Gene Decode & Taino – DARPA, AMAZON, tajemství v Coloradu (14.10.2022)

24/02/2023 | Správy, Tajné

Taino: Dobré odpoledne všem na 87. show s Cosensei, tak už ho znáte, veterán námořnictva, Gene vítej.

Gene: Děkuji ti moc Taino. Je mi jako vždy opravdovou ctí být tady, vážím si tě. Přemýšlel jsem tuhle večer o všech platformách, na kterých jsem byl po celá léta a je to konstantní a nebyly žádné problémy a byli jsme spolu. Ty jsi poslední, kdo zůstal. Prostě lidé odcházejí, přicházejí, v pořádku jsme se rozešli nebo už nejsou tady Zemi jako Kirsten nebo se něco stalo. Takže ty jsi konstanta, respektujeme se, zůstáváme v kontaktu a podporujeme se. Takže děkuju, musím ti poděkovat. Ty roky byly opravdu krásné, Taino, opravdu si toho vážím, je to opravdu čest být zase s tebou.

Taino: No dámy a pánové, právě jste slyšeli Gena. Jsem opravdu potěšen tím, co Gene uvádí, protože si vzpomínám, že když jsem poprvé oslovil Gena, byl opravdu zdvořilý a laskavý s množstvím e-mailů, které tehdy dostával, je to rok 2020 nebo 2019, Gene si udělal čas, aby mi odpověděl. Takže Gene jsem nadšený a všichni lidé, kdo tě poslouchá už několik let.

Gene: Přistupuji ke každému rozhovoru jako něco jedinečného, není to pořád to samé, vždycky přijdeš s úžasnými věcmi, do kterých se pustíme, jako do toho, co máme naplánované dnes. Chci říct, že to prostě musím zkoumat a mít rozšířené předem. Takže si myslím, že dělat výzkum je to, co dělám, a nechám lidi, aby se sami rozhodli. Nejsem tady, abych někoho přesvědčoval nebo něco dokazoval, jen děláme výzkum a pomáháme lidem získat informace a oni mohou použít Boha a svou modlitbu a svou intuici a svůj zdravý rozum a logiku a jít k nejlepšímu závěru pro ně.

Taino: Jo a lidem se omlouvám, protože náš poslední pořad s Genem byl odstraněn systémem YouTube. Takže dnes budeme mluvit o Simeonu Toco, zajímavé tajemné a podivuhodné individuum. Budeme mluvit o DARPA a budeme mluvit o dvou anomáliích nebo záhadách, které se vyskytovaly na území Colorada. Dneska to bude jen hodina. Takže půjdu na tuhle stránku, tady tak nějaké fotky, je to Simeon Toco (obr.1), 

někteří ho znají, hodně lidí ne. Takže Gene, při pátrání jsem zjistil, že Simeon byl cestovatel časem, ale protože jsi hvězdný řečník, nechám tě mluvit o tom, kdo ten jedinec byl a co vlastně dělal.

Gene: Když jste v absolutní službě Bohu, Bůh nad vámi bude držet ruku. Když jste přijali smlouvu, jste absolutní službou a mohou se dít doslova zázraky. A Kabala nemá ráda zázraky, pokusí se zabít. Jako když Kristus vzkřísil Lazara po čtyřech dnech. Pořád se snažili Lazara zabít, takhle Kabala funguje. Takže se pořád snažili Simeona Toco zabít, dokonce mu vyndali srdce a on řekl, kde je, vraťte mi srdce. Způsobili, že ho zemědělská technika roztrhala, jeho tělo se vrátilo zpátky. Chci říct, že takhle doslova funguje Bůh, takhle zázraky fungují a Kabala nechce, aby se vědělo, že Bůh existuje, a že dělá zázraky. Takže po něm šli celý jeho život a on žil celý dlouhý život stejně jako Lazar. Oni po něm šli, to je povaha Kabaly. Mají Příručku a jedou podle Příručky a nikdy nepřestanou. Simeon dělal úžasné úžasné věci pro všechny národy Afriky, byl to opravdu opravdový služebník Boží a opravdový člověk, opravdový křesťan a opravdový člověk v tom smyslu, že byl nesobecký, miloval Boží stvoření, miloval Boha a miloval službu lidem.

