Ako Trumpove vakcíny zabraňujú veľkému resetu a zachraňujú ľudstvo (2. časť)

03/07/2021 | Q/Trump/Aliancia, Správy

Ak existuje liek, žiadna vakcína nemôže byť nariadená

Teraz, keď poznáme ich plány, prichádzame ku kľúčovej otázke: Čo urobil prezident Trump, aby sabotoval tieto šialené plány? Začal presadzovať lieky a terapiu COVID-19.

Tým fakticky odstránil všetky právne základy pre povinné očkovanie v Amerike. Pretože vakcínu možno nariadiť len vtedy, ak neexistuje liek. Preto každý jeden liek na covid bol globalistami potlačený. Aj preto boli mnohí lekári, ktorí úspešne liečia pacientov s covidom, cenzurovaní. Zúfalo potrebujú utajiť lieky na covid, pretože sa im musí podariť nariadiť vakcíny, a to teraz a navždy.

Takže keď Trump začal tweetovať o liekoch na covid, jednoducho im hodil veľký kameň do okien. Taktiež tweetoval slávny Summit v bielom plášti amerických lekárov z prvej línie, kde boli svetu predstavené bezpečné a účinné lieky na covid, ktoré opäť vylučujú potrebu vakcíny. Priamy prenos bol videný 20 000 000x a potom bola táto skupina lekárov cenzurovaná na Facebooku, Twitteri, YouTube, Instagrame a ich webová stránka bola zrušená.

Čo urobil Trump? Propagoval ich na Twitteri! BUM! Ďalší veľký úder do tváre globalistov. “Na COVID-19 existujú lieky! Neskôr Trump a jeho rodina povedali, že mali covid a bleskurýchlo sa uzdravili vďaka ‘zázračným liečebným prostriedkom’, ktoré dostali. Prezident Trump opäť odstránil právny základ pre mandát na očkovanie tým, že vyhlásil, že on, jeho manželka a jeho syn sa vyliečili vďaka terapiám.

Prezident Trump tak dal jasne najavo stovkám miliónov ľudí na celom svete, ktorí ho počúvali:
Nikto nepotrebuje vakcínu. Existujú lieky. Žiadne vakcíny nemôžu byť nariadené.

Avšak…

Ako môžete zachrániť ťažko vymyté mozgy ľudí?

Prezident Trump čelil nepriateľovi obrovských rozmerov… v mysliach väčšiny Američanov a vo svete. Celé desaťročia indoktrinovali mainstreamové médiá a zločinecké zdravotnícke inštitúcie celé ľudstvo lžou, že vakcíny sú jediným spôsobom, ako si zachovať zdravie a poraziť infekčné choroby. V dôsledku toho sa prezident Trump musel vysporiadať so svetovou populáciou, ktorá má tak silno vymyté mozgy, že – bez ohľadu na to, koľko hovorí o liekoch a terapiách – stále požadujú vakcínu.

Teraz prichádza nápoveda: Trump vedel, že len vakcína by dokázala ukončiť globalistické lockdowny a tým zabrániť Veľkému resetu, preto vedel, že musí začať presadzovať vakcíny. Tak to aj urobil. Zaujímavé je, že hneď po svojom prvom oznámení o vakcíne spoločnosti Pfizer napísal na Twitteri:

“Želám si, aby sa ľudia prestali zabíjať.”

To hovorí za všetko.

Potom Trump urobil ešte niečo, aby raz a navždy zabránil mandátom na očkovanie: urýchlil vývoj vakcín tak smiešne rýchlo, že nakoniec nešlo o skutočnú vakcínu, ale o experimentálny medicínsky produkt. Lekársky experiment sa NIKDY nemôže nariadiť! Takže opäť sabotoval plány globalistov na zavedenie povinného očkovania. Tiež dobre vedel, že vzdelanú časť sveta to veľmi znepokojí. Tým, že z vakcín urobil experimentálne produkty, dal nám všetkým do rúk dokonalý nástroj na varovanie ľudstva:

Nejde o vakcínu, ale o nevyskúšanú, experimentálnu biologickú látku! Nech už urobíte čokoľvek, NEDÁVAJTE SI TO!

