Q a Trumpov tím porazili Deep State zvnútra (1. časť)

19/07/2022 | Q/Trump/Aliancia

Spiace masy odkladajú plán Q
Satanistická kontrola hlbokého štátu je dlhodobá konšpirácia
Len naše masové prebudenie oslobodí planétu Zem
Q a Trumpov tím streamovaný na Soundcloud

Ako to všetko začalo

V roku 2012 bola založená všemocná skupina s názvom “Q”. Názov Q bol zvolený preto, aby sa nikto nikdy nedozvedel ich skutočnú identitu, pokiaľ sa neodhalia svetu. Táto aliancia chcela fungovať ako všemocná, vševediaca, ale anonymná skupina, ktorá pracuje v utajení bez strachu z odvety zo strany Deep State.

Za svojho najlepšieho kandidáta na budúceho prezidenta po Obamovom druhom funkčnom období si vybrali Donalda Trumpa. Trumpovi o samotnom Q-skupine nič nepovedali, ani mu nepovedali, že sprostredkovateľ je členom Q-skupiny. Trumpovi bolo povedané len to, že malá tajná skupina bohatých a vplyvných ľudí s ním bude tajne spolupracovať. Dokonca mu bolo povedané, že na svoju volebnú kampaň musí vynaložiť vlastné peniaze.

Dokonca ani poslovia, ktorých Q posiela k Trumpovi, nemajú žiadny priamy kontakt s Q. Každá informácia sa komunikuje cez prostredníka. Riadiaci tím Q sa skladá z “desiatich tvorcov”, ktorých všetkých určil “Q”. Títo ľudia sú “Kruh”. Naverbovali ďalších desať dôveryhodných spolupracovníkov, ktorí spolu tvoria “The inner circle”. Títo členovia zastávajú pozície v Bielom dome a v Trumpovej administratíve.

Všetci títo menovaní posilňujú veľkú moc a vplyv. Všetci sú stopercentne lojálni voči ústave, rovnako ako Trump, a plne podporujú jeho podnik týkajúci sa tohto monumentálneho podniku. Nikto z týchto aktérov nie je oboznámený so žiadnymi podrobnosťami plánov Q-krúžku a ani nevie, o koho ide. Hlavným cieľom je odtrhnúť sa od globalistických základov.

Prezident Donald Trump prešiel veľmi náročným a nebezpečným procesom testovania “stavu mysle” svojich najbližších s cieľom určiť, kto hovorí pravdu, kto je skompromitovaný, kto je skorumpovaný, kto je životaschopný spojenec a hlavne, kto je zákerný nepriateľ.

Mocné sily v rámci Deep State sú masívne organizované proti Trumpovi a obyvateľstvu. Ovládajú väčšinu mainstreamových médií a väčšinu bezpečnostného spoločenstva. Dokonca aj v administratíve Donalda Trumpa je hniezdo vojnových štváčov, ktoré spolu tvoria plnohodnotný vojnový kabinet.

Tieňová vláda hlbokého štátu chce vojnu. Následne ich bábky v Kongrese podporujú vojnu. Vzniká dojem, že Trumpova administratíva sa pripravuje na vojnu, čo nie je pravda. Nezabúdajte, že v hre sú dve rôzne vlády: tieňová vláda Deep State – a Trumpova administratíva. Pre nie celkom prebudených outsiderov je preto veľmi ťažké pochopiť, čo sa v skutočnosti deje. Keďže obe sa správajú, akoby boli legálnou vládou takmer v rovnakom čase a na rovnakej úrovni.

Cieľom prezidenta Trumpa je úplne “vysušiť bažinu” vo Washingtone, D.C. Pre Trumpovu administratívu je to však právna nočná mora, keďže oficiálne toho prezident nemôže veľa urobiť. Vo vnútri vlády pracujú státisíce zamestnancov a mnohí z nich sú agenti Deep State, ktorí usilovne pracujú proti Trumpovmu tímu na každom kroku.

