Gene Decode a Nicholas Veniamin – armáda Cabaly obrátená (1. časť)

16/09/2021 | Správy, Update udalostí

Gene: K tomu, čo sa momentálne deje. Vo veľkej časti Austrálie môžu ísť vonku iba na tri hodiny denne, naozaj sa snažia vax urobiť povinným. V Izraeli vlastne berú ľudí rovno z ulice, berú im deti a očkujú ich. Je to naozaj strašné. Skutočne, naozaj sa to cabala snaží dostať von, aby zničila ľudskú populáciu. Ale Trump vie niečo, čo oni nevedia, a to, že tento agent s protokolmi, alebo ak si zaobstaráte Med Bed, je účinok vakcinácie zvrátiteľný. Tí, ktorí neakceptujú protokol = akceptácia Boha, pomáhajú cabale, sú súčasťou ich armády. Ľudia, ktorí to neurobia, sú tí, ktorí sú stojaca armáda za cabalou, je tam celá kopa ľudí.

Je to strašné, nazývajú sa Mark Ultra a vzali si deti aj vo svojej vlastnej pokrvnej línii. Môžu to urobiť vlastným deťom. Sú to tak strašne zlí ľudia, hľadanie pokrvných línií Kaina, mučili vlastné deti a mladých a rozbíjali ich osobnosti na kúsky, robili veci, ktoré si väčšina ľudí ani nevedela predstaviť. Akú úroveň biedy a mučenia predvádzajú na týchto deťoch. Keď sú staršie ich osobnosť sa kvôli tomu rozpadá na viacero častí. Robia satanistické rituály, pri ktorých tieto časti zverujú do rúk démonov. A tak sa za nich musíme modliť, naše kultúry, nie sa smiať alebo hovoriť, znamenie šelmy alebo niečo podobné. Ale je to obrovská armáda.

Takže vax majú vlastne veci, ktoré to môžu zvrátiť. Ak akceptujete protokol, časom to vlastne zmení genetickú štruktúru tak, že sa človek stane viac človekom. Je tu veľa ďalších vecí. Kainova krvná línia bola manipulácia, pri ktorej vzali jedno z Eviných vajíčok, ale nemohli mať v tom čase ľudský genóm, a to je to, čo je RH negatív. Ide im o odstránenie blokov, ktoré tam vložil Boh. Takže nemôžete urobiť napríklad človeka z prasaťa, bolo to preto, aby sa nevyskytol ten zvrátený druh vecí, ale trvalo im veľmi, veľmi dlho, tisíce rokov, kým to hackli. Ale podarilo sa im to. Ale spočiatku urobili to, že vám vzali vajíčko a vymazali z neho genetickú štruktúru a potom ho v laboratóriu zmiešali, kombináciu kromaňonca, neandertálca, annunaki. A mali hybrida, pretože potrebovali populáciu otrokov, aby ťažili zlato, ktoré potrebovali pre Annunaki.

A pritom, pretože sa pokúsili nútiť ľudskú rasu, my sme sa tam vzbúrili ako to robíme teraz. A tak získali túto populáciu otrokov alebo Kainove pokrvné línie, 13 pokrvných línií. A to je ľudstvo, ktoré je iné ako človek. Je tu genetický rozdiel, ktorý je ľahšie ovládať cez Ultra. Prebudia sa z toho ľudia a začnú sa spamätávať a dávať dokopy a to všetko. Takže vakcína je vlastne zameraná na to. A je to ako pri akejkoľvek infekcii, ktorú dostanete. Váš imunitný systém ide po určitých veciach. Vax vlastne zvýrazňuje genetickú zmenu. A robí to tak, ako keď ste prechladnutí a bolí vás hrdlo, no a práve tam je parazit vírusu. Je vo vašom hrdle alebo v kĺboch, alebo zvýrazňuje tieto oblasti. Takže zvýrazňuje tieto oblasti a potom tieto genetické látky zlikviduje ľudský imunitný systém. Ľudský imunitný systém prevezme kontrolu a začne všetko nahrádzať tak ako v normálnej situácii.

