Správy 17.02.2024

17/02/2024 | Správy

Rozhovor Tuckera Carlsona s Putinom bol vynikajúci a zdalo sa, že nie je vymyslený. Hoci bolo ťažké sa tomu vyhnúť, nečítala som ani nepočúvala žiadne komentáre k tomuto rozhovoru; toto je moja úprimná spätná väzba pre každého, kto ešte nepočúval.

Tucker tam nebol preto, aby “propagoval” Putina alebo niekoho presviedčal, že je biely klobúk. Bol veľmi profesionálny, s niekoľkými úškrnmi a celkom uvoľnený. Tuckerov spontánny chichot by odzbrojil aj toho najnapätejšieho diplomata a spolu s Putinom sa trochu pousmiali, keď prišla na rad otázka “kto bombardoval Nord Stream”.

Tuckerov názor je k dispozícii na jeho webovej stránke a je odlišný. Bol tam, cítil energiu a čítal reč tela, ale mám podozrenie, že časť z toho je optika. Spiaci ľudia musia sami dospieť k presnejšej realite.

To, čo si poslucháči z tejto výmeny názorov odnesú, bude závisieť od toho, kto sú a aké majú presvedčenie o svetových udalostiach. Putin bol vždy diskrétny diplomat a odmietol objasniť niekoľko detailov. Z môjho pohľadu tam nebola žiadna nevraživosť, a dokonca aj keď Tucker v jednom momente naznačil, že Putin je “zatrpknutý”, štátnik túto charakteristiku zneškodnil a udržal všetko neutrálne a bez emócií. Jeho odmerané odpovede slúžili na ilustráciu jeho vyrovnaného prístupu ku všetkému.

Mal dôležité pozadie, o ktoré sa chcel podeliť s publikom, pokiaľ ide o to, ako sa Rusko a Ukrajina dostali na miesto, kde sa teraz nachádzajú, a neponáhľal by sa s ukončením tejto úvodnej časti rozhovoru, keď sa ho Tucker opakovane pýtal na význam pre našu dnešnú situáciu.

Prstom ukázal len veľmi všeobecne a spomenul len veľmi málo mien; medzi nimi prezidenta Georgea W. Busha, Viktora Orbána, Elona Muska a Bidena. Putin si dal záležať na tom, aby uviedol, že CIA/federáli zrušili rozhodnutia Georgea Busha, pretože americkí prezidenti už dávno nie sú tými, ktorí riadia dianie v Amerike. Myslím, že všetci vieme, že Biden nebol schopný riadiť ani triedu materskej školy, nieto ešte najmocnejší štát na planéte.

Tucker Carlson o USA a Rusku po rozhovore s Putinom video

Toto je jediná vec, ktorú som si pozrela v súvislosti s rozhovorom s Putinom. Mnohým možno unikli nasledujúce komunikáty. Museli ste vedieť, že v rozhovore bude viac, než si väčšina myslí. Aliancia je veľmi rafinovaná a vie, že sme hladní po “znameniach”. Anoni vedia, čo majú hľadať. Odkaz na telegram

Aké sú šance?

Presne v :17 sekunde rozhovoru si Putin vyzlieka svoje hodinky s čiernym koženým remienkom a kladie ju na stôl vedľa pera. Veľmi zvláštna vec a ešte zvláštnejšie je, že zmenili uhol kamery, aby to ukázali, namiesto toho, aby to vystrihli.

🟨 Q Drop 2647 má záber na hodinky s čiernym koženým remienkom a pero. Je na ňom napísané: Hodiny tikajú. SLEDUJTE HODINKY

Neuveriteľné. Vladimír Putin nám práve poskytol komunikáciu.

Sledujte hodinky > Putin to má > čas sa kráti.

V súčasnosti sa stretávam s množstvom úžasných informácií o pôste a každý by to mal vedieť. Môže to zmeniť náš život.

