Gene Decode a Nicholas Veniamin | O klonovacích centrách, vriloch a únosoch tiel

18/01/2022 | Správy

Nicholas: Dobrý deň a vitajte. Dnes tu máme Gene Decode a budeme diskutovať o parazitoch, senzoroch na klonovanie, vriloch, ľudských hostiteľoch. Gene, ďakujem, že si sa ku mne pripojil.

Gene: V USA sme mali Deň vďakyvzdania. Takže prišlo pár mojich dlhoročných študentov/ kamarátov a mali sme rozprávkové jedlo, šli sme von a zháňali všetky suroviny pre moju ženu, aby pripravila jedlo. Bol som v kontakte s ľuďmi a začali na mňa pôsobiť vylúčené spike proteíny. Vrátili sa morgelony. So zdravotným protokolom som sa s tým veľmi rýchlo vyrovnal. Akurát mám chrasty. Všetko sa to zahojilo, rany sú zatvorené. Dokopy to trvalo štyri dni, možno tri a pol. Je to celkom rýchle, aby sme to teraz prekonali s protokolmi a so zdravotným koordinátorom, ktorý nás navštevuje, sme dali dohromady protokol proti vylučovaniu spike proteínov, ktorý bude finalizovaný a ktorý bude k dispozícii svetu v priebehu budúceho, alebo do konca tohto týždňa. A to je naozaj dôležité, pretože som dostal veľa e-mailov od ľudí, ktorí majú masívne príznaky až po migrény a krvácanie z nosa a doslova im je tak zle, že nemôžu vstať z postele. A toto všetko a toto pomôže ľuďom, ktorí, viete, stále musíme byť na verejnosti a pravidelne chodiť von.

Takže, keď ste vystavení ľuďom, ktorí boli očkovaní, vylučovanie SP je vážne, najmä čím dlhšie ste vonku a čím viackrát boli očkovaní, tým viac SP vylučujú. Išiel som s nimi v tom čase aj do psieho parku a držím sa 30 metrov od nich, mal som nákrčník, sveter a cítil som, ako mi jedna z ihiel prešla cez nákrčník, stiahol som ho a doslova som videl, kam vnikla a videl som malý čierny kúsok kovu, ktorý trčal von. Takže som z toho mal nejaké následky. A tak sa s tým vyrovnávam, pracujeme na odstránení posledných chýb z webovej stránky, snažíme sa ju spustiť, dúfam, že koncom tohto týždňa alebo budúci týždeň, a potom mám svoju kanceláriu premenenú na štúdio so zvukovou izoláciou na stene. V krátkom čase si zaobstarám mikrofón, pretože viem, že veľa ľudí sa sťažuje, že majú problém ma počuť, takže to bude čoskoro. (smiech)

Nicholas: Zdá sa, že si bol veľmi zaneprázdnený. Som rád, že sa ti darí lepšie, a dúfam, že ty a samozrejme aj všetci diváci, ktorí nás dnes počúvajú, ste prežili krásne a šťastné Dni vďakyvzdania. Chcem, aby tento rozhovor bol o klonovaní, o parazitoch a podobných veciach. A dôvod, prečo Gene, je ten, že existujú veci, ktoré sa práve teraz dejú, ktoré sú veľmi vážne, ktoré sa dejú už veľmi dlho a o ktorých ľudia na vysokej úrovni nie sú schopní hovoriť, pretože pravdepodobne chcú, aby povedali svetu o tom, čo sa deje, ale nemôžu, pretože vedia, že by ich napadli médiá. Takže som sa rozhodol a spoločne sme sa rozhodli urobiť tento rozhovor o týchto témach o klonovaní, parazitoch, spoločnosti vrilov, aby sme mohli robiť veci na nižšej úrovni, kde môžeme o tom diskutovať, pretože vieme, že nás médiá nenapadnú. Aby sme to začali dávať do povedomia a začali posúvať vedomie, aby sme sa mohli ešte viac prebudiť. Pretože veľa sa o tom nehovorí. Keď teraz hovoríme o klonovaní, vriloch, parazitoch niekomu, kto o tom nikdy, nikdy predtým nepočul, nemá ani potuchy, čo to je. Vieš, čo im povedať? Ako začneš? Čo im povieš ako prvé?

