Čo sa to do “Q” v našom svete deje?

10/07/2021 | Pre nových čitateľov, Q/Trump/Aliancia, Zaujímavosti

V médiách sa strhla poriadna búrka okolo záhadného hnutia s názvom “Q”. Kto alebo čo je to povestné Q? Je to zlý psychologický projekt na oklamanie dobrých ľudí? Alebo je to dobrá operácia na odstránenie zlých ľudí? Čo je pravda a čo výmysel?

Dobrým spôsobom, ako zistiť, či je niečo dobré alebo zlé, je pozrieť sa na to, čo o tom hovoria mainstreamové médiá. Keďže sú úplne pod kontrolou zlých (= Kabala, Deep State, NWO atď.), ktorí ich používajú na manipuláciu s mysľou ľudstva, môžeme presne vedieť, kto sú ich nepriatelia… a priatelia. Tu je kľúč: ich priatelia budú vždy chválení, chránení a pozitívne prezentovaní. Nepriatelia zlých však… budú vždy očierňovaní, umlčovaní a potláčaní mainstreamovými médiami. Toto zlaté pravidlo vám pomôže rozoznať, kto je kto vo svete klamstva.

Q media manipulation

Médiá hlavného prúdu sú hlavným nástrojom bezbožníkov, aby klamali ľudstvu, kontrolovali, čomu veríme, a riadili smer našej existencie.

Ku koncu roka 2020 sa v mainstreamových médiách rozpútal totálny hon na čarodejnice proti Q, ktorý ich všemožne diskreditoval. Väčšina platforiem Q bola vymazaná, každý, kto o nich hovoril, bol cenzurovaný a tisíce účtov stúpencov Q na sociálnych sieťach boli zrušené. Príklad: včera som na Facebooku uverejnil krátky komentár o Q a okamžite som bol na tri dni zablokovaný.

Tak veľmi sa boja, že niekto povie niečo o Q…

BEZBOŽNÍ SÚ VYDESENÍ


Tento masívny útok na Q ukazuje jedno: tí, ktorí vlastnia mainstreamové médiá, sa Q boja.
Čo nám to hovorí?

Čo je teda Q? Je to anonymná skupina vlastencov z najvyšších vojenských spravodajských služieb, ktorí odhaľujú rozsiahlu korupciu v americkej vláde, veľkých médiách, veľkej farmácii, veľkých technológiách a v podstate v každom aspekte našej spoločnosti. Toto odhaľovanie sa uskutočňuje na platformách ako napr. Qalerts.pub.

Hlavným poslaním Q je prebudiť nevedomú verejnosť k tomu, čo sa deje v zákulisí mediálneho divadla.

Q digital soldiers

Všetky mainstreamové médiá a vládne subjekty majú striktne stanovený príbeh, ktorý musia prezentovať verejnosti. Takto môžu zlí ľudia manipulovať s mysľou más. Ich najväčším strachom je, že verejnosť sa z tohto klamstva prebudí a začne myslieť samostatne. Preto Q vyzýva ľudí na celom svete, aby robili výskum a šírili skutočné fakty o tom, čo sa deje. Q týchto investigatívcov nazýva “občianskymi novinármi”, “digitálnymi vojakmi” alebo “polnočnými jazdcami”.

Nižšie si môžete pozrieť príklad “Q Drop”…

Q information warfare
Vaša schopnosť šíriť informácie po digitálnom bojisku a obísť ich kontrolu je to, čoho sa obávajú [zlyhanie naratívu] a prečo robia všetko, čo je v ich silách, aby to narušili [falošné označovanie [každodenné útoky], cenzúra, ukončenie, vypočúvanie > založenie na termín/cenzúra atď.].
Pokračujte v nabíjaní, Polnoční jazdci!
Informačná vojna.
Lovci sa stávajú lovenými.
Q

Q vytvoril celosvetovú armádu “polnočných jazdcov”. Podľa Websterovho slovníka je Polnočný jazdec člen tajnej skupiny, ktorý v noci jazdí maskovaný a pácha násilné činy s cieľom potrestať alebo terorizovať zlo. V tomto prípade je “násilím” pravda, ktorá rúca lži médií.