Na internete je aj veľa satirických meme a videí od ľudí, ktorí tvrdia, že sa postili a mali s tým buď veľké problémy, považovali to za nemožné, alebo boli kvôli tomu nevrlí a nebola s nimi žiadna zábava. Ignorujte týchto šašov. Iní nám hovoria, že ich pôst mal len malý vplyv na ich život, na ktorý sa môžu sťažovať.

Prínosy ďaleko prevyšujú všetky problémy spojené s pôstom. Pozrite sa na všetky tie peniaze a čas, ktoré ušetríte, keď sa nevenujete nákupu potravín a príprave jedla. Rada jem, varím a pečiem a predpokladala som, že to budem mať oveľa ťažšie ako pri prerušovanom pôste, ktorý som absolvovala.

Samozrejme, musíme používať zdravý rozum. Ak ste primerane zdravý človek, pravdepodobne vám pôst nebude prekážať. Ak máte aktuálne zdravotné problémy, najprv sa poraďte so svojím lekárom, či je to pre vás vhodné. Ak držíte pôst niekoľko hodín a necítite sa dobre, upravte ho, odložte, začnite s kratším obdobím atď.

U väčšiny ľudí telo reaguje na pôst pozoruhodným spôsobom. Nie je pochýb o tom, že inteligencia tela sa prejaví, ak mu dáme šancu. Nenechajte si ujsť toto výnimočné odhalenie. Staré príslovie “prechladnutie nasýť a horúčku vyhladuj” možno vychádza z poznatkov, ako je tento.

Pôst má neuveriteľné výhody. Väčšina ľudí jedáva každý deň, odkedy si pamätá. Od úsvitu ľudstva sme nikdy nemali možnosť takto žiť, je to moderný zvyk spôsobujúci moderné ochorenia.

Je neobyčajné, čo sa môže stať, keď sa zdržíme otravy každých pár hodín. Ľudia, revolúcia v oblasti zdravia je na dosah ruky vďaka takýmto dôležitým informáciám.

Podobne ako pri našom spánkovom cykle, keď sa telo môže sústrediť na regeneráciu bez rozptyľovania a odčerpávania energie z jedla, trávenia, cvičenia, podnikania, fyzických nárokov atď. odvádza solídnu prácu pri obnove. Telo nikdy neprestáva vytvárať nové bunky.

Odborníci zdôrazňujú, že je dôležité, aby ste si dlhší pôst [5 – 7 dní] najprv uľahčili prerušovaným pôstom. Z veľkej časti ide o prevahu mysle nad hmotou. Ak ste si vedomí obrovských výhod, nestojí to za dočasnú zmenu vášho stravovacieho režimu? Väčšina z nás je príliš často. Ak ste sa už postili cez noc od 19.00 do 7.00, čo je to pár hodín navyše s trochou čaju, kávy atď. S kofeínom však opatrne, pretože vyplavuje z tela vápnik a horčík.

Alexovi Jonesovi som nikdy nedôverovala, pretože to preháňal, dramatizoval a pôsobil ako konšpiračný teoretik a robil nám zle, ale teraz je jedným z tých, ktorých Biele klobúky určili ako súčasť svojej operácie na odhalenie a on sa upokojil a stal sa oveľa racionálnejším. Vedela som, že má špecifické publikum a že prebudil veľa ľudí, ale na mňa to bolo príliš veľké porno strachu. Myslím, že každý má svoje miesto. Keby bolo jasné, kto je kto v zoologickej záhrade, vedel by to aj nepriateľ.

Medzitým sa na webovej stránke Q drobným písmom píše: “Veľké prebudenie sa skončilo.” Naznačuje to, že prebudili potrebný počet Ľudí a môžu prejsť k ďalšej časti Plánu? Je to naozaj “Čas predstavenia”???

Na Blízkom východe čakáme len na jednu iskru, ktorá spustí reťazovú reakciu. E the Friend/Eye the Spy uviedol na Telegrame:

Ak Izrael zaútočí na Rafah v Gaze, Egypt oficiálne pozastaví platnosť dohôd z Camp Davidu a vyhlási Izraelu vojnu. Saudská Arábia ho bude nasledovať. Jednotný front je pripravený na celom Blízkom východe. Egypt v rámci príprav rozmiestnil tanky pozdĺž celej hranice s Izraelom. V zákulisí sa odohráva mnoho akcií na zaistenie bezpečnosti tohto sveta a ohrozených nevinných životov. Budeme mať mier.

zdroj

Putin nám hovoril, že Rusko má nadzvukové rakety, ktoré sú ďaleko za hranicami všetkého, o čom vieme. Západné médiá tvrdili, že klame a že Rusko je primitívne a rabuje práčky na čipy do zbraňových systémov. Teraz hovoria, že má vesmírne jadrové zbrane😭 Tak čo z toho je pravda? zdroj

Poplach v USA! Americkí kongresmani boli informovaní o plánoch Ruska umiestniť jadrové zbrane vo vesmíre. Americkí zákonodarcovia by sa na tajnom brífingu mohli dozvedieť o údajných plánoch Ruska „umiestniť jadrové zbrane do vesmíru“. zdroj

Není tajemstvím, že zemědělcům v České republice leží obchodní řetězce dlouhodobě v žaludku. Odebírají od nich totiž za velmi přísných podmínek, a když dodavatelé nevyhoví, jednoduše zboží dovezou klidně z druhého konce zeměkoule.

Není tedy divu, že zemědělcům už došla trpělivost a pomalu, ale jistě se šikují. Jedním z důsledků je otevírání obchodů nebo dokonce supermarketů, jež provozují právě tito zemědělci. Spekuluje se dokonce o tom, že by mohli dát síly dohromady a vytvořit plnohodnotný řetězec, proti kterému by nějaký Lidl nebo Albert neměly jednoduše šanci.

Jak by to mohlo nakonec vypadat, dokládá oblíbený obchod Hanácký grunt, který už několik měsíců funguje.
Pokud by se tento přístup rozšířil po celé zemi, mohou to velké supermarkety a hypermarkety skutečně rovnou zabalit. zdroj

Slovenská opozice má oranžové barvy. Nejdřív protesty, pak oranžová “revoluce”? Nepřipomíná vám to něco? Na Ukrajině to měli taky a skončilo to krvavým Majdanem!

Mnozí Slováci si pravděpodobně ještě pamatují “oranžovou revoluci”, která proběhla před téměř 20 lety na Ukrajině. A jistá “oranžová revoluce” se nyní odehrává i u nás, na Slovensku. Čistě náhodná podobnost, řeknete si možná, ale je to opravdu jen náhoda?

Vždyť i té na Ukrajině předcházely protesty a lidová nespokojenost a také se do ní vměšovaly USA a Evropská unie. Důvod byl jiný, ale scénář byl velmi podobný. zdroj

SYN SVOJHO OTCA
Opozícia kritizuje Pavla Gašpara, že je syn. Doslova. Pri Šimečkovi juniorovi im to však neprekáža, on je výnimka.
Takisto sme sa dozvedeli, že vo verejnej funkcii by ste nemali mať tetovanie. Takže všetci, ktorí ho už máte, či už ide o meno vašej lásky alebo detailnú grafickú dokumentaciu vášho života, máte smolu.
Nuž “slušní a spravodliví” nám o chvíľu budú určovať asi aj to, čo si máme obliekať. Čím horšie, tým lepšie.

