Správy 16.06.2024

16/06/2024 | Správy

Putin predstavil svoj návrh na mier na Ukrajine a znie celkom rozumne.

-Ukrajina si musí zachovať neutrálny štatút

-Ukrajina musí zostať bez jadrových zbraní

-Úplná demilitarizácia/denazifikácia

-priznanie ruských území

-Formálne medzinárodné dohody

-Zrušenie všetkých sankcií voči Rusku

Putin chce oslobodiť len rusky hovoriace časti Ukrajiny, ako to bolo vždy. Nemá v úmysle dobyť Európu, ako to tvrdí NATO. Putin prestane postupovať na západ, ak NATO prestane postupovať na východ.

Putin jednoducho nechce mať na svojich hraniciach armády a zbrane NATO. Vždy to bola červená čiara a NATO ju prekročilo napriek nekonečným varovaniam zo strany Ruska.

Ak by sa Rusko pokúsilo umiestniť jadrové rakety a armády na našich hraniciach, každý Američan by bol znepokojený a schválil by odstránenie hrozby. V skutočnosti sa to už stalo, pozri kubánsku raketovú krízu v roku 1962.

Putin nebude sedieť so založenými rukami a nedovolí, aby NATO vybudovalo na jeho hraniciach zástupnú armádu doslova nacistov. Rusko bolo vo svojej histórii viackrát napadnuté nacistami a nemieni to dopustiť znova. Západ sa môže buď pokúsiť s Putinom rokovať, alebo sa on sám chystá úplne demilitarizovať a denacifikovať Ukrajinu, aby zabezpečil súčasnú a budúcu bezpečnosť ruského ľudu.

Putin ponúka Západu únikovú cestu z ich kolosálneho zlyhania na Ukrajine, ale oni to zatiaľ odmietajú. Jediná definícia víťazstva Západu zahŕňa úplnú porážku Ruska, ktorá je možná len priamou intervenciou NATO, a teda 3. svetovou vojnou a pravdepodobne jadrovou vojnou.

Našou jedinou nádejou je, že Trump zvíťazí a dohodne sa s Putinom na ukončení tohto konfliktu skôr, ako nás vojnový Bidenov režim a NATO všetkých zabijú.

(Na mape je žltou farbou znázornené územie, ktoré má Rusko v súčasnosti v držbe, a červenou farbou ďalšie územie, ktoré chce Putin v návrhu). zdroj

Tento titulok znie, akoby súvisel s plánom ublížiť mnohým ľuďom.

Dopravná kontrola vedie k teroristickému vyšetrovaniu, polícia objavila zbrane a zlovestné odkazy

Vždy sme verili, že Biele klobúky urobili, čo mohli, aby ochránili a zmiernili utrpenie falošne uväznených ľudí, ako je Julian Assange a vlastenci J6. Odvtedy sme počuli, že je to tak a predpokladáme, že v tom budú pokračovať a že mnohé znepokojujúce správy sú len o optike.

Otrasný stav nášho temného sveta máme teraz každý deň pred očami, pretože sa nám strhávajú klapky z očí a odhaľuje sa realita démonických parazitov.

Adrenochróm je alebo bol dostupný na Alibaba.com na predaj cez internet. Ak neviete, čo je Adrenochróm, vyhľadajte si ho a nevšímajte si zosmiešňovanie a vyvracanie, ktoré o tejto “konšpiračnej teórii” tvrdia. Je nechutne skutočný a Ľudia sú obetovaní, aby ho získali – po tom, čo sú brutálne mučení. Zvyčajne sú to deti. Hillary Clintonová o tom vie všetko a všetko je to na videu.

Tucker Carlson sa nebojí riešiť ľudské obete a kladie sakramentsky dobrú otázku. Čo prevažuje nad odporom ľudstva k zabíjaniu iných ľudských bytostí? 5 min.

Tucker v relácii Alexa Jonesa: Potrat je zjavne ľudská obeť.

V nasledujúcom dokumente sa dozviete svedectvá o aktivitách, ktoré luciferiánski psychopati vykonávajú počas svojich krvavých rituálov. 1 hod. 40 min.