Taino: A Gene, jak jste se o tomto člověku dozvěděl?

Gene: Prostřednictvím tebe (smích). Dobře, cestování v čase, to vlastně není moc těžké. Sám jsem to několikrát udělal. Stejně jako ve filmu Někde v čase (Somewhere in Time, z r.1980). Když se naprosto soustředíte na jiný časový okamžik, než je ten váš, můžete se tam dostat. Trik je v tom, abyste tam zůstali, protože se musíte úplně přestat soustředit na to, kde jste a kdy jste. Takže můžete jít do kde a kdy svého zaměření. Ale cokoli, co stáhne vaše zaměření zpět na to místo, které jste opustili, budete tam okamžitě zpátky. Stejně jako v tom filmu. Okamžitě budete zpátky. Párkrát se mi to povedlo při putování s batohem v Coloradu, kdy jsem se přesunul jenom rozhovorem s jedním svým studentem, a pak ještě jednou se svou ženou, kdy jsem nás svým zaměřením přesunul zpátky do roku 1867. Byli jsme mokří od deště a pak najednou jsme cítili čerstvý černý prach, viděli jsme všechny jejich pušky z občanské války a bajonety byly stále připevněné a byly úplně nové. Chci říct, že nezáleží na tom, kolik máte peněz, ale nemůžete si pořídit všechny tyhle věci. Takže jsme šli s mým studentem po cestě a potkali dva chlapíky z občanské války, kteří odjeli do lesa. A ten student říká, že to byla zajímavá rekonstrukce. A pak jsme najednou okamžitě zpátky v naší době v lijáku. Když se objevili, byli jsme trochu v mracích, pak okamžitě bylo všude kolem nás jasno, modro, žádný mrak nic. A takhle to funguje, že když řekl rekonstrukce a já jsem řekl, že to není rekonstrukce, ale pustil jsem to, protože jsem se soustředil na slovo rekonstrukce a vysvětloval jsem to a mluvil jsem, soustředil se ve svém čase, takže jste hned zpátky ve svém čase. Pak jsme se ženou šli s batohem v té oblasti a já jsem se soustředil a říkal své ženě, že jsem četl knihu o Leopoldovi, a pak přišel zezadu a řekl, že jsme vítáni, abychom strávili noc v té chatě dvě míle nahoru. A my jsme došli k chatě, po tom co odešel, a chata neměla střechu a uprostřed chaty stojí 200 let stará borovice. Moje žena říká, lituju té knihy, že jsem ho poznala, a pak říká, páni, my jsme ho vlastně potkali. Takže vše, co musíte udělat, je udržet si pozornost.

Takže každý, kdo ví, že je jen jeden Bůh a jak ten Bůh může pracovat pro vás ve službě celému stvoření a pomáhat vám projevit se skrze stvoření. Máme schopnost měnit stvoření a stavíme budovy a všechny tyhle věci, ale všechno je nám dáno Bohem a pak naše schopnosti. Všichni, jak řekl Kristus, máme obrovské schopnosti. Můžete udělat mnohem víc než on, ale musíme být ve službě Bohu a soustředit se a skrze to soustředění, které nám dává, abychom byli správci této planety a jak se posuneme dál. A tak skrze to můžeme měnit realitu, ale je to skrze Boží sílu, která se pohybuje skrze nás ve službě Bohu. Samozřejmě existuje čarodějnictví a tyhle věci, ale to je pořád Boží energie, jen pokroucená, a pak to, co zasadíte, sklidíte. Takže pokud sázíte věci jako krásu a službu druhým a laskavost, dostanete život, který vás hýbe vlnou zázraků a úžasných věcí. A když se věnuješ čarodějnictví, pak dostaneš svět, který je podobný tomu, čeho jsme byli svědky doposud, se spoustou věcí, které nejsou úplně dobré. Takže jo, děkuji za sdílení o něm, je to prostě úžasný člověk.

