Obnova technológie čiernej flotily: Med Bed

17/07/2021 | Správy, Tajné

Mnohí ľudia sa zaujímajú o technológiu Med Bed, o ktorej by chceli vedieť, pretože vedia, že táto technológia už nejaký čas existuje, takže nejde o novú technológiu, len ju Deep State už veľmi dlho skrýva.
Nie je to ľudská technológia, je oveľa staršia.

V rámci 6 tajných vesmírnych programov bolo objavených mnoho tajných technológií. Najpokročilejší vesmírny program je však program bývalých nacistov: Čierna flotila, ktorý sa začal ešte pred druhou svetovou vojnou. Američania o tieto technológie absolútne stáli, v roku 1954 odovzdali továrne vyhradené pre nacistov v Spojených štátoch výmenou za získanie niektorých patentov…

Nacisti s 20- až 40-ročným predstihom napadli 150 planét, mesiacov či asteroidov vo vesmíre a s pomocou niektorých mimozemšťanov získali omladzovacie techniky, čo znamená, že Hitlerovi stále vládnu jeho bývalí spolupracovníci, členovia Spoločnosti Thule, ktorí Hitlera dosadili k moci! Teraz, keď sú vo vesmíre dobre usadení, majú v úmysle získať späť Zem pre seba a dovolili svojim bábkam vyvinúť technológie škodlivé pre ľudstvo (GMO, vakcíny, toxické lieky, pesticídy…), z ktorých najradikálnejší je vývoj 5G/6G a COVID.

Rozkol v rámci Tajného vesmírneho programu je dielom Aliancie, ľudí, ktorí nechcú, aby ich blízki podstúpili tento temný plán a využívali všetky tieto pozitívne technológie zozbierané od iných civilizácií. Tieto mimozemské technológie, ktoré boli desaťročia potláčané prostredníctvom vojensko-priemyselného komplexu, politiky Washingtonu DC a vládnych agentúr, sa konečne uvoľňujú.
Odhaľovač tajného vesmírneho programu Jared Rand, editor knihy “Ticho v búrke”, je jedným z posledných zasvätencov SSP, ktorí sa ukázali. Počas rozhovoru hovorí o týchto vysoko pokročilých mimozemských technológiách:

“Tieto život meniace vynálezy pochádzajú doslova z iného sveta a zahŕňajú schopnosť nielen obnoviť chýbajúce končatiny a liečiť choroby, ale aj omladiť atómy a bunky tela, ako aj zvrátiť proces starnutia.

V podstate pre lepšie pochopenie budeme mať k dispozícii zdravotnícky personál, ktorý každému jednotlivcovi poradí vhodný postup a liečbu. To znamená, že ak máte napríklad 80 rokov a chceli by ste mať opäť 30, ale máte vnúčatá, je to jedna z tých vecí, ktoré treba pred realizáciou zvážiť, zmerať a premyslieť.

Znamená to tiež, že je to možné! Vďaka tejto technológii môže byť táto 80-ročná žena opäť 30-ročná a mať opäť deti. Ak by chcela, mohla by mať celú novú rodinu.

Je to možné, pretože telo zanecháva rezonanciu, vibračnú frekvenciu všetkých orgánov, dokonca aj orgánov, ktoré boli vyradené ožarovaním alebo operáciou, alebo iným poškodením rúk, končatín, čohokoľvek, každý orgán zanecháva obnoviteľnú frekvenciu. To znamená, že pamäť toho orgánu tam stále je… Ak sa rozprávate s ľuďmi, ktorým bola amputovaná končatina, povedia vám, že stále majú pocit chýbajúcej končatiny.

Proces reatomizácie závisí od algoritmu a počítačovej databázy, ktorá identifikuje DNA vo vašom tele a robí kompletnú vnútornú analýzu. A tá veľmi jasne ukazuje vnútornú činnosť v trojrozmernom formáte, ako sú vaše orgány, ako fungujú. Posteľ analyzuje vašu krv, uvádza všetky poškodenia alebo choroby v tele, sleduje všetko, čo nie je normálne, a potom sa k vám vráti prostredníctvom hlasovej komunikácie.

