Povedal Trumpovi jeho strýko o chýbajúcich dokumentoch Tesly a lietajúcich tanieroch?

18/08/2021 | Q/Trump/Aliancia

Strýko prezidenta Donalda Trumpa, John G. Trump, bol od roku 1936 až do svojho odchodu do dôchodku v roku 1973 profesorom elektrotechniky na Massachusettskom technologickom inštitúte (MIT). Je známe, že odtajnené dokumenty potvrdzujú, že v januári 1943 bol profesor Trump vyzvaný FBI, aby zhodnotil osobné dokumenty Nikolu Teslu len niečo vyše týždňa po jeho smrti. Nie je však známe, že existuje aj uniknutý utajovaný dokument, ktorý spája profesora Trumpa aj s ďalšou slávnou udalosťou v dejinách USA – haváriou lietajúceho taniera v Roswelli v roku 1947.

Podľa pamätnej listiny, ktorú zverejnila Národná akadémia inžinierstva, John Trump nastúpil na MIT, aby spolupracoval s profesorom Robertom J. Van de Graaffom, ktorý bol priekopníkom v “novej oblasti výroby a aplikácií supervysokého napätia”. Po získaní doktorátu pod vedením Van de Graaffa v roku 1933 sa Trump stal v roku 1936 docentom a v roku 1952 riadnym profesorom na MIT.

Robert Van de Graff demonštruje jeden zo svojich prvých generátorov. Kredit: Massachusetts Institute of Technology.

Podľa pamätnej tabule:

John Trump mal dva hlavné záujmy: izoláciu supervysokých napätí vo vákuu a stlačených plynoch a biologické aplikácie vysokonapäťového žiarenia.

Počas druhej svetovej vojny pracoval Trump na mikrovlnnom radare v Radiačnom laboratóriu MIT, kde pôsobil ako “riaditeľ terénnych služieb”, a bol tiež vyslaný do britskej pobočky Radiačného laboratória, kde spolupracoval priamo s generálom Dwightom D. Eisenhowerom:

V roku 1944 bol vymenovaný za riaditeľa laboratória a poverený priamou spoluprácou s Eisenhowerovým vojenským velením. Pri oslobodení Paríža vrazil Trump do mesta spolu s generálom Eisenhowerom a okamžite začal zakladať parížsku pobočku Rádiologického laboratória.

Trumpove odborné znalosti v oblasti vysokého napätia a žiarenia boli všeobecne uznávané americkými úradmi a bol tiež veľmi dobre oboznámený s požiadavkami na prácu v tajných vládnych programoch.

V roku 1943 zohral významnú úlohu pri skúmaní osobných dokumentov Nikolu Teslu, ktoré krátko po Teslovej smrti 13. januára získala FBI/Úrad pre úschovu cudzieho majetku. V dokumente FBI bol Trump zaradený medzi vedcov a odborníkov, ktorí skúmali Teslove dokumenty:

Tesla bol autorom viac ako 200 patentov udelených po celom svete a vyslovil množstvo tvrdení o budovaní lúčov smrti a elektrostatických energetických stien, ktoré by mohli ochrániť každú krajinu pred útokom.

Medzi Teslovými vynálezmi bolo aj revolučné lietadlo v tvare disku – lietajúci tanier -, na ktoré údajne podal patentovú prihlášku začiatkom 20. storočia, ale nebola mu udelená z dôvodu národnej bezpečnosti. Tesla zrejme plánoval, že jeho lietajúci tanier bude diaľkovo napájaný “svetovým bezdrôtovým systémom”, o ktorom prvýkrát hovoril v článku z 5. marca 1904 s názvom: “Prenos elektrickej energie bez drôtov”. Tesla v ňom napísal:

Nielenže by bolo možné posielať telegrafické správy na akúkoľvek vzdialenosť bez drôtov, ako som si už dávno uvedomil, ale aj vtlačiť celej zemeguli slabé modulácie ľudského hlasu, ba čo viac, prenášať energiu v neobmedzenom množstve na akúkoľvek pozemskú vzdialenosť a takmer bez strát…

