Najväčšia finančná udalosť v histórii prichádza

12/06/2021 | QFS/GESARA, Správy

Odborník na biblický cyklus a finančný analytik Bo Polny v novembri 2020 predpovedal, že akciový trh (DOW) “dosiahne vrchol v máji 2021 na úrovni približne 33 000 až 34 000 a potom sa v júni zrúti.” Zatiaľ je polovica predpovede na mieste a čakáme na krach. Polny hovorí: “Najväčšia finančná udalosť v dejinách ľudstva sa neudeje za Trumpa. Opakujem, najväčšia finančná udalosť v dejinách ľudstva sa neudeje pod Trumpovým dohľadom. Strhne sa pod súčasným dianím, nech už ho nazývate akokoľvek. Trump je staviteľ. Staviteľ prichádza, aby veci napravil.”

Aký je časový harmonogram tejto “najväčšej finančnej udalosti v dejinách ľudstva”? Polny hovorí: “Budúci týždeň sa rozpúta peklo… Sú tu všetky tieto udalosti, mini udalosti, ktoré vrcholia v dokonalej Božej orientácii a dokonalom Božom načasovaní, aby vytvorili absolútne dokonalú búrku, a potom sa stlačí spúšť. Zapamätajte si toto: Keď sa Červené more otvorilo a zatvorilo, celá táto udalosť sa stala v jeden deň. Na konci toho dňa alebo na druhý deň bolo všetko o 180 stupňov iné. Zapamätajte si moje slová, dnes tu sedíme a do konca tohto roka bude všetko o 180 stupňov iné. S najväčšou pravdepodobnosťou sa všetko stane v priebehu nasledujúcich 90 dní. Žijeme v biblickom roku. Je to jubilejný rok a my budeme svedkami Božích činov.”

V politickej oblasti Polny spomína rozsudok Najvyššieho súdu z roku 1878. Hlavným bodom rozhodnutia bolo: “Podvody majú za následok neplatnosť všetkého..” Čo znamená, že sa niečo stane neplatným, a že toto prelomové rozhodnutie Najvyššieho súdu sa bude vzťahovať na podvodný festival, ktorým boli voľby v roku 2020.

Polny hovorí: “Podvod je neplatný vo všetkom.” Vygooglite si tieto slová: “Podvod je neplatný.” Toto je veľmi dôležité pochopiť. . . . Je to neuveriteľne silné, keď pochopíte, čo tieto jednoduché slová znamenajú.” Polny tvrdí, že takto sa podvodné volebné víťazstvo viceprezidenta Bidena v roku 2020 anuluje a uvoľní cestu prezidentovi Trumpovi, aby sa vrátil do Bieleho domu.

Polny tiež hovorí: “Burzové cykly ukazujú, že trhy začnú klesať budúci týždeň a klesajú celé týždne. To je moment tretej pečate, keď dôjde k úplnej finančnej zmene ekonomiky, ako ju poznáme…
Oslava sa uskutoční 4. júla. Zlo bude odstránené. Nastal okamih “wow” a odteraz do 4. júla máme “wow”.
Boží ľud bude oslavovať, pretože Boh pohol svojou rukou.

V tomto roku uplynie 50 rokov od vyradenia amerického dolára zo zlatého štandardu prezidentom Nixonom v auguste 1971. Tým sa americký dolár stal dlhovým nástrojom a nazýva sa Federal Reserve Note. Slovo “note” znamená, že ide o dlhový nástroj. Tento rok bude pre americký dolár zlý a jeho hodnota už klesá. Pozrite si nedávne údaje o inflácii a je jasné, že na kúpu takmer všetkého je potrebných viac dolárov. Z biblického hľadiska je jubilejný rok 50. rokom, v ktorom sa rušia dlhy a otroci sú prepustení z otroctva. Polny vysvetľuje: “Ak pôjdete na náš októbrový rozhovor (2020) po začiatku (židovského) nového roka v septembri, dolár bude v jubilejnom cykle. Takže dolár by bol v klesajúcom cykle, v jubilejnom cykle, a niekde medzi septembrom a augustom 2021 dôjde k masívnej udalosti v dolári. To znamená september minulého roka a august tohto roka 2021. Takže v podstate máme ešte 90 dní na to, aby dolár dostal veľký strih. Jubileum je niečo, pri čom sa máte riadiť slovom a zákonmi Božími. Ak to nerobíte… …Boh to urobí…Dolár je od septembra minulého roka v klesajúcom cykle a oni bojujú o jeho podporu. Približne do troch mesiacov sa striebro, zlato a kryptomeny strhnú vertikálne, pretože keď sa dolár zlomí, všetko oproti nemu vystrelí vertikálne.”

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

Monika
Monika
3 years ago

Kedy to už konečne príde? Už včera bolo neskoro.