Devolúcia – časť 16 (5/6)

28/05/2022 | Q/Trump/Aliancia

  • December 15, 2020: Dan Scavino „Historický moment…“ príspevok:

decembra 2020: Trump tweetuje, že hlasovacie zariadenia mohli byť hacknuté Čínou počas narušenia Solarwinds:

Tu je sekcia 1.7(c) of EO 12333

Opäť si nie som istý, aký to má význam, ale téma a načasovanie tohto vydania musia niečo znamenať. Súvisí to so zachytením dôkazov o krádeži vo voľbách? Má to niečo spoločné s niektorou z nezákonných sledovacích aktivít bývalých administratív? Účasť generála Nakasoneho v tejto veci vzbudzuje môj záujem.

O liste DNI Ratcliffa som hovoril v časti 7. o decentralizácii, ale jeden aspekt jeho listu som prehliadol a myslím si, že je veľmi dôležitý pre celkový obraz. Spomeňte si, že som vám povedal, aby ste mali na pamäti, ako často sa Trump odvoláva na hlasovacie zariadenia. Všimnite si, kto zastával „menšinový názor“ na úlohu Číny pri zasahovaní do volieb:

Aká je úloha národného spravodajského dôstojníka pre kybernetické otázky?

Nezabúdajte, že „väčšinový názor“ bol, že „Čína neovplyvňovala ani nezasahovala do volieb 2020“. „Jediný analytik, ktorý zastával menšinový názor na Čínu“ (že Čína ovplyvňovala voľby 2020 alebo do nich zasahovala), bol ten, ktorý je zodpovedný za identifikáciu „páchateľov škodlivých kybernetických aktivít“.

To znamená, že akýkoľvek vplyv alebo zásah sa odohral v kybernetickej realite.

Dňa 29. júna 2019 bol Christopher Porter vymenovaný za nového národného spravodajského dôstojníka pre kybernetiku. Je to NIO pre kybernetiku, o ktorom sa zmieňuje DNI Ratcliffe vo vyššie uvedenej poznámke.

Spomeňte si na časť 11, že hackerský útok Solarwinds, ktorý bol iniciovaný v marci 2020 a odhalený až v decembri 2020, umožnil hackerom prístup k hlasovacím zariadeniam spoločnosti Dominion Voting Systems. Toto som uviedol v závere 11. časti Devolúcie:

Objavenie Chrisophera Portera, bývalého technického riaditeľa pre politiku kybernetickej bezpečnosti v spoločnosti FireEye, len ďalej posilňuje moje presvedčenie, ako je uvedené v časti 11, že naša armáda spáchala hack Solarwinds, a tak bola schopná monitorovať voľby. Čína už mala prístup k strojom prostredníctvom svojho softvéru a hardvéru, a preto sa domnievam, že 5. januára 2021 vydal Trump nariadenie 13971: Riešenie hrozby, ktorú predstavujú aplikácie a iný softvér vyvinutý alebo kontrolovaný čínskymi spoločnosťami. Naša armáda sa v marci nabúrala do Solarwindu a v novembri číhala, aby zachytila krádež vo voľbách.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS Slovak SK