Správy 25.07.2022

25/07/2022 | Správy

Severná Kórea obvinila USA z porušovania medzinárodnej zmluvy o biologických zbraniach.

Po prvé, obrovský potlesk pre Red Pill Pharmacist za nájdenie tohto príbehu. Ale všetci ma poznáte, je tu veľa analýz a pokračujúcich trendov, na ktoré treba upozorniť. Poďme sa do toho pustiť.

Severná Kórea ešte vo februári uviedla, že politika USA je “hlavnou príčinou ukrajinskej krízy”. Dnes severokórejské štátom sponzorované spravodajstvo uviedlo, že Washington “zriadil mnoho biologických laboratórií v desiatkach krajín a regiónov vrátane Ukrajiny, pričom nerešpektoval medzinárodné zmluvy”, pričom citoval ich správy, ktoré pochádzajú z toho, čo Rusko “zistilo”, v súvislosti so špeciálnou vojenskou operáciou na Ukrajine.

Severná Kórea je teda solidárna s Ruskom a obviňuje USA z vytvárania biologických zbraní. Ak to poviete normálnemu človeku, zmetie to a predpokladá, že všetko, čo pochádza od nepriateľa USA, treba okamžite ignorovať ako dezinformáciu. Takže úprimne povedané, ani by som sa tým nezaoberal. Len si pokojne sadnite do kúta a usmievajte sa

Toto vyhlásenie Severnej Kórey sa zhoduje s trendom svetových lídrov, ktorých Trump navštívil a má s nimi dobré vzťahy. Tak ako sa Trump stretol s Putinom, Si, Bin Salmanom, Modim, Bolsonarom atď; Trump urobil nemysliteľné a uzavrel mier so Severnou Kóreou a Kim Čong-unom. Ktorý bol dlhé roky obľúbeným strašiakom MSM, ktorý hrozil ovciam jadrovým zničením.

Pamätáte si, ako ho médiá nenávideli? Pamätáte si, ako sa vám politici DNC snažili nahovoriť, že je to zlé? Pamätáte sa, ako celá ľavicová mašinéria kričala, že Trump nás všetkých zabije, ešte keď vypúšťal tweety o raketových mužoch? Existuje dôvod, prečo boli z toho takí rozčúlení.

Pre tých, ktorí nevedia, Severná Kórea bola kedysi splnomocnencom CIA/Deep State. Trump prestrihol nitky a oslobodil Severokórejčanov od globalistov. Tým, že Kim Čong-un dnes zaujal svoj postoj a nazval globalistov výrobou biologických zbraní na Ukrajine, POTVRDZUJE, že Kim Čong-un je antiglobalista, a teda na Trumpovej strane.

Ďalším trendom, ktorý si začínam všímať, sú geografické výbery zástupcov hlbokého štátu. Všetky majú tendenciu byť natlačené priamo na hraniciach najväčších nepriateľov USA. Ukrajina vedľa Ruska. Severná Kórea a Taiwan vedľa Číny. A ako jasne vidíme, Rusko a Čína to už nezvládajú. Nechcú “liberálno-globalistické” subjekty v blízkosti svojich krajín.

Ďalším trendom je, že zoznam krajín, ktoré obviňujú USA z vytvárania biologických zbraní, sa rozširuje. To znamená, že Západ prehráva propagandistický boj. Na stranu Ruska sa každým dňom stavia čoraz viac krajín. Koľko krajín bude potrebných, aby OSN začala brať vážne to, čo sa deje?

Od tejto chvíle máme celkovo: 13 krajín a takmer 4 MILIARDY ľudí. Polovica svetovej populácie a stále rastie.

-Rusko

-Čína

-India

-Brazília

-Mexiko

-Gabon

-Južná Afrika

-Saudská Arábia

-Turecko

-Egypt

-Irán

-Bielorusko

-Severná Kórea

Tento zoznam sa bude stále predlžovať. A v určitom okamihu sa Západ bude musieť podvoliť, inak riskuje globálnu vojnu. A poviem vám hneď, že americká armáda sa na nej nezúčastní. Už teraz spolupracujú s ruskými a čínskymi armádami, a tie vydajú politikov, ktorých chce Rusko, dávno predtým, ako budú riskovať životy všetkých ľudí.

