Dokiaľ nepochopíme, že môžeme mať všetko a nedovolíme si to prijať a byť šťastní, tak sa nám dariť nebude. . .

09/09/2023 | Duchovno, Posolstvá pre dušu

Články na tento týždeň

Aktuálna modlitba

Najbližšia hromadná modlitba bude v pondelok (25.09.2023) a pokračovať sa bude celý týždeň o 19:00. Info o aktuálnej modlitbe nájdete TU.

Aktuálne posolstvo

„Učte se a dozrávejte, poněvadž požaduji od lidí nejčistší přesvědčení! A podle tohoto přesvědčení se rozhodne, kdo může býti zachráněn a kdo navždy bude vyloučen z příštího Království Božího, poněvadž přesvědčení je také současně ovocem chtění!" /Z Diela Ducha Pravdy/

Dôležité odkazy

Najnovšie komentáre

  1. Ani nemusíme sledovať svet... V rodinách, kde slaboduchý a tvrdošíjny jedinci sledujú médiá sú úplne preprogramovaní. Stratia všetky zábrany a…

  2. Ve vzduchu je cítit něco globálního. Možná. už za nedlouho, nějaký měsíc-dva může dojít k něčemu velkýmu, alespoň mi to…

Kontaktujte nás

Podpora

Ak nás chcete finančne podporiť môžete tak učiniť dobrovoľným príspevkom na IBAN:

SK5109000000005032227165

Ďakujeme všetkým za podporu


Páči sa ti, čo tu čítaš v oblasti duchovných článkov a dáva ti to zmysel? Klikaj na duchovneposolstva.sk, kde nájdeš duchovný chlieb pre svoju dušu 🙂 ⬇️


Sledujte nás na telegrame

Vnútorné šťastie nemusí byť vydreté tvrdou prácou, „vymakané“ a vzísť zo zákazov a nedopriatí si. Áno často k nemu je cesta tŕnistá, ale len tam, kde to duch potrebuje k svojmu vývoju a prekážky prídu „samé“ – „zhora“ – v prirodzenosti – nie je to o tom, že my sami si to budeme komplikovať klásť prekážky a zakazovať, lebo to SI MUSÍM ZASLÚZIŤ!!!!
Kde sme vzali tento tvrdý postoj?
Kde sme vzali myšlienku, že najprv sa musím „utýrať“ a potom môžem byť šťastný/á, potom dostanem čo chcem, až potom…..
Berme všetko, čo nám život ponúka, využívajme každú príležitosť k radosti i k posunu. Prestaňme hĺbať a premýšľať.
Život je o SKUTKOCH, nie o hĺbaní – okrádame sa o chvíle, dni i mesiace radosti.
Búrajme stereotypy našich očakávaní, že po dobrom období, musí zákonite prísť zlé a tak sme v neustálom očakávaní toho, čo zničí našu radosť, šťastie, či okradne nás o vnútorný pokoj. A čo očakávame i dostaneme. Prestaňme sa báť, že o niečo prídeme, že niečo stratíme! Zbavme sa názoru, že nemôžeme mať všetko. Myšlienka, že ak sa mi darí v jednom, nemôžem mať i druhé a už vôbec nie tretie je BLOK nášho šťastia.
Tu nie je na mieste skromnosť! Zhora nám dajú všetko čo chceme, tak si len pýtajme, želajme, uvedomujme, že sme toho hodní a dostanem všetko.
Ale, ako nám môžu dať, keď nevieme čo chceme? Upracme si teda naše vlastné chcenia i túžby, sformulujme ich a vyslovme….
Buďme spontánni a vezmime si od života to, čo sme si priali i chceme…… hneď teraz…
Zázraky sa dejú….
Nech je dnešný deň zázračný, radostný, nech je to deň začiatku plnenia prianí 🙂 ….
S Láskou

Tatiana

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Akia
Akia
17 days ago

Krásné pravdivé. Lidi my to neumíme a dalších spoustu jiných věcí co život nabízí. Známe jen lopotu ti obyčejní neobyčejni lidé. 🌹❤️

Mária
Mária
16 days ago

Tieto slová, a ich plne detailné vysvetlenie nájdeme prakticky v každej knižke, keď v kníhkupectve zablúdime do “ezoterického kútika”.

Patrik
Patrik
16 days ago

Presne to som aktuálne potreboval.
Ako by ste ma poznali a slova písali len pre mňa.
Ďakujem.

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Patrik
16 days ago

❤️

inka555
inka555
16 days ago

Dobrý deň ako to je svetlo, pravda a láska.
Tvrdili ste že všetci nakoniec prídeme o možnosť myslieť (Abdhrushih) lebo sme zlyhali a budeme nám odoprené používať myseľ… Čo potom? Môžete to podrobnejšie vysvetliť.
ďakujem

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  inka555
16 days ago

Neuvádza sa, že nám bude odopreté myslieť, uvádza sa však, že ľudská vôľa sa podriadi Božej po dobu tisíc rokov. Ako presne to bude vypadať, uvidíme až keď to príde, no v jednoduchosti to znamená, že sa nastolí Boží rád a pravidlá miesto toho, ako to bolo doteraz, že ľudia svojou vôľou vytvorili túto dnešnú skazenú spoločnosť a mohli si robiť prakticky čo chcú..

inka555
inka555
Reply to  Ivy
16 days ago

Ďakujem pekne za odpoveď. Je nutné treba čítať medzi riadkami. Čiže bude sa diať len vôľa, že vraj “stvoriteľa”.
A viete samozrejme čo znamená slovo “Amen”.
A ľudia prestanú mať svoju slobodnú vôľum, dokonca budú šťastný.
To mi naozaj sedí pre tých ktorí nepochopili stačí so pozrieť video Tomáš Marný prednáška na youtube (8 hodín).
Prajem Vám krásny život bez slobodnej vôle duše človeka. Kto to asi bude vládnuť, keď je nutné ľuďom zobrať to najzákladnejšie – jeho slobodnú vôľu.
Ako bioroboti všetci budete plniť s láskou a vo svetle vôľu iného….
To mi niečo pripomína….
ďakujem ale za seba neprosím….

