Správy 03.02.2024

03/02/2024 | Správy

DEJE SA TO

Francúzska vláda ustupuje požiadavkám poľnohospodárov po tom, ako zablokovali Paríž.

Na masových protestoch sa zúčastňuje približne 55 000 poľnohospodárov.

  • PeterSweden (@PeterSweden7) odkaz

Ľudia sú nahnevaní a dávajú to najavo. Ak ich a ich krajinu nechráni falošná vláda, urobia to sami. To je to, čo dokáže jednota. Vedľajším produktom štrajkov kamionistov a tohto prejavu sily je, že to môže dramaticky ovplyvniť dodávateľské reťazce. Urobte si zásoby a buďte pripravení. Nie je viac “základných potrieb” ako poľnohospodári a kamionisti.

Páni. Existuje konvoj truckerov, ktorý sa podľa predpovedí skladá zo sedemsto tisíc truckerov, ktorí sa spojili, aby si vzali späť náš pohraničný konvoj.
Pripoja sa k nim kanadskí kamionisti.
Začína to byť pikantné.
“Títo ľudia sú odhodlaní k pokojnej demonštrácii. Máme toho dosť. Žiadame, aby Bidenova administratíva presadzovala zákony v knihách a zabezpečila našu hranicu.
Toto by malo byť pokojné hnutie amerického ľudu, toto sú kanadskí kamionisti, toto sú nemeckí farmári, toto sú holandskí farmári, Toto je hnutie ďaleko za hranicami Spojených štátov, že ľudia sú jednoducho unavení z prehnanej moci svojich federálnych vlád. A my sa bránime. Teraz je ten správny čas.” X odkaz

https://takeourborderback.com/

🚨🇺🇸 Americkí poľnohospodári na hraniciach

Pre zmenu NIE európski farmári, ale americkí, ktorí vyšli podporiť Texas a ich snahu zastaviť inváziu na južnej hranici.

Kto mal Farmárov zapísaných ako tých, ktorí sa postavia do boja za ľudstvo na svojej karte Bingo 2024? odkaz

  • Znepokojený občan (@BGatesIsaPyscho) 26. januára 2024

V Spojenom kráľovstve vidíme odraz prebiehajúcich operácií na oslobodenie sveta. Očakávajte meškanie, zrušenie a určité nepríjemnosti. Bude to stáť za to.

Železnice East Midlands varujú pred zrušením spojov a “výrazným narušením” v Derbyshire
Štrajky, ktoré sa dotknú železníc East Midlands Railway, sa začnú v pondelok a všetky služby budú zrušené budúcu sobotu.

Úroveň ” nasratosti” ľudstva sa stupňuje a bude sa stupňovať aj naďalej. Q nám povedal, že všetci okrem 4 – 6 % zombíkov sa aspoň čiastočne prebudia.

DEJE SA TO🚜🇧🇪

Belgickí poľnohospodári sa teraz pridali k protestom proti tyranskej klimatickej politike.

  • PeterSweden (@PeterSweden7) 29. januára 2024 odkaz

Ok, buďme kreatívni!

Francúzski poľnohospodári teraz na protest odstraňujú vlajky EÚ odkaz

  • PeterSweden (@PeterSweden7) 29. januára 2024

V Taliansku sa poľnohospodári pridali k protestom na čele s políciou.

❌ BREAKING – Taliansko: Stovky farmárov s traktormi prichádzajúcich z oblasti Ferrary vchádzajú do mesta Bologna odkaz

  • {Matt} $XRPatriot (@matttttt187) 23. januára 2024

Vojna o dodávky potravín pokračuje…

Planet Farms (Taliansko) je najväčším poľnohospodárskym vertikálne integrovaným výrobným zariadením v Európe – podporuje poľnohospodárov v pestovaní plodín bez pesticídov, zvyšuje výnosy rastu & znižuje spotrebu vody pomocou technológií. Včera sa vznietila. Náhoda?

  • Laura Aboli Official (@LauraAboli_X) 24. januára 2024 odkaz

Vojnová korešpondencia nám prináša aj takéto novinky odkaz

Okres Fulton v Georgii bol zasiahnutý kybernetickým útokom:

Neočakávaný výpadok vyradil z prevádzky telefónne systémy okresu a zastavil niektoré online transakcie vrátane podávania žiadostí o daň z nehnuteľnosti, strelné zbrane a povolenia na uzavretie manželstva, uviedol okres vo vyhlásení zverejnenom na svojej webovej stránke. Väčšina úradov tiež nemohla prijímať telefonické hovory, uviedli úradníci, informuje agentúra Bloomberg.

Sledujte @insiderpaper

Počúvame o “samovraždách” a očakávali sme ich. Možno to nie sú veľké mená, ale vieme, že biele klobúky idú po nízko položenom ovocí, nielen po slávnych a tých, ktorí sú na očiach verejnosti. Niektorí šmejdi nevedia žiť sami so sebou a nechcú čeliť realite. A v okamihu je svet lepším miestom.