Svet sa rýchlo mení na štát sledovania, v ktorom sa monitoruje všetko, kam ideme, čo kupujeme, robíme, hovoríme, a dokonca aj myslíme, a využíva sa na našu kontrolu. Je takýto svet v poriadku pre ľudské bytosti? Peter Sweden nám hovorí, čo sa deje v Európe. Ako všetky “konšpiračné teórie”, aj táto sa stáva realitou. Koľko slepých oviec zostane, aby to dobrovoľne uviedli do života?

ZAČALO SA TO

V Európe sa spustili nové biometrické platby, pri ktorých platíte SKENOVANÍM očí a tváre na prístroji. Pred niekoľkými rokmi sa to označovalo za bláznivú “konšpiračnú teóriu”. A predsa sme tu. odkaz

Tu je ďalšia poznámka, ktorá varuje pred dôverou v úžasnú “novú” technológiu:

Nikdy nedôverujte @OpenAI alebo jej produktom (ChatGPT atď.). Existuje len jeden dôvod na vymenovanie riaditeľa @NSAGov do vašej rady. Je to úmyselná, vypočítavá zrada práv každého človeka na Zemi. Boli ste varovaní.

Q the Storm Rider opäť vysypal podrobnosti o pláne a o tom, čo môžeme očakávať v najbližších dňoch. Súčasne sa toho deje toľko, že potrebujeme takýto súhrn, aby sme si to všetko ujasnili a získali správnu perspektívu. Pre tých, ktorí nie sú na Telegrame, prinášame ďalšie dva príspevky zo včerajška, ktoré si veľmi ceníme.

Tí, ktorí sú na vrchole Plánu a toho, čo nám Q a iní povedali, budú vedieť, že s pôvodnými démonmi sme sa už vysporiadali, a to pred rokmi. Teraz sledujeme “filmovú” verziu, aby sme nevedomým oznámili, čo sa stalo v minulosti. Obamovci, Clintonovci, Rothschildovci, “kráľovská rodina” a ďalšie monštrá dostali svoj spravodlivý zákusok.

ČO OČAKÁVAŤ< (príspevok 1)

Biden čoskoro odstúpi
(Všetci sme vedeli, že to príde..)
Gavin Newsom sa presadzuje ako náhrada za Bidena
Hillary bude kandidovať s Michealom Obamom

Atentát na Trumpa>
Táto dôležitá udalosť povedie k odhaleniu operácií CIA/
Majic majority spravodajskej komunity deep state operácie a zatýkacie vojny
( rovnako ako v prípade JFK)
Hlboký štát už plánuje operácie.
ale sú pripravené protiopatrenia<
(biele klobúky zinscenujú svoju vlastnú akciu pred ds ops
Po tom, ako sa stane pokus o atentát, budete vedieť, že biele klobúky zinscenovali túto udalosť… budete to vedieť, pretože Trump prežije

Kalifornské pobrežie veľké zemetrasenie
Naplánované tak, aby zasiahlo Oregon. Kalifornia, západná oblasť Nevady.
( Varoval som pred tým niekoľkokrát a teraz sa udalosť a testovacie pokusy dejú,. Darpa s hlbokými temnými operáciami a technológiami už robí testy v minulom týždni, keď záhadné zvukové búchanie zasiahlo Kaliforniu & mainstreamové médiá tiež informujú o záhade a armáda hlbokého štátu sa snaží nájsť zámienku, aby zakryla masívne zvukové búchanie)
( niekoľko testovacích zemetrasení je umiestnených cez Nevadu Kaliforniu a Oregon potom minulý mesiac)
je známe, že existuje niekoľko zbraní a tektonických zbraní s tisíckami patentov na vytváranie zemetrasení.
( globalisti vždy chceli zabiť milióny ľudí pri zemetrasení a obviniť klimatické zmeny a zaviesť zákony a cenzúru)