Skončí sa to tak, že Rusko dostane to, čo chce. A na Ukrajine chcú usporiadať medzinárodné vojenské tribunály za porušenie Dohovoru o biologických zbraniach. A prvé 4 mená na zozname zločincov sú:

-Barack Obama

-Joe Biden

-Hilary Clintonová

-George Soros

Toto je najpravdepodobnejšia a najpriamejšia cesta k nášmu konečnému cieľu. Ak existuje “plán”, a videli sme hory nevyvrátiteľných dôkazov, ktoré naznačujú, že existuje, potom sa to vyrieši takto.

Sľúbili nám zločincov z Deep State vo vojenských tribunáloch a Trump a všetci jeho zahraniční spojenci to majú v úmysle splniť.

-Clandestine zdroj

Sústreďte sa na svetlo – nie na tunel.

Dáva mi zmysel, že nás, Bojovníkov svetla, vyzývajú, aby sme si sadli, uvoľnili sa a užili si predstavenie. Aliancia sa skladá z vysoko vyvinutých bytostí na planéte aj mimo nej. Sú dobre zbehlí v tom, ako hrať “dlhú hru”. Bolo by dobré, keby sme napodobnili ich mimoriadnu trpezlivosť. Nevidíte prezidenta Trumpa a Putina, ktorí by mali záchvaty hnevu a dupali nohami, pretože “plán trvá príliš dlho…”. Vedia, že tisícročia zotročovania a [s]atanizmu sa nedajú napraviť za pár mesiacov.

Zdá sa mi, že bojovníci Svetla, ktorí sú počas tejto operácie najspokojnejší, majú silné spojenie s Duchom. Zachovávajú si perspektívu 40 000 stôp. Rozhodli sa nesústrediť na každý malý kúsok porna strachu, ktorý im pristane v schránke. Pestujú zeleninu, pretože sa radi zdravo stravujú, nie v rámci príprav na Armaggedon. VEDIA, že ľudstvo už bolo oslobodené v kontinuu mimo času a priestoru. My tu v hustejšej 3D sfére len dobiehame.

Nezabúdajte, že s hlavnými postavami [D]eep [S]tate sa už Aliancia vysporiadala. Na základe celkom dobrých dôkazov sa zdá, že tisíce z nich boli súdené/opravené vo vojenských procesoch tu na planéte. A ďalšie tisíce boli odoslané mimo planéty. Teraz sme v režime “upratovania” – zhromažďovania prisluhovačov. Medzitým skupina klonov a dvojníkov “svetových vodcov” udržiava ľudskú populáciu v pokoji, kým nenastane správny čas na odhalenie ÚPLNEJ pravdy všetkým. V tomto kľúčovom bode Božieho plánu nechceme masovú hystériu.

Tu si môžete každý deň pripomenúť, že človek, ktorý sa tvári, že riadi najväčšiu krajinu na svete, je v skutočnosti herec – a scenár je každým dňom zjavnejší. Už niet pochýb o tom, že drvivá väčšina ľudí v USA si svojho vodcu neváži. Ako povedal Cue: “Ľuďom nemôžete povedať, musíte im to ukázať. link

Keď už hovoríme o ukazovaní ľuďom, tu je najnovší Trudeauov dvojník. Už som stratil prehľad o tom, koľko ich bolo v posledných rokoch. Prečo si myslíte, že mu médiá NEDOVOĽUJÚ klásť otázky, alebo sa s ním dokonca rozprávať…? Pretože by sa okamžite ukázalo, že je falošný. Preto. link

Keď ľudia hovoria, že Patrioti majú všetko pod kontrolou, neznamená to, že všetko, čo sa deje, je povolené nimi. Je to časté nedorozumenie. Stávajú sa zlé veci. Ľudia umierajú v “boji”… na celom svete nastáva chaos. Ale chcete vedieť prečo?
Je to preto, že prežívame jeden z najvýznamnejších momentov v dejinách ľudstva. Nepriateľ je vystavený výzve až do samého jadra. Možno ako nikdy predtým. To v nich vyvoláva zúrivosť. Ale Boh riadi túto cestu a má veľmi dobrý koniec. Boh berie negatívne situácie a robí ich krásnymi v ich vlastnom čase. Premení to, čo robí nepriateľ, a obráti to späť proti nim. Patrioti majú kontrolu, čo znamená, že majú plán a v určitých oblastiach majú navrch. Držte hlavu hore Patrioti.
Nemá zmysel sa teraz vracať späť. Musíme sa pohnúť vpred. Nemôžeme sa vrátiť späť do spánku. To jednoducho neprichádza do úvahy.

“Americkí predstavitelia sa v posledných dňoch ako na zavolanie snažia presvedčiť všetkých, a zdá sa, že aj seba, že Rusko je v “úplnej izolácii” a oddelené od “zvyšku sveta”. Ak sa považujú za “zvyšok sveta”, tak asi áno. Lenže to nie je výsledok izolácie, ale sebaizolácie Washingtonu, Bruselu a Londýna.

Áno, satelity USA sú pripravené podporiť akékoľvek dobrodružstvo Washingtonu. Ale ak sa na vec pozriete triezvo, potom väčšina štátov sveta nepodporuje protiruské sankcie a usiluje sa o udržanie normálnych vzťahov s Ruskom. Dnešnou realitou je multipolarita. Moskva spolu so svojimi partnermi z BRICS predstavuje atraktívnu alternatívu k povestnému západnému “svetovému poriadku založenému na pravidlách”.

Takže so “zrušením Ruska” Biely dom neuspel a neuspeje. ‘Poraziť’ nás, ‘roztrhať ekonomiku na kúsky’, ‘položiť nás na kolená’ je pre Ameriku príliš tvrdé.”

Teraz, bez ohľadu na to, či podporujete Rusko alebo nie, by to malo vzbudiť pozornosť každého jedného človeka na Zemi.

V reakcii na korupciu a “liberálno-globalistickú” západnú oligarchiu sa teraz proti NATO a proti USA v jednote s Ruskom formujú národy Ruska, Číny, Indie, Brazílie, Južnej Afriky, ku ktorým sa čoskoro pridajú Saudská Arábia, Egypt a Turecko.

Pre mnohých je to vzrušujúce. Pre všetky západné ovce s vymytými mozgami, ktorým to ešte nedošlo, by to malo byť to najdesivejšie, čo ste kedy počuli. Východný svet vytvára koalíciu proti globalistickým západným entitám. Národy, ktoré predstavujú 3,5+ MILIARDY ľudí a majú značný vojenský a jadrový potenciál, prisahajú, že zničia Obamu, Bidena, Hilary a Sorosa….. Kde je tá panika zo strany MSM? Prečo nebije na poplach?

Prečo? Pretože toto všetko vedie k vzniku eskalácie tohto globálneho konfliktu a vojny na Ukrajine. Všetko to pramení z bioterorizmu spáchaného americkým DNC (Národný výbor Demokratickej strany) a ich globalistickými spojencami, ktorí vytvorili a vypustili C19. O to tu ide. Ide o to, aby sa slobodný svet postavil globalistom ako odpoveď na to, že vypustili biologické zbrane.

C19 otvoril dvere každému jednému globalistickému vodcovi, aby mohol zaviesť výnimočné právomoci, obísť všetky právne predpisy a zaviesť totalitný policajný štát pod zámienkou “verejného zdravia”. C19 poskytol globalistom úplnú kontrolu nad svetom. Teraz sa svet bráni.

Tento príbeh nezmizne. Čiary v piesku sa rysujú. Strany sú rozdelené. Východný svet nemá žiadny záujem na tom, aby globalisti, ktorí kvôli politickým ziskom vypúšťajú biologické zbrane, ohrozovali ich životy.

Takže USA ako celok budú mať nakoniec na výber:

A) naďalej ignorovať Východ a jeho obvinenia, čo nakoniec povedie ku kinetickej globálnej vojne proti Číne, Rusku, Indii, Brazílii, Saudskej Arábii a ďalším…

Alebo .

B) brať vážne obvinenia Východu, pomôcť Rusku vyčistiť Ukrajinu, vydať Obamu, Hilary, Bidena, Sorosa a všetkých ostatných vinníkov na súd pred medzinárodný vojenský tribunál za zločiny proti ľudskosti, zbaviť Západ globalistickej špiny a v koalícii s Ruskom, Čínou a zvyškom Východu prebudovať svet podľa novej vízie bez liberálnej globalistickej ideológie a korupcie.