Keď sa na verejnosť dostanú ďalšie podrobnosti o tom, čo robili nikým nevolené globálne “elity” a “kráľovské rodiny” a aký mali “životný štýl”, nebude to dobré. Bude zaujímavé sledovať, ako sa Aliancia s týmito odhaleniami vysporiada, pretože nič sa nevalí tak, ako sme očakávali, že naše “odhalenie” bude prebiehať.

EXKLUZÍVNE – Harryho charitatívni rangeri v Afrike “znásilňovali a bili domorodcov”: Rodiny z dažďových pralesov tvrdia, že ich roky zneužívali strážcovia pracujúci pre organizáciu na ochranu prírody, ktorej riaditeľom je princ, a prosia ho, aby zasiahol odkaz

Vidíte, ako to robia? Predstierajú, že sú láskaví a veľkorysí, ale v skutočnosti sa k ľuďom správajú ako k hnuteľnému majetku – kradnú zdroje, robia násilné zmeny režimov, dokonca masové vraždy a genocídu, spôsobujú čo najviac utrpenia, kým si berú, čo chcú. A teraz nás táto holá pravda privedie k bolestiam srdca a bolesti, o ktorých nám Q povedal, že prídu.

Tím ma upozornil na túto aktualizáciu od Nyly Nguyenovej, ktorú som zatiaľ nevidela. Keď sa to skončí, nikto sa už nebude na rakovinu a iné choroby ani na alopatickú lekársku komunitu pozerať rovnako. Budeme svedkami masovej reformy zdravotníctva a prevýchovy lekárov.

Kolaps mediálneho priemyslu, invázia na texaských hraniciach a občianska vojna, Trumpove protiplány, rakovina odhalená ako parazit

Na hranici medzi USA a Mexikom sú všetky sily na palube. Do stráženia hraníc sa zapojila aj losangeleská strana, zatiaľ čo Texas zúri proti mašinérii na svojej strane s podporou už najmenej dvadsiatich piatich štátov.

Počas dvojdňovej operácie zatkli dvadsaťšesť nelegálnych prisťahovalcov páchajúcich sexuálne trestné činy

Hranice sú dnes problémom pre mnohé národy, pretože globalisti zámerne zorganizovali masovú migráciu nekompatibilných spoločností do Európy a na Západ. Odčerpávanie prostriedkov daňových poplatníkov, násilie, bezprávie, brutalita, poškodzovanie majetku a odmietanie súdneho systému presadzovať zákony a vyvodzovať dôsledky spôsobili, že mnohé miesta sa stali nežiaducimi na udržanie pobytu. Misia je splnená.

Veľké prebudenie znamenalo, že niektorí predstavitelia sa ozvali a zastupujú vôľu ľudu. Zdroj

Videl niekto Billa Clintona?

Bol obvinený zo znásilňovania detských sexuálnych otrokýň na Epsteinovom ostrove a nejako sa mu podarilo uniknúť všetkej verejnej kontrole.

Ak Trump dostane 2 kopčeky zmrzliny, je tu radnica CNN, ale nad obvineniami Clintona sa MSM vôbec nepobúrila.

Bidenov režim už vedie zástupnú vojnu na Ukrajine a financuje obe strany vojny na Blízkom východe.

Teraz začínajú ďalšiu vojnu v Červenom mori a na obzore je ešte Taiwan.

Čo sa stane, ak sa Trump opätovne ujme funkcie a okamžite to všetko vyčistí?

Verejnosť by bola nútená uznať, že Trump zabránil tretej svetovej vojne v plnom rozsahu, a musela by priznať, že Bidenov režim ju mohol celý čas zastaviť. Bolo by nemožné poprieť, že Trump je dobrý prezident a že establishment bol zodpovedný za to, že doviedol svet na pokraj skazy.

Hviezdy sú tu zoradené tak, aby si Trump získal srdcia a mysle všetkých Ľudí, čo by mu poskytlo politickú muníciu a optiku na to, aby mohol na vinníkov zasadiť úder kladivom.

Musíme len vyhrať zmanipulované voľby a dúfať, že svet vydrží do januára 2025. Ľahšie sa to povie, ako urobí.

Bidenov režim vedie zástupnú vojnu s Ruskom, Iránom a čoskoro aj s Čínou.

Naše hospodárstvo zlyháva. Naša spoločnosť imploduje. Začína sa občianska vojna. Biologické zbrane zabíjajú milióny ľudí.

A Bidenov režim si povedal: “Viete, čo potrebujeme? JOHNA PODESTU!”

