Najväčšia bitka v histórii: Svetlo vyhralo! (1. časť)

17/11/2021 | Správy

Informovaní ľudia, ktorí si urobili prieskum, poznajú časť tohto príbehu, niektorí ho poznajú takmer celý. Ale pre širokú verejnosť bola „najväčšia vojna v dejinách“ utajovaná až do tohto EBS (Emergency Broadcast System), ktorý bude zverejnený. Aliancia zverejní hrozné zločiny proti ľudskosti. Falošné médiá hlavného prúdu kontrolované temnými budú zrušené. Áno, mocná Aliancia sa skladá z vojenských síl sedemnástich krajín a je podporovaná zákonmi NESARA/GESARA (Globálny ekonomický a reformný zákon), ktoré v roku 2015 podpísalo všetkých 209 krajín tohto sveta. Nevedomí ľudia sa pýtajú, kto je nepriateľ? Aký je jeho cieľ? Nuž, tí, ktorí nevedia úplne; vycítili alebo vedia, že existovala zlá časť ľudstva, ktorá nás držala v nevedomosti. Po stáročia používali všetky možné prostriedky a my sa dozvedáme, že to naozaj trvá už tisíce rokov. Týmto nepriateľom je tajná satanistická spoločnosť nazývaná ilumináti od sedemnástich rokov minulého storočia a predtým rozšírenie Rímskej ríše; Katolícka cirkev. Mnohí ju dnes nazývajú Hlboký štát (Deep State) alebo Cabala. Podplácali totiž, vyhrážali sa, zabíjali alebo si uzurpovali ľudí, cirkvi a vlády, aby si udržali kontrolu nad všetkými na planéte. Samozrejme, všetci ľudia to chápu: pre moc, peniaze a kontrolu nad každým a všetkým na planéte. V mnohých publikovaných článkoch o nevyrovnaných finančných štatistikách sveta sa vo verejných článkoch uvádza, že horné jedno percento kontroluje 60 % svetového bohatstva. Musím všetkých poučiť, že 0,1 % superbohatých kontroluje 99,9 % bohatstva a väčšina z neho je ukrytá v tuneloch a podzemných D.U.M.B. (hlboké podzemné vojenské základne) v hĺbke asi tri, päť a desať kilometrov pod našimi nohami po celom svete. O týchto podzemných útočiskách cabaly poviem viac neskôr, ale tieto pre svet skryté miesta boli použité na to, aby sa ich hlavné „Zločiny proti ľudskosti“ udržali mimo očí verejnosti, aby mohli páchať svoje zlo bez toho, aby to takmer všetci videli. Týmto sa snažili udržať normálne obyvateľstvo v nevedomosti a neinformovanosti.

Pochopte, prosím, že táto „Najväčšia vojna v dejinách“ je úplne iná vojna ako šturmovanie pláží nejakej krajiny a jej dobývanie. Je to informačná a infiltračná vojna. Táto vojna je utajená aj pred bežným obyvateľstvom. Použili všetky zákulisné dohody, peniaze, vyhrážky a vraždy, aby udržali tamojšiu zlú vôľu. Dobrí ľudia na celom svete sa však postavili na odpor a Božia vôľa oslobodiť túto planétu od všetkého zla bola plánovaná milióny rokov. Temnota sa obráti k svetlu, pretože Božia vôľa bude pre ľudstvo platiť navždy. Jedným z najväčších Božích zákonov je totiž možnosť voľby, pretože väčšine ľudstva boli zo všetkých zdrojov podsúvané klamstvá, aby nás udržali v otroctve, a dokonca nás v mnohých krajinách nútili myslieť si, že máme slobodu, ale nemali sme ju: dokonca ani v Amerike. Veď aj naša veľká ústava bola v roku 1871 uzurpovaná a premenená na korporáciu a vlastnená Vatikánom, tak ako všetky krajiny na planéte.

Pochopte, skutočný príbeh je taký, že Rímska ríša sa premenila na Katolícku cirkev, pretože vodcovia zanikajúcej Rímskej ríše potrebovali spôsob, ako si udržať kontrolu, a použili Nicejský koncil, skutočného Božieho Syna, aby použili Ježišovo meno a príbeh Temnej strany na udržanie kontroly nad planétou. Rozhodnutia prijaté v roku 321 n. l. mali umožniť, „ako mal byť Ježiš zradený a uctievaný“. Rozhodli, ktoré kapitoly alebo knihy majú byť v Biblii povolené a ktoré nie. To viedlo k totálnej totalite katolíckej cirkvi, ktorá v tom čase rozhodovala o väčšine vecí v Európe; o tom, kto je dobrý a zlý, kto má byť kráľom alebo kráľovnou, až kým sa mnohé skupiny do roku 1500 neodtrhli od protestantských cirkví a rovnako aj mnohé vlády. Katolícka cirkev však vládla v „temnom stredoveku“ a spáchala mnoho „zločinov proti ľudskosti“ vrátane vedenia 199-ročnej vojny s križiakmi. Moslimovia alebo katolíci o tom, ako uctievajú toho istého Boha. To isté sa deje aj v modernej dobe, keď sa pedofilní kňazi môžu len tak presúvať a stále páchať tie isté zločiny, pričom väčšina z nich nie je stíhaná. Mnohí kňazi mali so svojimi mníškami deti, ktoré boli raz pri pôrode zabité, a mnoho hrobov okolo niektorých kostolov. Toto je súčasť nesvätej skutočnej agendy katolíckych cirkví. Vo vyšších častiach hierarchie Katolíckej cirkvi sa klaňali satanovi. Rimania sa to naučili od malej skupiny, ktorú si pred rokmi podmanili. Bolo to preto, aby získali moc a peniaze. V skutočnosti uctievali satana.

Presuňme sa v čase o niečo vyššie, do obdobia americkej revolúcie; vojnu proti anglickej korune vyhrali v roku 1776 skutočne farmári. Potom s veľkými otcami zakladateľmi Ameriky vytvorili dva z najväčších dokumentov pre vládu v histórii a každý vie, čo sú to. Anglická koruna však nemienila pustiť hlavný príjem peňazí alebo pôdy bez ďalších bojov, preto „vojna v roku 1812“, v ktorej vypálili Biely dom a spálili jeden súbor najväčších dokumentov v dejinách. Ľudia sa musia „prebudiť“ a uvedomiť si, že európska elita a monarchia sa Ameriky NEHODLALI vzdať, infiltrácia bola ďalším krokom. Preto v roku 1871 prezident Grant odovzdáva moc iluminátom tým, že Republika Spojených štátov sa mení na korporáciu, ktorú vlastní Vatikán a riadi anglická koruna. Pozrite sa, čo B.A.R. znamená „British Accreditation Registry“, to by vám malo povedať všetko „námorné právo“ v systéme amerických súdov, ktoré nie sú nezávislé od anglickej koruny.

Ďalej je to „Federálna rezerva“, ktorá je vo vlastníctve Rothchildovcov a vôbec nie je súčasťou americkej vlády. Federálna bola podplatená a uzurpovaná v roku 1913, aby mohla kontrolovať peniaze Ameriky iluminátmi. Titanic bol potopený, aby zabili opozíciu proti vytvoreniu Federálnych rezerv. Rothchildovci a ilumináti teda kontrolovali tlač americkej meny a spôsob jej tvorby a používania.

Všetky vojny vrátane občianskej vojny vytvorili ilumináti. Albert Pike v roku 1871 odhalil, že svet vedený iluminátmi bude mať v budúcnosti tri svetové vojny. My sme mali dve, oni z toho mali veľký zisk, pretože ich bankový systém dodával peniaze obom stranám. Dosiahli výsledky, ktoré chceli: vytvorili veľký smútok a škody, aby si mohli udržať kontrolu nad svetovou populáciou. Za falošnú vlajku možno označiť aj 11. september, ktorý vytvorili obaja Bushovia prezidenti, CIA, izraelský Mosad a samotní majitelia dvojičiek. Na falošných teroristov, ktorí boli najatí na plnenie príkazov CIA a iluminátov, aby museli chodiť po svete a nájsť niekoľko ľudí s bombami alebo zbraňami, ktoré by mohli ublížiť niekoľkým ľuďom, bolo vynaložených viac ako šesť biliónov dolárov. Táto vojna mala trvať večne, taký bol ich plán. Teraz, tretia svetová vojna, o ktorej hovoril Albert Pike, mala byť falošnou inváziou mimozemšťanov so skutočnými antigravitačnými loďami s robotickými sivými mimozemšťanmi vo vnútri lodí a špeciálnymi jednotkami, ktoré mali lode skutočne obsluhovať. Mocná Aliancia tento plán úplne zastavila.

Teraz povedzme skutočné srdcervúce správy o obchodovaní s ľuďmi, pedofílii a spracovaní adrenochrómu a o tom, odkiaľ pochádza. Na tejto planéte bolo veľké zlo; obetovanie detí katolíckou cirkvou a satanistickými kultmi a zabíjanie detí pre chemikáliu na predĺženie ich života, ktorá sa nazýva adrenochróm. Adrenochróm sa vyrába z krvi dieťaťa, čím mladšieho, tým lepšie. Aby sa adrenochróm vyrobil, deti dostanú elektrický šok, aby sa im zvýšil adrenalín, a potom ich zabijú, aby získali krv s veľkým množstvom kmeňových buniek. Krv s vysokým obsahom adrenalínu a ľudské kmeňové bunky udržia pijákov krvi mladých. Z citácie worldundercover.com: „Čo presne JE adrenochróm? Z vedeckého hľadiska je to chemická látka, ktorá vzniká v ľudskom tele pri oxidácii adrenalínu. Ako sa táto chemická látka získava? Potenciálna obeť je terorizovaná, čím sa zvýši množstvo adrenalínu, ktorý prúdi jej telom. Potom sa zabije a adrenochróm sa odoberie pomocou ihly a injekčnej striekačky zo spodnej časti krku a chrbtice. Po zozbieraní sa chemikália môže predávať na čiernom trhu za premrštené ceny.“ Preberte si to v hlave; tieto skryté REÁLNE udalosti na tejto planéte, že šesť až osem miliónov detí sa odoberá na spracovanie adrenochrómu. To je čisté zlo. Na tejto planéte existovali, mimo dohľadu. Mocná Aliancia to celé zastavila.

Záchranu detí v D.U.M.B. za posledných päť rokov, ktoré boli použité na výrobu adrenochrómu, detských obetí pre satanistický kult iluminátov a na sex, viedli špeciálne jednotky Aliancie. Pedofília je pre mnohých zločincov z Deep State normálna. Ničím sa to nelíši od mnohých ľudí z Hollywoodu, politikov na celom svete a dokonca aj od mnohých kráľovských rodín. Epsteinov ostrov budiž toho dôkazom, dokonca existuje mnoho ďalších miest a ostrovov, kde sa to vykonáva.

Vráťme sa na časovú os histórie, v 60. rokoch minulého storočia bol zabitý JFK, ktorý sa pokúšal rozpustiť Federálny rezervný systém, a Deep State ho za to zavraždil, kontrola peňazí je ich hlavnou zbraňou. Aliancia má presný scenár na zničenie cabaly. Tá je však od 11. septembra 2001, keď sa uskutočnila falošná vlajka, vo vysokom nasadení. Plány sa za ten čas vypracovali. Aliancia siaha až k Howardovi Hughesovi a Nicolovi Teslovi, do 20. rokov minulého storočia. Tím Q vytvoril JFK v 60. rokoch 20. storočia a po jeho zavraždení sa 200 amerických generálov a admirálov spojilo s Alianciou a začalo realizovať plán na zničenie deep state cabaly. Plán sa pripravoval šesť desaťročí a súčasný plán bol vytvorený a upravený s pomocou armády a s využitím kvantových počítačov pre scenáre budúcich časových línií. Skupina Q pozostáva z 200 lojálnych generálov a znepokojených občanov z toho, že Ameriku ovládne socializmus. Po 11. septembri skupina Q pripravila svoje víťazné plány, ktoré mali skončiť výhrou, bez ohľadu na to, čo proti tomu urobí Deep State. Deep State ovládol 90 % médií hlavného prúdu a hlavné internetové spoločnosti. Mafiánske médiá Deep State zničili povesť Q, ktorý od októbra 2017 do decembra 2020 publikoval príspevky „Q“ zverejnené na 4 Chan alebo 8 Chan. Ľudia musia pochopiť, že to bol spôsob, ako obísť falošné správy a dostať informácie k armáde a verejnosti pre skutočnú pravdu. Prezident Trump bol prvý, kto verejnosti „vykričal FAKE NEWS“, čo je len jeden z jeho hlavných úspechov. Prezident Trump donekonečna útočil na Falošné médiá. Prezident Trump bol tiež prvý, kto použil „Twitter“, aby obišiel Fake News a „uistil sa, že jeho slová NIE sú prekrútené, skorumpovanou tlačou.