Odhalenie pokročilých vojenských zbraní a technológií spojených s UAP Ufos
Tento mesiac kongres/senát prijíma nové dôležité zákony, ktoré chránia informátorov z vnútra vojenských temných operácií deep state.
Tieto nové zákony sú veľmi dôležité na obchádzanie zákonov o národnej bezpečnosti, ktoré chránia operácie deep state. Tieto nové zákony umožňujú senátu a kongresu nahliadnuť do vysoko utajovaných spisov a videí, ktoré whistlebloweri odhaľujú
( do dnešného dňa boli DARPA , hlboké temné operácie chránené skorumpovanými zákonmi o národnej bezpečnosti).
teraz s novými zákonmi o whistlebloweroch prichádza.> úplné odhalenie majic Darpa Deep dark Operations

Pedofilné kruhy/ kruhy obchodovania s ľuďmi/. krúžky sexuálneho vydierania/ elitné sexuálne krúžky/ všetky prichádzajú na svetlo sveta

neviete, že Epstein bol zatknutý počas Trumpovej vlády a P Diddy bol tiež zatknutý počas Trumpovej vlády. Boli vznesené tajné obvinenia.
Epstein aj P. Diddy boli trojití agenti. Obaja boli donútení bielymi klobúkmi, aby pokračovali v plnení svojich úloh, keď sa vojenské vyšetrovanie odohrávalo.
Hovorím vám to od roku 2017 po zvolení Trumpa.. Trump dal plnú vojenskú moc armáde a bola nastolená kontinuita vlády. Bol zavedený plán decentralizácie…

Tieto vojenské operácie kontrolujú biele klobúky vo vnútri FBI. A Pentagón na najvyšších úrovniach)
Teraz pôjde P Diddy na súd a bude spievať ako vtáčik. P diddy sa chystá odhaliť elity a korupciu vo vnútri hudby. Filmové odvetvia o operáciách obchodovania so svetovým sektorom napojených na elity + zároveň budú vojenské videá Epsteina vnútri kvapiek zverejnené a pustené cez médiá bielych klobúkov

Kongres pôjde naplno po Epsteinovej ságe…( otvorí prípad)
to je dôvod, prečo sa Robert de Niro snaží zastaviť Trumpa a prečo elity tlačia de Nira ako zásterku na zastavenie Trumpa.

Zapojenie Roberta De nira do svetového sexuálneho kruhu súvisí s 80. rokmi a ďalej a je spojené s Gettyho múzeom> masívna obrovská podzemná pedofilná základňa a satanistické rituály, ktoré súvisia so zakladateľom J. Paulom Gettym a jeho napojením na satanistické rituály Molocha v Bohemian Grove…. Preto Gettyho múzeum hostí satanistickú ľudskú kuchárku Marinu Abramovičovú ako svoj spiritualistický cech. Spojenie De Nira s pedofilným krúžkom je spojené s Romanom Polanským ( pedofilom), ktorý natočil kultový film Rosemarys Baby satanistický kult a dieťa satana.

Silné prepojenie Roberta de nira na sexuálny priemysel a satanistický krúžok ide hlbšie a spája sa s Christopherom Walkenom ( pamätáte si, že Mel Gibson povedal, že sa bojí Walkena a Walkens hovoril o mučení) a prepojenie de nira na hollywoodsky temný hlboký satanistický priemysel
je spojený s epsteinom. diddy. Kalifornské banky> kartely> drogy obchodovanie s ľuďmi/ sexuálne kruhy

Odhalenie meteorologických zbraní/tektonických zbraní/zemetrasení je spojené s odhalením uaps vyrobených človekom. ( a skutočné ufo)
Nachádzate sa v úžasnom čase a histórii, kde sa všetko odhaľuje a odohráva sa mocný plán s vojenskými operáciami. ( projekty odhalenia>

ČASŤ 2:

Turecko práve zmenilo celú budúcnosť NATO

Turecko vstúpi do BRICS

Dlho predtým, ako niekto hovoril o tom, že Turecko plánuje vystúpiť z NATO alebo sa pripojiť k finančným operáciám Ruska…… som vám poskytol všetky interné operácie Číny, ktorá cez Turecko dodáva zbrane Srbsku.
Pred tromi rokmi som vám povedal, že Turecko sa chystá opustiť NATO
( Turecko je najväčšou armádou NATO v Európe) a v NATO nastala obrovská panika a vnútorné boje…. A začínal sa obrovský kolaps ( vtedy)

