Ste pripravení objaviť krásnu budúcnosť plnú skrytého bohatstva?

17/01/2023 | Vzostup

Uplynulé roky boli pre mnohých z nás náročné, ale chcem vám pripomenúť, že uprostred tejto veľkej búrky sa stala tá najkrajšia vec, ktorú náš svet tak veľmi potrebuje:

Milióny ľudí sa začínajú prebúdzať do reality, že ľudstvo trpí pod krutým útlakom zločineckých oligarchov, ktorí využívajú vlády na to, aby nás zneužívali.

Celé desaťročia som to pozoroval a bolo mi ťažko, že si nikto nič neuvedomuje. Teraz sa v našom svete deje zmena, ktorá je nesmierne sľubná.

Toto prebudenie je len v počiatočnom štádiu a verím, že sa dočkáme zásadnej premeny nášho sveta. Ľudstvo nie je odsúdené na zánik.

Boli sme vedení k tomu, aby sme verili, že náš svet nemá nádej ani budúcnosť a že zlo čoskoro zvíťazí, ale ja som dospel k opačnému presvedčeniu.

Drvivá väčšina utrpenia v našom svete je priamym dôsledkom rozsiahlych, strategických a veľmi rafinovaných operácií kontroly mysle, ktoré klamú väčšinu obyvateľstva. Cieľom týchto operácií kontroly mysle je skryť pred nami všetky skutočnosti, ktoré nás môžu posilniť, obohatiť a vyliečiť.

Keď sú dobrí ľudia slepí a spútaní, môžu vládnuť zlí. Keď však pravda začne prenikať do našej mysle a my uvidíme, čo nás čaká z hľadiska snov, možností, zdravia, blahobytu a účelu, potom povstaneme v obrovskej sile. Pretože otvorené oči môžu vidieť bohatstvo, ktoré sa rozprestiera pred nami.

Je tu bohatstvo z hľadiska zdravia, geografie, duchovna, histórie, energie, financií, poľnohospodárstva…

Moja skúsenosť je taká, že kedykoľvek začneme objavovať pravdu o niektorej z týchto tém, otvorí sa pred nami obrovský svet dobra. Preto sú nám všetky tieto pravdy skryté.

Mojou nádejou v tomto roku je byť katalyzátorom tohto celosvetového prebudenia, aby sa tento veľkolepý svet so svojimi nádhernými ľuďmi pozdvihol do nových dimenzií požehnania, nádeje a obnovy.

Keď ste zvyknutí žiť v klietke, nemáte ani potuchy, aké nádherné krajiny sa dajú preskúmať za mrežami, ktoré vám bránili vo výhľade. Uisťujem vás, že sme ešte nič nevideli.

Nech je tento rok pre nás všetkých plný nádeje a vízie. Nestrácajte nádej, pozerajte sa do budúcnosti, hľadajte za temnými mrakmi a verte, že tu nie sme preto, aby sme boli zničení, ale aby sme sa obnovili.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
zuzana.
zuzana.
1 year ago

Daniel a Ivy, děkuji za vaši práci. Hned po “silvestru” se do mě vlila nová energie, hodně doma třídím a uklízím, zbavuju se nadbytečných věcí, jsem přihlášená do dvou projektů práce na sobě a vím, že příjde i velká změna v mém životě. Na tento rok se prostě těším!

Martin
Martin
1 year ago

Len ci budeme mat na taky zivot peniaze

Israismael
Israismael
1 year ago

Budem optimista a poviem to náhľas:
Zobudilo sa toľko ľudí po svete, ze verím že táto planéta nebude musieť zažiť takú apokalypsu a hrozu ako sa predpokladalo ..Verím že Boh a Spravodlivý sudca a celé nebo to vidia ,cítia a hodnotia k spokojnosti ..To je môj dojem ,a verím v to…Aj Ninive malo byť zničené ale na poslednú chvíľu sa zvrtlo mnoho ľudí a tak nedošlo k najhoršiemu..
A ak má byť apokalypsa tak len v zmysle gréckeho apokalpsis,čo značí odhalenie ..A odhaľovať sa toho bude ešte veľmi veľa a mnohé odhalenia budú veľkým prekvapením pre ľudstvo ! Temno sa musí odhaliť samé pod tlakom prenikajúceho Svetlá a žiarenia prichádzajúceho do tejto hmotnosti ..

Dária
Dária
Reply to  Israismael
1 year ago

I ja tomu verím. Človek by sa predsa mal prebudiť zo svojej pohodlnosti a stať sa konečne tým, čím mal byť už od počiatku! To znamená – podporovateľom Stvorenia a sprostredkovateľom Svetla všetkým tvorom!

Israismael
Israismael
Reply to  Dária
1 year ago

Žiaľ človek nespoznal svoju pozemsku úlohu ..Úlohu,že ako duch v tele sa má zdokonaľovať v pozemskom systéme a čo najskôr odlucit hmotu(hmotné telo hrubohmotne aj jemnohmotne,astralne) od ducha aby sa mohol ON čistý Duch dostať ,,domov,, do Raja …
ak píšem čo najskôr odlucit hmotu od ducha,tak to značí,že človek má čo najskôr spoznať Božie svetlo a Pravdy bez sfalšovania, aby sa nemusel vracať v kolobehu smrti a zrodenia znovu na zem .Duch je to hlavne v každom človeku ,čiže vlastné človečie JA..Telo je len obal pre JA/ducha/…a naviac ako správne pisete Daria, človek má podporovať stvorenie tak ,že svojim vyžarovaním sprostredkuje správny kolobeh žiarenia do stvorenia !..má spoznať temno na tejto Zemi a bojovať proti temnu ..má spoznať vo svete to,že kde je ohnisko temna a nepodporovat ho..Duch sa má zdokonaľovať aby bol svetlým..To je úloha človeka od zrodenia až po smrť ! O Tom všetkom hovorí Posolstvo Pravdy z Grálu od Abdrushina..Absolútne Poznanie od A po Z..
http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/doznievanie-od-abdrushina-028.php

Zuzana
Zuzana
1 year ago

ďakujem 🙂

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem❤️