Hlavné výhry a obavy za posledných päť rokov:

Zvolenie prezidenta Trumpa v roku 2016 s veľkým víťazstvom pre dobrú stranu! Trumpova vernosť skutočným ľuďom Spojených štátov bola veľkým úderom pre Deep State. Hillary mala vyhrať. S počítačom Dominionu, ktorý bežal, si Deep State myslel, že preklopiť 20 % hlasov na stranu Hillary by znamenalo vyhrať voľby. Lenže nepochopili prebudenie amerického ľudu na tie isté staré sračky, ktoré Hillary ponúkala. Toľko bahna som vo voľbách ešte nikdy nevidel a Hillary na to doplatila, Američania to konečne mohli prezrieť!

Bola potrebná vojenská akcia, aby sa hadovi čo najskôr odrezala hlava, stalo sa tak ešte pred Trumpovou inauguráciou, pričom sa zlikvidovalo 13 najvyšších iluminátskych rodín. Dovoľte mi, aby som vám povedal o prvej veľkej akcii, ktorú Aliancia podnikla, a boli to viacnásobné nálety v rovnakom čase 24. decembra 2016. Prezident Trump bol prvýkrát zvolený 8. novembra 2016. Trump sa 9. novembra 2016 stretol s vojenskými generálmi a admirálmi, aby prediskutovali odstránenie trinástich najvyšších rodín najmocnejšej mafie na svete. Vedzte, že prezidenta Trumpa vybrala naša veľká armáda a admirál Rogers sa s ním stretol v roku 2014, aby ho presvedčil, aby kandidoval. Keďže admirál Rogers bol šéfom NSA, vedel, že Trump je čistý a bez korupcie. Vráťme sa k prvému nájazdu, ktorý určil smerovanie planéty; k svetlu (dobru) alebo temnote (zlu). Všetci žili v Benátkach v Taliansku. Prečo práve toto bol ideálny čas na likvidáciu najvyšších rodín? Bol to posledný deň trojdňového satanistického festivalu a Aliancia vedela, že všetci budú vo svojich domovoch. Armáda vedela, že vrcholom rituálu je obetovanie dieťaťa. Zločinci boli vtedy zraniteľní. Aliancia zhromaždila najlepšie tímy špeciálnych operácií, Delta Force a Navy Seal a každému z nich bol pridelený dom jednej rodiny. V tú noc museli zlikvidovať všetky špičkové zločinecké rodiny a ani jedna operácia nesmela zlyhať. Na týchto operáciách v tú noc visel osud sveta. Všetky operácie sa podarilo úspešne uskutočniť. Veľká vďaka patrí armáde, ktorá bola súčasťou tejto úžasnej operácie.

Pochopte, že ide o zlé podzemné útočisko pre operácie cabaly. Na celom svete existuje viac ako 3500 D.U.M.B.S. s 10 000 míľami Mav-Levských vlakov v tuneloch, ktoré postavili ilumináti a ktoré spájajú väčšinu hlavných D.U.M.B.S.; na obchodovanie s deťmi, ľuďmi, drogami a spracovanie adrenochrómu. Mocná aliancia likviduje tunely a DUMBS naozaj od 80. rokov minulého storočia, ale skutočný nápor nastal od nástupu prezidenta Trumpa do úradu. Gene Decode nás všetkých Anonov roky informoval o postupe tunelov na celom svete podľa vzoru zemetrasení, ktoré boli približne 3, 5 a 10 kilometrov dole, po celom svete. Jeho „dekódy“ boli dokonalé na to, aby držal krok s tajnou vojnou s iluminátmi. Aký je dôkaz? Nuž, normálne zemetrasenie má v signále P a S vlny, ktoré taktická jadrová bomba použitá na vyhodenie tunelov do vzduchu nemá. Výbuch zbrane má len jednu vlnu, tak sa to dá rozlíšiť. Keď sú presne v týchto hĺbkach, je jasné, že to nie je falošné. Takisto keď sme videli zemetrasenia v zápornej hĺbke, znamená to, že výbuchy boli v zemskej atmosfére, to boli maskované antigravitačné plavidlá iluminátov, ktoré boli vyradené z prevádzky zbraňami Aliancie, keď sa začali pokúšať o útek. Sakra, skutočným dôkazom bolo nedávno to, že uprostred Grécka sú teraz gejzíry slanej vody, pretože to, čo tam bolo predtým, bol železničný tunel Mav-Lev, ktorý vyradili sily Aliancie. V istom momente, pri likvidácii tunelov a D.U.M.B., Aliancia stratila asi 200 špeciálnych jednotiek v podzemnom tuneli pri Islande. Mysleli si, že agenti Deep State sa vzdajú, ale keď sa tam dostali sily Aliancie, odpálili bomby a vyhodili všetkých do vzduchu vrátane seba. Musíme si uctiť ich veľkú obeť.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
18 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Bůh vám všem žehnej, kteří jste obětovali svůj život při zachraně planety Země. Amen.🙏❤️🙏

Ilona
Ilona
2 years ago

Když tohle už delší dobu člověk sleduje a čte, je to něco absolutně neuvěřitelného. Člověku naskakuje husí kůže a zároveň je obezřetný, jestli tohle může být vůbec realita, jestli v tom zase není kus politické diplomacie. Politikou jsme byli už tolikrát podvedeni a zklamáni.
Jestli tohle je ta pravá, nefalšovaná realita, tak se před všemi, kdo se na tak obrovské akci podíleli, hluboce zkláním.
A velice se těším na oficiální rozuzlení. Jakpak ty masy těch spících oveček budou reagovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ještě jednou tisíceré díky vám všem a amer. armáda si v tomto boji zaslouží nekonečné uznání.

Israismael
Israismael
Reply to  Ilona
2 years ago

90 ročne staré proroctvo: Proroctví staré 90 let předpovídá injekce, po kterých nebude mít kdo pohřbívat mrtvoly
Dnes v noci o 4.00h môže dôjst (netvrdím ze sa stane) k udalosti, v Amerike o 22h dnes večer nášho času, ktorá moze byť šokujúca pre mnohé ľudstvo, ak je pravdivé 90 rokov staré proroctvo .. Dnes sa môžete modliť a ďakovať Bohu že ste sa narodili na Slovensku, pretože Boh nás,, prikryl plášťom” aby sa možná tvrdá udalosť nás nedotkla a ani štátov východnej Európy(okrem západnej časti polska, a žiaľ dosť veľkej časti Čiech) a netýka sa,, ochrana” veľkej časti západnej Európy, aj dosť veľkej časti ruska, hlavne od centrálneho ruska po Kaukaz, ďalej Číny, Indie, niektorých iných ázijských republík no a hlavne a najsilnejšie to o 22h nášho času začne v USA, Kanade, Južná Amerika, Austrália, Nový Zeland… ide o nejakú,, aktivaciu” a keďže mesiac v splne tlači aj na tela je dosť možné že ťa aktivácia môže mať dosť neblahe následky, pretože dnes je ten mesiac v tzv tme čiže v tieni slnka resp ide o úplne zatmenie mesiaca… Nechcem sem uviesť to staré proroctvo,lebo je šokujúce ale chcem len uviesť že ide o najdlhšie až 3 a pol hodinové úplne zatmenie, najdlhšie za posledných 1000 rokov.. A asi nie je náhoda že dnešný deň má paralelu s 66 ročným gatesom (už len pridať jednu 6)…ten má totiž tie isté parametre v horoskope čase narodenia ako sú postavenia planét dnes.. Nemyslím si ze ide o náhodu… Mesiac sa navyše nachádza v zemskom znamení Býk co značí že udalosť ma vplyv na zemské veci a pozemské ľudstvo… Nechcem strašiť berte to s rezervou ale majte sa na pozorne… Slovensko ten pas totality zatmenia obíde až na maličký okraj západu ale to potrvá len pár min od 7.15 do 7.30 zajtra ráno.. Modlite sa a ďakujme Bohu že sme ľudia žijúci na Slovensku… Ďakujme že sme Slováci.. Mnohí pochopia

jirik
jirik
Reply to  Israismael
2 years ago

Israismael: raději budeme předpokládat konstruktivní vývoj situace….destrukce valí ze všech směrů….

Israismael
Israismael
Reply to  jirik
2 years ago

Ja to chápem jiriku ale ak to ma byt Božia vola aby sa tak dialo že toto ľudstvo sa dalo na cestu veľmi zlého chcenia tak s tým nič neurobíme! Ľudstvo činí zlo tisíce rokov nepodvolilo sa Jeho vôli a následky budú tvrdé… Však biblia a aj Posolstvo Grálu to jasne vyjadruje… Času je malo, pravdepodobne trpezlivosť a milosť skončila.. Boh dlhodobo požadoval a aj cez prorokov ci jeho Synov (miliardy ľudí vôbec nepoznajú jeho druhého Syna) aby sa konečne zaradilo do stvorenia aké má byť, čiže aby žilo nie v neposlusnosti ale v radostnom žití v Jeho vôli… Ľudstvo však nepusluchlo žiadnemu volaniu a následky sú pred nami..

benetri
benetri
Reply to  Israismael
2 years ago

Ďakujem, proroctvá mám rád, vždy čakám, či sa niečo splní, najmä ak je to pozitívne. Toto vyzerá byť akési obojaké – aj dobré, aj nie práve dobré. Ide len o uhol pohľadu. Ale aj napriek tomu, čo sa deje, som rád, že žijem v tejto našej krásnej krajine. A aj keď som toho precestoval naozaj dosť veľa, doma je doma a vždy najkrajšie. Už len tých politikov umravniť …
Škoda, že si nedal viac a presnejšie, ale bude tak, ako má byť!

Israismael
Israismael
Reply to  benetri
2 years ago

Uvádzam teda odkaz na článok kde si to môžete prečítať.. Aj s tým proroctvom a komentármi.. Dáva mi to nejaký zmysel to proroctvo tohto zatmenie mesiaca chystajuceho sa na dnes od 4h rannej nášho času(22h nášho času v amerike) … Co sa týka toho Gatesa to som zistil sám z jeho horoskopu narodenia, že ma stejne parametre jeho mesiac ako sú dnes planéty včase zatmenia(hlavne mesiac v opozícii s Marošom) .. Toto zatmenie je o to akoby agresívnejšie že vplýva naň planeta mars, ktorá má výbojny charakter a je v deštrukcii žiarenia na mesiac a plus teda ten mesiac je v zatmeni… veľmi záhadné je to ze ide pas zatmenia práve ponad USA, Kanadu Cinu, a veľkú časť Ruska a tiež teda na západný okruh štátov od Portugalska cez Španielsko, Francúzsko, Nemecko, Veľkú Britániu, aj Rakúsko, veľkú časť Česka, hore potom cez Švédsko, Nórsko, časť Fínska a zaujímavé že východnú Európu akoby obchádzal a tie veľkú časť Afriky, mimo iné aj Izrael obíde co je asi vzhladom na vyvolení národ pochopiteľne.. Zrejme ak by išlo o o nejakú,, aktiváciu vcelicky” nejakým spôsobom ich to vakcinovanie nezasiahne resp nebolo v tých vaxoch,, zazrakom” škodlivé sérum.. Lebo neviem si to vysvetliť ze sú prikrytí akoby záchranym plášťom nad eklipsov zatmenia(85% sú naočkovani)..Nemusí ísť o toto zatmenie súvisiace s proroctvom… ale keďže situácia sa zhoršuje s covidom a tým očkovaním a nevie sa o čo ide čakám skorý zásah vyššej Zákonnosti(Boha Najvyššieho)…. pretoze už je viac ako polovica ľudí naočkovaná na Zemi a co by sa asi dialo o polroka ak to takto pôjde dalej, tak asi musí dôjsť k odhaleniu, či k zásahu ci k Božej vôli … Ľudia to musia spoznat
Tu je teda link na clanok:https://endtimesforecaster.blogspot.com/2021/11/jab-news-1000-year-eclipse-and-injected.html

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
2 years ago

Oprava: nie s Marošom ale Marošom malo byt 😀

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
2 years ago

Marsom…. Ježiš Mária blne mi tablet klavesnica

Dana
Dana
Reply to  Israismael
2 years ago

Máte ako jeden z mála úžasný triezvy náhľad….
No len informatívne…v Izraeli už dávno nie je vtelena väčšia časť vyvoleneho národa, a možno to poznať práve aj podľa množstva očko jedincov a aj podľa proroctiev, kde je jasné popisane, že Jeruzalem bude v súde zničený.
“Keď Ježiš vyšiel v Jeruzaleme z chrámu, povedal “Nezostane tu kameň na kameni, všetko bude zborene”
“Keď uvidíte pustosenie svätého miesta nastane veľké suzenie, aké nebolo od počiatku sveta a už ani nebude.”

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
2 years ago

Korigujem dátum toho zatmenia… Nie dnes v noci ale 19.11.2021,cize v piatok v noci o 4.ooh…Moja nepozornosť, ospravedlňujem sa!

