Devolúcia časť 1. – Ako sme sa sem dostali?

23/08/2021 | Q/Trump/Aliancia

Séria devolúcia odhaľuje postupné kroky Trumpa a jeho dosadených osôb vo vláde pre zabezpečenie jeho moci, ako spoločne s nimi zabezpečili dôkazy volebného podvodu a dokazujú jeho brilantné predvídavé schopnosti. Potvrdzuje pozíciu armády a Trumpa ako ich hlavného veliteľa a poukazuje na zapojenie zahraničných nepriateľov do pokusu o zničenie USA. Trump vedel presne čomu čelí, vopred sa pripravil na všetky možnosti a táto séria iba potvrdzuje to, že to najlepšie iba prichádza a postupne sa odhaľuje všetko podľa plánu.


Čo je devolúcia?

Koncepcia devolúcie je základom a súčasťou prísne tajných vládnych plánov kontinuity vlády. Plánom kontinuity vlády sa budem podrobne venovať v niektorom z budúcich príspevkov. Pozrite si tento článok v časopise Newsweek z roku 2020. Správa síce predstavuje Devolúciu v kontexte pandémie, ale aj tak poskytuje dostatok podrobností na to, aby dokázala, že Devolúcia existuje a bola témou, ktorú Trump skúmal.

Z článku Newsweek:

Už existujú nadštandardne tajné pohotovostné plány, čo má armáda robiť, ak budú všetci ústavní nástupcovia neschopní. Pohotovostné rozkazy boli vydané pred viac ako troma týždňami, aby sa tieto plány pripravili nielen na ochranu Washingtonu, ale aj na prípravu na možnosť určitej formy stanného práva.

Podľa nových dokumentov a rozhovorov s vojenskými expertmi sú rôzne plány – s kódovými názvami Octagon, Freejack a Zodiac – podzemnými zákonmi na zabezpečenie kontinuity vlády. Sú také tajné, že v rámci týchto mimoriadnych plánov by sa “decentralizáciou” mohli obísť bežné ústavné ustanovenia o nástupníctve vlády a kontrolu by mohli prevziať vojenskí velitelia v celej Amerike.

Článok bol uverejnený 18. marca 2020 a tvrdí sa v ňom: “Pohotovostné príkazy boli vydané pred viac ako tromi týždňami, aby boli tieto plány pripravené…”. To znamená vo februári 2020. Trump nariadil armáde, aby preskúmala a pripravila plány kontinuity vlády. Myslím si, že podstatný je časový harmonogram tejto záležitosti.

Všimnite si tento článok týkajúci sa “okrajovej teórie“, ktorú predostrel senátor Tom Cotton, a všimnite si dátum. “Teória”, podľa ktorej vírus pochádza z laboratória biologickej bezpečnosti, sa objavuje približne v rovnakom čase, keď Trump nariaďuje armáde pripraviť plány kontinuity vlády.

Dnes už vieme, že táto “teória” je takmer určite pravdivá. Dá sa predpokladať, že vojenská rozviedka bola v tom čase v obraze, aj keď Trump až 1. mája 2020 verejne vyhlásil, že videl dôkaz, že vírus pochádza z laboratória.

Okolo pandémie Covid-19 je stále toľko dezinformácií a je to zámer. Bola to náhoda? Bola to biologická zbraň? V závislosti od platformy, ktorú používate, vám tieto otázky možno ani nebude dovolené položiť. Odpoveď na tieto otázky je však pre teóriu devolúcie kľúčová, pretože bola štartovacou plochou pre krádež volieb v roku 2020 a napokon aj zámienkou na to, aby Trump nechal našu armádu pripraviť sa na devolúciu.

Covid-19

Ak sa objektívne pozriete na Trumpovo zaobchádzanie s Čínou, jeho politika bola skôr proamerická než pročínsky prístup predchádzajúcich administratív. V auguste 2017 nariadil Úradu obchodného zástupcu Spojených štátov, aby prešetril čínske hospodárske praktiky. Ich následná správa napadla mnohé aspekty čínskej menovej politiky.

Trump začal zavádzať clá na čínske výrobky s odvolaním sa na “obchodný deficit vo výške 500 miliárd USD ročne s krádežou duševného vlastníctva vo výške ďalších 300 miliárd USD”. (Krádežiam duševného vlastníctva sa budem venovať v jednom z budúcich príspevkov) Tieto clá viedli k “obchodnej vojne”, ktorá vyvrcholila podpísaním prvej fázy obchodnej dohody 15. januára 2020.

Prečo je tento dátum dôležitý? Pretože hneď nasledujúci deň sa začalo Trumpovo súdne konanie o obžalobe v senáte.

Spomeňte si na august 2019.