Gene: No, záleží na človeku, rozprávam sa s ním a tak či onak sa dostane k tejto téme. Vidím, kde sa nachádza, takže si myslia, že sa vôbec nedá klonovať. Nikdy sa to nerobilo. Idem do histórie klonovania. Takže baktéria bola klonovaná krátko po tom, čo sa dozvedeli o DNA. V skutočnosti začali klonovať baktérie. A potom je tu samozrejme ovca Dolly, ktorá bola naklonovaná, a ľudia si to môžu veľmi ľahko vyhľadať. Urobili to aj s mačkami, králikmi, koňmi, psami, ošípanými, kozami, dobytkom atď. Myš v 2004 bola klonovaná pomocou jadra bunky. A potom si môžete ísť prečítať článok. Všetko, čo urobím, je, že zdieľam históriu klonovania. Rok 1958. Klonovanie sa začalo. Rok 1960 – klonovanie živočíšnych buniek. V Japonsku sa už dostali až k tomu, že klonujú z buniek nájdených v kravskom mlieku. Je zrejmé, že to prišlo už dávno. Nie je to niečo úplne nové. A potom väčšina ľudí pozná film Chlapci z Brazílie. V skutočnosti je veľa filmov len odhalením hlbokého štátu, aby v prípade, že sa tieto informácie objavia, mohli jednoducho povedať, že je to film, ktorý nie je skutočný. Ale to bolo skutočné. Urobili 94 klonov. Ďalšia vec, ktorej sa budem venovať, ak by sa zdalo, že je človek dostatočne otvorený, je, že budem hovoriť o rôznych typoch klonov.

Takže veľa ľudí pozná situáciu, keď jeden z našich prezidentov išiel do Číny a pozvracal čínskeho premiéra, pretože to bol typ klonu, tento človek bol robotoid, ktoré robia v Marylande, kde niekoho posadia do kabínky, analytik ho zasiahne lúčom častíc nízkej úrovne. Ten cez neho prejde a analyzuje to jeho genetiku a stiahne to všetky jeho spomienky, myšlienky, pocity, emócie, všetko. Potom to uloží na pevný disk alebo disketu. Potom človeka vyberú a časticovému lúču zvýšia silu. A je to takmer ako v Star Treku. Ale vy nikoho neprenášate. Doslova z energie vytvárate kópiu hmoty. Tieto kópie, samozrejme, nemajú vnútorný zdroj energie, takže sa ako vo filme Tron časom začnú zvyšovať, a tak sa musia pravidelne vracať do Camp David, aby sa dobíjali. A tak v situácii, keď bol ten prezident na návšteve a zvracal, bolo to preto, že počas prejavu, a preto vidíte, teraz majú prezidenti na každej strane dva predmety, ktoré, odrážajú tie lúče, ho zasiahli zvukovým lúčom, ktorý bol na jeho rezonančnej frekvencii, čo by ho bývalo zabilo.

Ale pretože bol klonom robotoidného typu, ako sa frekvencia znižovala, tak mu bolo veľmi zle. Preto neskôr zvracal a potom sa pri jedle zosunul pod stôl. Myslím, že to bola Čína, mohlo to byť Japonsko. A potom ďalší typu klonu, je vril a vrily boli nájdené, keď prechádzali všetky staré tunely a banské šachty. Využívajú veľa banských oblastí a veľa starých baní a starých tunelov a vecí. Našli tohto maličkého asi dvoj- až trojmetrového plaza typu jaštera. A na vrchole mal chobot a jeden z ľudí, ktorí sa na tom podieľali, ten sa mu dostal na tvár a vpichol mu do očného nervu špinu. Tie materiály sa dostali do mozgu toho človeka a ten zomrel, ale o niečo viac ako týždeň neskôr ožil. Bol však iný. A to, čo sa stalo bolo niečo ako vo filme Pod People, tento vril okrem tohto, že ho doslova oživil a prevzal jeho osobnosť, jeho spomienky, všetko. A to je prípad u Bidena, v ktorom asi dva alebo tri roky, má plný prístup k spomienkam, ale beží len na prvých štyroch energetických centrách, teda nebeží na srdcovom centre, hoci beží na koreňovom centre, centrum solárneho plexu, takže ho dokáže ovládať. Ovláda človeka dva až tri roky a potom začne strácať kontrolu a začne strácať prístup k pamäti. A v tom momente osoba vyzerá presne ako niekto, kto dostáva demenciu a Alzheimerovu chorobu, keď začne zabúdať, kde sa nachádza, zabúda, ako povedať slová a ako si zapamätať veci, dokonca aj to, kto je ako u Joea, keď kandidoval, predstavil svoju dcéru ako svoju manželku a všetky možné šialené veci, ktoré si všetci pamätáme. A je to stále horšie a horšie a horšie, až nakoniec človek na to zomrie.

Potom je ďalší typ ako ovca Dolly, kde sa používa bunkové tkanivo. A potom posledný typ, kde môžu doslova získať akékoľvek bunkové tkanivo alebo DNA a preniesť ich cez niekoho iného. A David Wilcock išiel do toho, vlastne urobil experiment, kde prešiel laserovým svetlom cez žabiu bunky do, myslím, že to bola salamandra, do vajíčka salamandry, a keď vajíčko vyšlo von, bola to žaba. A tak vlastne môžu prepísať DNA tým, že ju prenesú z jednej bunky do druhej, a uľahčia to tým, že vymažú centrálnu informáciu v bunkovom jadre. A to je to, čo ste videli s Dolly. Išli do jadra, pretože sa snažili robiť o to, aby mohli len preniesť frekvenciu cez niekoho do niektorých kmeňových buniek, ktoré majú genetický kód vymazaný a vytvoriť kópiu osoby. A problém, ktorý majú s klonmi je, a to je dôvod prečo majú výskumy v rôznych oblastiach, v Kalifornii a tiež v Nevade, výskum určitých chromozómov, ako päťdesiatjeden päťdesiatdva, dvadsaťšesť, štyridsaťsedem, štyridsaťjeden a tak ďalej, že klony nie sú úplne identické.

Napríklad, rozdielne ušné lalôčiky, alebo nezhodné oči. Niektoré spomienky by mohli chýbať. A tak sa snažia, aby boli úplne identické. Ale nedostali sa do takého bodu ako sme videli pri Jeffreym Epsteinovi, kde osoba, ktorú neskôr ukázali, nebola totožná s jeho fotografiami, keď bol nažive, pretože to nebol naozaj on. Bol to klon, ktorý bol zabitý. A tak je to dostatočne dobrý klon na to, aby to priemerný človek, ktorý sa v týchto veciach nevyzná, nehľadá to, zachytil. Ale nie je to dostatočné pre tých z nás, ktorí to vedia.

Nicholas: Chápeme, že klonovanie a vrilovia sú trochu odlišné, pretože vám môžu vziať krv a môžu vás klonovať v klonovacích centrách a ľudia, ktorí riadia ich klonovacie centrá, boli podľa informácií, ktoré som našiel, ľudia, ktorým jašterice uniesli telo, ak chcete. A preniesli svoje vlastné vedomie do ľudského tela, ale zabili ľudské vedomie v tomto ľudskom tele. A preto vidíme pedofilov a obchodovanie s ľuďmi a ľudia si myslia: Ako to môžu robiť ľudia? Ako to môžu ľudia robiť? No, je to preto, že ich vedomie nie je ľudské. Sú to paraziti. Jašterice, ktoré presunuli svoje vedomie do týchto bytostí a nemajú empatiu. Sú len veľmi, veľmi dobrí v predstieraní empatie. Čo si o tom myslíš?

Gene: Presne tak. Je to z dvoch dôvodov. Ako som už povedal, srdcové centrum je energetické centrum, malá počítačová guľa z optických vlákien, ktorá vyžaruje ultrafialové svetlo. Akupunktúrne žiarenie sa spája do guľôčok, ktoré sú trochu ako servery v našom tele, podľa hinduistov a starých Indov, ktorí ich pozorujú. A ony sa točia. Nazývajú ich teda čakry, čo je hinduistický termín. Myslím, že to znamená točiace sa koleso. A v sa nich točí svetlo a energia v rôznych farbách a frekvenciách. Existujú rôzne variácie v závislosti od miesta. No vril neaktivuje srdce, pretože nechce empatiu, chce človeka ovládať a nemať žiadne jeho spomienky, ani bunkové spomienky. Navyše, keď človek zomrie, v prípade vrilu a všetkých ostatných situáciách, klon nemá dušu. Podľa mojich informácií, duša do tela už nepríde.

