Správy 27.04.2024

27/04/2024 | Správy

Začalo sa to. V čase, keď len veľmi málo vecí je tak, ako sa zdá, je náročné rozlúštiť a zistiť, čo sa deje a prečo. Skutočnosť je málokedy taká, ako si myslíme, pretože je oveľa väčšia a hlbšia, než si vnútorne uvedomujeme. Duchovná vojna sa odohráva v oveľa väčšom meradle, ako sú kúsky skladačky, ktoré vidíme zo dňa na deň.

Napriek tichým, zákulisným operáciám Aliancie v priamom prenose vieme, čo sa vo všeobecnosti deje. To je všetko, na čom záleží.

V európe sa deje veľa predvolaní. Odtajnené obvinenia. Vieme o mnohých zlých hackeroch, ktorí boli obkľúčení pred niekoľkými mesiacmi. To nám pripomína, že existuje jedna skupina zlých hackerov, o ktorej dolapenie máme mimoriadny záujem.

A keď hovoríme chytiť, myslíme tým, že skončia…

  • skutočný temný sudca (@royalmrbadnews) 22. Apríla 2024

Už sme si všimli, že skutočný temný sudca/kráľovský pán zlých správ nám povedal, že razie sú v plnom prúde a obvinenia sú odpečatené.

Ako na objednávku…

Ručičky Big Benu zamrzli na 9. hodine ráno na viac ako hodinu, kým slávne hodiny neodbili nesprávny počet zvonení pri veľkej poruche dva roky po ich rekonštrukcii.

Big Ben, hoci bol nedávno zrekonštruovaný, mal veľkú chybu a zamrzol, ako aj nesprávne odbíjal, a teraz toto.

Ak niekedy existovala očividnejšia symbolika ako zakrvavený biely kôň oproti čiernemu, tak som ju ešte nevidela. Video a podrobnosti nájdete na nasledujúcom odkaze. Je to trochu znepokojujúce. Dúfajme, že je to filmová krv.

V oblasti Aldwych v centre Londýna boli videné dva cválajúce kone.

Štyria zranení pri úteku zakrvavených koní v Londýne

Každý konšpiračný analytik, ktorý stojí za to, vie o biblických štyroch jazdcoch apokalypsy a o zmienke váženého hrdinu Miltona Williama [Billa] Coopera v jeho knihe “Hľa, bledý kôň”. Nemusíme tu ísť príliš do hĺbky; toto určite JE “koniec časov” – koniec vlády teroru cabaly a diabla v našej ríši.

V poslednej komunikácii na Telegrame od E priateľa sa píše len:

Pripravte sa.

-E

Tore Says na Telegrame poukazuje na nasledujúci článok s nasledujúcimi poznámkami, ktoré spájajú členov zločineckého syndikátu chazarskej mafie a ich cielené aktivity na zničenie Trumpovej administratívy,

Je to dosť významný vývoj a zdá sa, že poskytuje nespochybniteľné dôkazy o zločinnom spolčení a sprisahaní medzi Bidencami, Clintonovými, Obamovcami a ďalšími aktérmi z hlbokého štátu proti Trumpovi a proti Spojeným štátom americkým…

Časť Hillary Clintonovej v súvislosti s raziou v Mar-a-Lago sa práve dostala do centra pozornosti…

**

Správy zo Spojeného kráľovstva sa týkajú blížiacej sa smrti falošného monarchu Karola. Je zrejmé, že “aristokracia” vo Veľkej Británii je na odchode a objavili sa správy o ďalšom z kráľovských koní, ktorý sa zľakol. Pravdepodobne už nemohol vydržať ani jeden deň okázalosti, klaňania sa a škrabania medzi smradľavými plazmi, ktorí sa vydávajú za Človeka. Briti sa musia sakra zobudiť.

Plány pohrebu kráľa Karola sa vraj po diagnostikovaní rakoviny pravidelne aktualizujú: “Je na tom naozaj veľmi zle.

Musíte žiť pod skalou, aby ste si nevšimli titulné stránky správ na univerzitách, vysokých školách atď. a demonštrácie “prebudených” ľavicových, väčšinou naprogramovaných, reaktívnych, mysľou ovládaných študentov.

