Kedy budú zločinci zatknutí?

18/09/2022 | Správy

Kedy sa konečne začne zatýkanie zločincov, ktorí terorizujú ľudstvo? Prečo ešte nie sú viditeľné žiadne kroky zo strany bielych klobúkov v armáde? Prečo všetko trvá tak dlho? Kedy sa konečne dočkáme nejakého skutočného víťazstva?

Je dôležité pochopiť podstatu súčasnej vojny, aby sme netrpeli zbytočnou frustráciou a sklamaním. Po prvé: zatýkanie niekoľkých verejných kukláčov je zbytočné. Je to ako zatknúť drogového dílera nízkej úrovne, zatiaľ čo vodcov nechávame nedotknutých. Chlapíkov ako Gates a Fauci môže kabala ľahko nahradiť, ak by ich uväznili. Účinnejšie je nechať ich ukázať svoje zlo celému svetu, aby sa z dlhodobého hľadiska dosiahlo oveľa väčšie oslobodenie.

Jeden vojenský dôstojník mi nedávno povedal niečo, čo nám môže pomôcť:

“Väčšina ľudí nerozumie vojenským operáciám. Nemajú trpezlivosť a chcú, aby sa všetko stalo hneď. Nevedia, čo je to bojovať, neprestávať bojovať, nikdy sa nevzdávať, prispôsobovať svoju stratégiu meniacim sa okolnostiam a neustále postupovať vpred, kým sa nedosiahne víťazstvo.”
To ma zasiahlo, pretože je to taká pravda. Skutočne musíme vypestovať svoj charakter a zmeniť sa z lenivých konzumentov, ktorí požadujú okamžité uspokojenie, na zrelých dospelých, ktorí chápu, že ľudstvo prechádza najväčšou premenou všetkých čias. Žijeme v skutočne historických dňoch.

Celosvetové odstránenie satanistických elít nie je niečo, čo sa dá urobiť vo vánku. Vyžaduje si to vytrvalosť, trpezlivosť, odvahu, vieru, víziu a presné pochopenie. Všetci sa na tom musíme podieľať.

Reptanie na okraji a kritizovanie tých, ktorí sú v prvej línii (hoci mnohí sú skrytí), je hanebné. Sme povolaní k tomu, aby sme boli odvážni a urobili všetko, čo je v našich silách, a pomohli tak tomuto veľkému prebudeniu.

Nech povstanú dobrí ľudia

Hlavným dôvodom, prečo toto zlo vôbec môže existovať, je to, že dobrí ľudia mu tak dlho umožňovali, aby sa rozmohlo a nekontrolovalo.

Rozhodujúcim aspektom pri porážke tejto medzinárodnej siete temnoty je zabezpečiť, aby sa dobrí ľudia na celom svete prebudili a uvedomili si, čo sa deje, a zaujali v spoločnosti také pozície (vo vzdelávaní, zdravotníctve, pri presadzovaní práva, v náboženstve, politike, financiách atď. To je proces informovania a aktivizácie nespočetného množstva ľudí, ktorý si vyžaduje trpezlivosť a vytrvalosť.

Načo je to dobré, ak sa popraví niekoľko podvodníkov na nízkej úrovni, zatiaľ čo celé ľudstvo zostane nezmenené a hneď by nasledovalo ďalší zločinecký plán?

Čaká nás odhalenie zla aj premena ľudstva. Iba keď sa z toho všetci poučíme a zmeníme sa hlboko vo svojom vnútri, bude svet lepší.

Nový svet nemôže vzniknúť, ak všetci zostaneme nezmenení. To je to, čo v prvom rade spôsobilo všetko to zlo. Výzva nespočíva len v odstránení zlých ľudí. Väčšou a dôležitejšou výzvou je prebudiť a aktivizovať dobrých ľudí. Ak budú vládnuť dobrí ľudia, zlí nemôžu nič urobiť.

Jediný dôvod, prečo zlí robia to, čo robia, je ten, že spravodliví nerobia to, čo by mali robiť.

