To je to, čo ukončí zlo a nastolí nový svet.

03/04/2023 | Správy, Vzostup

Ako môžeme vidieť, že vzniká nový svet, v ktorom vládne dobro namiesto zla? Stačí zatknúť zlé entity, ktoré v súčasnosti vládnu ľudstvu? Hoci by to znamenalo veľkú zmenu, zmena, ktorú potrebujeme, je oveľa väčšia.

Náš svet už dlhí čas tajne riadia hlboko temné entity, ktoré sa skrývajú za fasádou vlád, aby mohli vykonávať svoje operácie bez zásahov verejnej mienky. Títo skrytí vládcovia, nazývaní aj Hlboký štát, Kabala, Tieňové vlády, Elity, Luciferiáni atď. začínajú byť odhaľovaní ako nikdy predtým, čo nakoniec povedie k ich pádu. Už sa viac nemôžu skrývať, pretože svetlo pravdy stále viac žiari, a to po celom svete. Závoj sa dvíha a milióny ľudí začínajú chápať odpornú povahu tých, ktorí ťahajú za nitky nášho sveta.

Hoci nás videnie temnoty, ktorá pôsobí v našom svete, núti volať po spravodlivosti a vyslobodení, musíme pochopiť, že skutočné riešenie tejto krízy leží hlbšie. Nachádza sa vo vás a vo mne.

Ľudstvo ako celok sa musí zmeniť, aby sme sa uistili, že po odstránení týchto zlých vládcov ich jednoducho nenahradí ďalšia generácia zlých bytostí.

Inými slovami: ak sa ľudstvo nepoučí z kritických lekcií, nikdy sa nič nezmení. Je to ako vytierať podlahu s otvoreným kohútikom. Vodu, ktorú absorbujete, nahradí nová záplava vody. Musíme úplne uzavrieť ventil. Ukončiť prílev zla do tohto sveta.

Ak nezatvoríme brány pekla, démoni budú do nášho sveta prenikať aj naďalej, po celú večnosť.

Mnohí boli vedení k tomu, aby verili, že sa to stane zvrchovaným nadprirodzeným zásahom z neba. Roky výskumu mi ukázali, že ide o mylnú predstavu, strategicky vnesenú, aby sa skutočné riešenie nestalo skutočnosťou. Keď sa ľuďom hovorí, aby čakali na nadprirodzenú záchranu, nikdy nepovstanú, aby sa stali tým, kým sú povolaní byť, a zastavili zlo.

Dobrých ľudí to udržiava v neustálej nezrelosti, slabosti a neúčinnosti. Stále čakajú na túto nadprirodzenú udalosť, nikdy nepovstanú, aby poslúchli, kým sú povolaní stať sa.

Presne toto umožnilo, aby sa do nášho sveta dostalo cunami zla: zničujúca neschopnosť dobrých ľudí, ktorých neplodné zmýšľanie im zabránilo vyhnať zlo z tohto sveta. Nie sme tu na to, aby sme čakali na záchranu. Skutočným posolstvom je, že všetci sme povolaní vrátiť sa celým srdcom k Darcovi života a z tohto obnoveného spojenia môžeme povstať v sile, láske, múdrosti a odvahe, aby sme vyhnali sily temna a obnovili tento svet na miesto, kde sú deti v bezpečí, manželstvá prekvitajú, choroby sú odstránené a hojnosť voľne prúdi ku všetkým.

Sme povolaní obrátiť sa späť k nášmu Stvoriteľovi a prijať jeho pomoc, aby sme tento svet urobili lepším.

Strategická infiltrácia kontroly mysle spôsobila, že miliardy ľudí si myslia, že musíme čakať na vonkajšiu spásu, ktorá vyrieši všetky naše problémy. Skutočné posolstvo Písma opačné:

Sme zrodení, aby sme menili svet, aby sme uzdravovali zranených, skoncovali s nespravodlivosťou, vyháňali démonické bytosti a všade, kam prídeme, prinášali rozmer neba. Nečakajte, kým uniknete z tohto sveta, ale staňte sa hrdinami, ktorí zachraňujú ľudstvo.

To si vyžaduje oveľa väčšiu premenu, ako je požadovanie okamžitého zatknutia niekoľkých superzloduchov. Znamená to odstrániť z vlastného života všetko sebectvo, nečestnosť, zvrátenosť a iné formy neplodných vplyvov tým, že sa obrátime k Tomu, kto je čistý život, láska a pravda, a naučíme sa prinášať túto dimenziu do tohto sveta. Tak ako bezbožní slúžia temnej ríši a prenášajú tento rozmer do nášho sveta.

