Kto je Donald Trump skutočne? (1. časť)

08/07/2021 | Pre nových čitateľov, Q/Trump/Aliancia, Zaujímavosti

Keď som prvýkrát počul o Donaldovi Trumpovi, bol som zhrozený: miliardár, podnikateľ, ktorý kandiduje na prezidenta? Áno, správne! Určite je to ďalší podvodník na scéne…

Tento negatívny názor mi silne potvrdilo doslova všetko, čo som o tomto človeku videl v médiách. Vykresľovali ho ako najhoršie monštrum, aké kedy žilo na zemi. Klamár, drzá osoba, rasista, nenávistník, sexista, zvrátený psychopat a maniakálny narcis. Stručne povedané: samotný satan.

Moja žena však začala sledovať jeho prejavy a na moje počudovanie – a rozčúlenie! – začala byť nadšená. “Musíš si toho muža vypočuť,” povedala mi. ‘Je úžasný!’ ‘Čože? Zbláznila si sa?’, spýtal som sa v úplnom úžase. Ako mohla niečo také povedať? ‘A mimochodom, už som si ho vypočul,’ odpovedal som nahnevane. ‘Ten človek je blázon a zviera. Len ďalší zločinec na platforme skorumpovaných politikov. Už ho nenávidím!

‘Nie, ešte si ho nepočúval,’ odpovedala moja úžasná žena. ‘Jediné, čo si robil, bolo sledovanie krátkych klipov na YouTube, ktoré vytvorili mainstreamové médiá, s krátkymi vetami vytrhnutými z kontextu.

Uf, tu zasiahla klinec po hlavičke. Keďže som bol desaťročia verejným autorom a rečníkom, až príliš dobre som vedel, ako dokážu médiá z kohokoľvek urobiť hrozného človeka, keď citujú výroky vytrhnuté z kontextu. Mne sa to stávalo dosť často. Na internete sa to v istom čase hemžilo klebetami o mne. Mnohí ľudia ma nenávideli s jedovatou nenávisťou.

Niekedy som chodil na verejné zhromaždenia a na moje počudovanie sa niektorí ľudia na mňa pozerali očami, ktoré akoby strieľali neviditeľné šípy priamo do mňa. Prečo ma títo ľudia tak intenzívne nenávideli? Z jedného jediného dôvodu: médiá o mne šírili lži.

Prostredníctvom médií je také ľahké vykresliť temný obraz, že aj ten najžiarivejší svätec vyzerá ako temný démon. Ľudia majú tendenciu veriť čomukoľvek, keď sa to vytlačí alebo odvysiela.

Médiá vytvárajú monštrá

Keď sme sa presťahovali do inej krajiny, rozpútalo sa peklo. Moja dcéra mala jednej noci videnie, keď sme sa modlili. Mala deväť rokov a nikdy predtým nemala žiadnu takúto skúsenosť. Videla, ako sme na člne preplávali more a vystúpili na breh v inej časti sveta. To zjavne znázorňovalo naše nedávne sťahovanie do iného národa. Potom videla, ako ku mne pristúpila démonická bytosť, ktorá vyzerala ako svalnatý bojovník s tvárou netvora, a začala mi nadávať a preklínať ma.

To bola explózia ohovárania, ktorá na mňa vybuchla, keď sme prišli do našej novej vlasti. Bolo úžasné, ako Boh dal mojej dcére toto silné videnie, aby nám pomohol pochopiť, čo sa deje. Tak som vedel, ako sa dajú médiá využiť na to, aby dobrého človeka, v tomto prípade mňa, vykreslili ako najhoršieho zločinca.

Moja manželka mi povedala: “Ak chceš vedieť, kto je Donald Trump, mala by si si vypočuť celé jeho prejavy, nielen video, ktoré ho očierňuje jednotlivými vetami vytrhnutými z kontextu. Tak toto bola múdra rada, ktorú som nemohol ignorovať. Tak som to urobil a musím povedať, že som bol dojatý – hlboko dojatý.

Zrazu som videl muža so skutočným nadšením. Muža, ktorý horí. Muža so zápalom pre obnovu Ameriky.

Muža, ktorý sa nesprával “ako prezident”, ako to povedal Joe Biden: “Prečo sa ten človek nesprával ako prezident? PRESNE! Tento muž sa nesnažil zapáčiť ľuďom dokonalým výkonom. Nečítal vyleštené prejavy, pripravené profesionálmi. Naopak, všetkým šliapal na päty, reval z plných pľúc a nestaral sa o to, čo si o ňom ostatní pomyslia. Tento muž bol PRAVÝ! Niečo, čo som za celý svoj život ešte NIKDY nevidel u žiadneho politického lídra.

Toto nebolo hranie, toto bola vojna! Toto bol muž s revom, ktorý mal obnoviť.

Pri počúvaní politickej osoby som cítil niečo, čo som ešte nikdy v živote nepocítil. Zvyčajne mám k politikom odpor, pretože z nich priam srší pokrytectvo. Falošnosť z nich jednoducho kvapká. Už ako dieťa som vždy videl, ako len bľabocú, hrajú sa a klamú svet. Všetko, čo robia, je vždy stopercentné divadlo. Teraz, keď som počúval tohto miliardárskeho podnikateľa, pocítil som hlboko vo svojom vnútri pohnutie, ktoré ma úplne zaskočilo.

Hľa, dokonca sa vo mne prebudili emócie. Po celom tele mi prebehli zimomriavky. Čo to bolo? Toto predsa nie je politik! Toto je muž zapálený pre svoju krajinu. Muž, ktorý reve zo svojho vnútra. Muž, ktorý prichádzal na scénu, aby bojoval. Bojovať za svoj národ. Bojovať za svoj ľud.

Médiá sú ovládanie mysle

Mám magisterský titul z grafiky a komunikácie, čo jednoducho znamená: To znamená, že som bol vyškolený v tom, ako presviedčať ľudí slovami a obrazmi. Viem, ako funguje reklama a médiá. Už mnoho rokov som vedel, aké sú médiá nekonečne skorumpované. Každý deň som videl, ako mainstreamové médiá neinformujú ľudí, ale ako sledujú program kontroly mysle a masovej manipulácie.

Prakticky nič, čo médiá hovoria, neobsahuje ani zlomok pravdy. Všetko, čo zverejňujú, je prekrútenie pravdy, aby sa zahrali s mysľou más.

Teraz som videl, ako tento Donald Trump povstal ako lev, a to, čo urobil, bolo rovnako ohromujúce ako vzrušujúce: otvorene demaskoval masmédiá ako jeden veľký falošný, skorumpovaný, manipulačný stroj. Donald Trump sa zapíše do dejín ľudstva ako ten, kto globálne odhalil lži a podvody mainstreamových médií.

president trump fake news

Nikto nikdy neurobil nič, čo by sa tomu aspoň priblížilo. A nebol pri tom opatrný: bol neomalený, hrubý, do tváre, pľul na vás, pretože sa nedržal späť, ale jednoducho kričal:

MÉDIÁ SÚ FALOŠNÉ SPRÁVY!
VŠETKO, ČO ROBIA, JE, ŽE VÁM VŠETKÝM KLAMÚ. VŽDY PREKRÚCAJÚ PRAVDU A HRAJÚ HRU.

Páni… Význam tohto uniká väčšine tých, čo to čítajú. Prečo? Od zrodu televízie masmédiá využívajú skorumpované subjekty v CIA, tajné spoločnosti, najvyšší bankári, zločinecký priemysel, Big Pharma atď. na jediné: vymývanie mozgov ľudstva, otupenie más, aby sa stali takými hlúpymi, že s nimi zločinecká superbohatá elita môže robiť doslova VŠETKO.

Špičkoví nacistickí odborníci na ovládanie mysle a masovú hypnózu boli presunutí z Nemecka do USA, aby pracovali pre vládu a médiá. Viaceré oficiálne operácie ako Paperclip a Mockingbird mali jeden jediný cieľ: zhromaždiť najlepších svetových odborníkov na nasadenie stratégie neustáleho vymývania mozgov masám, aby mohli byť zmanipulované a slúžiť agende mocností.

Myslíte si, že je normálne, ako sa kresťanský svet, v ktorom sa stovky miliónov ľudí odvrátili od zla a temnoty k svetlu a láske svojho Stvoriteľa, zrazu masovo obrátil chrbtom k princípom pravdy, práva a slobody a kolektívne sa stal ateistom, ktorý neznáša dobré mravy a miluje zvrátenosti? Je to prirodzená zmena? Samozrejme, že nie.

To im prikázali masmédiá, keď ich bombardovali iba programami, ktoré búrajú zdravú morálku a zbavujú ľudstvo všetkého zdravého rozumu, čím z nás robia závislých od žiadostivosti, zvrátenosti, násilia, korupcie a všetkých druhov výsmechu, ktoré absorbujeme v televízii a v kinách.

Boha bolo treba z nášho sveta vytlačiť a to médiá urobili. Odpojte ľudstvo od jeho zdroja, cieľa a osudu, povedzte mu, že je len bandou prevlečených zvierat, ktoré vznikli náhodou, a potom ho použite na čokoľvek chcete.

Čo tu vysvetľujem? Za posledných osemdesiat rokov sa ľudstvo stalo obeťou neutíchajúcej lavíny klamstva, ktorá celú našu spoločnosť zvrátila len falošnými informáciami.

Kontrola mysle v plnom prúde.

A potom zrazu vstúpi na scénu tento bohatý muž a povie: “Ľudia, médiá vám klamú, a to neustále. Nie sú ničím iným ako falošnými správami. Všetko prekrúcajú a nikdy nehovoria pravdu. Páni… Jediná najmocnejšia zbraň zlých sa zrazu začala rúcať pred očami celého sveta.

Priviesť Ameriku späť k Bohu

donald trump praying


To, čo Trump urobil potom, bolo ešte neuveriteľnejšie: aj keď nie je veľmi náboženský, zrazu začal vracať Ameriku k Bohu. Melania Trumpová sa napríklad otvorene modlila modlitbu Otčenáš, ktorú nás naučil Ježiš Kristus:

Otče nebeský, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak aj na zemi. Príď kráľovstvo tvoje. Odpusť nám naše hriechy, zbav nás zlého atď. Prvá dáma sa túto historickú modlitbu modlila počas oficiálnych ceremónií, čím Spojeným štátom americkým ukázala: musíme sa vrátiť späť ku Kristovi. Všetko, čo masmédiá dosiahli počas minulého storočia, aby vyhnali Boha zo sveta, bolo zrušené v jedinej minúte! Sme národ, ktorý slúži Bohu, a to je to, čo robíme!”, povedal Donald Trump po tom, ako sa sám sklonil na kolená pred Stvoriteľom neba a zeme.

‘Nebude modliacim sa človekom, keď vstúpi do úradu, ale stane sa modliacim sa človekom, keď bude v úrade’, povedal jeden prorocký duchovný. V septembri 2020 sa prezident Trump zúčastnil na masovom podujatí vo Washingtone s názvom NÁVRAT, ktorého hlavnou myšlienkou bolo, aby sa Amerika obrátila späť k Bohu, ktorý nám dal slobodu, prosperitu, jeden druhého, sny, tvorivosť a mnoho ďalšieho. Bohatí americkí podnikatelia vydali svedectvo o tom, ako ich Ježiš Kristus zachránil pred životom v zúfalstve a temnote.

Potom všetci vstúpili do času uctievania, ktoré vyzdvihovalo Boha všetkého stvorenia. Donald Trump dosiahol z hľadiska privedenia Ameriky späť ku Kristovi viac ako všetci veľkí evanjelisti minulého storočia dohromady!

Kto by si bol pomyslel…

human trafficking quote donald trump
Moja administratíva sa zameria na ukončenie absolútne hrozného obchodovania s ľuďmi. A som pripravený zapojiť plnú silu a váhu našej vlády, čokoľvek, čo môžeme urobiť, aby sme tento strašný problém vyriešili.


