Trumpov výkonný príkaz sa zameriava na Deep State a otvára dvere k úplnému odhaleniu

13/08/2021 | Q/Trump/Aliancia

21. decembra (2017) sa v USA stalo niečo veľmi zásadné, keď prezident Donald Trump vydal “Výkonný príkaz na zablokovanie majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie”. Príkazom sa vyhlásil stav národnej núdze týkajúci sa ľudských práv a korupcie a vymenovali sa v ňom konkrétne osoby a organizácie, ktorým sa zmrazia bankové účty a majetok bez ohľadu na to, kde vo svete k porušovaniu došlo.

Zatiaľ čo mainstreamové médiá Trumpovo nariadenie zväčša ignorovali, alternatívne médiá mu venovali veľkú pozornosť. Mnohé z nich si všimli, že tento dekrét je oveľa významnejší, než sa na prvý pohľad zdá. Namiesto toho, aby len zmrazil finančné zdroje zahraničných občanov napojených na ruskú sféru vplyvu, ako sa povrchne zdá, je v skutočnosti zameraný na členov “Deep State” (alias Cabaly alebo iluminátov), ktorí sa podieľali na obchodovaní s ľuďmi, pedofílii a systémovej korupcii na celej planéte.

Jazyk výkonného nariadenia je veľmi otvorený, pokiaľ ide o to, ako medzinárodná korupcia a porušovanie ľudských práv ohrozujú národnú bezpečnosť USA:

JA, DONALD J. TRUMP, prezident Spojených štátov amerických, konštatujem, že rozšírenosť a závažnosť porušovania ľudských práv a korupcie, ktoré majú svoj zdroj, úplne alebo z podstatnej časti, mimo Spojených štátov, ako sú tie, ktoré páchajú alebo riadia osoby uvedené v prílohe tohto príkazu, dosiahli taký rozsah a závažnosť, že ohrozujú stabilitu medzinárodných politických a hospodárskych systémov… Spojené štáty sa snažia vyvodiť hmatateľné a významné dôsledky voči tým, ktorí sa dopúšťajú závažného porušovania ľudských práv alebo sa zapájajú do korupcie, ako aj chrániť finančný systém Spojených štátov pred zneužívaním zo strany tých istých osôb.

Preto konštatujem, že závažné porušovanie ľudských práv a korupcia na celom svete predstavujú nezvyčajnú a mimoriadnu hrozbu pre národnú bezpečnosť, zahraničnú politiku a hospodárstvo Spojených štátov, a týmto vyhlasujem stav núdze s cieľom riešiť túto hrozbu.

Výkonný príkaz súvisí s globálnym zákonom Magnitsky o zodpovednosti za ľudské práva, ktorý vznikol v dôsledku vraždy prominentného disidenta odhaľujúceho porušovanie ľudských práv a korupciu v Rusku.

Toto prepojenie môže čitateľov ľahko priviesť k mylnému presvedčeniu, že výkonný príkaz je zameraný výlučne na skorumpovaných ruských úradníkov a na korupciu a porušovanie ľudských práv v krajinách, ktoré sú v ruskej sfére vplyvu. Ako však upozorňujú viaceré alternatívne mediálne zdroje, Trumpov dekrét ďaleko presahuje ruskú sféru vplyvu. V skutočnosti sa zameriava na Deep State a plní jeho sľub z kampane v roku 2016, že “vysuší bažinu” .

Napríklad Jim Stone, nezávislý novinár, píše:

Výkonný príkaz je hneď na začiatku prezentovaný ako národný núdzový stav. Spočiatku sa píše, že ide po cudzincoch, ktorí sú priamo vymenovaní v prílohe na konci. O to však nejde. Prvá časť príkazu len upevňuje druhú časť príkazu, aby sa zabránilo úteku amerických zločincov do cudzích krajín a aby ich cudzinci podporovali.

Aby som to zhrnul:

Vzťahuje sa to Na obchodníkov s deťmi a iné porušovanie ľudských práv, na rozkrádanie a zneužívanie vládnych fondov, na všetkých cudzincov, ktorí majú v USA majetok a urobili čokoľvek proti USA s cieľom podporiť americkú bažinu, každému, kto poruší čokoľvek v tomto príkaze, sa zhabe majetok… .

Anonymný whistleblower používajúci pseudonym MegaAnon tvrdí, že výkonný príkaz viedol k tomu, že mnohí vplyvní členovia Deep State sa prebudili bez finančných zdrojov.