Preto Trump hovorí to, čo robí. A tak potom, viete, ak máte viac ako 50%, ak sa dostanete naozaj vysoko, napríklad na 80 až 90 percent, bude ťažké sa z toho vrátiť. V takom prípade by to vyžadovalo Med Bed, ale aj tak sa to dá, pretože Boh môže robiť zázraky prostredníctvom svojho syna, ak to niekto myslí naozaj vážne. V utorok budem púšťať videoklip, ktorý má asi dvadsaťšesť minút, o žene, ktorú prinútili stať sa členkou ich armády a vlastne jej dali implantáty. Existujú Alfa, Beta, Gama, Delta, rôzne typy ultra. Alfa sú sexuálne otrokyne. V podstate ako mnohé krajiny, západné speváčky sú. A dostanú spúšťač, ktorý je implantát v mozgu. Ľudia čítali knihu Cesta do šialenstva, kde uniesli Williama F. Buckleyho a urobili mu to. Vložili mu do mozgu stovky implantátov, ktoré ak do nich vyšlú signál, aktivujú uvedenú oblasť mozgu, stimulujú ju tak, že sa zmení. Môžu sa pozrieť na skeny mozgu a zistiť, kde sa nachádza daná osobnosť, a potom to urobiť.

A tak potom ten ultra zmenený príde a ten bude mať program, aby urobil určitú vec, ako napríklad niektoré z tých falošných vlajok, kde idú a vyhodia do vzduchu celú skupinu ľudí alebo zastrelia celú skupinu ľudí a potom sa zabijú. To je štandardný postup, keď si urobíte pravdepodobnosť ako často sa to stalo za posledných 50 rokov, prekročili ste možnosť, že ide o náhodný výskyt. Je to presne ten istý postup znova a znova a znova a znova. Už nemôže byť náhodný. A tak, viete, viem, že veľa ľudí si myslí, že tí, čo majú MK ultra sú úplne zlí. Nie, boli k tomu donútení. Nemali na výber. Musíme sa za nich modliť a naozaj mať súcit ako Kristus a dať im to uzdravenie. A viete, milovať ich a snažiť sa, vyžaduje to obrovské roky výcviku, aby ste mohli skutočne pomôcť Mark Ultra, pretože sú tam zmeny, ktoré tam dáva cabala, ktorí sú čarodejnice a čarodejníci a majú obrovský výcvik v čiernej mágii, a to vás môže skutočne zabiť, ak neviete, čo robíte. Párkrát sa mi stalo, že mi bolo naozaj zle, keď som sa snažil pomôcť jednému z nich. Už to nerobím. Je to ďaleko za hranicou mojej platovej triedy. Musíte mať naozaj, naozaj dlhé odborné školenie, ako to robiť. Ale medzitým sa stále môžete modliť za tieto osoby a podobné veci.

Takže veľká vec s vakcínou, to je doslova, keď som sa prvýkrát dozvedel o programe MK Ultra, dokument, ktorý som videl, bol na Havaji, a prečítal som dokument asi z osemsto strán. Všetky techniky a kódové slová. Môžete vidieť moderátorov správ, kde napríklad v rozhovore, myslím, že to bola Katy Perry, alebo niekto taký. Mladá, slávna filmová hviezda alebo herečka alebo speváčka a moderátor rozhovoru na pódiu jej dal sériu slov a ona zrazu začala hovoriť ako malé dievčatko. Oh, sú to jahody? Ja milujem jahody. Viete, je to naozaj smutné. Majú všetky tie spôsoby, ktorými ich môžu aktivovať. Potom, keď som prečítal tých osemsto a viac strán, som dostal niečo, čo vyzeralo ako telefónny zoznam. Hovorím si, áno, to je telefónny zoznam MK Ultra, a ten človek na to: Nie, to je telefónny zoznam všetkých MK Ultra na Havajských ostrovoch. To predsa stačí, aby bol jeden človek na blok, a on na to, áno, tak sa to robí. Je to tak, že majú jednu osobu na blok v každom meste na svete. Je to obrovská armáda.