Takže naše morálne centrum, naša duša, je to, čo nám dáva pocit toho, čo je správne a čo nie a to, že sme láskaví a ohľaduplní a máme určitú empatiu a rešpekt voči ostatným. Bez toho ste sociopat alebo psychopat. Častejšie psychopat. A to je teda ďalšia vec, ktorú môžete rozoznať, pretože u psychopatov v Japonsku to určujú podľa pohľadu očí. Kde keď sa pozriete na oko človeka, pozriem sa ti teraz na oči a vidím len biele bielka vašich očí na pravej a ľavej strane dúhovky. A tak nevidím bielu na spodnej strane. Nevidím tri bielka. Tri bielka, sociopat. Štyri bielka, to je psychopat. A tak ak sa pozriete na niektorých z najhorších vrahov, ktorých poznáme, na masové vraždy a tieto veci, uvidíte štyri bielka, kde vidíte biele všetko v ich očiach, nemusia byť tak široko otvorené. A doslova, časom to vyzerá, akoby im oči začali vyliezať z hlavy, pretože sa im nedostáva empatia. V skutočnosti to spôsobuje zmenu štruktúry oka, kde vidíte, štyri bielka, vidíte bielu farbu okolo celého oka, okolo dúhovky.

Nicholas: Wow. Veľmi zaujímavé. Spomínal si dvoj- až trojmetrové jaštery. Odkiaľ pochádzajú a ako sa sem dostali?

Gene: Podľa mojich informácií sú vlastne pôvodné a žijú pod zemou v tuneloch, jaskyniach a priepastiach a objavili ich s projektom Mark Rand, čo je veľký projekt na výrobu všetkých DUMBs a všetci tí baníci o nich vedeli už dávno. A boli opatrní, pretože sa vyskytli situácie, kde niekde uviazli a niekoho omráčilo a skutočný jašter prešiel cez človeka, keď bol v bezvedomí. Človek zomrie a neskôr človeka znovu oživia. Spoznáte že niekto bol mŕtvy. A potom sa vráti späť? Kedysi zvyčajne upálili takú osobu, pretože si uvedomia, že boli posadnutí. Takže teraz umožňujú, aby to cabala využívala, aby mali kópiu, ktorá nebude mať empatiu, súcit a bude schopná slúžiť im a tak, ako oni chcú.

Nicholas: Poďme sa porozprávať o klonovaní a o tom ako klonujú človeka alebo celebritu, pretože u celebrít sa to deje často a sú kontrolované. Keď sa na nich pozeráme a vyzerajú naozaj inak. Mučia ich, ak sa nepodriadia, a potom ich v klonovanom tele zabijú a potom presunú ich vedomie do iného klonovaného tela a opakujú tú istú situáciu. Takže je nekonečná vražda, nekonečné mučenie tej istej osoby a nekonečné telá? Čo si o tom myslíš? Ak by si nám to mohol vysvetliť, prosím, Gene.

Gene: Záleží na konkrétnej osobe. Ak vedia, že sa stanú veľmi slávnymi, nechajú si originál v klietke. Pretože ak si stále kopírujete kópiu, získate genetické vyblednutie rovnako ako v starom videorekordéri alebo na kazete. Čoskoro nebudete mať video kvalitné. Dokonca už nemáte ani zvuk. To isté sa deje s genetickou kópiou. Nazýva sa to genetický drift, prestane to byť životaschopné. A tak ak vedia, že budú potrebovať vytvoriť veľa, veľa, veľa kópií, budú držať originál v klietke a originál je kvantovo previazaný s klonom.

Takže si uvedomuje a prežíva všetko, čo klon dostáva a má. Tieto hviezdy, keď sa podpisujú, upisujú svoju dušu. Nechajú sa naklonovať. Tiež ani nevedia, že to bolo súčasťou dohody, ale odvezú ich do týchto klonovacích centier a oni prežijú svoj život v klietke, kým sú klonmi. Vždy je to tak s vysokopostavenými ľuďmi v rámci médií a na vysokej úrovni, až na veľmi malé výnimky. Potom aj verejní politici, ktorí sú riadení cabalou, ľudia, ktorí sa naozaj, naozaj preslávili. Viete, je rozumné mať okolo seba ochranku a ľudí, ktorých poznáte, keď vychádzate na verejnosť. Jedným z dôvodov, prečo nesmiem veľmi vychádzať na verejnosť, v snahe udržať si to, kto som, pretože, viete, chcel som ísť na niektoré z týchto podujatí, kde Flynn a všetci títo ľudia prednášajú. A oni mi povedali, v žiadnom prípade, nikdy. Pretože môžu niekoho chytiť, pichnúť mu injekciu, použiť na neho chloroform alebo čokoľvek iné. Už na predchádzajúcom stretnutí mohli získať ich DNA, mať pripravený klon, ak človeka uspia, originál odnesú do skrine, doslova za pár sekúnd, keď ide človek do kúpeľne.

A väčšina ľudí si to neuvedomuje. Ale možno si to všimnete, pretože nemajú dušu. Človek začne meniť svoje správanie. Začnú menej empaticky vnímať. Majú menej empatie a menej škrupúľ. Sú ochotní vás podceňovať. Obrátiť sa proti vám. Nesúhlasia s vami tak, ako kedysi v zásadných témach. A časom to bude horšie a horšie a horšie a horšie a stratíte najlepších priateľov a stratíte ľudí, s ktorými sa dlhodobo stýkate, pretože ste zistili, že to už nie je ten istý človek. A u veľa klonov ani nevedia, že boli vymenení. A tak na tieto konferencie a podobné veci nechodím, pretože v rámci nich boli ľudia, ktorí boli vymenení. A vy si tiež dlhodobo môžeme začať všímať, že spôsob, akým hovoria a o čom hovoria, a veci, ktoré hovoria, už nedávajú zmysel, pretože pravda dáva zmysel. A ak si urobíte prieskum, všetko to do seba zapadá. Ale lži, aj keď sú rozsiahle, nezapadajú do seba.

Nicholas: Takže povedzme, že teraz vytvorili klon. A chcú preniesť vedomie tejto osoby z pôvodného tela do klonu. Ako to urobia?

Gene: Mali túto technológiu a v skutočnosti vždy používali predprípravu. Takže filmy to vždy ukazujú. Sú to tiež pôvodné vedecké diela. Pôvodný seriál Star Trek, v ktorom kapitán Kirk a doktorka išli do stroja, ktorý našli na inej planéte. Ona ho uviedla do bezvedomia a vymenila si svoje vedomie s jeho. Portály, ktoré používali vo vesmírnom programe, vlastne nemali. Prenášali telo, klonovali telo, ktoré vytvorili, a kopírovali ho, rozkladali telo na jednom mieste a potom rozkladali druhé nové telo z energie na hmotu a potom prenášali vedomie cez portál. To, čo skutočne prechádzalo, bola len informácia a vedomá energia. Bol to tiež typ klonu. Portálový klon. Niečo ako robotoid, takmer to isté, ale nemá dušu. A tak až do konca 90. rokov to všetci ľudia z vesmírnych programov zistili. A potom si povedali: “Páni. A nastala zóna súmraku, v ktorej si ich človek uvedomil, že sa to stane, a nešiel cez portál. A tak teraz vylepšili portály, kde je to vlastne ako v Star Treku, nechcem, aby sa moje telo roztrhalo, hodili ho cez vesmír a na druhom konci znova poskladali. To je teraz to, čo to robí.

Nicholas: Ak by si mohol, vysvetli Gene, aký je rozdiel medzi klonom a vrilom?

Gene: No, klon je vlastne kópia tela. A presunulo sa doň vedomie, alebo je len skopírované. A keď klonujete všetky spomienky, tie sa dajú nahrať do počítačových systémov a stiahnuť do nového tela. Takže je to kópia. V prípade vrilu sa telo nekopíruje. Vedomie k duši v pôvodnej osobe zomrie a odíde a vril prevezme telo a znovu ho oživí. Telo je teda pôvodné. Ale čo je v ňom? Osoba, ktorú ste možno poznali, ktorá mohla byť vaším priateľom, politikom alebo niekým takým, ako je Joe, to nie je pôvodný Joe. To je vedomie a energetická štruktúra a časť skutočného genetického materiálu jašteričieho tvora.

