Udržte si vysokú frekvenciu

22/07/2021 | Správy, Vzostup

Ak bolo predtým dôležité udržiavať vysokú frekvenciu, teraz je to rozhodujúce. Čistenie pokračuje s prestávkami a dôkladne. Vysoké a stredné obežné dráhy Zeme sú už obsadené Pozitívnymi silami a všetky možnosti úniku Dominátorov ľudstva boli zrušené. Portály, ktoré sa predtým používali na posielanie Temných posíl ich zástupcom na tejto planéte, sú tiež uzavreté. Nízke orbity a ich prahy tiež prechádzajú konečným čistením. V týchto astrálnych zónach stále zostáva menej ako 10 % duchov. V nasledujúcich dňoch a mesiacoch bude čistenie intenzívne. Každý bude mať možnosť vidieť aspoň nejaké reálne dôkazy tohto čistenia. Samozrejme, tradičné médiá pracujú pre temných, ktorí im slušne platia, aby zatajovali pravdivé informácie. Zavádzajúce správy budú ešte nejaký čas pretrvávať. Odhalenia však nebudú trvať dlho. V tomto roku 2021 sa ľudstvo dozvie aspoň časť pravdy. Táto časť pravdy bude stačiť na to, aby každý pochopil, čo bolo vždy prítomné v každodennom živote každého z nás. Odhalí, kto v skutočnosti pracoval pre ľudstvo a tiež kto pracoval proti nemu.

Hrôzy praktizované týmto chladnokrvným plemenom prídu ako lavína a všetko strhnú do pekelných priepastí, odkiaľ táto Zlá veda pochádza. Neostane kameň na kameni! Všetko zlo, ktoré ste vytrpeli v tomto a všetkých minulých životoch na tejto planéte, bolo vždy v programoch tejto zlovestnej Vedy. Praktizované hrôzy boli takých rozmerov, že ani najotvorenejšie svedomie nebude schopné pochopiť, kam až sa zvrátenosť niektorých ľudských postáv dostala. Samozrejme, nie všetky tieto postavy sú ľudské. Mnohé boli len humanoidné. Iné dokonca neboli ani fyzickými bytosťami. Najznepokojujúcejšie však bude zistenie, že mnohí vlci boli vždy oblečení v ovčom rúchu, a že vždy žili po boku mnohých z vás. Tieto prekvapenia budú možno šokovať oveľa viac ako činy, ktoré spáchali. Dokončuje sa aj čistenie podzemia planéty Zem. Tu je ďalšia situácia, ktorá vyvolá veľkú hrôzu a nevoľnosť aj v tých najtvrdších srdciach. Nie je možné necítiť taký nepríjemný pocit a bezútešnosť z toho, čo bude odhalené. Práve preto sú už nejaký čas zvolávaní Pracovníci svetla. Práca bude intenzívna pri podpore tých, ktorí budú šok pociťovať najhlbšie. Niektorí sa zbláznia. Iní môžu spáchať samovraždu. Budeme svedkami toho, že mnohé významné osobnosti budú stiahnuté z obehu. Masové zatýkanie sa už začalo. Aj keď to nevidíte v správach, dejú sa každý deň. Odhaduje sa, že do konca upratovania ich počet presiahne milión na celej Zemi. Budú existovať súdy oslobodené od poplatkov, aby sa uplatňovala skutočná spravodlivosť. Nebudú existovať žiadne privilégiá, pretože čas sa rýchlo kráti. Vzhľadom na to, čo sa už deje a čo ešte len príde, žiadame všetkých, aby si UDRŽALI VYSOKÚ ČINNOSŤ. Vy, ktorí máte prístup k takýmto informáciám, ste Pracovníci Svetla. Váš čas konať nastal! Bez ohľadu na to, čo robíte alebo čo sa ešte chystáte robiť v praxi, žiadosť teraz znie: UDRŽIAVAJTE SI FREKVENCIU! Vyššie vibrácie budú palivom, ktoré poháňa Sily Svetla v tomto záverečnom strete s Temnotou. Rozhliadnite sa okolo seba a pozorujte. Nie je možné, aby ste všade nevideli chápadlá čiernej chobotnice, ktoré šíria strach. Strach je stále zbraňou, ktorú Temnota používa na znehybnenie ľudstva. Zbavte sa strachu! Dôverujte! Ste na strane Svetla! Nikto vás nemôže poraziť, iba vy sami! Nedávajte moc tým, ktorí vám chcú ublížiť. Žiadny bojovník Svetla nie je bezmocný, nikdy! Pamätajte, že keď sa prijmete, že ste Kristovým vojakom, nepriateľ príde z pekelných priepastí. Taká je realita; ale Svetlo vždy zvíťazí nad Tieňom. Armagedon idealizovaný Temnotou sa neuskutoční. Apokalypsa, ktorá vám bola ukázaná taká nebude; bude to len zmena planéty, teda zo Sveta skúšok a pokút na Svet obnovy. Túto zmenu temní neprijímajú, pretože znamená koniec ich vlády tu.

Zlí inkvizítori vedia, že prehrali. V ich prospech už neexistuje žiadna alternatíva. Preto sú zúfalí….Len si zachovajte svoju frekvenciu. Nedávajte im moc! Udržujte si svoje Svetlo! Vibrujte láskou, pretože táto vyššia energia rozpúšťa všetok odpor Temnoty. Pamätajte, že Svetlo nikdy neútočí, pretože to nie je potrebné. Stačí, ak sa presadíte ako Svetlo. Tam, kde sa presadí Svetlo, temnota prestáva existovať. Zapáľte svoje vnútorné Svetlo a osvetlite všetky tiene, ktoré vo vás ešte pretrvávajú. Tešte sa z toho, že všade na tejto planéte prebieha upratovanie a urobte si aj svoje vnútorné upratovanie. Nechajte do seba vstúpiť Svetlo. Neznepokojujte sa množstvom špiny, ktorá sa ešte môže objaviť. Teraz je čas vyčistiť vaše individuálne pivnice. To bude posledná časť dlhej cesty.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
1 year ago

Teším sa na to odhalenie 🙏 a snáď sa otvoria oči mojich dospelých detí 😓🙏

Jméno * filuta
Jméno * filuta
1 year ago

Hmm, to čo opisujete je všeobecne známe . Nechápem ale jedno – čo furt máte s tým Kristom ? To je navádzanie na nejakú platformu, ktorá je vypichovaná v kresťanskom svete. A čo ten iný svet, iný pohľad, iných náboženstiev, rás, tí sú plevel ?