Hádajte čo? Finančné prostriedky Bažiny zamrzli, zatiaľ čo všetci v noci spali.
Budú to pre nich VEĽMI dlhé vianočné prázdniny… všetci boli na mizine ešte pred východom slnka…

To sa týka detí/ľudí, drog, zbraní, zbraní hromadného ničenia/chemikálií/uránu, orgánov atď.

Výkonné nariadenie a jazyk, ktorý používa, skutočne znamenajú významnú udalosť. Jednoducho povedané, znamená to presun politickej moci z Deep State na americkú armádu, pokiaľ ide o to, kto skutočne ovláda republiku USA.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Donald Trump sa obklopil vysokými vojenskými dôstojníkmi, ktorí zdieľajú jeho túžbu “vysušiť bažinu”. Jeho náčelník štábu John Kelly je štvorhviezdičkový generál USMC vo výslužbe, jeho minister obrany James Mattis je tiež štvorhviezdičkový generál USMC vo výslužbe, jeho poradca pre národnú bezpečnosť James McMaster je trojhviezdičkový generál americkej armády v aktívnej službe, jeho šéf Národnej bezpečnostnej agentúry Mike Rogers je štvorhviezdičkový admirál námorníctva v aktívnej službe, šéf tajnej služby Randolph Alles je dvojhviezdičkový generál námornej pechoty vo výslužbe a zoznam by mohol pokračovať.

Cieľom Trumpovho vymenovania bývalého kongresmana Mikea Pompea za riaditeľa CIA bolo dostať CIA pod priamu prezidentskú právomoc. Pompeo bol však fakticky odstavený na vedľajšiu koľaj, aby mohol vykonávať akúkoľvek skutočnú moc nad tajnými operáciami CIA. Práve Pompeov vyváženejší prístup k vzťahom medzi USA a Ruskom mu vyniesol nepriateľstvo tieňových skupín CIA.

Situácia sa dramaticky zmenila v sobotu 18. novembra, keď nad sídlom CIA v Langley vo Virgínii preletelo niekoľko vrtuľníkov USMC. Bývalý agent FBI Hal Turner prostredníctvom dôveryhodných zdrojov potvrdil, že vrtuľníky “bzučali” nad centrálou CIA približne 30 minút.

Zámer bol jasný, USMC vyhrážala divízii tajných služieb CIA, aby sa pridala k Trumpovej administratíve, inak… Nie je to prvýkrát, čo CIA zastrašuje americký prezident, ktorý sa vyhráža, že proti nej nasadí americkú armádu.

V roku 1958 prezident Eisenhower pohrozil zariadeniam CIA v Oblasti 51 v Nevade inváziou prvej americkej armády dislokovanej v Colorade, ak CIA úplne nezverejní všetky svoje tamojšie tajné programy.
Vo videorozhovore z mája 2013 bývalý pracovník CIA prezradil, že počul, ako Eisenhower povedal svojmu šéfovi, aby to tlmočil výboru MJ-12, ktorý mal na starosti zariadenie Area 51, pre ktoré CIA zabezpečovala operačnú bezpečnosť.

Najjasnejším znakom toho, že CIA je teraz pevne pod Trumpovou kontrolou, je poďakovanie prezidenta Putina prezidentovi Trumpovi a Pompeovi za zmarenie plánovaného teroristického útoku na významnú petrohradskú katedrálu. V tlačovej správe Kremľa zo 17. decembra sa uvádza:

Vladimir Putin sa poďakoval Donaldovi Trumpovi za informácie odovzdané Ústrednou spravodajskou službou Spojených štátov (CIA), ktoré pomohli zadržať teroristov, ktorí plánovali odpáliť nálože v Kazanskej katedrále v Petrohrade a na ďalších verejných miestach v meste. Informácie získané od CIA stačili na lokalizáciu a zadržanie zločincov.

Ruský prezident požiadal prezidenta USA, aby vyjadril uznanie riaditeľovi Ústrednej spravodajskej služby a pracovníkom amerických spravodajských služieb, ktorí tieto informácie získali.

Je to bezprecedentné, aby ruská hlava štátu verejne poďakovala CIA. Základné posolstvo bolo jasné, CIA je teraz pod kontrolou bielych klobúkov v systéme národnej bezpečnosti USA a Putin bol veľmi vďačný.

To, čoho sme svedkami v prípade Trumpovho dekrétu z 21. decembra, je záverečným aktom dobre premysleného plánu na odstavenie Deep State na vedľajšiu koľaj, “vysušenie bažiny” , a obnovenie priamej prezidentskej moci nad systémom národnej bezpečnosti USA. V skutočnosti sme svedkami odovzdania skutočnej moci z DS do rúk americkej armády prostredníctvom Donalda Trumpa ako vrchného veliteľa.

Na tomto výkonnom nariadení je obzvlášť pozoruhodné, že toto odovzdanie moci sa uskutočňuje v tichosti v zákulisí a bez väčšej pozornosti hlavného prúdu. Kľúčovým postavám Deep State sa zmrazujú ich globálne finančné zdroje a sú tajne zadržiavané prostredníctvom zapečatených obvinení, ktoré majú teraz vďaka Trumpovmu výkonnému nariadeniu celosvetový dosah.

Koncom novembra bolo viac ako štyritisíc zapečatených federálnych obvinení, ktoré sledovali alternatívni spravodajskí novinári, ako napríklad Hal Turner. Mnohé z nich presadzujú príslušníci Veliteľstva špeciálnych operácií, ktorí obchádzajú celú planétu a zatýkajú kľúčové postavy Deep State.

To všetko vedie k otázke, čo to všetko znamená pre sedem desaťročí trvajúce potláčanie pravdy o mimozemskom živote a technológiách, existencii odtrhnutej nemeckej kolónie v Antarktíde a existencii viacerých tajných vesmírnych programov?

Spôsob, akým bolo výkonné nariadenie vytvorené pre konkrétny cieľ a v tichosti presadzované, naznačuje, že americká armáda chce väčšinu toho, čo sa deje, udržať mimo dosahu verejnosti. Hlavným dôvodom je zjavne snaha minimalizovať narušenie politického systému USA počas odovzdávania moci.

Po ukončení procesu odovzdávania moci môžeme očakávať, že niektoré zo zapečatených obvinení budú verejne odhalené a Trump verejne vyhlási víťazstvo vo svojom úsilí o “vysušenie bažiny”. Môžeme očakávať množstvo nečakaných odchodov do dôchodku obvinených osôb, ktoré v súčasnosti uzatvárajú dohody o priznaní viny, aby sa vyhli uväzneniu. Osoby zapojené do najzávažnejších prípadov porušovania ľudských práv, ako je napríklad obchodovanie s deťmi, budú s veľkou pravdepodobnosťou verejne odhalené a súdené.

S postupujúcim procesom odovzdávania moci môžeme očakávať, že sa odhalí viac pravdy o tajných vesmírnych programoch, Antarktíde a mimozemskom živote. Na základe toho, ako sa americká armáda vysporadúva s kľúčovými postavami z Deep State, možno predpokladať, že k odhaleniu dôjde postupne, aby sa nenarušila sociálna štruktúra USA a stabilita globálneho spoločenstva.

Odhalenie je nevyhnutné, ale keďže americká armáda v súčasnosti čoraz viac riadi americkú časť tohto procesu, odhalenie sa pravdepodobne uskutoční v sérii postupných krokov, ktoré vyvrcholia rozsiahlymi zmenami na celej planéte, keď sa strategicky uvoľnia pokročilé technológie zahŕňajúce energiu nulového bodu, antigravitačný pohon a holografické liečenie.

Zatiaľ čo odstránenie DS a jeho rozkladného globálneho vplyvu prostredníctvom porušovania ľudských práv a korupcie je vítaným vývojom, nadmerný zákulisný vplyv americkej armády v Trumpovej administratíve je z dlhodobého hľadiska dôvodom na obavy. Je predvídateľné, že odhalenia, ku ktorým dôjde počas zvyšku Trumpovej administratívy, budú presadzovať záujmy národnej bezpečnosti USA definované prevažne prostredníctvom vojenského myslenia.

Prezident Eisenhower najviac lamentoval nad spôsobom, akým sa v USA riadili utajované projekty týkajúce sa pokročilých technológií, a to, že prílišné utajovanie vyradilo najlepších ľudí z rozhodovacieho procesu. Iba úplné zverejnenie informácií zabráni tomu, aby v budúcnosti vznikol podobný problém, keď sa objaví nový DS, ovládaný vojenskými záujmami, s kontrolou nad vyspelými technológiami, ktoré využíva na ovládanie zvyšku ľudstva.

Úplné odhalenie je nevyhnutné na to, aby sa ľudstvo zmenilo z izolovanej planéty ovládanej buď zločineckými syndikátmi, alebo vojenským myslením na informovanejšiu mierovú planetárnu spoločnosť, ktorá je hodná stať sa plnohodnotným členom galaktického spoločenstva.

© Michael E. Salla, Ph.D.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Dobré ránko Daniel. Opět skvělá ranní káva. Přidávám tvoje zprávy na telegram a každé ráno mám hned u meditace u Slunce krásný pocit. Děkuji ti, světelný bojovníku!

Peter
Peter
2 years ago

Neskutočne premyslené 👍👍🤛