Správy 11.01.2024

11/01/2024 | Správy

Načasovanie je všetko a tento víkend počítadlo Q skončilo odpočítavanie “World is Over – svetu je koniec” a začalo odpočítavanie “Revelations – zjavenia”. To ma najviac zaujalo, pretože deň predtým som sa rozhodla, že môj ďalší príspevok bude o odhaleniach, ktoré teraz vychádzajú o všetkom, a plánovala som použiť ako názov “Zjavenia”. Veľké mysle myslia podobne, ako sa hovorí, ale teraz to nepoužijem, pretože by to nebolo originálne.

Tento rok bude plný pozitívnych aj negatívnych odhalení. Svet sa to dozvie – či už chce, alebo nie.

Existujú náznaky, že 11. – 12. január môže byť kľúčovým bodom v programe Aliancie. Uvidíme. Pán Pool nám povedal, aby sme sa “pripravili na náraz” a tiež toto:

SVET NIE JE PRIPRAVENÝ NA TO, ČO SA STANE.

Q the Storm Rider na Telegrame naďalej zanecháva fantasticky podrobné kvapky.

Myslíte si, že je to náhoda, že sa začalo odhaľovanie Epsteina a zároveň biele klobúky odhaľujú zisk funkcií, tvorbu vírusu a vakcín proti smrti a plánovanú pandémiu ( odhaľovanie vírusu bielymi klobúkmi bude len naberať na rýchlosti a bude sa spájať s republikánmi RINO, ktorí sú kompromitovaní vydieraním a ich napojením na CIA epstein ops )

Teraz vojenské velenie a spravodajské služby začínajú blokovať Bidena
V zákulisí sa všeobecne vie, že Joe Biden odstúpi zo zdravotných dôvodov

a nadchádzajúca výbušná vojna na Blízkom východe a zjednotenie moslimského sveta proti Izraelu a USA vyústi do masívnej jadrovej vojny. Keďže Rusko podporuje Irán a Čína podporuje Irán a Turecko.

Zároveň bude z vojny na Blízkom východe obvinený Joe Biden a vláda USA.
Keďže deep state sa pokúša iniciovať plány na zničenie Izraela v rámci svojho 100-ročného plánu a získať svetovú podporu pre takmer úplné zničenie Izraela (všetko to súvisí s kabalou, ktorá sa snaží získať viac ako 40 biliónov dolárov, eur a peňazí na podporu Izraela a súvisí to so zjednotením jednej svetovej vlády, ktorá tvrdí, že chce zastaviť všetky vojny a zaviesť jeden svetový bankový systém, ktorý môže podporiť koniec všetkých vojen a financovania<

nanešťastie mbs. Musk. Trumpa. Xi Modi Putin má ďalšiu myšlienku spojenú s jedným svetovým systémom meny krytej zlatom ( o tomto pláne vám už dlho hovorím)…

Ako sa plány deep state rozpadajú a biele klobúky využívajú plány deep state v operáciách teórie hier a výsledkoch vojnových hier, pre zasvätencov DS Elite sa stáva zrejmým, že sa blíži obrovská búrka a vojenské tribunály, pretože vojenský prevrat sa odohráva v zákulisí a Bidenov režim potenciálne otvorene odhalí trumpove vojenské plány, aby armáda bola na uliciach uSA, ako uviedol aj Trump, aby použil zákony o povstaní z roku 1700 na aktiváciu armády na protokoly vojnového práva. 11.3

Myslíte si, že je to náhoda, že všetky masové rezignácie, ktoré sa dejú po celom svete za posledné štyri roky na lídrov a premiérov na hlavy štátov, sú všetky vo vnútri masové rezignácie?

Sledujte ďalej, ako pokračujú masové rezignácie
Keďže odhalenie Epsteinovej ságy je pripravené do leta vypuknúť a zasiahnuť takmer všetky významné krajiny.

Myslíte si, že je to náhoda, že William Burns, riaditeľ ústrednej spravodajskej služby, bol niekoľkokrát s Epsteinom a šéfovia FBI sa často stretávali s Epsteinom v jeho ny byte niekoľkokrát a Ehud Barak bývalý premiér Izraela bol s Epsteinom v jeho dome viac ako 30-krát a stretával sa s ním?

V zákulisí armády deep state panikári, pretože sa blížia operácie na odhalenie celosvetovej Epsteinovej CIA. Operácie Mossadu mi6 sú spojené s kontrolou Senátu a Kongresu a niektorých predstaviteľov najvyššieho súdu a vládnych sektorov vrátane vojenských veliteľstiev.

Myslíte si, že je to náhoda, že minister obrany Spojených štátov Lloyd Austin plánuje čoskoro odstúpiť zo zdravotných dôvodov ( v súčasnosti je Lloyd Austin hospitalizovaný a prihlásil sa bez vedomia armády, velenia alebo svojho šéfa Joea Bidena, ktorý ho umiestnil?

Prečo sa všetci hrajú na chorých alebo odstúpia?
.
Sean P. Diddy bol tiež urýchlene prevezený do nemocnice.

všetci sa hrajú na chorých, aby sa mohli pokúsiť uniknúť nadchádzajúcemu odhaleniu a korupcii

Epsteinova sága vyvolala paniku v DC a u svetových predstaviteľov

Keď vtáci spievajú.
Hovorí sa, že Epstein sa chystá prehovoriť k svetu v roku 2024 v nadchádzajúcich kvapkách>> vynútených vojenskými operáciami bielych klobúkov. a dokonca MSM naznačuje, že Epstein sa chystá priamo prehovoriť o účasti elít.

Pripútajte sa motýliky. NCSWIC

Psychopati sa snažia pandémiu vrátiť späť a niektoré štáty už nariadili používanie masiek v nemocniciach. Ľudia, už im nenaleťte na ich kecy. NESMIETE SA PODRIADIŤ. Ak nemáte už existujúce vážne zdravotné problémy, nemusíte sa obávať Covidu ani žiadnej inej choroby. Na to slúži náš imunitný systém. Vždy fungoval predtým a bude fungovať aj teraz.

Megan Kellyová zrejme povedala, že sa nám ozve priamo Epstein. Keď ho odviezli z väzenia a povedali, že sa obesil, povedala som, že Biele klobúky by nikdy nedovolili, aby sa majetok ako Epstein zabil. Povedala som, že je nažive a majú ho a šetria si ho na správnu chvíľu. Phil G potvrdil, že je nažive.

Tento dokumentárny film bol zverejnený aj na stránke Truth Social-about Arizona. Je to nezverejnené video. Toto je pre teba, Arizona. Príbeh. Prebuďte sa, ak ste sa ešte neprebudili. Ak ste schopní kritického myslenia a nedokážete na to prísť, potom ste nad vaše sily a pravdepodobne sa nikdy nezobudíte.

A pre všetkých ostatných, nie je to len Arizona. Toto alebo podobné sa stalo na celom svete – a nielen v krajinách tretieho sveta. Kanada, Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Brazília, Holandsko, Afrika… na čo si len spomeniete. Chazarská mafia riadi svet pomocou ukradnutých volieb a násilných zmien režimov už príliš dlho.

A keď už pripustíte, že tento zradný podvod je skutočný, položte si otázku, či by títo kontrolóri zorganizovali falošnú pandémiu, aby zabezpečili, že aj poštové hlasovacie lístky budú k dispozícii na manipuláciu. video

Tu je najnovšia informácia o “etnickej čistke”, ktorou bola covid plandémia. Žiadne prekvapenie. Zameriavala sa aj na oslabených starších ľudí. Nemýľte sa, máme do činenia s kontrolnými magormi, ktorí sú takí namočení do svojich psychóz, že sa ani nepozastavia nad tým, že by mohli byť odhalení. Myslia si, že sú bohovia a neporaziteľní. V skutočnosti sú odchýlkami stvorenia a treba ich odstrániť, pretože všetko otrávili. Odkaz na telegram.

Počkať… wtf?! To teda nie!

💥niekoľko nepríjemných právd, priatelia.

☑️ Teraz je známe, že COVID bol vytvorený v laboratóriu a (takmer určite) bol zámerne vypustený na svetovú populáciu.

☑️I hádam je to len obrovská f*cking coincident, že populačne špecifické varianty ace2 nájdené prevažne u Európanov a južných Ázijcov mali najvyššiu afinitu k viazaniu sars-cov-2!!!

(v preklade: európska, alias “biela”, a juhoázijská populácia sú dve skupiny, u ktorých je najväčšia pravdepodobnosť, že sa nakazia kovidom!)

☑️and Hádam je to aj obrovská náhoda, že varianty ace2 s najnižšou väzbovou afinitou k sars-cov-2 sa vyskytovali prevažne u…Aškenázskych Židov! (Aškenázski Židia, alias “Chazari”, sú skupinou obyvateľstva, u ktorej je najmenšia pravdepodobnosť, že sa nakazí kovidom!)