Aby aliancia mohla oslobodiť svet, musí ich tiež oslobodiť. Jediný spôsob, ako ich môžete oslobodiť, je, že musíte zmeniť ich vnútorné zloženie, aby mohli ako táto delta čarodejnica, ktorú mám na Q&A. Dokázala prekonať ten program. Ľudia môžu, ale musíte mať dosť ľudskej genetiky.

Keď Kain vyšiel zo záhrady, aby si našiel ženu. Ľudia si to musia dobre premyslieť. Ak Adam a Eva a Kain sú teraz jediní ľudia, ktorí zostali na Zemi, kde si nájde manželku, kde si nájdu manželku jeho synovia? Boli tam ľudia, ako to teraz vychádza na svetlo. Údajne existuje sedemstosedemdesiatsedem kníh, aspoň Biblie. Možno až osemstoosemdesiatosem, ak počítame ďalšiu chýbajúcu časť. Ak počítate pôvodný Korán pred Mohamedom, o stovky rokov neskôr prepísal posvätné texty Izmael. Bol to ten, kto v skutočnosti napísal pôvodný Korán, potom je to oveľa viac.

Je to ďalšie vysoké posvätné číslo, ale je to obrovské množstvo informácií, ktoré nám boli skryté. A sú tam veci, ktoré siahajú ďaleko do minulosti, okrem zvitkov od Mŕtveho mora, ktoré sú naozaj medzerovité. Sú tam naozaj starobylé veci, ktoré sme nedostali a sú asi dvestopäťdesiat rokov po Kristovi, etiópske Gharema evanjeliá a egyptské kopty.

A potom sú tu niektoré staroveké v pôvodnej aramejčine a gréčtine a všetky tie, o ktorých nám chýba obrovské množstvo informácií. Je spôsobené tým, že keď, a to je možno povedomé, keď Konštantín prevzal Rímsku ríšu, mal len jej časť. Pôvodne ju chcel riadiť celú. Zabil toho druhého človeka, ktorý riadil, čo je teraz oblasť Ríma a Vatikánu a všetko to, a ten človek bol vlastne dobrý človek. A keď to Konštantín prevzal, dal prepísať učebnice dejín. Chodil okolo, keď ho zabil, mal jeho hlavu na kolíku a promenádoval sa po okolí. Bolo to naozaj satanistické. Nebol to dobrý človek. Dal to prepísať, mal takú víziu, vraj videl kríž. A neskôr sa stretol s Ježišom Kristom.

Keď sa to stalo prvýkrát, tie bitky sa stali, o ktorých sa nikdy ani nehovorilo.
Bolo to až po viac ako desiatich rokoch, kým neprepísali dejiny kníh, aby bol Konštantín dobrý chlapík. Je to falošná správa. Prepisujem správy, prepisujem, históriu, ktorá z dobrého chlapca robí zlého chlapca a zo zlého chlapca dobrého chlapca. Takže, viete, v tejto časovej línii mali zvíťaziť, čo sa nestalo. Úmyselne vytiahli knihu Sáry, ktorá je v tých sedemsto sedemdesiatich siedmich knihách, ktoré sú vo vatikánskom dóme. Je to pätnásťsto míľ. Ale prvých päťdesiat míľ nie je nič iné ako knihy, stovky a stovky chýbajúcich biblických kníh do toho patria. A tak chcú, aby sme verili v ich príbeh, aby nás mohli naďalej likvidovať a zatvárať a robiť tieto mandáty a všetky tieto veci. A my sa musíme spoločne postaviť a nedovoliť to. A ako ste mi predtým hovorili, musíme si navzájom kryť chrbát. Ak budeme na seba útočiť, potom môžeme rovno hodiť uterák do ringu, pretože oni nás vycvičili, aby sme sa rozdeľovali, oni to ani nemusia robiť. Majú ovce, ktoré útočia na ovce, a nepotrebujú ani psa. Takže to je to, čo musíme všetci urobiť, bojovať proti cabale a nie proti sebe navzájom. Ak vám niekto krivdí, alebo zraní vás, nechajte to tak a nebehajte so srdcom na rukáve. Viete, ak vám niekto ublížil, zabudnite naňho a modlite sa zaňho ak chcete a pohnite sa ďalej, zvážte láskavosť a úctu. My sme tu preto, aby sme skoncovali so satanizmom a zachránili deti. Chcem povedať, že ide o deti, aby naše deti, naše vnúčatá mohli mať normálny život a neboli večnými otrokmi.