Taino: Děkuji Gene, a lidi, to stojí za to, studovat Simeona Toko a najdete více o mystických věcí, které byl schopen udělat. Takže teď budeme mluvit o Amazonu. Opravdu jsem se ptal sám sebe, jak může Amazon doručit věci tak rychle, protože nevidím, na rozdíl od FedEx DHL, nevidím letadla atd. Takže jsem se na to zaměřil a zjistil jsem, že mají podzemní přístav do, řekněme, center (Amazon Fulfillment Centers) v různých městech severní Ameriky. Zjistil jsem, že vlastně používali maglevy. Takže takhle si můžete objednat něco z Číny a pravděpodobně druhý den to dostanete. Ale kdo za tím stojí? – odkaz vedl na DARPA. Takže budu sdílet tuhle stránku (obr.2). (pozn. jsou to web stránky darpa*mil)

Gene: Je to samozřejmě dodavatel pokročilé obrany, který používá většinou temné technologie a DS věci. Když říkají, stejně jako Pentagon, děláme tohle nebo se na to zaměřujeme, tak už je to hotové. Takže pokud jste slyšeli Pentagon říkat, pošleme vám ty rakety, znamená to, že už to udělali. Je to jen způsob, jak si zakrýt zadek. Takže pokud jste slyšeli DARPA říkat, že to vyvineme, znamená to, že už to mají pravděpodobně desítky let staré. Přepravce FedEx a DHL a ti všichni měli svá vlastní letadla poměrně dlouho. Amazon si koupil svou první flotilu letadel v roce 2016 a mají 85, velké Boeingy 767, které aktivovali v roce 2022. Ale myslím, že 85 letadel není moc na to, aby mohli převážet věci. A pokud letíte se zavazadly, máte třípísmenná označení letišť, oni mají třípísmenná označení na svých věcech taky, ale problém je, že jich je hodně a vidíte, že se to nekoordinuje. Na internetu si můžete vyhledat třípísmenná označení všech letišť na Zemi. Když se podíváte na jejich věci, které posílají, hodně z nich se neváže na letiště, jsou tam třípísmenná označení, která neznamenají letiště. Takže pak si říkáte, dobře, mají svá vlastní letiště podle toho, kde jsou jejich zařízení. Takže mají vlastní nebo používají letiště, která máme všichni. Když se podíváte na ta zařízení, nevidíte u nich přistávací dráhy. Pokud nemáte přistávací dráhy, nepřistáváte s letadly, je to tak nějak jednoduché. Chci říct, ano, děláte jsou plavidla, jako například stíhačky, které se mohou vznést a přistávat a takové věci, nebo létat pod zemí skrz pevnou skálu jako TR3, to byste mohli dělat, ale ne s 85 Boingy. Inzerují, že musíte mít v blízkosti těch zařízení ty Amazon zařízení. Když se na ně podíváte, nevidíte žádné ranveje. Takže samozřejmě ty věci, které vidíte s třípísmennými označeními, které nejsou pro letiště, ale jsou pro ta zařízení Amazonu, oni to přepravují nějakým jiným způsobem. Je to pro to zařízení, ale směrují to z jednoho zařízení do druhého, aniž by to procházelo přes letiště, jinými slovy bez letadla. No tak přesně, když je to mezikontinentální nebo obrovské obrovské vzdálenosti a jede to neuvěřitelně rychle čtyři pět šest sedm osm set kilometrů a jede to tam za hodinu? Není tam letiště, není to letadlem, takže oni mají pod těmi zařízeními, já jsem to zkoumal, vlastně uvidíte, že mají maglevy a jsou napojené na maglevové systémy a posílají věci, protože jsou to vlastně Amazon – dodavatelé obrany jako DARPA. Používají je, aby nám dopravili materiály, ne jenom lidi. Proto dali postavili ty meglevy do zařízení Amazonu. Nebudete utrácet takové miliardy, aniž byste měli nějaký důvod utrácet takové miliardy. Dáte to tam, protože máte za to něco získat. Takže DARPA má něco získat tím, že to staví, a používá to Amazon, protože je také součástí skupiny obranných dodavatelů. Všichni jsou součástí DS.