Tesla ďalej opisoval, ako by jeho “svetový bezdrôtový systém” bol napájaný zariadeniami podobnými jeho legendárnej Wardenclyffovej veži, ktoré by boli nakoniec schopné generovať obrovské elektrostatické náboje, ktoré by prekonali náboje vyskytujúce sa v bleskoch:

Je ťažké vytvoriť si primeranú predstavu o úžasnej sile tohto jedinečného zariadenia, pomocou ktorého sa zmení svet. Elektromagnetické žiarenie sa zníži na zanedbateľné množstvo a udržia sa vhodné podmienky rezonancie, obvod pôsobí ako obrovské kyvadlo, ktoré do nekonečna uchováva energiu primárnych vzruchov a dojmov na Zemi a jej vodivej atmosfére rovnomerné harmonické oscilácie s intenzitou, ktorá, ako ukázali skutočné testy, môže byť posunutá tak ďaleko, že prekoná intenzitu dosiahnutú pri prirodzených prejavoch statickej elektriny.

Teslov návrh na vybudovanie “svetového bezdrôtového systému”, ktorý by mohol napájať akékoľvek vzdialené zariadenie vrátane ním navrhovaného lietajúceho taniera, bol určite revolučný. Rozhodujúce pritom je, že jeho návrh na vybudovanie zariadení schopných generovať obrovské elektrostatické náboje bol presne tou témou, na ktorú sa špecializoval profesor Trump na MIT svojou prácou o Van de Graaffových generátoroch!

Takže Tesla naozaj navrhol lietajúci tanier, ktorý by bol poháňaný nejakým Van de Graaffovým generátorom?

Newyorský vynálezca Otis Carr tvrdí, že sa s Teslom spriatelil v roku 1937, keď Tesla býval v hoteli New Yorker, a že ho Tesla inštruoval, ako zostrojiť lietajúci tanier, ktorý by bol poháňaný elektrickým generátorom.

O viac ako desať rokov neskôr sa Carrovi podarilo získať patent na svoje revolučné lietajúce taniere, ktoré nazval zariadením pre zábavný park, aby ho schválil americký obchodný a patentový úrad. Po získaní súkromných finančných prostriedkov na stavbu svojho OTC-XI úspešne otestoval svoj lietajúci tanier v roku 1961. Podľa jedného z Carrových bývalých zamestnancov, Ralpha Ringa, boli v tanieri zabudované vysokonapäťové stroje na pohon a navigačné systémy.

Žiaľ, Ring tiež rozprával o tom, ako Carrov výrobný závod prepadli a zatvorili federálni agenti na základe falošných obvinení z podvodu s cennými papiermi.

Ak máme veriť Carrovi a Ringovi, civilná vesmírna loď založená na myšlienkach a vynálezoch Nikolu Teslu bola úspešne postavená a otestovaná v roku 1961. Našli sa po Teslovej smrti v jeho osobných dokumentoch nejaké jeho nápady na zostrojenie zariadenia s lietajúcim tanierom?

V článku v časopise New Yorker bola opísaná úloha Trumpa pri hodnotení Teslových dokumentov:

Trump sa počas druhej svetovej vojny podieľal na výskume radarov pre spojencov a v roku 1943 FBI dostatočne dôverovala jeho technickým schopnostiam a diskrétnosti, aby ho povolala, keď Nikola Tesla zomrel vo svojej izbe v hoteli New Yorker na Manhattane, čo vyvolalo otázku, či nepriateľskí agenti mohli mať šancu dozvedieť sa niektoré z jeho tajomstiev skôr, ako sa našlo telo. (Jednou z obáv bolo, že Tesla pracoval na “lúči smrti”.) Ako uvádzajú Margaret Cheneyová a Robert Uth v knihe “Tesla, majster blesku”

Profesor Trump preskúmal Teslove dokumenty a zariadenia a napísal správu pre FBI, v ktorej uviedol, že sa v nich nenašlo nič dôležité pre národnú bezpečnosť:

Na základe tohto skúmania som dospel k záveru, že medzi dokumentmi a majetkom Dr. Teslu sa nenachádzajú žiadne vedecké poznámky, opisy doteraz neodhalených metód alebo zariadení, ani skutočné prístroje, ktoré by mohli mať pre túto krajinu významnú hodnotu alebo ktoré by predstavovali nebezpečenstvo v nepriateľských rukách. Nevidím preto žiadny technický ani vojenský dôvod, prečo by sa mal majetok ďalej opatrovať.