Nicholas: Samozrejme.

Gene: Chcú izolované komunity. Tie sú jednoducho uzavreté. Nemôžete ísť nikam. Nemôžete robiť nič. To je ich plán hry podľa Georgia Guidestones.

Nicholas: Takže sa chcem trochu vrátiť a chcem sa vrátiť k armáde, ktorú chce cabala vytvoriť prostredníctvom týchto vakcín. Predtým ako sa ponoríme do vakcín. Chcem sa ťa opýtať, akú armádu chcú vytvoriť? Aký druh správania chcú zdediť? Hovoríme o rabovaní, výtržnostiach, vyvolávaní chaosu, vojne, veľkej armáde vojen? Je to to, čo chcú?

Gene: V skutočnosti už majú armádu, armádu MK Ultra. Takže to, čo chcú urobiť, vax opäť aktivuje a posilní genetiku ľudstva. Mám niekoľko priateľov, ktorí sú väčšinou ľudia, ktorí sú veľmi milí, milujúci a dobrí ľudia, ale kvôli ich povahe a tomu, čo je v nich, a že sú tam nejaké rozdiely, musia byť k tomu vychovávaní, to nie je vrodené. Človek má jednoducho prirodzený súcit so životom a stvorením a miluje krásu Božieho stvorenia. Má vrodené poznanie, že existuje bytosť, ktorá všetko stvorila, jednoducho to cítime. Ak sa dostanete na vysoké úrovne 90, 80, 90 percent tejto genetiky? Oni to nemajú. Takže je pre nich oveľa ľahšie ísť za niečím satanským. Majú tendenciu zameriavať sa na slávu, peniaze, bohatstvo a moc. Je to jednoducho prirodzenosť genetiky, pretože to je to, čo chceli. A tak vakcína je vlastne pre cabalu spôsob ako sa dostať až tam, kde ich ultra armáda bude kontrolovať všetko a robiť všetky tieto rabovania a drancovania a ničenie. To je spôsob, akým vedú. Milujú vojnu. Hrajú na obe strany, aby na tom zarobili. Veci, s ktorými pracujú, sa v skutočnosti živia bolesťou, nešťastím a utrpením, ktoré na dôvažok vytvárajú. Takže tu máte aj túto skupinu s negatívnou mimozemskou agendou, ktorá je súčasťou tohto už tisíce a tisíce rokov a ktorá chce toto miesto vlastniť a využívať nás ako úrodu. Je tu adrenochróm a veci, ktoré potrebujú a živia sa nimi. A na vyšších úrovniach dokonca len negatívna energia. Takže sa tu vo vnútri deje veľa vecí. Nie je to také jednoduché, ako si väčšina ľudí myslí, ale je to naozaj jednoduché, keď sa naučíte ich plán hry a zistíte, kedy niečo nesedí. Napríklad ako, čo sa deje v Afganistane? Ovládli Kábul bez jediného výstrelu. Prišli a ľudia ich obchody znovu otvorili, to znamená, že obchody boli zatvorené. Keď sa pozriete na spravodajský kanál, píše sa tam, že obchody sa znovu otvorili, keď sa Taliban dostal k moci. Inými slovami, boli zatvorené. Boli zatvorené kvôli mandátu. A teraz sú obchody otvorené a mandát bol zrušený. Nemusíte nosiť masku. Nemusíte sa dať očkovať. Teda, to nie je cabala. A potom tam ide Pakistan. Prečo tam ide Pakistan? Pretože čo robil Taliban predtým: pestoval mak na opiáty pre veľké farmaceutické firmy a všetko ópium a všetky ostatné drogy, ktoré sa pašujú po celom svete. Prečo to bolo pre sprisahancov také dôležité, že sa teraz snažia, aby tam išiel ISIS a všetko to spálil?

Prvá vec, ktorú v Kábule Taliban urobil, bolo vyprázdnenie väznice plnej politických väzňov, vedeli, že tam príde ISIS, aby mali kam umiestniť ľudí. A tak uzavreli letisko a hranice. A teraz jednoducho prišli a podpálili budovy, zabili nejakých amerických vojakov, to je ISIS, neboli požiadaní. To je opäť ako neustále prepisovanie vecí ako fake news, ako hovorieval Trump, fake news. A tak sa zbavujú ISIS dávajú ich do väzníc, berú ich na vojenské súdy a zabíjajú ľudí. Dostanete sa do tej krajiny a rýchly rozsudok smrti. Teraz tam idú Pakistanci, pretože cabala nedostáva svoj obrovský opiátový obchod. Je iný ako ropa. To je to, čo západné farmaceutické firmy vyrábajú z opiátov a frakovaných destilátov z rafinácie ropy a zarábajú na tom. Pilulky, ktorých výroba ich stojí iba cent sa niekedy predávajú za štyristo či päťsto dolárov. Je to obrovský, masívny priemysel. Hovoríme o stovkách biliónov dolárov ročne. A teraz sú tieto polia spálené. Takže Mjanmarsko je preč, toto bola posledná veľká zásoba. Zlatý trojuholník sa tiež zatvoril. Prišli o hlavné oblasti, ktoré na Zemi vytvorili. Takže sa zúfalo snažia získať to späť. Teraz masívne nabiehajú do Pakistanu, aby sa pokúsili robiť pre nich, pretože Pakistan ovládajú ako loptu. A ako vyzerá Joe? Ja to teraz nazývam, lebo tam máte Kamalu a potom máte kývajúceho Joea a oni len žmurkajú a prikyvujú.

Nicholas: No, radšej by si mali zvyknúť, že sú zúfalí, pretože toto je pre nich koniec, teraz je koniec hry. Je to len otázka času.

2. časť

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Erik
Erik
2 years ago

moze mi prosim niekto vysvetlit toto?

“Tí, ktorí neakceptujú protokol = akceptácia Boha, pomáhajú cabale, sú súčasťou ich armády. Ľudia, ktorí to neurobia, sú tí, ktorí sú stojaca armáda za cabalou, je tam celá kopa ľudí.”

Vopred dakujem

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Erik
2 years ago

Ide o to, aby ľudia akceptovali božie zákony, svetlo atď. Tí, čo sa odmietajú zaradiť do toho pôsobenia sú z veľkej časti presný opak a súčasťou cabaly. + sú nejaké protokoly spolupráce, ale tie zahŕňajú v podstate tieto požiadavky a detaily, ktoré už gene povedať nepovedal

Jozef
Jozef
2 years ago

Kto to preboha prekladá ? Google ?? To je strašné. Uvádzajte aspoň originál zdroj.

matyas
matyas
Reply to  Jozef
2 years ago

Zdroj máš na konci 3. části, tady:

Nevím, ale mně se překlad zdá v pořádku, dokud tomu rozumím a není to ve svahilštině tak jsem spokojený 🙂

Erik
Erik
Reply to  matyas
2 years ago

On to pise este predtym ako bola uvedena 3 cast!
Ten zdroj mal byt podla mna uvedeny uz v prvej casti.

matyas
matyas
Reply to  Erik
2 years ago

Ano, eriku, to mi došlo 🙂

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Erik
2 years ago

Ako ten zdroj tam bol pri originál článku v celku. Pri delení sme sa nedohodli a ja súhlasím s tým, aby tam bol vždy aj ak je to na časti takže teraz tam budú. Gene Decode sa reálne robí dosť ťažko, pretože mu za jedno vypadáva mikrofón, za druhé skáče z dejovej línie do dejovej línie a je zložitá práca, aby to bolo ako tak pochopiteľne spísané. Musím si to dávať cez strojový preklad, aby som mohla počúvať a upraviť to schopnejšie. Ja tomu rozumiem, preto občas aj tým, že myslím v angličtine mi niekedy ujde, že to možno nie každý chápe a niekedy sa neviem dobre v slovenčine vyjadriť. Čo už. Preklad dávam preto, že sú to dobré info, aby mal prístup k tomu aj taký človek, čo nie je v angličtine super skvelý.