Neviem ako vy, ale ja si vyberám možnosť B. Ak si radšej vyberiete možnosť A, zoberete svoj zadok do prvej línie a bojujte proti Rusku a Číne. A rovno vám poviem, že americká armáda má NULOVÝ úmysel utrpieť jedinú obeť a riskovať jadrový spad, aby ochránila Hilary, Bidena a Obamu pred ich zločinmi proti ľudskosti. Je to len otázka času, ale celé vedenie DNC, to sú chodiace mŕtvoly. A ONI TO VEDIA. zdroj


📌 Rusko a Čína oficiálně oznamují “novou globální rezervní měnu”
A opět, jak se to často stává u zásadních zpráv ve Spojených státech a na Západě, nikdo si toho nevšiml a nikoho to zřejmě nezajímá.

Čína a Rusko si berou na mušku americký dolar. Od začátku roku jsem psal o možnosti, že Rusko a Čína zpochybní status amerického dolaru jako světové rezervy. Nyní se to děje… link


🤔🤔 Co se stalo s puvodnimi majiteli?? 🤔🤔🤔 Ze by slechta pomrela? 😉

🛑 Sen o vlastním zámku
Každý desátý zámek v Rakousku je na prodej. Někdy je však kupní cena jen zlomkem investice. Návštěva majitelů zámku Bernadette a Hanse Macherových. link


📌 Lyin’ Liz Cheney právě vystoupila na Fox News a konečně jí byla položena otázka, zda prezident Trump schválil 20 000 vojáků na Kapitolu na setkání s Kashem, Chrisem Millerem a Milleym 4. ledna. Nejenže otevřeně lhali a popírali, ale dokonce všem řekli, aby si šli poslechnout vlastní slova Chrise Millera. Podívejme se na to, co Chris Miller řekl spolu s Kashem Patelem v dnes již slavném rozhovoru se Seanem Hannitym.

VYVRÁCENO!

Tito lidé se hroutí a hoří přímo před našima očima. Nádhera.

📌 11 světových bank zkoumá úžasný svět kvantových technologií.

Je dnes již běžnou skutečností (nebo ne?), že mnoho výpočtů lze na kvantovém počítači provádět mnohem efektivněji než na jakémkoli stávajícím klasickém počítači nebo dokonce superpočítači. Existuje více než několik odborníků, kteří se domnívají, že to může změnit pravidla hry, zejména v odvětvích, jako je bankovnictví, kde by se kvantové algoritmy mohly uplatnit při řešení problémů při výpočtech hodnoty v riziku (Value at Risk, VAR) a optimalizaci volatility portfolia. link


📌 “Opičí neštovice” kolují pouze v zemích, kde byla distribuována vakcína společnosti Pfizer.

Využívá se k prosazení technokratického velkého resetu.

“Opičí neštovice” kolují hned v několika zemích, včetně USA, Velké Británie, Kanady, Brazílie, Austrálie a většiny evropských zemí.

WHO neobdržela jediné hlášení o opičích neštovicích z žádné země na světě, kde nebyla podána vakcína společnosti Pfizer.

▪️ Zdravotnické úřady se snaží zakrýt škody, které injekce experimentální mRNA způsobila milionům lidí.

▪️ “Opičí neštovice” jsou ve skutečnosti herpetická infekce vyvolaná vakcínou Covid-19, pásový opar, autoimunitní onemocnění s puchýři a další nemoci vyvolané oslabeným imunitním systémem.

Úřady také využívají vakcínu k prosazování své technokratické agendy. link

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
13 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem.

iva
iva
Reply to  Dux
1 year ago

Proč to sem dáváte? nechápete, že je to účelově vypuštěná informace, aby to lidé řešili, mysleli na to, dávali tomu zbytečně energii a báli se toho?? Je to původní plán zlořádu, který je určen k neúspěchu … ale na vyděšení lidiček a oveček pořád dobré, ne?