Q vysvetlil, že keď široká verejnosť dosiahne určitú úroveň prebudenia, môžu prejsť do ďalšej fázy svojho plánu: zničiť medzinárodnú sieť korupcie, ktorá je prítomná na všetkých vysokých miestach nášho sveta.

Viac o Q si môžete pozrieť v nasledujúcom dokumente

Q odhaľuje čisté zlo


Q odhalili, že najbohatšie entity na svete, ako sú Rothschildovci, Rockefellerovci, Gatesovci, Sorosovci, Saudskoarabská kráľovská rodina a kráľovské rodiny v krajinách po celom svete, sa stali tak extrémne zlými, že ich treba zastaviť… alebo nimi bude svet zničený.

Nasledujúci text ilustruje úroveň zloby tých, ktorí vládnu svetu a disponujú biliónmi dolárov… Dvanásteho decembra 1972 Marie-Hélène de Rothschild usporiadala surrealistický ples na zámku Château de Ferrières, jednom z gigantických rodinných sídiel. Hoci sú tieto podujatia zvyčajne mimoriadne tajné, fotografie z tohto konkrétneho plesu sa objavili na internete.

Tu vidíte hostiteľov Rothschildovcov, ktorí vítajú bohatú elitu. Dáma má na hlave rohaté zviera, symbol satanizmu.

rothschild evil satanism

Ich stoly boli vyzdobené rozštvrtenými detskými bábikami a prasknutými detskými lebkami…

rothschild dinner child ritual

Na ostatných stoloch boli nahé figuríny mŕtvol…

naked woman dinner rothschild

Tento elitný bal predstavoval niečo ohavné, čo je charakteristickým znakom týchto zlých ľudí: ľudské obete. Nebol to jediný prípad, keď boli ich tajné večierky náhodne odhalené svetu. Podobné fotografie sa objavili aj z vysokopostavených hollywoodskych večierkov, kde celebrity hodujú na stoloch ozdobených ľudskými telami.

hollywood cannibalism
evil hollywood
cannibalism party
hollywood cannibalism

Tieto ohavné prejavy na večierkoch najbohatších ľudí sveta odhaľujú niečo desivé: títo ľudia oslavujú ľudské obete a kanibalizmus. Je to ešte horšie: Q a mnohí ďalší hovorcovia pravdy v našich časoch odhalili, že elita sveta je hlboko zapojená do rituálneho obetovania detí.

q pure evil
Patriot –
Trochu perspektívy…
Patrioti umierajú, aby bránili túto skvelú krajinu a Slobodu, ktorú poskytuje.
Deti sú unášané, mučené, znásilňované a obetované v mene ČISTÉHO ZLA.
Zostaňte na kurze.
Bojujeme proti hlboko zakorenenému nepriateľovi.
Mysli na LISU BARSOOMIAN (Úsmev).
ROK 2018 BUDE SLÁVNY.
Q

Obetovanie detí je znakom najvyššej úrovne zla na svete. Táto prax siaha tisíce rokov do minulosti, do mnohých starovekých kultúr.


V celej histórii ľudstva môžeme vidieť hrozné praktiky obetovania detí zlým bytostiam. Nasledujúce umelecké dielo zobrazuje obetovanie prvého mužského dieťaťa kráľom na Floride, ktorého svedkami boli európski cestovatelia (rytina Theodora De Bry, “Amerika” 1599)

child sacrifice florida

Ďalší obrázok zobrazuje juhoamerický národ Aztékov, ktorí obetovali deti svojim démonickým bohom.. 

child sacrifice south america

A tu je príklad obetovania detí v Indii…

child sacrifice india

Jednou z najznámejších démonických entít, ktoré požadujú detské obete, je Baal alebo Moloch, “boh” starých Kanaáncov a Feničanov. Táto entita je zobrazovaná ako býk s ľudským telom.

baal child

Deti hádzali do pecí, do Baalovho tela alebo ich vkladali do jeho rozžeravených rúk, kde deti zaživa horeli.

moloch fire

Obetovanie detí bolo v stredoveku stále bežnou praxou, ako vidíme na týchto umeleckých dielach…

child sacrifice middle ages

Aj v Afrike je to stále rozšírená prax…

africa sacrifice

Satanizmus šíriaci sa v tieni


Pokrok kresťanstva zrušil túto prax z verejnej sféry, pretože predtým bola tisíce rokov na celom svete otvorená.

Kresťanskí misionári ukončili verejné otroctvo, kanibalizmus a ľudské obete a naučili ľudstvo slúžiť Bohu lásky.

V tieni našich spoločností však tieto hrozné praktiky číhali ďalej, a dokonca sa začali šíriť. Ľudia, ktorí tajne zostali zapojení do starovekého temna sa sústredili na získanie kontroly nad svetovým finančným systémom, svetovým vzdelávaním, svetovou zdravotnou starostlivosťou a svetovými vládami. Nakoniec sa celý svet dostal pod kontrolu týchto zlých entít, ktoré vytvorili celosvetovú pavučinu satanského zneužívania detí a obetovania.

Dôkazy týchto poburujúcich tvrdení nájdete v nasledujúcom podrobnom dokumentárnom filme PÁD KABALY.


Súčasná prax obetovania detí

To, že najbohatší ľudia nášho sveta sú stále zapojení do týchto krvavých rituálov, potvrdzuje aj odvážny informátor bankovej elity Ronald Bernard.

Bernard vysvetľuje, že na to, aby sa človek dostal do najvyšších vrstiev bohatstva a moci v našom svete, musí sa zúčastňovať na detských obetiach. Je to DNA elity zla.

Nižšie nájdete dve videá, v ktorých si môžete vypočuť, ako Ronald Bernard vysvetľuje, že najvyššie sféry našej spoločnosti sú zamorené touto starobylou, ale stále veľmi živou praktikou…

Po celom svete existujú srdcervúce svedectvá ľudí, ktorí sú očitými svedkami alebo obeťami tohto javu a ktorí sa ho snažili odhaliť. V Holandsku existuje napríklad svedectvo Annemarie van Bleijenburghovej, manželky jedného z najvyšších politikov. Manžel ju nadrogoval a odviedol do divadla, kde bola prítomná holandská kráľovská rodina spolu s ministerským predsedom Markom Rutte, vodcom opozície Geertom Wildersom, najvyšším sudcom, ministrom spravodlivosti a mnohými ďalšími národnými predstaviteľmi.

Na javisku boli znásilňované, mučené a vraždené deti. Van Bleijenburgh sa to snažil odhaliť celé desaťročia, ale ani jeden policajný šéf, sudca či právnik s tým nechcel nič robiť.

Človek sa až čuduje, prečo…

tony podesta art children caves demons

Tento druh umenia sa nachádza v domoch elity na celom svete. Verte mi, toto nie je ani to najhoršie, čo existuje… Ale ukazuje vám to špičku ľadovca toho, čo sa deje a čo Q odhalil svetu.


Ako zlí ovládajú svet

Rothschildovci použili jednoduchú stratégiu na získanie kontroly nad svetom: pred stáročiami začali požičiavať peniaze kráľovským rodinám na ich vojny.

Výsledkom bolo, že tieto kráľovské rodiny sa Rothschildom podriadili, pretože im dlhovali veľké sumy peňazí.

Na tejto fotografii môžete vidieť, ako Evelyn de Rothschild pichá do hrude princa Charlesa, čo je jasný znak toho, kto je tu pánom.

Potom začali získavať kontrolu nad medzinárodným obchodom so zlatom a striebrom, čo im dalo ešte väčšiu moc. Rothschildovci potom začali ovplyvňovať peniaze celých národov, až im patrili centrálne banky (= nad komerčnými bankami) v najmenej 165 krajinách!

Bez vedomia verejnosti – ktorá si myslí, že ju riadia “volení” politici – Rothschildovci v skutočnosti riadia takmer celý svet, a to vďaka tomu, že po stáročia strategicky zvyšovali svoju kontrolu nad svetovými finančnými tokmi. Začali svetové vojny a financovali obe strany, aby sa obohatili.

Takmer za každou vojnou stoja tí istí ľudia, ktorí ich vyvolávajú, aby zničili ľudí a zvýšili svoje bohatstvo.

“Čisté zlo”, ako povedal Q.

Tieto zlé bytosti (ťažko ich nazvať “ľuďmi”) manipulujú prezidentmi, ministrami a v podstate menujú obe strany mnohých vlád: súčasnú vládu aj opozíciu. Verejnosť netuší, že všetko je to len divadlo, ktoré sa odohráva pred jej očami, aby jej prostredníctvom politických strán poskytli ilúziu, že má hlas. V skutočnosti sú všetci menovaní volebnými podvodmi, úplatkárstvom, vraždami a manipuláciou zo strany zlých subjektov, ako sú Rothschildovci, Rockefellerovci, Bill Gates, George Soros, Klaus Schwab a im podobní.


Pád Cabaly

V dokumentárnom filme PÁD CABALY sa dozviete viac o tom, ako títo zlí a bohatí ľudia po stáročia ničili ľudstvo, napríklad tým, že otrávili našu pôdu, vodu a potraviny mimoriadne toxickými chemikáliami.

To oni tlačia do sveta pornografiu, aby zotročili ľudstvo zvrátenosťou, to oni stoja za celou transgender agendou, aby zničili identitu chlapcov a dievčat, to oni využívajú zábavu, aby rozvrátili morálku ľudí, to oni skrývajú skutočnú históriu a nahrádzajú ju nezmyselnými príbehmi o opiciach, ktoré sa vyvinuli na ľudí (zatiaľ čo skutočná história ukazuje, že staroveké kultúry boli v mnohých ohľadoch vyspelejšie ako my!), a tak ďalej.

Ich cieľom bolo a je zotročiť svet svojimi lžami, aby ho mohli ovládať. Podvedený národ je slabý národ.

Preto sa vždy potláčala každá úspešná liečba rakoviny (a vynálezcovia boli zavraždení), skrýva sa slobodná energia pre ľudstvo, deti sú v školách programované, aby boli otrokmi bohatých, prírodné liečiteľstvo je cenzurované a chemické lieky sú propagované ako jediné riešenie pre naše zdravie, deťom sa vnucujú vakcíny namiesto toho, aby sa rodičia učili, ako vychovávať zdravé deti, a tak ďalej.

Keď pochopíme, kto stojí za všetkým týmto zlom, začneme v tomto svete vidieť jasne.

Ich moc nesmierne narastá vďaka rozsiahlej infiltrácii do zdravotníckych organizácií, farmaceutického priemyslu, vzdelávania, technológií, vedy atď.

Vedú neúprosnú vojnu proti pravde. Prečo? Pretože pravda ľudí oslobodzuje, robí ich silnými a zdravými a pozdvihuje ich, aby sa stali kráľovskými osobnosťami, na ktoré boli stvorení. Pravda nás tiež spája s naším božským zdrojom, cieľom a osudom a posilňuje nás, aby sme porazili zlo a zlobu.

Pravda je život. Pravda je sloboda. Pravda je moc.

Q zohral významnú úlohu pri prebúdzaní ľudstva do tohto krutého mocenského systému, ktorý tvorí súčasnú sieť nášho sveta. Už chápete, prečo sa mainstreamové médiá pustili do vojny s nimi a snažili sa všetkých presvedčiť, že Q je kopa nezmyslov? To je to, čo vždy robia s pravdou: hovoria svetu, aby veril ich šialeným lžiam, a pravdu považujú za hlúposť pre hlúpe padavky. CIA vymyslela slovo “konšpiračná teória”, aby zosmiešnila tých, ktorí začali zisťovať, čo sa deje, a označila ich za idiotov, ktorí veria “nedokázaným” konšpiráciám.


NEW WORLD ORDER

Nový svetový poriadok bol celé desaťročia označovaný za jednu z konšpiračných teórií, až kým OSN otvorene nepovedala, že JE Novým svetovým poriadkom.

Alebo napríklad “konšpiračná teória”, že Google zámerne manipuluje s výsledkami vyhľadávania, aby pred svetom skryl pravdu a zobrazoval len svoju verziu reality. Kto ešte pred pár rokmi veril takýmto nezmyslom? Teraz stovky miliónov ľudí na vlastné oči vidia, ako svet ovládla šialená cenzúra, keď lekárov, vedcov a odborníkov v akejkoľvek oblasti rušia sociálne médiá, pretože nepostupujú podľa scenára bezbožníkov.

