Gene Decode: Krásne veci sa dejú (pozitívne slová, ničenie DUMBS po celom svete, o zlate v týchto podzemiach a ďalšom…)

16/06/2021 | Správy, Update udalostí

Gene Decode je jedným z najlepších a najbrilantnejších pravdovravcov. Milujú ho MILIÓNY ľudí na celom svete. Vždy, keď od Gena niečo zverejním, dostanem 99 % žiarivých ohlasov. Existujú pretláčači, boti a démoni DS, ktorí ho nemôžu vystáť (ani Charlieho Warda či Juana O Savina,) ale ich dôvody sú jasné: Gene, Charlie a Juan sú nad terčom PRAVDY a veľmi účinne “RedPillujú” planétu. Majú MILIÓNY nasledovníkov a každým dňom priťahujú ďalších, pretože čoraz viac ľudí sa prebúdza a túži po PRAVDE. Potom sú tu MILIÓNY digitálnych vojakov, ktorí zverejňujú PRAVDU 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a my privádzame DS a MSM úplne do šialenstva. Doslova sa točia ako vývrtky. Je tak zábavné to sledovať.


Charlie Ward vo svojom videu v Klube zasvätených 6-9-21 overil, že City of London Corporation je od 8. júna 2021 kaput. Spojte to so správami, ktoré nám priniesol Gene Decode, a môžete vidieť, že aliancia Q-Team BK poráža DS démonické krvné línie.

💥 VÍŤAZSTVO 💥
H.R. 1 JE MŔTVY.
OČKOVACIE PASY SÚ MŔTVE.
MANDÁTY NA MASKY SÚ MŔTVE.
OVLÁDANIE SÚDU JE MŔTVE.
DC STAŤ SA ŠTÁTOM JE MŔTVE.
FAUCIHO DÔVERYHODNOSŤ JE MŔTVA.
DÔVERYHODNOSŤ MSM JE MŔTVA.
HOLLYWOOD JE MŔTVY.
VEĽKÁ FARMACEUTICKÁ SPOLOČNOSŤ JE ODHALENÁ.
DEMOKRATICKÁ STRANA SA ROZPADÁ.
BIDENOVA ADMINISTRATÍVA SA RÚTI Z ÚTESU.
VEĽKÝ RESET VISÍ NA VLÁSKU.
KRYSY A ZRADCOVIA SÚ ODHALENÍ A POŽIERAJÚ SA NAVZÁJOM ZAŽIVA.
NA VEREJNOSŤ SA DOSTÁVAJÚ NEZVRATNÉ DÔKAZY, ŽE ČÍNA V ROKU 2020 SPÁCHALA VIACERO VOJNOVÝCH ZLOČINOV PROTI SPOJENÝM ŠTÁTOM.
AUDITY IDÚ PLNOU PAROU VPRED
RODIČIA SÚ NAŠTVANÍ.
VLASTENCI ZAČÍNAJÚ KONAŤ
OSTATNÉ KRAJINY NASLEDUJÚ NÁŠ PRÍKLAD.
CELÝ SVET ROZBÍJA MATRIX.
VITAJTE VO VEĽKOM PREBUDENÍ 🌎

K uvedenému zhrnutiu by som dodala:

-Londýn, Buckinghamský palác, 13 pokrvných rodín, kráľovské rodiny, rothschildovci, rockefellerovci, kaput.

-Globálne D.U.M.B.S sú čistené od MILIÓNOV vzácnych detí, zhabaný googolplex (1010100) majetku, posvätné dokumenty, umenie, sklady adrenochrómu a potom sa vyhodia do vzduchu.

-Zvrhnutie vlád.

-Odstúpenie generálnych riaditeľov, záhadné úmrtia.

-Rozpúšťanie korporácií.

-Nemôžu uniknúť zo Zeme v neviditeľných lodiach, pretože vesmírne sily prezidenta Trumpa ich vo vzduchu zostreľujú.

-Neustále vojny s počasím, najmä v Číne. Tornáda, krupobitie, lejaky, záplavy.

-Tribunály sa končia. Začínajú sa súdne procesy v Haagu.

-Kvantový finančný systém funguje od augusta ’20 (ďakujem, Charlie Ward) a QFS a Starlink sa chystajú (sú?) uviesť do prevádzky.

-Audity strašia beštie z DS.

Potom sú tu vlajky. Vlajky “Trump vyhral” sa objavujú každý deň VŠADE!! Fenway Park, Citi Field, štadión Yankee, regaty lodí na Memorial Day, veľvyslanectvo Guatemaly, Veľká Británia atď.

Nemáte kam utiecť. Nemá sa kam skryť.