Preskumnik
Preskumnik
Reply to  iva
1 year ago

Európska Únia už pracuje na vytvorení digitálnej meny. Aj krajiny BRICS chcú digitálnu menu, v Číne ju už testujú.
A netreba zabúdať že aj očkovanie proti Covidu bolo aj v Rusku aj v Číne. Dokonca obidve krajiny vyvinuli vlastné vakcíny proti Covidu. V Rusku mali QR kódy pre prístup do obchodov. V Číne boli lockdowny a v niektorých provinciách tam majú sociálny kredit.
Krajiny BRICS tvoria nový svetový poriadok. Jedným z cieľov je vyrovnať životnú úroveň obyvateľov na celom svete, bohatý západ vs chudobný východ.
A teraz si spojte tieto informácie dokopy, čo vám z toho vyjde?

Dux
Dux
Reply to  iva
1 year ago

Protoze si vubec nejsem jistej, jestli plati varianta A, nebo B…

ma.ni.
ma.ni.
Reply to  iva
1 year ago

Ivo, opravdu si myslíte, že zlouni mají jen jednu cestu, že jsou tak blbí, že nemají žádný plány v záloze?

ma.ni.
ma.ni.
Reply to  Ivy
1 year ago

Já mám pocit, že celý qanon je jedna velká lež. Tahání lidi na vařené nudlí? Putin, trump, aliance, bílé klobouky Galaktická federace jsou ti hodní? Všechno jsou to jezuiti!

Lea540
Lea540
Reply to  ma.ni.
1 year ago

ma-ni rovnako som na tom.
nikektore clanky su celkom v poriadku. Ale pokial viem uz tu bolo tolko q terminov – 100% a nic. Spravy su heslovite – dve tri slova. Kratke vety. To robia manipulatori. – koncepcia soc. bezpecnosti. Precitajte si koncepcie manipulatorstva dve, tri slova, kratke hesla, jednoduche vety.
O telegonii o Pjakinovi nic o mudrych ludoch a Ruska nic. Asi nemaju povolenie o utajenej pravde pisat.
Posvatny Trump zatial nic nevyriesil pre ludi, dovolil ockovanie a aj ho slovne podporil (ze vraj skryte tajne dvojslovne hesla a hesla). Amerika Europa (az na male vynimky) bez vlastnych zdrojov.
Putin aspon jasne povedal ze ockovanie musi byt dobrovolne.
Chaneling – na co su ti ludia napojeni…?
A Biely drak – termonuklearnu valku ohlasuje v poslednom clanku tadesca.org. Tak to ma byt riesenie – termonuklearna valka.
To su naozaj j-elita.
Preco musi byt vsetko o zlate. Platby vobec nemusia byt o kryti zlatom.
Prirodne bohatstvo patri zivej planete nie na rabovanie, len aby sa vratili svetli ludia a prebrali aj riadenie planety. Vyzaruje z podzemia a plni svoju ulohu pre existenciu zivej planety.

ALBATROS
ALBATROS
Reply to  ma.ni.
1 year ago

Q myšlienka sa už naplnila je to passé. Bola myšlienka Q na niečo dobrá ?
Rozhodne áno, ľudia sa začali pozerať inými očami na politikov, finančníkov hercov atď. a na dianie vo svete. Ľudia pochopili že sa veci dejú inak ako nám reálne prezentujú MSM média.
Toto bola skutočná myšlienka Q.
 Ale teraz treba ísť ďalej na vyššiu metu byť reálne nohami na zemi a sledovať čo sa vo svete deje a snažiť sa pochopiť dianie vo svete.
 
Za mňa verím
že vo svete vzniká nové usporiadanie sveta, západ ako ho poznáme sa stratí  a bude nový západ ten ktorý spolupracuje zo
svetom a neparazituje na ňom.
Tak že nečakajte na MEDBED liečte sa sami dobrou náladou, pobytom v prírode a žite v pohode. Nečakajte na peniaze za nič, atď atď.
Žite krásny a pohodový život už teraz a nepodmieňujte to tým že vám to musí niekto priniesť.

Daniel
Admin
Reply to  ALBATROS
1 year ago

Presne tak

ma.ni.
ma.ni.
1 year ago

A co na Srí Lance, víte co se děje? Příděly na qr kódy, žádný vítězství. Fakt dobrý povídání. Ještě povídání o milé Galaktické Federaci. Lidi, to nevidíte, že jde do tuhýho, nebo sledujete film?