Taino: Děkuji Gene, že jsi se o to podělil. Zmínil jsi DARPA, takže se znovu vracím, co jsem viděl, bylo prostřednictvím těch podzemních systémů, nejen zboží, ale také jsou vojenským přínosem. Takže teď to lidé pravděpodobně budou moci analyzovat, ať jste kdekoli, zejména v severní Americe. Když půjdete do blízkých Fulfillment center, jak zmínil Gene, nenajdete žádnou cestu pro letadla nebo dokonce pro velké kamiony. To mě opravdu překvapilo. Takže si to zkontrolujte, kdekoli najdete Fulfillment centra, která mají kód letiště IATA (obr.3).

 Takže tohle bylo spojení Amazonu a DARPA.

Gene: Je úžasné zjistit, že je to vázáno na systém meglev. Už vím, že některé zařízení Walmart jsou většinou pro obchodování s lidmi. Myslím, že Amazon je většinou jen pro obranné agentury, to je proč to pro ně postavili, proč tam nalili tolik peněz. Peníze dělají, jak se říká, že svět se točí. Hlavně pro Kabalu. A těm dochází, takže potřebují mít dál zdroj, protože spousta jejich obchodu je odstraněna, jako Ukrajina. Tam je to docela hotové. Schwab řekl, že je to konec Nového světového řádu a oni odmítají čtyři nové federativní státy Ruska v hlasování. A je zajímavé podívat se, kdo se zdržel a kdo řekl ne, aby to neuznali. A pro mě je zdržení se hlasování jenom říkat, že jste opatrní. Oni prostě nechtějí říct ne hned. Ty země, které hlasovaly ne a zdržely se hlasování představují čtyři miliardy lidí na Zemi, takže to je obrovské. A na Ukrajině tyhle maglevy a všechny ty věci, které jsem prošel předtím na jiných rozhovorech a ukázal jsem všechny ty tunely a maglevové spoje, to je obrovské. A tak všechny ty věci Aliance pořád čistí. Rád bych lidem připomněl zemětřesení v hloubce pěti a deseti kilometrů, která stále probíhají. To jsou malé taktické atomovky, které likvidují některé ošklivé věci, jako například negativní Draco páté hustoty. Nemůžete prostě použít vzývání a svázat je. To můžete udělat s démony a nehmotnými. Fyzický paprsek takto svázat nemůžete. Kdybyste mohli svázat fyzickou bytost, kdyby to bylo možné, neměli by jich víc? Prostě by šli dolů, všechny by svázali a bylo by hotovo. Chci říct, že negativní bytosti Draco páté hustoty svážete a oni se budou smát, jak projdou zdí a sežerou vás. (Gene se chláme) To nesvážete. Ale takhle to nefunguje, proto musí použít taktickou atomovku, to je jediná věc, která se jich může dotknout na té čtvrté úrovni hustoty. Takže proto vidíte zemětřesení tři pět a deset a můžete doslova teď zmapovat maglevy. Takže lidé mohou zjistit, kde to běží a pak se podíváte na Fulfillment center a uvidíte, jestli začnete vidět zemětřesení a vaše balíčky se zpomalí. Chci říct, že udržují tok zboží, protože ekonomika je v problémech. Celosvětová ekonomika si stále myslí, že je to unipolární hegeonomický svět, který ovládají. Už ho neovládají. Většinu SEO? a EEU – Euroasijská ekonomická unie představuje 80 % světa obyvatelstva, takže už svět neovládají. Spravedlivý světový řád, že peníze jsou založeny na zlatě, prostě je mi líto, že se to děje (smích). Takže se to dává dohromady a vidíme změny a vidíme, že se dějí věci. No možná budete mít zpomalené balíčky. Ale rád bych všem připomněl, aby se připravili na zimu a sehnali si dřevo nebo cokoliv, co potřebujete, když ztratíte proud, přemýšlejte o tom, co potřebujete. A já budu dělat věci na přežití na svých webových stránkách. …Dále Gene mluví o svých webových stránkách genedecode*org a stránkách blessedforservice*org… Takže jsme tu já a Taino, abychom vám poskytli informace, abyste si udělali vlastní průzkum a dospěli k vlastnímu závěru. Nejsme tu proto, abychom vám říkali, čemu máte věřit, jsme tu proto, abychom vám poskytli informace, abyste si mohli udělat vlastní výzkum, proto mám ty webové stránky. Ale potřebuji nějaké příjmy, abych mohl tohle všechno podporovat, nejsou zadarmo. Ani Tainův vlastní kanál není zadarmo. Takže nás podpořte, za věci se musí platit. Já nejsem Donald Trump nebo Elon Musk, co jsou nejbohatší lidé na Zemi. Je to ale k popukání, protože teď zřejmě Rusko našlo způsob, jak zablokovat Star lake (nerozumím název jezera), a tak v kritické době ztratili komunikaci se svými vojáky a jejich ofenziva byla zastavena. A tak je teď Ukrajina naštvaná a bez prachů. Oni teď zúžili modrý kužel přes všechny jeho obrázky a budou to pravděpodobně dělat na celé Ukrajině (?). Protože to, co se stalo na mostě, to byl teroristický útok. Muž, který řídil kamion, ani nevěděl, že má TNT. Tři nevinní lidé tam zemřeli. Samozřejmě, že je to terorismus. A jestli někdo má motiv, jestli má něco získat, jestli někdo má schopnosti, a pak jestli je někdo, kdo už řekl, že něco udělá… jo, vlastně Biden (smích)… jaká úžasná příležitost… wow teď můžeme prodat spoustu LP plynu do Evropy. Takže jo, je to jasný, o co jde, a říkají, že to udělalo Rusko Rusko Rusko. Ale chci říct, že dlouhodobě přicházejí o biliony dolarů, musí utratit miliardy dolarů, které můžou dostat zpátky za pár měsíců, most můžou dostat zpátky za dva týdny, takže vlastně nic neskončilo, jenom krátká nepříjemnost. Takže se na to podívejte jako advokát u soudu, kdo jak co udělal a postupujte podle zákona. A tak pravděpodobně tři země na Zemi měly schopnost to udělat, že Rusko, USA a Spojené království, konkrétně ve Spojeném království MI6. Teď kupodivu dva potápěči dostali dva dny po té operaci ocenění za tajnou operaci nad rámec povinností. A šestá flotila tam byla na operaci těsně před tímhle. Takže je to opravdu zajímavé, co se děje.