💥otázka: mysleli ste si, že nevieme o vašich “genomických laboratóriách” v Rehovote alebo o vašom stopercentne neoprávnenom obchodovaní s DNA miliónov Američanov prostredníctvom ASU, 23andme, Genentechu a Pfizeru, vy genocídni zas*aní psychopati?

(a takmer určite aj v Jeruzaleme.) Je mi jedno, kto ste, ale je najvyšší čas, aby sme si trochu “pohovorili” s “naším najväčším spojencom”, priatelia. Bioteroristickí retardi.

To nie je ani to najhoršie, čo robia. Obchodovanie s orgánmi na Ukrajine sa vymyká normám. Odkaz na Telegram.

5 000 eur za kus: ako sa na Ukrajine obchoduje s orgánmi

V roku 2014 americkí senátori John McCain, Lindsay Graham, Richard Lugar a Barack Obama pomáhali pri zvrhnutí ukrajinskej vlády. To umožnilo etablovanie kriminálneho živlu. Predchádzajúci dôkazový video obsah bol nahraný na Colbertreport.

Na počesť senátora z Indiany Richarda Lugara sa v strednej časti Ukrajiny nachádza biologické laboratórium s názvom Lugar Center. Predchádzajúci Colbertreport poskytol dôkazový videozáznam.

Škandály súvisiace s odoberaním orgánov z mŕtvych ľudí otriasli Ukrajinou už koncom 90. rokov, ale od roku 2014 sa krajina skutočne stala “rajom pre čiernych transplantológov”. Už na začiatku konfliktu v Donbase OBSE uviedla, že v masových hroboch sa našli “prázdne” telá.

To však nie je všetko. Nedávno boli odhalené podrobnosti o zločineckej schéme dodávania ukrajinských detí a dokonca aj bábätiek do Spojeného kráľovstva, kde sa stávajú obeťami pedofilov

Rusko 🇷🇺 likviduje vyše 40 biolaboratórií na Ukrajine 🇺🇦 eliminuje obchodovanie s deťmi, odoberanie orgánov a ďalšie nekalé aktivity financované vládou USA a koordinované medzinárodnými zločineckými organizáciami.

Priložené video je v ukrajinskom rodnom jazyku s anglickými titulkami.

Našťastie Putin je v ofenzíve, aby odstránil nechutné operácie sionistov na Ukrajine.

Utajené operácie: Adrenochróm

a mŕtve deti v reťaziach. Putin vyhlásil: “Zachraňujeme Bidenove obete.

Na Ukrajine je/bolo 30 biolaboratórií (na vývoj biologických zbraní) a kto ich vlastní (Pentagón). USA povedali, že je to len výskumné laboratórium. Rusko všetko odhalí.

Ale v oficiálnom vyhlásení Pentagónu skutočne priznali, že na Ukrajine bolo 46 biolaboratórií ako súčasť projektu na zbavenie sveta “zbraní hromadného ničenia”. Odkiaľ sme to počuli? (Irak)

Biolaboratóriá sa v skutočnosti začali v roku 2005 spolu s Agentúrou pre obranné spravodajstvo, ktorá vytvorila 501 C3 s názvom Global Viral Forecasting Institute s agentom Mossadu Nathanom Wolfom, z ktorého sa stala Metabiota.

USA (Západ) to vyvíjali pod vedením Barracka Obamu a Joea Bidena posledných 10 rokov v rokoch 2005-2015 na účely generovania biologickej/chemickej vojny, ktorú by mohli použiť proti Rusom, preto zbierali vzorky DNA od Slovanov.

Po prevrate v Kyjeve v roku 2014 sa Ukrajina stala horúcim miestom pre pedofilov všetkých farieb. Joe a Hunter Bidenovci boli hlavnými postavami v sieti obchodníkov s deťmi. J. Biden mal vilu s obrovskou podzemnou sieťou tunelov a tovární na odber adrenalínu a orgánov.

Skutočným dôvodom, prečo cabala organizovala “Lovecké večierky”, bolo vyvolať v deťoch strach, čím by sa zvýšila ich hladina adrenochrómu a mali by zariadenia na odber krvi počas pobytu v lese, kde by ju mohli vysávať priamo z ich tela na mieste, kým by boli ešte živé.

Na týchto poľovačkách sa zúčastňovali všetci britskí a dánski monarchovia.

Zločinecká rodina Bidenovcov – twitter Zdroj

Steve Bannon čaká, kým pustí nejaké videá s Epsteinom. Hovorí sa, že EPSTEIN hovorí o ľudských hybridoch a pokusoch s ľudskou DNA zmiešanou so zvieracou DNA… A tieto operácie boli vytvorené na inom ostrove… Presne ako vo filme >Ostrov doktora Moreaua

Zo spravodajských informácií vyplýva, že tieto operácie súvisia s vytváraním mutantných ľudí pre operácie CIA v rámci mimozemskej agendy, Ale aj tieto experimenty s krížením ľudskej a zvieracej DNA boli/boli určené na vytvorenie silnejšieho ADRENOCHRÓMU. zdroj

Epsteinova obeť uvádza, že “si nemyslí, že sa Trump na niečom podieľal” a nikdy ho nevidela v Epsteinových nehnuteľnostiach.

Tvrdí tiež, že Bill Clinton bol svedkom sexuálneho zneužívania maloletých a bol na ostrove a že Jeffrey sa “nehanbil” za sexuálne zneužívanie detí, pričom mal po celom dome fotografie nahých dievčat.

Verejnosť nakoniec dospeje k záveru, že Trump bol súčasťou operácie na odhalenie celej tejto veci, preto sa všetci zapletení boja a útočia na Trumpa viac než na čokoľvek iné.

Už sa to deje.

Reakcia ľavice/MSM na Epsteinove dokumenty bola výrečná. Nie sú pobúrení, že vysokopostavení politici znásilňovali detské sexuálne otrokyne… Sú pobúrení len tým, že na to ľudia poukazujú… Vedeli sme, že to príde, ale ich nehanebnosť mi stále vyráža dych. ZLO…

Pamätáte si, ako sa médiá rozčuľovali nad filmom “Sound of Freedom”? Prečo ich tak rozrušilo odhalenie rozsiahleho obchodovania s ľuďmi a pedofílie? Bolo 1000x viac rozhorčenia z toho, že tento film vyšiel, ako z Epsteinových zločinov… zdroj

Ak by mali nejaké usvedčujúce dôkazy o Trumpovi, zverejnili by ich pred novembrom 2016.

Ak by mal Epstein nahrávky o Trumpovi, zverejnil by ich skôr, ako mu Trump zabavil ostrov a uvrhol ho do väzenia.

Ak bol Trump v ich tíme, prečo sú medzi sebou vo vojne?

Ak bol Trump zapletený, prečo by v roku 2015 vyťahoval ostrov?

Ak bol Trump kompromitovaný Epsteinom, prečo ho nemôžu kontrolovať?

Ak bol Trump zapletený, prečo podpísal výnos 13773 a venoval svoje prezidentstvo zastaveniu globálneho obchodovania s ľuďmi?

Ak bol Trump jedným z “nich”, prečo ho VŠETCI “oni” nenávidia?

Ak by ho mali vydierať, použili by to.

Clintonovej kampaň sa obrátila na agenta MI6 Christophera Steela, aby vyrobil spis s nahrávkou pindíka, ktorý mal posunúť FBI/CIA, aby ospravedlnila špehovanie Trumpa a vytvorila Muellerovu sondu.

Ak mal Epstein nahrávky Trumpa kompromitovaného s maloletými, prečo to všetko prešli?

Prečo jednoducho nezverejnili nahrávky a Trump skončil?

Mueller prevrátil každý kameň, urobil razie na Trumpových právnikov, ministerstvo spravodlivosti urobilo razie v jeho dome, snažili sa ho obviniť z KAŽDÉHO zločinu, ktorý mohli nájsť, potom ho nemohli nájsť, tak si ich museli vymyslieť, impeachment, volebné podvody, mediálne očierňovacie kampane atď.

Chcete mi povedať, že toto všetko absolvovali, keď mali celý ten čas nahrávky, na ktorých Trump znásilňuje deti?

Matematika, to nie je matematika. Keby v tom bol zapletený Trump, už dávno by sme o tom vedeli, nevyužíval by všetky svoje zdroje na to, aby to odhalil, a oni by nevyužívali všetky svoje zdroje na to, aby ho zastavili.

Ak je Trump pedofil, ako to, že ho NIKTO z jeho nepriateľov NIKDY neobvinil, že je pedofil?

Clintonová? Obama? Biden? Pelosiová? McCain? Bush? Môžete ich vymenovať. NIKTO nikdy nenazval Trumpa pedofilom.

Ale Trump a jeho spojenci nazvali Billa a jeho spojencov pedofilmi, a to verejne.