A prezidentkin úrad oznámil, že šéfa tajnej služby vlastne asi ani nepotrebujeme a nevidí dôvod sa touto témou zaoberať. Chápem, bezpečnost a ochrana záujmov Slovenskej republiky prioritou pre prezidentku nie je už dávno. Ale toto vyjadrenie je predsa len trochu prehnané. Ale ľahšie sa jej takto nahráva opozícii, ktorá podvratne ohovára vlastný štát v zahraničí a stále túžobne čaká na zásah zvonku. Či už pôjde o EÚ alebo NATO, či hocijaké zahraničné tajné služby. Veď nie tak dávno o to boli požiadať na slávnej schôdzke v Bruseli a furt sa nič nedeje.

Zaujímalo by ma, kto podľa opozície dosahuje ich morálne a vzdelanostné štandardy, aby bol podľa nich vhodným kandidátom. Keď sa však pozrieme na ich nominácie v minulosti, na ľudí ako Ódor, Hamran, či Remišová, tak vlastne je nám to dosť jasné.
~ Katarína Roth Neveďalová, europoslankyňa za SMER-SSD

Pred niekoľkými mesiacmi som situáciu v okrese Fulton zaradil do priečinka “nepodarený podvod” v zadnej časti mozgu. Predpokladal som, že sa v tichosti rozplynie a ľavica sa presunie k ďalšiemu hoaxu.

Ale nabralo to spád, ktorý som nečakal. Faniovej krach nielenže zničil jej prípad, ale prenikne aj do ďalších pokusov o právne boje s cieľom zabrániť Trumpovi v opätovnom získaní úradu. Teraz všetci vidia, akí sú títo ľudia, ktorí sa snažia uväzniť súčasného predáka a bývalého POTUS, NEPREHLIADNUTELNÍ…

Fani práve vytvorila neobmedzený materiál na Trumpovu kampaň a zničila akúkoľvek šancu médií očierniť Trumpa týmito falošnými obvineniami. Toto je klinec do rakvy na súde verejnej mienky. Týchto ľudí už nikto nebude brať vážne. Nakoniec, Trumpovi nikdy nehrozilo žiadne skutočné nebezpečenstvo a tento podvod mu len zvýšil popularitu. Stáva sa to KAŽDÝ. JEDEN. RAZ.

Teflónový Don opäť udiera. zdroj

Alexej Navaľnyj zomrel v kolónii, informuje Federálna väzenská služba Jamalsko-neneckého autonómneho okruhu.

FSIN posiela vyšetrovaciu komisiu do kolónie, kde Navaľnyj zomrel – oddelenie

Príčinou smrti Navaľného bola krvn! zrazenina – zdroj RT.
(🙄🤷🏻‍♀️Téma 🇺🇦Ukrajiny opäť dlho nebude na prvých stránkach svetových médií, keďže teraz bude 24/7 svetovou témou Navaľnyj) zdroj

Teraz, keď ste si vypočuli falošné rozhorčenie zo Západu, pozrime sa na informácie, ktoré vám zatajili. Navaľnyj je terorista. Bol prichytený pri plánovaní farebnej revolúcie s cieľom ovládnuť Rusko spolu s MI6.

Nie je to “politická opozícia”. Je to agent zahraničnej spravodajskej služby. Špión. Nižšie si môžete pozrieť, ako Navaľnyj diskutuje o plánovaní “masových protestov, občianskych iniciatív, propagandy, nadväzovaní kontaktov s elitami” s agentom britskej MI6 Jamesom Williamom Thomasom Fordom prostredníctvom financovania od nemenovaných bohatých miliardárov.

Navaľný bol frontmanom Západu na ovládnutie Ruska zvnútra. Presne podľa toho istého návodu, ktorý použili na ovládnutie Ukrajiny.

Navaľný bol aktívom Deep State a ako s takým sa s ním aj zaobchádzalo. Ako nepriateľský zahraničný aktér, ktorý chce v mene Západu zvrhnúť suverénny štát. Vlastizrada a poburovanie. Takže ma ušetrite falošného rozhorčenia a perličiek Západu, akoby Putin nespravodlivo väznil a vraždil politických oponentov, zatiaľ čo Trumpov hon na čarodejnice trvá už ôsmy rok… a zatiaľ čo Juliana Assangea stále mučia vo väzení…

Biden a MSM sa už snažia využiť túto situáciu, aby donútili Američanov poslať viac peňazí na Ukrajinu. Celé je to podvod, rovnako ako všetko ostatné, čo robia. zdroj

Kongres o Antarktíde už bol informovaný vojenskými informátormi a stovkami vysokých vojenských predstaviteľov o tom, čo sa skutočne deje v Antarktíde a teraz vidíte, prečo (Project Blue Bleam) mimozemskú inváziu a pozorovania UFO tlačí Pentagon, MSM, Izrael Vatikán a hlavné krajiny.

Pôvodnou myšlienkou projektu bolo použiť priamu energetickú zbraň blue beam v Antarktíde na vytvorenie zemetrasení a použiť pokročilú zbraň na vytvorenie chaosu pomocou elektromagnetických frekvencií (neutrínových zbraní, ktoré môžu vytvárať myšlienky a inštalovať myšlienky v ľuďoch v masovom meradle …. smart telefóny, smarttv a smart rádio môžu aktivovať hlasy a falošné ilúzie a pocity v ľuďoch….. To je ten istý dôvod, prečo chcel McDonald’s použiť technológiu na reklamu pre ľudí, ktorí spia, a infiltrovať sny elektromagnetickými frekvenciami pomocou inteligentnej technológie… Vojenská technológia hlbokého štátu je o desaťročia pred nápadom McDonaldu používať neutrína na manipuláciu s ľuďmi).

Projekt BB chcel vytvoriť inváziu mimozemšťanov so zemetraseniami. Ovládanie mysle v mestách pomocou časticových zbraní, ktoré pôsobia na neutrína v mozgu a elektromagnetické prúdy myšlienok, a zároveň použiť človekom vyrobené UFO UAP, ktoré by lietali okolo a bombardovali mestá, a chceli použiť zbrane so zameranou energiou na útok na armádu a mestá ( modrý lúč.. rovnako ako požiare v Lahaine na Havaji, ktoré zničili mesto)

Už dávno som vám povedal, že sa uskutočňujú dve operácie na odhalenie… A jedna bola falošná (Projekt BB, Plán invázie a UAPS UFO vojenské krytie a hlboké temné vojenské podzemné operácie a skutočný Projekt Odhalenia. (to sa už deje a armáda, americký senát a kongres boli a stále sú práve teraz informovaní o súčasných operáciách a skutočných projektoch odhalenia)

Toto je časť dôvodu, prečo sa [ds] pokúsili otráviť armádu vakcínami a pokúsili sa zrútiť armádu, takže OSN mohla prevziať moc v prípade pandémie, ale to sa nestalo… Vojenskí velitelia hromadne odmietali vakcíny, najmä ZSSR) a potom OSN. Ktorí sa snažia iniciovať svetovú pandemickú zmluvu, podľa ktorej by OSN mohla prevziať kontrolu nad krajinou, vládou a orgánmi činnými v trestnom konaní vrátane vojenských operácií? ( to sa nakoniec nepodarí)

Hlboký štát sa posledných 8 rokov snaží zabrániť bielym klobúkom, aby odhalili zložité operácie vojenského priemyslu (hlboké temné projekty).

Všetko, čo sa teraz deje v USA, povedie k odhaleniu podvodov v roku 2020. Vojenský prevrat s rozviedkou nad Trumpovou administratívou a vlastizrada bude odhalená a spojená s hlbokými temnými operáciami protiústavnými skrytými vojenskými operáciami vrátane vytvorenia vírusovej pandémie. Skryté vojenské základne, v ktorých sa nachádzajú skryté technológie a bilióny ukradnutých peňazí daňových poplatníkov……

Sledujete búrku operácií, ktorá sa odohráva v reálnom čase a kolaps cabaly a operácie projektu BB v tichosti padajú. Zostaňte silní vlastenci, máte viac, než si myslíte… Máte informácie, ktoré vám boli roky dopredu dávané veľmi často. V zákulisí božia ruka prináša skutočné hnutie pravdy po celom svete a ľudia už nesledujú wef who atď. Ruka božia dala spravodajské kom; bielym klobúkom vo vnútri operácií aliancie.