Tlak na Bidenovu rodinu pre jej väzby na Ukrajinu a Čínu sa stupňuje. Takmer sa zdá, že Durham by mohol kedykoľvek hodiť kladivo na Obamovu administratívu za Špionážnu aféru. “Whistle-blower” prichádza s obvinením quid-pro-quo a v Snemovni reprezentantov prebieha vyšetrovanie impeachmentu. Keďže však v Senáte majú väčšinu republikáni a neexistujú dôkazy o quid-pro-quo, všetci vedia, že prezident bude oslobodený.

Platforma Amerika na prvom mieste, na ktorej Trump viedol kampaň, fungovala. Ekonomika bola na vzostupe. Vyhrával “obchodnú vojnu” s Čínou. Žiadny zo škandálov, ktoré sa naňho vrhli, sa neujal. Impeachmentom bol nepoškodený. Spolu s ďalšími dvoma najvýznamnejšími hrozbami pre Ameriku (demokratmi a médiami) sa Čína zúfalo snažila dostať Trumpa z funkcie. Čína uprednostňovala Bidenovo prezidentstvo, a ako sa zistilo na Laptop Hunter Biden; v Bidenovej administratíve by mala majetkový podiel.

Hoci falošné prieskumy hovorili niečo iné, zdalo sa, že demokrati majú v roku 2020 len malé šance. Momentum bolo hmatateľné. Jediný spôsob, ako by demokrati mohli vyhrať voľby, bolo ukradnúť ich.

Aké príhodné, že Covid-19 im poskytol takúto príležitosť.

Teraz sa môžete sami rozhodnúť, či bol únik informácií zámerný alebo nie, ale čo povedal samotný prezident DJT?

“Prešli sme najhorším útokom, aký sme kedy zažili na našu krajinu”.

V stredajšom rozhovore s novinármi v Oválnej pracovni Bieleho domu Trump povedal: “Prešli sme najhorším útokom, aký sme kedy zažili na našu krajinu, toto je najhorší útok, aký sme kedy zažili.

“Je to horšie ako Pearl Harbor, je to horšie ako Svetové obchodné centrum. Takýto útok tu ešte nebol.

“A nikdy sa to nemalo stať. Mohol byť zastavený hneď pri zdroji. Mohol byť zastavený v Číne. Malo sa to zastaviť hneď pri zdroji. A to sa nestalo.”

Voľby

Na voľbách v roku 2020 bolo kontroverzné všetko. Sediaci prezidenti nezískavajú hlasy a nie sú opätovne zvolení. Obama mal o 3 milióny hlasov menej a bol znovuzvolený s celkovým počtom takmer 66 miliónov hlasov. Trump získal takmer 12 miliónov hlasov a prehral s celkovým počtom viac ako 74 miliónov hlasov. Bolo zrejmé, že Covid-19 bol zámienkou pre masové počty hlasov zaslaných poštou. Istý známy politik raz povedal:

“Hlasovacie lístky zasielané poštou sú mimoriadne náchylné na podvody” – Jerry “Pampers” Nadler

Miestni demokratickí úradníci a RINO protiústavne zmenili volebné zákony v rozhodujúcich štátoch, aby vytvorili väčší počet hlasovaní poštou.

Trump to čakal na míle ďaleko:

Americký prezident Donald Trump varoval svojich republikánov, že ich protivníci môžu “ukradnúť” novembrové voľby, keďže jeho strana ho pomazala za svojho kandidáta.

“Využívajú Covid, aby oklamali americký ľud,” povedal Trump delegátom v prvý deň straníckeho zjazdu v Severnej Karolíne. Zopakoval tvrdenie, že hlasovanie poštou by mohlo viesť k podvodom na voličoch. Očakáva sa, že v dôsledku pandémie koronavírusu bude poštou hlasovať bezprecedentný počet Američanov.

Prezident Trump v pondelok ešte viac spochybnil priebeh volieb v USA, keď tvrdil, že jediná možnosť, ako by v novembri prehral, je, že by boli voľby “zmanipulované”. Trump túto poznámku vyslovil v pondelok popoludní na záver prejavu k svojim priaznivcom v meste Oshkosh v štáte Wis, keď ich prosil, aby išli voliť. Nasledovala po mesiacoch Trumpovho tvrdenia bez dôkazov, že rozsiahle hlasovanie poštou počas pandémie koronavírusu by pozvalo do volieb podvodníkov.