Ak by bol Trump pedofil, ako to, že Deep State alebo MSM nikdy ani len neskúsili tento uhol očierňovania? Nazvali ho rasistom, sexistom, násilníkom, xenofóbom, daňovým úžerníkom, vzbúrencom, vlastizradcom, hrozbou pre demokraciu, agentom Ruska. Nazvali ho všetkými možnými menami okrem pedofila. Z ich pohľadu sa zdá, že by to bolo dobré. Ale neurobili to. Dokonca to neurobili ani po zverejnení Epsteinových dokumentov.

Ak by bol Trump pedofil, prečo každý demokratický politik práve teraz nevypúšťa tweety o tom, že Trump je pedofil? Nemali by sa na to vrhnúť, keby bol?

Všetci Trumpovi nepriatelia a ich prisluhovačské médiá celý čas hovorili svetu, že pedofília je bláznivá pravicová konšpiračná teória. Prečo by to robili, keby vedeli, že Trump je pedofil? A budeme veriť ľuďom, ktorí sa v tejto téme úplne mýlili A boli prichytení pri tom, ako tento príbeh pochovali pod hrozbou samotného Billa Clintona?

Všetky ťahy a protiťahy vykresľujú veľmi jasný obraz. Hlboký štát tento príbeh zatajoval celé desaťročia, bol prichytený a teraz sa chytá každej slamky, ktorej sa môže chytiť, bez ohľadu na to, aká je chabá.

Sú to činy zúfalstva.

Vieme to. Oni to vedia. Vedia, že my to vieme. Teraz je to len otázka času. zdroj

❓Jak dlouho budeme ještě ve vlastní zemi za totální idioty?

ČESKO V HAJZLU! A SLOVENSKO TAKY!

Až 30 % lidí bez práce? Analytici se obávají, že Česko a Slovensko jsou na nejlepší cestě stát se Detroitem Evropy. Dříve prosperující průmyslové město, kdysi centrum americké automobilové výroby, je dnes po bankrotu místních automobilek GM a Chrysler “městem duchů”.

Podle agentury Bloomberg jsou Česká republika a Slovensko zeměmi s největší závislostí na automobilovém průmyslu a přechod na elektromobilitu může způsobit, že dopadnou jako Detroit, píší české Parlamentní listy.

Přechod na elektromobilitu podle analytiků také ohrožuje rozsáhlý dodavatelský řetězec. Obě země tak již nebojují o průmyslový růst. Snaží se zabránit úplnému kolapsu automobilového průmyslu. zdroj

Nemeckí farmári bránia svoje živobytie, ktoré existenčne ohrozuje Scholzova vláda a požadujú riešenie: „Chceme demisiu vlády! Nie sme pravicoví extrémisti!” zdroj

Minister vnútra Šutaj Eštok potvrdil, že zdiskreditovaná a spolitizovaná NAKA sa bude reorganizovať a jej súčasná podoba skončí. zdroj

Vedení Filozofické fakulty Univerzity Karlovy (FF UK) v den tragického útoku několikrát nabízelo pomoc policistům, kteří v hlavní budově školy po podezřelém studentovi pátrali. Ti na nabídku však nereagovali. Potenciálního útočníka policisté přitom hledali už téměř hodinu a půl před začátkem střelby. Vyplývá to z detailního dokumentu o komunikaci akademiků s policií, který škola zveřejnila. zdroj

Petr Robejšek: Mezi elitami, které chtějí vládnout světu, existují konflikty, ale také rozdílné zájmy článok

Gustáv Husák dal hlas boju za spravodlivý, mierový a humánnejší svet článok

Tlačové vyhlásenie R. Fica na tému: Prečo tak Matovič a celá opozícia kričia za záchranu Lipšica. video

Stahování lidí zaživa z kůže či rozřezávání břicha těhotným ženám, to je jen zlomek ze seznamu krutostí, které vojáci Ukrajinské povstalecké armády páchali na nevinných lidech – bez sebemenšího ohledu na věk či pohlaví.Neděle byla pro ukrajinské radikální nacionalisty oblíbeným dnem pro hromadné vraždění Poláků – využívali totiž toho, že se oběti účastnily mší v kostele, což vrahům výrazně ulehčilo práci s jejich shromažďováním na jednom místě.
To, čím se volyňský masakr vyjímá i v tragické době druhé světové války, je brutalita, se kterou byli nevinní Poláci vražděni. Ta v historii lidstva zřejmě nemá obdoby a vlasy se z ní nejspíš ježily i samotným nacistům.