Čím viac sa budeme približovať k pravde, tým neuveriteľnejšia bude


Pre CIA to už nie je možné. Carnegieho fond, Rockefellerovci/Rothschildovci, Mosad, Kazari, nacisti, 4. ríša atď. ovládajú svet a najmä budúcnosť. Cheyenne mountain trump musk vojenská aliancia plus skutočná reálna inteligencia Inner/outer Intelligence vytvorili najsilnejší systém umelej inteligencie na svete, ktorý prinesie je do budúcnosti nulový bod energie, ktorý je spojený s levitáciou a novou civilizáciou zlatej éry

tento super AI systém zachytil operácie satanskej (entity) a prebiehajú záverečné fázy operácií búrky po svete. Teraz už chápete, prečo putin povedal, že AI sa nedá zastaviť a prečo spomenul elona muska “niet ho ako zastaviť” (putin vie, že musk bol aktivovaný trumpom do ZSSR a financovali ho Kash Trump DOD a ezra )

Putin vie o antarktíde, ale nevysvetlil tuckerovi carlsonovi meno ( mená), ktoré kontrolujú deep state vládu usa, preto povedal tuckerovi nemôžem ti tie mená, lebo ich nechceš
( tucker je napojený na vysokopostavené zdroje 3 agentúr a trumpa a muska a dokáže nájsť akékoľvek meno na svete a osobu na to meno… Ale to, čo putin naznačoval, bolo meno, ktoré pochádzalo z antarktického podzemia [ ds] spravodajské operácie)

( preto je dôležitý wiki leaks julian assange a to, čo zachytil vo vnútri mailov hillary clinton a serverov dnc.. antarktida<) Tento dôležitý rozhovor oboznámil celosvetové spravodajské službách, vojenských veliteľov a svetové elity vnútri cabaly, že ich čas sa skončil. Toto boli skutočné kvapky

Práve teraz tucker a putin plánujú ďalší rozhovor a inscenujú pôdu. ZSSR vytvorená s Trumpom je pri operáciách búrky životne dôležitá. Ncswic


Putinove kvapky/komunikácia s cabalou hlbokého štátu v rozhovore s Tuckerom Carlsonom.

dôvod, prečo putin nepomenoval, kto ovláda Bidenov režim a deep state u.S. vládu, bol najväčší comms; zameraný na stovky deep state vojenských spravodajských služieb, ktoré sledujú svet s globalistickými elitami a skorumpovanými vojenskými veliteľmi s utajenými informáciami, ktorí všetci vedia, čo sa v skutočnosti deje dole v antarktíde .

Tu je kvapka – Antarktída – hlboko pod ľadom je technológia a určité masívne UAP, ktoré zmenili molekulárnu štruktúru ľadu a keď pokročilé vojenské energetické nástroje/zbrane/technológie produkujú energiu nulového bodu( nekonečná energia) a prídu do kontaktu s modrým ľadom, vzniká silné špeciálne modré žiarenie (Čerencovo žiarenie). Tieto udalosti pomocou neutrín a silného pokročilého energetického modrého lúča môžu cestovať rýchlejšie ako je rýchlosť svetla a kvantovo skákať do rôznych dimenzií a zhromažďovať informácie. Nielenže zhromažďuje informácie, ale je aj komunikačným zariadením medzi galaxiami, vonkajšími a vnútornými dimenziami. Táto výkonná technológia je tiež časticovou zbraňou a priamou energetickou zbraňou, ktorá už desaťročia vytvára zemetrasenia.