Profesor Trump ďalej uviedol svoj záver o význame Teslovej práce za predchádzajúcich 15 rokov:

Nemalo by byť diskreditáciou tohto významného inžiniera a vedca, ktorého solídne príspevky k elektrotechnickému umeniu sa objavili na začiatku tohto storočia, keď uvediem, že jeho myšlienky a snahy počas najmenej posledných pätnástich rokov mali predovšetkým špekulatívny, filozofický a trochu propagačný charakter – často sa týkali výroby a bezdrôtového prenosu energie – ale neobsahovali nové zdravé, funkčné princípy alebo metódy na realizáciu takýchto výsledkov.

Zdá sa, že na Trumpa neurobilo dojem Teslovo pozadie ani to, čo sa našlo v jeho dokumentoch, pokiaľ išlo o jeho potenciálne vojnové využitie.

Vzhľadom na Teslove tvrdenia a na to, čo o jeho revolučných myšlienkach zistili mnohí výskumníci, sa to zdá byť zvláštne. Buď Trump nenašiel nič dôležité, ako to nahlásil FBI, alebo dostal pokyn od vyšších vojenských orgánov, aby vo svojej správe pre FBI zatajil skutočný význam Teslových dokumentov.

Podľa Margaret Cheneyovej, autorky knihy Tesla: Cheney, autorky knihy Muž mimo času, niektoré Teslove dokumenty, vynálezy a patentové prihlášky boli zhabané agentmi FBI a nikdy neboli zverejnené. Ak má Cheneyová pravdu, potom John Trump skutočne našiel medzi Teslovými zbierkami dôležité predmety, ktoré boli zabavené a dodnes sú pred verejnosťou utajené.

Napriek kontroverzii o tom, čo bolo z Teslovej zbierky získané, je jasné, že pracoval na vývoji revolučných technológií, z ktorých niektoré sú relevantné pre pohonné systémy lietajúcich tanierov. Tvrdenia Otisa Carra priamo spájajú Teslu s takýmito exotickými technológiami pohonu.

Význam toho všetkého spočíva v tom, že John Trump bol človek, ktorého FBI chcela, aby im pomohol rozhodnúť, či Teslove osobné dokumenty obsahujú revolučné technológie, ktoré sú dôležité pre národnú bezpečnosť, alebo nie. FBI v podstate považovala Trumpa za odborníka, ktorý by mohol dať potrebné odporúčania týkajúce sa revolučných technológií, z ktorých niektoré sa týkali lietajúcich tanierov, ktoré FBI a americká armáda tajne skúmali na základe toho, čo sa našlo v Roswelli a na iných miestach havárií.

Málo známym historickým faktom je, že Van de Graaffove generátory, na ktoré sa profesor John Trump špecializoval na MIT, boli kľúčovou súčasťou výskumu lietajúcich tanierov, ktorý sa tajne vykonával v nacistickom Nemecku. Podľa Vladimíra Terziského, elektroinžiniera, ktorý bol pred emigráciou do USA členom Bulharskej akadémie vied, boli Van de Graaffove stroje súčasťou pohonného systému rôznych prototypov lietajúcich tanierov vyvíjaných nacistickým Nemeckom.

Terziski vysvetlil, že modely Vril a Haunebu disponovali elektro-gravitačným pohonným systémom nazývaným pohony Thule-Tachyonator. Tie boli prvýkrát vyvinuté v roku 1939 nacistickou vývojovou jednotkou SS, ktorá používala Van de Graaffove generátory, ako sa dozvedel z dokumentov SS, ktoré Terziski získal a zverejnil po rozpade Varšavskej zmluvy:

Táto skupina vyvinula do roku 1939 revolučný elektromagneticko-gravitačný motor, ktorý zdokonalil stroj na voľnú energiu Hansa Colera na Konvertor energie spojený s Van de Graaffovým pásmovým generátorom a Marconiho vírovým dynamom [sférická nádrž s ortuťou] na vytvorenie silných rotujúcich elektromagnetických polí, ktoré ovplyvňovali gravitáciu a znižovali hmotnosť. Bol označený ako Thule … [pohon Tachyonator-7] a mal byť nainštalovaný do disku navrhnutého spoločnosťou Thule.