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
2 years ago

Dáni áno mate pravdu! Izrael bol po ukrižovani Ježiša a po zburaní ich druhého chrámu v r 70 n. L generálom Titom, cize rimskym vojskom rozpraseny ako národ do všetkých častí sveta až sa znova spojil ako národ… No a v biblii je to napísané ako,, narodil sa národ a to v r. 1948… Tie zničenia Jeruzalema boli dve: 587 pred Kr.: Mesto bolo vyplienené Nabukadnezarom, kráľom Babylonu a v r 70nl rimsku ríšou, preto na konci časov ako zákon spätného navrátenia ma byt zničené mesto na siedmych vrskoch co je Rím(čiže negatívna karma Ríma aj spolu s Vatikánom) .. No však čo budem písať ze akú majú úlohu v týchto posledných dňoch, sama možno viete. Co sa týka zničenia Jeruzalema, tak to sa bude jednať zrejme len ohavnost zpustosenia, ktorá stojí na mieste Božieho chrámu(tak je to zapísané v biblii) a to na chrámovej hore(Skalný dom a mešita Al aksa) aj keď okolo Jeruzalema bude veľa vojska v posledných časoch… Ale je možné že aj Jeruzalem celý..
Inak co sa týka tých inkarnacii veruže veľa v tej dobe Ježišisovej žijúcich sú dnes inkarnovani aj v našom slovenskom národe.. Takisto v českom ale omnoho viac v moravskom… Je jedno proroctvo Nostradáma, ktoré je velavravne, že noha vyslanca Božieho ma vstúpiť na pozemku pôdu na 48 st západnej šírky.. No a viete určite polohu Bratislavy ale jedna sa aj o niektoré moravské a rakúske oblasti(Tirolsko)…ak sa jedná o Ducha Pravdy vstúpil v r 1875 na Tirolsku pôdu ak sa vsak jedná ako záverečný príchod tak sme v hre aj my Slováci, čo by bolo takmer neuveriteľne!

Dana
Dana
Reply to  Israismael
2 years ago

Ďakujem. Nechcela som to písať, ale keď viete, tak viete. Áno sme až veľmi v hre 😉 Jedine Bohu vďaka za to 🙏

Dana
Dana
Reply to  Israismael
2 years ago

Nemyslím, že bol mysleny príchod A. v čase, keď priniesol na Zem Živé Slovo….za mňa je to aktuálne a blízko budúce dianie 🙏🙏🙏 ako vrchol očisty a priprava na 1000RR 🤍🤍🤍

Deni
Deni
2 years ago

Dakujem za otvaranie oci ludom❤verim,ze Vianoce budu pre nas krasne!!!!❤

Quark66
Quark66
2 years ago

Jsem moc rád, že jste se chopili možnosti popsat všechny události do jednoho uceleného textu. Za poslední dva roky proběhlo šíleně moc událostí u kterých si myslím, že v 90% spolu souvisí i když to není na první pohled patrné. Děkuji vám, že je zde “všechno na hromadě” s chronologickými vazbami.

jirik
jirik
2 years ago

Na zeměkouli byly stále vidět černé skvrny. I ony se jako kapky oleje rozlévají po různých částech světa. ″To jsou místa, kde žijí černí reptoidi, takzvané peklo,″ řekl Itza-Mna, ″tam, kde jsou na Zemi východy do tohoto světa – tam jsou brány do ohnivého pekla démonů, tam jsou zákeřná místa, doupata ďáblů a čertů, jak se říká u vás.

Objevila se jakási šedá síť a šedé zóny pod USA a na několika dalších místech. ″To jsou místa, kam Anunnaki pustili své vyvolené lidi – ilumináty a jejich kumpány, lidi z tajných společností a služeb jejich světové vlády. Jedná se o část prastarých tunelů, které lidé, pozemšťané z tajných spolků a služeb, vybavili pro takzvanou zlatou miliardu, která by podle Anunnaků měla být v ideálním případě ještě menší než miliarda. Tam probíhají kontakty mezi lidmi a Anunnaki a otroky Anunnaků z jiných temných civilizací. Provádějí se zde pokusy na vytvoření kříženců lidí a Anunnaků, Zetů a dalších temných ras. Tyto oblasti jsou lidem známé, ale jsou utajované a představují vojenské tajemství světové elity vybrané Anunnaki. Pod zemí je vlastní rovnováha sil a vlastní válka, stejně jako kolem země,″ řekl Itza-Mna, ″Země je jen špičkou ledovce, jak říkáš. Nyní probíhá válka a její ozvěny můžete slyšet na Ukrajině, v Sýrii, na dalších místech… Válka tady a válka ve vašem světě. Její výsledek závisí na nás i na vás. Na každém na jeho místě. Mnozí z guruů, které jste v dávných dobách znali jako bohy, se vrátili a svět se brzy změní. Nyní přichází poslední bitva, a ta je, jak říkáš, nejtěžší.″
Itsa-Mnův hlas se náhle změnil v jakousi hudbu a vířil kolem něj fialový vír…

Zdroj: https://shambavedi.blogspot.com/2019/04/blog-post_83.html

česky http://channeling.safo.cz/detail.php?id=1602

jirik
jirik
2 years ago

ПЛАН ТВОРЦА ПО ПРОБУЖДЕНИЮ ЧЕЛОВЕЧЕСТВА

Здравствуйте, милые мои любимые дети!

Сегодня мне хочется поговорить с вами о вашем отношении к происходящим сейчас на Земле событиям – таким непростым, а порой и трагическим.

Я вижу, мои родные, что многие из вас теряют терпение, и вам кажется, что все достигло уже максимальной «точки кипения».

И сейчас я попытаюсь объяснить вам, насколько это возможно, в чем состоит истинный план Творца по пробуждению человечества в его глобальном масштабе.

Прежде всего вы должны верить, что ничего плохого не может с вами случиться до тех пор, пока вы живете в согласии со своей Душой и во всем следуете своей интуиции, а не абсурдным указаниям властей или настойчивым советам своих близких, особенно в том, что касается принятия смертельной для вашей Души «вакцины».

Именно сила вашего Духа и непреклонная Вера в успех вашего перехода в Пятое измерение являются гарантией вашей защиты со стороны Сил Света.

И сейчас я объясню вам почему.

Как вы уже знаете, ваша планета является уникальным испытательным «полигоном» для приобретения опыта жизни в мире третьего измерения.

Многие души, воплощенные сейчас на Земле, приходили сюда сотни и даже тысячи раз, и теперь их ждет «выпускной экзамен» на духовную зрелость.

Но в данном случае оцениваются не ваши эрудиция, начитанность, образованность, а именно Сила Духа и умение слышать свою Душу.

И только тот из вас, кто сумеет получить этот «аттестат духовной зрелости», сможет перейти вместе с Землей в Пятое измерение, остановив свой бег по кругу в мирах третьей плотности и выйдя на новый виток своей эволюции.

Как видите, мои родные, критерии необходимых человеку для жизни качеств в мирах третьей и Пятой плотностей совершенно разные.

Если в трехмерном мире человек может достичь больших высот благодаря своему образованию и острому уму даже без учета духовных качеств, то в мир Пятого измерения без духовной составляющей он перейти не сможет, будь он хоть «семи пядей во лбу» – уж слишком различны вибрации Ума и Души.

К сожалению, в дуальном мире баланс между Умом и Душой – качество настолько редкое, что является, скорее, исключением из правил.

И наоборот, в мире Пятого измерения такой баланс является нормой, поскольку там Ум следует за Душой и развивается в том направлении и в том объеме, которые приносят радость самому человеку и всем окружающим – то, что мы называем «на высшее благо всех».

И план Творца состоит в том, чтобы перевести на новую Землю тех людей, которые уже полностью осознали: самое ценное, что есть у человека, — это его чистая и бескорыстная Душа, которая единственная должна вести его по жизни, освободившись от всех привязок к трехмерному миру со всеми его критериями успешности и богатства.

Но чистота этой Души проявляется не в слабости и подчинении, а в силе и умении жить по Законам Вселенной, не нарушая их самой и не позволяя делать это другим.

И условия для прохождения «экзамена на духовную зрелость» столь сложные лишь потому, что впервые во Вселенной дается возможность ее обитателям перейти в более высокое измерение в полном сознании и в своих физических телах.

Земля выбрана для этого не случайно, ведь именно ваша планета явилась «школой» для многих и многих представителей инопланетных цивилизаций, которые приходили сюда за бесценным опытом эволюции своей Души.

И сейчас этот великий план Творца близок к своему завершению, а вы являетесь непосредственными его участниками, которым осталось уже совсем немного до получения заветного Божественного «аттестата» — пропуска в новый мир.

Благословляю вас и люблю безмерно, мои родные!

Матерь Мира говорила с вами

Приняла Марта 11 ноября 2021 г.

ПЛАН ТВОРЦА ПО ПРОБУЖДЕНИЮ ЧЕЛОВЕЧЕСТВА