Taino: Děkuji Genovi a děkuji všem jednotlivcům, kteří Gena podporují a poslouchají a dělají vlastní analýzy a vyšetřování. Takže se vrátíme se trochu k DARPA. Přišlo mi opravdu zajímavé, že nabízejí současnou výzvu DARPA Subterranean challenge a soutěž v umělé inteligenci hodnocení kritických surovin. Na svých stránkách uvádí, že Subterranean challenge byl program DARPA na vývoj inovativních technologií, které mohou rozšířit podzemní operace a máte čtyři klíčové technické oblasti: autonomii, vnímání, sítě a mobilitu. A když sjedete dolů, uvidíte, že tady máte některé týmy, které se účastní (pozn. V 2017 se zúčastnila i ČR) (obr.4).

Takže máte tunelové systémy na Zemi, městské podzemní jeskynní sítě a další a další, soutěže a další a další. Takže když jsem to viděl, řekl jsem si, páni, obousměrná řekněme nevinná výzva, budou nabírat kohokoli, koho budou cítit, koho by pravděpodobně mohli využít pro své vlastní cíle. Takže Gene, když se na to podíváš, tak máš NRC v Kanadě, o kterém ses zmínil na začátku tohoto roku, že nabírají studenty, aby se zúčastnili nějakého programu planety. Teď máš DARPA, tady vidíš výzvu pro tenhle Subterranean a ten druhý pro umělou inteligenci. Mohl bys k tomu říct víc informací?

Gene: Takže Subterranean je fascinující. Když se řekne rozšířit, znamená to, že rozšiřujete něco, co už existuje, to znamená, že už mají podzemní systém. To je mít nové myšlenky, nové způsoby, nové nápady, které přicházejí a rozšiřují to, co už je hotové. A pak také, když se podíváte na samotné zařízení, podíváte se na symboly, uvidíte něco opravdu fascinujícího v symbolech podzemního zařízení. (obr.5)

Jsou tam dvě F nahoře, když proti sobě stojí, další foxtrot foxtrot, co to znamená? Co víme, že to znamená? Tak k čemu je používají? Výcvik? Výcvik pro lidi, kteří dělají ten druh MK výcviku nebo co? Oni milují své symboly, dávají vám to přímo do obličeje. Takže jsou používáni pro výcvik zařízení pro FFS, to znamená zbraně, výcvik, munice, výbušniny, jako most atd, jít do školy rozstřílet místo na kusy. Jo, FF – falešné vlajky (false flags). Pak soutěž v umělé inteligenci hodnocení kritických surovin, to znamená, že bereš AI, že bereš bolest a to je člověk 2.0 a všechno to propojení přes internet dark web věcí a jab to je to, o čem tady mluvíme, zrychlení akcelerace analýzy. Jo, analyzovat, monitorovat veškerý pohyb a všech na Zemi.

Taino: A to není běžná AI tady. Takže za scénou to je opravdu AI, že pochází z planety, ale přichází jako nenápadný způsob, kdykoliv je vidíte v těchto dejme tomu v rámci DARPA nebo jiných podobných agentur, jako v Kanadě máte NRC – National research Council. Takže můžete dále zkoumat a vidět na vlastní oči, věnujte nějaký čas studiu, možná najdete další věci na vlastní pěst. Takže tohle byl přehled o DARPA. Teď se podělím s posledním tématem. Tak tohle je pohled na okolí mezinárodního letiště v Denveru, které je přímo tady. Byl jsem zvědavý a šel jsem to prozkoumat a vidím, že Dom pod tím letištěm se táhne až ke Skalistým horám. To mě oprav, jestli se nepletu, Gene, to jsou tady Skalisté hory vlevo?

Gene: Ano, je to v Denveru a hory jsou na západě. Takže to je správný důvod, proč to všechno postavili a mají federální centrum, které se nachází mimo I-70 mezi Kiplingem a Wadsworthem, šest a I-70, a je to obrovský prostor. Také jako DIA má podzemní reaktor, který provozuje, jako Cheyenne Mountain, to všechno je součástí jednotného zařízení, které má přenést Bílý dům a veškerou jeho operativnost do oblasti Denveru. Proto když si Obama myslel, že Zemi zasáhne zemětřesení, odletěl do DIA a zmizel. Když se podíváte na západ od ranvejí tam uvidíte velkou obrovskou hromadu hlíny – zikkurat (pozn. typ stavby). Doslova jsem viděl návěsy zastavit na vrcholu, že se zaboří do jeho vrcholu a pak se vynoří o hodinu později směrem na druhou stranu. Stejně jako to, co jsem viděl na Havaji v kráteru Alimano, kde návěs s plochou se dvěma zledovatělými yamy vjel do boku hory a vyjeli stejným směrem, i když se tam neměli kde otočit. Takže to samé tady, máte tady všechny druhy opravdu špičkové technologie, máte tady také leteckou základnu, ta je součástí vesmírných sil, nových vesmírných sil, a pak máte několik dalších vesmírných prostorů, které se nacházejí dále směrem od silnice I-70 a některé věci směřují nahoru do Kansasu. Jsou tady další vesmírná zařízení, o kterých vám neřeknou. Takže je tady docela dost vesmírných zařízení, samozřejmě máte Cheyennskou horu a pak máte také Coloradskou akademii – vesmírnou akademii vzdušných sil, která je teď spojená, a která je v Colorado Springs.

Taino: Colorado Springs, takže co je to? trénink, letectvo (Air Force)?