Daniel
Admin
Reply to  inka555
16 days ago

To neznamená, že budeme žiť ako bioroboti, však to by nemalo žiadny zmysel, takto to chcú globalisti, teda zlá strana. Boh chce mať vedome tvoriacich ľudí. To že sa podriadime Božej vôli znamená, že kto sa nebude chcieť prispôsobiť svetlu, ktoré postupne prichádza na Zem, nebude môcť pobývať s ostatnými svetlými dušami tu na Zemi. Je to rozhodnutie buď alebo. Ten tlak ho buď pozdvihne, alebo zničí. Ako prosím vás inak čakáte, že sa niečo zmení? Tým že tu príde aliancia alebo ktokoľvek, pozatýka zlých ľudí a hurá vrátime sa naspäť kde sme boli? Veď predsa väčšina ľudí má nulové duchovne základy a nie to ešte nejakú duchovnú uvedomelosť a zrelosť. Z toho dôvodu by sme skončili opäť tam kde sme boli, nič sa nenaučili a nijako nedozreli. Preto sa musí čo najviac ľudí prebudiť a tí čo neudržia krok zo svetlom, budú ponechaní vzadu. Takisto budú na vedúcich pozíciách svetlí ľudia, miesto toho, ako to bolo doteraz, že to poväčšine boli ľudia ovládaní egom. Pokiaľ chápete tomu, aké odporné myšlienkové polia sú okolo nás utkané a v akých tisícorakých duchovných pasciach sa motáme, nebude vám zaťažko pochopiť, že jediné vykúpenie je tvrdé a rázne vytrhnutie nás zo zovretia zla nastolenie pravidiel vytvorených svetlom. V opačnom prípade sa tu stále nájdu duše, ktoré budú tieto myšlienkové polia kaliť a sťahovať postupne ďalšie duše zo sebou, ako to bolo po tisíce rokov. Nesmie zostať voľna žiadna štrbinka pre temnotu, lebo sa cez ňu postupne rozrastie. A prosím vás nesledujete žiadneho Marného v duchovných veciach, dávajte si veľký pozor na to, koho názor prijímate, lebo dnes je kadekto ezoterik a “duchovný znalec”. Filtrujte takéto informácie cez dušu, nie cez hlavu.

inka555
inka555
Reply to  Daniel
15 days ago

Nehnevajte prosím, ale mám ešte posledný dodatok k debate a ďakujem za odpoveď.
Pokiaĺ viem čítal som Abdhrushina a v prvom rade nie modlenie ale spôsob života vo svedomí a pomoci iným aj sebe je dôležitý.

Nemyslím si že Tom je v tomto vnímaní úplne mimo, práve naopak. Aj vy Tu dávate podobné články ako on. A Tom pohol veľmi veľa ľuďom dobrými cennými radami aj priamou konkrétnou nezištnou aj náročnou pomocou. Takže mi je dosť smutné ako v svojom závere hodnotíte ľudí, ktorých vôbec nepoznáte a nič o nich neviete..

Že slovo Amen=amon=AMON=a íné temné slová, ktoré tu nechcem písať nehovoril len Tom je fakt:
Aj Lev Klykov pri prechode dôrazne upozorňuje potrebe dať na konci motlitieb iné slovo. A tiež hovorí podobne ako Tom , o tomto živote na tejto zemi. A tiež amen vysvetľuje ako nevhodné slovo, pri svojich vzorových motlitbách.

Ale nielen on aj A. G.Sidorov Chronologicko ezoterická analýza na uložto to vidí rovnako a podrobne to vysvetĺuje.
A vidí budúcnosť tiež v schopnosti ľudí priamo konať čestne a vo svedomí. Nepripravuje ich o slobodnú vôľu a ani netvrdí čo ste tu sa snažili zdôvodniť, ako to bude.
Práve naopak. Mám od neho viac kníh aj v ruštine.
A to nie sú tiež žiadny hlupáci.

A pán Generál Pavlov (po smrti už) to asi ani neviete kto to je tiež vysvetľoval chápanie Stvoriteĺa inak.

Zdá sa že Abdhrushin hovorí o čistote myšlienky – ale na Vašej stránke to je naozaj pestré. Tiež sú tu nevhodné temné obrázky, ktoré bežný človek ani nechce mať vo svojej pozornosti.
ak veľmi nevidím prečo práve Vám mám uveriť a ani nechcem ísť cestou straty slobodnej vôle a rozhodovania sa. a nevzdám sa slobody myslenia, konania, nevzdám sa slobodnej vôle, aby som odovzdala na 1000 rokov túto prácu niekomu inému.

Stále vyhodnocujem všetko a orientujem sa sám svojim vedomím a vlastnými skúsenosťami. Neodsudzujem debatu, ale zaráža ma ako ľahko ľudia dávajú hodnotenie(pečate) inými aký sú .. aký by mali byť..

Veľa ľudí túži žiť v mieri, harmónii a láske a aj tak žijú, ale to v tomto svete nestačí…

S úctou