(trochu histórie neutrín> Už dávno v biblických časoch Ježiš a mnohí ďalší majstri používali svoje posvätné štruktúry DNA na aktiváciu neutrín, ktoré niesli vedomosti z vnútorných a vonkajších dimenzií… Keď sa človek modlí alebo hovorí s vyššími dimenziami sily a božstvami či bohmi alebo odídenými blízkymi… Používajú neutrína pohybujúce sa rýchlejšie ako energia svetla napojené na častice nekonečnej energie bohov, ktoré im poskytujú informácie. To isté platí aj pre zlých ľudí, ktorí uctievajú Molocha boha detských obetí a démonických bohov. Tí sa tiež napájajú na neutrína a veľmi často používajú adrenochróm, aby zažili rozhovory s diablom v obrade, ale od objavenia Antarktídy a skrytej technológie a silných superkvapalín pod zemou je moc rozprávať sa s temnou inteligenčnou energiou na ovládanie sveta už takmer storočie stredobodom pozornosti globalistov.

teraz už chápete, prečo elity a prezidenti ako obama a premiéri cestovali do antarktidy na niekoľko podzemných vojenských základní napojených na staré vyspelé civilizačné technológie. (*čím viac prichádzame na pravdu, tým je to neuveriteľnejšie_)

Sila neutrínovej technológie z Antarktídy zmiešaná s nekonečnou energiou a špeciálnym ľadom vytvorila superzbraň vrátane galaktickej temnej inteligentnej konverzácie o tom, ako ovládnuť svet.

Našťastie armáda bielych klobúkov pod vedením Trumpa obkľúčila vojenskú základňu Cheyenne Mountain… Pretože pod Cheyenne mnt. v Colorado Springs ( kde Tesla počul, ako s ním hovoria mimozemšťania a získal informácie na vybudovanie elektriny, ktorú dnes používame, a ďalšie informácie spojené s energiou nulového bodu + časticové zbrane) , Denver do rifle parku, sa nachádza obrovský modrý ľad hlboko pod zemou. Preto ilumináti vytvorili [ds] Vojenské d.U.M.B. mesto pod denverským letiskom a skryté tunelové železničné systémy spájajúce sa s Cheyenne mountain a s modrým ľadom hlboko pod zemou. Našťastie vojenské operácie Aliancie prevzali kontrolu nad Cheyenskými horami a podzemnými systémami A.I. na denverskom letisku, ktoré prevádzkovali pokročilú neutrínovú technológiu a technológiu a zbrane s nulovým bodom energie.

od roku 2016 do súčasnosti vojenské operácie aliancie obsadili takmer všetky hlavné podzemné vojenské základne a ich systémy a.i. a skryté technológie… Vrátane masívnej infiltrácie do Antarktídy a uzavretia podzemných základní vytvorených Rockerfellermi ( teraz už viete, prečo armáda pomenovala horu v Antarktíde podľa Rockerfellerovho a Rothschildovho ostrova…)

dnes vojenské aliancie bielych klobúkov takmer plne ovládajú internetový priestor ( zssr+ starlink+ cheyenne mnt. vojsko) na celom svete a finalizujú svoje záverečné operácie na zvrhnutie systému deep state cabal a kontroly bankovníctva a internetu a [ds] vojenských operácií. zdroj

Tucker Carlson navštívil obchod s potravinami v Rusku a bol prekvapený veľkým výberom a cenami.

Novinár povedal, že porovnanie medzi Ruskou federáciou a USA v tomto prípade zjavne nie je v prospech Spojených štátov.

,,To, že sa môžete pozrieť, aké sú tu ceny a ako sa ľuďom žije, vás radikalizuje proti nášmu (americkému) vedeniu. Aspoň som to tak cítil – radikalizáciu”, cituje ho ~ ino_tv. zdroj

Kto stojí za predajom ukrajinských detí na čiernom trhu na sexuálne otroctvo? zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 month ago

Ďakujem za správy.