Analýza testovacích paličiek z plošného testovania v SR – potvrdenie genocídy

21/04/2021 | Správy, Zdravie

Subscribe
Notify of
guest
11 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

Jana
Jana
3 years ago

Hrozné to len čítať 🙏🙏🙏 verím, že všetkých, čo sa na tom podieľali, stiahne zaslúžený trest 😱

Peter Pinc
Peter Pinc
3 years ago

je to pseudoveda. Nekvalitný mikroskop podľa obrázkov.
Chlpy podľa mojich vlastných pozorovaní mikroskopom CarlZeis 1000x
– neboli zatavené, ale odfiknuté, odstrihnuté, zodpovedá tomu mechanicky tvar konca
– neboli duté, niž také som nezistil, to by sa okamžite prejavilo
– okrem povrchových pórov a degradácie pri tavbe plastu som nenašiel žiadne guličky, hydrogély, a podobné opticky viditeľné objekty. Navyše chlpy boli priehľadné, nešlo by to dobre skryť.
– z obrázkov je jasné, že chlpy nie sú duté, že nejde o kvalitný mikroskop, a že ide o kompilát, kde sú v 2. časti pridané výmysly o hydrogele, a obrázky od veci od asi č.6. Navyše materiál je skôr popypropylén a nie nylon, čiže polyamid, ktorý špecificky smrdí a čadí. Netuším, kde tam vzali lítium a v akej forme, keďže by to najskôr bolo vidieť.

Radek
Radek
Reply to  Peter Pinc
3 years ago

Tak pokud je to pseudověda a Vy mi budete tvrdit, že jsou to obyčejná textilní vlákna, tak jen podle toho všeho co jsem zatím viděl bych si neskromně dovolil tvrdit, že pseudovědecký je tady akorát Váš komentář. Podělte se o Vaše analýzy a kvalitnější obrázky. A zhodnoťte také odkazované studie a jejich obsah. To je také pseudověda že? Dejte si druhou slivovici a nechte ostatní dělat potřebnou práci.Díky !

Lea
Lea
Reply to  Radek
3 years ago

Súhlasím bez výhrad s Radkom … výsledok analýzy bol zverejnený dnes a pán Peter Pinc má okamžitú odpoveď, pravdaže, BEZ DÔKAZOV a náležitej prípravy … Všetci trochu mysliaci ľudia dnes už vedia, aký je skutočný zámer testovania a očkovania tzv. vakcínami … dôkazov o tom, čo obsahujú a ako pôsobia covid testy a vakcíny, je vďaka poctivým a nepodplatiteľným ľuďom toľko, že už len ten to nevidí, kto sa týmto informáciám dôsledne vyhýba … áno, aj ja odporúčam urobiť vlastné analýzy a zhodnotiť uvedené štúdie …

Anonymous
Anonymous
Reply to  Lea
3 years ago

tiež si to myslím.

Anonymous
Anonymous
3 years ago

Ja som sa na toto pripravoval poslednych 20 rokov! Asi som mal stastie!

MK
MK
3 years ago

Zaujimavy clanok, dava to zmysel. Samozrejme, ze imunita cloveka je silna, ale u niekoho, kto ma ine ochorenia a dalsie zataze + to moze zafungovat.
Samozrejme nebude nikto ovladatelny na dialkove ako RC auticko, ale jednoznacne to vie ovplyvnit naladu, spravanie, depresie, bezcitnost, agresiu a pod… (litium neposobi vhodne na nervovu sustavu a posielanie informacii medzi nervami – odporucam si precitat vpyv litia na nerv. sus.)
Epifyza je velmi dolezita a vdaka nej a dalsim zlazam (limbicka cast mozgu) posielame podla myslienok a toho ako sa citime signal organom a endokrinnemu systemu, ktore vyplavuju hormony a latky, na ktore reaguje cela funkcia tela.
Takze takymto zasahom (ak by to tak skutocne bolo) jednoznacne moze byt ovplyvnena komunikaciu nervovych tkaniv a teda funkcie tela ako pocity, nalada, imunita, krvny obeh a dalsie. Clovek si to samozrejme ani nemusi vsimnut a vobec priradit tomuto.
Netreba sa zlaknut… telo je velmi silne a nebude z nikoho robot hned, ale naladu, pocity a pod. to moze ovplyvnit to je velmi jednoduche a treba sa preto radsej z lasky k sebe takemuto opakovanemu vystavovaniu sa zbytocnemu riziku radsej vyhnut, aby sme sa nedopracovali k trvalym nasledkom len vdaka strachu a neschopnosti uvazovat.

Karča
Karča
Reply to  MK
3 years ago

ano súhlasim, ja som NEbola na teste ani raz, vnímam však zvláštne zmeny správania sa u mne blízkej osoby, ktorá sa testuje častejsie ako hra na klavir, čiastocne je to pod zásterkou povinnosti k zamestnavatelovi-zdravotník. Tiež mi však dala informáciu, že sa citi akosi zvlaštne, kedže však zatial odmieta moju pomoc alternatívou, ani som sa neopýtala, ake príznaky pociťuje. Sama musi požiadať o radu či pomoc, to mi už docvaklo, už nejdem míňať svoju energiu zbytočne 💗💥💗 NECH všetkých NÁS a testovaných i vak……ných ochraňuje ☯🌌🪐🌞⭐🌈🌬💧 pokiaľ si to ich duša nevybrala inak. Verím stále v dobro🙏

Leka
Leka
3 years ago

no a čo teraz po polročnom testovaní? Chýba mi rada čo dalej, ale vychádza mi z článku, nasadiť ivermectin?

trackback
2 years ago

[…] starostov a primátorov vytvorili vlastné mobilné odberové miesta, tie nechvalne známe MOMky. Tu je článok, ktorý […]