Covidové vakcíny znemožnia kontakt s dušou

30/03/2021 | Správy, Zdravie

Čo sa stane s energetickými telami a najmä vo vašej duši po injekcii „mRNA vakcíny“?

Marec 2021, skúsenosť terapeuta (zostávajúceho v anonymite), ktorý dlhé roky pracuje s energiou, s liečením energie, s jemnými telami a predovšetkým so žiarením svetla a frekvenciou vibrácií srdca, sídlom našej duše, dosiahnuť hlboký kontakt s vyšším Ja:

„Mal som sedenie s človekom, ktorý dostal prvú a druhú dávku.”
S touto osobou som už mal sedenia, ale nevedel som, že si nechal pichnúť vakcínu.
Keď som začal s liečbou, okamžite som si všimol zmenu, veľmi jemnú energiu vychádzajúcu z jej jemného tela.
Najdesivejšou časťou bolo, keď som pracoval na srdcovej čakre, spojil som sa s jej dušou, bola odpojená od fyzického tela, už nemala viac kontakt, akoby plávala v stave úplného zmätku, ale už viac nemala priamy kontakt s telom a s osobnosťou.
Poškodenie vedomia, ktoré stráca kontakt s fyzickou časťou, takže s naším biologickým strojom, medzi nimi už neexistuje žiadna komunikácia.

Počas liečby mi táto duša povedala, že už necíti telo a mala pocit, akoby plávala v hlbokom nepohodlí. Energia, s ktorou som pracoval, teda energia jej energetického poľa, bola veľmi ťažká a bolo cítiť, že tieto látky jemné telá veľmi znečisťujú.
V liečbe som pokračoval tým, že som poslal svetlo do srdcovej čakry, teda do duše človeka, ale zdalo sa, že duša už nemôže prijímať žiadne svetlo, ani frekvenciu, ani energiu.
Bol to pre mňa veľmi silný zážitok.

Takže som pochopil, že táto látka sa skutočne používa na odpojenie vedomia, aby toto vedomie už nemohlo interagovať s týmto telom, ktoré má v živote, kde už nie je kontakt, frekvencia, svetlo, energia a energetická rovnováha, duch.
Potom som začal plakať za touto dušou, pretože to bolo niečo, čo sa ma hlboko dotklo, veľmi silný zážitok.
Tej osobe som nič nepovedal, pretože som nevedel, ako to mám povedať a či by to pochopila.
Uvedomil som si, že to nebolo len znečisťovanie jemnohmotných telies alebo fyzického tela, ale bolo to niečo, čo súviselo s našou dušou. Ide o to, poškodiť a pokúsiť sa zničiť kontakt s vedomím. Steiner povedal presne to.
Nejde len o narušenie imunitného systému.”

Aktualizácia – druhé ošetrenie osoby

„Nastala nová zmena a ďalšie zhoršenie pre energiu, ktorá prenáša svoje energetické pole, ale predovšetkým došlo k veľmi výraznému zníženiu frekvencie. V súčasnosti jej fyzická situácia nevykazuje žiadne príznaky fyzického tela.

Pokiaľ ide o situáciu, ktorá sa prejavuje na energetickej úrovni a najmä na duši, existuje potvrdenie, že duša bola vyvrhnutá z fyzického tela, je stále viazaná takzvanou šnúrou, no už nemá žiadnu interakciu s fyzickým, emocionálnym a duševným telom, už neexistuje žiadny druh komunikácie. Duša už nie je schopná riadiť tieto tri telá, pokračovať v procese inkarnácie a evolúcie, práve preto, že tento kontakt bol prerušený. Pretože ide o novú vec, ktorá sa nikdy nestala, a preto vedomie duše nevie, čo sa deje, je duša v situácii, keď nevie, prečo bola vyhodená. Je si vedomá, že sa to stalo po prvej dávke, že už nemá žiadnu formu komunikácie, že už nemôže používať tieto telá, ktoré používa na pobyt na zemi.
Vývoj a skúsenosti, ktoré osobnosť prenáša do duše, to všetko bolo prerušené.”

“Spýtal som sa sprievodcov, či existuje spôsob, ako obnoviť kontakt s dušou.”

Odpovedali:

Niekedy dôjde k dočasnému odlúčeniu duše, keď dôjde k veľkej bolesti, nehode, anestézii alebo zmene plánu a postupne dôjde k reintegrácii.

Tento konkrétny produkt môže urobiť výlet naposledy, ak osoba zostane taká, aká je.
Je možné priviesť späť dušu pomocou masáží hrudnej oblasti – vyváženie týmusu a srdca – čakier, modlitieb a milujúcich úmyslov.

Dôležité je tiež uzemnenie, rovnako ako chôdza naboso v tráve a kontakt so všetkými formami života.

Máte schopnosť meniť DNA prostredníctvom svojich modlitieb, zámerov, myšlienok a činov. Rodina a priatelia, ako aj opatrovatelia, ktorí sú energeticky zdatní, môžu týmto jednotlivcom pomôcť získať späť svoju integritu.

Plač nad ich nepríjemnou situáciou a sťažovanie sa slúži iba na doplnenie účinku, zatiaľ čo modlenie a konanie pri vedomí premieňajú vibráciu. Buďte si istí a vedzte, že mimo stelesneného fyzického stavu duša existuje a nemôže byť rozpustená. Iba dôjde k strate údajov v histórii.

Milióny ľudí, ktorí sa v súčasnosti nachádzajú na tejto Zemi, stratili kontakt so svojou prvotnou podstatou a správajú sa ako roboti. Je to tiež duchovný zážitok.

Duchovia temnoty inšpirujú ich ľudských hostiteľov, aby vynašli vakcínu, ktorá vypudí všetky sklony k duchovnosti z ľudských duší. Rudolf Steiner

Súvisiaci článok: Každý typ vakcíny COVID-19 má veľmi tajný a zlovestný účel

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
ZdeněkČ.
ZdeněkČ.
3 years ago

Ježíš Kristus nás vysvobodil z prokletí chudoby, nemoci a duchovní smrti.

Bible: Marek:10,26 V naprostém ohromení se jeden druhého ptali: “Kdo tedy může být spasen?” 27 Ježíš se na ně podíval a řekl: “U lidí jest to nemožné, ale né u Boha. Neboť * u Boha všecko možné jest.

Janka
Janka
3 years ago

a co sputnik? aj ten je problematicky?

Jaroslav
Jaroslav
2 years ago

Neviem čo si mám o tom “terapeut myslieť, lebo ak človek pozná anatómiu jemnohmotnych tiel, ich funkčnosť a ak človek vie čo je to duša, tak nemoze napísať, že sa duša oddelila od tela a už s ním nemôže komunikovať, to je nezmysel, lebo ak sa duša raz oddelí, tak je definitívny koniec.

Jaro
Jaro
Reply to  Jaroslav
2 years ago

Mýliš sa mal som vidiaceho a pri mne odišiel z tela