Bol tajný okultný vládca Zeme zlikvidovaný v rámci likvidácie globálneho Deep State?

24/09/2021 | Q/Trump/Aliancia

15. januára 2021 viaceré spravodajské portály oznámili, že barón Benjamin de Rothschild nečakane zomrel na infarkt vo veku 57 rokov vo svojom švajčiarskom dome. Podľa autora bestsellerov Davida Wilcocka bol Rothschild svetovým “Pindarom” – tajným okultným vládcom našej planéty, ktorý podával správy priamo mimozemským vládcom.

Wilcockovo tvrdenie je obzvlášť zaujímavé preto, že podľa neho len deň predtým minister zahraničných vecí USA Mike Pompeo prostredníctvom svojho účtu na Twitteri vydal kódovanú správu, v ktorej povolil záverečnú fázu tajnej vojenskej operácie na likvidáciu Deep State na celej planéte. Wilcockove tvrdenia vyvolávajú zaujímavé otázky o Rothschildovej smrti, jeho možnej úlohe pozemského Pindara a tajnej likvidácii globálneho Deep State pod vedením USA.

O Rothschildovej smrti prvýkrát informovala webová stránka spoločnosti Edmond De Rothschild a podrobnosti o ňom poskytla spravodajská agentúra Bloomberg:

De Rothschild stál na čele skupiny, ktorú vytvoril jeho otec, od roku 1997 a po stiahnutí z burzy pracoval na zjednodušení jej štruktúry. Ku koncu roka 2019 mala skupina podľa svojej webovej stránky aktíva v hodnote 173 miliárd frankov (194 miliárd USD) a pôsobila v 15 krajinách.

Vo svojej online prezentácii Wilcock diskutoval o zatýkaniach, ktoré sa uskutočňujú po celom svete a týkajú sa ľudí zapojených do pokusu o prevrat proti prezidentovi Spojených štátov. Túto operáciu na zadržanie potom spojil so záhadnou smrťou de Rothschilda, ktorý bol Pindarom alebo vodcom celosvetovo organizovaného pokusu o prevrat:

Pindar je vlastne meno vodcu tejto skupiny, o ktorej sme tak dlho hovorili. Je to meno, ktoré odkazuje na Draka a mužského člena Draka, to je meno vodcu. Takže Pindar je v podstate muž číslo jeden. A tento chlapík číslo jeden len tak mimochodom záhadne zomrel 15. januára. Takže to je presvedčivé, keďže je to veľmi mladý vek a prinajmenšom podozrivý čas.

Aby sme pomohli pochopiť úlohu Pindara vo vzťahu k mužským dedičom rodiny Rothschildovcov, stojí za to pripomenúť, čo povedal doktor Bill Deagle, bývalý lekár amerického letectva, o záhadnom stretnutí, ktoré mal v roku 1992 s popredným členom rodiny Rothschildovcov, barónom Guyom de Rothschildom. V rozhovore pre projekt Camelot Deagle povedal:

Prebudil som sa uprostred noci, vstal som a sadol si. A mal som rozsvietené všetky svetlá, pretože som musel chodiť pravidelne na toaletu alebo tak. Mal som rozsvietené všetky svetlá. A tento chlapík stál predo mnou v takzvanom smokingu v hodnote 5 000 dolárov, žiadne sivé vlasy na hlave, v stredných 50. rokov, štíhly a utiahnutý.

Povedal som: Ako si sa sem dostal?

A on povedal: Je úžasné ťa vidieť, môj synu.

Povedal som: Nie si môj otec.

A pozrel som na tohto chlapíka a vyzeral ako francúzska šľachta. A ja som povedal: Kto si?

Hovorí: Som barón Guy de Rothschild, Pindar.

A v mysli som mal to, čo nazývam šekom alebo nejakým škrípaním. A vedel som to hneď, pretože mám tento dar. Bez toho, aby som šiel do dlhej diskusie, som to okamžite vedel.

Povedal som: Viem, kto si. Si predstaviteľom luciferiánskej sily, ktorá ovláda Zem.

Hovorí: Áno, som generálnym riaditeľom Zem a.s. (rodina Rothschildovcov vlastní patent na planétu Zem) a som mužom, ktorý slúži ako 13. predsedník Druidickej rady. Chcem, aby si bol mojím záskokom, a keď prekročím hranice, chcem, aby si sa vrátil k mojej práci.

A ja som povedal: Nie, nebudem to robiť.

Povedal: „Poznáme vaše krvné línie; poznáme vašu genetiku; vieme o tebe všetko a si pre mňa perfektnou náhradou.

A ja som povedal: Nie!

Na tejto výmene názorov je mimoriadne zaujímavé Rothschildovo tvrdenie, že je “Pindar” a “generálny riaditeľ spoločnosti Earth, Inc” (Zem a.s.). Tieto vyhlásenia naznačujú, že len riadi Zem v mene iných, ale koho?

Odpoveď môžeme hľadať v informáciách o Pindarovi, ktoré poskytol britský výskumník David Icke. Icke písal o Pindarovi v knihe The Biggest Secret (Najväčšie tajomstvo) po rozhovore s bývalou účastníčkou satanistických okultných obradov Arizonou Wilderovou. Icke napísal:

Arizona hovorí, že Pindar, podobne ako všetci reptiliáni, keď menia svoju podobu, má veľmi silné hypnotické oči (“zlé oko” z legendy) a pri obetiach je tvár obetí v okamihu smrti otočená k Pindarovi, aby prostredníctvom tohto magnetického procesu “zlého oka” ukradol dušu alebo energiu človeka…. Pindar sa zúčastňuje na hlavných satanistických obradoch v Európe a potom odlieta do Kalifornie na tamojšie rituály.

Ickeho zmienka o reptiliánskych mimozemšťanoch priamo súvisí s vysokopostaveným členom rodiny Rothschildovcov, ktorý je pravidelne vyberaný za generálneho riaditeľa spoločnosti Earth Inc, ktorá je zasa podľa viacerých zasvätených osôb ovládaná reptiliánskym impériom, ktoré sa rozprestiera na nespočetných ďalších planétach.

Baron Guy de Rothschild zomrel v roku 2007 vo veku 98 rokov. Ak Deagleovi v roku 1992 povedali pravdu o tom, že Rothschild plánuje odísť do dôchodku ako Pindar, znamená to, že kedykoľvek v období medzi rokmi 1992 a 2007 ho nahradil iný mužský dedič rodiny Rothschildovcov.

Benjamin Rothschild sa stal šéfom spoločnosti Edmund de Rothschild v roku 1997. Ako šéf jednej z hlavných bankových a investičných skupín Rothschildovcov je veľmi pravdepodobné, že Benjamin vystriedal Guya vo funkcii Pindara, ako tvrdí Wilcock.

Práve tu sa ďalšie Wilcockovo tvrdenie stáva vysoko relevantným pre súčasné politické udalosti. Tvrdí, že našiel riešenie kódovanej správy záhadnej vojenskej spravodajskej skupiny Q, ktorá bola podrobená bezprecedentnej globálnej cenzúrnej kampani.

V správe zo 4. júna 2020 Q odhalil postupnosť šiestich udalostí označených číslami RED1 až RED6, ktoré odkazujú na udalosti spojené s rôznymi fázami tajnej globálnej vojenskej operácie na odstránenie hlbokého štátu.

Prvá udalosť RED1 sa stala 8. januára, keď bol natrvalo pozastavený účet prezidenta Trumpa na Twitteri. Wilcock poskytol vierohodné vysvetlenie postupnosti udalostí RED2-5, ktoré nastali pozastavením tisícov alternatívnych sociálnych médií, presunom vojenského personálu do Washingtonu a hlavných miest štátov atď.

Pokiaľ ide o poslednú udalosť v sekvencii, RED6, Wilcock mal fascinujúce riešenie. Podľa neho išlo o kódovanú správu ministra Mikea Pompea prostredníctvom fotografie šiestich fliaš červeného vína, ktorú zobrazil 14. januára na Twitteri.

Ak má Wilcock pravdu, potom bol Pompeov tweet zakódovaným povolením RED6 na začatie záverečnej fázy globálnej tajnej likvidácie Deep State.

Hneď na druhý deň bol barón Benjamin Rothschild mŕtvy. Bola to len náhoda, alebo bol vysokopostavenou obeťou práve prebiehajúcej globálnej tajnej likvidácie Deep State, ako predpokladá Wilcock?

© Michael E. Salla, Ph.D.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

no super, vdaka

mam otazku teda 2:

1. kto je SK under-pindar, alebo podpindosnik (v reci pjakinovskej):

HASCAK?, KISKA? LIPSTEIN? MATOVIC?

2. aku fotku mam zverejnit, aby uz konecne aj tu, (nariklad vysli Sitniansky Rytieri)

fotku 6 flias bosackej slivovice, alebo 6 flias burciaku, alebo 6 flias zincice ?
alebo odfotim rovno 6 demizonov, nech to ma rychlejsi spad?

Monika
Monika
Reply to  rudo
2 years ago

Toto ma pobavilo. Mozno spravit foto v palenici.. Igor je maly pan, tam bude asi niekto iny, vacsi v pozadi.

Jana
Jana
Reply to  rudo
2 years ago

To by jsi musel pokračovat v číselné řadě, tedy 7. A pochybuji,že nějaký Q bude řešit nějakého podpindara, když po úmrtí starého pindara je tu nový pindar. A možná ten starý jen změnil fyzickou schranku do mladšího těla. Je k smíchu sekat hlavy drakovi, kterému za každou useklou vyrostou dvě nové. Asi jako poprava Obamy, který žije a pořádá večírky. Nebo x krát popravena Makrela, která neustále o sobě dává vědět v přímých přenosech v TV. Nevěř každé pohádce….

rudo
rudo
Reply to  Jana
2 years ago

uz som viackrat podrobne vysvetloval, co tito zlocinci dokazu hned po poprave ako preskicia do noveho tela – klona, preto sa najprv likviduju zakaldne a labaky s tymi klonmi aby nemali kam preskocit
potom je to uz na inej urovni ako odchytia tu ich sataniu dusu a co s nou

tazke popravy v minulosti nemali velky vyznam, akurat ich to donutilo omladnut

a v kontexte SK, myslime si ze MATOVIC LIPSIC KISKA atd maju tiez niekde v pivniciach svoje klony pripravene na pouzitie v pripade popravy ?

rudo
rudo
2 years ago

tak ak je toto pravda, za vrchneho SK pindara sa vydava BUDAJ

https://vk.com/public199284310?z=photo-205669967_457240439%2Fwall-199284310_54373

su to 2 stranky – preklik sipkou