Ďalším strategickým prvkom týchto narýchlo vyrobených vakcín je, že keďže vynechali všetky potrebné bezpečnostné testy, spôsobujú oveľa viac nežiaducich účinkov, než sa plánovalo, čo opäť alarmuje ľudstvo!

Vďaka tejto narýchlo vyrobenej nebezpečnej vakcíne, ktorá má viac nežiaducich účinkov ako akákoľvek vakcína v histórii, sa miliardy ľudí teraz prvýkrát v živote dozvedajú o ničivých rizikách vakcín vo všeobecnosti! Neprekvapilo by ma, keby to v budúcnosti viedlo k úplnému zákazu vakcín. Kto vie…

Musíte to pochopiť: Trump nikdy nemôže verejne povedať, aké zlé sú vakcíny. Hneď by ho všetky veľké médiá a väčšina skorumpovanej vlády (ľavica aj pravica!) obvinili z vraždenia americkej populácie. Takže musí byť múdry. Dal svetu “vakcíny”, tým pádom sa môžu ukončiť lockdowny a plán zničiť ľudstvo prostredníctvom nekonečných výluk zlyhá.

Samozrejme, musí povedať, že sú “bezpečné a účinné”, ale aj to prebúdza svet, pretože ľudia počujú tvrdenie “bezpečné a účinné”, zatiaľ čo okolo seba vidia, akú deštrukciu tieto vakcíny spôsobujú. To podkopáva ich slepú dôveru vo vlády a “zdravotnícke” inštitúcie, čo je opäť obrovský úder na pevnosť kontroly elít nad svetom.

Globalisti sú samozrejme zdesení, pretože toto nebol ich plán. Preto teraz všetci zúrivo kričia:

‘Vakcíny vás vlastne ani nechránia, stále potrebujete lockdowny, vakcíny v podstate nič nerobia. Stále môžete dostať a preniesť COVID-19.

Samozrejme, totálne šialenstvo, ktoré prebúdza aj tie najvypranejšie mozgy medzi nami. ‘Kto preboha chce podstúpiť lekársky experiment, ktorý ani nič nerobí? Čoraz viac ľudí si kladie otázky, čo je to posledné, čo elita potrebuje. Vidíte, ako strategické kroky Donalda Trumpa doslova ničia plány zlých globalistov?

Smrteľná daň voľby nevedomosti

Samozrejme, že je tragické, že ľudia trpia vakcínami. Ale buďme úprimní: množstvo informácií varujúcich svet pred týmito vakcínami je také obrovské, také ohromujúce…. Je to skutočne vedomá voľba mnohých ľudí, ktorí odmietajú všetku túto múdrosť, a ako povedal Trump na Twitteri, “zabíjajú sa”.

Biblia hovorí o tom, ako Múdrosť stojí na rohoch ulíc a kričí na ľudí, aby ich varovala. Oni však namiesto múdrosti uprednostňujú hlúposť, v dôsledku čoho kráčajú do vlastnej záhuby. Je to základná realita tohto života: keď odmietame zdravú múdrosť, skončíme v záhube. Iba múdrosť nás udrží v bezpečí.

Trump kričal zo striech, že žiadne vakcíny nie sú potrebné, pretože existujú lieky. Počul to každý, kto mal uši. Potom musel zahrať vojnovú hru, aby zastavil Nový svetový poriadok, tým, že presadil vakcínu, ktorá je experimentálna, preto nemôže byť nariadená, no mala by pomôcť ukončiť lockdowny.

Dúfam, že chápete, v akej vojne sa nachádzame a strategický spôsob, akým musí Trump postupovať, aby zachránil Ameriku a svet pred globalistickým Novým svetovým poriadkom. Ak sa podarí zastaviť lockdowny, ich plán zlyhá a sloboda sa obnoví! Práve o to ide.