Tak to bolo stále dookola: odvážni výskumníci, ktorí odhaľovali nekalé plány v pozadí divadelných scén nášho sveta, boli vysmievaní ako “konšpirační idioti”, až kým… sa pred očami nevedomých más nezačalo odhaľovať to, pred čím varovali.

Cieľom tejto cabaly alebo medzinárodnej siete bohatých zločincov bolo vždy zabezpečiť, aby ľudstvo počúvalo len ICH, a zdiskreditovať tých, ktorí odhaľujú pravdu.

Q sa však podarilo rozpútať celosvetovú revolúciu, ktorá sa nedá zastaviť: stovky miliónov ľudí začali myslieť sami za seba, robiť výskum, klásť otázky, rozoznávať klamstvo v televízii a správach a znovu sa spojiť s vlastným vnútorným hlasom a svedomím. Nakoniec sa znovu spojili so zdrojom všetkej lásky, pravdy a dobra. Tento pôvod lásky a dobra chce použiť každého z nás, aby sme uzdravili tento krásny svet.

Nie prostredníctvom kontrolovaného náboženstva, ale prostredníctvom otvorených sŕdc, ktoré chcú, aby tu vládla láska. Tam, kde cabala, hlboký štát, elita, 1 %, ilumináti a akokoľvek ich nazveme, uctievajú sily zla, Q opakovane povedal, že Ježiš Kristus je náš spasiteľ, ktorý prostredníctvom svojich statočných bojovníkov bojuje za oslobodenie ľudstva. Q preto opakovane vyzýva ľudí, aby sa modlili a hľadali Boha, aby nás zachránil.


Dobro vs. zlo

Je to doslova epický konflikt medzi dobrom a zlom, svetlom a temnotou.

Ako poukazuje Q, úroveň skazenosti sa stala ničím iným ako čistým zlom. To, čo sa deje za zatvorenými dverami vlád, médií, veľkých korporácií a tak ďalej, je doslova príliš hrozné na to, aby sa to dalo opísať slovami. Svet si to však musí uvedomiť, aby sme to ako ľudstvo mohli začať likvidovať.

Voľba ignorancie v skutočnosti umožňuje, aby táto krutá zloba naďalej ničila nevinné deti a ľudí na celom svete. Teraz je čas prebrať sa.


Svetlo víťazí nad tmou

light darkness

História ukazuje, že mocnosti temnoty vždy prehrávajú, keď na scénu vstúpi Boh. Keď sa pred dvetisíc rokmi začali po zemi šíriť prví misionári, vyhnali z nej krutú beštialitu, ktorá charakterizovala každú jednu starovekú kultúru. Svetlo vyháňa temnotu! Ako povedal Kristus:

Vy ste svetlo sveta

Žiaľ, skutočnosť lásky a dobra bola v mnohých prípadoch premenená zlými ľuďmi na mŕtve, utláčajúce náboženstvo, čo spôsobilo, že mnohí ľudia sa od nej vzdialili a vrátili sa do ríše temnoty.

Počas posledných dvetisíc rokov dejín však vidíme nárast blahobytu na celej zemi, kde ľudia objavili Stvoriteľa lásky a dobroty, ktorý k nim prišiel v Ježišovi Kristovi.

Ľudia už nemuseli žiť v opevnených mestách, zamorených morom a skazou, pretože mimo miest bolo len násilie, smrť a krutosť. Ľudia už neboli mučení na trhoviskách v mestách. Ľudia sa už navzájom nejedli a verejne neobetovali svoje deti démonickým bohom.

Keď vďaka odvážnym misionárom prenikla ríša lásky a svetla, minulé storočie sa stalo doslova najprosperujúcejším obdobím v celých dejinách, s platenými dovolenkami, zdravotnou starostlivosťou, hojnosťou potravín, bezpečným cestovaním, voľným časom na skutočné užívanie si života (čo bolo v minulosti, kde ľudia museli vždy tvrdo pracovať, aby prežili, neslýchané) atď.