V tejto vojne nemôžeme zostať neutrálni. Nemôžeme používať hlúpu výhovorku, že “nerobíme náboženstvo”. Toto nemá vôbec nič spoločné s akýmkoľvek náboženstvom. Ide o samotnú podstatu našej existencie: slúžime temnej ríši, alebo slúžime tomu, čo je dobré?

Entity, ktoré potláčajú, zotročujú, mučia a vyhladzujú ľudstvo, sú hlboko duchovné, až do špiku kostí, a všetky sú zapojené do nespočetného množstva temných duchovných praktík, aby sa stali posilnenými touto sférou a mohli vykonávať svoje ohavné diela na zemi.

Nemáme tu do činenia s agnostikmi. Ide o bytosti – ľudské aj z iných dimenzií -, ktoré veľmi dobre vedia, že existuje slávny, dobrý a milujúci Stvoriteľ, ale rozhodli sa proti nemu vzbúriť a celým srdcom slúžia opačnej sfére. Obetujú deti výmenou za nadprirodzenú moc, ktorá im umožňuje vládnuť tomuto svetu.

Skutočná premena nášho sveta neleží mimo nás. Je v nás. Keď sa začneme odpájať od všetkého, čo je temné, zlé, zvrátené, skazené, a celým svojím srdcom, mysľou a dušou sa vrátime k Tomu, kto je čisté dobro, pravda a láska, potom sa tento svet skutočne stane lepším miestom. Pretože potom sa tento svet naplní nositeľmi nebeského majestátu, ktorý vytlačí sily temnoty.

Ak zostaneme spojení s temnou ríšou, svojimi osobnými, skrytými spôsobmi, potom tieto sily živíme. Žiadne vonkajšie odstránenie zloduchov ľudstvo nezachráni. Musíme sa pozrieť hlbšie.

Vo svojom srdci mám víziu budúcnosti. Vidím nespočetné množstvo ľudí na celom svete, ktorí už neslúžia temnej ríši. Nepozerajú špinavé filmy, nepočúvajú temnú hudbu, nekŕmia svoju myseľ zvrátenosťami z Hollywoodu. Milujú niečo úplne iné a svoju dušu nastavili tak, aby sa stala nositeľkou neba.

Nežijú pre vlastný zisk, ale ich srdcia horia vášňou vidieť rozkvet ľudstva a celého stvorenia. V ich vnútri horí oheň, ktorý im umožňuje získať späť každý aspekt ľudskej existencie a vytvoriť pravdivé spravodajské médiá, skutočne starostlivé zdravotníctvo, spravodlivé súdnictvo, zdravé poľnohospodárstvo, čestné podnikanie, pravdivú politiku atď.

Nepotláčajú slabých a zraniteľných pre vlastný prospech, ale ako praví rytieri chránia zlomených a dvíhajú padlých.

To sú deti Svetla. Nie sebeckí, pyšní, vzdorovití napodobňovatelia, ktorí tvrdia, že prezentujú Svetlo, ale žijú pre seba. Majú vášeň vidieť, ako sa ľudstvo obnoví do svojho slávneho osudu. A sú ochotní pre tento cieľ trpieť.

Keď sa to stane, tento svet sa skutočne stane lepším miestom. Pretože keď povstanú synovia a dcéry neba, trollovia z pekla už nič nezmôžu.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
lea
lea
1 month ago

Vy čo tak obhajujete dodávky zbraní na Ukrajinu, akým právom toto robíte?

Tvrdíte, že treba poslať Ukrajincom zbrane, aby sa vedeli brániť agresorovi. A pýtali ste sa na to samotných Ukrajincov čo vám na to povedia? Viete čo práve prežíva muž v zákope? V zime, hladný, v blate, v bolestiach, mysliac na svoju manželku, deti, ktoré možno už nikdy neuvidí? Už zajtra možno nebude medzi živími a niekde ho tam zakopú. V tom lepšom prípade sa domov vráti ako mrzák. A vy sa odvažujete za neho vyjadrovať? Jemu chcete zavesiť samopal na krk, aby bojoval za záujmi demokratického sveta? Za celistvosť Ukrajiny? A ešte si myslíte akí ste pokrokoví, keď ten sampopal ide z našich daní, z našich vojenských skladov. Tomu Ukrajincovi je úplne ukradnutý nejaký Krym, to si môžete byť istí. Nejaká Luhanská a Donecká oblasť. Veď tam aj tak žijú Rusi. Radšej by chcel žiť v mieri a v bezpečí ako nasadzovať život a zdravie za takéto veci. Vy čo tak pachtíte po vyzbrojovaní Ukrajincov ste krv videli len keď vám ju setstrička brala ráno pred vyšetrením u lekára a bojovali ste len na playstatione. Ste playstationova generácia, ktorá by pustila do gatí pri prvom výstrele. A vy tu chcete niekoho vyzbrojovať aby nasadzoval život, kým vy budete sedieť za počítačom a vypisovať na facebooku vaše vyznanie lásky k Ukrajine. A čo tá matka toho syna, ktorý musí čakať v zákope? Ktorá ani nevie, či ešte žije? Pozreli by ste jej do očí s tým, že vy ste mu len chceli pomôcť a opásať ho granátmi, samopalom a nábojmi? Najväčší vojnoví štváči sú práve tí, ktorí nikdy nebudú bojovať – politici. Sú chránení a ďaleko od vojnového besnenia. A práve týchto vy počúvate, ako by oni boli hlasom Ukrajiny. Hlasom radových, jednoduchých Ukrajincov. Vy počúvate vojnových štváčov, Ukrajinských politikov, ktorým sa média celého sveta postarajú o to, aby ich bolo počuť. A vy ste tomu naleteli, lebo si myslíte, že to chcú samotní Ukrajinci a svojimi názormi vytvárate myšlienkové podhubie, v ktorom sa darí predlžovať obrovské utrpenie Ukrajinského a Ruského národa. Sa zobuďte.   