Teraz ste svedkami skutočných vojenských operácií na rozpad NATO. Svetové banky, OSN.. Operácie hlbokého štátu….. Od CIA kontrolovaných operácií na Ukrajine a systémov na pranie špinavých peňazí až po Saudskú Arábiu ( trumpov priateľ mbs), ktorá vypína fiat dolár CIA/Rockefellers deep state $ …

teraz turecko verejne išlo do Ruska a Kremeľ ich privítal…

Povedal som vám, že keď Musk išiel do Číny, boli to vojenské komm pre lídrov sveta, aby videli, že vojenské operácie aliancie bielych klobúkov pokračujú.
Teraz sa turecko posúva vpred vo vnútri plánu. Saudská Arábia urobila masívny krok, aby zastavila fiat deep state peniaze.
Teraz trumf a Musk hovoria o budúcej mene Spojených štátov

deštrukcia kontroly CIA/rockefellerových/rothschildových/globalistických/majských päťokých agentúr nad západnými krajinami a európskymi krajinami sa deje… a deep state sa rozpadá
(Finančné čísla na Wall Street sú zmanipulované//)

A viete, že v Európe je panika. ds elity USA sú v panike, pretože Trump sa chystá získať späť moc a zastaviť financovanie operácií prania špinavých peňazí na Ukrajine
(bez ohľadu na to, aké zákony usa prijmú.. Trump zastaví financovanie a zavedie skutočné záruky)

V roku 2017_18
Trump a Musk sa pohádali ( ale už v roku 2019 som vám povedal, že to všetko bol plán a trik)
aj po tom, ako Musk v roku 2020 volil Bidena, som vám dal vedieť, že to všetko je falošné a v zákulisí už prebiehajú vojenské operácie a povedal som vám to dávno predtým, ako sa niekto Muska chystal kúpiť Twitter.
A potom po Musk a Trump by spojiť sily

teraz sa všetky tieto udalosti stali

Dôverujte plánu.

Plán na záchranu sveta.

Lietadlá Boeing a Airbus boli vyrobené z “falošného” čínskeho titánu, ktorý mohol spôsobiť rozpad ich lietadiel vo vzduchu, obáva sa FAA

Neboli niektoré mosty tiež vyrobené z ohrozenej čínskej ocele? Nefalšovali aj niektoré zlaté ingoty tým, že vyrábali volfrám ponorený do zlata? Môžeme veriť ČKS, že je v niečom nadštandardná?

Klamali o pôvode Covidu a o scamdemic. Zavraždili milióny vlastných ľudí. Infiltrovali sa do našich krajín, uskutočnili vojenské cvičenia na našom území, vytvorili vlastné policajné oddelenia v našich mestách… Sú odsúdeniahodní a možno im nikdy nebudeme veriť. Bude trvať nejaký čas, kým sa podarí nájsť odpustenie aj pre nový čínsky režim, ktorý vraj Si iniciuje. zdroj

Q) Storm Rider
☝️ 🔥.. Sme v udalosti vystrašenia, <<<👇

Tu sú skutočné informácie. Rusko má niekoľko lodí pri Kube .. Stredoamerických regiónoch a jadrové ponorky v okolí Spojených štátov

Už dávno som vám povedal, že v roku 2020 _21 prídeme na túto udalosť> juan o’savin vás tiež všetkých informoval o tejto udalosti. ( Juana som vtedy v roku 2020 nepoznal. Ale neskôr som počul predpovede a informácie a sú na mieste. Povedal som, že to prejde do jadrového konfliktu a celá udalosť bola naplánovaná< ( Ľudia si mysleli, že som v roku 2021 vyvolával strach. Ale ja som vás pripravoval na túto dôležitú udalosť_)


Skutočnosť vojenských spravodajských údajov a vojenské umiestnenie Ruska
Prišli sme k odstrašujúcej NEVYHNUTNEJ> UDALOSTI. MSM však neinformuje o skutočných ruských vojenských pozíciách zdroj

Fauci si vymyslel sociálny odstup a nosenie masky a vydával to za “vedu”.

