Ako môžeme objaviť skryté poklady pravdy?

02/03/2023 | Správy

Aké sú psychologické prekážky, ktoré nám bránia vydať sa na neprebádané územie a objaviť skryté bohatstvo, ktoré môže výrazne posilniť náš život?


Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo ľudia reagujú nepriateľsky, keď sa im predkladá pravda? Všetci sme to videli pri pravde o pandémii a vakcínach. Fakty sú nepopierateľné, realita je všade okolo nás, svedectiev je veľa, no mnohí ľudia radšej zomrú, než by si tieto pravdy priznali. Videl som to opakovane, a nielen v súvislosti s vakcínami. Stáva sa to pri každom druhu pravdy.

Počas rokov štúdia na Univerzite pre vedu a umenie som zistil, že evolučná teória úplne odporuje každému aspektu skutočnej vedy a je jednou masívnou operáciou kontroly mysle.

Jej cieľom je odpojiť ľudstvo od Zdroja života a lásky a povedať nám, že sme bezvýznamné zvieratá v bezvýznamnom svete.

Pustil som sa do toho po hlave a roky som to vášnivo študoval. Strávil som dlhé chvíle vo veľkých knižniciach a prechádzal som spisy zakladateľov evolučnej teórie. Navštevoval som prednášky vedcov, celé dni som sa túlal po medzinárodne uznávaných výstavách, kupoval som si slávne časopisy, knihy a videokazety… a na svoje zdesenie som zistil, aká neuveriteľná je to všetko operácia psychologickej kontroly mysle.

Chýbajú v nej akékoľvek dôkazy, ale používa tie najmocnejšie psychologické metódy manipulácie, aby svet oklamala, že existuje hora dôkazov.

Všetka skutočná vedecká pravda je potlačená a do mysle ľudstva sa vtláča šialený príbeh.

Cieľ tejto operácie je zrejmý: zatiaľ čo samotné elity sú intenzívne duchovné na temnej strane, zvyšok ľudstva odpojia od dobrej strany duchovna. Obyvateľstvu agresívne vnucovali ateizmus, pričom sami sú hlboko ponorení do satanizmu. Takto majú všetku moc, zatiaľ čo ľudstvo je odpojené.

Fakty sú krištáľovo jasné. Nepopierateľné. Ale keď sa to snažím vysvetliť niektorým ľuďom, reagujú so zúrivosťou. Dostal som množstvo vyhrážok smrťou. Ľudia si dali záležať na tom, aby ma na internete ohovárali, ničili moju povesť, vznikali celé webové stránky, aby ma zdiskreditovali. Ľudí poháňalo niečo také hlboké a silné, že zasvätili svoj život útokom na mňa.

To isté sa stalo s každou ďalšou témou, ktorú som skúmal, či už išlo o koniec sveta, kovid, Zem, históriu,… reakcia je vždy rovnaká. Veľké množstvo ľudí odmieta vidieť krištáľovo jasné fakty, ktoré sú im predložené, a reagujú prehnanými emóciami, zúrivosťou a niečím, čo sa takmer podobá na istú formu šialenstva.

Nikdy neponúkajú skutočné vyvrátenie faktov, ale začnú bľabotať s iracionálnymi argumentmi, ktoré nemajú žiadnu opodstatnenosť.

Prečo je to tak?

Dôvodov je viacero, jedným z nich je démonický pôvod ich presvedčenia, ktorý vyvoláva temnú duchovnú reakciu v snahe umlčať hlas svetla. Druhou príčinou je pýcha. Mnohí ľudia spojili svoje ego so svojimi presvedčeniami. Keď sú ich presvedčenia spochybňované, spochybňuje sa aj ich ego. Je tu však ešte jedna príčina, ktorú chcem rozviesť:

Zlý základ nášho života.

Každý z nás má rámec myšlienok, ktorým verí a ktoré nám dávajú pocit jasnosti a istoty v tomto chaotickom svete. Mnohí z nás odvodzujú svoju identitu od toho, čomu veria. Je to náš základ, ktorý nám dáva pocit bezpečia.

Keď sú naše presvedčenia spochybnené, náš základ sa otrasie, čo je desivý pocit. “Čo ak je to pravda? Potom som stratený!”

Odpoveďou je mať svoj základ v niečom pevnejšom, než je teória, doktrína alebo filozofia. Naučil som sa mať svoj základ v neochvejnej láske Toho, ktorý nás všetkých miluje. Miloval nás vrúcne ešte predtým, ako sme sa narodili, miluje nás v našich najtemnejších chvíľach a miluje nás aj v našich najvznešenejších časoch.

Miloval ma, keď som bol v drogách a temnote, ako vzdorovitý tínedžer, a miloval ma až do chvíle, keď som sa z tej jamy dostal do nového života. Moja istota už nie je založená na tom, čomu verím. Mám neotrasiteľný základ. Starostlivé náručie, v ktorom spočívam a nachádzam bezpečie, aj keď sa všetko, čomu som kedy veril, ukáže ako nesprávne.

Viera sa vždy mení. Doktríny sa menia. Názory sa menia. Teológie sa menia. Ak sa pozrieme do histórie, všetko, čo si ľudia myslia, poznajú a čomu veria, sa neustále mení.

Povzbudzujem každého, aby posunul svoje základy, od opierania sa o vratké systémy viery, k láske, ktorá to všetko presahuje.

Milujeme svoje vlastné deti, skôr než sa narodia a neveríme vôbec ničomu, však? Majte to na pamäti. Všetci sme malé bábätká, ktoré nič nevedia. Možno si myslíme, že toho vieme veľa, ale vieme tak málo, a väčšina z toho, čo vieme, je nesprávne. Súčasná situácia ľudstva je taká, že všetku pravdu pred nami ukryli tí, ktorí vlastnia všetky peniaze, a preto ovládajú rozprávanie, a to v každom aspekte našej existencie: v politike, spravodajských médiách, zdravotníctve, biológii, náboženstve, histórii, astronómii, geológii atď. Všetky tieto – a mnohé ďalšie – oblasti boli infiltrované a skorumpované elitami s cieľom skryť pred ľudstvom všetku pravdu. To ich posilňuje a nás oslabuje.

S postupujúcim prebúdzaním začneme chápať, že sme ako jaskynní ľudia, ktorí prvýkrát vyšli na svetlo a musia si na jeho jas zvyknúť. Niektorí sa vrátia do tmavej jaskyne klamu, pretože je to pohodlnejšie. Ale tí, ktorí sa odvážia vyjsť do žiarivého, oslepujúceho svetla, začnú chápať, zvyknú si na slnečný svit a začnú objavovať nekonečné bohatstvo neobjaveného sveta plného požehnania a krásy.

Keďže moja istota a identita je založená na neochvejnej láske, môžem každý deň zdvihnúť ruku a povedať: “Pane, odstráň všetko, čo je zlé, a nahraď to všetkým, čo je pravdivé.”

To mi umožňuje objavovať jeden poklad za druhým.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mária
Mária
21 days ago

Chceme vyjadriť svoje názory a predstavy. V poriadku.

Tí čo chcú premeniť svoj život na božský môžu nahliadnúť:
Swámi Vivekánanda nám priniesol advaita védantu na Západ, 1893.
Sri Aurobindo ponúkol svetu novú “Biblu” teda “Knihu” –

úvod: The Life Divine (https://www.auro-ebooks.com/the-life-divine/)
budúcnosť ľudstva: Savitri: A Legend and a Symbol (https://www.auro-ebooks.com/savitri/)
Najlepšie sa čítajú klasické knihy. Tisk na papieri. Knihy sa možno naučiť celé napamäť.