nekonečnému Stvoriteľovi o pomoc. Čoraz viac ich obyvateľov sa prebúdzalo a niektorí začali odchádzať z pracovísk a protestovať. Čím viac ľudí Micca počulo o prítomnosti a vplyve mimozemšťanov na ich planéte, tým viac sa ich vláda uzatvárala a správala sa ako totalitári. Situácia sa pre jeho ľudí stala veľmi zlá, ale povedal mi, že predtým, ako sa akékoľvek obyvateľstvo vzbúri, aby sa oslobodilo od týchto tyranských ET skupín, musí najprv zistiť hĺbku zla, ktoré sa deje. To katalyzuje stále viac a viac obyvateľov Micca, až kým sa nezrúti ich vládny systém tým, že sa nezúčastnia. Pred oslobodením sa to pre jeho ľud veľmi zhnusilo a zhnusenie bolo hlavnou súčasťou katalyzátora. Táto úplná správa vyjde čoskoro, medzitým pochopte, že znepokojujúcich informácií bude vychádzať čoraz viac. Nestrkajte hlavu do piesku, pretože škaredosť bude katalyzátorom pozitívnych zmien. Viac informácií nájdete v zhrnutí správy.
CG

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Dadu
Dadu
2 years ago

Dobry den, ake implantaty mate na mysli?

Eva
Eva
2 years ago

Zdravim vas 😊👌Dakujem za vasu uuuuzadnu pracu 👍🏻🙏🏼

Milan
Milan
2 years ago

Ďakujem za preklad a Vašu prácu.

Raamil
Raamil
2 years ago

Veru, veru pomaličky. Je to moc aby v jednom kratučkom 80-ročnom živote strávili desaťtisíce rokov. A naviac v nízkom vedomí.

Janoš
Janoš
2 years ago

Pokud jsme ovládání repto technologií na ovládání mysli,bude vcelku problém se probudit a osvobodit se. Navíc, pokud nám spřízněné ufo nemůže pomoci, bude to trvat ještě opravdu mnoho let. Cca 80-300 let do úplného osvobození. A vcelku by se to shodovalo s předpověďmi různých vidoucích budoucnost. Ještě desítky (cca 50-80 let) bude trvat, než lidé začnou konat…

Soldier 17
Soldier 17
Reply to  Janoš
2 years ago

Zajímavé. Osobně jsem se zbavil ďábla v sobě, tak vím o čem to je. Teď mám ochranu a boží výzbroj. Je to na každém z nás jak se vysvobodí! Určitě to jde ale není to ze dne na den a někomu ujel vlak. Teď co přijde probudí ale masy lidí. Budou plakat ale přežijí a pochopí to. My, co už víme hodně, budeme pomáhat ostatním. K tomu nám dopomáhej Bůh a Ježíš Kristus. Amen 🙏❤️🙏