Běžnou praxí bylo, že banderovci obklíčili danou oblast a spustili v ní bestiální vraždění každého, kdo jim přišel pod ruku. Slitování neměli vůbec s nikým –zabíjeli kojence, ženy i starce. Co bylo vůbec nejhorší – jejich utrpením se bavili. zdroj

🚨🚨🚨 pozor , čo toto je !🚨🚨 Bude sa vyhovárať ako PS ! Ze ľudia ho len tak podporujú!!!!

Priatelia, k prezidentským kanidátom ešte nasledovná prosba o pomoc.

Prosim Vás vieme nejako overiť kto je firma FILMOSA SK, s.r.o. a pán Vnuk, ktorí sa rozhodli darovať Korčokovi 50 000 eur?

Iné zvučné mená ako Kiska (budúci väzeň), Meško (Martinus), Zálešák (NAY) či Stern z ekonomickej univerzity sa rozhodli podporiť ho, ale zlomkovými sumami, pritom sú to bohatí podnikateľia.

Kto je firma, ktorá pri priemerných ročných tržbách 20 – 30 000 eur urobila v roku 2021 zisk cez 162 000 eur, 2022 cez 30 000 eur a darovala Korčokovi na kampaň 50 000 eur?

Alebo mohol by rovno aj pán Korčok povedať, kto je táto firma a kto mu takto cez tretiu stranu súka peniaze? Zdroj

Nezávislosť Pána Korčoka…Presne podľa scenára Čaputovej 🫢🤫

J.Kaufman: V POTRAVINÁCH JE NAŠE PŘEŽITÍ A TAK JE CHTĚJÍ NAHRADIT HMYZEM zdroj

(DEZ)INFO OPOZÍCIE 🗣️

👉 Dnes som sa po rokovaní vlády, zúčastnil tlačovej besedy k téme novelizácie trestných kódexov a zrušenia ÚŠP.

👉 Informovali sme prečo, a ako opozícia klame a straší verejnosť.

✅ Boj s korupciou sa posilňuje. Na úrovni prokuratúri bude niekoľkonásobne viac špecialistov na boj s korupciou.

✅ Zrušením ÚŠP, sa decentralizuje moc z uzavretej, politicky motivovanej skupiny prokurátorov na čele s Lipšicom, na celú sústavu prokuratúry.

✅ Už nebude možné, aby “naši ľudia”, ako Ľudovít Makó, či Bernard Slobodník, ktorí sa priznali v desiatkach prípadov k miliónovej korupcii, či vydieraniu, skončili s podmienkami a zastavenými stíhaniami.

✅ Nebudeme ničiť ľudské životy, rodiny a sociálne väzby drakonickými trestami. Tresty budú primerané a zvýši sa vymožiteľnosť práva.

✅ Odstránime rozpory s právom EÚ a namiesto bezbrehého trestania začneme naprávať.

❗️Matovič, Mikulec, Kolíková a ďaľší stratia Lipšicovu ochranu, a podozrenia z ich trestnej činnosti môžu byť nezaujato vyšetrené.
~ Pavol Gašpar
@investigativnyblogSK

🔥MOSSAD A EPSTEIN AJ NA SLOVENSKU🔥

✍️🏻Epstein mal pomoc aj na Slovensku. Nadu Marcinkovu – ktora sa javila ako nevinna pilotka, v skutocnosti pasla deti pre Epsteina.

Koho?

odkaz 1 odkaz 2 odkaz 3

———————

Epsteinov Gulfstream v Poprade (nie sice lolita expres, ale….) odkaz odkaz4 zdroj

Čo sme sa dozvedeli z najnovšieho videa Zoroslava Kollára? Ako šéfka inšpektorátu práce chodievala na žúrky do Prahy, ako skúšala kokaín, ktorý jej podľa jej vlastných slov z nahrávky zabezbečila Simona Krainová 🙈, ako sa po požití kokaínu cítila ako vo filme, ako na inšpektoráte “vypalovali” firmy a zámerne znižovali vybraným firmám pokuty, prípadne ich nekontrovali vôbec. zdroj

VIDEO Z UKRAJINSKÉHO SUPERMARKETU TAVRIA, KDE SE PRODÁVAJÍ KONZERVY S ČESKOU HUMANITÁRNÍ POMOCÍ! Kde všude končí česká humanitární pomoc na Ukrajině? Vzkříšení Chazarské říše na Ukrajině zdroj

Vodca a koordinátor ortodoxného podzemného tunela Sam’uel Hydeberg sa vzdal obvinenia z obchodovania s deťmi a únosu.