Potom americké spravodajské agentúry nariadili veľkým technologickým spoločnostiam, aby cenzurovali každého, kto niečo z toho spochybňuje.

Vláda USA zo dňa na deň prepustila vyše 50 miliónov “nepodstatných” pracovníkov, a to všetko na základe úplného výmyslu.

Všetko sa to začalo na základe umelého patogénu, ktorý ONI vytvorili, čo viedlo k masovému zasielaniu hlasovacích lístkov poštou, čo otvorilo dvere masívnym volebným podvodom a viedlo k tomu, že “vyhral” kandidát preferovaný Deep State.

Je to jediný najväčší zločin, aký bol kedy spáchaný, a oni všetci stále chodia na slobode…

Trump sľubuje, že odtajní dokumenty týkajúce sa 11. septembra, JFK a Epsteina.

Verejnosť je v roku 2024 podstatne bdelejšia ako v roku 2016, a čo je najdôležitejšie, máme bezpečnú platformu na X, na ktorej môžeme skutočne diskutovať a šíriť informácie, čím sa anuluje skorumpovaná MSM.

Nezabúdajte, že celé Trumpovo prvé funkčné obdobie bolo brzdené Muellerovým/ruským hoaxom. Veľká časť verejnosti stále verila MSM a cenzúra veľkých technológií bola stále rozbujnená. Atmosféra nebola priaznivá pre masové zverejňovanie najtemnejších tajomstiev nášho štátu.

Ak by však Trump vyhral, tentoraz by mal podporu verejnosti, optiku a občianski novinári by mali dosah, aby to bolo dôležité.

Všimli ste si, ako MSM úplne prestala informovať o vojne na Ukrajine?

To preto, že ruské vojská neustále zaberajú územie, Ukrajine dochádzajú telá a ďalších 61 miliárd dolárov, ktoré sme tam poslali, absolútne nič nevyriešilo.

Predstavte si to.

Hej, Bidenovi voliči,

Keď na Ukrajine nezostanú žiadni Ukrajinci, ktorí by bojovali proti Rusku, koho tam podľa vás Biden a NATO plánujú poslať?

Snemovňa práve schválila zákon o automatickej registrácii mužov od 18 do 25 rokov na odvod a pracuje na tom, aby sa na zoznam pridali aj ženy.

Už ste sa prebudili?

Trumpov plán na zabezpečenie volieb:

-Jednodňové hlasovanie
-papierové hlasovacie lístky
-dôkaz o občianstve
-Odkaz totožnosti voliča

Jediní ľudia, ktorí tieto opatrenia neschvaľujú, sú demokrati, pretože sa tým odstráni ich možnosť podvádzať s nelegálnymi voličmi.

Spätná väzba na 11. 4. 2016: Obama niekoľko dní pred voľbami v roku 2016 povzbudzoval nelegálnych prisťahovalcov, aby volili, a ubezpečoval ich, že nebudú stíhaní, ak sa pokúsia voliť.

Trump chce zabezpečiť naše voľby, aby zabránil demokratom v tomto konaní, a demokrati si chcú udržať hlasy nelegálnych prisťahovalcov, preto nechcú zabezpečiť hranice a nechcú zabezpečiť voľby.

Nikdy nešlo o “demokraciu”. Ide o volebné podvody. Nepáči sa im, ako Američania volia, preto sem posielajú nových voličov a kupujú si ich hlasy.

Demokrati budú tvrdiť, že všetky tieto návrhy na zabezpečenie našich volieb sú rasistické a že “každý hlas by sa mal počítať”. Všetko je to lož, aby si udržali svoju moc. zdroj

Len pripomínam, že keby Elon nikdy nekúpil Twitter, algoritmy by sa nikdy nezmenili a širšia verejnosť by stále spala.

Väčšina obsahu vo vašich kanáloch by tam nebola a vaše obľúbené účty by boli stále pozastavené.

Posun, ktorý vidíme vo vnímaní verejnosti, možno do veľkej miery pripísať oslobodeniu Twitteru a konštrukcii X.

