Q, Looking Glass a časová os Vzostupu: Mohla by nás táto pandémia priviesť k “udalosti”?

03/10/2021 | Q/Trump/Aliancia

Svet sleduje, že pandémia koronavírusu (plandémia) úplne zmenila život, ako ho poznáme. Mnohí prepadajú panike. Niektorí veria, že je to súčasť dlho plánovaného prevzatia moci NWO. Ale pre tých, ktorí sú dostatočne odvážni na to, aby sa pozreli ponad paranoju a strach, existuje čoraz viac dôkazov, ktoré naznačujú, že pád Kabaly bol predurčený. Svedectvo bývalého príslušníka námornej pechoty naznačuje, že – napriek ich najlepšiemu úsiliu – bude Hlboký štát porazený. Použitie technológie časovej šošovky len potvrdilo budúcnosť, ktorú nemohli zmeniť. A teraz čoraz viac znamení naznačuje, že oslobodenie ľudstva je pravdepodobne už za rohom.

V tomto článku by som chcel najprv upriamiť vašu pozornosť na svedectvo Billa Wooda (nezamieňať s Bobom Woodom – spolupracovníkom informátora tajného vesmírneho programu Williama Tompkinsa) z roku 2012. Bill Wood je bývalý príslušník námornej pechoty (člen Seal Team Nine), ktorého armáda ocenila pre jeho nadanie v oblasti kognitívneho uvažovania a vykazoval známky psychického potenciálu. Z tohto dôvodu bol vybraný na výcvik na zlepšenie svojich psychických schopností na miestach, ako je Oblasť 51, a neskôr bol zamestnaný na pomoc pri utajovaných programoch, z ktorých jedným bol projekt Looking Glass.

Pre všetkých, ktorí nepoznajú projekt Looking Glass, jednoducho poviem, že ide o technológiu, ktorá umožňuje pomocou superpočítačov nahliadnuť do budúcej časovej osi a odhadnúť pravdepodobnosť možných výsledkov.

Pôvodne tieto poznatky o manipulácii s časom pochádzali od slávnych vedcov, ako bol Nikola Tesla, a neskôr z reverzného inžinierstva mimozemských vesmírnych lodí, ktoré sa dostali do vlastníctva vlády. Táto technológia v podstate využíva sily elektromagnetizmu na ohýbanie gravitácie, priestoru, času a “vidí za” zakrivenie horizontu udalostí.

Jednou z úloh Billa Wooda koncom 90. rokov bolo “vyriešiť” problém, ktorý mali vyššie postavení (známy ako problém 2012). Ako hovorí Wood:

Niektorí veľmi inteligentní ľudia prišli na to, že sa chystá niečo veľké. Niečo, čo spôsobilo, že všetky možnosti všetkých budúcich scenárov akejkoľvek voľby akejkoľvek možnosti, ktoré boli podané a pozorované cez Looking Glass, nevyhnutne skončili v tej istej budúcnosti. A žiadne rozhodnutie a žiadna možnosť sa po určitom bode nezmenili. To je to veľké tajomstvo.

Wood pokračuje ďalej:

To sa zhoduje s 21. decembrom 2012. Všetky možné časové línie vedú do tej istej základnej histórie v budúcnosti. Elita prišla na koniec hry. Za týmto bodom sa už nič nedalo zmanipulovať.

Podľa Wooda teda toto “zúženie” alebo “konvergencia časových línií” nastala od 21. decembra 2012; a od tejto chvíle sme všetci na časovej osi, v ktorej sa odohrá rovnaký nevyhnutný výsledok. A elity sveta – “zlí chlapci”, dalo by sa povedať -, ktorí majú všetky informácie v súvislosti s Looking Glass videli, že bez ohľadu na to, čo urobili, aby veci zmenili alebo kontrolovali reakcie ľudstva, vždy to vyvolalo opačný efekt a výsledky zostali rovnaké.

Qanon a Looking Glass

V posledných mesiacoch vyšlo najavo, že dôvodom, prečo bola operácia Q taká dobrá v boji proti agende “zlých chlapcov”, bolo to, že “dobrí chlapci” alebo Aliancia/Biele klobúky mali prístup aj k Looking Glass. Táto skutočnosť bola spomenutá v drope ešte v novembri 2019:

Projekt Looking Glass?
Ideme vpred, aby sme sa mohli pozrieť späť.
Q

Samozrejme, táto myšlienka pozitívnych prvkov/ľudí v našej vláde a armáde, ktorí sa snažia zneškodniť agendu elity (Nový svetový poriadok), nie je ničím novým. Táto tajná (a tichá) vojna prebieha už dlho a veci sa vážne zrýchľujú od atentátu na JFK.

Bill Wood a iní nazývajú týchto členov Aliancie/Belých klobúkov aj “prísažnými”, pretože si stále ctia svoju prísahu Ústave a odhodlane ju bránia pred všetkými zahraničnými aj domácimi hrozbami. Hlavnou hrozbou sa dnes bežne rozumie nadnárodný tieňový vojenský a spravodajský aparát známy ako “Deep State” alebo “Cabala”, ktorý slúži elitnej agende globálneho technokratického/finančného zotročenia. Agenti Hlbokého štátu/Kabaly sa nazývajú Čierne klobúky.

A len v prípade, že to niekto prehliadol, “Q” je vojenská operácia bielych klobúkov, ktorej cieľom je obísť propagandistické rozprávanie mainstreamových médií (operácia Mockingbird/CIA) a šíriť skutočné spravodajské informácie verejnosti prostredníctvom anonymných diskusných fór ako 4chan, 8chan a teraz 8kun. Tento autor osobne číha na týchto fórach od začiatku operácie Q v októbri 2017.

Q často opisoval túto tichú vojnu ako “ťahy a protiťahy” podobne ako šachovú partiu veľkého rozsahu, a paradoxne, presne takto tento proces opísal aj Bill Wood:

V podstate to, čo práve zažívame, sú dvaja šachoví majstri, ktorí sedia pri šachovnici a jeden z nich sa pozrie na šachovnicu a vidí, že má mat siedmimi ťahmi. A pozrie sa na svojho súpera a vie, že jeho súper to vidí tiež. Takže v tomto momente môže porazený iba predlžovať hru. Obaja hráči vedia, že hra sa skončila. My ako rasa, ak dokážeme pochopiť, že hra sa skončila – že na základe pravidiel hry zlí už prehrali, dobrí už vyhrali. Áno, na stole sú ťahy, ale tieto ťahy si vynucuje hráč, ktorý sa chystá vyhrať.

Asi neprekvapí, že Q spomína aj to, čo sa deje teraz, ako “Veľké prebudenie”, pretože je isté, že Wood niečo podobné vyhlasuje v roku 2012, keď sa ho pýtajú na túto udalosť. Odpovedá na to:

Keby som to mal pomenovať, povedal by som, že je to proces prebudenia. Je to evolúcia vedomia, ktorá nemôže, nechce a bez ohľadu na to, aké rozhodnutia alebo možnosti sa do tejto rovnice vložia, nakoniec všetko vyústi do toho, že sa všetci dozvieme pravdu a uvedomíme si túto obrovskú hrádzu lží, ktorá bola postavená, aby nám zabránila poznať obrovské množstvo informácií… Teraz som si najprv myslel, že je to [udalosť] koniec sveta. Ale teraz vidím, že je to koniec ich sveta.

Wood tvrdí, že tento proces prebudenia je súčasťou “časovej osi vzostupu”, ktorú elita častejšie označuje ako časovú os 1. O tejto časovej línii elita nerada hovorila, pretože ju považuje za problém, ktorý treba vyriešiť. Preferovaná časová os, ktorú sa elita snaží manifestovať, vedie k akejsi globálnej katastrofe, pri ktorej je väčšina preživších zahnaná pod zem a na povrchu zostáva len malá časť obyvateľstva, ktorá sa o seba musí postarať sama. Táto časová línia bola označená ako časová línia 2.

Hoci Wood urobil všetko, čo bolo v jeho silách, a preskúmal tento problém časových línií podľa svojich najlepších psychických/intuitívnych schopností, nakoniec jediné, čo mohol ponúknuť svojim nadriadeným, bolo potvrdenie toho, čo už hovorili Looking Glass a počítače. Časové línie sa scvrknú na nejaký nevyhnutný výsledok, o ktorom zlí chlapci neradi hovoria.

Napriek tomu, že elita túto nevyhnutnosť poznala, stále sa poisťovala a pokračovala v budovaní podzemných miest a snažila sa podnecovať jadrové vojny a prírodné katastrofy, aby vyhubila drvivú väčšinu obyvateľstva. Prečo v tom zotrvávali, keď všetky údaje hovoria o opaku? Wood mal jednoduchú odpoveď:

Pretože sú šialení. A okrem toho, že sú šialení, doslova si namýšľajú, že im nejako prejde to, o čo sa pokúšajú. V tomto spôsobe myslenia je zreteľný nedostatok reality.

“Plandémia”

Na chvíľu prepneme a porozprávame sa o súčasnej pandémii koronavírusu a o tom, že táto globálna kríza by v skutočnosti mohla byť súčasťou ďalšieho pokusu elity (Deep State/Cabal) manifestovať Časovú líniu 2.

Pre tých z vás, ktorí to nevedia, Iniciatíva Johnsa Hopkinsa v spolupráci so Svetovým ekonomickým fórom, Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov, vrátane zástupcov Nadácie OSN, Svetovej banky, Čínskeho centra pre kontrolu a prevenciu chorôb, Ústrednej spravodajskej služby, amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb, ako aj vedúcich predstaviteľov cestovného ruchu, bankovníctva, farmaceutického priemyslu a zdravotníckych služieb sa stretli na svojom najnovšom “cvičení” s názvom Udalosť 201, ktoré sa konalo v októbri 2019 v New Yorku s cieľom modelovať reakciu na celosvetovú pandémiu koronavírusu (zhodou okolností).

“Naše cvičenia sú predovšetkým vzdelávacími nástrojmi,” povedal pre Contagion® doktor Eric Toner, vedúci vedecký pracovník Centra pre zdravotnú bezpečnosť a vedúci vedecký pracovník na Bloombergovej škole verejného zdravia Johna Hopkinsa, oddelenie environmentálneho zdravia a inžinierstva. “Jednou z vecí, ktoré sa snažíme prostredníctvom týchto cvičení demonštrovať, sú ekonomické a spoločenské dôsledky, ako aj dôsledky závažnej pandémie pre verejné zdravie. Chceme ukázať tvorcom politík, vedúcim predstaviteľom podnikov a globálnym organizáciám verejného zdravia, že závažná pandémia môže byť pre krajinu rovnako rušivá, ako môže byť udalosť v oblasti národnej bezpečnosti.”

Na začiatku akcie, ktorá trvala tri mesiace, bolo na svete už viac ako 500 000 prípadov. Na jeho konci čelili svetoví lídri pandémii, ktorá zahŕňala viac ako 10 miliónov prípadov, pričom choroba sa rýchlo šírila v nízkopríjmových štvrtiach “megamiest” po celom svete. Vlády vydali zákazy cestovania, čo ochromilo globálny cestovný ruch a turizmus. Vďaka týmto a ďalším faktorom sa svetové hospodárstvo ocitlo vo “voľnom páde” a finančné trhy boli v troskách.

Ak teraz vezmete do úvahy príbeh, ktorý práve v tejto chvíli otvorene presadzujú médiá MSM a vlády na celom svete, zdá sa až príliš vhodné, aby skutočná pandémia koronavírusu nastala len niekoľko mesiacov po tom, čo bola modelovaná ako “cvičenie”.

Ešte v júni 2017 Svetová banka spustila svoje vôbec prvé pandemické dlhopisy na podporu nástroja núdzového financovania pandémie vo výške 500 miliónov dolárov. Ide o prvý prípad, keď sa dlhopisy Svetovej banky používajú na financovanie úsilia v boji proti infekčným chorobám.

Nuž, aké je to výhodné, nemyslíte? A kto bol členom tejto udalosti 201 v októbri? Svetová banka.

Ide mi o to, že ak niektorí investigatívni novinári z kresla dokážu prísť na to, že táto pandémia bola pripravovaná mesiace vopred. Ako veľmi vopred o tom podľa vás vedela vojenská rozviedka bielych klobúkov s prístupom k technológii Looking Glass? A aké pripravené protiopatrenia mali podľa vás pripravené?

Ťahy a protiťahy

Ak bol tento koronavírus COVID-19/SARS-CoV2 z akýchkoľvek dôvodov skutočne biologickou zbraňou, ktorá mala vyhladiť ľudstvo (s pomocou alebo bez pomoci vakcín, chemtrails a technológie 5G), rozhodne to tak nedopadlo. Ako čísla prichádzali, bolo čoraz ťažšie zosúladiť údaje s vopred premyslenými reakciami MSM a vlád na celom svete, najmä v porovnaní s bežnými štatistikami o chrípke alebo chrípkových ochoreniach.

Všimnite si, že zatiaľ čo aktuálny počet hospitalizácií v dôsledku COVID-19 stále stúpa, v dôsledku chrípky (bežnej chrípky) bolo v posledných rokoch hospitalizovaných 12-krát viac ľudí ako v dôsledku COVID-19.
Napriek tomu sme v minulosti nemali nemocničnú krízu, ktorá by stála za zastavenie hospodárstva! Prečo?

Karantény, zákazy cestovania a zatváranie miest/podujatí boli samozrejme zavedené bez ohľadu na koronavírus. Ak by toto celosvetové uzavretie bolo naozaj kvôli chorobe, potom by sa rovnaký postup uskutočnil aj v predchádzajúcich rokoch, keď sme mali prasaciu chrípku, vtáčiu chrípku, ebolu alebo iné formy SARS (ktoré mali závažnejšiu chorobnosť a úmrtnosť).

Ak sa pozrieme na všetky figúrky na šachovnici, vidíme, že ide o jasne zorganizovanú udalosť, na ktorej sa podieľalo viacero účastníkov, ako sú tí, ktorí boli spomenutí vyššie (udalosť 201).

Dalo by sa z toho vyvodiť, že Deep State/Cabala sa zámerne snažil využiť túto vykonštruovanú pandémiu ako zámienku na zrútenie (podvodnej, na dlhu založenej) ekonomiky a ak nie na podporu úplného globálneho kolapsu, tak aspoň na jej spolitizovanie pre ďalšie prezidentské voľby.

Spomeňte si na všetkých vysokopostavených generálnych riaditeľov, ktorí odstúpili počas niekoľkých týždňov pred pandémiou. A potom sa pozrite na akciové trhy len niekoľko dní po oficiálnom vyhlásení pandémie, ktoré sa nikdy tak silno nezrútili v súvislosti s predchádzajúcimi chorobami. To poukazuje na organizovanosť.

Aliancia/ Biele klobúky samozrejme vedeli, čo sa chystá, a môžeme vidieť, že na ich strane sa uskutočnili niektoré kroky. Uveďme niekoľko príkladov:

  • Federálna rezervná banka sa teraz spojila s Ministerstvom financií USA, čím sa pripravuje pôda pre nový ekonomický systém, ktorý bude pravdepodobne krytý drahými kovmi a nie dlhom (to je obrovské).
  • Venezuelský prezident Maduro bol práve obvinený z obchodovania s drogami a korupcie (2020).
  • V Saudskej Arábii zatkli 298 vládnych úradníkov.
  • Celonárodné zatknutie 750 členov mexického kartelu (CJNG) v USA počas projektu Python.

To je len niekoľko vecí, ktoré môžeme vidieť na povrchu. Je veľmi pravdepodobné, že s množstvom krajín v uzávere a s ľuďmi v karanténe (mimo dosahu nebezpečenstva) bude Aliancia/Biele klobúky vykonávať komunikačné výpadky (3 dni tmy pre mobilné telefóny/internet), finančné resety a vojenské operácie na presun hlavných figúrok zo šachovnice. To by mohlo zahŕňať aj odpečatenie viac ako 100 000 obvinení a masové zatýkanie.

Existuje aj tvrdenie, že veľká dávka adrenochrómu vo Wu-chane bola buď primiešaná jedom, alebo kontaminovaná koronavírusom Bielymi klobúkmi. A veľká časť známych ľudí, politikov a vládnych úradníkov, ktorí “ochoreli” na koronavírus, mohli byť veľmi dobre častými užívateľmi alebo závislými od adrenochrómu (ktorí sú spojení s Deep State/Cabalou).

Teraz, kvôli argumentom, som doteraz zjednodušoval túto tichú vojnu medzi bielymi a čiernymi klobúkmi.

Pravdou je, že Hlboký štát/Cabala sa skladá z rôznych súperiacich elitných frakcií, ktoré bojujú o nadvládu; niektoré majú zlovestnejšie plány ako iné. A hoci Aliancia pozostáva z rôznych frakcií, ktoré sú viac-menej zjednotené v spoločnej veci, stále sú tu niektoré frakcie (a jednotlivci), ktoré vidia “väčší obraz” ako iné.

To, čo vidíme, že sa deje na geopolitickej scéne, je ťažké rozoznať.

Môžete vidieť, ako sa pri tomto vývoji súčasne odohrávajú agendy bielych aj čiernych klobúkov. Rozumné a zodpovedné myslenie je vždy spochybňovať reakcie vlád, ktoré zahŕňajú zneužívanie moci a prekračovanie právomocí bez ohľadu na okolnosti. Mnohí pravdovravci sa domnievajú, že táto pandémia je zinscenovaná ako snaha o uchopenie moci s cieľom vziať ľuďom ešte viac práv a slobôd. A to oprávnene, pretože to vyzerá očividne pre každého človeka, ktorý spochybňuje mainstreamový príbeh.

V žiadnom prípade nie som etatista, ale s tým, že som aj anon a Q patriot, a z toho, čo som za tie roky zozbieral, táto vykonštruovaná pandémia bola nevyhnutne zinscenovaná Deep State/Cabalou v snahe urobiť mnoho neľudských vecí. Nepochybne to bolo súčasťou agendy elity/NWO už nejaký čas. A v mnohých ohľadoch to bol pravdepodobne nevyhnutný ťah na šachovnici, ktorý Aliancia/Biele klobúky plánovali riešiť.

Ako som pochopil, “dobrí chlapci” robia všetko, čo je v ich silách (vďaka dlhoročným prípravám a využívaniu technológie Looking Glass), aby túto pandémiu neutralizovali a obmedzili na niečo pozitívne. Ak možno veriť svedectvu Billa Wooda, potom “zlí chlapci” už prehrali a jediné, čo môže porazený urobiť, je predĺžiť hru.

Záverečné myšlienky

Na základe dlhoročného štúdia ezoterických/okultných materiálov vám môžem povedať jedno: správny spôsob práce s duchovným vedením a ochranou je konať v súlade s princípom neagresivity božského ženského rodu a tiež s princípom sebaobrany božského mužského rodu. Je dôležité, aby sa “dobrí chlapci” zdržali akýchkoľvek predčasných krokov, aby mohli maximálne rešpektovať slobodnú vôľu.

To znamená, že v skutočnosti je to hlboký štát/Cabala, ktorý funguje ako agresor alebo iniciátor. Časový harmonogram a kroky diktujú oni, ale ich plány sa vždy obrátia proti nim a vyvolajú opačnú reakciu, pretože nech urobia čokoľvek, Aliancia/Biele klobúky majú proti tomu ťah.

Viac ako o ťahy a protiťahy ide o hru, v ktorej sme “my, ľudia” poslednou figúrkou. Ako povedal Wood:

Je to evolúcia vedomia, ktorá nemôže, nechce a bez ohľadu na to, aké rozhodnutia alebo možnosti sa do rovnice vložia, nakoniec to všetko vyústi do toho, že sa všetci dozvieme pravdu a uvedomíme si túto obrovskú hrádzu lží, ktorá bola postavená, aby nám zabránila poznať obrovské množstvo informácií.

Q sa tiež pri mnohých príležitostiach vyjadril:

Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. Nič.

V podstate sme my tou najdôležitejšou časťou rovnice. A mne sa zdá, že táto pandémia nebola ničím iným než bezostyšným a márnym pokusom manifestovať Časovú líniu 2.

V skutočnosti však všetko, čo to vytvorilo, bolo obrovským budíčkom pre ľudstvo, aby začalo spochybňovať oficiálny príbeh a oslobodilo sa z reťazí mentálneho otroctva, ktoré nás nevyhnutne vedie k Časovej osi 1, Časovej osi Vzostupu.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Edita jaslovska
Edita jaslovska
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Dakujem a stale sa modlim za vsetkych dobrych ludi vo svete, ktori bojuju proti zlemu a jeho prisluhovacom.

Jill
Jill
Reply to  Edita jaslovska
2 years ago

cieľom evolúcie je boží človek, nerozdeľujte na dobro a zlo – to je matrix

Anamen
Anamen
Reply to  Edita jaslovska
2 years ago

“Nemôžeš slúžiť
2 pánom”.
Buď “+” / alebo “-“.
“Vlažní (neutráli)” BUDÚ VYPĽUTÍ Z MOJICH ÚST”, hovorí Stvoriteľ.

maria
maria
2 years ago

dakujem,

Tobias
Tobias
2 years ago

Video ke zmíněným citacím…

https://gofile.io/d/fLCQqV

Raamil
Raamil
2 years ago

…nakoniec to všetko vyústi do toho, že sa všetci dozvieme pravdu a uvedomíme si túto obrovskú…

Len pre vyvolených, len pre vyvolených žiaľ.