Stojte pevne Bojovníci svetla

13/05/2021 | Správy

Veľký Reset nemôže existovať vo Veľkom prebudení, v skutočnosti tieto myšlienky už nemôžu vznikať, a tak sme spolu vytvorili Most k RV / GCR a GESARA do trvalého Zlatého veku!

Vlastenci:
Sme takmer na konci prvého úseku tejto dlhej cesty, ktorú sme zdieľali. Začali sme ako jedna osoba, ktorá čítala príspevok o unesených, týraných, mučených a zabíjaných deťoch. Videli sme hashtag pre výraz „SaveTheChildren“ (zachráňte deti). Sledovali sme to a čítali ďalej. Boli sme požiadaní, aby sme zdieľali tento hashtag. Spravili sme tak. V tom okamihu sme sa stali súčasťou skupiny digitálnych novinárov, digitálnych bojovníkov generála Michaela Flynna. Postupom času sme si uvedomovali ďalšie „zajačie diery“. Boli sme ešte viac znechutení a šokovaní z toho, čo sme sa dozvedeli. Stále sme kopali hlbšie. Stále sme sa učili. Hnevali sme sa na tieto príšery, ktoré ničili nielen naše životy, ale životy našich detí aj našu budúcnosť. Potom sme si uvedomili, že sa môžeme naučiť oveľa viac. Začali sme byť úplne vášniví, aby sa čo najviac rozšírilo slovo o „červenej pilulke“. Čoskoro sa šírili správy ako požiar, ale nielen v našich krajinách. Áno, začali sme sa spájať medzinárodne. Začali sme kombinovať svoje talenty a spojili sme sa ako jeden neuveriteľne silný pohyb. Vyzvali sme zlo a urobili sme to, čo sa od nás požadovalo, sme digitálnymi bojovníkmi. Šírime informácie čo najhlasnejšie. Potom sme sa stali správami.

Takže tu dnes stojíme silne zjednotení. Nepriateľ nikdy nevedel, čo ho zasiahlo. Rástli sme silnejší a vášnivejší, pretože sme sa dozvedeli, že nie sme sami. Ako som uviedol, koniec tejto časti našej cesty je takmer tu. Čaká nás niekoľko posledných najdôležitejších udalostí, ktoré musíme dosiahnuť. Možno máte pocit, že ste toho veľa preskúmali a videli, ale je toho ešte toľko, čo ešte treba pokryť. Niečo, čomu sa dá len ťažko uveriť, ale budete hlboko vedieť, že je to všetko pravda.
Budeme tu musieť byť pre rodinu a priateľov, ktorí uvidia dôkazy, a zistia, že sme mali po celý čas pravdu. Najjednoduchší spôsob, ako zvládnuť väčšinu z nich, je nechať ich klásť otázky a vy odpovedáte iba na ich otázky. Nechcete ich zahltiť. Musíme byť pripravení na to, že niektorí to nikdy nepochopia a budú konať nepriaznivo. Musíte byť pripravení povedať im, že sú milovaní a potom od nich ustúpiť a dúfať, že si cestu včas nájdu. Keď sa pýtajú, musíte sa vyzbrojiť pravdou a faktami. Bude to občas ťažké, ale zostaneme pri tom, kým nezažijú okamih „aha“.

Ale priatelia, ešte stále nebudeme hotoví. Musíme sa postarať o to, aby sme sa už nikdy nestali otrokmi nikoho a ničoho iného. Sme generácia, ktorá porazila zlo, ale musíme trénovať ďalšie generácie so všetkým, čo sme sa naučili, aby nepadli do pascí, do ktorých sme padli my. Musíme si obliecť Božiu výzbroj a zabezpečiť, aby naša budúcnosť bola slobodnou. Musíme napraviť minulosť a predstaviť každému pravdu. Musíme zostať v strehu a sledovať prípadné zlyhania v tejto misii. Áno, Boh nás vybral, aby sme hrali rolu, ktorú hráme my. Hra je pravdepodobne nevhodný spôsob, ako to povedať, ale áno, boli sme vybraní kvôli našej sile a odhodlaniu a predovšetkým kvôli našej vytrvalosti a vášni.
Veľmi skoro sa ma pýtali, prečo nás všetkých oslovujem ako žaby, a nie Pepe. Vyhýbal som sa tomu mesiace, kým som mal viac zjednotených, potom som to povedal. Hovorím žaby, pretože sme boli Bohom vybraní pre túto misiu. Stali sme sa F.R.O.G.s ——-> úplne spoliehajúcimi sa na Boha (Fully Reliant On God).
Stali sme sa skutočnou rodinou. Sledovali sme, ako sa naša rodina rozrastá. Áno, bojujeme pod našim hrdinom generálom Michaelom Flynnom. Patrí do sveta rovnako ako prezident Trump a viceprezident Kennedy.
Sme určite viac zjednotení, než sme si mysleli, že by sme niekedy mohli byť. Prekvapili sme sami seba, ako veľmi by sme sa mohli starať o ľudí, ktorých ešte musíme osobne stretnúť. Napriek tomu sme sa toho veľa dozvedeli o sebe a svojich rodinných príslušníkoch.
Sme pripravení. Sme silní. Máme jeden druhého. Máme vodcov, ktorých si Boh vybral, aby nás uviedli do ďalšieho pozemského veku.
Kam ide jeden, tam ideme všetci. Kam sme išli jeden, išli sme všetci. Kam pôjde jeden, pôjdeme všetci. SME VYVOLENÍ! Boh nás všetkých požehnal.

Veľké prebudenie je liečenie kolektívnej traumy, keď sa z nevedomia stane Vedomie.
Tí, ktorí tam prešli vlastným procesom prebudenia a transformácie obnovením, opätovným pripojením a obnovením vášho Ja na vrodenú krásnu božskú ľudskú duchovnú bytosť, môžu tu byť pre ostatných, aby podporili a uzdravili traumu.
Prebudenie je proces vytvárania toho, že Zdroj, Tvorca, Svetlo, ktoré ležali spiace vo vašom nevedomom, vedomom, ožijú. Prelamuje sa lineárny blok viery, ktorý tvorí závoj pred vašimi očami, aby ste videli, cítili, počuli a poznali svoj Zdroj.
Je to prebúdzanie sa vrstva po vrstve, odhaľovanie právd, keď sa čoraz viac pripájate k nekonečnej sile a vedomostiam, ktoré vo vás ležia.
Je to proces, ktorý pokračuje a nikdy nekončí a rozširuje vás na ceste životom.
Je to bod obratu vo vašom klesaní na zemskú rovinu, keď si uvedomíte, že máte na výber prevziať kontrolu nad volantom smerom k vášmu najvyššiemu dobru, ktorým je vzostup.
Po celú dobu tu bola moc, odpovede, autorita, láska, stvorenie, Zdroj, Boh. Nikdy neodišiel.
Je to nájdenie vášho ja a Božej sily, aby ste sa spojili vo chvíľach, keď malé prebudenia kliknú na veľké prebudenie vás, mňa a nás všetkých dohromady.
Užite si rozuzlenie svojej životnej cesty a rastúcu schopnosť aplikovať prebudenia pri vytváraní vášho života.
Nájdite rovnováhu v perspektívach vnútorného a vonkajšieho sveta.
Používajte iba svoje vnútorné vedenie. Vašou intuíciou je vaša duša šepkajúca Božie slovo.
Nedovoľte, aby vás niekto definoval.
Nesiete v sebe vrodený plán svojej božskosti a účelu.
Všetko ostatné pokrývalo tento plán vrstvami externej definície.
Je na vás, aby ste odhalili svoje skutočné ja rozšírením svojej definície v lekcii života a výzvach, ktoré predstavuje vesmír.
Užite si svoju cestu
Nájdite svoje ja
Buďte svetlom
Buďte Láska
Zobuďte sa
Žiarte
Posielajte lásku na tento svet

Najväčšie pohyby sa dejú v zákulisí. A ak toho na MSM veľa nepočujete, nebojte sa, boj sa ešte neskončil. Biele klobúky to majú 💯% pod kontrolou! Pripravte sa na to, že sa z vás stanú správy nevídaným spôsobom!

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

miloš
miloš
Reply to  polarexplorer
3 years ago

áno

dag359
dag359
3 years ago

Vďaka