Potom sa vás opýta, či chcete kompletné preliečenie, alebo chcete ošetriť len danú oblasť? Dá vám túto možnosť na výber. Ak chcete komplet, budete si musieť ľahnúť a upadnúť do hlbokého spánku. Nepoužívajú sa žiadne injekcie, žiadne ihly ani nič podobné. Re-atomizér bude behať po vašom tele, aby vás zaplavil tachyónovými časticami. Energia tachyónov je zároveň energiou plazmy. Ak by ste napríklad chceli od základu reprodukovať banán, máte na to možnosť.

Prostredníctvom počítačovej databázy požiadate počítač, aby vám vyrobil banán alebo vodu, ktorá chutí ako banán, čokoľvek, okamžite to dostanete.

Pôda, atmosféra, voda, všetko je plazmová energia a vesmír je plazmová energia, je to len iná forma vibračnej frekvencie.

S replikátorom dostanete všetko, čo chcete. Rekonfiguruje sa molekulárne, všetko, čo chcete, prostredníctvom počítačovej databázy. Rovnakým spôsobom Med Bed skenuje ľudské telo a opravuje nedokonalosti.

Ak máte genetickú chybu, čo sa stáva, keďže pri narodení dostávame 10 % toho, čo nám rodičia dali, opraví sa.
90 % našich chorôb súvisí so životným štýlom a 10 % je zdedených z našej genetickej línie.

Keď ste na tomto lekárskom lôžku, netrpíte žiadnou bolesťou, netrpíte žiadnym žiarením, nie je to ako ťažká udalosť, nič necítite. Napriek tomu, keď sa prebudíte a pozriete sa do zrkadla, uvidíte, že vaše biele vlasy majú teraz rovnakú farbu, ako keď ste mali 20 rokov. Vaše vrásky zmiznú a váš zrak, čuch, chuť, všetko sa vráti do starých dobrých čias vašej mladosti.

Pri nespočetných problémoch s ožiarenou štítnou žľazou, ktoré nútia nespočetné množstvo ľudí celý život užívať tabletky, reatomizácia túto žľazu oživí a vráti ju do pôvodného stavu.

Pre tých, ktorí si nechali odstrániť žlčník v domnení, že jeho úlohu prevezme pečeň, čo nie je celkom pravda a zvyčajne spôsobuje ďalšie problémy, nuž reatomizácia im vráti neporušený a zregenerovaný žlčník.
“OK, môj žlčník je zregenerovaný a vrátený do života”, super…!
Náš imunitný systém môže slobodne robiť to, na čo bol stvorený, čo znamená, že ak mu budeme dôverovať, môžeme zostať mladí a zdraví.

Jediným problémom je, že alopatický systém a korupcia Big Pharma na tejto planéte vám od mladého veku vštepuje, aby ste konzumovali tabletky, na to či ono, nikto si neuvedomuje, že ide o cudzie entity, ktoré sa zavádzajú do tela a ktorých účinky môžu byť rôzne; od krvácania, cez nevoľnosť, hnačku až po zápchu a dokonca môžu viesť k smrti.

Keď tieto lieky vnímate ako cudzie látky, začnete si uvedomovať, že váš imunitný systém môže tieto chemické látky napadnúť práve preto, že sú to cudzie látky. Váš imunitný systém je postupom času neustále atakovaný, takže nikdy nemá čas sa obnoviť. Obnoviť svoje zuby, obnoviť svoju pokožku, obnoviť svoje vlasy, svoj zrak, vďaka čomu sa vaše telo pomaly, ale isto zhoršuje… Váš imunitný systém skončí tak oslabený, že sa už nedokáže zotaviť z boja proti neustálym abnormalitám, kvôli tomu, čo sa do vášho tela dostáva nepretržite, od vášho narodenia.

Faktor STRACHU

Hlavnú úlohu tu zohráva faktor STRACH. Ak vám niekto povie: “Viete, pani Johnsonová, musíte užívať túto tabletku, pretože ak ju nebudete užívať, vaša choroba sa zhorší…! ” Tak si pomyslíte: “Radšej si tú tabletku vezmem. A budete mať vedľajšie účinky v krátkodobom, strednodobom alebo dokonca veľmi dlhodobom horizonte.

A kvôli týmto vedľajším účinkom budete musieť užívať ďalšiu tabletku, pretože tá prvá poškodila váš imunitný systém. Mnohí z vás to chápu, ale je ťažké dostať sa zo súčasného systému. Ste umelo udržiavaní pri živote. V skutočnosti sa priemerná dĺžka života neustále znižuje so všetkými takzvanými poľnohospodárskymi produktmi, ktoré konzumujete bez toho, aby ste vedeli, že do svojho tela vnášate ešte viac cudzorodých častíc.

Pomocou Med Bed sa môže vaše telo ozdraviť, ale vaša myseľ sa nevylieči, pretože ste celé tie roky žili vo falošnej paradigme. Je vhodné, aby ste sa oveľa viac oboznámili s naturopatiou alebo ajurvédskou medicínou, s výhodami kryštálov a bylín, pôstom a diétou.

Ľudia sa pýtajú: Kedy budú tieto liečebné lôžka, ako napríklad Med Bed, k dispozícii?

Všetci viete, že existujú skryté sily a že tieto sily sú investované do tých, ktorí nie sú dobrými ľuďmi. Pri rozmiestňovaní med lôžok musíme byť veľmi diskrétni. Nemôžeme jednoducho prísť a začať ich masovo uvoľňovať. Musíme mať tímy a musíme mať výrobné zariadenia, vysokú úroveň zabezpečenia, s čistou montážnou linkou, čo znamená, že ide o čisto lekárske priestory na montáž súčiastok a ich prevádzku.

Máme plány na infraštruktúru, ktorú sme v priebehu rokov zaviedli na zavedenie technológie lekárskych postelí. Ide o to, aby sme sa začali vážne zaoberať tými, ktorí sú naozaj nezdraví, napríklad ľuďmi s ťažkými formami cukrovky.

Máme dlhý zoznam ľudí, ale musíme to robiť bezpečne. Preto sme vypracovali plán, ako to urobiť a osloviť čo najviac ľudí. Musíme ísť do určitých oblastí sveta a potom začať liečiť ľudí a mať dostatok jednotiek na liečbu mnohých ľudí naraz. Predstavte si, že keby sa situácia zverejnila, zaplavili by nás, zahltili, zdeptali a pravdepodobne zabili šialenstvom ľudskej rasy, ktorá sa chce dať do poriadku. Bohužiaľ, viete, že taká je ľudská povaha, tak to funguje a my to chápeme. Nie je to nič zlé, jednoducho také je ľudstvo a ak to chce hneď, urobí čokoľvek, aby to získalo.

Bolo by pekné, keby boli všetci láskaví a našli si čas počkať, kým na nich príde rad. Je tu veľa talentovaných ľudí, ktorí majú čo ponúknuť a my budeme volať vesmír a Stvoriteľa, aby týchto ľudí priviedli, aby sme mohli veci urobiť.

Málokto chápe, že jedno nesprávne použité slovo môže vzbudiť veľkú pozornosť… A máte do činenia s organizáciami a ľuďmi, ktorí by najradšej túto technológiu Med Bed na Zem nevideli. Aj preto bola táto technológia držaná mimo dosahu ľudskej rasy.

Ľudská rasa by sa nemala obávať chorôb. Existujú však rušivé prvky, ktoré spôsobujú, že sa neustále stresujete o veľa vecí, nielen zdravotných, ale aj finančných. Je to neustála snaha o existenciu. Nestane sa to za niekoľko mesiacov, ale tak ako má väčšina ľudí doma chladničku, jedného dňa sa zdravotné lôžko dostane do každej domácnosti. Nebudú potrební lekári… aspoň pre telo…


Svet sa chystá urobiť obrovský revolučný krok vpred.

Tieto technologické liečebné systémy sa stanú neoddeliteľnou súčasťou transformácie spôsobu, akým naše tradičné lekárske komunity liečia a starajú sa o masy ľudí pomocou energií a liečivých frekvencií využívajúcich plazmu. Viete si predstaviť, že v určitom okamihu budúcnosti budú nemocnice na svete zohrávať úplne inú úlohu. Big Pharma bude odstránená…Toto je určite jedna z najtajnejších technológií, ktorá sa už viac ako 80 rokov používa v tajnom vesmírnom programe.

Prídu vo veľmi blízkej budúcnosti, hoci presné dátumy ešte neboli zverejnené. Tesla Technologies a Jarad Rand sú dve hlavné sily, ktoré stoja za Med Beds a uviedli, že časový harmonogram našich schopností používať tieto moderné liečivé zariadenia na voľnú energiu “fontány mladosti” by sa mohol začať s nasadením už koncom roka 2021.

Temnejšie odhady hovoria, že by to mohlo trvať až desať rokov v závislosti od toho, ako sa bude spoločnosť vyvíjať. Tieto pokroky v medicíne sú také ohromujúce, že dokážu obnoviť chýbajúce končatiny a orgány v priebehu niekoľkých hodín. Lekárske lôžka nás privedú k dokonalému zdraviu a pohode.

Keď sa tento revolučný proces reatomizácie známy ako “regeneračná technológia” dostane na verejnosť, bude to skutočná revolúcia. Špekuluje sa o tom, akú veľkú kontrolu by mali mať verejní investori, pretože treba zaviesť opatrenia na ochranu pred manipuláciou a chamtivosťou. Pamätajte, že všetci sme zažili boje s militarizáciou všetkého dobrého aj zlého, agenti deep state existujú v každom odvetví.

Vojensko-priemyselný komplex kedysi kontroloval a využíval tieto patenty a mnohé ďalšie, pričom nám ich predhadzoval prostredníctvom svojich vedecko-fantastických a hollywoodskych filmových produkcií vlastnených deep state.

Tieto lekárske zázraky vykonávajú a podporujú diagnostické postupy, chirurgické opravy, bunky, DNA, rekonštrukciu a regeneráciu prostredníctvom systémov voľnej energie prostredníctvom Teslových energetických cievok, nových antigravitačných zariadení a replikátorov, ktoré opravujú všetky nedokonalosti ľudského tela.

Hovorí sa, že existujú tri rôzne typy holografických lekárskych lôžok, z ktorých každé vykonáva špecifickú liečebnú modalitu, pretože sa budú používať v spojení s kvalifikovaným lekárskym dohľadom, čím sa naše fyzické telá obnovia do najoptimálnejšej podoby bez použitia ožarovania, chemoterapie alebo odstránenia orgánov.

Znamená to tiež, že naše telá budú zbavené dysfunkcií spôsobených chorobami a jazvami, nebudeme potrebovať rehabilitáciu, pretože naše orgány, kosti a všetky telesné systémy budú plne opravené. Znie to príliš dobre na to, aby to bola pravda, ale je to kvantový skok do nového veku vodnárskeho liečiteľstva a čoskoro bude každá krajina na svete pripravená prijať svoje zásoby holografických lekárskych postelí.

O tom, že sa chystáme prijať vzácny dar tohto sveta, sa dozvieme, keď bude vyhlásená NESARA / GESARA, pretože medzi nimi bude aj zavedenie viac ako 6 000 patentov a liečebných postupov.

Tieto kvantové terapeutické lôžka budú k dispozícii v troch rôznych variantoch a s tromi jedinečnými funkciami; všetky pracujú na rôznych úrovniach vibrácií a frekvencií s refrakčnými šošovkami a 3D skenermi, ako aj s chirurgicky presnými lasermi na otváranie a zatváranie rán.

Tieto kvantové liečebné zariadenia obsahujú rozsiahle monitorovacie technológie, ktoré umožňujú zdravotníckemu pracovníkovi byť plne informovaný počas diagnostických a opravných sedení. Lekárske lôžka vytvárajú maximálnu opravu človeka prostredníctvom minimálneho zásahu svetlom a energiou prostredníctvom tachyónových častíc a plazmovej energie. Keďže žijeme vo vibračnom vesmíre a ľudia sú vibračné bytosti, liečenie prebieha prostredníctvom homeopatického prístupu opätovného nastavenia frekvencií s malými alebo žiadnymi vedľajšími účinkami.

Predtým, ako bude nasadenie liečebných lôžok účinné, je potrebné zaviesť výrobné tímy, ktoré budú monitorovať globálne zásobovanie tvorbou a infraštruktúru, ako aj prostredie armády, aby sa zabránilo chamtivosti a pokusom o kontrolu. V súčasnosti sa nachádzame na horizonte neobmedzeného zajtrajška…
To je prísľub zlatého veku…

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.