Nádej na ľahký útek

Tento pokrok lásky a dobra bol však sabotovaný, keď sa v našich spoločnostiach presadili deti temnoty. Ovládnutím médií a zábavy znovu zaviedli staroveké pohanské praktiky, zničili zdravé rodiny, podporovali sexuálne zvrátenosti a spôsobili, že svet sa stal závislým od televízie.

Pomocou médií, vzdelávania, zábavy a falošnej vedy účinne znovu pohanizovali kedysi kresťanské spoločnosti.

Kľúčom k tomuto návratu zla bolo zavedenie nového učenia do evanjelickej cirkvi, ktoré sa nazýva “vytrhnutie” a “koniec časov”. Táto doktrína učí deti svetla, aby dovolili zlu ovládnuť svet a čakali, že sa tejto invázii temnoty vyhnú prostredníctvom vytrhnutia. Biblia bola strategicky nesprávne preložená a jednotlivé verše boli vytrhnuté z kontextu, aby sa zaviedlo toto nové myslenie. Namiesto toho, aby sme vytlačili temnotu z tohto sveta a uzdravili ľudstvo, vybudovali lepší svet pre naše deti, milióny kresťanov na celom svete zrazu uverili, že sa musia mať na pozore pred ľahkým únikom.


Dostať sa odtiaľto

To spôsobilo, že Cirkev prestala byť silným vplyvom lásky a milosrdenstva vo svete a namiesto toho sa sústredila na to, aby sa “odtiaľto dostala”.

Túto doktrínu “úniku” do americkej cirkvi vniesol C. I. Scofield, ktorého financovali ilumináti, aby vydal a voľne šíril Scofieldovu študijnú Bibliu. Tisíce evanjelických pastorov v Amerike dostali zadarmo výtlačok tejto Biblie, ktorá zmenila celú teológiu Ameriky. Bola to prvá Biblia v histórii, ktorá obsahovala stovky poznámok pod čiarou, ktoré čitateľovi hovorili o tom, že sa nachádzame v “posledných časoch” a ľudstvo zachváti temnota.

Každá snaha o uzdravenie sveta bola preto zbytočná a Cirkvi bolo povedané, aby sedela a dúfala, že ju čoskoro odnesú.

Desaťtisíce falošných proroctiev o konci sveta, vytrhnutí a fyzickom návrate Krista zaplavili svet, čo spôsobilo, že celý evanjelický svet sa zmenil z myslenia oslobodenia (vyhnať zlo a nastoliť kráľovstvo lásky) na myslenie úniku (dovoliť zlu a dúfať, že bude vytrhnuté).

To bol veľmi strategický ťah Rothschildovcov, pretože akonáhle bola armáda svetla odzbrojená, bolo pre nich ľahké vytlačiť kresťanstvo a uviesť starodávnu temnotu späť. Ako si každý uvedomelý pozorovateľ všimol, v posledných desaťročiach sa do našich kultúr masívne znovu zaviedli praktiky čarodejníctva, kúzelníctva a mágie. Filmy ako Harry Potter, Pán prsteňov, Narnia a mnohé ďalšie svetu hovorili, že by sme sa všetci mali zaoberať okultizmom. Boh už nie je zdrojom nádeje, života a spásy, ale teraz sa ľudia opäť učia – podobne ako naši dávni predkovia -, že by sme mali uctievať démonov, praktizovať mágiu, hľadať rady u duchov, radiť sa s médiami a podobne.

Temná ríša, ktorú deti svetla vyhnali, dostala opäť voľný vstup.

Pre Cirkev – ktorej Rothschildovci povedali, že toto je koniec časov – to len potvrdilo ich novú vieru:

Vidíte, toto je dôkaz toho, čomu veríme: zlo ovládlo svet, toto sú posledné časy!
Konečné sebanaplňujúce sa proroctvo…

Ultimátne sebanaplňujúce sa proroctvo…


Veľké prebudenie

Q však nikdy nepropagoval túto únikovú teológiu, ale naopak, volá po celosvetovej náprave a obnove sveta. Keď sa ľudstvo prebudí z kontroly mysle médiami a začne sa znovu spájať so zdrojom pravdy, života a lásky, čaká nás všetkých žiarivá budúcnosť.

Aj preto píšem tento príspevok, aby som pomohol všetkým, ktorí si ho prečítajú, uvedomiť si medzinárodný útok na ľudstvo.

Pandémia kovid a nadchádzajúce plánované pandémie slúžia na to, aby zničili náš svet a zotročili nás do pazúrov zlých. Ich stratégia je jednoduchá: “varujú” svet pred nebezpečenstvom, spôsobia, že sa stane, a potom povedia:

“Vidíte, varovali sme vás. Teraz nás počúvajte a nechajte nás prevziať kontrolu nad vašimi životmi, aby sme vás ochránili.


Môže sa zdať, že je nemožné bojovať proti multimiliardárom a dokonca bilionárom, ktorí vlastnia takmer všetky vlády a médiá na celom svete. Q však ukázal ľudstvu, že existuje nádej. Títo špičkoví experti na vojenské spravodajstvo sa nesklonili pred temnotou, ale pevne sa držia Krista.

Desaťročia pripravovali plán na záchranu sveta pred inváziou temnoty.

Ako sa plány Nového svetového poriadku rozvíjajú, spôsobuje to v skutočnosti nevídané prebudenie sveta, pretože čoraz viac ľudí teraz na vlastné oči vidí to, o čom takzvaní “konšpirační teoretici” hovorili celé desaťročia.

Cítia útlak, vidia, ako sa im berú ich práva, sú svedkami ničenia celých národov pre chorobu s 99,7 % prežitím atď.

Hoci doba, v ktorej sa nachádzame, je veľmi ťažká, cez to všetko sa dá dosiahnuť zásadný prielom. Ako hovorí Biblia:

“Pán používa všetko na dobro tých, ktorí ho milujú.

Zlí padnú na svoje vlastné meče!


Na záver by som chcel uviesť silnú a úprimnú modlitbu, ktorú zverejnil Q…

Posilni moju vieru, Pane. Odpusť mi moje hriechy, aby som bol čistý v tvojej spravodlivosti. Urob ma statočným, aby som mohol obstáť a bojovať v duchovných bitkách v mojom živote a v našom svete. Daj mi svoju múdrosť a rozlišovanie, aby som sa nenechal zaskočiť. Spoločne, Pane, zvíťazíme, pretože v skutočnosti si už zvíťazil. Kým zlo stále blúdi, moc Tvojho mena a Tvojej krvi povstane, aby nás porazila a priniesla nám víťazstvo proti každému zlu, ktoré je proti nám naplánované. Aj keď nás zlomyseľné činy môžu znepokojovať, použijeme Božiu výzbroj, ktorú si nám dal, aby sme obstáli. V pravý čas prinesieš spravodlivosť za všetky škody a zbytočné násilie namierené proti Tvojim deťom. Dovtedy zostávame v Tvojej prítomnosti, v súlade s Tvojimi zámermi, a hľadíme na Teba ako na nášho najvyššieho veliteľa a ochrancu. Pomôž nám vyhnúť sa pokušeniu a zbav nás zla, Pane. Ty si Mocný, Ten, ktorý nakoniec vynesie všetko zlo na svetlo. S Tebou, Ježišu, sme v bezpečí. Amen

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

Palino
Palino
2 years ago

Zabudli sme akosi na obeť Izáka, aj na to, že katolícka cirkev mala v Južnej Amerike ešte v 19. storočí otrokov, že zotročovala aj Slovanov (Crha a Strachota – ak niekto v obci vykonáva “pohanské” (teda nie tie ich) rituály, prepadne majetok celej obce cirkvi a ľudia do jej otroctva. Vraždenie detí pokračovalo aj inak – teraz sa odhaľujú masové hroby detí pôvodných obyvateľov napr. v Kanade, ktoré sa nachádzajúpri školách, prevádzkovaných cirkvou.

Dana
Dana
2 years ago

dakujem. toto je pre mna kazdodenny relax precitat si qanon spravy 😊👍

Daniel
Admin
Reply to  Dana
2 years ago

Za málo 🙂