Prečo svetlo zvíťazí

Pretože v každej kríze potrebujeme pevný základ pre našu nádej, že sa veci zlepšia, dám vám významný kľúč na odomknutie vízie lepšieho sveta.

Existuje základný univerzálny princíp, že svetlo je väčšie ako tma, pravda je silnejšia ako klamstvo, láska víťazí nad nenávisťou a dobro víťazí nad zlom.

Premýšľajte o tom: Neuveriteľne mocný a krásny Stvoriteľ stvoril túto zem so všetkými jej oslnivými zázrakmi. Nádherné kvety, nádherné motýle, svieža tráva, rozľahlé lesy, majestátne hory a všetko, čo na nej žije. Množstvo zázrakov! Zlé bytosti túto nádheru nevytvorili. Všetko, čo môžu urobiť, je zničiť ju.

Kto je teda silnejší? Ten, kto dokáže vytvoriť najmajestátnejšie divy? Alebo tí, ktorí nedokážu napodobniť ani jedinú živú bunku a jediné, čo vedia, je ničiť život? Ak poznáte odpoveď na túto otázku, viete aj to, kto vyhrá túto vojnu.

Nevzdávajte sa! Zachovajte si jasnú víziu budúcnosti bez týchto zlých príšer. Verte celým svojím srdcom, že nám nie je súdené byť otrokmi satanských vládcov. Oni sú predurčení na zničenie.

Zem nebola stvorená preto, aby na nej vládlo zlo. Zlo je tu preto, lebo dobrí ľudia mu to umožňovali.

Teraz je tu celosvetová výzva, aby sa dobrí ľudia postavili na odpor, obsadili miesta moci a vplyvu v krajine a stali sa spravodlivými vládcami, ktorí oslobodia ľudstvo od týchto psychopatov.

Opäť: ak dobrí ľudia urobia to, na čo sú povolaní, zlí ľudia nemôžu nič urobiť. Je to také jednoduché. Ale oni nás oklamali, aby sme boli lenivými, egocentrickými konzumentmi ich zvrátených výrobkov a služieb, čím im dali všetku moc, zatiaľ čo nás otrávili svojimi toxínmi. Teraz sa karta obracia, ak poslúchneme volanie a urobíme, čo je potrebné.

Pokračujte v šírení pravdy všade, kde môžete. Buďte ako voda, ktorá vždy preteká každou malou trhlinou, spôsobuje zlom v každom múre a nakoniec sa stáva dravou riekou, ktorá čistí tento svet čistou, životodarnou vodou pravdy a dobra.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
11 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
benetri
benetri
1 year ago

Ani náhodou sa mi nepozdáva to, čo vypotil autor, že Kabala ľahko nahradí Fauciho, či Gatesa. Tie mená sú symbol. A už mnohokrát sa písalo, čo všetko porobili a za čo sú zodpovední. Rovnako už boli dokonca viackrát popravení – len vždy akosi potichu, bez nejakej odozvy a tak ich vraj nahradili klony. A tie sa správajú rovnako a škodia rovnako.
Práve verejne zdokumentované zatknutie týchto symbolov zla a ich oficiálna obžaloba by povzbudili ľudí. Nie dáke zdôvodnenie, že prečo nie. Lebo symbolom Covidu nie je akási tajomná Kabala, ale Fauci, Gates a ďalší. To sú verejne známe symboly zla, ktorých odstránenie by vzbudilo pozornosť a upriamilo oči ľudstva na fakt, že akási spravodlivosť predsa len funguje. Takéto akože vyhováranie sa na vyššie ciele spochybňuje celé úsilie. Ani vojny sa nevyhrávajú až po dobytí veliteľstva, ale postupne, dielčími bitkami. A práve výsledky tých bitiek ľudí povzbudia, že ich boj nie je márny.
Celé toto zahmlievanie bez akýchkoľvek dôkazov o hocijakej výhre len znižuje nielen záujem ľudí, ale hlavne podporu. My chceme vidieť aj nejaký výsledok a nie len populistické reči, ktoré nakoniec ani nemusia byť ničím podložené. Pretože to nakoniec vyzerá len ako PR bez výsledku. Pretože na akú budúcnosť sa máme pripraviť? Na čo sa máme tešiť? Čo nás má povzbudiť do ďalších akcií?? Je vôbec naša podpora potrebná a má nejaký zmysel???
Pretože akosi všetko prebieha v hlbokom utajení. O všetkom sa čosi len naznačuje, dokonca sa objavujú záhadne uniknuté zoznamy popravených aj s dátumami – lenže všetko svojim výsledkom vzbudzuje len čoraz viac pochybností a nedôvery. Pretože realita – hoci aj s klonmi – ostáva stále zlá a horšia. Ak by bolo zatknutie hocikoho verejne známe, rovnako jeho odsúdenie a poprava, tak by sa už žiadny dvojník, či klon nemohol objaviť a páchať ďalšie zlo. Ľudia by nadobudli dôveru a podpora by sa mnohonásobne zvýšila. Lebo vyhraná vojna je len dôsledkom mnohých vyhraných bitiek, nie naopak. A tie výsledky musia byť známe, aby vojaci verili tomu, v čo bojujú.