Volebná krádež bola súčasťou plánu

Potom je tu volebný podvod. Naozaj si myslíme, že to bolo pre prezidenta Trumpa a jeho podpornú skupinu vojenských spravodajských služieb prekvapením? Samozrejme, že nie. Nezáleží na tom, čo si myslíme o operácii vojenskej spravodajskej služby s názvom Q, faktom je, že presne predpovedali všetko, čo sa doteraz stalo.

Varovali vlastencov, že prezidentom bude Biden, že dôjde k nevyhnutnej odstrašujúcej udalosti, že musíme prejsť tmou, aby sme uvideli svetlo, že voľby budú ukradnuté a že kontrolu nad Bielym domom prevezme zahraničný subjekt. Dokonca aj útok na Kongres a pokus o impeachment boli predpovedané.

Nie nadarmo Q stále opakoval: “Dôverujte plánu” a “Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza”.

Títo vlastenci z vojenskej rozviedky a bohabojní bojovníci za slobodu pripravovali zvrhnutie skorumpovanej mocenskej štruktúry celé desaťročia. Patria – pokiaľ som mal možnosť rozoznať – medzi najinteligentnejších a najmúdrejších ľudí na zemi. Tvrdia, že majú prístup ku všetkým informáciám na tomto svete a vidia a počujú všetko, čo elita robí.

Samozrejme, že volebná krádež bola súčasťou ich plánu. Vedeli, čo bezbožní pripravujú. George Soros to počas svojho prejavu na Svetovom ekonomickom fóre povedal jasne a zrozumiteľne:

Trump je hrozba, ktorá v roku 2020 zmizne.

Čo sa deje teraz? Môže Trump osobne odhaliť všetky dôkazy o krádeži volieb? Samozrejme, že nie. Jednoducho by ho obvinili z klamstva a mnohí Američania by ho nenávideli ešte viac. Čo teda Trump robí? Umožňuje Američanom, aby odhalili dôkazy o krádeži volieb. Odstúpil, akoby “akceptoval” výsledky volieb, a medzitým Mike Lindell produkuje epické dokumenty, ktoré dokazujú, ako boli voľby ukradnuté. BUM!

Trumpa nemožno obviniť, že odmieta prijať svoju “prehru”, a nezávislí občania robia svoju prácu. Ďalším prvkom umožnenia krádeže volieb je, že to spôsobí, že sa odhalia všetci skorumpovaní politici. Takže teraz Trump vidí všetky pravé tváre a vie, kto bol celý čas zradcom. Všetka korupcia sa odhaľuje.

VOJENSKÁ OPERÁCIA
Celkovo si myslím, že sme svedkami veľmi inteligentne rozpracovanej operácie, ktorá nakoniec zachráni Ameriku a v konečnom dôsledku aj celý svet.

Nie nadarmo vedúci predstavitelia 28 krajín požiadali prezidenta Trumpa, aby im pomohol brániť slobodu v ich krajinách. Pripravujem video, ktoré to ukazuje.

Páči sa mi, ako Trump teraz propaguje tieto vakcíny a ako Ivanka ukazuje, ako si údajne dáva “injekciu”? Nie. Nenávidím to celou svojou bytosťou. Ale viem, o čo tu ide. Ak budú lockdowny pokračovať, národy sa ponoria do extrémnej chudoby a globalistom sa podarí ich Veľký reset a Nový svetový poriadok, bude to koniec ľudstva, pretože v ďalšej fáze presadia program transhumanizmu. Potom sa tento svet stane jedným technologickým kybernetickým väzením, v ktorom budú žiť len poslušní kyborgovia a roboti.

To nie je scenár pre film, to je šialená realita, ktorú si títo šialení psychopati predstavujú. A to všetko pod rúškom “udržateľnosti”. Jediné, čo chcú udržať, je ich moc a kontrola. Ako môže toľko tisíc vodcov nasledovať ich šialenstvo, je pre mňa záhadou. Predpokladám, že už tak dlho kráčajú po krivolakých cestičkách kompromisov, že stratili schopnosť jasného myslenia, a navyše ich túžba po postavení a peniazoch ešte viac zaslepuje.