Svet bude potrebovať oveľa viac Patriotov, ľudí, ktorí sa prebudili a túžia sa zapojiť do tohto boja a pomáhať tímu prezidenta Trumpa, jeho patriotom a hnutiu Q, aby oslobodili planétu Zem od globalistov z Deep State. Kniha VEĽKÉ PROBUDENIE je preto dobrým sprievodcom s množstvom odkazov na hĺbkový individuálny výskum, aby sme pochopili, kam smerujeme a ako môžeme dosiahnuť náš cieľ. Potrebujeme, aby sa pred konečným krokom prebudilo viac ako 50 % obyvateľstva, aby sme sa vyhli chaosu a nepokojom.

Spiace masy odďaľujú plán Q

Berte do úvahy a pochopte, aké ťažké je žiť vo svete ľudí, ktorí tvrdo spia. Väčšinu času trávi Trump prebúdzaním más tým, že opakovane hovorí o Federálnej rezervnej banke, Clintonovej nadácii, falošných spravodajských médiách, odhaľuje falošné politické stranícke hry a mnohé ďalšie dôležité podvodné aktivity, ako napríklad pedofíliu PizzaGate. To všetko sa robí zámerne s cieľom, aby sa ľudia oboznámili s realitou toho, čo sa deje už príliš dlho.

Všetky ťažko zarobené peniaze daňových poplatníkov sa prostredníctvom centrálnej banky vlastnenej Rothschildovcami presúvajú do ich súkromnej londýnskej banky, odkiaľ sa potom dostávajú do súkromnej vatikánskej banky a odtiaľ sa rozptýlia po ich ďalších centrálnych bankách po celom svete. V tomto procese sa bohato plnia vrecká insiderov a veľkých korporácií. Následne si tieto peniaze z daní musia požičať späť na financovanie vlastných vlád aj s úrokmi. Inými slovami, daňoví poplatníci si musia požičať späť svoje vlastné peniaze, ktoré predtým zaplatili na daniach, ale teraz s pridanými úrokmi. Nie je to PODVOD?

Buďte presvedčení, že do tohto podvodu boli zapojené takmer všetky spojenecké vlády, čo sa preukáže, keď sa nezávisle skontrolujú účtovné knihy centrálnych bánk na celom svete.

Plán Q zahŕňa zničenie Deep State spolu s peňažným systémom Rothschildovej bankárskej kabaly, ktorá vlastní a riadi Federálny rezervný systém a všetky ostatné centrálne banky na celom svete, daňový úrad, daňové úrady, ministerstvá financií, MMF, BIS, Svetovú banku, OSN a nespočetné množstvo ďalších inštitúcií vlastnených kabalou. Po praktickom odstránení drogového kartelu čiernych peňazí to spoločne ukončí finančné zdroje Deep State, ich financovanie, a tým v konečnom dôsledku aj ich vplyv.

Vatikánska banka zastrešuje skorumpovaný bankový systém na základe svojho starobylého “zákona o vládnucich zákonoch”, ktorý sa týka vlastníctva neobsadených nehnuteľností Spoločnosti národov. Nadnárodné banky fungujú ako bezpečnostné investičné firmy, pričom každá banka kontroluje patenty a určité časti celkového systému.

Korene dnešných problémov jasne ukazujú, že dejiny neboli náhodným sledom udalostí, ale skôr starostlivo naplánovaným “projektom” zaberania pôdy, bohatstva, zdrojov a zmocnenia sa našej slobody prostredníctvom korunovačného karanténneho systému, ktorý uskutočnil malý počet bohatých a privilegovaných jednotlivcov usilujúcich sa o svetovládu. Toto sa uskutočnilo v takom masívnom rozsahu, že sa to zdá takmer nepochopiteľné, ale ako hovorí staré príslovie: “Najlepšie strážené tajomstvá sú tie, ktoré sú skryté na očiach.”

Všetko, čo je vidieť, je zmanipulovaná ilúzia na celom svete. Globálne financie vrátane bankovníctva, akciových trhov, mien alebo čohokoľvek iného sú jednoducho trikom dôvery.

Ich plán na úplné ovládnutie planéty Zem bol donedávna mimoriadne úspešný, pretože svoju manipuláciu skrývali za finančnými a vládnymi kumpánmi; prostredníctvom úplatkov ovládali ľudí ako bábky na povrázkoch, a tak sa stali bohatými vládcami a temnými pánmi počas nespočetných vekov.

Všetky tieto zásahy trvajú už státisíce rokov. Tak dlho, ako sa veci darili dlhé obdobie – ríše rástli a rástli – a potom sa už tak dobre nedarilo a nakoniec sa všetko zrútilo. V dnešnej spoločnosti je s najväčšou pravdepodobnosťou globálna ekonomika centrálnych bánk pre všetky národy v súčasnosti blízko vrcholu krivky a čoskoro sa zrúti.

Akákoľvek poznámka, že prezident Trump je nástrojom Deep State, je absurdná a absolútne smiešna; potvrdzuje, že kritik vykonal len malý alebo žiadny výskum. Aby sme to uviedli na pravú mieru: Prezident Donald Trump sa postavil tieňovej vláde známej ako Deep State viac ako ktorýkoľvek iný prezident v histórii, a to vrátane prezidenta Johna F. Kennedyho, ktorého Deep State zavraždil počas jeho predvolebnej cesty v roku 1963 v texaskom Dallase.

Satanistická kontrola Hlbokého štátu je výsledkom organizovaného dlhodobého sprisahania

Hlboký štát je zdrojom všetkého zlého a negatívneho na planéte Zem. Ak chcete prežiť nadchádzajúce ťažké časy, je nevyhnutné pochopiť, o čo ide. Hlboký štát je organizovaný z vrcholových zamestnancov viac ako desiatky mocných agentúr, ako sú CIA, FBI, NSA, MMF, CFR, BB, BIS, WHO, MMF, WB, z najvyšších generálov, admirálov a ďalších vojenských činiteľov, z dlhoročných kongresmanov, senátorov, poslancov, lordov, riaditeľov dôležitých dozorných orgánov a generálnych riaditeľov väčšiny veľkých nadnárodných spoločností, ktorých väčšinu akcií vlastní DS. Zatiaľ čo všetky vládne agentúry sú tým, čo by sa dalo nazvať ich bežeckými psami.

Satanistická kontrola Deep State je výsledkom veľmi dobre organizovaného dlhodobého sprisahania s cieľom nastoliť Nový svetový poriadok, založený na luciferiánskej revolúcii proti Bohu a prírode.

Ide o faraónskych templárskych bankárov zo Švajčiarska s ich piatou kolónou slobodomurárskych prisluhovačov a zločineckých jezuitov. Tvoria vládnucu oligarchiu na celom svete. Vládnuci faraóni pochádzajú z Luciferových okultných mysterióznych náboženstiev, ktoré vyšli z Babylonu a Egypta. Teraz sú identifikovaní ako Globálna elita alebo Hlboký štát – kabala, ktorá nás považuje za svojich otrokov a majetok, aby s nami robila, čo sa jej zachce.

Edward Snowden, americký whistleblower, ktorý musel utiecť z krajiny po tom, čo odhalil protiústavné a neetické praktiky Národnej bezpečnostnej agentúry, v ktorej pracoval, odhaľuje, že bezpečnostné zložky v každej veľkej krajine sveta majú teraz v reálnom čase prístup ku všetkým mysliteľným funkciám vášho smartfónu – vrátane mikrofónu, kamery, textových správ, navštívených miest a ľudí, s ktorými ste sa rozprávali na ulici – dokonca aj vtedy, keď si myslíte, že máte telefón vypnutý. Dochádza k záveru, že ide o nástroj tyranie. Na záver kladie otázku: Čo s tým budeme robiť? Mlčať a nič nerobiť znamená súhlasiť so zlom.

Len naše masové prebudenie oslobodí planétu Zem

Naše ohromujúce, nekontrolovateľné a nezastaviteľné masové prebudenie je to, čoho sa svetová vládnuca elita najviac obáva, pretože ich a ich spolupracovníkov výrazne prevyšujeme. V takom prípade si s nami nevedia poradiť ani so svojimi vyspelými technológiami.

Ak si masy, drvivá väčšina obyvateľstva, ktorá je teraz bez práce, ponechaná sama na seba a vyjadruje svoj hnev, nejako uvedomia svoju moc, nepotrebujú ani konšpiráciu. Stačí, aby sa zdvihli a otriasli sa, ako kôň striasa muchy. Ak sa tak rozhodnú, mohli by do zajtra poraziť kabalu Deep State.

Takže skutočná otázka znie: Ako sa staneme vedomými? V skutočnosti je to celkom jednoduché; vedomým sa stanete tým, že si to vyberiete, že budete konať na základe zmysluplných náhod. Konajte na základe všetkého, čo hýbe ľuďmi a inšpiruje ich. Konajte a konajte tak, že budete počúvať svoj vnútorný hlas, ktorý vychádza z vašej duše; venujte pozornosť svojim intuitívnym pocitom a pohnútkam.

Rozhodnúť sa stať sa vedomým znamená odpútať sa od programovania ovládania mysle a uniknúť účinkom fyzického, mentálneho, emocionálneho a duchovného väzenia utkaného okolo nás vládnym útlakom.

Ich slovník sa používa na diskreditáciu ľudí, ktorí vrhajú svetlo na temnotu. Je to celkom účinné pre tých, ktorí ešte stále spia a plávajú životom v blaženej nevedomosti. Zdá sa, že v týchto ľuďoch vyvoláva strach, takže odchádzajú od každého, kto sa im snaží ukázať alebo povedať pravdu tým, že im svieti na temnotu.

“Neprebudení” a “nevedomí” sa dokonca hnevajú a kritizujú tých, ktorí sa im snažia ukázať pravdu. Vďaka častým technikám “ovládania mysle” boli veľmi dobre vycvičení, aby boli vernými “ovcami”, dokonca aby boli bojovníkmi veľkého podvodu. Väčšina ľudí chodí denne do práce a domov sa vracia pozerať na televíziu, ktorá im vymýva mozgy, aby zotrvali vo vnútri večného kolobehu svojho systému dlhového otroctva, ktorý je prinajmenšom vzdialený od reality.

Prebuďte sa a pozorujte; robte to vždy a všade, aby ste odhalili skutočný účel vlády, ktorý umožňuje niekoľkým vykorisťovať mnohých. Ešte nikdy v dejinách sveta nepadla taká veľká zodpovednosť na plecia jediného človeka, ako ju prijal Donald Trump. Ešte nikdy predtým neboli “my, ľudia” vyzvaní, aby konali jednotne a s rozvahou, aby zabránili vypuknutiu ďalšej svetovej vojny.

Žiaľ, mnohí ľudia nechcú počuť pravdu! To najlepšie, čo môže človek v tejto chvíli urobiť, je informovať sa tým, že podnikne potrebný výskum. Dobrú príručku s podrobnými vysvetleniami a nespočetnými odkazmi na podrobný výskum nájdete tu. Podeľte sa o tieto informácie s každým, kto je alebo môže byť prebudený, o kom viete. Čím skôr sa všetci oslobodíme, tým lepšie to bude pre všetkých. Hoci mnohí z nás sa potichu prebúdzajú, zatiaľ sú spiaci stále vo väčšine. Sú prvou prekážkou na ceste k úspechu tejto historickej revolúcie. Z tohto dôvodu sú Deep State a MSM otvorene lapení do pasce, aby po kvapkách vzdelávali verejnosť. Ukazujú, ako sa zodpovední lídri a politici dopustili zrady, poburovania a zločinov proti ľudskosti, a udierajú skôr, než si verejnosť uvedomí, čo sa v skutočnosti deje.

Na povzbudenie Trumpovho tímu a vlastencov bojujúcich proti globalistickej mafii môže každý bdelý človek vyvesiť štátnu vlajku až do nadchádzajúcich volieb 3. novembra. Toto je tá najlepšia vizuálna demonštrácia našej solidarity pre Q a Trumpov tím.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Lea540
Lea540
1 year ago

Konecne poriadne vysvetlenie. Dakujem pekne. Ked sme tu viaceri pisali ze okolie Trumpa v jeho vlastnej rodine je Deep state tak boli odovede prave nie slusne…
Ked sme upozornovali ze Trump nie je spasitel a ma okolo seba vsade podvodnikov… podobne reakcie.
Tak som rad, ze to v tomto clanku jasne vychadza. Spoliehat sa treba na vlastne konanie.
A prebudzat ludi bude na 1000% nevyhnutne.
Nie cakat na zazraky ale konat od seba, v rodinach a v narodoch a krajinach kde sme sa narodili.
Motlitby nestacia. Ciny hovoria za nas…
Na tejto planete zili ludia uz pred nabozenstvami a zili vo svetle a pravde.

Mária
Mária
1 year ago

Nie je to len zopakovanie toho čo tu Ivo Benda hovoril pred pred viac ako dvoma desaťročiami? Aky by tieto slová “z oka” vypadli…

Lubo
Lubo
1 year ago

Zdravím Vás všechny. Jste někdo schopen a ochoten bez ironie, škodolibosti a sarkasmu odpovědět, co si o tom myslíte?

 !Zdravotnictví záměrně poškozuje děti jedovatými ʺvakcínamiʺ, které nemají žádný prokázaný přínos (ani bezpečnost), aby generovaly celoživotní zisky z chronických onemocnění. A fungují jako sledovací systém pro ʺtěla otrokůʺ, umožňují tak krádeže lidí a částí těl na objednávku.” Nedávné vraždění pacientů za účelem zisku pomocí léků a ventilátorů vám řekne vše, co potřebujete vědět.

Lea540
Lea540
Reply to  Lubo
1 year ago

Lubo to co ty. Je to ich zamer. Znicit buducnost ludstva. Nic co tu davam nie je skodoradost – prave naopak. Stari uz rodit nebudu a mladi budu poskodeni….
Preco ? Pripravuje sa Nova Zem pre svetlych ludi. A ani ten prechod nechcu – nechcu aby sme tam presli.Ale zatva pride. Temnote bolo len docasne dovolene riadit planetu a tato uloha raz skonci a pride zatva. Oni to vedia a chcu nas stiahnut s nimi.
Co sa stane zalezi len na nas Mozeme konat mudro a snayit sa temnym ukazat ze to ide aj inak. Stvoritel chce aby sa co najviac duchovnych podstat zachovalo.
Co je dolezite pre prechod:
Kontrola emocii – udrzat emocie v stede v harmonii, napr.: ani prilisna hlasita radost ani prilisna zlost =STRED.
A ktore vlastnosti su dolezite. Harmonia,Ludska laska (vratanie odpustenia), zivot v mudrom rozhodovani a cinoch, pracovitost, zodpovednost za seba a svoje ciny, sebapotvrdenie – presne v takom poradi.
Najlepsia motlitba je vlastna motlitba a modlit sa ma v prirode – napr. v lese potichu alebo nahlas.
Skupinove motlitby su ritualy. Kristus nikdy nezomrel na krizi (to mnohi nepredychate).

Na tejto planete sme na navsteve a mame sa k nej aj tak spravat. Nedolovat vsetko nerastne bohatsvo a kovy ale hladat nove moznosti energie bez nicenia prirody. Planeta si to s nami ulne vsetkymi vybavi ak to nepochopime,
Vesmir je zivi v kazdej jeho casti je stale plynuci zivot a vzdy v kazdej jeho casti znie ina jedinecna hudba aj s inymi farbami, ktora sa nikdy vo svojej krase neopakuje.

,Vola sa to aj inak na svcs – valka deloh. Ked poynas yakon telegonie vies o com to je.
Poskodit zenu -pannu . Niekolkokrat znasilnena zena ake potomstvo porodi. A to iste sa tzka muzov – ake potomstvo plodia promiskuitni muzi…..?
Viete o tom ako sa zakon telegonie da ocistit… ?
Rad by som bol keby tu autrori stranky dali vzdelavanie zakona telegonie.
Pripadne im to mozem zadarmo pripravit a poslat.

Iva
Iva
Reply to  Lea540
1 year ago

Jsem si jistá, že většina lidí – a to vč. těch již částečně probuzených – o telegonii nic neví.
Systém propaguje “volnou lásku”, střídání partnerů, všelijaké úchylky … protože dobře ví, že tím si lidé pod sebou řežou větev. A tupí lidé jim to baští.
Telegonie by se měla učit ve školách!
Proto bych se za článek a podrobnější vysvětlení přimlouvala.

leonka
leonka
Reply to  Iva
1 year ago

Ivka ano je to tak, Ucit je to nutne uz od mala. Poctivost ludi a maximalne zdrzanlivost v intimnom zivote – Rusi tak ziju preto maju vydarene generacie, ktore vedia byt ludsky, ale aj v pravu chvilu zabojovat.
Duse ludi – zeny a aj muza, ktorý nemali ziadny intimny pomer)ak sa stanu trvalymi parnermi (manzelmi) a plodia deti tieto deti maju vysoky potencial zit v zmysle pravych zakonov vesmiru , stvoritela a su ciste.
Ak zena, muz fajci, pije alebo je poskodene geneticke upravene jedlo (McDonald, Cola, Pepsicola, GMO kde je krv ludi) je to zle pre buduce potomstvo.
To je nutne ludom vysvetlovat .
Nestaci mat myslienky ciste, je nutne sa vzdelavat celostne a mudro.

http://leva-net.webnode.cz/products/telegonie/
a general pavlov tiez o tom vela hovori:

Lubo
Lubo
1 year ago

Lea540

Jsem rodičem malého dítěte, narozeného doma, neočkovaného. Docela mě vadí chodit s dítětem po tzv. preventivních kontrolách.
Co mi poradíte?

leonka
leonka
Reply to  Lubo
1 year ago

Lubo je to naozaj dobra otazka. Najst si fakt dobreho lekara. Niektori lekari napr. zapisu do karty ockovanie (ktore je vsetko v sucasnosti pochybne) a nezaockuju.
Dobry lekar je zaklad – pomoze a zapise do karty to co tam podla temnych ma byt. Ale vybavujte tento postoj s nim doverne – bez svedkov a mobilov.
Viera a Nadej ludi je zazracna. Pokial existuje viera a nadej a sila zameru – napr. poziadaj o pomoc svojich anjelov straznych a o pomoc anjelov straznych tvojho dietata. A cesta sa najde. Ak v myslienkach vyjadrite tuzbu, zelanie (nie slovo CHCEM) spoznat pravdu a Stvoritel vidi cisty zamer – vsetko sa naplni. Tak ak ste v nieco uprimne verili a chovate nadej je to spravna cesta.

Lubo
Lubo
Reply to  leonka
1 year ago

Leonka, to vyřešené je z tzv. pediatričkou. Sepsali jsme se ženou listinu o odmítnutí očkování, zdravotnice to respektovala vcelku pozitivně, že nic nikomu nevymlouvá za dobu své praxe. Můj problém je směrován právě na text, který jsem výše publikoval, že mě zajímá pozadí a význam tzv. preventivních kontrol. Jako otec jsem s dítětem od narození a už během ženina těhotenství a zvláště během narození a po něm jsem zaujal postoj, že nemohu dovolit něco píchat do tělíčka 3měsíčnímu dítěti dle cz očkovacího kalendáře, ty jejich hromady hliníku apod. Mám k dispozici soubory statistik z celého světa a to jsou pro mě dostačující informace ohledně tetanu atd.