SVET KLAUNOV

Toto je “umelecké dielo”, ktoré má Podesta vo svojom dome. Podesta bol v každej administratíve DNC od roku 93, keď ho viedla Clintonová. Viete si predstaviť, že by toto “umelecké dielo” mal vo svojom dome manažér Trumpovej kampane? Médiá by mali nepretržité spravodajstvo od steny k stene a ulice by boli v plameňoch. zdroj

PRÁVNICI OD ROKU 2021 UPOZORŇUJÚ NA SUROVÉ PORUŠOVANIE PRÁV OBČANOV SR

Súčasná opozícia demonštratívne ignoruje fakty masívneho porušovania ľudských a občianskych práv občanov v minulom volebnom období.

Rozhodnutia Európskeho súdu pre ľudské práva dávajú za pravdu tým, ktorí odhaľovali šokujúce podrobnosti štátnej svojvôle. Násilie, používané proti predstaviteľom opozície a iným nepohodlným osobám v rokoch 2020-2023 a nadužívanie násilných prostriedkov musí byť vyriešené prostriedkami trestného práva a nie zametané pod koberec.

Opozícia obhajuje porušovanie práv vybranými spriatelenými osobami a tým pomáha predlžovať deštrukciu právneho štátu, čím ide proti záujmom celej spoločnosti. zdroj

Live stream z kamier v Kijeve, UA. (keby ste sa cudovali, kde su rakety a bomby z toho, co opisuje mainstream, prpsim vypnite si antiBomba filter) odkaz

Zákaz oprav aut starších 15 let – nová směrnice EU! Jak nás postupně co nejvíc zotročit a udělat nám ze života peklo – Bruselští zločinci se nezastaví před ničím odkaz

,,Na trestní stíhání.” Očkování a plodnost v ČR. Hovoří čísla zdroj

ODBORNÁ DISKUSIA JE NEMOŽNÁ, OBČANOV ŽIVIA LEN HYSTÉRIOU

Väčšina občanov na námestiach nepozná základné fakty. Netušia, že ÚŠP je jediný štátny orgán, ktorý kontroluje sám seba. Vyčlenenie ÚŠP zo systému prokuratúry nedáva zmysel a špeciálni prokurátori sa nezodpovedajú nikomu, ani generálnemu prokurátorovi.

Odborná diskusia je v tejto hysterickej politickej atmosfére nemožná. Je veľmi zvláštne, že európsky parlament nevydal žiadnu rezolúciu, keď v Bulharsku rušili špeciálnu prokuratúru a špeciálny trestný súd. Európska prokurátorka sa tiež vtedy neozvala.

Nemal by európsky parlament vytýkať neexistenciu špeciálnej prokuratúry krajinám, kde ju nemajú? Nemali by byť ostatné krajiny európskym parlamentom vyzvané, aby zvyšovali trestné sadzby, keď u nás je to ohrozenie právneho štátu? Právny štát je podľa tejto logiky ohrozený vo väčšine európskych štátov.

odkaz na celú reláciu: tu

⚡️ Zmeny v Holandsku – Islam pôjdete domov !
 
Novy holandsky premiér jasně vysvětluje, ze Muslimové musí odejit a Holandsko odmítá ” Otevřené hranice Schengenu” a zavírá hranice ..!
V Holandsku začala “národní obrozenost”  a vláda má povinnost zachovat tradice a zvyky Holanďanů a uchovat to pro příští generace.
Holandska Vyhláška Muslimům.!
Výtah:
1/ Holandsko nemá pro Islám a Korán žádné místo, proto odejdete.
2/ Zavíráme hranice a nebereme vůbec žádný asyl a Schengen nás nezajímá.
3/ Zavíráme všechny Islámské instalace a bouráme všechny mešity. Začínáme u těch, které byly postaveny za peníze ze zahraničí jako třeba financování podniku  Diynet z Turecka.
4/ Každý kdo začne jen vyhrožovat, dělat protesty a násilí, jde okamžitě do kriminálu.
5/ Holandsko je naše zem, proto nepatří a nikdy nebude patřit Islámu. Je jediná cesta, buď budete respektovat naše křesťanství nebo odejděte pryč.
6/ Jediná cesta je podporovat naši svobodu a naše zvyky.
7/ Doporučujeme všem Muslimům odejit.
8/ Holandsko je a bude náš křesťanský stát a bude zachovávat svoje zvyky a tradice  i pro příští generace.
Proto žádné nálepky ” rasismus” nepomůžou, zde žádný Islám nebyl a nikdy nebude.