Čísla Trumpovho súhlasu/prieskumu by neboli také vysoké, ako sú, keby jediným zdrojom správ bola tradičná televízia MSM. Trump by možno ani nebol kandidátom GOP, keby občianski novinári nemali taký dosah a vplyv, aký majú na X.

Vnímanie verejnosti je hra a Elon nám dal nástroje na boj proti skorumpovanej MSM. Funguje to. zdroj

Ak sa Trumpovi podarí okamžite vstúpiť a zastaviť vojnu na Ukrajine, ako tvrdí, bol by to klinec do rakvy pre hlboký štát.

Dokázalo by to, že Bidenov režim mohol túto vojnu celý čas zastaviť, ale aj tak sa rozhodol dotlačiť nás na pokraj tretej svetovej vojny.

Scéna je pripravená na to, aby sa Trump stal globálnym mierotvorcom, čo by nielenže dokázalo zločinnosť Deep State, ale zároveň by Trumpovi poskytlo takmer neobmedzenú politickú muníciu a optiku, aby ich pohnal k zodpovednosti za ich zločiny proti ľudskosti.

Ak sa Trumpovi podarí zabrániť tretej svetovej vojne, získa si nielen dôveru a súhlas Američanov, ale aj občanov na celom svete. Bolo by nemožné vyvrátiť, že Trump je pre ľudí. Znamenalo by to tiež, že Trumpovi nepriatelia práve strávili posledných vyše 8 rokov snahou zastaviť človeka, ktorý nakoniec zabránil 3. svetovej vojne…

Toto je časová os, na ktorej sa nachádzame, ak Trump vyhrá voľby.

Flashback do 29. augusta 2023, maďarský premiér Viktor Orbán sedí s Tuckerom Carlsonom, aby sa venoval presne tejto téme a tomu, ako bude Trump mužom, ktorý “zachráni západný svet a pravdepodobne aj celú zemeguľu”. zdroj

‘KOTLAR NIC NEROBI A OKOLO WHO SA NIC NEZMENILO’ …

.. tieto a ine vyroky su rozne bludy a teorie, ktore teraz dost prudia po roznych hoaxerskych TG kanaloch..najma aj jedneho kezmarskeho financneho projektu..

✍️🏻Mile publikum…. volal som s doktorom Kotlarom a teda pripajam zdroj – Kar Lindley z Veritasu – prelozene v slovencine – pise, co pise. Dole vam necham link na zdroj…

✊🏻A zaroven odpoveď Petra Kotlara na otázku, že ako prebieha jeho snaha zabrzdiť WHO/IHR –

Všetci okolo mňa aj blízki už prekročili hranicu ktorú som bol ochotný tolerovať.

🧐Cize tolko. Snad sa chapeme , ze robi ozaj dost, len stoji proti molochu a zial je v priestore aj na ‘narodnej scene’ stale tak vysoky pocet agentov , ktory sa chcu cez mrtvoly dostat do Bruselu, ze pocuvate ich, pre ich senzaciechtive titulky – BEZ DOKAZOV.

☝🏻Ja jeden mam. Je hore, v tom screenshote. Nemate tusenia, , proti akemu molochu tu stoja ti, ktori nieco robia, ako napr Peter Kotlar, alebo aj ja – ktory rozrava to, co ini vedia ale boja sa vyslovit a vypnu vam YT kanal zo dna na den bez udania dovodu.

Ahojte.

Tg kanal – https://t.me/televiziaslovan/623
X – https://x.com/KLVeritas/status/1797446494317879599 zdroj

O znižovaní veku voličov

Mafia progresivcov chce vase deti uz dlhe roky. Pochopili že ich propaganda sa zasiala oveľa hlbšie, do nižšej vekovej kategorie. Skrze tikTok, instagram a “trendy” ktoré deti sledujú, perfektne cvičia nových NPC už v útlom veku – nová armáda potencionálnych voličov. Paradoxne o tom píše zrovna SMEčko, ktoré hájilo aj pedofilov a ich uplatnenie v školstve – ze Zuzana Kovacic-Hanzelova, ze Jkib Filo?