Niektorí trvajú na tom, že Trump slúži aj temnej strane, ale mne to nesedí. Skutočnosť, že celé kulty čarodejníc a satanistov po celom svete sa postavili, aby Trumpa verejne prekliali, ukazuje, ako ho ríša temna nenávidí. Keby bol na ich strane, globálne spoločenstvo čarodejníkov a satanistov by na neho nikdy takto nezaútočilo. Ešte nikdy v histórii nedošlo k takému organizovanému úsiliu čarodejníc a satanistov z celého sveta, aby sa spoločne pokúsili zničiť nejakú osobu.

Nenávisť mainstreamových médií voči Trumpovi tiež jasne ukazuje, v akom tábore sa nachádza. Médiá bijú len svojich nepriateľov! Dokonca aj spolupráca viacerých národov na celom svete s cieľom ukradnúť voľby je solídnym dôkazom toho, že Trump je pre cabalu hrozbou.

Som presvedčený, že príde deň, keď sa voľby prehodnotia a spravodlivo sa uzná prezident – v drvivej väčšine zvolený ľudom. Teraz sa jednoducho nachádzame v ťažkom období čakania, vytrvalosti a plnenia našej úlohy v tomto boji za spásu ľudstva. A verte tomu alebo nie: každý z nás zohráva rozhodujúcu úlohu. Ste potrební rovnako ako ja. Môžete urobiť oveľa viac, než si uvedomujete: modliť sa, šíriť pravdu, podporovať iných bojovníkov za slobodu a tak ďalej.

Ak všetci vytvoríme JEDEN HLAS na celom svete, nič nás nezastaví.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Lubka
Lubka
2 years ago

zakony vesmiru: Kristus, A.G.Sidorov

jirik
jirik
2 years ago

Je mi z toho smutno, ale i já mám blokaci pro sdílení. Lidi neposlouchejte zprávy o tom, ze dobrovolníci nejsou potřeba. Jsou potřeba všude. Ti nahoře asi mají plán a potřebují, aby nikdo o ničem nevěděl! Lidi volají po pomoci!
odkaz zkrácen https://1url.cz/cKElU
***** ****
Pomoc pro velkou rodinu:

Irena Houšková je s uživatelem Petr Krivanek.
2 hod ·
Dobrý den,obracím se na vás s prosbou o pomoc,pro jednu rodinu z Hrušek,která přišla úplně o všechno.Při řádění tornáda,na ně dům spadl a je vyhrabali z trosek.Paní je na tom psychicky velmi zle a pán k tomu nemá daleko.Ještě mají dvě dcery.Jedné je teprve 7let a druhá je o trošku starší.Tornádo jim zničilo i auto a dnes je jejich pozemek jen holý plac.Rodina momentálně přežívá ve vypůjčené garsonce,ale tam může pobývat jen měsíc.Rodiče také nemůžou pomoci,sami mají zničený dům tornádem.Nedávno dokončili vnitřní rekonstrukci domu a 5.června měli svatbu,tak jsou finančně vyčerpaní.Navíc pán v březnu prodělal mrtvičku a teď má otřesk mozku.Prosím vás,kdo jim můžete nějak pomoci a chcete jim pomoci,aby jste se na pána obrátili a třeba se s ním i domluvili.Potřebuje co nejdřív začít stavět,ptž opravdu nemá,kam jinam by šli.Od státu dostali 57.900kč na celou rodinu a to je fakt žalostně málo,když nemají ani co na sebe a výhledově nemají ani kde bydlet.Neumím a ani si nechci představovat,co to je za hrůzu přijít o všechno.My bychom jim rádi pomohli ale všechny své rezervy jsme poslali do těch sbírek.Auto taky nemáme a navíc žijeme za Plzní.Peníze ze sbírek jsou také zatím v nedohlednu.Bylo tam 3/4miliardy už po třech dnech a ti lidé stále nedostali ani korunu.Pán má tady na fb profil-Petr Krivanek.Má tam fotky a videa z toho neštěstí,kdyby jste mi nevěřili,tak se tam podívejte.A tel.má:721952529 Děkuji i za případné sdílení
https://www.facebook.com/groups/129538664044755