Čo na to poviete, môže byť? zdroj


Im nejde o naše zdravie

Hovorím o veľkých farmaceutických firmách a v niektorých dozorných orgánoch určených na dohľad nad výrobou potravín a liečiv. Dokonca v niektorých prípadoch môžeme ohovoriť o tichej genocíde obyvateľstva cez systematické poškodzovanie zdravia s cieľom vyrobiť stálych zákazníkov. Viem, že to, čo som teraz povedal a ešte poviem je pre niekoho samozrejmosť, ale pre niekoho toto je novinka. Začnem pri FDA-americký Úrad pre potraviny a liečivá

photo_2024-01-03_02-51-00-FDA Approval Meaning

Potvrdené FDA NEZNAMENÁ vedecky overené, ale to, že bola dosiahnutá obchodná dohoda

FDA pritom zakázala predaj nepasterizovaného mlieka a korporácie zas spustili propagandu proti nemu:

RawMilkUSA

Nie, vy nepotrebujete piť surové mlieko Vďaka TikTok, surové mlieko rastie v popularite v US, ale experti sú vydesení.

Pasterizácia a homogenizácia síce predĺži skladovateľnosť mlieka, ale zmení chemické zloženie a štruktúru, že zo základnej potravina vzniká otravina t.j. niečo, čo nielen nemá potrebné výživové látky, ale je aj vyslovene na škodu lebo spôsobuje alergie, tráviace ťažkosti a iné zdravotné ťažkosti napr. v pasterizovanom mlieku prakticky chýbajú betakarotény, sú plné nenasýtenými mastnými kyselinami (spôsobujú zápaly) a homogenizácia zas vytvára nestráviteľné zhluky tuku a bielkovín.

Ostatne platí toto:

90percentFoodandDisases

Je to šialené, že 90% jedla v obchodoch neexistovalo pred 100 rokmi a tiež neexistovalo ani 90% ochorení…

WOKE je fašistická ideológia pre mentálne nestálych

 / ORACLE911

A môžeme k tomu pridať aj feminizmus 3. a 4. vlny, ktoré sú naprosto protiľudské lebo sú to síce ideológie otvorene zamerané proti mužom, ale pretláčajú u žien správanie, ktoré majú katastrofálne dopady pre ženy. Začnem tam, že prečo tvrdím, že WOKE je fašistická ideológia je tento prípad:

Woke in practice

Ona chcela od neho sex potom obvinila ho zo znásilnenia. Columbijská Univerzita ho vykopla napriek audio nahrávke podporujúca jeho verziu.

Skratka ak ste muž bez ohľadu na to, či ste útočník alebo obeť útoku ste vinný bez ohľadu na to, čo ste urobili. A dôvod prečo tvrdím, že je to fašizmus pre mentálne nestálych leží v tom, že väčšina týchto osôb buď trpí dajakou disfóriou alebo inou mentálnou poruchou a namiesto toho aby dostali odbornú pomoc, tak ich parádia na sociálnych sieťach ako niečo, na čo treba byť hrdí.

A dôvod prečo tvrdím, že 3. a 4. vlna feminizmu sú protiľudské, lebo škodí  a preto ich pretláčajú korporácie je to, že kým 3. vlna feminizmu tvrdí, že muž je nepotrebný a zbytočný, tak 4. vlna rovno tvrdí resp. bude tvrdiť (lebo tu ešte nie je), že ženy sa majú stať tými mužmi, ktorí ich sexuálne priťahujú. Pár príkladov:

TruthAboutFeminsm

Feminizmus je naozaj jednoduchý. Ak žena dosiahne svoje, tak je silná. Ak ona nedosiahne svoje, tak je utlačovaná. Takže úspech je jej a jej neúspechy sú chybou niekoho iného.

Keď ona tvrdí, že nepotrebuje muža v jej živote.
Nepotrebujem muža, viem ako vymeniť olej vo svojom aute.
Si dievča. Kuchyňa a korporátne zamestnanie
Zagratulujte všetkým tým kráľovnám, ktoré nie sú držané späť mužmi
Muž a muž, sériový vrah
Ona: svoje drogy získavam zadarmo, Tiež ona:
Zdola, Ako to začína, po strednej škole, čas sa usadiť, rozvedená samostatná matka a čím to končí
Mala som náhodnú aférku s manželom mojej kamošky-teraz sa so mnou nechce hovoriť
Chcem sa spať s ostatnými ľuďmi. Len nechcem aby môj manžel robil to isté. Čo môžem povedať, som žiarlivá!
Táto žena strčila do svojho zadku bong a nechala všetkých účastníkov festivalu fajčiť z toho kým bola zviazaná
Muži lovia po woke na apkách na randenie tak, že sa tvária ako feministi
US Armáda odstránila 2021 LGBTQ+ náborové video "Volanie" lebo náborové číslo prepadlo

A aby som to uzavrel a nadviazal na včerajšiu tému:

ChildKiller1

Matka podľa súdnych záznamov údajne zabila dve svoje deti po tom, čo sudca nariadil aby Vianoce strávili s ich otcom odkaz zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
4 months ago

Ďakujem za správy.