Ak Trumpove odborné znalosti o Van de Graaffových generátoroch viedli k tomu, že sa dozvedel o pohonných systémoch používaných pri výskume lietajúcich tanierov, existuje nejaký dokumentárny dôkaz spájajúci profesora Trumpa s výskumom a vývojom vlády USA v tejto oblasti?

Skutočne existuje. Majestátny dokument s názvom “White Hot Report” dostal hodnotenie “Vysoká úroveň pravosti” od Dr. Roberta Wooda a Ryana Wooda, ktorí sa špecializujú na skúmanie a overovanie pravosti uniknutých vládnych a vojenských dokumentov, ktorým bol udelený stupeň utajenia MAJIC a podobné stupne.

Uniknutý dokument Majestic sa týka správy vtedajšieho generálmajora Nathana Twininga o potrebe zriadiť stály výbor na vyhodnotenie havárie UFO v Roswelli vzhľadom na mnohé zásadné otázky národnej bezpečnosti týkajúce sa návštevy mimozemského života a ich pokročilých technológií. V správe White Hot Report sa opisuje zoznam vedeckých inštitúcií, ktoré sa zaoberajú štúdiom takýchto mimozemských artefaktov. Medzi nimi je na poprednom mieste uvedený MIT.

Ide o ohromujúci objav, pretože priamo spája inštitúciu, v ktorej pracoval profesor Trump, s tajnými vládnymi štúdiami o havárii UFO v Roswelli. Vzhľadom na Trumpovu odbornosť v oblasti vysokonapäťového žiarenia a Van de Graaffových generátorov, jeho úlohu v roku 1943 pri hodnotení Teslových osobných dokumentov a prácu pre utajované vládne programy USA počas druhej svetovej vojny možno usúdiť, že Trump takmer určite patril medzi odborníkov MIT, s ktorými sa konzultovali revolučné technológie nájdené v Roswelli.

Trump bol pravdepodobne veľmi dobre oboznámený aj s prísne tajnými výskumnými a vývojovými snahami amerických úradov o vývoj technológií lietajúcich tanierov pre budúci vesmírny program vďaka svojim odborným znalostiam o Van de Graffových generátoroch – dôležitej súčasti pohonných systémov lietajúcich tanierov.

Veľkou otázkou je, či profesor Trump odovzdal nejaké z týchto úžasných informácií svojmu synovcovi Donaldovi?

John Trump zomrel v roku 1985 vo veku 78 rokov, keď mal Donald 39 rokov a v tom čase bol úspešným realitným magnátom, ktorý často poskytoval rozhovory významným médiám.

Trump sa o svojom strýkovi prvýkrát zmienil v roku 1984 v profile pre New York Times, kde uviedol, že o fyzike a jadrovom odzbrojení začali prvýkrát hovoriť pred 15 rokmi. Donald mal v tom čase približne 23 rokov a rok predtým (v máji 1968) absolvoval Wharton School na Pensylvánskej univerzite, kde získal titul bakalára ekonomických vied.

Denník New York Times vysvetlil, aký vplyv mal na Trumpa jeho strýko v otázke jadrového odzbrojenia:

[Donald Trump] hovorí, že jeho obavy z jadrového holokaustu mu nenapadli počas žiadneho nedávneho televízneho filmu. Hovorí, že ho znepokojuje, odkedy s ním o nej pred 15 rokmi začal hovoriť jeho strýko, jadrový fyzik.

Na tlačovej konferencii 12. júna 2018 po stretnutí so severokórejským vodcom Kim Čong-unom prezident Trump hovoril o svojom strýkovi a o tom, ako mu pomohol formovať názory na dôležitosť jadrového odzbrojenia:

Bol to veľký odborník, bol to veľký génius.

Trumpove zmienky o jeho strýkovi Johnovi ukazujú, aký vplyv mal na formovanie jeho názorov na jadrové odzbrojenie a ďalšie pokročilé vedecké témy. Mohli sa niektoré z týchto diskusií týkať vynálezov, ktoré vyvinul Nikola Tesla, a technológií získaných z havárie UFO v Roswelli?