Takýchto príkladov sú tisíce a dokonca aj niekoľko pred rokom 2020:

Novozvolený prezident Donald Trump v nedeľu bez dôkazov tvrdil, že “milióny ľudí” hlasovali za Hillary Clintonovú nelegálne a inak by vyhral ľudové hlasovanie. Ide o bezprecedentné tvrdenie zo strany zvoleného prezidenta. Trump vyhral v Zbore voliteľov, a teda aj v Bielom dome, ale demokratická kandidátka nad ním vedie v ľudovom hlasovaní približne o dva milióny hlasovacích lístkov. “Okrem toho, že som s prehľadom vyhral vo volebnom kolégiu, vyhral som aj v ľudovom hlasovaní, ak odpočítame milióny ľudí, ktorí hlasovali nelegálne,” napísal Trump na Twitteri.
“Ďalšie správy o hlasovacích zariadeniach, ktoré prepínajú hlasy Romneyho na Obamu. Všímajte si dobre tieto stroje, nenechajte si ukradnúť hlas.”


Čo teda urobíte ako prezident, keď viete, že sa v našich federálnych voľbách rozmáhajú podvody? Prijmete opatrenia. Trumpa počas volieb v roku 2016 všetci podcenili. Stále dochádzalo k podvodom, ale on ich dokázal prekonať. Boli podcenení, pretože verili vlastným falošným prieskumom a mysleli si, že Trump nemá šancu. On vedel rovnako ako všetci ostatní, že podvody sú ich jedinou cestou k víťazstvu, takže sa na ne pripravil.

Dňa 11. mája 2017 zriadil prezidentskú poradnú komisiu pre integritu volieb.

V septembri podpísal výkonný príkaz o uvalení určitých sankcií v prípade zahraničného zasahovania do volieb v Spojených štátoch.

V novembri 2018 vytvoril Agentúru pre kybernetickú bezpečnosť a bezpečnosť infraštruktúry.

V decembri 2019 Trump vytvoril vesmírne sily.

Podrobne sa jeho pôsobeniu v úrade budem venovať v niektorom z budúcich príspevkov, ale tieto kroky znamenajú, že Trump aktívne podnikal kroky na zabránenie volebnej krádeži.

Skutočná teória

Prezident Trump s pomocou armády Spojených štátov prichytil zahraničných protivníkov, ktorí pomáhali demokratom s krádežou volieb. Ide o niečo väčšie než len obyčajnú korupciu a škandál.

Ide o vojnu.

Nechali Bidena nastúpiť do funkcie, ale to nič neznamená. Všetky spôsobené škody sa dajú a budú zvrátené. Ich čas “vo funkcii” povedie len k tomu, že viac ľudí bude chcieť Trumpa späť. Biden nemá žiadnu zmysluplnú operačnú kontrolu nad armádou a nedovolia, aby nás postihla nejaká skutočná škoda, kým sa bojisko pripraví na akékoľvek odhalenie.

Ak sa pozriete na kroky, ktoré Trump podnikol pred voľbami, bol pripravený na všetko, čo by mohli demokrati vytiahnuť. Naša vojenská rozviedka (vesmírne sily) monitorovala a zachytila skutočný počet hlasov. Verím, že audity otvoria oči a všetko odštartujú.

“Ak mal Trump spočítané hlasy, prečo nič neurobil? Prečo sme nevideli žiadny “skutočný” dôkaz o podvode na voličoch”?

Covid všetko zmenil. Keď Trump povedal, že Covid bol útok, vyhlásil, že to bolo “horšie ako Pearl Harbor”. Ak by DJT mal informácie, že demokrati s pomocou Číny ukradnú voľby, považovalo by sa to za vojnový čin. Myslíte si, že by to Trump dovolil? Dovolila by naša armáda Číne dosadiť za prezidenta bábku? Na devolúciu sme sa pripravili po zhromaždení informácií o úniku z laboratória a aktivovali sme ju niekedy medzi 3. novembrom a 20. januárom.

“Už je neskoro, zbor voliteľov hlasoval za Bidena”… “neexistuje žiadny právny precedens uvedený v ústave, aby bol znovu dosadený do funkcie”. Bla bla bla.

Sme v úplne bezprecedentnej situácii.

Keby zajtra prišla armáda a ukázala vám definitívny dôkaz, že Čína pomáhala demokratom ukradnúť voľby, povedali by ste: “no dobre, žiadny precedens. Môžete ma zaviesť do môjho prideleného gulagu?” alebo by ste povedali: “F&@% , to nemôže zostať bez odozvy.” Trump si vybral to druhé.

Musíme sa vrátiť späť a prehodnotiť všetko, čo sa stalo od vypustenia Covid. Naši nepriatelia sa sprisahali s cieľom zaútočiť na USA biologickou zbraňou, aby ukradli voľby jednej z našich politických strán. To je skutočný prevrat.

Uvažovali sme príliš malomeštiacky.

Viete, kto nemyslel v príliš malom meradle?

Prezident Donald John Trump

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

Monika
Monika
2 years ago

Ďakujeme a netrpezlivo očakávame ďalšie infá❤️