Počuli ste už o Pizzagate a Save The Children (zachráňte deti)? Vedeli ste, že celý svet je podkopaný nespočetnými tunelmi? Vedeli ste, že každý rok sa stratí osem miliónov detí? Vedeli ste, že mnohé z týchto detí sú držané v zajatí v rozsiahlych sieťach tisícov kilometrov podzemných tunelov? Vedeli ste, že tieto deti sú zneužívané bohatou elitou v Hollywoode, politike, bankovníctve a v podstate v každej vysokej sfére našej spoločnosti?

Vedeli ste, že deti sa dajú kúpiť na Wayfair, Amazon, Ebay atď.? Vedeli ste, že existujú e-maily Hilary Clintonovej a Baraka Obamu, v ktorých diskutujú o zneužívaní detí? Vedeli ste, že väčšina vrcholových politikov je do toho zapojená? Vedeli ste, že väčšina kráľovských rodín má hlbokú vinu na pokračujúcom obetovaní detí? Vedeli ste, že zneužívanie detí je medzi bohatými a mocnými veľmi rozšírenou praxou? A… vedeli ste, že prezident Trump je vôbec prvým mocným politickým lídrom v histórii ľudstva, ktorý násilne prenasleduje tieto monštrá?

trump pedophile death penalty tweet
Musíme urobiť niečo s týmito zmiznutými deťmi ukradnutými perverzákmi. Priveľa incidentov – rýchly súd, trest smrti.

Zachránil už tisíce detí a verejne vyhlásil, že zlikviduje celé siete. Vyšlo viacero správ, ktoré ukazujú, ako Trump vyslal špeciálne jednotky, aby vyslobodili deti z týchto celosvetových sietí pedofílie. Všetko je to neoficiálne, keďže to robí v zákulisí. V budúcnosti o tom natočím podrobný dokumentárny film, takže vydržte, keď sa s vami o to v krátkosti podelím. Deti sú znásilňované, mučené, vraždené a rituálne zabíjané po celom svete najmocnejšími mužmi a ženami v našich spoločnostiach.

Do týchto najvyšších kruhov bankového priemyslu sa dostal špičkový bankár z Holandska Ronald Bernard, ktorý bol pozvaný, aby sa zúčastnil na rituálnom obetovaní detí. Pre týchto ľudí je to prostriedok, ako získať viac moci od temnej strany. Takto sa stali takými bohatými a mocnými: temným duchovným entitám ponúkajú krv nevinných detí. Nie je to lacný horor, je to šokujúca realita, ktorú odhalilo mnoho ľudí, ako napríklad Ronald Bernard, ktorý sa stal informátorom elity.

Tvrdí, že prakticky každý, kto je superbohatý, je súčasťou náboženstva nazývaného luciferiánstvo. Jeho svedectvo a ďalšie informácie o tomto veľkom zle si môžete pozrieť v týchto videách. Prezident Trump bojuje proti tomuto strašnému temnu spolu s obrovskou skupinou verných vojenských osôb. Robí sa to v tajnosti, pretože svet nie je pripravený prebudiť sa zo spánku hlúposti a vidieť krutú realitu.

Ak je pravda, že obetovanie detí démonom je široko praktizovaný spôsob, ako sa stať bohatým a mocným, potom zastaviť to znamená sabotovať konečný zdroj energie týchto temných globálnych sietí! Už chápete, prečo je Donald Trump tak intenzívne nenávidený? Prečo médiá robia všetko, čo môžu, aby vyvolali iracionálnu nenávisť voči tomuto bojovníkovi, ktorý zachraňuje deti?

Opäť: Urobím hĺbkové dokumentárne filmy so všetkými odkazmi, dokumentáciou a dôkazmi, ktoré sú potrebné na to, aby som to v plnej miere odhalil. Teraz to chcem povedať len zo srdca, pretože táto pravda sa musí dostať von. Mohol by som pokračovať ďalej a ďalej o tom, čo prezident Trump robí, ale potom by sa z tohto článku stala kniha. Aby som bol stručný, urobím stručný zoznam ďalších úžasných vecí, ktoré Donald Trump doteraz urobil. V žiadnom prípade to nie je vyčerpávajúci zoznam, ale je to niekoľko jeho úspechov, ktoré pre mňa vyčnievajú.

2. časť

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments