Do tretice?

07/06/2024 | Správy, Úvahy

Ako už iste viete, v sobotu nás čakajú ďalšie voľby. Po úspešných parlamentných a prezidentských voľbách by bolo dobré zvoliť si správne aj v tých európskych. Veď predsa z Európskej Únie ide všetka liberálna špina a preto je dôležité aj tam mať zastúpenie ľudí, ktorí budú hájiť pronárodné hodnoty, chrániť práva občanov Slovenskej Republiky a zastupovať ich záujmy na pôde Európskeho parlamentu (tej uvedomelej časti národa). Môžeme urobiť ďalší dôležitý krôčik k postupnému pádu nastoleného systému a vedzte, že tieto kroky sú dôležité. Boh ani nikto iný to za nás nespraví, ten systém sa rozpadne sám v sebe, ale my musíme priložiť tuku k dielu. Okrem duchovného poľa, kde by sme mali byť všetci aktívni, je potrebné robiť aj takého hmotné činy, resp. takto to má byť správne, že svoje postoje pretavíme v hmotný čin. Preto poďme voliť a zvoľme si správne!

Ochranná ruka je nad našim národom, temno si chcelo vziať nášho premiéra, no nepodarilo sa. Aj keď rozťahuje svoje chápadlá, my musíme byť napred, my musíme vyslať svetlú ofenzívu do sveta, lebo to aké pozitívne zmeny sa u nás udejú bude mať vplyv na celý svet. Žijeme v dobe začiatku rúcania sa starého systému, aké šťastie tu teraz byť a pričiniť sa o to!

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
11 days ago

Zmena je nutná na úplne inej úrovni :o).Charakterovej :o)

Israismael
Israismael
Reply to  Alena
10 days ago

Tieto temné figúrky politikov vo svete ale aj u nás zoskupenie PS ,SAs,a tiež 90% ľudí globálne nosicich na sebe a v sebe temné energie len tak ľahko nezmenia charakter,to si nemyslite ..Na to treba veľmi silné vonkajšie podnety ako im ukázať postupne, že končí ich nadvláda nad svetlom a normálnymi ľuďmi ..Je to neuveriteľné ako hlboko kleslo ľudstvo ,že veľmi ťažko sa menia energie na planéte .Preto sú takéto udalosti ako sú aj voľby pre nich skaza keď im ako liberálom nevychádzajú ..A takto sa postupne udalosťami , prichádzajúce jedna po druhej a vždy silnejšie začnú tie temné štruktúry rúcať samé od seba a v sebe …Presne ste to napísali v redakcii ..
Vďaka