https://www.jupitera.sk/2023/02/vy-co-tak-obhajujete-dodavky-zbrani-na.html

mikes
mikes
1 month ago

1. Velkou Tartárii nezničil Napoleon ani Reset, ale obrovská katastrofa způsobená z neznalosti templáři.
2. Nibiru neexistuje je to odraz naší gigantické planety.
Náš svět je v kráteru na gigantické planetě. Kolem gigantické planety je plasmový obal a od něj se odráží vše co je pod ním.
Celá hvězdná mapa-obloha a všechny tzv. planety jsou odrazy kráterů a nerovností této gigantické planety. Odraz našeho kráteru se jmenuje SIRIUS. Kráter HADLEY-C což je planeta Mars je daleko 1 mil. km. Kráter Linné (2 mil. km) což je SATURN = ATLANTIDA a odtud přišel falešný bůh se svými sluhy = kněží. A VY HO ZNÁTE JAKO NOE Jak do našeho kráteru přišel parazit, tak jeho sluhové a otroci, kteří se tvářili jako chudí a bezmocní uprchlíci, hned začaly s úpravami budov, aby fungovali v náš neprospěch a posléze nad námi instalovali protiběžnou matrici MERKABA, kterou nám vzali naše schopnosti
Každý kráter má svůj vlastní energetický systém, a podle něho vše roste. Náš kráter má energetický systém toroid.
Kráter Linné=planeta Saturn=Atlantida má energetický systém Pyramida. Zde experimentovaly s protiběžnými systémy. A vytvořily MERKABA kdy každá pyramida se točí na jinou stranu. Jedna je světlo a druhá temnota. Tímto zpřístupnili zlo pro gigantickou planetu. Zároveň tímto způsobily obrovskou katastrofu, částečné a první zaplavení našeho kráteru vodou a gigantická planeta není na svém místě.
NÁPLAVA PO POTOPĚ
Plno domů postavených kolem a před r. 1750 má 2 vchody. Jeden na úrovni chodníku. Druhý POD CHODNÍKEM A TO I NĚKOLK METRŮ. Je to náplava po neúmyslném zatopení kráteru v r. 1750. Kdy templáři, poskoci parazita, chtěly parazitický superpočítač BEN-BEN STONE převést z JERUZALÉMA do Anglie A TO ZPŮSOBILO obrovskou katastrofu (těch potop bylo víc, ale finální je tato). Asi zmizel plazmový obal kolem gigantické planety (bible: a bůh otevřel nebesa) a napadaly sem ledové meteority? Nebo původně voda, která před dopadem zmrzla? Padaly taky do moře vedle našeho kráteru a tím způsobily tsunami a zaplavení našeho světa vodou. Antarktida je do kopce není to rovina je to tudíž zmrzlá tsunami. Rusové jsou nejdál tj. nejvýš a je tam – 70 C. Technologie iluze kopule nad námi a iluze celé planety Země vyžaduje po obvodu vodu. A od té doby existuje fiktivní planeta Země? NOE a ARCHA (New York = nová archa). Ta je před kráterem pořád zaparkovaná a měla by to být obrovská loď. A prý snad i živá, patrně parazit. Jak sem přišly, založily kolonie a po celém kráteru staví protiběžné systémy (většinou pyramidy) na čerpání energie pro energeticky nenažraného falešného boha a superpočítače BEN BEN STONE. V nejednom dokumentu říkají, že to jsou elektrárny no, a to taky jsou. Protiběžné systémy, jako vedlejší produkt, dělají z vody olej potažmo ropu. Proto je kolem Gízy poušť, a proto tam mají tolik ropy. Nebo nějaký jiný nápad nejlépe s důkazem? Protiběžné systémy stavěl taky Hitler, aby měl ropu, ale prezentuje se jako antigravitační zařízení – nesmysl. Tato katastrofa zničila i Velkou Tartárii. A ne Napoleon nebo reset, jak se tvrdí.
Co je vlastně reset:
To, že se v MERKABĚ rotuje každá pyramida na jinou stranu taky způsobuje, že se čas natahuje. Proto Šváb a další často je od nich slyšet „je nutný reset“ a ty způsobují, že se vše zmenšuje. Původní jsou TITÁNI pak OBŘI a teď jsme my. Jednotlivé vrstvy kolem gigantické planety, kdy každá je reflexní (exosféra, stratosféra apod.), můžou pak být tyto časové vrstvy. Taky to znamená, že 100 let = 1 vteřina a naopak tzn., že co je „u nás“ „zkamenělé“ nemusí nutně být mrtvé. Nibiru, je v tomto kontextu několikanásobný odraz gigantické planety proto ta gigantická velikost neexistujícího Nibiru. Velká potopa, o které všichni mluví se stala v r. 1750 (zánik Velké Tartárie), ale oni z toho udělaly 1250.

Po této katastrofě nezůstal kámen na kameni a plno lidí zemřelo. Bylo zde doslova liduprázdno. A toho využily Vikingové ,kteří připluli ze zaplavených oblastí. A kdo byly či jsou Vikingové? No ti co nám teď vládnou.

001 velká-zeme.jpg
mikes
mikes
1 month ago

VIKINGOVÉ
Vikingové jsou židé. Mojžíš a Izraelci byli vyhnáni z Egypta a putovaly do země zaslíbené Edan (ráj) ležící ve svaté zemi (holy-land) Jerusalem (to by měl být střed kráteru nyní zaplaven vodou). Zde se z nich stali lidé edanu (ráje). Později se jejich symbolem stal kříž, na kterém zemřel jejich bývalý král Yeshua. Časem musely opustit svatou zemi kvůli rozsáhlým povodním. Posléze připluly do severní Evropy a nazývají to Edan po jejich ztracené zemi:
EDAN–MARK (danmark)
NORTH-EDAN (norvegian)
SW-EDAN (sweden)
FIN-EDAN-LAND (FINLAND)
BR-EDAN-IA (britain) Jak jich zde byly již tisíce objevil se nový jazyk Diets podle kořenového jazyka tzv. německé jazyky a angličtina.
DIETS
DUTCH
DIETSLAND
DEUTSCHLAND
Jakým jazykem mluvily vikingové ze svaté země:
JUDEAN
YIDDISH
DISH
DIETS
DUTCH
Vikingové nebyly pohané, byly to křesťané dovážející křesťanství. Kněží byly následovány vojáky, kteří se proměnili v křižáky v červené a bílé barvě s křížem a na štítech měly symbol jejich bájného lva (Lion of judah). Brzy středověkou Evropu zaplavil symbol lva. V hebrejštině je lev ARI tzn., že se staly Árijci. Jiným názvem pro Vikingy je synové noah ashkenazi. Tzn., že 2 svět. Válce árijci ashkenazi z jidišlandu zabíjely Židy. Brzy dobyly celou Evropu. Stavěly hrady a katedrály pro své vikinské velekněze GOTHI. Později dobyly Ameriku a začaly vládnout vlnám. A nyní vikinská vlajka stále vládne zemi a moři a vy se divíte, proč jsou USA, Anglie, Evropa tak blízko s izraelity. Protože je jedna tlupa. To oni tady začali násilím šířit křesťanství a založily Vatikán (v r. 1750), ale z toho udělali r. 1250. Karel Veliký byl Viking.
Náš svět, tzv. planeta země (neexistuje) je v jednom z mnoha kráterů na gigantické planetě (obvod 40 mil. km) a tu znáte jako Měsíc. Měsíc, je odraz nebo projekce gigantické planety, na které je náš svět v kráteru SULPICIUS GALLUS M. Celá hvězdná mapa-obloha a všechny tzv. planety jsou odrazy kráterů a nerovností této gigantické planety. Odraz našeho kráteru se jmenuje SIRIUS. Kráter HADLEY-C což je planeta Mars je daleko 1 mil. km. Kráter Linné (2 mil. km) což je SATURN = ATLANTIDA a odtud přišel falešný bůh se svými sluhy = kněží. A VY HO ZNÁTE JAKO NOE.
Tyto skutečnosti naznačují že:
– původní obyvatelé kráteru jsou židé (ale ne ti co to o sobě tvrdí).
– angličtina je hebrejština pozpátku.

295880869_6140039729344816_4750038820997085863_n-horz.jpg
Robert
Robert
Reply to  mikes
1 month ago

Dobrý den, kde se tyhle informace dají sehnat?