10 ZATKNUTÝCH PRI STRETE V TUNELI SYNAGÓGY V NEW YORKU

Newyorská polícia zatkla 10 ľudí v sídle Chabadu v Brooklyne, kde vypukol chaos, keď polícia prišla uzavrieť podzemné tunely synagógy. Obvinenia zahŕňajú obštrukcie, kladenie odporu pri zatýkaní a útok na policajta. zdroj

☝️ Židovské sídlo v New Yorku má podzemné tunely s niekoľkými detskými stoličkami,postieľkami a židovskými ľuďmi, ktorí z tunelov v priamom prenose unikajú, je odhalené a niekoľko ľudí zatknutých ( informoval Redacted) …

Začína sa obrovská kamufláž MSM vytvára naratívy a hneď sú tunely zasypané cementom, všetko bez vyšetrovania.

USA: Pedofilný škandál medzi ortodoxnými židmi v Brooklyne

Zapamätajte si to 👇

Viac ako sto detí a tínedžerov sa stalo obeťou sexuálneho násilia. Výsledkom vyšetrovania bolo za posledné tri roky 85 zatknutí členov komunity

Obetí sexuálneho obťažovania vrátane detí a tínedžerov, ktorí sa stali obeťami sexuálneho násilia, je 117.

Vo väzení skončilo 85 podozrivých. Všetci sú členmi veľkej židovskej ortodoxnej komunity v newyorskej štvrti Brooklyn. Prečo si myslíte, že EPSTEIN financoval židovskú sektu v New Yorku? zdroj

— Bývalý líder LGBT organizácie sa priznal k vykonávaniu kastrácií naživo a k výrobe detského porna

Začínal ako nórsky dúhový aktivista sťažujúci sa na diskrimináciu, skončil ako muž obžalovaný zo zarábania na najväčších perverzitách, aké si vie ľudská myseľ predstaviť. K niektorým zločinom sa priznal len nedávno. O jeho osude sa bude v Spojenom kráľovstve rozhodovať už o pár týždňov. Zoznámte sa, Marius Gustavson. zdroj

PSA pre liberálov

Povedali ste, že korupcia médií a vlády je konšpiračná teória.

Povedali ste, že korupcia covidových laboratórií a veľkých farmaceutických firiem je konšpiračná teória.

Povedali ste, že Epsteinov ostrov, Pizzagate a obchodovanie s deťmi je konšpiračná teória.

Povedali ste, že DEI a teória nahradenia je konšpiračná teória.

Povedali ste, že účasť FBI a ministerstva spravodlivosti na 6. januári je konšpiračná teória.

Povedali ste, že cenzúra a manipulácia sociálnych médií je konšpiračná teória.

Povedali ste, že víťazstvo Ruska vo vojne je konšpiračná teória.

V akom momente vy, ľudia, akceptujete, že ste sa takmer desať rokov mýlili v každej jednej veci? Ako dlho ešte môžete klamať sami seba a pokračovať v udržiavaní veľkej lži?

Máte dve možnosti:

1) Pokľaknite na kolená, poproste o odpustenie a pomôžte nám vyhubiť zlo v tomto svete, o ktorom ste tvrdili, že neexistuje.

2) Pokračujte v prisluhovaní vládnucej triede, ktorá kradne vaše dane, vymýva mozgy masám, otravuje planétu, vraždí milióny ľudí a doslova znásilňuje detské sexuálne otrokyne.

Vyberte si múdro. Súdny deň sa blíži. zdroj


Človek, ktorý dostal dar slobodnej vôle, sa môže slobodne rozhodnúť, akým spôsobom zhodnotí prvotné Pánovo žiarenie. Či tak, aby sa žiarenie jeho vlastnej osobnosti kvalitatívne zachvievalo s rýdzim základným žiarením Stvoriteľa, alebo ho využije inak a po svojom. Nie v jeho rýdzosti, čistote, dobrote, láske a spravodlivosti, ktoré v sebe nesie.

Dar slobodnej vôle nám bol daný v skutočnosti preto, aby sme mohli obohatiť stvorenie žiarením svojej vlastnej duchovnej jedinečnosti, a to skrze čisté a správne zhodnocovanie Pánovho žiarenia. Takýmto spôsobom môže byť naše osobné žiarenie, vyžarované skrze našu slobodnú vôľu harmonické a v čistote nášho chcenia sa zachvievajúce so Svetlým prúdom žiarenia.

Alebo potom môže byť žiarenie, šírené našou osobnosťou do stvorenia prostredníctvom nášho cítenia, myslenia, chcenia a jednania rušivé, nečisté a nedobré, predstavujúce znehodnotenie prvotného čistého žiarenia, darovaného človeku Stvoriteľom k jeho čistému využitiu.

Znamená to teda, že zo všetkého, čo si prajeme, čo chceme a čo z nás vychádza sa stáva žiarenie. Pri dobrom chcení a čistote je nami vytvárané žiarenie obohatením harmónie stvorenia. Pri zlom chcení a pri odchýlení od čistoty pôsobí naše žiarenie protikladne voči všetkému čistému vo stvorení.

Človekom vytvárané pozitívne žiarenie je prijaté harmóniou Svetla a vracia sa k nemu naspäť v podobe požehnania. Človekom vytvárané nedobré a protikladné žiarenie nie je Svetlom prijaté, pretože ruší harmóniu.

Každé zneužitie prvotného Pánovho žiarenia slobodnou vôľou je okamžite rozpoznané ako cudzorodé. V protitlaku Svetla je k človeku jeho vlastné negatívne a nesprávne žiarenie vrhnuté naspäť, aby to musel byť nakoniec on sám, kto bude požívať jeho ovocie a jeho plody. Toto žiarenie sa zhromaždí okolo človeka a zmaterializuje sa podoby nešťastia, choroby, alebo nejakého iného karmického úderu.

Ľudia, neznalí týchto skutočností, prepadajú napríklad strachu, obavám, úzkosti, depresii a mnohým iným neradostným psychickým stavom, ktoré sú však opäť len žiarenie. Ale pretože to nie je žiarenie pozitívne, ani jeho spätná odozva nemôže byť pozitívna. A to už ani nehovoriac o vyslovene zlom a nečistom chcení.

Buďme si vedomí týchto skutočností a bdelo si strážme kvalitu vyžarovania našej osobnosti. V nijakom prípade nedopusťme, aby pod tlakom okolia a najrozličnejších negatívnych vplyvov došlo k jeho zakaleniu. Udržujme svoje žiarenie v harmónii so Svetlom tak, že z našej osobnosti bude vyžarovať do stvorenia čistota, radosť, vnútorný jas, láska k blížnym, láska k Stvoriteľovi a iné podobné, budujúce a pozitívne žiarenia.

Celý článok tu

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
3 months ago

Ďakujem.

jano
jano
3 months ago

overenie firmy FILMOSA SK
https://foaf.sk/firmy/212638

mirek
mirek
3 months ago

Je třeba rozlišovat význam pojmu kabala…za prvé a to nejzásadnější je, že kabala je nejstaší věda pojednávající o přírodních zákonech a vzniku světa, není to náboženství, ale věda, ze které vychází dál každé učení a náboženství….a hlavně za druhé cabala je nyní už končící stínová světovláda, také deep state, ilumináti a nevím kdo ještě, kteří název a význam slova kabala zneužili a schovali se za něj…proč asi?…díky za vaše data a přeji všem poklidné dny.

Israismael
Israismael
2 months ago

Povedzme si to otvorene ..Kde sa nachádza vo svete najväčšie ohnisko globálneho temna ? ..Je to ťažké spozorovať ? Je to ťažké vidieť ?…..Kto má otvorené oči aby naozaj videl a kto si nezapchava uši aby počul, tak musí to spozorovať kde je to najväčšie ohnisko temnoty sveta ..Amerika ,anglosasi ,sionisti ,korporácie a technokrati(Schwab a jeho WEF s technológiami ) to všetko je konkrétne globálne zlo a temno s ktorým musí bojovat svet a ľudia na tejto planéte ..
Aj tento článok odhaľuje čo je zač Ukrajina ,ako tam pôsobia luciferske sily v tejto krajine ,ktorá je rajom satanskych síl ..Niet sa co čudovať rusom že čistia priestor ,ktorý ich bytostne a životne ohrozoval a ohrozuje ..A ohrozuje to celý svet ..Dnes kto má oči a uši musí vedieť kde je zlo ,kde sa nachádza ..A kto adoruje a podporuje taketo globálne temno ,kto sa ako človek prikláňa k Amerike ,k anglosasom,k Ukrajine a sionistom ,fandí im a podobne,tak fandí celosvetovému globálnemu temnu a bude spolu s ním vylúčený (vyvrhnuty)z tejto planéty v čase konečnej Veľkej Očisty a tzv Posledného Božieho súdu ..A to všetko už začalo ,deje sa to a bude sa dokončievat v najbližších pár rokoch ..Veľa času už nie je pre ľudstvo aby sa spamatovalo ..