jirik
jirik
Reply to  benetri
1 year ago

Okénko tm 18.Q9.2Q22: Chystá se denacifikace dalších evropských zemíhttps://tadesco.org/okenko-tm-18-q9-2q22-chysta-se-denacifikace-dalsich-evropskych-zemi/

uvidíme jaký bude zbytek tohoto roku a začátek příštího…..

Palino
Palino
Reply to  benetri
1 year ago

nahradenie sa možno už viackrát odohralo. Tým sa totiž nemyslí, že namiesto Gatesa pôjde nová identita, ale že ho nahradia hercom – a na kamerách bude stále starý “dobrý” Vakcinátor Bill. Treba sledovať krk a okolie uší,m tam sa gumové masky zvyknú odliepať, napríklad Bidenovi, ktorý už dávno nie je Bidenom.

iva
iva
Reply to  benetri
1 year ago

benetri, mám naprosto shodný názor, to mega-utajování je podezřelé a dle mne i nemá ten potřebný význam, protože tzv léčba šokem a odhalení aspoň části těch zrůd veřejně by probudilo mnohem víc lidí a podpora celého procesu (procesů) by byla násobně vyšší než takto, kdy ovce spokojeně tvrdě spí a my, co něčemu rozumíme a něco málo víme, jsme dnes a denně vystaveni zkouškám nervů.

Aranka
Aranka
Reply to  benetri
1 year ago

Nemuzeme 2022 let zmenit za krakou dobu. Na teto zmene se jiz pracuje od smarti Kenedyho. Tedy i drive. V pozadi je nekonecny boj, ktery se stale priblizuje k vitezstvi. Bohuzel nam uz po generace a od skol vymivaji mozky. Dobrovolne podepisujeme od rodiny listu, ridicaku, svatebnich dokladu, obcanskych prukazu, a dalsich a dalsich povolenich, tak ted zkusili kontrolu pres ockovaci prukazy, Telefony a computry a kreditni carty uz meli v zaznamech, tak ted uz byl jen maly krok ke kontrole pohybu. Vsechny programy jako FB jsou pod kontrolou, velkou kontrolou. A kdyz mluvi starsi clovek s Mladezi, maji ho za blazna. Conspiracniho blazna. Na ty ve skolach hodne pritlacili. Ted to ale vypada, ze pomoci techto programu, kterymi chteli celi svet kontrolovat, se nam starsim podarilo se spojit. Ukazat zlo ktere tu bylo po tisicileti napachano. A vse se otaci proti NIM.
Je Pravda ze je zatim jeste hodne prace. Do vosiho hnizda nemuzete jen tak slapnout.
Myslim ze po Kralovne bude Papez. Ale je potreba dat do poradku media tim myslim zpravy. Tim se svetu hodne otevrou oci.
Jakou musi mit nabozenstvi moc, kdyz si Proste zavedli kalendar a zacli od nuly.
Cela historie je jedna velka lez.
Ze si pani usmysli ze jeden chce vic zeme, oleje, monopolu na telefony apod. Tak nasi synove musi jit umirat do valky. S HRDOSTI????
Verim ze Diky technologiji ted v pozadi bezi computrove programy, ktere vazi nase postoje k dejum okolo nas. Jak se vse prevazi do velkych plusovych, tedy pozitivnich hodnot, vse se spusti. Nesmi v zadnem pripade dojit k obcanske valce. To by oni vyhrali a na to vsadili. Budme tedy trpelivi nic vic se po nas nechce.
Pomahat jeden druhemu. Ale hlavne se zamerit na dobro. Dobro vzdy zvitezi. My jako lidstvo jsme se po generace zamerovali na to co si neprejeme. Na to ceho se bojime. A tam byl ten zakopany pes. Tomu cemu davame energii, to nam prijde.
Aranka

jirik
jirik
Reply to  Aranka
1 year ago

My jako lidstvo jsme se po generace zamerovali na to co si neprejeme. 

Spíše jsme tam byli vedeni – školou, zaměstnáním, zprávami v TV, radiu, novinách,….výchovou,….
a když začal někdo vybočovat z řady, snažili se ho donutit k návratu do řady…..

iva
iva
Reply to  Aranka
1 year ago

aranka, já vím, trpělivost, ale podívejte se na to, co se děje … tolik zla a nenávisti mezi lidmi nikdy nebylo, lidi byl vždy převážně dobří, pomáhali si, ale dnes – díky médiím a asi i jisté zvrácenosti vštípené lidem Systémem stačí se podívat na jakoukoliv diskuzi na MSM … z nich ta nenávist k Rusku a láska k EU a bohužel hlavně NATO doslova kape – jek je možné, že se z lidí tohle stalo???? ještě před pár lety bylo opačně, nechápu to, pokud konstruktivní strana nepřevezme média, bude tu to latentní Zlo přežívat v lidech dál a dál. Jediná cesta je převzít média a léčit šokem!!!!! nelze nechat lidi v nevědomosti o tom, kde je dobro a kde zlo … čím déle to nechají rozdmýchávat, tím horší bude cesta zpět. Já vím, každý si volí svou cestu sám, nicméně tyhle nenávistné stvůry (spoluobčani – haha) nám ničí kolektivní vědomí a jejich myšlenky posilují protivníka. Co s tím?

jirik
jirik
1 year ago

Královna Alžběta podle zákona vlastnila naprosto veškerou půdu v každé zemi Commonwealthu. Půdu, která po její smrti automaticky přešla na nového vlastníka. Celkově činila královnina vlastněná půda 6,6 miliardy akrů po celém světě, což je přibližně 1/6 veškeré půdy na povrchu planety, včetně poloviny Antarktidy prostřednictvím nároků Austrálie, Británie a Nového Zélandu. Okamžitě po královnině smrti přešly její korunovační tituly a vlastnictví právně na jejího syna, nově vládnoucího krále Karla třetího, který se stal jediným největším vlastníkem půdy na Zemi. 

video v odkazu

https://otevrisvoumysl.cz/jak-britska-kralovska-rodina-tajne-vlastni-svet/

iva
iva
Reply to  jirik
1 year ago

Hm, podle zákona … ty jejich zákony budou platit tak dlouho, dokud je Lidstvo bude respektovat! Dle mého na chamraď nemá nárok vůbec na nic, možná tak na pevnou celu nebo pevnou smyčku.
Veřejné odhalení a Léčba šokem je podle mne už zcela nutná! (bohužel to nemohu nijak ovlivnit :-))

jirik
jirik
1 year ago

Pohřeb královny Alžběty II. (†96): Státníky přivezly autobusy! Sešli se prezidenti, premiéři a monarchové
19. září 2022 ● 11:02
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kr…chove.html
Státníci a diplomaté mají místa k sezení rozdělena do různých sekcí. Český premiér Petr Fiala byl usazen hned za amerického prezidenta Joea Bidena.
*****
že by nám tím chtěl někdo něco sdělit?