Juan O Savin: Zhlboka dýchajte, vyhráme, podporte prezidenta”

11:55 Juan O Savin: BTW, keď prezident predniesol svoje posolstvo po prelomení budovy hlavného mesta… a povedal všetkým, aby išli v pokoji domov… nepovedal, že ustupujem, je po všetkom… vzdávam sa, nedokážeme to… povedal len, aby išli všetci v pokoji domov…

12:17 Tá správa trvala 1 minútu a jednu sekundu… Existuje dôvod, prečo to robia… toto sú obe strany, ktoré medzi sebou komunikujú pomocou malých kódovaných správ a nestráca sa to v zákulisí…

12:33 11:11 je vojna… sme v digitálnej vojne… toto bola digitálna krádež… a teraz musia Američania komunikovať… nejde o to, aby niečo rozbili… ide len o to, aby povedali NIE, nebudeme stáť za krádežou… nebudeme to akceptovať… nedovolíme to…

13:38 Povedzme si fakty o Zahraničnom spolčovaní, Zahraničnom zasahovaní… tento dominový volebný podvod riadili a prevádzkovali tak Cudzinci, ako aj Domáci zradcovia pracujúci zo zahraničnej pôdy…

13:53 Rovnako ako spis… spomeňte si na spis, ktorý sa snažil odstrániť Trumpa na začiatku tohto prezidentstva ešte pred jeho zvolením počas volebného obdobia… tento spis bol vytvorený a podstrčený Amerike prostredníctvom zradcovských amerických občanov pracujúcich zo Zahraničnej pôdy v Londýne… v spolupráci so Zahraničnými agentmi [MI5 a 6] a americkými agentmi [CIA, FBI]…

14:24 [Stefan A.] Halper [americký vedec v oblasti zahraničnej politiky]… ten človek, ten génius, ktorý to celé vymyslel, aby išiel po Papadopoulosovi, pokúsil sa ho podviesť, odstrániť… to bol Halper, ktorý je neobvineným spolupáchateľom z Irán-Contra…Máme tu veľa hráčov… ktorí majú históriu v amerických tajných službách, ktoré sú v tom namočené… CIA je úplne zradná…Preto, keď sa vrátime ku Kennedymu a predtým… sám Truman povedal: “Keby som si bol uvedomil, že vytváram americké gestapo, NIKDY by som to nebol urobil”…

 1. 3. 46 Prezident Truman oficiálne schválil operáciu Paperclip, v rámci ktorej bolo 1 000 nemeckých vedcov vzatých do “dočasnej, obmedzenej vojenskej väzby”. Juan O Savin: Sám Truman ľutoval, že schválil vytvorenie CIA… nazval ju americkým gestapom…

Potom tu máme klauniádu G-7, ktorú Charlie Ward nazval “pantomímou”, keďže, myslím, každý z týchto ľudí bol zatknutý.

Títo takzvaní vodcovia sú najväčšia skupina idiotov akú som kedy videl.

6-12-21

Drahá Kanada 2.0 🇨🇦
Ad: Záložný kontakt na signál Číslo pre
@Canada1st

 1. 4911 pridajte si ho do kontaktov.
  Toto je len pre Kanadu.
  VEĽMI DÔLEŽITÉ:
  Toto číslo sa bude používať len pri vypnutí internetu a starých satelitov.
  Z tohto čísla budeme posielať textové správy, aby sme všetkých informovali.
  AK nemáte mobilné telefónne číslo, môžete sa zaregistrovať zdarma na adrese “TextNow”.
  Potom sa pomocou tohto čísla zaregistrujte na Signal.
  NEEXISTUJE ABSOLÚTNE ŽIADNY DÔVOD NA PANIKU. JEDNODUCHO PRECHÁDZAME NA NOVÝ SYSTÉM.
  Uistite sa, prosím, že máte dostatok potravín aspoň na 15 až 30 dní.
  Ale nekaziace sa potraviny (len pre prípad, že by systémy vašich miestnych obchodov s potravinami išli na dračku). Taktiež sa prosím uistite, že máte spôsob, ako si uvariť jedlo bez použitia elektriny na 24 až 48 hodín (pre prípad, že by ste sa pripravili na dlhšie, až na 10 dní).
  Mier a blahobyt alebo záhuba.
  Ďakujeme, Romana Didulo, hlava štátu a vrchný veliteľ

V mojom poslednom Novom bulletine som vás upozornila, že ak ste pociťovali rôzne fyzické pocity, ako napríklad zvonenie v ušiach, bolesti hlavy, tráviace problémy, nechutenstvo, chuť na cukor a/alebo sacharidy, problémy so spánkom, vyčerpanosť, napätie atď. je to preto, že svetelný faktor na Zemi, vo vás a v Slnečnej sústave stúpa a stúpa a stúpa, ako meria na grafe Schumannovej rezonancie.