Existujú dva kroky, ktoré Trump podnikol počas svojej prezidentskej inaugurácie a po nej, ktoré naznačujú, že Teslove vynálezy a havária UFO v Roswelli patrili medzi témy, o ktorých so svojím strýkom súkromne diskutoval.

Počas svojho inauguračného prejavu Trump povedal:

Stojíme pri zrode nového tisícročia, pripravení odhaliť tajomstvá vesmíru, oslobodiť Zem od utrpenia chorôb a využiť energie, priemysel a technológie zajtrajška.

Trump tu jasne naráža na niektoré revolučné technológie, ktoré jeho administratíva plánuje uvoľniť a ktoré zmenia zdravotníctvo, dopravu a vesmírny priemysel.

Podľa Coreyho Gooda, ktorý je zasvätený do tajného vesmírneho programu a ktorého svedectvo sa objavilo v najpredávanejšom dokumentárnom filme Above Majestic, vydal Trump približne deň po svojom inauguračnom prejave prísne tajné memorandum, ktoré sa zaoberá takýmito revolučnými technológiami. Trump v podstate požadoval, aby spravodajská komunita zrušila svoje príkazy na utajenie tisícky z vtedajších 5 680 patentových žiadostí, ktoré boli zadržiavané. Údajne im povedal, aby tak urobili do dvoch rokov.

Je celkom možné, že niektoré zo skonfiškovaných Teslových dokumentov obsahovali patentové prihlášky, ktoré by boli medzi tými, ktoré spravodajská komunita zadržala, a možno by dokonca obsahovali jeho údajné zariadenie lietajúceho taniera, ktoré by bolo diaľkovo napájané celosvetovým bezdrôtovým systémom. Podľa Federácie amerických vedcov sa počet patentových prihlášok zadržaných na základe príkazu na utajenie do konca roka 2017 zvýšil na 5 784.

Ak Trump vydal takéto memorandum, zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by ho spravodajská komunita uviedla do praxe. Môže to byť spôsobené intenzívnym zákulisným bojom medzi Trumpovou administratívou a Deep State, o ktorom som písal v predchádzajúcich článkoch.

Druhé opatrenie naznačujúce, že mu strýko povedal o Teslových vynálezoch a havárii v Roswelli, sa týka návrhu prezidenta Trumpa na vytvorenie vesmírnych síl, a to napriek námietkam Kongresu a dokonca aj americkej armády. Jeho návrh môže byť vedený jeho vedomím, že technológie lietajúcich tanierov obsahujúce vysokonapäťové žiarenie a Van de Graaffove stroje nájdené v Roswelli, o ktorých mu dôverne povedal jeho strýko John, boli pred desaťročiami tajne vyvinuté a zostrojené pre jeden alebo viacero tajných vesmírnych programov.

Myšlienku, že Trump vie o tajných vesmírnych programoch a mimozemskom živote, posilňujú nedávne príspevky vojenskej spravodajskej skupiny spolupracujúcej s jeho administratívou, Q, ktoré potvrdzujú ich reálnosť. Najdôležitejšie je, že Q signalizoval, že Trumpova administratíva má program úplného odhalenia.

Zdá sa, že Trumpova túžba po vesmírnych silách je súčasťou plánu, ako vyrvať kontrolu nad informáciami týkajúcimi sa tajných vesmírnych programov a mimozemského života z rúk Deep State a nadnárodných korporácií. Ak sa Trumpovi podarí zrealizovať svoj plán na posilnenie právomocí Úradu prezidenta Spojených štátov amerických riadiť takéto prísne utajované programy, potom revolučné zmeny, ktoré sľúbil vo svojom inauguračnom prejave, nemusia byť vôbec ďaleko.

Ak áno, možno nakoniec budeme musieť Johnovi Trumpovi poďakovať za to, že svojho synovca v ranom veku inšpiroval k existencii život meniacich zdravotníckych a dopravných technológií spojených s utajovaným výskumom lietajúcich tanierov, z ktorých niektoré majú pôvod ešte v priekopníckom výskume Nikolu Teslu uskutočnenom pred viac ako sto rokmi.

© Michael E. Salla, Ph.D.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments