Pripravte svoje chrámy na príchod Mesiáša

29/06/2021 | Duchovno, Vzostup

Články na tento týždeň

 • Pravá duchovná cesta
  Čoraz viac z nás hľadá niečo viac v živote ako doteraz. Uvedomujeme si, že nie sme len rozum a telo. Chápeme, že sme viac a chceme to viac poznať. Hľadáme […]
 • Príbeh dvoch Putinov
  Podľa členov ruskej vlády údajne pomiešal pôvodný Putin gangstrov a gangstrov. Zabil by každého, kto sa mu postavil do cesty alebo koho jednoducho nemal v obľube. Všetci okolo neho žili v strachu […]
 • Dôkazy o siedmich úrovniach infraštruktúry pod plošinou Gíza
  Päť kilometrov od Káhiry stojí jedno z najstarších a najlákavejších miest v histórii ľudstva. Toto tajomstvo obsahuje tri hlavné pyramídy v Gíze, ktoré predstavujú jednu z najslávnejších starodávnych civilizácií. Megalitické kamene, […]
 • Púšťam minulosť, radujem sa z prítomnosti a nových začiatkov
  Každá negatívna udalosť, stav, či situácia z našej minulosti je s nami spojená neviditeľnou nitkou. Čím viac ju živíme spomienkami a súčasne negatívnymi prežitiami, akoby sme jej dávali potravu a […]
 • Sami prichádzame na svet a sami i odchádzame…
  Nepútajme sa ani na ľudí, ani na hmotné veci…Ak sa dostaneme do situácie, že sa ocitneme sami a uvedomíme si to, máme tendenciu pred samotou utekať. V podstate neutekáme pred […]

Aktuálna modlitba

Najbližšia hromadná modlitba bude v pondelok (29.05.2023) a pokračovať sa bude celý týždeň o 19:00. Info o aktuálnej modlitbe nájdete TU.

Aktuálne posolstvo

Prerod je nevyhnutný. Bez prerodu, ktorý musí nutne nastať v každom človeku sa náš svet nezmení. Očakávajme znamenia skrze blížiace sa udalosti a energie. Nastávajúce obdobie nám bude intenzívne ukazovať čo máme na sebe zmeniť, čo musíme napraviť a ako byť lepšími. Nielenže sa k nám rútia svetové udalosti zasahujúce životy nás všetkých, ale taktiež sa zosilňuje tlak požadovania Svetlom, ktorý nás nenechá ľahostajne a lenivo postávať. Nastavme si zrkadlo a vnímajme naším duchovným zrakom. Modlime sa za posilnenie dobra a pôsobenia Božej vôle skrze ľudí na Zemi.

Dôležité odkazy

Najnovšie komentáre

 1. https://cz24.news/utok-na-rusko-zacne-v-dobe-nejvetsiho-leteckeho-cviceni-a-summitu-nato-v-litve-to-je-za-nekolik-dni-larry-johnson-cituje-victoriu-nuland-krvavou-neoconskou-reznici-z-kyjevskeho-majdanu/ LARRY JOHNSON ,bývalý analytik CIA, poukazuje na nedávná vyjádření čarodějnice z Majdanu Viktorie Nulandové, která je v Bidenově administrativě tajemnicí…

 2. Ruský prezident Vladimir Putin podpísal federálny zákon o ukončení platnosti Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v Európe. Zmluva v sebe…

Kontaktujte nás

Podpora

Ak nás chcete finančne podporiť môžete tak učiniť dobrovoľným príspevkom na IBAN:

SK5109000000005032227165

Ďakujeme všetkým za podporu


Páči sa ti, čo tu čítaš v oblasti duchovných článkov a dáva ti to zmysel? Klikaj na duchovneposolstva.sk, kde nájdeš duchovný chlieb pre svoju dušu 🙂 ⬇️


Sledujte nás na telegrame

Ja som Ján Krstiteľ. Ja som bol ten, kto predpovedal príchod Mesiáša Krista.
Prišiel som, aby som vám vyrozprával príbeh svojho života, tohto života. A ja som prišiel, aby som vám dal určité pokyny pre váš súčasný život.

Od čias môjho vtelenia sa na zemi zmenilo mnoho vecí. Veľa vecí sa zmenilo v živote okolo vás, vo všetkom, čo súvisí s každodenným životom ľudí, s ich prácou. Veľa nových vecí. Je veľa objavov, ktoré sa používajú vo vonkajšom svete. Ak sa však pozrieme na svetonázor ľudí, na ich pohľad na Boha a na usporiadanie vesmíru, zmeny nebudú až také veľké. Áno, zmenila sa terminológia, došlo k mnohým vedeckým objavom, ktoré vysvetľujú organizáciu vesmíru, zákony fyzikálneho sveta.
A zároveň ľudské vedomie stále zostáva pripútané k vonkajším prejavom fyzického sveta, k vonkajšiemu uctievaniu Boha, k vonkajším obradom. Akoby po čase môjho vtelenia neuplynulo 2000 rokov.
Ľudská bytosť so závideniahodnou rýchlosťou využíva akékoľvek vedecké pojmy a akékoľvek vedecké objavy, aby tieto objavy uplatnila nie na priblíženie sa k Bohu, ale na oddelenie sa od Boha.
Zdá sa vám to pokrokové, keď používate moderné rytmy počas náboženských obradov, zdá sa vám to moderné, keď používate vedeckú terminológiu na vysvetlenie vesmíru.
Každý vedecký objav a každé nadobudnutie ľudského vedomia sa okamžite používa na to, aby sa človek ešte viac oddelil od Boha. Jednoduchosť Božieho cítenia a jednoduchosť Božieho života vás zahalí do množstva moderných termínov a pojmov. Keď uvažujete o Bohu, používate množstvo odborných termínov. Keby ste vynaložili toľko úsilia, aby ste vo svojom vedomí skutočne zničili to, čo vás oddeľuje od Boha, život na Zemi by sa zmenil ako mávnutím čarovného prútika. Väčšina moderných vynálezov kladie medzi vás a Boha neodolateľnú bariéru.
Ako viete, počas svojej inkarnácie som žil na púšti. Živil som sa medom divých včiel a akridami. Mnohým som pripadal čudný. Ale len vďaka tomu, že som sa oddelil od ľudí a ich márnivosti, som mohol v samote prijať vzťah s Bohom. A tento vzťah by som nevymenil za nijaké ľudské bohatstvo a pocty.
S ľuďmi som komunikoval len zriedka. A hlavné učenie, ktoré som ich učil, sa týkalo očistenia ich duší, ich prípravy na príchod Mesiáša. Ľudia vnímali moje slová ako odkaz na príchod vonkajšieho mesiáša, človeka, ktorý ich musí zachrániť pred ich nešťastím. Ja som však mal na mysli nielen príchod vonkajšieho mesiáša, ale aj príchod vnútorného mesiáša, ktorý sa nachádza v každom človeku. A pripravoval som vedomie ľudí na príchod tohto mesiáša.

Myslím si, že nikto z ľudí nepochopil, o čom som hovoril. Ale napriek tomu sa vedomie ľudí trochu zmenilo a čakali na príchod Krista. A on prišiel a so cťou splnil svoje poslanie.
Moja kázeň ma stála život. Na rozdiel od väčšiny ľudí cirkevní predstavitelia čoskoro pochopili, že moje učenie, ak ho ľudia správne pochopia, navždy odvráti ich stádo od vonkajšieho uctievania a rituálov a nasmeruje ich k stretnutiu so skutočným Mesiášom, k ich vlastnej skutočnej časti, k vnútornému stretnutiu s Bohom v nich samých. A po získaní tohto vnútorného vzťahu, po získaní prístupu k tejto blaženosti v sebe by ľudia už nikdy nemohli uveriť vonkajšiemu náboženstvu, vonkajším učiteľom.

Ľudia, ktorí by mohli získať prístup k Božskému stavu vedomia, by sa veľmi rýchlo spojili s blížnymi. Božský stav vedomia je nákazlivý aj ako prejav nebeských stavov vedomia u väčšiny ľudí v súčasnosti. Ľudia sú na jemnohmotnej úrovni úzko prepojení. A správna myšlienka, správna mentalita, ktoré sa zrodili v niekoľkých hlavách a srdciach, sú schopné šíriť sa od srdca k srdcu, tak ako z jednej sviečky možno zapáliť milión sviečok.
Iste, nemal som možnosť podať svoje učenie širokej verejnosti. Učil som tých, ktorí sa odvážili ku mne priblížiť a počúvať ma. Ľudia sa báli prijať odo mňa poznanie, pretože cirkevní ľudia im zakazovali so mnou komunikovať. Bolo pre mňa ťažké odovzdávať ľuďom vedomosti.
Pozrite sa, ako sa teraz zmenila doba. Dávam tento diktát a v ten istý deň máte možnosť si ho prečítať, aj keď ste na druhej strane zemegule. Toto je skutočne čas veľkých príležitostí. Nemusíme ani vynakladať naše a vaše úsilie na zhromažďovanie ľudí pripravených prijať naše učenie na určitom mieste na zemeguli. Naše učenie a naše vibrácie prijímate prostredníctvom požehnaného daru, ktorý ľudstvu dal St. Germain. Hovorím o internete. A toto je jeden z mála prípadov používania internetu, ktorý prináša správne vnímateľný úžitok, kvôli ktorému bol tento vynález uvedený na fyzickú úroveň. Požehnané srdcia, máte možnosť počúvať učenie veľkých bytostí Svetla, ktoré prišli do inkarnácie, aby učili ľudstvo počas niekoľkých posledných tisícročí.
Prostredníctvom týchto diktátov máte možnosť prijať nebývalý tok Božskej energie. A táto dišpenzácia, tento dar z Neba, sa stal skutočnosťou prostredníctvom novej možnosti. Užívajte si túto príležitosť. Napite sa nektáru Božskej energie. A pamätajte, že ani kvapka tejto energie nesmie byť premárnená. Táto energia je vám daná na uskutočnenie dobrého obchodu. Nie na to, aby ste určovali, kto je medzi vami najdôležitejší a najbožskejší. To so svojím ľudským vedomím nemôžete vedieť. Medzi vami je najväčší ten, kto slúži životu viac ako ostatní, slúži všetkým živým bytostiam a nič za to nežiada. Pretože v tomto živote nie je nič, čo by stálo za výmenu za dar Božských vzťahov, za možnosť slúžiť Bohu celý život.

Preto využívajte energiu, ktorú ste dostali. Pripravte svoje chrámy na príchod Mesiáša, dovoľte svojmu Mesiášovi, svojmu Vyššiemu Ja, svojmu Kristovmu Ja, aby k vám prišlo, aby bolo vo vás, aby cez vás hovorilo, aby cez vás pôsobilo. Ó, milovaní, som šťastný, že vám milovaná Alfa otvorila túto možnosť v tomto ťažkom, ale v skutočnosti požehnanom čase pre túto planétu. Rád sa stretnem s každým z vás, kto zvýši svoje vibrácie na moju úroveň a ja budem môcť prísť osobne a hovoriť s vami vo vašom srdci. Milovaní, požehnaní, verte mi, všetko sa stane presne tak, ako bolo predpovedané. Vaše oči začnú jasne vidieť a budete nás môcť vidieť, komunikovať s nami, kráčať s nami a rozprávať sa s nami. V Božskom svete neexistujú žiadne obmedzenia.
Vy sami ste tieto obmedzenia vytvorili vo svojom vedomí a konečne nastal čas, aby ste sa ich zbavili.
Viete si predstaviť, ako sa svet zmení, ak každý dostane možnosť priameho vzťahu s Vznešenými majstrami? Ale stane sa to. Skôr či neskôr sa to stane. A bude to aj nevyhnutné, pretože po zime prichádza jar a potom leto. Ja som Ján Krstiteľ, prorok Eliáš, a dávam vám toto proroctvo. A moje proroctvo sa absolútne naplní a vy to tiež viete vo svojich srdciach.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments