Časová os veľkého prebudenia

02/01/2022 | Správy

Keď som pred rokom písal článok o Vianociach, netušil som, že veľké odhalenie bude o rok odložené. Nemyslím si, že by to niekto vedel, okrem niekoľkých vyššie postavených. Do poslednej chvíle som dúfal, že sa nespustí injekčný armagedon a že to niekto ešte stihne zastaviť. Napriek tomu sa to stalo a myslím, že teraz už všetci vieme prečo. Napriek tomu si neodpustím to stručne rekapitulovať:

Muselo sa to stať, pretože cieľom bolo dosiahnuť všetkými prostriedkami najmasovejšie a najrýchlejšie prebudenie ľudstva v celej histórii.

Nič iné. Kvantový počítač po amerických voľbách v roku 2020 vyhodnotil, že v prípade predčasného odhalenia by boli ľudské straty nepredstaviteľne vysoké a prakticky by už nebolo koho zachrániť. Väčšina ľudstva, ktorá nemala ani potuchy o tom, v akom zvrátenom svete žije, by pravdu oznámenú vo forme EBS (núdzového vysielania) vnímala ako fašistický prevrat prezidenta Trumpa a postavila by sa proti nemu. To by zamiešalo frontové línie tretej svetovej vojny a ľudia by sa vo svojej hlúposti postavili na stranu vlastného nepriateľa. Chaos, ktorý by nastal, by bol taký obrovský, že by mal nepochybne celoplanetárne následky. No len si skúste predstaviť, že by sa najmenej 6 miliárd ľudí zrazu zmietalo v negatívnych emóciách, oscilovalo medzi agresiou a depresiou, a ešte by začali bojovať proti vlastným osloboditeľom a spasiteľom! Počítač to vtedy správne vyhodnotil ako najhoršie možné riešenie s najvyšším rizikom nielen pre ľudí, ale aj pre celú planétu a stabilitu našej slnečnej sústavy. Áno, mohlo to byť také vážne. Časová os sa teda zmenila a Aliancia pokračovala podľa plánu, ale všetko v prísnom utajení.

Nikto z pôvodných mocenských hráčov DS nemohol zostať na kľúčových pozíciách, takže väčšina politikov bola už dávno popravená a na ich miesta boli dosadení maskovaní herci alebo klony, ktorí mali pokračovať v podobnej hre ako ich originály, s tým rozdielom, že scenár písala Aliancia. Prečo? Aby to vyzeralo polorealisticky, ale aby mal každý možnosť zistiť, či je mozog alebo bezmozog. Hra bola realistická, ale taká očividná, afektovaná a umelo nakrútená, že si to museli všimnúť aj mŕtvi. Predovšetkým nezabudnite, že nič nebolo a nie je povinné. Na príklade Českej republiky môžeme ukázať, že žiadna z vyhlášok nariaďujúcich nezmysly od rúšok, cez testy a iné opatrenia až po očkovanie nemá oporu v zákone, a preto sú tieto vyhlášky nevymáhateľné. Väčšina národa dodržiava predpisy, ktoré vôbec nemusí dodržiavať! Nič z toho nie je povinné ani zákonné, a dokonca je trestné vynucovať tieto pravidlá na niekom inom. Všetky nariadenia sú len štekot psa za veľmi vysokým plotom, na ktorom sa normálny človek môže len zasmiať a ísť ďalej. Peklo sa rozpúta, keď si aktívny hlupák dovolí požadovať to od ostatných. Bohužiaľ, je ich okolo nás obrovské množstvo.

Koniec koncov, toto všetko je jasný dôkaz, že Aliancia je vo vedení, pretože ak by DS bol vo vedení, urýchlil by potrebné zákony všetkými prostriedkami a nedali by sa tak ľahko ojebať.

Opäť sa to muselo urobiť tak, ako sa to urobilo, aj s obrovskými ľudskými stratami, pretože to nešlo inak. V opačnom prípade by sa cieľ prebudiť ľudí nedosiahol. Nikto by tomu neveril, keby sa to nestalo. Ani ja by som tomu neveril a stále hovorím, že nemám vysokú mienku o inteligencii ľudstva ako celku. Keby niekto pred rokom začal tvrdiť, že ľudia sú tak strašne hlúpi, že si nielen raz pichnú túto blbosť, ale že sa dajú veľmi ľahko presvedčiť o nutnosti nekonečnej série bodiek, kým nevytiahnu brko, bol by považovaný za neľudsky negatívne zmýšľajúceho človeka. Všetky argumenty by boli nepochybne podobné: “Nikto predsa nemôže byť taký hlúpy, aby naletel na tento podvod!”, “Nechať ľudí, aby sa opakovane pichali, nebude fungovať!” atď. Potvrdzuje to aj často opakovaný výrok prezidenta Trumpa: “Nemôžete ľuďom povedať, musíte im ukázať!” Položme si teda otázku, kto z nás by pred rokom dokázal správne odhadnúť, koľkým ľuďom by bola do tela úplne dobrovoľne vstreknutá tá najšialenejšia biologická zbraň, aká kedy uzrela svetlo sveta? Dovolím si tvrdiť, že okrem úchylov z DS nikto. Preto sa to muselo stať, aby sme na vlastné oči videli spúšť, aby sme pochopili, s kým sme žili v jednej domácnosti, kto sú naši rodičia, kto je náš priateľ a kto náš nepriateľ. Bolo dovolené dospieť do bodu, keď sa každý musel nejako prejaviť. Každý sa dostal do situácie, v ktorej nemohol zostať neutrálny. Bolo to desivé, ale geniálne!

Rok 2021 pravdepodobne spôsobil vo väčšine ľudí väčší prevrat v myslení, než aký nastal za celý ich doterajší život dohromady. Napriek tomu sa stalo dosť vecí na to, aby sa každý musel rozhodnúť, na ktorú stranu sa postaví. Zlo – Dobro. Všimol som si, že tých, ktorých postoje boli vždy železné až skalopevné, sotva ovplyvnil nejaký veľký tlak. Chodili, kam chceli, bez náhubku, nikto ich nežiadal, aby robili testy alebo iné nezmysly, jednoducho žili, akoby sa ich to netýkalo. Som si istý, že situácia týchto ľudí sa začala nastavovať už pred rokmi, keď museli odísť zo zamestnania a postaviť sa na vlastné nohy, a možno ani vtedy netušili, prečo sa im to stalo. Zistili to až tento rok, keď sa práve vďaka vlastnému podnikaniu mohli ľahko vyhnúť akémukoľvek vydieraniu zo strany vlády, byť sami sebe šéfmi a prekonať celú túto blamáž bez jediného zakolísania.

Na druhej strane tí, ktorých presvedčenie nebolo jasné, si museli prejsť peklom a museli sa rozhodnúť, či dokážu bojovať za svoju slobodu a brániť ju, alebo či si lacno zastrelia život kvôli pohodliu a hlavne kvôli tomu, aby mali pokoj. Mimochodom, vedeli ste, že výrok: “Už chcem mať pokoj!” je najrýchlejšia cesta na cintorín? Áno, touto vetou sa začínajú procesy na splnenie vašich želaní akýmkoľvek možným spôsobom.

Len v decembri sa toho udialo toľko, že jeden článok by nestačil. Napriek tomu niektorí ľudia nechcú dosť a chcú VÝNIMOČNOSŤ! Výber najdôležitejších udalostí: Najvyšší súd USA potvrdil, že spoločnosť U.S.A. Inc. oficiálne prestala existovať 15. decembra 2021. Nemecko je kompletne pod správou vojsk S.H.A.E.F., E.U. sa už nejaký čas intenzívne demontuje pomocou demolačnej gule a u nás a na Slovensku dokonca prebieha predvianočná očista. Celá Európa je vojensky obsadená a čaká len na rozkaz. Putin získava späť bývalé zväzové republiky a spolu s prezidentom Si pripravuje nové dohody o hospodárskom a finančnom priateľstve. Akciové trhy sa rúcajú jeden po druhom a pred niekoľkými dňami sa celý Deep State oficiálne vzdal Aliancii v Antarktíde. A práve o to išlo v roku 2021. V tejto chvíli je vraj množstvo prebudených ľudí na planéte dostatočné na to, aby sa zabránilo neželaným kataklizmám. Všetko je pripravené na záverečné titulky a nekonečný potlesk v stoji.

Tým, ktorí boli dobodaní, ktorí prišli neskoro, ale predsa len sa spamätali, by som chcel popriať, aby sa nevzdávali predčasne a pracovali na odčinení svojho zločinu, ktorý nespáchali len na sebe, ale zasiahol aj všetko a všetkých okolo nich. Mali by začať hlboko ľutovať svoj čin a zamyslieť sa nad príčinami, ktoré ich priviedli k takému zúfalstvu. Zatiaľ nie je isté, či sa v budúcnosti objaví nejaká technológia, ktorá by ich mohla aspoň čiastočne napraviť, ale v každom prípade by mali začať uvažovať o svojom živote inak ako doteraz.

Chcel by som zablahoželať všetkým ostatným, ktorí prešli mínovým poľom posledných takmer dvoch rokov bez ujmy, pretože prežili najväčšiu psychologickú operáciu v dejinách ľudstva, ktorú temná strana pripravovala celé desaťročia. Tento diabolský plán uskutočnili tí najlepší z najlepších s obrovským úsilím, časom a s využitím všetkých dostupných technológií a peňazí. Preskúmali a zvážili všetky možné spôsoby, ako zotročiť vašu myseľ a prinútiť vás dať sa zaočkovať. Neustále sa vás snažili demoralizovať všetkými možnými prostriedkami a všetkými možnými nástrahami, ktoré na vás číhali za každým rohom. Snažili sa vás zdiskreditovať peniazmi, darmi a odmenami, aby ste zabudli, kto ste, aby ste zradili svoje zásady a morálne princípy, na ktorých je založený váš život. Dokonca sa im podarilo poštvať proti vám vašich blízkych. Obrovské množstvo ľudí zlyhalo a padlo do tejto hroznej pasce. Okrem vás! Uvažuj, koľko klamstiev, nezmyslov, poníženia, ťažkostí a nástrah si musel prekonať, aby si si teraz na samom konci starého sveta mohol povedať:

“Dokázal som to a zostal som čistý!”

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
16 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
tauri
tauri
2 years ago

Dokud v televizi neřeknou pravdu a nebude se vysílat EBS, stále jsme ve válce a minové pole stále před námi. Stále nevíme, co na nás ještě mají připraveno. V některých státech se očkuje násilím…Tohle mi nepříjde, že plán vychází a vše je ok.
Většina bílé, pracovité populace bude vyvražděna, zatímco černoši v Africe budou dál páchat násilnosti, vraždy a krádeže..protože mají IQ sotva na udržení moči, stolice a aby našli svůj domov.Ty se v životě nemají ani jak probudit..Brazílie jak by smet..

Israismael
Israismael
Reply to  tauri
2 years ago

Stalo sa toho hodne v roku 2021 a ešte sa toho aj veľa stane v novom roku 2022..zdaleka nie je koniec hry.. Boh Najvyšší je trpezlivý a sleduje túto hru pozemského človeka.. a koniec tejto ľudskej biedy bude len a len jeho pričinením, lebo človek a spoločnosť a štáty sveta to neurobia a nedokážu urobiť.. Koniec pod vládou človeka by bol v nedohľadne . Človek sa bude snažiť prežiť ale diabolska strana im to bude stále sťažovať.. Vírus a covid a vakcíny bola len prvá časť hry.. Bohužiaľ chystá sa v roku 2022 ďalšia hra o to horšia že to bude súvisieť s financiami a priamo so zdrojom obživy…
Preto ja hovorím, že nádej nevkladajte do človeka ale do Toho ktorý príde ukončiť trápenie ľudstva v čase najväčšieho zmätku na tejto Zemi…Musíme byť statočni a trpezliví a modliť sa lebo čas príchodu Syna Najvyššieho sa veľmi blíži a cez tu všetku ľudskú biedu na tejto Zemi musíme byť pripravení duchovne aby sme obstáli…
Šťastný Nový rok 2022 želám , hlavne zdravie všetkým ludom.. Ostatne si musíme vybojovať sami…

Martin
Martin
Reply to  Israismael
2 years ago

My sme tí, na ktorých sme čakali! Žiaden spasiteľ zvonka, prípadne z inej galaxie či dimenzie 🙂 Tí nám prídu vzdať úctu, keď to sami dokážeme..

Carlos
Carlos
Reply to  Martin
2 years ago

Myslím si, že na rozdíl od Ameriky, u nás zatím probuzení moc neprobíhá, podle mne se to hlavně stane, až se očkovaní dozví, jak byli podvedeni. Sice hodně jich neuvěří, ale bude to posun a myslím si, že by to mohlo být relativně brzy.

lea450
lea450
2 years ago

dakujem a som rada ze ste sa vratili s clankami.
Myslim ze pride v tomto roku aj zmena v MSM.
Aliancia musi vediet ze inak to nepojde.

Milan
Milan
2 years ago

Stvoril ma ten, čo stvoril všetko ostatné. Preiestor a čas, energiu, hmotu, život, vedomie, svedomie, človeka…. Všetko! Je to môj otec. Nie pán! Milujem svojho otca, ctím, vážim si ho a verím mu. Vytvoril aj zlo, aby som videl dobro. Vytvoril diabla a mne dal slobodnú vôľu sa rozhodnúť. Neurazím svojho otca, aj keď viem, že jeho láska a trpezlivosť je nekonečná. Nemôžem sa klaňať diablovi a slúžiť mu, ako to robia bohatí a mocní! Hľadaj cestu k otcovi, k stvoriteľovi. Nakoniec cestu k nemu najde aj samotný diabol. Ps: Nie som kreťan, žid, moslim……Som človek.

PinkSunGirlNet
Reply to  Milan
2 years ago

Nejvyšší inteligence se diferencuje jako Stvořitelka (láska/ženský princip=skalár=tenzor nultého řádu; vůle/mužský princip=vektor, tenzor prvního řádu). A navíc to je SEBETVOŘÍCÍ Absolutno neboli Tvořené a Tvořící jedním jsou.

Petriqua
Petriqua
2 years ago

Docela by mne zajímalo, proč na webu, o kterém uvádíte, že šíříte světlo a budete rádi, když ho budou šířit i další čtenáři, uvádíte VIP zaheslovaný obsah. Cokoliv jsem našel a přišlo mi to přínosné, sdílel jsem komukoliv. I když jsem si říkal, že třeba o to nebude mít zájem. Ještě jsem si myslel, že budete mít na webu uvedeno, jak se člověk k těm článkům může dostat. No, asi má smůlu. 😀

Petriqua
Petriqua
Reply to  Petriqua
2 years ago

Tak omluva. Už jsem našel. Dvě eura na 4 týdny. To znamená 24 eur na rok. No, chápu. Nakonec na každé poselství někdo musí vynaložit energii a zadarmo ani kuře nehrabe. 😀

benetri
benetri
Reply to  Petriqua
2 years ago

Petriqua, neviem, či si mal niekedy WEB alebo si sa tejto oblasti venoval. Ono aj tá adresa niečo stojí, lebo inak by si nemal stránku. No a tvorba na tú stránku je ďalšia vec. Niekedy napíšeš celú stránku aj za hodinku, dve, ale musíš mať pramene a načítať si to. Nemôžeš písať niečo, o čom nemáš šajn.
Sú stránky, ktoré sa naozaj vyplatí sledovať a čítať, sú zdroje, ktoré jednoducho pri tvorbe vlastnej stránky potrebuješ. Nie všetko je zadarmo. A naviac veľmi často potrebuješ preklady. Automatický prekladač všade nefunguje a musíš si skúsiť manuálne preklady. A to je halda času. Síce máš informácie, ale toho času ti moc neostáva.
V podstate Daniela chápem. Nie tak dávno ešte boli tie stránky grátis. Pritom tvoriť tak náročný web musí byť drina, možno niekedy aj celodenná. Toto sa asi popri práci robiť nedá. A ak s tým máš ešte aj výdavky. Entuziasmus je pekná vec, ale naveky nevydrží. A ak máš rodinu, tak ju nemožno donekonečna ukracovať.
Možno sa ti zdajú dva eurá veľa. Áno, 24 eur na rok. A 24 eur je už dosť. Lenže nikto ti ich nekáže platiť. A neverím, že ak by si začal prispievať aspoň jedným eurom, tak že by ti Daniel to heslo na prihlásenie sa neposlal. Lebo pointa nie je vo výške príspevku. Ibaže to tiež nie každý pochopí.

Petriqua
Petriqua
Reply to  benetri
2 years ago

Nejenom, že jsem psal weby, ale psal jsem si knihy. Celé dětství jsem zanechal Pokémonům. Když jsem došel do fáze, kdy žádný český web neměl informace jako náš web, tak jsem byl nucen překládat. A bylo to těžké, protože ačkoliv jsem angličtinu měl jako hlavní předmět, tak jsem jí neuměl a neumím dodnes. Na střední škole jsem skončil.

Několikrát jsem psal blog. V dětství to byly například filmové recenze a tak. Když jsem ve 2015 začal studovat New Age a začal si procházet tím, co tu nazýváme probouzení, psal jsem články na osobní rozvoj, vztahy a tak. Od samotného Petra Casanovi na jeho FB jsem dostal několik pochval, když jsem psal názory delší jak jeho příspěvky. Jenže jsem dával peníze jinam než do svého webu. Zařídil jsem si i Wix, jenže ten se mi sekal už při tvorbě designu, takže jsem toho později nechal.

Každé Vánoce mi přichází nápady na vlastní pohádky, když vidím tu stupiditu v TV. A protože mám úraz, tak jsem několik hodin věnoval studování řecké mytologie a souvisejících věcí. No a cítím se vyčerpaný stejně jako ze své práce.

Takže ano. Prošel jsem si psaním, kritikou atd. Pokud má člověk být v práci a ve volnu dělat kreativní činnost, není to úplně zábava, jak by si mohl myslet, ale zatížení mysli a psychiky jako práce. A na samotnou zábavu není tolik času potom. Rodinu nemám a nevím, jestli budu mít. Dnes jsem na rozcestí a nevím, čemu se jednoho dne budu věnovat. Ale psaní je asi má nejsilnější stránka.

Milan
Milan
2 years ago

Ďakujem veľmi pekne za za vašu celoročnú prácu. Prajem vám v tomto roku veľa hojnosti, zdravia, šťastia, lásky a úspechov. Svetlo je víťaz

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Daniel, děkuji mnohokrát. Měl jsem stejný pocit, mělo se to vše odehrát v loňském roce. Časová osa se změnila, možná tunely, možná i nějaké další problémy se Starlink? Nevím, teď tomu dávám maximálně 3 měsíce! Je čas, ikdyz čas neexistuje, musí to dojít do finále. Děkuji ještě jednou a opatruj se na SK.🍀 🙏❤️🙏

Deni
Deni
2 years ago

Dakujem za vsetky clanky pocas tychto2rokov.Zelam Vam vela zdravia ,lasky,harmonie,nech Vase srdce nadalej pise pravdive a ciste prispevky.❤