Aklimatizujeme sa na Vyššie svetlo. Všetko sa pripravuje na skok do 5D+++ a zanecháva démonov DS a všetko, čo zostalo z ich nechutného matrixu, ďaleko za sebou. výbuchy EM-bieleho svetla medzi 40hz až 100hz sú frekvenciou 5D+++.

Neustále sa modlíme a ďakujeme Q-Tímu, nášmu Božskému vodcovi, prezidentovi Trumpovi, celej anjelskej aliancii Bielych klobúkov, pravdovravcom, digitálnym vojakom a najmä úžasným globálnym armádam, ktoré sú v prvej línii tohto boja s démonmi DS. Boh žehnaj každú z vás, odvážnych duší. Nech sa vám darí.

Ďakujeme vám za záchranu Zeme, ľudstva, Galaxie a Slnečnej sústavy. Budete naveky ctení za to, že ste čelili tej najodpornejšej zvratkovej diabolskej armáde všetkých čias a v mene Boha ste vyhrali túto najväčšiu bitku vo Stvorení. Víťazstvo Svetlu!


Gene Decode #41 o Číne, Holandsku, Austrálii, Európe

18:08 cirstenw: V PORIADKU. Pozrite sa dobre na túto tvár… [Bidan]… Vydáva sa za prezidenta? Bude na budúci týždeň prvým veľkým zatknutím, ktoré šokuje svet?

18:22 cirstenw: A potom príde výpadok… audity ukážu, že Bidan v skutočnosti nebol víťazom… dúfajme, že niekedy na budúci týždeň…

29:00 Gene Decode:  Donald J. Trump bude 19. prezident republiky a bude to krásne.

29:30 V Číne chodia od domu k domu, od dverí k dverám, od D.U.M.B. po D.U.M.B. a likvidujú ČKS. Si Ťin-pching spolupracuje s Putinom a Alianciou pri odstraňovaní sprisahancov.

29:53 cirstenw: Samozrejme som počul, že sú tam aj iné jednotky, ktoré pomáhajú. Počul som, že sú tam americké, ruské, austrálske, kanadské, anglické a kórejské jednotky.

30:04 Gene Decode: Všetko je to koordinované celosvetové úsilie. Vrtuľníky v Nemecku, teraz sú aj v Maďarsku, ako som ukázal minulý týždeň s vrtuľníkmi. V Maďarsku majú obrovskú operáciu. Pripravujú sa na jednu v Austrálii. Castra juniora už nahradili pôvodnou Američankou, Číňankou a ázijskou Kanaďankou, ktorá tam riadi republiku, kým nebudú mať referendum a nové hlasovanie o prezidentovi, takže to bude hneď, ako sa sem vráti Donald J. Trump… Romana Didulo, kanadská hlava štátu, je legitímna. Je to dočasný vyčkávací manéver Aliancie, kým sa im nepodarí dostať Trumpa a kým v Kanade nezavedú ústavnú republiku.

31:29 Didulo v skutočnosti upratuje a robí tribunály a to všetko sa deje dovtedy, kým sa nedokážu zjednotiť a kým si ľudia neodhlasujú ústavu a nezvolia nového prezidenta Kanady.

31:42 A potom sa každá provincia bude musieť rozhodnúť vo svojich vlastných referendách, či chce byť toho súčasťou alebo nie. Bude to musieť byť na základe hlasovania ľudí, ktoré sa bude skutočne rešpektovať, čo je to isté ako situácia tu s DJT.

31:57 Prechádzajú štát po štáte, okres Maricopa, Pensylvánia, Michigan, Georgia, Texas, veľa okresov a štátov robí to isté a pripravujú veci. Takže sa toho deje veľa…

32:12 V Číne, v meste Wuhan, pokračujú MASÍVNE poveternostné vojny. Tornáda, krupobitie, to pokračuje. Už ani nevidno priehradu Tri rokliny. Keď si dáte Google Earth, je to stará fotka tej rovnej…

32:43 Skutočné Tri rokliny sa rúcajú. Je tam ten ostrov, ktorý vyrastá z jej boku, všetka tá hlina sa vytláča von a je tam veľký obrovský ostrov hliny, ktorá vychádza z boku priehrady Tri rokliny… odpadky a trosky zo všetkých priehrad, ktoré sa pretrhli proti prúdu. To prebieha.