Gene: Air Force Academy. Když pojedete po I-25 na jih, vyjedete na Academy Boulevard a ten vás zavede přímo tam, to všechno je propojené. A pak máte Lockheed Martin, který je nahoře proti Front Range poblíž Chatfield Reservoir a mají tam vrtulníky a maglevy a všechno, co k tomu patří, protože to je samozřejmě velký dodavatel obrany. A pak to má velkou obrovskou nádrž a všechny druhy věcí, které jsou s tím spojené. To je nahoře u Waterton Canyon všechny tyhle věci. Kdykoli postaví velkou obrovskou přehradu, zejména ty betonové, zaručeně tam jsou věci, které jdou pod zem a dovnitř té přehrady, aby se dostaly dolů do podzemí, jako teď s Hooverovou přehradou, která je skoro prázdná, ani to nepřechází přes přepady. Ale všechny ty přehrady a všechno je propojené a nacházejí těla, protože voda je teď nízká. Takže to vše je propojený systém, který měl být západním systémem Bílého domu, jako je DC. V budoucích mapách, které námořnictvo vytvořilo kvůli klimatickým změnám a všem těm dalším blbostem, ale oni vědí o CME, snaží se zveřejnit, že klimatické změny jsou kvůli nám, ale je to kvůli fotonovému pásu, do kterého pomalu vcházíme. A tak vědí, že dojde k drastické změně na Zemi, za dvě tři desetiletí nebo tak nějak. Takže jsou připraveni, vždycky se připravují předem. Takže to je DIA Denver Colorado komplex Cheyenne Mountain, akademie letectva, základna letectva, to všechno je propojené.

Taino: Děkuji Gene, teď se vrátím na východní část letiště. Takže když se díváte na tento velký objekt, tohle tady mě zaujalo, protože je tam nápis Colorado Air and Space port (obr.6) (pozn. najdete na https://coloradoairandspaceport*com). 

Tak máme posledních pár minut pořadu a vím, že hodně mluvíme o infrastruktuře kolem této oblasti, ale jestli by ses mohl podělit s lidmi a se mnou také o něčem konkrétním s tím místem tady.

Gene: Takže tohle je spojeno s leteckou základnou Buckley, což je vesmírná základna. A tohle je, jak jsi říkal, vesmírný přístav a je to spojeno s ubytovacím zařízením pro tuhle dumbs, která je pod Elizabeth jihovýchodně od tohohle, ale tohle je vesmírný přístav. A můžete vidět hangáry a ranveje a všechno, samozřejmě pro velké lodě, aby měly kde přistát, než je odvezou pod zem do měst pod Denverem a pak do Elizabeth, kde jsou velké hangáry a další věci a dumbs pod Elizabeth v Coloradu. Když se vydáte z letištního bulváru z letiště, které se mění na to, co je známé jako Buckley, ale na letištním bulváru hned vedle toho máte leteckou základnu Backly, což je také vesmírný prostor. Takže všechno to sledování je tam, všichni uvidíte tuny velkých kopulí, takové ty golfové míčky, tak jim říkají, a vypadá to jako celá hromada velkých golfových míčků a menších golfových míčků, je jich tam spousta.

Taino: Velmi zajímavé. Takže dnes pro málo času, Gene řekni pár slov na konec.

Gene: Takže ještě jednou, pokud mi lidé chtějí poslat otázky, můžete jít na můj mail, a ujistěte se, že zadáte svou polohu stát provincie a pak země, je to colosensei64**gmail.com. Posílejte tam své otázky a koordinátoři, máme je po celém světě, pomůžeme vám získat informace, které potřebujete. Takže vám moc děkuji a buďte připraveni, buďte připraveni, zůstaňte pevní v Bohu v Kristu a milujte vás všechny a Bůh vám žehnej.

Taino: Takže dnešní 87 show končí, děkuji Genovi za jeho informace a těším se na další povídání s ním.

Preklad Zuzka

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
8 months ago

Ďakujem Zuzka za preklad.

Deni
Deni
6 months ago

Dalujem