Súboj medzi citom a rozumom, Boží súd, vznik nového sveta

29/05/2021 | Úvahy

Našiel som tento text, ktorý som napísal dávnejšie a pre väčšinu to nebude nič nové, no dúfam, že sa dostane aj k niektorým neprebudeným dušiam..

Rok 2020 bol rokom konca starého a malá ochutnávka toho, čo majú pre nás pripravené sily temna.
Stojíme na prahu najväčších zmien ľudstva a rok 2021 je počiatkom týchto zmien, kde všetko staré, všetko čo v sebe nemá život padne a zrodí sa nové. Je to súboj dobra so zlom na duchovných aj hmotných úrovniach, je to prorokovaný BOŽÍ SÚD. Nachádzame sa na rázcestí, na výbere dvoch ciest. Cesta svetla, radosti a pozdvihnutia ľudstva a cesta zotročenia a strachu, z ktorej sme mali možnosť ochutnať v roku 2020. Falošná choroba slúži len ako zásterka na naštartovanie parníka s jednosmernou cestou do pekla. Obmedzovanie osobnej slobody a ľudských práv je len malé predjedlo a hlavný chod predstavuje zotročenie ľudstva v sci-fi rozmeroch, čo má za úlohu potlačiť ľudskú dušu a tým odrezať človeku cestu ku svetlu, Bohu. Spraviť z nás prakticky ľahko ovládateľné mechanizmy, otrokov. To by bol úplný úpadok civilizácie ako ju poznáme. Tento scenár sa aj vďaka všetkým týmto udalostiam nádherne odkryl a už sa neskrýva, je ľahko viditeľný, ak ho človek chce vidieť. Celá táto fiktívna hrozba s najlepším marketingom v histórií už dávno nie je o zdraví a ochrane nás, ľudí. Sú to len pekné pláštiky ako ľudí zmanipulovať a dostať ich tam kam ich chcú mať na princípe strachu. Presne tak isto ako to bolo vždy v histórií. Umelé vytvorenie problému a zároveň ponúknuté riešenie tými istými ľuďmi. Tvorcovia problému sú aj záchrancovia. Paradox?

Takto pracujú temné sily, je to plastická operácia zo zla na dobro. Keby to bolo na prvý pohľad všetko zrejmé, tak by samozrejme nikto na to nepristúpil, preto také prefíkané maskovanie. A tak je to so všetkým v dnešnej dobe. Všetky progresívne zmeny čo sa vydávajú za ušľachtilé v skutočnosti vnútri pekne smrdia. A vďaka tomu, že väčšina ľudí je lenivá myslieť a hlbšie sa zamýšľať nad udalosťami a ich dôsledkami, je ľahké zmanipulovať dokonca aj celú planétu. Je to len obraz toho v akom stave je ľudstvo. Len slepo prijíma, čo mu je povedané, a tak sa snaží odovzdať zodpovednosť za svoje myslenie do rúk druhých. Lenže teraz udalosti na zemi nabrali kontúry takého tvaru, že nie je cesta späť. Je to buď – alebo. Cesta vnútorného citu, prebudenia duše, alebo cesta ľudského rozumu. To samozrejme neznamená, že rozum je čisté zlo a treba sa ho zbaviť a byť všetci ako budhistickí majstri. To tiež nie je správna cesta. Lenže z nástroja, ktorý mal slúžiť ako pomoc v tomto bytí na zemi, ako protiváha jeho duchovnej podstate si ľudia spravili modlu a stali sa jeho väzňom. Kormidlom v tomto živote má byť vlastné vyciťovanie a rozum až na druhom mieste ako navigátor. No to sa tým, že sa rozum postavil do úlohy vládcu zahmlilo, stratilo v útrobách duše. Ľudia, čo používajú k svojmu žitiu výhradne rozum, sú ľahko ovplyvniteľní temnými silami, pretože temno ovláda svet hmoty kam rozum patrí a len tam dokáže zaútočiť cez myšlienky a negatívne pocity.

A čím viac sme v cite, láske, pokoji, čiže vysokofrekvenční, tým viac sme uchránení pred snahami temna a udržujeme si svoju samostatnosť, čistotu. Jedine harmónia je tá správna cesta vo všetkom, nie nasilu pretlačená iba jedna strana mince. Kto je zástancom ktorej strany sa dá pekne vidieť aj na aktuálnej situácii. Kto sa nechá každý deň programovať médiami, žije v strachu a je ochotný nechať si zobrať všetky práva a životné istoty pod falošnou vlajkou dobra, a kto je ochotný bojovať za svoju slobodu a vidí aj veci za oponou. Kto si osvojuje názor cudzích ľudí (lebo však čo neodvysielali v televízore akoby sa ani nestalo), a kto si svoj názor a pohľad na vec tvorí sám v sebe. Skúma, zisťuje, uvažuje nezaujato a s chladnou hlavou, vyciťuje a vyhodnocuje. A títo ľudia sú nebezpeční pre celosvetové temné plány, pretože sa nedajú zmanipulovať.
Jediné čo ostáva je vytlačiť ich zo spoločnosti, pravdu označiť za hoax. Hoax je v podstate označenie iného názoru, ktorý nesúhlasí s tým, čo chcú presadiť oni. A tak všetky vypäté situácie slúžili len na odkrytie toho čo je naozaj v ľuďoch, umožnilo tomu vyjsť na svetlo sveta a prejaviť sa. Len po temnej noci môže vyjsť svetlo. Vstúpili sme ako ľudstvo do obdobia Božej žatvy. Aby každý sám za seba ukázal, či je dieťa svetla alebo temnoty, či je hodný záchrany. Je v tom každý sám za seba, aby sa súdil. Súd prebieha bez ohľadu na to, či to ľudia chcú alebo nie, alebo či si to uvedomujú. A po búrke už začínajú svitať lúče zasľúbenej tisícročnej ríše. Vznik nového sveta bez chudoby, vojny, nenávisti… Všetky tieto veci ľudia berú ako normálne ako súčasť našich životov no je to len výplod ľudí, nie je to Bohom chcené a v novom svete musí všetko škodlivé zmiznúť a vzniknúť celkom nové, ušľachtilé. Stratí sa viera v moc peňazí a všetky zlé vládnuce štruktúry budú postupne odstránené. Ľudstvu budú odtajnené konečne všetky skvelé vynálezy na pomoc všetkým, ktoré boli zhabané elitami, pretože by neprinášali zisk ich korporáciám. Prehodí sa výhybka a miesto údolia skazy, vlak ľudstva poputuje k výšinám s prekrásnymi výhľadmi, kde predtým ešte nebolo. Pozor, miestenky na túto cestu nie sú zadarmo. Dajú sa iba získať svojim chcením k dobru, prebudením svojho spiaceho ducha, svojim myšlienkami a konaním. Preto sa usilujte o ušľachtilosť, prijmite božie svetlo do vašich duší, buďte takí akých vás Boh chce mať; nie takí ako sa to vám páči. Všetko, čo k tomu potrebujete máte v sebe. Stačí chcieť, otvoriť sa tomu a pritiahnete si to. Čo posilňujeme, to rastie. Spravme konečne zo zeme raj, ktorý sme tu mali tvoriť miesto ničenia.

Daniel

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem Daniel, prekrásne je to napísané.