33:23 Minule sme hovorili o všetkých D.U.M.B.S., ktoré čistia…

_____________________

33:18 Gene Decode: Teraz sa chystajú do Dali [Čína], kde sa toho deje veľmi veľa. Provincia Yunnan… Hunan…

Biele bodky sú D.U.M.B.S v Hunan, Gene ukazuje na vodné cesty a pravidelné cesty, ktoré skrývajú hluk maglevu.

34:48 Gene: Tiež sú tam veci v Rusku, ktoré tiež odstraňujú… Tiež Amsterdam, Maroko, Grécko…

34:23 QFS je v prevádzke, pripravujú sa na to, že to tiež uvedú do prevádzky.

34:39 Ukázalo sa, že zlato v D.U.M.B. idú ďalej do Vatikánskeho D.U.M.B. smerom k Jeruzalemu a našli VIAC zlata v 1500 míľach Vatikánskych D.U.M.B. Nie je to 34,7 KVINTILIÓNU… to je to, čo už odstránili…

34:55 Teraz sa dostali do ďalšej časti… Ten D.U.M.B. ide z Ríma, Vatikánu, cez Albánsko, dole cez Grécko až do Jeruzalema. Teraz, keď sa dostali do tejto oblasti, tu… čierny ukazovateľ, našli ďalšie zlato…

[Ospravedlňujeme sa za kvalitu mapy, ale je to z počítača Gene, ktorý je zaznamenaný na počítači cirstenw a potom môj.]

36:13 Dekódovanie génov: To je stále vatikánsky D.U.M.B., ale našli toho viac… takže teraz hovoria v septilióny… prečo jednoducho nepovieme Googolplex? Akoby sme dostávali čísla, ktorým ani nerozumiem…


Poznámka Kat: Charlie Ward nedávno povedal: “Na Zemi je toľko hojnosti, že je to ohromujúce.
V nepochopiteľných číslach. Všetko bude znovu vrátené nám, ľuďom”, ktorým bolo ukradnuté a ktorí ho v prvom rade vytvorili.

Asi pred šiestimi rokmi ma jeden láskavý čitateľ na IDC naučil slovo “Googolplex”. Odvtedy ho používam. Predtým, ako som sa naučila Googolplex, som hovorila “nekonečný”. Googolplex a Infinite sú zameniteľné. Ide o to, že na Zemi je toľko bohatstva, že sa to nedá vypočítať.

V Božom pláne NIKDY nebol nedostatok pre jeho deti. To boli démoni DS.

Bod, ktorý si treba zapamätať: Ako Multidimenzionálne Božské Bytosti Večného Svetla môžeme VYTVORIŤ VŠETKO, čo chceme alebo potrebujeme. Démoni, ktorí sú nižšími dimenzionálnymi diablíkmi a uctievačmi diabla, NEMÔŽU VYTVORIŤ NIČ. Potrebujú Božie veci. Ľudstvo JE Božia vec, a preto nás zotročili. Aby sme pre nich Tvorili.

Démoni nás okrádali, žili z nás, jedli nás, pili našu krv, nútili nás bojovať medzi sebou, premenili nás na barbarov a zabijakov a nútili nás umierať a znovu a znovu sa rodiť, aby sa mohli živiť našou energiou.

Boh tvorí. Diabol dokáže iba replikovať alebo ničiť.

Viem, že ľuďom je nepríjemné predstaviť si MASÍVNE bohatstvo, ale my sme NEKONEČNÉ BYTOSTI. V určitom bode sa bohatstvo stáva nepodstatným. Ak môžete STVORIŤ čokoľvek, čo chcete, potom sa niekoľko kusov peňažného papiera stáva zbytočným. K tomu smerujeme.

Prechodom do 5D+++ sú peniaze a technika. Tieto nástroje však vnímam ako prechodné liečivé nástroje, ktoré nám pomôžu dostať sa z tej strašnej temnoty, v ktorej sme boli uväznení bohvie ako dlho. Nakoniec na množstve zlata alebo peňazí nebude záležať. Každý bude mať všetko, čo kedy mohol potrebovať alebo chcieť. TAKÝ je Boží plán. Vždy bol, imo.


36:24 Gene Decode: Kto by povedal, že je tam toľko zlata?? Toto je zlato Aliancie.

36:35 cirstenw: A komu to zlato pripadne? Nám? Amerike? Alebo kam ide?

36:40 Gene Decode: Zlato: Ide do celého sveta, pretože majú dôkladné záznamy. Pri KAŽDOM D.U.M.B., v ktorom nájdu veci, nájdu precízne záznamy o tom, odkiaľ zlato v tom D.U.M.B. pochádza. Táto časť teraz pochádza zo Singapuru, Thajska a Filipín. Zlato, ktoré teraz nachádza vo vatikánskej D.U.M.B., je zlato z iných ázijských krajín ako z Číny, ktoré bolo odobraté už dávno. Odvezené do Vatikánu… Repatriujú ho do tých krajín, ktorým bolo ukradnuté. Vypratávanie množstva vecí v Afrike. Etiópia. Rwanda. Namíbia. Mozambik.
Tiež do Južnej Afriky. To je srdce zla. Najviac detí vo všetkých D.U.M.B. je tu v J. Afrike. Keď sa dostanú k tomu, aby to vyčistili, bude to úplne mimo tabuľky. 38:15 Pokračujú v čistení vecí, ktoré vidíme v USA.

Ak sa nachádzate v blízkosti týchto oblastí/Operácie pokračujúce v podzemí , ničenie tunelov tunnels v Indianapolise, Boys Town
Očakávajte následné otrasy
Alebo požiar/čudný dym/
V lese očakávajte
Záplavy v blízkosti Boys Town D.U.M.B
ČOSKORO BUDETE POČUŤ O VŠETKÝCH TÝCHTO PODZEMNÝCH TUNELOCH
po_udalostiach

38:16 Gene Decode: Stredná Amerika, množstvo D.U.M.B.S., ktoré sa čistí a odstraňuje. [Biele bodky na mape sú zemetrasenia D.U.M.B.]

38:20 Gene Decode: Deje sa veľa vecí. Je to naozaj krásne. Kanadu vedie nový človek…Válka s počasím je obrovská… neviem, na ako dlho… je mi záhadou, že Tri rokliny tam vôbec ešte sú… s tým veľkým obrovským bahnom, ktoré vychádza z boku…A ľudia na celom svete sa BUDIA… ľudia v Anglicku? Pozrite sa na to. Ľudia sa prebúdzajú a vidia cabalu…

40:43 Gene Decode: V Austrálii sa pokúsili vyradiť vesmírny majetok… pracujú v Austrálii, vyradili tam veľa vecí… sú to všetko dobré správy…Toto je provincia Severné Holandsko…

42:56 Gene Decode: Máš všetky tie hrádze a iné veci, ale celé to miesto je vlastne obrovská D.U.M.B…. vytvorili veľa vecí na odčerpávanie vody, ale v skutočnosti máš všade tunely…Hlavou merovejovskej línie, cabaly na Zemi je rodina Oranžských, čo je Holandsko… čierna šľachtická línia… to všetko bolo vyčistené…Majú všetky tieto opevnené mestá…

44:32 Gene Decode: Mali sme človeka, ktorý hovoril v Blessed 2 o satanskom týraní, do ktorého bol donútený v týchto opevnených mestách … je jediným žijúcim preživším … musel opustiť Holandsko … majú všetky tieto opevnené mestá a hradby, ktoré predstavujú korunu … DS šľachta … Holandsko NIE JE Holandsko …

46:09 Áno, čistia ich. Haag … toľko detí, že to nebolo v plánoch … všetko múzeum, nemocnice, väznice, psychiatrické ústavy … múzeum podmorských zariadení, veľmi veľké satanské … je veľa toho, čo sa tam deje … proste to ide stále a stále dokola …A všetky tieto staré miesta, ktoré vyzerajú ako opustené?

47:21 Gene Decode: Majú tieto frekvencie, ktoré to menia, je to hmatový hologram … podľa toho vyzerajú … takže ak nemáte zadané frekvencie, vyzerá to ako pevná skala … ale potom sa im frekvencia prispôsobí a doslova to môžete prejsť … tak bizarné … takže majú tieto vchody stále dokola … majú tieto staré zariadenia, ktoré sa zdajú byť opustené, ale používajú ich na rituálne zneužívanie a na všetky tieto veci … a obchodujú s nimi a všetko z toho…Rotterdamský prístav … kam smeroval Evergiven … plne automatizovaný … D.U.M.B.S. všade … jedným smerom dnu, jedným smerom von … lode sú vyložené v úplnej automatizácii? Čo vykladáte? Čistia to. Teraz sa toho deje toľko, je to neuveriteľné.

50:00 Majú 150 Osprey a Blackhawks … Sú to americké Blackhawks …

50:40 Gene Decode: Aj v Maďarsku už existuje veľký operačný systém, takže to pokračuje, to je teraz tiež iná vec …
50:45 cirstenw: Počuli ste, čo urobia s klonom DJT?
50:55 Gene Decode: Áno, pokúsia sa … nestane sa to …

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

jaroslav
jaroslav
2 years ago

Dakujem, jaroslav