Na deťoch im určite veľmi záleží , ze? Ano. Lebo hlasy.

Snad je uz vsetkym jasne, ze rakovinu vo forme LGBT prednasok na skole od subjektov typu Vladimir Snidl, Marek Mach, Zmudri.sk je potrebne urgentne a radikalne riesit, pretoze – ‘konspiracne teorie’ o tom, ze ich skutocny ucel je totalne vymyt mladezi mozgy a potom vhodne pretlacit zakon o znizeni vekovej hranice volicov …

… chapeme sa, ze?

PS/Sme/DennikN/Aktuality/ktorakolvek ina sion propaganda by najradsej vasim 12rocnym detom odrezala pohlavne organy, napichala ich jedom z Pfizeru a nechala ich v takom stave volit, aby mali cisla pre svojich sefov.

Aky jednoduchy biznis-plan.

NIE.

Nie pokym ja som na scene a dycham.

Tolko.

Pani Kepplova je clenom teamu Michala Havrana, ktory sa mi vyhrazal fyzickoym utokom, a zarovne pracuje pre Sorosov dennik SME, kde pracuje ako ‘senior policy officer’, to je jej pracovny titul zabaleny do darcekoveho papiera, nieco ako – zoradit stolicky, umyt podlahu, vlozit papier do zasobniku v kopirke a pisat obedy. zdroj

Dva a pol ročná recenzovaná štúdia výskumníkov z Ohio State University zistila, že medzi hospitalizovanými pacientmi s COVID-19 mali tí, ktorí dostali mRNA vakcíny proti COVID-19, výrazne vyššiu úmrtnosť ako neočkovaní pacienti, aj keď vek a komorbidity.
Hospitalizovaní  pacienti s COVID-19, ktorí boli zaočkovaní proti vírusu, zomierali takmer dvojnásobne v porovnaní s ich neočkovanými náprotivkami, podľa dva a polročnej štúdie vedenej výskumníkmi z Ohio State University. V  recenzovanej štúdii, publikovanej vo februári v časopise Frontiers in Immunology a ktorú minulý týždeň zverejnil  TrialSite News sa zistilo, že vek a komorbidity nezodpovedajú za celú pozorovanú úmrtnosť. zdroj

KTO NAM VLADNE NA NASOM UZEMI ??

‘V rozhovore odznela informácia, že aj slovenský štátny regulačný orgán Rada pre mediálne služby disponuje kompetenciami, ktoré jej umožňujú komunikovať s adminmi veľkých mediálnych platforiem a upovedomovať ich na nežiadúci obsah na ich platforme zverejnený, ako aj na nežiadúci účet.’ odkaz zdroj

Největší zásilka kokainu v historii země byla zabavena v Německu. Bild píše, že jde o desítky tun drog v hodnotě miliard dolarů. zdroj

EÚ chce vnútiť rodičovstvo párov rovnakého pohlavia a z prenajatej maternice s odovzdaním bábätka páru, ktorý si ho “objednal” zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 month ago

Ďakujem za správy.

Israismael
Israismael
1 month ago

Temnota tohto sveta sa ide totálne vyzúrit ,lebo už má iba krátku časovú lehotu pokiaľ nebude navždy zničená z povrchu zemského a z našej planéty ..Zásah Boží je veľmi veľmi blízko a očistí tento svet od všetkého temna ..A aj preto sa teraz besnia všetci čerti vo všetkých možných oblastiach ..Sú to ľudské plody za mnohé a mnohé obdobia . Preto dnes vidíme vo vládach všelijakých tarajov a tajtrlikov a nebezpečné osobnosti tohto sveta ,lebo sú to naše plody,ktoré vyrástli z našich ľudských semien a kvetov .Ale majú iba krátky čas títo ľudia ,aby sa mohli prejavit ,než dostanú poslednú a definitívnu ranu od Boha …Veľká Ocista Zeme od všetkého temna ukončí všetko zlo a všetky ľudsky temné entity aj s prisluhovačmi( budú to miliardy ) pôjdu do zatratenia! Navždy !

Israismael
Israismael
Reply to  Ivy
1 month ago

🌺🌷