Seneca
Seneca
1 year ago

Otázka filozofična: Bude svet lepší, keď zrušíme napr. miliardárov sveta, hore uvedených, potrestáme akože zotpovedných ? (Nie že by sa to nemalo udiať, a otázne je ako to uskutočniť a kto to urobí)

Sa všetci hneď uvedomia, polícia začne pomáhať a chrániť, všetci začnú poctivo pracovať, podelíme sa o majetky, budeme spoločne zdielať, prestane sa podplácať a uplácať, kradnúť, znásiľnovať, náboženstvá budú viesť k jednote a láske k blížnemu, miesto búchania si po hlavách, pedofili a choromyselné kreatúry o ktorých nevieme ešte sa zrazu zobudia do akože normálnosti, profesionálny športovci pochopia, že vysávajú zdroje a začnú chodiť pracovať, do pekárni, do fabrík, do nemocníc a opatrovateľských domov, alkoholici prestanú chlastať a prestanú existovať drogy, tiež politici, úradnící, lenivé vši hneď nabehnú pracovať, všetko sa zmení vymazaním 100 000 000 parazitov a zmiznú choroby, rakovinky, komáre, kobylky žravé aj ľudské pažravé. Ľudia odložia mobily a začnú žiť ako ľudia a nie ako naprogramované stroje….?????

Kam doviedol blahobyt obyvateľstvo zemegule do dnešných dní ???? Tam kde sme. A kde sme ? Dosť zaujímavé a reálne to žijeme. Tak dáme ľuďom naspäť ešte väčší blahobyt….a super technológie, že vymažú všetko čo je na zemeguli aj s polkou galaxie za 2dni….

A spravia to za Nás nejaké biele klobúky, trnavčan, Q, poctivá armáda (ktorá?) rúžoví, modrí, sociálni, hotentóti, ufóni, gumkáči a hyperaktívne rozprávkové bytôstky s vrtulami v zadku.

Otec dal deťom dokonalú školu života, ale deti akosik nie a nie sa učiť tak akosi normálne s radosťou, v harmónii. Ešte nepochopili, že čo vlastne majú, si to ani nevážia, akosik po svojom majú chuť sa učiť. No čo, slobodnú vôľu Nám dal…..tak nech sa páči. Hru stvoril, tak sa hrá podľa jeho pravidiel. Kým Nám to docvakne. A šak času má zjavne dosť….skoro až nekonečne dosť. Asi tak toľko dosť jak vesmír….

Viem, že nič neviem. A ak aj, tak len takú prťku, a ešte aj na to čo viem( alebo si myslím, že viem) s času na čas pozabúdam, že hneď nafasujem, presne čo potrebujem a patrične pindám a nepoďakujem. Aj keď už viem, že by som mal.

Priatelia, susedia, krajania ale čo VIEM, že JEHO dokonalosť je ešte ďaleko za mojím horizontom poznania a tak sa snažím (najlepšie ako viem, a že sú aj snaživejší ako ja viem) dopátrať sa Poznania, lebo to oslobodí a zjavne môže doviesť niekam. Nezabudol dokonale stvoriť všetko TU naokolo a že by zabudol na spravodlivosť ?

A asi mám už vcelku v pažách, koľko a kedy a kto kedy odvisne, alebo bude s guľou na nohe zametať ulice, alebo čistiť kanále (nie sa v nich iba schovávať). Lebo keď som ešte trt pochopil, bolo by vcelku nemúdre súdiť (a že na to tiež zabúdam, ach, jaj).
Snažím sa vskutku tie dobré rady aj žiť v živote, lebo som zistil, že akosi to potom o dosť lepšie, dokonca až zázračne funguje.

Verte, neverte, dôverujte, preverujte, čítajte, hľadajte, dumajte, tešte sa zo života vedome, lebo každý deň je dar. (Pri tom všetkom, čo sa deje a ešte môže udiať) A že sa deje presne….na atóm a kvark presne.

Nech sa nám darí, presne tak ako každý z Nás potrebuje na ceste poznania.