Tieto udalosti sú predzvesťou toho, čo sa stane. Tak ako sme svedkami cielenej deštrukcie leteckého priemyslu [v podobe, v akej ho poznáme], systému “iba my”, zdravotníckeho priemyselného komplexu, systému centrálneho bankovníctva ovládaného finančnou mafiou, nášho potravinového reťazca, organizovaného náboženstva, armády a všetkých aspektov nášho sveta, akademická obec sa chystá vrhnúť na dno a povstať z popola v novom období, ktoré väčšina z nás nikdy nečakala.

Pravdepodobne sa to začalo vtedy, keď rodičia pocítili potrebu učiť svoje deti doma, pretože nechceli, aby boli indoktrinované neužitočnými informáciami, a mali pocit, že dokážu lepšie pripraviť svojich potomkov na plnohodnotný a produktívny život, ak budú mať praktické zručnosti a aspoň aké-také zdanie histórie.

Nehorázne školné, ktoré sa dnes vyberá za štúdium na univerzitách a vysokých školách, je trestné a musí sa zastaviť. Prečo by sme mali platiť státisíce dolárov a masívne sa zadlžovať za štúdium, aby nás indoktrinovali lžami a propagandou? Ľuďom treba otvoriť oči, a to sa už deje. Akademická obec, ako ju poznáme, sa nám rozpadá pred očami. Je načase, aby boli vyradené ako zatuchnuté, jedovaté.

Najhoršie zo všetkého je, že celá mládež, ktorá je v súčasnosti alebo nedávno indoktrinovaná, je teraz pripravená na to, aby ju zbraňami vyzbrojili zlé trojpísmenkové agentúry riadené chazarskou mafiou. Nasledujúca výzva je zverejnená na Telegrame, aby ste im pomohli prebudiť sa, kým nie je neskoro.

Ľudia, všetci to musíme šíriť široko-ďaleko, VŠETCI PO CELOM SVETE, najmä medzi ŠTUDENTMI! Pokus o rozpútanie občianskej vojny sa už začal. Most Golden Gate bude vo vašich správach už viac ako 6 mesiacov. Takže v poslednom týždni bol most Golden Gate zatvorený propalestínskymi stúpencami a oni sa rozbiehajú, aby to urobili všetko nielen v USA, ale na celom svete na každom kontinente, v každom väčšom meste. Iste, všetci podporujeme Palestínu v tom, že niekde by nemala prebiehať genocída, NIKDE!

Takže “protestujúci” dávajú najavo, že sú za Hamas. No, Hamas bol vytvorený CIA a izraelským Mossadom, ktorý vytvorila CIA, v 70. rokoch. Konflikt začali sami na sebe 7. októbra, aby zabili dobrých Židov v Izraeli, ako aj začali genocídu Palestínčanov a zabrali zem v ich pásme Gazy. Títo ľudia na moste sú platení Georgeom Sorosom, aby financovali a rozsievali diskurz, konflikty, nenávisť, rozdelenie, chaos a ubližovanie alebo smrť všetkým na planéte, pričom financujú obe strany vojen pre jeho zisk. NENECHAJTE SA NA TO NACHYTAŤ!

Upozornite tínedžerov a dvadsiatnikov na tento pokus TERAZ, aby to mohli šíriť aj medzi sebou, aby nikto nevyšiel do ulíc a neublížil si. Práve kvôli nim sa do Ameriky hrnú nelegálni cudzinci. Začať túto občiansku vojnu. NENECHAJTE SA NA TO NACHYTAŤ! TOTO JE UDALOSŤ, NA KTORÚ SA PRIPRAVUJE NAŠA ARMÁDA, OBKĽÚČIA VŠETKÝCH ILEGÁLOV, KTORÍ VYTVORIA CHAOS, A VŠETKÝCH NÁS SYMPATIZANTOV, KTORÍ TIEŽ SPÔSOBIA CHAOS. V ČASE VOJNY TO MÔŽE ZNAMENAŤ AJ OKAMŽITÚ SMRŤ!

Idú po tínedžeroch, aby ich prinútili bojovať v uliciach, toto je ďalšia FAREBNÁ REVOLÚCIA! Pozrite sa, ako teraz tínedžeri protestujú v NY TERAZ! Vedeli sme, že sa blíži občianska vojna, to je plán od začiatku! Chcú, aby sme bojovali medzi sebou na uliciach! Vyhľadajte si “Albert Pike 3 svetové vojny 1871”. Bol to iluminát 33. stupňa slobodomurár (musíš obetovať dieťa, aby si sa dostal tak vysoko). Ich cieľom boli 3 svetové vojny, pričom posledná vojna bude proti židom/moslimom, ktorí sa navzájom zničia, a kresťania stratia vieru (alebo budú zabití) a pripravia pôdu pre Lucifera, aby vtrhol a všetko zachránil. NENECHAJTE SA NA TO NACHYTAŤ!

Takže zostaňte doma a v bezpečí a modlite sa za bezpečnosť a ochranu všetkých. Modlite sa za Palestínčanov a Dobrých Židov namiesto toho, aby ste vyrazili do ulíc a bojovali v nich. Aj keď ste tam na pozorovanie, obkľúčia vás a môžete prísť o život. Je to ako 6. januára! Kazarská mafia sú falošní Židia, sú to satanisti. To oni škodia a obetujú naše deti sveta. TO JE SKUTOČNÝ NEPRIATEĽ SVETA. TOTO SA MÔŽE POKÚSIŤ STAŤ NA KAŽDOM KONTINENTE V KAŽDOM VÄČŠOM MESTE…

Federáli už desaťročia infiltrujú naše akademické centrá, ťahajú za reťaze vnímavých a nadšených mladých ľudí a používajú ich ako zbrane. Identifikujú konkrétne skupiny a označujú ich za zlých chlapcov, čo je finta, ako rozdeliť pozornosť nás, ľudí, namiesto toho, aby sa zamerali na to, kto je skutočný nepriateľ. Je potrebné dať dole klapky z očí, aby sme všetci videli situáciu takú, aká v skutočnosti je, a priniesli do našich miest a obcí mier. zdroj

Tak to je, vážení.

Naši politici otvorene priznávajú, že hranicu Ukrajiny považujú za “našu” hranicu.

Všetko na základe falošného príbehu, že sme “demokracia” a musíme držať zlé Rusko na uzde.

Aj keď sme im priniesli vojnu na prah…

Všetko divadlo a klamstvo. zdroj

‼️ 🇺🇦🇷🇺Welt ukázal dohodu, která mohla ukončit konflikt na Ukrajině.

▪️ Mírové řešení vyplývá z návrhu dohody, kterou obě strany dohodly k 15. dubnu 2022. Pouze několik bodů zůstávalo otevřenými. Měli o nich osobně diskutovat Putin a Zelenskyj na schůzce, která neproběhla.

▪️ Podle tohoto dokumentu byla Ukrajina povinna:
➖ dodržovat „stálou neutralitu“, tj. vzdát se členství ve vojenské unii, včetně NATO;
➖ odmítnout vyrábět a získávat jaderné zbraně, nepouštět do země zahraniční jednotky a zbraně;
➖ neposkytovat svou infrastrukturu, včetně letišť a námořních přístavů, jiným zemím;
➖ vyhýbat se provádění vojenských cvičení se zahraniční účastí a účasti na jakýchkoli vojenských konfliktech;
➖ legislativně zakázat „fašismus, nacismus a agresivní nacionalismus“.

▪️ Rusko se zavazovalo již neútočit na Ukrajinu;
➖ v případě útoku by státy garanti byli povinni podpořit Ukrajinu do 3 dnů;
➖ části DLR a LLR by zůstaly Rusku. Krym a přístav Sevastopol byly vyloučeny z bezpečnostních záruk, což ve skutečnosti znamenalo předání poloostrova Ruské federaci.

▪️ V průběhu jednání Rusko oznámilo svou připravenost stáhnout jednotky z Ukrajiny, ale ne z Krymu a části Donbasu. Prezidenti měli diskutovat o podrobnostech přímého stažení vojáků.
▪️ Dotaz ohledně budoucího počtu Ozbrojených sil Ukrajiny zůstala také nevyřešena. zdroj

Pojďme se podívat, v čem jsou hranolky McDonald’s. “Myslel byste, že jsou to jen brambory, olej a sůl, že? “
Omyl. ” Existuje zřejmě 18 ingrediencí, z nichž mnohé souvisí s vážnými zdravotními problémy! zdroj

V Chorvatsku vyhrál Premiér co je proti EU a NATO. A to dost silně, u nás se o tom nemluví. PRESSTITUTI rozjeli nátlak jinak, přes svoje děvkařský media a snaží se Chorvatsko poškodit aby v nastávající sezoně oslabily turistický ruch. zdroj

Niečo neuveriteľné…videa luxusných áut, ktoré smerujú na Ukrajinu sú podľa Hoaxov len manipulácia…niečo neuveriteľné zverejníte pravdu …video človeka, ktorý to natočil….a hoaxy už upozorňujú, pozor ! Je to manipulácia..

Odkazy ktoré chodia Martine Šimkovičovej…. Aj takéto “pekné” odkazy mi občas chodia. Hlavne teraz, po tom, čo sme na vládu predložili nový Zákon o Slovenskej televízii a rozhlase.

Na tomto pánovi je okrem toho, že je slušne vychovaný zaujímavé aj to, že má cez svoju profilovu fotku ukrajinskú vlajku. Jednoducho – fanúšik Ukrajiny a slušného správania v jednom. Myslite, že sa pani prezidentka zastane aj mna? A myslíte, že všetkým tým bojovníčkam, ktoré pravidelne v médiách vyplakavaju o tom, koľko nenávisti je vo verejnom priestore, je smutno aj z takýchto odkazov adresovanych mne? zdroj

Európsky parlament neuznal výsledky prezidentských volieb v Ruskej federácii a Putina ako legitímneho prezidenta

🔹 Za príslušné uznesenie hlasovalo 493 z 522 európskych poslancov.

➡️ “Počas týchto volieb neboli žiadni “alternatívni kandidáti”, neboli “slobodné médiá”, neboli “nezávislí pozorovatelia”, neboli “politické slobody”, takže voľby sú “nelegitímne”😂

😐 Dokument tiež vyzýva na zavedenie sankcií proti tým, ktorí sa podieľajú na organizovaní a konaní „ilegálnych“ volieb na „dočasne okupovaných územiach Ukrajiny“.

Európski pacienti prekračujú všetky hranice zdravého rozumu. zdroj

Pamätáte ako DenníkN, zomri , aktuality a progresívci tvrdili , že Soroš neexistuje, alebo že nieje možné , aby starý dedko ovplyvňoval politiku na Slovensku ? Internet si pamätá..video z 1995 , tejto osobe chceli dať status : neželaná a zakázať vstup na Slovensko … zdroj

“Nie štát zdiera ľudí, ale sú to ceny výrobcov,“ odkázal k cenám benzínu v diskusnej relácii Rádia Expres minister financií Ladislav Kamenický. “Pánovi Sulíkovi odkazujem, že keď chce znížiť cenu, nech sa obráti na svojich kamarátov v Slovnafte.“ Moderátor mu pripomenul, že Slovnaft je v rukách maďarského pološtátneho koncernu MOL. “Keď dám do poriadku ten bordel vo verejných financiách, čo tu po nich všetkých zostal, tak potom môžeme znižovať spotrebné dane,“ uzavrel Kamenický.

Škandál na bratislavskej gymnáziu: Triedy zamorili dehonestujúce obrazy Fica! Kde sú učitelia?! zdroj

📌 Gang čtyř ukrajinských agresorek ve věku 12 až 17 let přepadl v parku v saské Míšni 13letou Slovenku, zatáhl ji do ruiny jednoho domu a tam ji pět hodin týral.

Dívky svou oběť mimo jiné mlátily klackem.

Policie má podezření, že si agresorky své počínání nahrávaly na mobilní telefon. zdroj

❗️ „Křesťanské děti chtějí konvertovat k islámu, aby nebyly ve škole outsidery.“ Počet muslimských studentů v německých školách se zvyšuje,“ píše Bild.

Podle průzkumu Kriminologického výzkumného ústavu Dolního Saska (KFN) se většina muslimských studentů (67,8 %) domnívá, že pravidla Koránu jsou důležitější než zákony Německa. Téměř polovina (45,8 %) respondentů se navíc domnívá, že islámská teokracie je nejlepší formou vlády.

Situace na německých školách je často ještě dramatičtější.

„Stále více rodičů německých dětí se obrací na poradenská centra, protože jejich křesťanské děti chtějí konvertovat k islámu, aby nebyly ve škole outsidery,“ řekl BILDu pod podmínkou anonymity úředník německé státní bezpečnosti.

Faktem je, že v posledních letech v Německu prudce vzrostl počet muslimských dětí. V některých případech – zejména ve velkých městech – se děti z křesťanských rodin ocitají ve třídách v menšině.

„Ve většině případů jsou muslimští studenti dost agresivní a někdy krutí. Vytvářejí skutečné paralelní společnosti na školních hřištích. A pokud letos v létě opět přijde do škol velké množství dětí-uprchlíků, bude situace ještě nestabilnější,“ uzavírá zdroj BILDu.

V některých velkých městech v Německu – jako je Berlín, Frankfurt nebo Essen – existují školy, kde podíl muslimských studentů přesahuje 80 %. zdroj

☠️GENOCÍDA = PENIAZE🔯

A peniaze = moc. A moc = kontrola.

😵‍💫O nic ine tu nikdy neslo.
Sionisti vyvrazdili Gazu pred vasimi ocami, a teraz si tam postavia apartmany.

🧐Neverite? Pozrite si video. Nie moje slova, ale slova Netanyahua.

✍🏻A zivot ide dalej. Kupene vsetky banky, vsetky media, budete si mysliet to, co oni chcu. Cez internet sa to nebude sirit dostatocne, pretoze mame ‘fact-chceckerov’ a nezalzei vam na tom, aby ste sa dozvedeli pravdu – to si oni otestovali uz pocas ‘pandemie’.

🤷🏻‍♂️Ale Danny je tu ten zly. My – scena – sme tu ti zli hoaxeri, pretoze mame iny nazor na veci, ktore sa deju.

🤦‍♂️Vy z vasich vrecak platite za genocidu Gazy, aj Slovenska, aj vasich deti.

🤷🏻‍♂️Iba preto, ze sa neviete zjednotit a riesite hlupe skriepky a kto si co kde na Instagrame obliekol a kedy je Plackova na Markize a v skole nechate svoje deti nicit cez genocidu bielych menom LGBT a potichu ste akceptovali zakon, ktory vam DOSLOVA ZAKAZUJE MYSLIET A SKUMAT VASU VLASTNU HISTORIU

😐Zijete v akvariu, v laboratoriu. Ktore dokonca ani len neviete opustit, pretoze ste uverili, ze za Antarktidou nic nie je, a preto si budete mysliet, ze suroviny na Zemi su limitovane ( a to len preto, aby pretlacili e-autá, ktore su sucastou prechodu na programovatelnu digitalnu menu )

😘Ale – to nevadi! Preco? Pretoze mame aspon pokrok, a pristali sme na Mesiaci! Ze?
https://t.me/DKbleskovky/7651


Zdroje: twitter wiki

😵‍💫SKUTOČNÝ HOLOKAUST ODHALENÝ🧐

‼️Amerikou otriasa skandal neskutocnych rozmerov‼️

✍️🏻HOLOKAUST BIELYCH – na prikaz spojeneckych vojsk !

✍️🏻deti zabité za to, ze hovorili nemecky a 12 MILIONOV OBETI!

✍️🏻popredna ČERNOŠSKÁ aktivistka Candace Owens priviedla na svetlo sveta utajovaný dokument, ktory meni historiu‼️

✍️🏻Twitter z doteraz neznamych dovodov nekona , a Elon Musk nedal nic zmazat, ani blokovat, STATUS MA ZATIAL 8 MILIONOV VIDENÍ

✍️🏻dokument zmazany z archivov ma 59 minut a popisuje doslova ÉRU VYMAZANU Z HISTORIE‼️

✍️🏻niektore zdroje z videa koreluju s tymi, ktore su spominane v mojich zatykacoch – ktore su povazovane za extremisticke hoaxy, za ktore som stihany

Zdroje: Candace Owens

Samotny dokument nie je fake, a bol dokonca odvysielany svojho casu na BBC: dailymotion ( 🔞 )

‼️CESKE TITULKY CELY DOKUMENT https://t.me/vimosk/856

  • dkx

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
vlad
vlad
1 month ago

Samé pozitivní zprávy- zkrátka vítězství světla jako vyšité.

tobi
tobi
Reply to  vlad
1 month ago

Nejak se nám to začíná stáčet jiným směrem

polarexplo
polarexplo
1 month ago

Ďakujem za správy.