Nicholas: Myslíš si, že napríklad pôvodný Ospalý Joe spred 10 rokov bol vril?

Gene: Nie pred 10 rokmi. Nie, ale ak sa pozriete na jeho vtedajšie fotky… Je to naozaj bizarné, pretože keď sa pozriete na obrázky toho, koho máme teraz, a toho, koho sme mali, tak nie sú rovnaké. Takže vrilovia prevzali klon. Takže máte skutočný klon, ktorý bol vrilovaný. Takže teraz tu máme dvojitý problém.

Nicholas: Wow. Takže hovorme napríklad o tom, keby vám zobrali krv a naklonovali vás. Ako môžu vysvetliť, že klon bude rovnako starý ako vy, z doby kedy bola krv odobraná a ako by vyzeral? Aký starý ho môžu dostať?

Gene: Vďaka technológii vesmírneho programu môžu niekoho nielen spätne omladiť, ale môžu niekoho zostarnúť. Ak by to bolo dieťa, oni mu môžu veľmi, veľmi rýchlo v priebehu niekoľkých týždňov dať akýkoľvek vek, ktorý chcú.

Nicholas: Myslíte si, že Michael Jackson sa tak veľmi zmenil, aby sa ochránil pred klonovaním?

Gene: S tým by som súhlasil, áno.

Nicholas: Zaujímavé. A teraz, keď vril alebo telo plaz unesie človeka a prevezme nad ním kontrolu, čím sa z neho stane dron alebo skutočný človek, čo sa s ním stane? Čo sa stane so skutočnou ľudskou rodinou? Mama a otec, pokračujú potom s kradnutím tiel aj rodiny?

Gene: To, čo sa stane, závisí od dôležitosti jednotlivca a jeho okolitej rodiny. Zvyčajne to jednoducho urobia človeku, ktorého potrebujú, pretože cabale ide o to, aby bola ekonomicky efektívna. Takže nebudú vynakladať prostriedky tam, kde ich nepotrebujú. Sú veľmi uvedomelí. A čo sa týka Michaela Jacksona, ten, pre moju informáciu, skutočne zomrel v reklame. Uhorel na smrť. A tak ho vlastne dokázali pomocou vesmírnej technológie úplne opraviť. Ale v tom momente povedal, že už nechce byť na verejnosti. Takže aliancia vlastne vydala klon a klon je kvantovo zapletený čo súvisí s mnohými zmenami v štruktúre tváre, zosvetlenie pokožky, odpadnutie nosa a podobné veci, pretože je neustále naviazaný na originál. V pôvodnej lebke mal niečo tak veľmi poškodené, genetika bola poškodená tak, že aj keď ju vrátili späť, stále tam boli nejaké problémy.

Nicholas: Takže predpokladajme, že je to správne, pre argumentáciu, a že od tohto bodu to bol klon. Michael Jackson bol klon, (Gene: ten, ktorého vidíme na verejnosti) ten, ktorého vidíme na verejnosti, koho vedomie je potom vo vnútri toho klonu?

Gene: V prípade aliancie sa pri používaní klonu osoba vyškolí, ako sa má samostatne projektovať. A tak osoba premietne telo, pôvodné telo bude chránené tak, že v ňom ponechá dostatok energie svojej duše, aby ju chránila, a tiež sú ochranné technológie, ktoré môžu použiť na pomoc pri udržiavaní ochrany osoby. Takže je tam dostatok duše, aby ju ochránila pred posadnutím. A do klonu premietnu dostatok duše, aby ten klon mal súcit a pochopenie a vedel všetko, čo sa deje. Aliancia to nerobí ako cabala, keď v sebe nemá vôbec žiadnu dušu..

Nicholas: Som presvedčený, že Michael Jackson bol empatický a aj preto, že ho deep state z rôznych dôvodov nemali radi, a keď ho obvinili z pedofílie, bolo to vo všetkých médiách, zatiaľ čo pri Epsteinovi a Ghislaine Maxwellovej nevidíme v médiách nič. Čo si o tom myslíš?

Gene: Áno, presne tak, pretože mu pomohla aliancia, takže do klonu premietol dušu, takže bude mať presne takú istú osobnosť, presne také isté správanie, presne také isté emócie, presne takú istú empatiu, všetko presne tak, ako má.

Nicholas: Poďme sa teda porozprávať o tom, čo sa práve teraz deje s klonovaním odkedy majú vrilov. Aká je situácia práve teraz? Čo by si k tomu povedal?

Gene: Cabala je drasticky oslabená, ale nie je neschopná stále produkovať ďalšie. Majú toho veľa. Majú veľa, veľa, veľa, veľa, veľa, veľa zariadení. Prišli o väčšinu svojich veľkých priehrad v USA. Veľa ich strácajú v Kanade. Preto je teraz obrovská vec s tým, že mnohé z hlavných priehrad sú prevádzkované na jadrovú energiu. A tak sa v Kanade uskutočnili záplavy, kde sa bojovalo, aby sa vypláchli DUMBs. Ale nanešťastie stratili ochrannú vrstvu na reaktore. Zaplavilo to reaktor. A tak je tam veľa radiácie, a preto ľudia musia v týchto oblastiach vykonávať radiačné protokoly. Môžete ísť na internet a nájsť si monitorovacie stanice a pozrite si, aké sú úrovne, kde žijete, ak ste v tých oblastiach, kde sú úrovne vysoké, mali by ste sa pozrieť na NIH, Ntional Institute of Health protokoly. Používame jód na liečbu. Neodporúčam ísť a utekať, pretože práve teraz sú hranice Kanady uzavreté. Nemôžete. Ale okrem toho je tu mnoho ďalších vecí, ktoré sa môžu diať. Povedal by som, že použite jodid draselný a vytvorte vhodný roztok na základe dokumentov NIH, aby ste mohli urobiť radiačné protokoly, ktoré sú veľmi životaschopné a veľmi silné. Je veľmi dôležité, aby to ľudia robili. Takže veľa týchto hrádzí sa odstraňuje a pribúdajú ďalšie. Viete, cabala je po celom svete, takže majú stále zariadenia.

Nicholas: Teraz nedávno bolo v správach, že Britney Spearsovú oslobodili, a ja nie som presvedčený, že to bol oficiálny skutočný príbeh. A počul som, že aj ona sa stala obeťou klonovania. Chceš nám povedať, čo vieš o Britney Spearsovej?

Gene: Áno, ešte musím preskúmať, či vidím originál. (smiech) Ktorý je ktorý?

Nicholas: Chápem to absolútne. Wow, Gene, bolo mi absolútnou cťou s tebou o tom diskutovať. Myslím si, že je to veľmi dôležitá téma, hoci znie veľmi nadnesene a nám sa zdá nadnesená len preto, že nám ju ešte nikto nepredložil. Ale je to skutočné a o týchto veciach som videl mnoho svedectiev u Donalda Marshalla, čo je veľmi zaujímavé. Je ešte niečo, čo by si chcel divákom povedať, než skončíme?

Gene: (odkazuje Kanaďanom, aby naozaj dbali na preverenie radiácie a dáva informácie, kde nájdu protokoly)
a potom by som chcel všetkým oznámiť, že čoskoro budem robiť otázky a odpovede. Po celom svete, ak sa pozriete na môj telegram, bude mať tie až dátumy a časy týchto otázok a odpovedí na telegrame Real Gene Decode. Nie Gene Decode, ale Real Gene Decode. Ten má niekto iný. Ja neviem. Nie som to ja. Ja nepredávam veci. Napríklad protokoly… ak ich ľudia chcú, nech sa obrátia na môj Gmail, kým nebude webová stránka. Neúčtujem si za to poplatky. Neúčtujem si za to žiadne poplatky.

Nicholas: Ďakujem veľmi pekne, Gene. Si džentlmen, ďakujem ti a čoskoro sa opäť porozprávame. Boh ti žehnaj.

Gene: Boh ti žehnaj. Ďakujem, Nicholas.
Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments